Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Chrastava
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ovčí hora
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Vokál Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Vydra Ivan - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10 1.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 11 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C Team Jizerky
12:06:00 12 Válková Adéla BOR1154 4400 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 13 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
12:16:00 14 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
12:21:00 15 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 16 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:31:00 17 Bader Tyra DE07021 1984 Post SV Dresden
12:36:00 18 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:41:00 19 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
12:46:00 20 Klotz Mathilda DE06493 2133202 SV Robotron Dresden
12:51:00 21 Höbig Helena 504611 SV Bad Düben
12:56:00 22 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
13:01:00 23 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
13:06:00 24 Vakant 0 Vakant
13:11:00 25 Vakant 0 Vakant
13:16:00 26 Vakant 0 Vakant

D10L 4.20 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 1 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C Team Jizerky
13:15:00 2 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
13:18:00 3 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C Team Jizerky
13:21:00 4 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
13:24:00 5 Havlová Tereza TUR1252 4406055 C OOB TJ Turnov
13:27:00 6 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
13:30:00 7 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
13:33:00 8 Vakant 0 Vakant
13:36:00 9 Vakant 0 Vakant
13:39:00 10 Vakant 0 Vakant

D12 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 27 Haasová Anežka BOR0956 4399 C OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 28 Míková Sofie JJN0950 8662743 C Team Jizerky
12:10:00 29 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 30 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor
12:20:00 31 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
12:25:00 32 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C Team Jizerky
12:30:00 33 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
12:35:00 34 Wetzel Jannika DE04007 8455002 SV Robotron Dresden
12:40:00 35 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 36 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
12:50:00 37 Wetzel Emilia DE04006 8455001 SV Robotron Dresden
12:55:00 38 Straková Kateřina CHA1052 2092428 C OK Chrastava
13:00:00 39 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
13:05:00 40 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C Team Jizerky
13:10:00 41 Reiss Nella 0160002 2086842 Frýdlant
13:15:00 42 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:20:00 43 Förster Magdalena 8300023 OL-Team Wehrsdorf
13:25:00 44 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
13:30:00 45 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
13:35:00 46 Vozková Veronika BLI1050 8028812 MTBO Bludný kořen
13:40:00 47 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 48 Vakant 0 Vakant
13:50:00 49 Vakant 0 Vakant
13:55:00 50 Vakant 0 Vakant

D14 2.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 51 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
12:05:00 52 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
12:08:00 53 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
12:11:00 54 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 55 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B Team Jizerky
12:17:00 56 Michálková Ema BOR0857 2000608 B OK Jiskra Nový Bor
12:20:00 57 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
12:23:00 58 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C Team Jizerky
12:26:00 59 Semerádová Štěpánka RUM0852 4616540 C ZOOB Rumburk
12:29:00 60 Vaňourková Sára BOR0759 8516958 C OK Jiskra Nový Bor
12:32:00 61 Zlatušková Sofie TUR0852 1429022 C OOB TJ Turnov
12:35:00 62 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
12:38:00 63 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C OOB TJ Turnov
12:41:00 64 Oertelt Chalia DE07109 2015098 OL Görlitz
12:44:00 65 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
12:47:00 66 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C Team Jizerky
12:50:00 67 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
12:53:00 68 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
12:56:00 69 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C OK Chrastava
12:59:00 70 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
13:02:00 71 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C Team Jizerky
13:05:00 72 Vakant 0 Vakant
13:08:00 73 Vakant 0 Vakant
13:11:00 74 Vakant 0 Vakant

D16 3.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 75 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
13:33:00 76 Balcarová Marie LLI0652 51201 C LOK-o Liberec
13:35:00 77 Knuth Sara DE05994 2082348 OLV Potsdam
13:37:00 78 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:39:00 79 Hänsel Flora DE03016 2007835 SV Lengefeld
13:41:00 80 Stehlíková Adéla BOR0554 8016033 C OK Jiskra Nový Bor
13:43:00 81 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 82 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
13:47:00 83 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
13:49:00 84 Derflová Eliška KUL0550 8662304 C KOB Ústí nad Labem
13:51:00 85 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
13:53:00 86 Roßner Jule DE03911 8606407 OK Leipzig
13:55:00 87 Neumann Johanna DE03014 7777077 SV Lengefeld
13:57:00 88 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
13:59:00 89 Forštová Ema DOR0658 2086846 C OK Dobříš
14:01:00 90 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
14:03:00 91 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:05:00 92 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
14:07:00 93 Vakant 0 Vakant
14:09:00 94 Vakant 0 Vakant

D18 3.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:23:00 95 Kaufmann Hanne DE05054 8606467 USV TU Dresden
13:29:00 96 Neumann Lena DE02141 7122003 SV Lengefeld
13:35:00 97 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
13:41:00 98 Sihver Merle DE02268 8606404 Post SV Dresden
13:47:00 99 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:53:00 100 Vakant 0 Vakant

D20 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:37:00 101 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:43:00 102 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
13:49:00 103 Wartewig Anna DE04034 8670952 USV TU Dresden
13:55:00 104 Vakant 0 Vakant

D21K 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 122 Hradcová Zuzana CHA8852 4662 C OK Chrastava
12:43:00 123 Pidrmanová Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
12:46:00 124 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:49:00 125 Horová Klára PGP8455 8008455 C SK Praga
12:52:00 126 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
12:55:00 127 Wagner Sabine DE03634 300902 SG Zittau Süd
12:58:00 128 Kočí Anna FYD9451 8014460 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:01:00 129 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
13:04:00 130 Francke Pavla 0130001 2059727 Žižkovský tygři
13:07:00 131 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
13:10:00 132 Jirků Martina TUR8750 8221 C OOB TJ Turnov
13:13:00 133 Käding Kirsten DE01462 7300350 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:16:00 134 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
13:19:00 135 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
13:22:00 136 Večeřová Barbora TJN8951 8061451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:25:00 137 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
13:28:00 138 Vakant 0 Vakant
13:31:00 139 Vakant 0 Vakant

D21L 4.40 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 105 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
12:03:00 106 Kraemer Theresa DE01340 1994620 USV TU Dresden
12:06:00 107 Straube Hanka DE02339 8100973 SV Lengefeld
12:09:00 108 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:12:00 109 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:15:00 110 Ritzenthaler Kristin DE04114 8632427 TSV Jetzendorf
12:18:00 111 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:21:00 112 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 113 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 114 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
12:30:00 115 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 116 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
12:36:00 117 Hříchová Jana 0040001 8012883 Rokycany
12:39:00 118 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
12:42:00 119 Vakant 0 Vakant
12:45:00 120 Vakant 0 Vakant
12:48:00 121 Vakant 0 Vakant

D35 3.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 140 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:11:00 141 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 142 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
12:19:00 143 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
12:23:00 144 Engelhardt Katja DE01287 8606482 SSV Planeta Radebeul
12:27:00 145 Hejtmánková Kateřina PDY8450 53640 C Běhej Poděbrady
12:31:00 146 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
12:35:00 147 Bader Anne DE05147 8404290 Post SV Dresden
12:39:00 148 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 Čepíci
12:43:00 149 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
12:47:00 150 Vakant 0 Vakant
12:51:00 151 Vakant 0 Vakant

D40 3.30 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 152 Kottíková Pavlína JJN7751 411593 C Team Jizerky
12:03:00 153 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:06:00 154 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
12:09:00 155 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
12:12:00 156 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
12:15:00 157 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
12:18:00 158 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C KOB Děčín
12:21:00 159 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 160 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 161 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C KOB Tretra Praha
12:30:00 162 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
12:33:00 163 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 164 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
12:39:00 165 Zelenin Jekaterina DE02897 8000819 USG Chemnitz
12:42:00 166 Hugelshofer Barbara DE07141 8636063 OLC Waldrose
12:45:00 167 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
12:48:00 168 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
12:51:00 169 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
12:54:00 170 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:57:00 171 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 172 Vakant 0 Vakant

D45 3.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 173 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
12:03:00 174 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
12:05:00 175 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C OK Jiskra Nový Bor
12:07:00 176 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
12:09:00 177 Míková Markéta JJN7351 2067319 C Team Jizerky
12:11:00 178 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 179 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 180 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:17:00 181 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
12:19:00 182 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
12:21:00 183 Borrmann Bianca DE03615 8003221 OL Görlitz
12:23:00 184 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
12:25:00 185 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
12:27:00 186 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:29:00 187 Forštová Jitka PGP7558 440405 C SK Praga
12:31:00 188 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
12:33:00 189 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
12:35:00 190 Alblová Lucie LME7555 420448 C SK Los Mělník
12:37:00 191 Růtová Martina JJN7652 2067314 C Team Jizerky
12:39:00 192 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
12:41:00 193 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
12:43:00 194 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
12:45:00 195 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
12:47:00 196 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:49:00 197 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C OK Sparta Praha
12:51:00 198 Sihver Wiebke DE02270 8130668 Post SV Dresden
12:53:00 199 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
12:55:00 200 Mairichová Radka JJN7450 8662696 C Team Jizerky
12:57:00 201 Hrdá Martina VLI7457 2086829 C Slavia Liberec orienteering
12:59:00 202 Vakant 0 Vakant
13:01:00 203 Vakant 0 Vakant

D50 3.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 204 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
13:07:00 205 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
13:09:00 206 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 207 Krakorova Iva 0170001 887916 Neregistrovana - malesice
13:13:00 208 Wagner Martina DE03342 8201027 SG Zittau Süd
13:15:00 209 Žihlová Lucie LLI6952 434597 C LOK-o Liberec
13:17:00 210 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
13:19:00 211 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
13:21:00 212 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec
13:23:00 213 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 214 Ježková Hana TUR6950 8042129 C OOB TJ Turnov
13:27:00 215 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:29:00 216 Kaufmann Constance DE05318 8516434 USV TU Dresden
13:31:00 217 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
13:33:00 218 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
13:35:00 219 Schmiedeberg Anke DE03098 7208677 SV Turbine Neubrandenburg
13:37:00 220 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:39:00 221 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
13:41:00 222 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
13:43:00 223 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
13:45:00 224 Funk Ira DE01284 8663320 OK Leipzig
13:47:00 225 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
13:49:00 226 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
13:51:00 227 Kohl Ina DE04903 2112865 OL Team Pulsnitz
13:53:00 228 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C LOK-o Liberec
13:55:00 229 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
13:57:00 230 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C Team Jizerky
13:59:00 231 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
14:01:00 232 Schulz-Coppi Uta 7212245 USV TU Dresden
14:03:00 233 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:05:00 234 Vakant 0 Vakant

D55 2.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:18:00 235 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
13:21:00 236 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
13:24:00 237 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
13:27:00 238 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
13:30:00 239 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:33:00 240 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
13:36:00 241 Hellmann Kerstin DE01962 8606400 USV TU Dresden
13:39:00 242 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
13:42:00 243 Juckelandt Sabine DE03000 8606442 SV Robotron Dresden
13:45:00 244 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
13:48:00 245 Vakant 0 Vakant
13:51:00 246 Vakant 0 Vakant

D60 2.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 247 Kretzschmar Ute DE01629 901508 USV TU Dresden
12:07:00 248 Tröße Renate DE02722 8050254 SV TU Ilmenau
12:12:00 249 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
12:17:00 250 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
12:22:00 251 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
12:27:00 252 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C OK Jiskra Nový Bor
12:32:00 253 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 254 Fritzsche Martina DE01788 8666019 USG Chemnitz
12:42:00 255 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 256 Vakant 0 Vakant
12:52:00 257 Vakant 0 Vakant

D65 2.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 258 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:07:00 259 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
13:12:00 260 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
13:17:00 261 Lukavcová Lenka TJN5452 8008289 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:22:00 262 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
13:27:00 263 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
13:32:00 264 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
13:37:00 265 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
13:42:00 266 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
13:47:00 267 Vakant 0 Vakant
13:52:00 268 Vakant 0 Vakant

D70 2.30 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:24:00 269 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 270 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 271 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
12:42:00 272 Kubíková Hela LLI4851 8242 C LOK-o Liberec
12:48:00 273 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:54:00 274 Vakant 0 Vakant
13:00:00 275 Vakant 0 Vakant

D75 1.90 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 276 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
12:28:00 277 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
12:38:00 278 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
12:48:00 279 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
12:58:00 280 Renger Rita 2711 SV Robotron Dresden

H10L 4.20 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 281 Kašše Matěj 0190003 4616492 HO Jurije Gagarina
12:03:00 282 Lánský Šimon JJN1105 2103728 C Team Jizerky
12:06:00 283 Fanta Michal TJN1304 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 284 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
12:12:00 285 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
12:15:00 286 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 2086828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:18:00 287 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
12:21:00 288 Pilař Jiří CEP1300 53459 Čepíci
12:24:00 289 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C OOB TJ Turnov
12:27:00 290 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C KOB Tretra Praha
12:30:00 291 Hartl Jan 0100002 2086837 Hartlovi
12:33:00 292 Handrk Adam 0120001 4402228 Handrci
12:36:00 293 Vozka Ondřej 0150001 8028848 Liberec
12:39:00 294 Havlíček Tomáš TUR1110 1429023 C OOB TJ Turnov
12:42:00 295 Lange Marius 445643 USV TU Dresden
12:45:00 296 Ponc Sébastien FYD1201 2086821 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:48:00 297 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha
12:51:00 298 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
12:54:00 299 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
12:57:00 300 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 301 Vakant 0 Vakant
13:03:00 302 Vakant 0 Vakant
13:06:00 303 Vakant 0 Vakant

H10 2.50 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 304 Peths Sebastian KRN1200 8113533 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:11:00 305 Moučka Ondřej JJN1005 2070856 Team Jizerky
12:14:00 306 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C KOB Tretra Praha
12:17:00 307 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:20:00 308 Kašše Jakub 0190001 4616491 HO Jurije Gagarina
12:23:00 309 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 310 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:29:00 311 Winkler Matyáš 0160001 2086843 Frýdlant
12:32:00 312 Fremder Liam 2048108 OL-Team Wehrsdorf
12:35:00 313 Grünig Konrad DE06504 434197 ESV Dresden
12:38:00 314 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 315 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:44:00 316 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:47:00 317 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:50:00 318 Tuma Benjamin 0070001 2086832 Tumici
12:53:00 319 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
12:56:00 320 Švihovský Daniel JJN1101 7654324 C Team Jizerky
12:59:00 321 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden
13:02:00 322 Albl Matouš LME1111 2102696 C SK Los Mělník
13:05:00 323 Förster Johann 8300015 OL-Team Wehrsdorf
13:08:00 324 Bahník Václav JJN1102 2103733 C Team Jizerky
13:11:00 325 Vakant 0 Vakant
13:14:00 326 Vakant 0 Vakant

H12 2.70 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 327 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
12:04:00 328 Přinda Vojta VLI1000 49967 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 329 Pilař František CEP0900 1413334 Čepíci
12:10:00 330 Beneš Max VLI1100 1424649 C Slavia Liberec orienteering
12:13:00 331 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
12:16:00 332 Hrdlička Vojtěch VLI1004 2181947 C Slavia Liberec orienteering
12:19:00 333 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C Běhej Poděbrady
12:22:00 334 Hähnel Ron DE05743 8140610 OL-Team Wehrsdorf
12:25:00 335 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
12:28:00 336 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C OOB TJ Turnov
12:31:00 337 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
12:34:00 338 Lange Julian 2133057 USV TU Dresden
12:37:00 339 Jiroutek Jakub LLI0902 428206 C LOK-o Liberec
12:40:00 340 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C Team Jizerky
12:43:00 341 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C Slavia Liberec orienteering
12:46:00 342 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
12:49:00 343 Knoppik Martin DE05643 8180608 SV Robotron Dresden
12:52:00 344 Foršt Bruno DOR0905 2086845 C OK Dobříš
12:55:00 345 Votýpka Štěpán BOR0900 4431 C OK Jiskra Nový Bor
12:58:00 346 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
13:01:00 347 Mitiska Matěj BOR0905 4415 C OK Jiskra Nový Bor
13:04:00 348 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 349 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
13:10:00 350 Klotz Arthur DE05251 8400189 SV Robotron Dresden
13:13:00 351 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
13:16:00 352 Vakant 0 Vakant
13:19:00 353 Vakant 0 Vakant
13:22:00 354 Vakant 0 Vakant

H14 3.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 355 Hübner Ondřej STB0700 2111730 C TJ Stadion Nový Bor
12:04:00 356 Neumann Rasmus DE03015 7707777 SV Lengefeld
12:07:00 357 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
12:10:00 358 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 359 Eckstädt Oliver DE05252 8310308 SV Robotron Dresden
12:16:00 360 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:19:00 361 Jobke Karl Rudolf DE04836 7212117 USV TU Dresden
12:22:00 362 Sychra Šimon CHA0802 2084432 C OK Chrastava
12:25:00 363 Bureš David VLI0707 8667981 C Slavia Liberec orienteering
12:28:00 364 Schäfer Tomas DE04447 8000897 SV Robotron Dresden
12:31:00 365 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
12:34:00 366 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:37:00 367 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 368 Skácel Jan VLI0901 8663205 B Slavia Liberec orienteering
12:43:00 369 Funk Timon DE03679 7208004 OK Leipzig
12:46:00 370 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
12:49:00 371 Fremder Linus DE05780 6416 OL-Team Wehrsdorf
12:52:00 372 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
12:55:00 373 Knuth Gergely DE05995 2082347 OLV Potsdam
12:58:00 374 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
13:01:00 375 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
13:04:00 376 Wetzel Niklas DE03107 8606476 SV Robotron Dresden
13:07:00 377 Svoboda Vojtěch KDZ0701 2000599 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
13:10:00 378 Höbig Felix DE05346 6370 SV Bad Düben
13:13:00 379 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
13:16:00 380 Vakant 0 Vakant
13:19:00 381 Vakant 0 Vakant
13:22:00 382 Vakant 0 Vakant
13:25:00 383 Vakant 0 Vakant

H16 3.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 384 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
12:11:00 385 Jareš Ondřej KUL0600 8226351 C KOB Ústí nad Labem
12:17:00 386 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 C Team Jizerky
12:23:00 387 Knoppik Philipp DE05471 8170606 SV Robotron Dresden
12:29:00 388 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
12:35:00 389 Balla Georg DE05311 2055 SV Robotron Dresden
12:41:00 390 Hähnel Per DE04494 8301405 OL-Team Wehrsdorf
12:47:00 391 Vakant 0 Vakant
12:53:00 392 Vakant 0 Vakant
12:59:00 393 Vakant 0 Vakant
13:05:00 394 Vakant 0 Vakant
13:11:00 395 Vakant 0 Vakant

H18 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 396 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:04:00 397 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:07:00 398 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 399 Edelhäuser Nick DE02995 8241104 Post SV Dresden
12:13:00 400 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:16:00 401 Borrmann Malte DE01143 8333336 OL Görlitz
12:19:00 402 Petzold Kuno DE04730 1470171 SV Robotron Dresden
12:22:00 403 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 404 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
12:28:00 405 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
12:31:00 406 Vakant 0 Vakant
12:34:00 407 Vakant 0 Vakant

H20 3.80 km, 155 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:26:00 408 Vakant 0 Vakant

H21L 5.20 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:06:00 409 Koucký Roman EKP6301 8659405 C VŠTJ Ekonom Praha
13:08:00 410 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
13:10:00 411 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
13:12:00 412 Wetzel Hendryk DE02837 8655888 SV Robotron Dresden
13:14:00 413 Trojan Karel TUR9011 8007187 OOB TJ Turnov
13:16:00 414 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
13:18:00 415 Friedländer Emil DE01780 8606487 SV Robotron Dresden
13:20:00 416 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
13:22:00 417 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
13:24:00 418 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
13:26:00 419 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
13:28:00 420 Kraemer Andrei DE01599 888902 Post SV Dresden
13:30:00 421 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:32:00 422 Bader Leif DE01038 8211110 Post SV Dresden
13:34:00 423 Richter Friedmar DE02440 8113139 USV TU Dresden
13:36:00 424 Hradec Pavel TUR8801 995821 C OOB TJ Turnov
13:38:00 425 Kundisch Wieland DE01667 8606454 USV TU Dresden
13:40:00 426 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
13:42:00 427 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
13:44:00 428 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
13:46:00 429 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:48:00 430 Leideck Karsten DE02927 8060305 USV TU Dresden
13:50:00 431 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
13:52:00 432 Knitsch Sebastian DE03307 8080390 USV TU Dresden
13:54:00 433 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
13:56:00 434 Patommel Jens DE02923 9101195 Post SV Dresden
13:58:00 435 Bouda Petr 7300555 NNN
14:00:00 436 Dittmann Robert DE01209 8606434 SSV Planeta Radebeul
14:02:00 437 Zelenin Anatoly DE02895 8210593 USV TU Dresden
14:04:00 438 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
14:06:00 439 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
14:08:00 440 Peters Nils DE05481 7891000 USV TU Dresden
14:10:00 441 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
14:12:00 442 Riebisch Martin 8022410 USV TU Dresden
14:14:00 443 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C SK Praga
14:16:00 444 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
14:18:00 445 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
14:20:00 446 Přinda Lukáš VLI7701 8006731 C Slavia Liberec orienteering
14:22:00 447 Klein Marek DE02940 8606484 USV TU Dresden
14:24:00 448 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
14:26:00 449 Vakant 0 Vakant

H21K 3.80 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 450 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
12:08:00 451 Večeřa Martin TJN9105 8061438 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 452 Janda Benedikt 0020001 2086830 BezKlubu
12:20:00 453 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 454 Tabka Slim DE06451 8515546 SV IHW Alex 78 Berlin
12:32:00 455 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
12:38:00 456 Distler Carl W. DE05123 8657685 Berliner Turnerschaft
12:44:00 457 Balla Martin 2177 SV Robotron Dresden
12:50:00 458 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:56:00 459 Smékal Aleš 0060001 2086831 Pro Radost
13:02:00 460 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
13:08:00 461 vakant 0 Vakant
13:14:00 462 Vakant 0 Vakant

H35 4.80 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:07:00 463 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00 464 Dubský Aleš KUL8401 8226387 C KOB Ústí nad Labem
13:15:00 465 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering
13:19:00 466 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
13:23:00 467 Zít Jan LDC8200 8022628 C KOB Děčín
13:27:00 468 Kraemer Peter DE02937 8041828 Post SV Dresden
13:31:00 469 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
13:35:00 470 Blumtritt František BOR8500 995805 C OK Jiskra Nový Bor
13:39:00 471 Mieske Frank DE03558 7208102 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:43:00 472 Jůza David KDZ8200 2000577 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
13:47:00 473 Albrecht David 0180001 8116731 HO Skol
13:51:00 474 Kašše Jakub 0190002 8554 HO Jurije Gagarina
13:55:00 475 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
13:59:00 476 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
14:03:00 477 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
14:07:00 478 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
14:11:00 479 Pilař Marek CEP7700 2800223 Čepíci
14:15:00 480 Vakant 0 Vakant
14:19:00 481 Vakant 0 Vakant
14:23:00 482 Vakant 0 Vakant

H40 4.50 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 483 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
12:08:00 484 Fremder Lars DE01771 8653084 OL-Team Wehrsdorf
12:10:00 485 Drápalík Jan 0140002 2086840 Au
12:12:00 486 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
12:14:00 487 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
12:16:00 488 Klotz Christian DE06005 2116271 SV Robotron Dresden
12:18:00 489 Müller Kai DE03297 8300672 - Dresden -
12:20:00 490 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
12:22:00 491 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
12:24:00 492 Peths Jan KRN8101 8116812 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:26:00 493 Röhner Uwe DE02479 8662646 SV IHW Alex 78 Berlin
12:28:00 494 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
12:30:00 495 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C KOB Tretra Praha
12:32:00 496 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
12:34:00 497 Schöne André DE02598 1392643 OL-Team Wehrsdorf
12:36:00 498 Válek Ondřej 0050001 1420239 Aktivit
12:38:00 499 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 500 Stöwhaas Jens DE02336 7990099 OLG Siegerland
12:42:00 501 Čermák Petr 0140001 2086839 Au
12:44:00 502 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
12:46:00 503 Rößler Karsten DE05069 8662454 SSV Planeta Radebeul
12:48:00 504 Nowack Lars DE06743 8516470 OL Görlitz
12:50:00 505 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
12:52:00 506 Vakant 0 Vakant
12:54:00 507 Vakant 0 Vakant
12:56:00 508 Vakant 0 Vakant

H45 3.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 509 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 510 Borrmann Sven DE01144 8003222 OL Görlitz
12:04:00 511 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
12:06:00 512 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
12:08:00 513 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 514 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
12:12:00 515 Lenk Andreas DE01722 8606461 USV TU Dresden
12:14:00 516 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
12:16:00 517 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
12:18:00 518 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 519 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 520 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 521 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:26:00 522 Petr Hartl 0100001 2086838 Hartlovi
12:28:00 523 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 524 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:32:00 525 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:34:00 526 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
12:36:00 527 Oravec Tomáš TJN7505 2059775 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:38:00 528 Lange Stephan 2065060 USV TU Dresden
12:40:00 529 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
12:42:00 530 Löhning Michael DE01745 8300373 USV TU Dresden
12:44:00 531 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:46:00 532 Christl Ivan TUR7310 8056 C OOB TJ Turnov
12:48:00 533 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
12:50:00 534 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:52:00 535 Gossel Heiko DE01844 8151265 USV TU Dresden
12:54:00 536 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
12:56:00 537 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
12:58:00 538 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
13:00:00 539 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
13:02:00 540 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
13:04:00 541 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
13:06:00 542 Vakant 0 Vakant
13:08:00 543 Vakant 0 Vakant
13:10:00 544 Vakant 0 Vakant

H50 3.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:14:00 545 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
13:16:00 546 Kruliš Petr VLI6901 8648601 C Slavia Liberec orienteering
13:18:00 547 Hoffmann Martin DE05825 300935 USV TU Dresden
13:20:00 548 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C OOB TJ Turnov
13:22:00 549 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
13:24:00 550 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
13:26:00 551 Hänsel Jörg DE01909 8110369 SV Lengefeld
13:28:00 552 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:30:00 553 Rothkegel Thomas DE02498 8002326 Post SV Dresden
13:32:00 554 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
13:34:00 555 Votava David 0030001 2090845 DSVJ
13:36:00 556 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
13:38:00 557 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226319 C KOB Ústí nad Labem
13:40:00 558 Schmiedeberg Nils DE02580 8663316 SV Turbine Neubrandenburg
13:42:00 559 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
13:44:00 560 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
13:46:00 561 Kaufmann Torsten DE02944 8002100 USV TU Dresden
13:48:00 562 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
13:50:00 563 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
13:52:00 564 Knuth David DE05990 45532 OLV Potsdam
13:54:00 565 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
13:56:00 566 Beneš Petr KDZ6700 301113 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
13:58:00 567 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
14:00:00 568 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
14:02:00 569 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:04:00 570 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
14:06:00 571 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
14:08:00 572 Edelhäuser Frank DE03344 1230667 Post SV Dresden
14:10:00 573 Grassow Thomas DE03528 8290467 Kaulsdorfer OLV Berlin
14:12:00 574 Hickethier Manfred DE01999 8606435 SSV Planeta Radebeul
14:14:00 575 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
14:16:00 576 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
14:18:00 577 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:20:00 578 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:22:00 579 vakant 0 Vakant
14:24:00 580 Vakant 0 Vakant
14:26:00 581 Vakant 0 Vakant
14:28:00 582 Vakant 0 Vakant
14:30:00 583 Vakant 0 Vakant

H55 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:57:00 584 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
13:01:00 585 Ehms Holger 8632434 SG LVB Leipzig
13:05:00 586 Nieke Hagen DE02939 8170663 USV TU Dresden
13:09:00 587 Feldmann André DE04938 8003570 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:13:00 588 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C LOK-o Liberec
13:17:00 589 Kaufmann Kay-Uwe DE01484 8404060 USV TU Dresden
13:21:00 590 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
13:25:00 591 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
13:29:00 592 Wendisch Mayk DE06733 1506 USV TU Dresden
13:33:00 593 Stöcker Günter Karsten DE04218 8290766 OK Leipzig
13:37:00 594 Döring Jürgen DE05579 1424610 SG Zittau Süd
13:41:00 595 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
13:45:00 596 Demmig Sven DE01184 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:49:00 597 Schäfer Steffen DE02524 236150 SV Robotron Dresden
13:53:00 598 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
13:57:00 599 Käding Bernd DE01460 640915 Kaulsdorfer OLV Berlin
14:01:00 600 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
14:05:00 601 Große Veit DE03068 1399071 USG Chemnitz
14:09:00 602 Vakant 0 Vakant
14:13:00 603 Vakant 0 Vakant
14:17:00 604 Vakant 0 Vakant

H60 2.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 605 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
13:07:00 606 Zenker Norbert DE02900 582249 USV TU Dresden
13:10:00 607 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C OB Jenišovice
13:13:00 608 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
13:16:00 609 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
13:19:00 610 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
13:22:00 611 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:25:00 612 Leibiger Jens DE01710 8191059 Post SV Dresden
13:28:00 613 Kretzschmar Frank DE01626 8662450 USV TU Dresden
13:31:00 614 Vakant 0 Vakant
13:34:00 615 Vakant 0 Vakant

H65 2.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 616 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 617 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:13:00 618 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
12:16:00 619 Cuche Denis DE07139 8002101 OLC Waldrose
12:19:00 620 Paschka Frank DE02187 307016 SSV Planeta Radebeul
12:22:00 621 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha
12:25:00 622 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:28:00 623 Fremder Dietmar DE01770 8653191 OL-Team Wehrsdorf
12:31:00 624 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:34:00 625 Schote Gerd DE02201 8670369 OL-Team Wehrsdorf
12:37:00 626 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
12:40:00 627 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
12:43:00 628 Frenzel Michael DE01774 8003213 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:46:00 629 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
12:49:00 630 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:52:00 631 Kohl Christian DE03650 2091753 OL Team Pulsnitz
12:55:00 632 Vakant 0 Vakant
12:58:00 633 Vakant 0 Vakant

H70 2.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:14:00 634 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
12:19:00 635 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
12:24:00 636 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
12:29:00 637 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 638 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
12:39:00 639 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:44:00 640 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
12:49:00 641 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
12:54:00 642 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
12:59:00 643 Tröße Lutz DE02721 8070750 SV TU Ilmenau
13:04:00 644 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
13:09:00 645 Dubský Josef SUL4700 8135 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
13:14:00 646 Kremer Christian DE03575 2048523 ESV Lok Berlin-Schöneweide
13:19:00 647 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:24:00 648 Vakant 0 Vakant
13:29:00 649 Vakant 0 Vakant

H75 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 650 Kern Wilmar DE01500 8400196 SV Bad Düben
13:11:00 651 Conrad Helmut DE01421 7501901 USV TU Dresden
13:17:00 652 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
13:23:00 653 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
13:29:00 654 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
13:35:00 655 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
13:41:00 656 Bader Achim DE01036 8648940 OLF Mainz
13:47:00 657 Vakant 0 Vakant

H80 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 658 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 659 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:17:00 660 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
12:23:00 661 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:29:00 662 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
12:35:00 663 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
12:41:00 664 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:47:00 665 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
12:53:00 666 Vakant 0 Vakant

HDR 4.20 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 686 Tumová Liliana 0070004 2086835 Tumici
13:00:00 687 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
13:00:00 685 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
13:00:00 717 Vakant 0 Vakant
13:00:00 678 Jobke Kurt 431996 USV TU Dresden
13:00:00 679 Handrková Johana 0120002 4411238 Handrci
13:00:00 683 Havlová Aneta TUR1458 4406056 C OOB TJ Turnov
13:00:00 671 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
13:00:00 669 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
13:00:00 667 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
13:00:00 684 Havlíček Jakub TUR1406 4406069 C OOB TJ Turnov
13:00:00 677 Janatová Sára TJN1650 2039099 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 670 Janatová Ester TJN1450 2222834 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 716 Vakant 0 Vakant
13:00:00 712 Vakant 0 Vakant
13:00:00 713 Vakant 0 Vakant
13:00:00 710 Vakant 0 Vakant
13:00:00 681 Kořínková Marie STB1353 49985 C TJ Stadion Nový Bor
13:00:00 682 Kořínek Jakub STB1501 52909 C TJ Stadion Nový Bor
13:00:00 680 Moučka Lukáš JJN0000 2027215 Team Jizerky
13:00:00 711 Vakant 0 Vakant
13:00:00 721 Vakant 0 Vakant
13:00:00 718 Vakant 0 Vakant
13:00:00 715 Vakant 0 Vakant
13:00:00 714 Vakant 0 Vakant
13:00:00 719 Vakant 0 Vakant
13:00:00 720 Vakant 0 Vakant
13:00:00 668 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
13:00:00 692 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 693 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
13:00:00 691 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
13:00:00 705 Hradcová Žofie CHA1881 2086822 C OK Chrastava
13:00:00 706 Forštová Linda DOR1350 2086847 C OK Dobříš
13:00:00 699 Nová Eliška Anna DKP1551 51787 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 689 Ouzký Martin BOR1701 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
13:00:00 696 Knuth Kamilla DE06008 237836 OLV Potsdam
13:00:00 694 Förster Katharina , Luis 2048104 OL-Team Wehrsdorf
13:00:00 695 Grassow Petra DE03764 8700222 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:00:00 690 Tejkalová Zuzana ADA1451 52714 OOB Spartak Adamov
13:00:00 697 Müller Marek 1720630 N/A
13:00:00 698 Stephan Albert 2203 SV Robotron Dresden
13:00:00 707 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
13:00:00 672 Balcarová Anna PHK1850 995886 C OK 99 Hradec Králové
13:00:00 673 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
13:00:00 688 Hora Damián PGP1616 1006283 C SK Praga
13:00:00 675 Khelová Eliška SCP1651 7953 C OK Sparta Praha
13:00:00 676 Khelová Bára SCP1350 52115 C OK Sparta Praha
13:00:00 674 Balcarová Klára PHK1650 2001994 C OK 99 Hradec Králové
13:00:00 702 Holatová Veronika PDY1551 2086826 C Běhej Poděbrady
13:00:00 701 Lánská Elena JJN1358 2103735 C Team Jizerky
13:00:00 708 Kuprová Hana JJN1361 2086824 C Team Jizerky
13:00:00 709 Kupr Jaroslav JJN1501 2086823 C Team Jizerky
13:00:00 704 Jiroutek Matěj LLI1600 2086825 LOK-o Liberec
13:00:00 703 Peths Johan KRN1700 51933 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:00:00 700 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem

P 2.80 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 771 Vakant 0 Vakant
12:00:00 770 Vakant 0 Vakant
12:00:00 769 Vakant 0 Vakant
12:00:00 768 Vakant 0 Vakant
12:00:00 767 Vakant 0 Vakant
12:00:00 766 Vakant 0 Vakant
12:00:00 765 Vakant 0 Vakant
12:00:00 733 Pech Richard 2148088 Orientačně chabí
12:00:00 736 Pohlová Kateřina 0200001 2086844 NNN
12:00:00 762 Vakant 0 Vakant
12:00:00 761 Vakant 0 Vakant
12:00:00 760 Vakant 0 Vakant
12:00:00 759 Vakant 0 Vakant
12:00:00 756 Vakant 0 Vakant
12:00:00 755 Vakant 0 Vakant
12:00:00 758 Vakant 0 Vakant
12:00:00 732 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 731 Kottíková Lucie JJN8059 8662704 Team Jizerky
12:00:00 730 Krojidlo Matyáš CHA0803 2084431 C OK Chrastava
12:00:00 750 Vakant 0 Vakant
12:00:00 753 Vakant 0 Vakant
12:00:00 752 Vakant 0 Vakant
12:00:00 757 Vakant 0 Vakant
12:00:00 754 Vakant 0 Vakant
12:00:00 751 Vakant 0 Vakant
12:00:00 743 Čabanová Lenka FYD0151 2086848 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:00:00 739 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:00:00 738 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 763 Vakant 0 Vakant
12:00:00 764 Vakant 0 Vakant
12:00:00 747 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:00:00 740 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 748 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 749 Matoušková Petra BLI7650 8014528 MTBO Bludný kořen
12:00:00 737 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 742 Vlčková Petra BOR7859 8385 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 741 Mitisková Hana BOR7460 8061457 OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 744 Labská Bohuslava LLI6951 428203 C LOK-o Liberec
12:00:00 724 Tuma Samuel 0070003 2086834 Tumici
12:00:00 723 Tuma Daniel 0070002 2086833 Tumici
12:00:00 722 Žáček Martin 0010001 2032134 NN64
12:00:00 735 Bindásová Juliana 0160003 2086841 Frýdlant
12:00:00 734 Michal Jirák 0080002 2086836 Tajm
12:00:00 729 Maturová Jana 0080001 2222785 Tajm
12:00:00 726 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 746 Koníčková Pavlína TJN7551 2086827 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 745 Kutková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 725 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
12:00:00 728 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
12:00:00 727 Pechová Helena VLI7251 4402220 C Slavia Liberec orienteering