Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Šroubený
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Novák Tom
Kluby:
BOR     DKP     DOK     EKP     FSP     FYD     CHA     JEN     JJN     KAM     KAS     KDZ     KOR     KPY     KUL     LBE     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LTP     MFP     ODV     PEN     PGP     PHK     PLU     ROU     RUM     SCP     SJC     SMB     SMR     SPC     STB     TAP     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     TZL     UVP     VLI     VSP     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kameník Šibrik Tomáš BOR1700 4430 C HDR
15:00:00 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C HDR
15:00:00 Göttlich Vít BOR0800 4379 C P
15:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 8479 C P
15:00:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C P
15:00:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C P
15:00:00 Kuchař Vladimír BOR4902 8160171 T
15:00:00 Karafiát Filip BOR7900 2067623 T
15:00:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35
15:00:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R D21L
15:01:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C D10
15:01:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A D14
15:03:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45
15:05:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10L
15:06:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21L
15:07:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C D10
15:07:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C H21L
15:09:00 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C D40
15:09:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H45
15:11:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
15:11:00 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C D10L
15:13:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C H12
15:13:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C H16
15:13:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D14
15:14:00 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C D12
15:15:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45
15:17:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14
15:17:00 Šákr Vít BOR9301 2032136 C H21L
15:19:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55
15:19:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4431 C H12
15:21:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
15:21:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
15:21:00 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 C H21L
15:21:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H45
15:23:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
15:23:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C H14
15:23:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D12
15:25:00 Vlček Eduard BOR1008 4363 C H12
15:27:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C H45
15:29:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50
15:29:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H14
15:29:00 Haasová Anežka BOR0956 4399 C D12
15:29:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C H21L
15:30:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H80
15:31:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55
15:33:00 Spejchal Petr BOR7512 8472 C H45
15:34:00 Murswiek Jan BOR0901 7208072 C H12
15:34:00 Vlčková Emílie BOR0766 4419 C D14
15:36:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C H80
15:37:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45
15:40:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12
15:41:00 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C H55
15:41:00 Karafiát Dominik BOR1306 4365 C H10
15:42:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
15:43:00 Šákrová Šárka BOR9051 1602628 C D21K
15:43:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45
15:43:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A D14
15:46:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40
15:47:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H55
15:47:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C H10
15:49:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D45
15:49:00 Kameník Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10L
15:54:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80
15:55:00 Válek Štěpán BOR1301 4414 C H10L
15:56:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C H10
15:56:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D12
16:00:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16
16:04:00 Michálková Ema BOR0857 2000608 B D14
16:06:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
16:07:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C P
15:31:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C H12
15:53:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C D50
15:11:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C H21L
15:14:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C H50
15:14:00 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C D21L
15:26:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Juřinová Iva FYD8050 2133913 C P
15:14:00 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C D10L
15:35:00 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C H14
15:38:00 Juřina František FYD7800 8329 C H40
15:48:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C H65
15:52:00 Juřina Michal FYD1300 2134263 C H10L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C T
15:00:00 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C T
15:00:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C T
15:01:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C D40
15:07:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B D14
15:08:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D18
15:10:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16
15:11:00 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C D40
15:13:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H21L
15:15:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50
15:16:00 Kopřiva Jan Kryšpín CHA0900 2084431 C H12
15:18:00 Štverák Jan CHA7301 2419931 C H45
15:19:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
15:19:00 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C D14
15:20:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B D18
15:22:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21L
15:23:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C D40
15:28:00 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C H12
15:31:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C D14
15:34:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
15:42:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H40
15:43:00 Smetana Radim CHA4700 8113504 C H70
15:50:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C H40
15:54:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65
15:55:00 Legátová Alžběta CHA9450 8198 C D21K
15:57:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Matouš Matěj JEN1502 7786 C HDR
15:00:00 Horáček Tomáš JEN7700 411599 C P
15:01:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
15:04:00 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H16
15:07:00 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C H60
15:09:00 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C D35
15:10:00 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H12
15:11:00 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C H14
15:12:00 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C H35
15:16:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10
15:24:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H45
15:25:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D14
15:32:00 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C H14
16:16:00 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C HDR
15:00:00 Sodomka Kryštof JJN1300 2103735 C HDR
15:00:00 Kottíková Lucie JJN8059 0 P
15:00:00 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C P
15:01:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H16
15:02:00 Stadtherrová Adéla JJN1150 2103728 C D10L
15:02:00 Podrábská Alžběta JJN0452 8663120 A D18
15:02:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A D21L
15:04:00 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C D10
15:04:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14
15:05:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C H14
15:07:00 Kottíková Pavlína JJN7751 411593 C D40
15:07:00 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 C H16
15:10:00 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C D14
15:11:00 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C D12
15:12:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50
15:12:00 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A D21L
15:13:00 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C H60
15:14:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14
15:14:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A D18
15:15:00 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C D40
15:16:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A H16
15:17:00 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C D10L
15:17:00 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 C D12
15:18:00 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C D50
15:19:00 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C H21L
15:20:00 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C H14
15:22:00 Holeš Vojta JJN1002 2103759 C H12
15:22:00 Podoubská Klára JJN0851 2111782 C D14
15:23:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H21L
15:26:00 Král Matyáš JJN0803 2035725 C H14
15:27:00 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A H21L
15:28:00 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C D14
15:37:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14
15:40:00 Růtová Martina JJN7652 2067314 C D45
15:46:00 Kneřová Jana JJN7251 2070855 C D45
15:46:00 Švihovský Daniel JJN1101 7654324 C H10L
15:49:00 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C D21K
15:52:00 Mairichová Radka JJN7450 8662696 C D45
16:00:00 Řehoř Vojta JJN0303 8662740 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:08:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D21L
15:20:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21L
15:25:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50
15:06:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
15:18:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
15:59:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C H50
16:06:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C HDR
15:00:00 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C P
15:00:00 Heřmánek Adam KDZ1000 2144093 C P
15:05:00 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C D40
15:06:00 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C H45
15:08:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C H50
15:08:00 Svoboda Vojtěch KDZ0701 2000599 C H14
15:08:00 Kvasničková Julie KDZ1452 2144095 C D10L
15:09:00 Jůza David KDZ8200 2000577 C H35
15:10:00 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C D10
15:17:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C D40
15:20:00 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C D12
15:38:00 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C H10
15:44:00 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C H10
15:50:00 Kollár Daniel KDZ1201 2144032 C H10
16:01:00 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C T
15:04:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21L
15:16:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Jareš Ondřej KUL0600 8226319 C H16
15:53:00 Cabalka Antonín KUL0800 8226387 C H14
15:56:00 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H50
15:57:00 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Vlažná Lucie LCE8751 8670776 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C HDR
15:02:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C H50
15:03:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D40
15:03:00 Zít Jan LDC8200 8022628 C H35
15:09:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
15:12:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45
15:13:00 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C D40
15:13:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D55
15:13:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C D10
15:15:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H35
15:17:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50
15:58:00 Zít Václav LDC1300 7205956 C H10L
16:03:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C H21L
15:15:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C H21L
16:00:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65
16:13:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C H70
15:54:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C T
15:41:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21L
15:42:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C D50
15:53:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
16:01:00 Peterka Josef LLI4702 51204 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:29:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C P
15:01:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B H20
15:32:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B D18
15:35:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
15:37:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B H16
15:41:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50
15:42:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C H45
15:47:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H50
15:56:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B D20
16:04:00 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C D45
16:08:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14
16:22:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C D45
16:30:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:15:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35
15:50:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C D12
15:58:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H40
16:18:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C HDR
15:00:00 Svoboda Vojtěch ODV1200 2067644 C HDR
15:00:00 Truncová Štěpánka ODV1052 2067643 C HDR
15:00:00 Štěpánková Linda ODV1250 2067645 C HDR
15:00:00 Barhoňová Marie ODV1251 2148159 C HDR
15:00:00 Pavlíková Barbora ODV1252 428268 C HDR
15:00:00 Matoušková Edita ODV1350 428273 C HDR
15:00:00 Piškule František ODV1003 2143335 C P
15:00:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C P
15:00:00 Matoušková Sára ODV0855 428285 C P
15:00:00 Piškule Štěpán ODV0900 2143351 C P
15:00:00 Syblíková Rozálie ODV0856 2419987 C P
15:00:00 Truncová Lenka ODV7852 2148051 C P
15:00:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B P
15:00:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C P
15:00:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C P
15:00:00 Houdková Kateřina ODV0752 2148168 C P
15:00:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C P
15:00:00 Dudlová Hana ODV0854 52891 C P
15:00:00 Houdek Jakub ODV1006 2148164 C P
15:00:00 Berný Jan ODV7702 52117 C T
15:00:00 Abdalla Adam ODV0601 2148169 C T
15:00:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C T
15:00:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C T
15:00:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52893 C T
15:00:00 Kocur Tomáš ODV8900 52887 C T
15:00:00 Ziegenfuss Denis ODV0602 2067646 C T
15:00:00 Trunec Antonín ODV7704 2126373 T
15:00:00 Koukal Tomáš ODV7600 2419925 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H60
15:28:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C H40
15:47:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21L
16:11:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21L
15:39:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21L
16:05:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C T
15:48:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C H45
15:49:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
15:58:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35
15:21:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35
15:24:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Podlipná Klára SJC1451 8029202 C HDR
15:36:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35
15:36:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21L
15:39:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35
16:08:00 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C T
15:00:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 C D35
15:38:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D12
16:03:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C T
15:33:00 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D35
15:38:00 Müller Rico STB6400 8020222 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A H21L
15:31:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B H16
15:36:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50
16:09:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21L
16:13:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Romportlová Lucie TEP1551 0 C HDR
15:00:00 Romportl Dušan TEP7800 0 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45
15:22:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H16
15:27:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C D50
15:28:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16
15:32:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H50
15:32:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C D21L
15:33:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C D40
15:33:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D50
15:39:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D50
15:41:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 B D12
15:43:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21L
15:44:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50
15:44:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H14
15:45:00 Novotný Vít TJN7601 2027211 C H45
15:46:00 Stehlíková Josefína TJN0864 4408041 C D14
15:47:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 C D12
15:49:00 Janata Matěj TJN1111 8013463 C H12
15:54:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45
16:00:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
16:01:00 Fanta Michal TJN1304 4408040 C H10L
16:02:00 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H10
16:02:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C H40
16:05:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21L
16:07:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C H10L
16:09:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16
16:10:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
16:13:00 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 2067624 C H10L
16:14:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C H10
16:15:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B D16
16:18:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A H18
16:19:00 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C H70
16:21:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 Rypáčková Šárka TJP1151 8014509 C D10
16:11:00 Rypáček Radim TJP1300 8008303 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C P
15:00:00 Zajger Honza TUR7223 2134323 C P
15:03:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C D35
15:16:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D14
15:24:00 Neradová Alena TUR8551 8035535 C D21L
15:25:00 Kitto Klára TUR1156 2067626 C D10
15:26:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C H75
15:30:00 Ježková Hana TUR6950 8042129 C D50
15:30:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D21L
15:31:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
15:31:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R H21L
15:34:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B H16
15:34:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R D21L
15:38:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21L
15:40:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16
15:40:00 Nováková Barborka TUR0860 2126344 C D14
15:41:00 Zajger David TUR0703 8013888 C H14
15:42:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21L
15:44:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A D18
15:45:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R H21L
15:46:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B H12
15:47:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C H14
15:49:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21L
15:50:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D20
15:52:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H12
15:52:00 Krejzová Markéta TUR0854 1403063 C D14
15:53:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H21L
15:56:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B H14
15:57:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H21L
15:58:00 Pešek Jáchym TUR0902 8488 C H12
15:59:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C H10
16:01:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C H21L
16:02:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14
16:02:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D20
16:04:00 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C H10L
16:04:00 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C H12
16:06:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B D16
16:10:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C H40
16:12:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C D65
16:12:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18
16:12:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B D16
16:13:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C H70
16:24:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18
16:25:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:24:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50
15:25:00 Nováková Zuzana TUV7950 411380 C D40
15:28:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D10
15:32:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B D12
15:36:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C H45
15:50:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
16:07:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
16:13:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C D45
16:19:00 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:26:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21L
15:37:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21L
15:51:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:06:00 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D70
15:48:00 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C H80
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
15:00:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D70
15:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C P
15:00:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C P
15:00:00 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C P
15:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C P
15:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C P
15:00:00 Starosta Pavel VLI9400 8028880 C T
15:01:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C H21L
15:02:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B H14
15:05:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21L
15:12:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70
15:19:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C D10
15:19:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A H16
15:20:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C D10L
15:21:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C H35
15:26:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D12
15:26:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18
15:27:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C D40
15:27:00 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C H35
15:30:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H45
15:31:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40
15:33:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21L
15:35:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40
15:35:00 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C D12
15:37:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C H12
15:38:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H14
15:38:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A D18
15:39:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C H45
15:39:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35
15:40:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21L
15:43:00 Beneš Max VLI1100 1424649 C H12
15:44:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C D12
15:44:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
15:49:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B D14
15:50:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14
15:51:00 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C H45
15:53:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D12
15:54:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40
15:55:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C D45
15:55:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
15:55:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C H12
15:55:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D14
15:55:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21L
15:59:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H14
15:59:00 Petr Josef VLI6300 8287 C H21L
16:01:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45
16:01:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 B H12
16:01:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C D14
16:05:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 B H14
16:06:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H40
16:07:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C D21K
16:07:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45
16:07:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14
16:10:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C H10L
16:16:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45
16:19:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C D21K
16:25:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 Městka Václav VSP0600 8028854 A H16
15:58:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant HDR
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant P
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:00 Vakant 0 Vakant T
15:23 Vakant 0 Vakant D10L
15:26 Vakant 0 Vakant D10L
15:29 Vakant 0 Vakant D10L
15:31 Vakant 0 Vakant D10
15:32 Vakant 0 Vakant D10L
15:34 Vakant 0 Vakant D10
15:35 Vakant 0 Vakant D10L
15:37 Vakant 0 Vakant D10
15:40 Vakant 0 Vakant D10
15:43 Vakant 0 Vakant D10
15:46 Vakant 0 Vakant D21L
15:48 Vakant 0 Vakant D21L
15:50 Vakant 0 Vakant D21L
15:52 Vakant 0 Vakant D21L
15:54 Vakant 0 Vakant D21L
15:56 Vakant 0 Vakant D21L
15:58 Vakant 0 Vakant D21L
16:00 Vakant 0 Vakant D21L
16:02 Vakant 0 Vakant D21L
16:04 Vakant 0 Vakant D21L
16:15 Vakant 0 Vakant H21L
16:16 Vakant 0 Vakant H10L
16:17 Vakant 0 Vakant H10
16:17 Vakant 0 Vakant H21L
16:19 Vakant 0 Vakant H10L
16:19 Vakant 0 Vakant H21L
16:20 Vakant 0 Vakant H10
16:21 Vakant 0 Vakant H21L
16:22 Vakant 0 Vakant H10L
16:23 Vakant 0 Vakant H10
16:23 Vakant 0 Vakant H21L
16:25 Vakant 0 Vakant H10L
16:25 Vakant 0 Vakant H21L
16:26 Vakant 0 Vakant H10
16:28 Vakant 0 Vakant H10L
15:00 Týfová Radka 1011 2067622 1 NEREGISTROVANÍ P
15:00 Klašková Jana 1002 301546 1 NEREGISTROVANÍ P
15:00 Pech Richard 1006 2148088 1 NEREGISTROVANÍ P
15:00 Votava David 1009 8517319 1 NEREGISTROVANÍ T
15:00 Kábrt Filip 1008 51473 1 NEREGISTROVANÍ T
15:00 Jurkiewicz Patrik 1007 7260025 1 NEREGISTROVANÍ T
15:00 Škoch Jan 1010 2102695 1 NEREGISTROVANÍ T
15:06 Palaščak Ján 1004 7003034 1 NEREGISTROVANÍ H35
15:07 Hausmannová Irena 1005 2079491 1 NEREGISTROVANÍ D55
15:19 Francke Karel 1003 2124775 1 NEREGISTROVANÍ H60
15:20 Klaška Jan 1001 301602 1 NEREGISTROVANÍ H50
16:07 Yuval Genossar NER 2067632 1 NEREGISTROVANÍ H21L
15:00 Pavlíková Radka 40007 2067639 4 Odol voda neregistrovaní HDR
15:00 Štěpánek Šimon 40005 2067637 4 Odol voda neregistrovaní HDR
15:00 Truncová Zuzana 40009 2067641 4 Odol voda neregistrovaní HDR
15:00 Houdek Richard 40001 2067633 4 Odol voda neregistrovaní P
15:00 Houdková Lenka 40002 2067634 4 Odol voda neregistrovaní P
15:00 Štěpánek Jindřich 40006 2067638 4 Odol voda neregistrovaní P
15:00 Koukalová Anna 40010 2067642 4 Odol voda neregistrovaní P
15:00 Koukalová Eva 40003 2067635 4 Odol voda neregistrovaní P
15:00 Barhoňová Lenka 40004 2067636 4 Odol voda neregistrovaní P
15:00 Pavlík Michal 40008 2067640 4 Odol voda neregistrovaní T