Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
pod Borným
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Hradecký Jaroslav
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 2.86 km, 50 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 -7198 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 -7196 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:06:00 -7194 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:08:00 -7192 Válková Adéla BOR1154 4400 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 -7190 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:12:00 -7188 Kitto Klára TUR1156 2067626 C OOB TJ Turnov
10:14:00 -7186 Rypáčková Šárka TJP1151 8014509 C TJ Sokol Troja
10:16:00 -7184 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 -7182 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C Team Jizerky
10:20:00 -7180 Vakant 0 Vakant
10:22:00 -7178 Vakant 0 Vakant
10:24:00 -7176 Vakant 0 Vakant
10:26:00 -7174 Vakant 0 Vakant
10:28:00 -7172 Vakant 0 Vakant
10:30:00 -7170 Vakant 0 Vakant
10:32:00 -7168 Vakant 0 Vakant

D10L 2.69 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C OK Jiskra Nový Bor
10:02:00 -7198 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C Team Jizerky
10:04:00 -7196 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 -7194 Stadtherrová Adéla JJN1150 2103728 C Team Jizerky
10:08:00 -7192 Kvasničková Julie KDZ1452 2144095 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:10:00 -7190 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:12:00 -7188 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C Slavia Liberec orienteering
10:14:00 -7186 Havlová Tereza TUR1252 4406055 C OOB TJ Turnov
10:16:00 -7184 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 -7182 Vakant 0 Vakant
10:20:00 -7180 Vakant 0 Vakant
10:22:00 -7178 Vakant 0 Vakant
10:24:00 -7176 Vakant 0 Vakant
10:26:00 -7174 Vakant 0 Vakant
10:28:00 -7172 Vakant 0 Vakant
10:30:00 -7170 Vakant 0 Vakant
10:32:00 -7168 Vakant 0 Vakant
10:34:00 -7166 Vakant 0 Vakant
10:36:00 -7164 Vakant 0 Vakant

D12 2.93 km, 60 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 -7197 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 -7193 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C Team Jizerky
10:11:00 -7189 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B SOK TJ Turnov
10:15:00 -7185 Haasová Anežka BOR0956 4399 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 -7181 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 -7177 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:27:00 -7173 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 -7169 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:35:00 -7165 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 -7161 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
10:43:00 -7157 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 -7153 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 -7149 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
10:55:00 -7145 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 -7141 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C Team Jizerky
11:03:00 -7137 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 -7133 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 C Team Jizerky
11:11:00 -7129 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor

D14 3.24 km, 95 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 -7199 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C Team Jizerky
10:04:00 -7196 Fifernová Kateřina BOR0859 4370 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 -7193 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
10:10:00 -7190 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 -7187 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
10:16:00 -7184 Michálková Ema BOR0857 2000608 B OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 -7181 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
10:22:00 -7178 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 -7175 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C OK Chrastava
10:28:00 -7172 Vlčková Emílie BOR0766 4419 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 -7169 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C Team Jizerky
10:34:00 -7166 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 -7163 Podoubská Klára JJN0851 2111782 C Team Jizerky
10:40:00 -7160 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
10:43:00 -7157 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
10:46:00 -7154 Krejzová Markéta TUR0854 1403063 C OOB TJ Turnov
10:49:00 -7151 Stehlíková Josefína TJN0864 4408041 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 -7148 Nováková Barborka TUR0860 2126344 C OOB TJ Turnov
10:55:00 -7145 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
10:58:00 -7142 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
11:01:00 -7139 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
11:04:00 -7136 Zlatušková Sofie TUR0852 1429022 C OOB TJ Turnov
11:07:00 -7133 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:10:00 -7130 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
11:13:00 -7127 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
11:16:00 -7124 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
11:19:00 -7121 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky

D16 3.47 km, 100 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:24:00 -7116 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 -7113 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C KOB Ústí nad Labem
11:30:00 -7110 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
11:33:00 -7107 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 -7104 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 -7101 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 -7098 Balcarová Marie LLI0652 51201 C LOK-o Liberec
11:45:00 -7095 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
11:48:00 -7092 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
11:51:00 -7089 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
11:54:00 -7086 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D18 3.57 km, 85 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 -7198 Podrábská Alžběta JJN0452 8663120 A Team Jizerky
10:08:00 -7192 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:14:00 -7186 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
10:20:00 -7180 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
10:26:00 -7174 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
10:32:00 -7168 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
10:38:00 -7162 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:44:00 -7156 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
10:50:00 -7150 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
10:56:00 -7144 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A Slavia Liberec orienteering

D20 3.57 km, 85 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:08:00 -7132 Budská Anna JJN0253 7201759 C Team Jizerky
11:14:00 -7126 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
11:20:00 -7120 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:26:00 -7114 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov

D21L 4.35 km, 135 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:45:00 -7155 Omová Michaela TUR8153 7205003 R OOB TJ Turnov
10:47:00 -7153 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:00 -7151 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 -7149 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
10:53:00 -7147 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 -7145 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
10:57:00 -7143 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
10:59:00 -7141 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
11:01:00 -7139 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
11:03:00 -7137 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00 -7135 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
11:07:00 -7133 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:09:00 -7131 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
11:11:00 -7129 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 -7127 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:15:00 -7125 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 -7123 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 -7121 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
11:21:00 -7119 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 -7117 Losmanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 -7115 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
11:27:00 -7113 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
11:29:00 -7111 Neradová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
11:31:00 -7109 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
11:33:00 -7107 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
11:35:00 -7105 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:37:00 -7103 Vakant 0 Vakant
11:39:00 -7101 Vakant 0 Vakant
11:41:00 -7099 Vakant 0 Vakant
11:43:00 -7097 Vakant 0 Vakant
11:45:00 -7095 Vakant 0 Vakant
11:47:00 -7093 Vakant 0 Vakant
11:49:00 -7091 Vakant 0 Vakant
11:51:00 -7089 Vakant 0 Vakant
11:53:00 -7087 Vakant 0 Vakant
11:55:00 -7085 Vakant 0 Vakant

D21K 3.29 km, 80 m, 12 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 -7199 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 -7195 Legátová Alžběta CHA9450 8198 C OK Chrastava
10:09:00 -7191 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 -7187 Marhanová Michaela BOR8850 7880102 C OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 -7183 Němcová Andrea CHA8753 4127 C OK Chrastava
10:21:00 -7179 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
10:25:00 -7175 Šákrová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 -7171 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C OK Chrastava
10:33:00 -7167 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:37:00 -7163 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov

D35 3.86 km, 130 m, 17 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:19:00 -7181 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 C SPORTICUS team
10:25:00 -7175 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
10:31:00 -7169 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 -7163 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
10:43:00 -7157 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
10:49:00 -7151 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor

D40 3.65 km, 120 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:13:00 -7127 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 -7125 Kottíková Pavlína JJN7751 411593 C Team Jizerky
11:17:00 -7123 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 -7121 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
11:21:00 -7119 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:23:00 -7117 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
11:25:00 -7115 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
11:27:00 -7113 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
11:29:00 -7111 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:31:00 -7109 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C KOB Děčín
11:33:00 -7107 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
11:35:00 -7105 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C OK Chrastava
11:37:00 -7103 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 -7101 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:41:00 -7099 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:00 -7097 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
11:45:00 -7095 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:47:00 -7093 Nováková Zuzana TUV7950 411380 C SOK TJ Turnov
11:49:00 -7091 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 -7089 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C SOK TJ Turnov
11:53:00 -7087 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
11:55:00 -7085 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
11:57:00 -7083 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava

D45 3.65 km, 120 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 -7199 Kneřová Jana JJN7251 2070855 C Team Jizerky
10:03:00 -7197 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 -7195 Růtová Martina JJN7652 2067314 C Team Jizerky
10:07:00 -7193 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 -7191 Mairichová Radka JJN7450 8662696 C Team Jizerky
10:11:00 -7189 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
10:13:00 -7187 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 -7185 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
10:17:00 -7183 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C Slavia Liberec orienteering
10:19:00 -7181 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:21:00 -7179 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
10:23:00 -7177 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 -7175 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:27:00 -7173 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
10:29:00 -7171 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 -7169 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
10:33:00 -7167 Zábranská Ivana ROU7454 2069099 C SKOB Roudnice nad Labem
10:35:00 -7165 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:37:00 -7163 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 -7161 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 -7159 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 -7157 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering

D50 3.37 km, 50 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:15:00 -7125 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
11:17:00 -7123 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
11:19:00 -7121 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
11:21:00 -7119 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
11:23:00 -7117 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
11:25:00 -7115 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
11:27:00 -7113 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 -7111 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:31:00 -7109 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 -7107 Ježková Hana TUR6950 8042129 C OOB TJ Turnov
11:35:00 -7105 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:37:00 -7103 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
11:39:00 -7101 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 -7099 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
11:43:00 -7097 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C LOK-o Liberec
11:45:00 -7095 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:47:00 -7093 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
11:49:00 -7091 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín

D55 3.23 km, 55 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 -7199 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 -7193 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:13:00 -7187 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
10:19:00 -7181 Hausmannová Irena 10007 2079491 1 NEREGISTROVANÍ
10:25:00 -7175 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 -7169 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport

D65 3.23 km, 55 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:43:00 -7157 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
10:46:00 -7154 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:49:00 -7151 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:52:00 -7148 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:55:00 -7145 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
10:58:00 -7142 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 -7139 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 -7136 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
11:07:00 -7133 Lukavcová Lenka TJN5452 8008289 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D70 2.94 km, 45 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:20:00 -7120 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C OK Chrastava
11:26:00 -7114 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 -7108 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
11:38:00 -7102 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering

D75 2.94 km, 45 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:38:00 -7162 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
10:44:00 -7156 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:50:00 -7150 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor

H10L 2.69 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:46:00 -7154 Kameník Zachar Daniel BOR1400 4402 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 -7152 Zít Václav LDC1300 7205956 C KOB Děčín
10:50:00 -7150 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 -7148 Juřina Michal FYD1300 2134263 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:54:00 -7146 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
10:56:00 -7144 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 -7142 Rypáček Radim TJP1300 8008303 C TJ Sokol Troja
11:00:00 -7140 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C OOB TJ Turnov
11:02:00 -7138 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 2067624 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 -7136 Švihovský Danile JJN1101 7654324 C Team Jizerky
11:06:00 -7134 Vakant 0 Vakant
11:08:00 -7132 Vakant 0 Vakant
11:10:00 -7130 Vakant 0 Vakant
11:12:00 -7128 Vakant 0 Vakant
11:14:00 -7126 Vakant 0 Vakant
11:16:00 -7124 Vakant 0 Vakant
11:18:00 -7122 Vakant 0 Vakant
11:20:00 -7120 Vakant 0 Vakant
11:22:00 -7118 Vakant 0 Vakant

H10 2.86 km, 50 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:38:00 -7162 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
10:40:00 -7160 Peths Sebastian KRN1200 446353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:42:00 -7158 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 -7156 Kollár Daniel KDZ1201 2144032 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:46:00 -7154 Bahník Václav JJN1102 2111795 C Team Jizerky
10:48:00 -7152 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:50:00 -7150 Karafiát Dominik BOR1306 4365 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 -7148 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:54:00 -7146 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 -7144 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 -7142 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 -7140 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem
11:02:00 -7138 Vakant 0 Vakant
11:04:00 -7136 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 -7134 Vakant 0 Vakant
11:08:00 -7132 Vakant 0 Vakant
11:10:00 -7130 Vakant 0 Vakant
11:12:00 -7128 Vakant 0 Vakant
11:14:00 -7126 Vakant 0 Vakant
11:16:00 -7124 Vakant 0 Vakant
11:18:00 -7122 Vakant 0 Vakant

H12 2.95 km, 70 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 -7199 Votýpka Štěpán BOR0900 4431 C OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 -7195 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
10:09:00 -7191 Murswiek Jan BOR0901 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 -7187 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C OK Chrastava
10:17:00 -7183 Vlček Eduard BOR1008 4363 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 -7179 Kopřiva Jan Kryšpín CHA0900 2084431 C OK Chrastava
10:25:00 -7175 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 -7171 Lamač František TUR0901 1403060 B OOB TJ Turnov
10:33:00 -7167 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 -7163 Wiedeman Nicolas TUR0907 2144075 C OOB TJ Turnov
10:41:00 -7159 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 -7155 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
10:49:00 -7151 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 B Slavia Liberec orienteering
10:53:00 -7147 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 -7143 Beneš Max VLI1100 1424649 C Slavia Liberec orienteering
11:01:00 -7139 Pešek Jáchym TUR0902 8488 C OOB TJ Turnov
11:05:00 -7135 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 -7131 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C OOB TJ Turnov
11:13:00 -7127 Hrdlička Vojtěch VLI1004 2181947 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 -7123 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
11:21:00 -7119 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor

H14 3.47 km, 100 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
10:03:00 -7197 Král Matyáš JJN0803 2035725 C Team Jizerky
10:06:00 -7194 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C OB Jenišovice
10:09:00 -7191 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 -7188 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
10:15:00 -7185 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 -7182 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
10:21:00 -7179 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C OB Jenišovice
10:24:00 -7176 Svoboda Vojtěch KDZ0701 2000599 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:27:00 -7173 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:30:00 -7170 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
10:33:00 -7167 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 -7164 Skácel Jan VLI0901 8663205 B Slavia Liberec orienteering
10:39:00 -7161 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B OOB TJ Turnov
10:42:00 -7158 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
10:45:00 -7155 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
10:48:00 -7152 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
10:51:00 -7149 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:54:00 -7146 Zajger David TUR0703 8013888 C OOB TJ Turnov
10:57:00 -7143 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:00:00 -7140 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
11:03:00 -7137 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 -7134 Cabalka Antonín KUL0800 8226387 C KOB Ústí nad Labem
11:09:00 -7131 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky

H16 3.64 km, 120 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:54:00 -7146 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
10:58:00 -7142 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
11:02:00 -7138 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:06:00 -7134 Jareš Ondřej KUL0600 8226319 C KOB Ústí nad Labem
11:10:00 -7130 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
11:14:00 -7126 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 -7122 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 C Team Jizerky
11:22:00 -7118 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
11:26:00 -7114 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
11:30:00 -7110 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
11:34:00 -7106 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:38:00 -7102 Městka Václav VSP0600 8028854 A USK Praha
11:42:00 -7098 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
11:46:00 -7094 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 -7090 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
11:54:00 -7086 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H18 3.83 km, 100 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 -7198 Řehoř Vojta JJN0303 8662740 B Team Jizerky
10:08:00 -7192 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 -7186 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
10:20:00 -7180 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 -7174 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:32:00 -7168 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov

H20 4.03 km, 135 m, 16 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:54:00 -7146 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

H21L 5.70 km, 180 m, 19 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:20:00 -7180 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
10:22:00 -7178 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
10:24:00 -7176 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
10:26:00 -7174 Šákr Vít BOR9301 2032136 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 -7172 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
10:30:00 -7170 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 -7168 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:34:00 -7166 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 -7164 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
10:38:00 -7162 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
10:40:00 -7160 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 -7158 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 -7156 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R OOB TJ Turnov
10:46:00 -7154 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
10:48:00 -7152 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
10:50:00 -7150 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
10:52:00 -7148 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
10:54:00 -7146 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
10:56:00 -7144 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 -7142 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 -7140 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:02:00 -7138 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
11:04:00 -7136 Petr Josef VLI6300 8287 C Slavia Liberec orienteering
11:06:00 -7134 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
11:08:00 -7132 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
11:10:00 -7130 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:12:00 -7128 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 -7126 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
11:16:00 -7124 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 -7122 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
11:20:00 -7120 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
11:22:00 -7118 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:24:00 -7116 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
11:26:00 -7114 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 -7112 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
11:30:00 -7110 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 -7108 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:34:00 -7106 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 -7104 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
11:38:00 -7102 Přinda Lukáš VLI7701 8006731 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 -7100 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
11:42:00 -7098 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
11:44:00 -7096 Hradec Pavel TUR8801 995821 C OOB TJ Turnov
11:46:00 -7094 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
11:48:00 -7092 Vakant 0 Vakant
11:50:00 -7090 Vakant 0 Vakant
11:52:00 -7088 Vakant 0 Vakant
11:54:00 -7086 Vakant 0 Vakant
11:56:00 -7084 Vakant 0 Vakant

H21K 3.71 km, 95 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C OB Jenišovice
10:06:00 -7194 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H35 4.03 km, 135 m, 16 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Zít Jan LDC8200 8022628 C KOB Děčín
10:03:00 -7197 Palaščak Ján 10006 7003034 1 NEREGISTROVANÍ
10:06:00 -7194 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
10:09:00 -7191 Jůza David KDZ8200 2000577 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:12:00 -7188 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 -7185 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 -7182 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 -7179 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 -7176 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
10:27:00 -7173 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 -7170 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:33:00 -7167 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 -7164 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 -7161 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
10:42:00 -7158 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering

H40 4.03 km, 135 m, 16 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:06:00 -7134 Havel Tomáš TUR7904 8216 C OOB TJ Turnov
11:10:00 -7130 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
11:14:00 -7126 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:18:00 -7122 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
11:22:00 -7118 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 -7114 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
11:30:00 -7110 Peths Jan KRN8101 8116812 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:34:00 -7106 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:38:00 -7102 Pražák Michal TJN7900 8670764 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 -7098 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
11:46:00 -7094 Rypáček Miroslav SPC7506 426455 C SPORTICUS team
11:50:00 -7090 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
11:54:00 -7086 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha

H45 3.98 km, 130 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
10:02:00 -7198 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 -7196 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:06:00 -7194 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 -7192 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
10:10:00 -7190 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 -7188 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:14:00 -7186 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:16:00 -7184 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 -7182 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
10:20:00 -7180 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 -7178 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 -7176 Štverák Jan CHA7301 2419931 C OK Chrastava
10:26:00 -7174 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 -7172 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:30:00 -7170 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 -7168 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C OK Chrastava
10:34:00 -7166 Oravec Tomáš TJN7505 2059775 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 -7164 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:38:00 -7162 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 -7160 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:42:00 -7158 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 -7156 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 -7154 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:48:00 -7152 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 -7150 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk

H50 3.86 km, 130 m, 17 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 -7139 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
11:03:00 -7137 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:05:00 -7135 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
11:07:00 -7133 Touš Jan JEN6901 7774 C OB Jenišovice
11:09:00 -7131 Klaška Jan 10001 301602 1 NEREGISTROVANÍ
11:11:00 -7129 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 -7127 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 -7125 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
11:17:00 -7123 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
11:19:00 -7121 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 -7119 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
11:23:00 -7117 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 -7115 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
11:27:00 -7113 Beneš Petr KDZ6700 301113 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:29:00 -7111 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
11:31:00 -7109 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 -7107 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
11:35:00 -7105 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
11:37:00 -7103 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:39:00 -7101 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 -7099 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:43:00 -7097 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
11:45:00 -7095 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:47:00 -7093 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice

H55 3.86 km, 130 m, 17 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 -7199 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 -7193 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C OK Jiskra Nový Bor

H60 3.65 km, 120 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:55:00 -7145 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C OB Jenišovice
11:01:00 -7139 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky

H65 3.37 km, 50 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:06:00 -7194 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:12:00 -7188 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:18:00 -7182 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 -7176 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha

H70 3.37 km, 50 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:36:00 -7164 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:39:00 -7161 Smetana Radim CHA4700 8113504 C OK Chrastava
10:42:00 -7158 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:45:00 -7155 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
10:48:00 -7152 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 -7149 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
10:54:00 -7146 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 -7143 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:00:00 -7140 Peterka Josef LLI4702 51204 C LOK-o Liberec
11:03:00 -7137 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H75 2.94 km, 45 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:02:00 -7138 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
11:08:00 -7132 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov

H80 2.94 km, 45 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 -7198 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 -7192 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 -7186 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 -7180 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
10:26:00 -7174 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor

HDR 2.69 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
10:00:00 -7200 Havlová Aneta TUR1458 4406056 C OOB TJ Turnov
10:00:00 -7200 Hradcová Žofie CHA1881 4662 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C Team Jizerky
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Kühnová Emma DOK1050 2053511 C OK Doksy
10:00:00 -7200 Kameník Šibrik Tomáš BOR1700 4430 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Němcová Beata CHA1650 8193 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Prokšová Alžběta 10005 2070837 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Marhan Jakub 10004 2067621 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Holeš Vojta JJN1002 2103759 C Team Jizerky
10:00:00 -7200 Sodomka Kryštof JJN1300 2103735 C Team Jizerky
10:00:00 -7200 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
10:00:00 -7200 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:00:00 -7200 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Brožková Marie JJN1357 2027215 C Team Jizerky
10:00:00 -7200 Matouš Matěj JEN1502 7786 C OB Jenišovice

P 2.91 km, 60 m, 12 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
10:00:00 -7200 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 -7200 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:00:00 -7200 Kocmanová Kateřina BOR8050 8479 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Nedas Dušan 10003 8580 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Klašková Jana 10002 301546 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Čalounová Jana 10008 2134294 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Týfová Radka 10015 2067622 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Kraková Iva 10013 887916 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Votavová Světla 10012 1000453 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Juřinová Iva FYD8050 2133913 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 -7200 Coufalová Monika ROU7552 2095921 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 -7200 Coufalová Klára ROU0951 2102790 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 -7200 Coufal Kryštof ROU0603 2095975 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 -7200 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C OOB TJ Turnov
10:00:00 -7200 Zajger Honza TUR7223 2134323 C OOB TJ Turnov
10:00:00 -7200 Koníčková Pavlína TJN7551 2067625 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 -7200 Horáček Tomáš JEN7700 411599 C OB Jenišovice
10:00:00 -7200 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Vokál Jiří CHA5001 8159 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Coufal Marek ROU7400 2095958 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 -7200 Heřmánek Adam KDZ1000 2144093 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:00:00 -7200 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:00:00 -7200 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
10:00:00 -7200 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
10:00:00 -7200 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C Team Jizerky
10:00:00 -7200 Kotíková Lucie JJN8059 0 Team Jizerky
10:00:00 -7200 Trojanová Vendula VLI1052 2087692 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
10:00:00 -7200 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering

T 3.50 km, 125 m, 16 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 -7200 Lisá Monika ONO6750 8660918 C SKOB Ostrov
10:00:00 -7200 Pecina Jan NER 2067631 NER
10:00:00 -7200 Janečko Jakub NER 232158 NER
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Nykl Jan TAP9001 8660593 C KOB Tretra Praha
10:00:00 -7200 Voráč Michal NER0000 2067627 NER
10:00:00 -7200 Machová Petra LME6952 2060278 C SK Los Mělník
10:00:00 -7200 Hejhal Jan NER 2067630 NER
10:00:00 -7200 Vršanský Robert NER 2067629 NER
10:00:00 -7200 Novák Petr NER 2067628 NER
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Vakant 0 Vakant
10:00:00 -7200 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C LOK-o Liberec
10:00:00 -7200 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
10:00:00 -7200 Kuchař Vladimír BOR4902 8160171 OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
10:00:00 -7200 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 -7200 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 -7200 Votava David 10011 8517319 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Kábrt Filip 10010 51473 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Jurkiewicz Patrik 10009 7260025 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Karafiát Filip BOR7900 2067623 OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 -7200 Nováková Jana 10016 8133 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Škoch Jan 10014 2102695 1 NEREGISTROVANÍ
10:00:00 -7200 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
10:00:00 -7200 Trojan Miroslav VLI7200 1425358 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
10:00:00 -7200 Starosta Pavel VLI9400 8028880 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Mach Martin LME6800 2115068 C SK Los Mělník
10:00:00 -7200 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C SK Los Mělník
10:00:00 -7200 Hyxa Jan VLI0702 8045083 A Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Linka Vladislav SUL5701 8141 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 -7200 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 -7200 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
10:00:00 -7200 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 -7200 Linková Alena SUL6750 8142 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem