Logo

Startovka závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Datum:
26.09.2021
Místo konání:
Jonsdorf - horské koupaliště, Německo
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Kroatzbeerwinkel
Ředitel závodu:
Ender Volker
Hlavní rozhodčí:
Kašková Kateřina - R1
Stavitel tratí:
Kudrass Peter, Kerger Rolf
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR    

D10 2.35 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1 Reichelová Šárka 0110004 2148132 BC
09:32:00 2 Hoke Lieselotte DE06079 2015092 OL Görlitz
09:34:00 3 Bader Tyra DE07021 1984 Post SV Dresden
09:36:00 4 Höbig Helena 504611 SV Bad Düben
09:38:00 5 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C Team Jizerky
09:40:00 6 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
09:42:00 7 Klotz Mathilda DE06493 2133202 SV Robotron Dresden
09:44:00 8 Vakant 0 Vakant
09:46:00 9 Vakant 0 Vakant

D12 2.78 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 10 Förster Magdalena 8300023 OL-Team Wehrsdorf
10:05:00 11 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C Team Jizerky
10:07:00 12 Straková Kateřina CHA1052 2092428 C OK Chrastava
10:09:00 13 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 14 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 15 Barthel Emma DE07098 2004399 USV TU Dresden
10:15:00 16 Vakant 0 Vakant
10:17:00 17 Vakant 0 Vakant

D14 3.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 18 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C Team Jizerky
09:33:00 19 Herrmann Charlotte DE05785 8130408 OL-Team Wehrsdorf
09:35:00 20 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
09:37:00 21 Oertelt Chalia DE07109 2015098 OL Görlitz
09:39:00 22 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B Team Jizerky
09:41:00 23 Vakant 0 Vakant
09:43:00 24 Vakant 0 Vakant

D16 3.73 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:54:00 25 Neumann Johanna DE03014 7777077 SV Lengefeld
09:56:00 26 Roßner Jule DE03911 8606407 OK Leipzig
09:58:00 27 Hänsel Flora DE03016 2007835 SV Lengefeld
10:00:00 28 Knuth Sara DE05994 2082348 OLV Potsdam
10:02:00 29 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
10:04:00 30 Kottková Lucie 8662704 Team Jizerky
10:06:00 31 Vakant 0 Vakant

D18 4.45 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 32 Neumann Lena DE02141 7122003 SV Lengefeld
09:32:00 33 Kaufmann Hanne DE05054 8606467 USV TU Dresden
09:34:00 34 Sihver Merle DE02268 8606404 Post SV Dresden
09:36:00 35 Vakant 0 Vakant
09:38:00 36 Vakant 0 Vakant

D20 4.55 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 37 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:10:00 38 Wartewig Anna DE04034 8670952 USV TU Dresden
10:12:00 39 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
10:14:00 40 Vakant 0 Vakant
10:16:00 41 Vakant 0 Vakant

D21K 4.55 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 57 vakant 0 Vakant
11:04:00 58 Němcová Andrea CHA8753 4127 C OK Chrastava
11:06:00 59 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:08:00 60 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 61 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:12:00 62 Neuwinger Steffi DE06180 2015090 OL Görlitz
11:14:00 63 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
11:16:00 64 Špičáková Karolina 0090001 2088156 0
11:18:00 65 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 66 Kočí Anna FYD9451 8014460 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:22:00 67 Horová Klára PGP8455 8008455 C SK Praga
11:24:00 68 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 69 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
11:28:00 70 Käding Kirsten DE01462 7300350 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:30:00 71 Vakant 0 Vakant
11:32:00 72 Pidrmanová Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
11:34:00 73 Vakant 0 Vakant
11:36:00 74 Vakant 0 Vakant

D21L 5.13 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 42 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 43 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 44 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
10:33:00 45 Heinemann Anne DE01939 8645058 SV Robotron Dresden
10:35:00 46 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C SK Praga
10:37:00 47 Straube Hanka DE02339 8100973 SV Lengefeld
10:39:00 48 Grismajer Sonnhild DE01870 8121181 USV TU Dresden
10:41:00 49 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 50 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
10:45:00 51 Kraemer Theresa DE01340 1994620 USV TU Dresden
10:47:00 52 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:49:00 53 Vakant 0 Vakant
10:51:00 54 Vakant 0 Vakant
10:53:00 55 Vakant 0 Vakant
10:55:00 56 Vakant 0 Vakant

D35 4.45 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:58:00 75 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
10:00:00 76 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:02:00 77 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
10:04:00 78 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
10:06:00 79 Hejtmánková Kateřina PDY8450 53640 C Běhej Poděbrady
10:08:00 80 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
10:10:00 81 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 82 Ritzenthaler Kristin DE04114 8632427 TSV Jetzendorf
10:14:00 83 Bader Anne DE05147 8404290 Post SV Dresden
10:16:00 84 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
10:18:00 85 Janatová Dana TJN8450 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 86 Engelhardt Katja DE01287 8606482 SSV Planeta Radebeul
10:22:00 87 Sihver Wiebke DE02270 8130668 Post SV Dresden
10:24:00 88 Vakant 0 Vakant

D40 4.43 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 89 Vlčková Petra BOR7859 8385 C OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 90 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
11:13:00 91 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
11:15:00 92 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
11:17:00 93 Tröße Andrea DE02719 8240978 SV TU Ilmenau
11:19:00 94 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
11:21:00 95 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 96 Eckardt Cornelia DE01267 8190769 USV TU Dresden
11:25:00 97 Zelenin Jekaterina DE02897 8000819 USG Chemnitz
11:27:00 98 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
11:29:00 99 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 100 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
11:33:00 101 Weinert Ruta DE02811 8664489 Post SV Dresden
11:35:00 102 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 103 Reichelová Monika 0110002 2148243 BC
11:39:00 104 Hugelshofer Barbara DE07141 8636063 OLC Waldrose
11:41:00 105 Kottíková Pavlína JJN7751 411593 C Team Jizerky
11:43:00 106 Herrmann Cathleen DE05634 8030578 OL-Team Wehrsdorf
11:45:00 107 Vakant 0 Vakant
11:47:00 108 Vakant 0 Vakant

D45 3.80 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 109 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
11:41:00 110 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
11:43:00 111 Mager Birgit 2111492 Post SV Dresden
11:45:00 112 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
11:47:00 113 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C Slavia Liberec orienteering
11:49:00 114 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
11:51:00 115 Söter Johanna DE05993 2143424 OLV Potsdam
11:53:00 116 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
11:55:00 117 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:57:00 118 Růtová Martina JJN7652 2067314 C Team Jizerky
11:59:00 119 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C OK Sparta Praha
12:01:00 120 Mattusek Manja 8010474 OL-Team Wehrsdorf
12:03:00 121 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 122 vakant 0 Vakant
12:07:00 123 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
12:09:00 124 Vakant 0 Vakant
12:11:00 125 Vakant 0 Vakant

D50 3.80 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 126 Woy Anja DE02882 8290569 USV TU Dresden
10:51:00 127 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
10:53:00 128 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
10:55:00 129 Kaufmann Constance DE05318 8516434 USV TU Dresden
10:57:00 130 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
10:59:00 131 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:01:00 132 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 133 Funk Ira DE01284 8663320 OK Leipzig
11:05:00 134 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:07:00 135 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín
11:09:00 136 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
11:11:00 137 Schulz-Coppi Uta 7212245 USV TU Dresden
11:13:00 138 Krakorova Iva 0170001 887913 Neregistrovana - malesice
11:15:00 139 Wendisch Katrin DE06734 1501 USV TU Dresden
11:17:00 140 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:19:00 141 Holfeld Christina DE02033 8041071 USV TU Dresden
11:21:00 142 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 143 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:25:00 144 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:27:00 145 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:29:00 146 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 147 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
11:33:00 148 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
11:35:00 149 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec
11:37:00 150 Vakant 0 Vakant

D55 3.80 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 151 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 152 Juckelandt Sabine DE03000 8606442 SV Robotron Dresden
10:21:00 153 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:23:00 154 Cruse Katrin DE01427 8040766 SV Robotron Dresden
10:25:00 155 Morgenstern Heidemarie DE06974 1021223 - Jonsdorf -
10:27:00 156 Ansorge Silke 8070170 SV Robotron Dresden
10:29:00 157 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
10:31:00 158 Leideck Heike DE01714 8130762 USV TU Dresden
10:33:00 159 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:35:00 160 Wagner Martina DE03342 8201027 SG Zittau Süd
10:37:00 161 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:39:00 162 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
10:41:00 163 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 164 Müller Anke DE02690 8606498 Post SV Dresden
10:45:00 165 Hellmann Kerstin DE01962 8606400 USV TU Dresden
10:47:00 166 Vakant 0 Vakant

D60 2.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 167 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 168 Kretzschmar Ute DE01629 901508 USV TU Dresden
10:48:00 169 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 170 Neumann Petra DE06841 6449 OLV Kippe 23
10:52:00 171 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
10:54:00 172 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 173 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
10:58:00 174 Fritzsche Martina DE01788 8666019 USG Chemnitz
11:00:00 175 Vakant 0 Vakant

D65 2.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 176 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 177 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:22:00 178 Tröße Renate DE02722 8050254 SV TU Ilmenau
10:24:00 179 Tonn Gisela DE02705 8012554 SSV Planeta Radebeul
10:26:00 180 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
10:28:00 181 Krüger Angelika DE01635 2068131 USV TU Dresden
10:30:00 182 Schmidt Bettina DE02557 8003881 OL-Team Wehrsdorf
10:32:00 183 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:34:00 184 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 185 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
10:38:00 186 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:40:00 187 Vakant 0 Vakant
10:42:00 188 Vakant 0 Vakant

D70 2.45 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:47:00 189 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
09:49:00 190 Weber Monika DE03846 2044 Post SV Dresden
09:51:00 191 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:53:00 192 Kubíková Hela LLI4851 8242 C LOK-o Liberec
09:55:00 193 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
09:57:00 194 Vakant 0 Vakant
09:59:00 195 Vakant 0 Vakant

D75 2.45 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 196 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
09:33:00 197 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
09:35:00 198 Vakant 0 Vakant
09:37:00 199 Vakant 0 Vakant

H10 2.35 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:48:00 200 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:50:00 201 Neuwinger Leo DE06504 428645 OL Görlitz
09:52:00 202 Förster Johann 8300015 OL-Team Wehrsdorf
09:54:00 203 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
09:56:00 204 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden
09:58:00 205 Švihovský Daniel JJN1101 7654324 C Team Jizerky
10:00:00 206 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
10:02:00 207 Fremder Liam DE05643 2048108 OL-Team Wehrsdorf
10:04:00 208 Lange Marius 445643 USV TU Dresden
10:06:00 209 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:08:00 210 Grünig Konrad 434197 ESV Dresden
10:10:00 211 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha
10:12:00 212 Neuwinger Luis DE06081 2015091 OL Görlitz
10:14:00 213 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 214 Vakant 0 Vakant

H12 2.78 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 215 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
09:33:00 216 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
09:35:00 217 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C Slavia Liberec orienteering
09:37:00 218 Vlček Eduard BOR1008 4363 C OK Jiskra Nový Bor
09:39:00 219 Beneš Max VLI1100 1424649 C Slavia Liberec orienteering
09:41:00 220 Klotz Arthur DE05743 8400189 SV Robotron Dresden
09:43:00 221 Hrdlička Vojtěch VLI1004 2181947 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 222 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C Team Jizerky
09:47:00 223 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
09:49:00 224 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
09:51:00 225 Brill Valentin DE02962 2015097 OL Görlitz
09:53:00 226 Lange Julian DE03015 2133057 USV TU Dresden
09:55:00 227 Hähnel Ron DE06549 8140610 OL-Team Wehrsdorf
09:57:00 228 Knoppik Martin DE04836 8180608 SV Robotron Dresden
09:59:00 229 Vakant 0 Vakant
10:01:00 230 Vakant 0 Vakant

H14 3.73 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 231 Höbig Felix DE04494 6370 SV Bad Düben
09:32:00 232 Kehlmaier Anton DE05252 2130079 Post SV Dresden
09:34:00 233 Bureš David VLI0707 8667981 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 234 Eckstädt Oliver DE02809 8310308 SV Robotron Dresden
09:38:00 235 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
09:40:00 236 Knuth Gergely DE05346 2082347 OLV Potsdam
09:42:00 237 Jobke Karl Rudolf DE05251 7212117 USV TU Dresden
09:44:00 238 Neumann Rasmus DE04447 7707777 SV Lengefeld
09:46:00 239 Weinert Tim DE03679 8667652 Post SV Dresden
09:48:00 240 Funk Timon DE05445 7208004 OK Leipzig
09:50:00 241 Schäfer Tomas DE05995 8000897 SV Robotron Dresden
09:52:00 242 Vakant 0 Vakant

H16 4.45 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 243 Hähnel Per DE05471 8301405 OL-Team Wehrsdorf
09:42:00 244 Balla Georg DE02995 2055 SV Robotron Dresden
09:44:00 245 Reichel Tomáš 0110003 2113413 BC
09:46:00 246 Paul Frederik DE05635 6030 OL-Team Wehrsdorf
09:48:00 247 Weinert Florian DE04774 8606429 Post SV Dresden
09:50:00 248 Herrmann Josef DE01143 8150105 OL-Team Wehrsdorf
09:52:00 249 Knoppik Philipp DE05311 8170606 SV Robotron Dresden
09:54:00 250 Vakant 0 Vakant
09:56:00 251 Vakant 0 Vakant

H18 5.13 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 252 Neuwinger Lukas DE04772 8606491 OL Görlitz
09:33:00 253 Paul Leopold DE03946 1200604 OL-Team Wehrsdorf
09:35:00 254 Borrmann Malte DE03611 8333336 OL Görlitz
09:37:00 255 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:39:00 256 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
09:41:00 257 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:43:00 258 Petzold Kuno DE02178 1470171 SV Robotron Dresden
09:45:00 259 Edelhäuser Nick DE04730 8241104 Post SV Dresden
09:47:00 260 Vakant 0 Vakant
09:49:00 261 Vakant 0 Vakant

H20 5.13 km, 230 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:51:00 262 Vakant 0 Vakant
09:53:00 263 Vakant 0 Vakant

H21L 6.50 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 280 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
09:34:00 281 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
09:36:00 282 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C SK Praga
09:38:00 283 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
09:40:00 284 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
09:42:00 285 Klein Marek DE01667 8606484 USV TU Dresden
09:44:00 286 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
09:46:00 287 Riebisch Martin 8022410 USV TU Dresden
09:48:00 288 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
09:50:00 289 Kundisch Wieland DE01780 8606454 USV TU Dresden
09:52:00 290 Friedländer Emil DE05481 8606487 SV Robotron Dresden
09:54:00 291 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 292 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
09:58:00 293 Knitsch Sebastian DE02937 8080390 USV TU Dresden
10:00:00 294 Bader Leif DE02895 8211110 Post SV Dresden
10:02:00 295 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
10:04:00 296 Leideck Karsten DE02440 8060305 USV TU Dresden
10:06:00 297 Bouda Petr 7300555 N/A
10:08:00 298 Zelenin Anatoly DE02940 8210593 USV TU Dresden
10:10:00 299 Patommel Jens DE02927 9101195 Post SV Dresden
10:12:00 300 Richter Friedmar DE03307 8113139 USV TU Dresden
10:14:00 301 Kraemer Andrei DE02923 888902 Post SV Dresden
10:16:00 302 Peters Nils DE03558 7891000 USV TU Dresden
10:18:00 303 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
10:20:00 304 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
10:22:00 305 Heidrich Hannes 7110882 OLV Potsdam

H21K 5.03 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:55:00 264 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
09:57:00 265 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
09:59:00 266 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 267 Balla Martin DE01599 2177 SV Robotron Dresden
10:03:00 268 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
10:05:00 269 Krömer Tim 411402 N/A
10:07:00 270 Tabka Slim DE01038 8515546 SV IHW Alex 78 Berlin
10:09:00 271 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 272 Olunczek Andrej DE05123 8400051 USV TU Dresden
10:13:00 273 Dethloff Sebastian 8120453 OL-Team Wehrsdorf
10:15:00 274 Tröße Harald DE05759 235013 SV TU Ilmenau
10:17:00 275 Distler Carl W. DE06451 8657685 Berliner Turnerschaft
10:19:00 276 Vakant 0 Vakant
10:21:00 277 Vakant 0 Vakant
10:23:00 278 Vakant 0 Vakant
10:25:00 279 Vakant 0 Vakant

H35 5.88 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 306 Vakant 0 Vakant
10:59:00 307 Stöwhaas Jens DE03201 7990099 OLG Siegerland
11:01:00 308 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:03:00 309 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
11:05:00 310 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 311 Kraemer Peter DE02336 8041828 Post SV Dresden
11:09:00 312 Albrecht David 0180001 8116731 HO Skol
11:11:00 313 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
11:13:00 314 Mieske Frank DE02479 7208102 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:15:00 315 Špičák Jan DKP8300 8004052 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 316 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
11:19:00 317 Reichel Vít 0110001 2148162 BC
11:21:00 318 Vakant 0 Vakant
11:23:00 319 Vakant 0 Vakant

H40 5.53 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 320 Mager Holger DE04771 1007345 Post SV Dresden
10:26:00 321 Klotz Christian DE01745 2116271 SV Robotron Dresden
10:28:00 322 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 323 Neuwinger Markus DE01722 2111493 OL Görlitz
10:32:00 324 Paul Sebastian DE05069 2048101 OL-Team Wehrsdorf
10:34:00 325 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
10:36:00 326 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
10:38:00 327 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 328 Schöne André DE04722 1392643 OL-Team Wehrsdorf
10:42:00 329 Müller Kai DE02598 8300672 - Dresden -
10:44:00 330 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
10:46:00 331 Rößler Karsten DE06005 8662454 SSV Planeta Radebeul
10:48:00 332 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
10:50:00 333 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
10:52:00 334 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 335 Röhner Uwe DE03297 8662646 SV IHW Alex 78 Berlin
10:56:00 336 Vakant 0 Vakant
10:58:00 337 Vakant 0 Vakant

H45 5.53 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 338 Sickert Rene 8371973 OL-Team Wehrsdorf
11:02:00 339 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 340 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 341 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 342 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 343 Heinemann Björn DE02263 8645061 SV Robotron Dresden
11:12:00 344 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 345 Lange Stephan DE01537 2065060 USV TU Dresden
11:16:00 346 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
11:18:00 347 Lenk Andreas DE01940 8606461 USV TU Dresden
11:20:00 348 Stöcker Günter Karsten DE06279 8290766 OK Leipzig
11:22:00 349 Barthel Sven DE01844 8011947 USV TU Dresden
11:24:00 350 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
11:26:00 351 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 352 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
11:30:00 353 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:32:00 354 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:34:00 355 Löhning Michael DE04218 8300373 USV TU Dresden
11:36:00 356 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
11:38:00 357 Vakant 0 Vakant
11:40:00 358 Vakant 0 Vakant

H50 4.75 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 359 Grassow Thomas DE05990 8290467 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:18:00 360 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
11:20:00 361 Schmiedeberg Nils DE03344 8663316 SV Turbine Neubrandenburg
11:22:00 362 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 363 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:26:00 364 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:28:00 365 Klose Sven DE02580 8606432 USV TU Dresden
11:30:00 366 Edelhäuser Frank DE05116 1230667 Post SV Dresden
11:32:00 367 Gossel Heiko DE01909 8151265 USV TU Dresden
11:34:00 368 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 369 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 370 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
11:40:00 371 Kruliš Petr VLI6901 8648601 C Slavia Liberec orienteering
11:42:00 372 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 373 Wedlich Stefan DE05724 8022395 OL-Team Wehrsdorf
11:46:00 374 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
11:48:00 375 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:50:00 376 Lubs Alexander DE03528 8200267 USV TU Dresden
11:52:00 377 Kehlmaier Christian DE02810 7212275 Post SV Dresden
11:54:00 378 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
11:56:00 379 Hoffmann Martin DE01184 300935 USV TU Dresden
11:58:00 380 Weinert Rolf DE01484 7003441 Post SV Dresden
12:00:00 381 Hänsel Jörg DE02607 8110369 SV Lengefeld
12:02:00 382 Knuth David DE05825 45532 OLV Potsdam
12:04:00 383 Vakant 0 Vakant
12:06:00 384 Vakant 0 Vakant

H55 4.75 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 385 Morgenstern Udo DE01626 7755612 - Jonsdorf -
10:28:00 386 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 387 Große Veit DE01453 1399071 USG Chemnitz
10:32:00 388 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
10:34:00 389 Ehms Holger 8632434 SG LVB Leipzig
10:36:00 390 Wendisch Mayk DE01710 1506 USV TU Dresden
10:38:00 391 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 392 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:42:00 393 Juras Harald DE04938 8606402 OL Görlitz
10:44:00 394 Cruse Kay DE02634 8230366 SV Robotron Dresden
10:46:00 395 Kaufmann Kay-Uwe DE02939 8404060 USV TU Dresden
10:48:00 396 Hickethier Manfred DE01428 8606435 SSV Planeta Radebeul
10:50:00 397 Nieke Hagen DE03068 8170663 USV TU Dresden
10:52:00 398 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:54:00 399 Müller Matthias DE01999 8606456 Post SV Dresden
10:56:00 400 Žáček Martin 0010001 2032134 NN64
10:58:00 401 Feldmann André DE01460 8003570 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:00:00 402 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:02:00 403 Matthews Johannes DE01293 8654363 OLV Potsdam
11:04:00 404 Käding Bernd DE06733 640915 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:06:00 405 Zimmerling Holger 2045 Post SV Dresden
11:08:00 406 Demmig Sven DE02115 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:10:00 407 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
11:12:00 408 Eppendorfer Jörg DE06973 8211165 OL Görlitz
11:14:00 409 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga

H60 4.43 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 410 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:51:00 411 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:53:00 412 Kretzschmar Frank DE02900 8662450 USV TU Dresden
10:55:00 413 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:57:00 414 Zenker Norbert DE02201 582249 USV TU Dresden
10:59:00 415 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C KOB Děčín
11:01:00 416 Wiedenfeld Frank DE01770 8606479 SSV Planeta Radebeul
11:03:00 417 Leibiger Jens DE02842 8191059 Post SV Dresden
11:05:00 418 Vakant 0 Vakant
11:07:00 419 Vakant 0 Vakant

H65 4.43 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 420 Fremder Dietmar DE02706 8653191 OL-Team Wehrsdorf
10:21:00 421 Paschka Frank DE01421 307016 SSV Planeta Radebeul
10:23:00 422 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:25:00 423 Schote Gerd DE01774 8670369 OL-Team Wehrsdorf
10:27:00 424 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 425 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:31:00 426 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:33:00 427 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 428 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:37:00 429 Tonn Konrad DE07139 8606453 SSV Planeta Radebeul
10:39:00 430 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:41:00 431 Frenzel Michael DE02187 8003213 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:43:00 432 Cuche Denis DE01636 8002101 OLC Waldrose
10:45:00 433 Vakant 0 Vakant
10:47:00 434 Vakant 0 Vakant

H70 2.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 435 Krüger Holm DE02721 7077779 USV TU Dresden
09:47:00 437 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
09:49:00 436 Conrad Helmut DE03575 7501901 USV TU Dresden
09:51:00 438 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
09:53:00 439 Kremer Christian DE01500 2048523 ESV Lok Berlin-Schöneweide
09:55:00 440 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
09:57:00 441 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
09:59:00 442 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
10:01:00 443 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 444 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:05:00 445 Tröße Lutz DE02539 8070750 SV TU Ilmenau
10:07:00 446 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 447 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:11:00 448 Vakant 0 Vakant
10:13:00 449 Vakant 0 Vakant

H75 2.45 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 450 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 451 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:05:00 452 Müller Rainer 2222222 USV TU Dresden
10:07:00 453 Bader Achim 8648940 OLF Mainz
10:09:00 454 Kern Wilmar DE02121 8400196 SV Bad Düben
10:11:00 455 Schindler Udo DE01036 2019909 SSV Planeta Radebeul
10:13:00 456 Vakant 0 Vakant
10:15:00 457 Schmalfeld Tassilo 300684 SSV Planeta Radebeul

H80 2.45 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 458 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
09:41:00 459 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
09:43:00 460 Vakant 0 Vakant
09:45:00 461 Vakant 0 Vakant

HDR 2.63 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 468 Pražáková Eliška ZBP1550 53583 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 470 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 491 Vakant 0 Vakant
09:30:00 469 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C Team Jizerky
09:30:00 467 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 463 Janatová Sára TJN1650 2039099 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 472 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 471 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
09:30:00 485 Vakant 0 Vakant
09:30:00 486 Vakant 0 Vakant
09:30:00 487 Vakant 0 Vakant
09:30:00 488 Vakant 0 Vakant
09:30:00 493 Vakant 0 Vakant
09:30:00 490 Vakant 0 Vakant
09:30:00 489 Vakant 0 Vakant
09:30:00 492 Vakant 0 Vakant
09:30:00 479 Stephan Albert 2203 SV Robotron Dresden
09:30:00 475 Knuth Kamilla DE06008 237836 OLV Potsdam
09:30:00 484 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 483 Tröße Mika DE06802 2121116 SV TU Ilmenau
09:30:00 478 Müller Marek 1720630 N/A
09:30:00 477 Grassow Petra DE03764 8700222 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:30:00 474 Mattusek Mathilda 2048106 OL-Team Wehrsdorf
09:30:00 476 Förster Katharina,Luise 2048104 OL-Team Wehrsdorf
09:30:00 466 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:30:00 465 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
09:30:00 462 Janatová Ester TJN1450 2222834 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 464 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
09:30:00 480 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
09:30:00 482 Nová Eliška Anna DKP1551 51787 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 473 Hora Damián PGP1616 1006283 C SK Praga
09:30:00 481 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C Běhej Poděbrady