Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Litvínov
Pořadatel:
LIT - KOB Litvínov
Mapa:
Park Nové Záluží 21, 1:4000
Ředitel závodu:
Kučerka Jan
Hlavní rozhodčí:
Neradová Eva - R3
Stavitel tratí:
Macek Jiří - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.91 km, 25 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:37:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
14:39:00 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C OK Jiskra Nový Bor
14:41:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
14:43:00 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:45:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor

D10 1.62 km, 25 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:31:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
14:33:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering

D12 1.85 km, 30 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C OK Jiskra Nový Bor
14:37:00 Jelínková Anna LTP1050 886252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:39:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
14:41:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:43:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor

D14 2.08 km, 45 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Fifernová Kateřina BOR0859 4370 C OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 Březinová Antonie CHA0851 8518330 C OK Chrastava
14:34:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
14:36:00 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C Team Jizerky
14:38:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
14:40:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
14:42:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
14:44:00 Stehlíková Josefína TJN0864 4408041 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:46:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:48:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
14:50:00 Nováková Viktorie RUM0751 8662354 B ZOOB Rumburk
14:52:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
14:54:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
14:56:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky

D16 2.22 km, 45 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:37:00 Balcarová Marie LLI0652 8016312 C LOK-o Liberec
14:38:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
14:39:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
14:40:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
14:41:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
14:42:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:43:00 Stehlíková Adéla BOR0554 8016033 C OK Jiskra Nový Bor
14:44:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:45:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
14:46:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:47:00 Heczková Anna VLI0652 8109342 C Slavia Liberec orienteering

D18 2.22 km, 45 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:59:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

D20 2.17 km, 40 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:34:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:35:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov

D21L 2.74 km, 55 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R OK Jiskra Nový Bor
14:31:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
14:32:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
14:33:00 Neradová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
14:34:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:35:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering

D21K 2.17 km, 40 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:55:00 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
14:56:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
14:57:00 Štemberová Natálie TJN9851 2027247 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D35 2.17 km, 40 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:09:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
15:10:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
15:11:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor

D40 2.17 km, 40 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:18:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
15:19:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
15:20:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
15:21:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
15:22:00 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C KOB Tretra Praha
15:23:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
15:24:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
15:25:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
15:26:00 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C SOK TJ Turnov

D45 2.11 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:59:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
15:00:00 Freyová Michaela KPY6050 8226376 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:01:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
15:02:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:03:00 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
15:04:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:05:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
15:06:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:07:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering

D50 1.94 km, 35 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:18:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
15:19:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
15:20:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec

D55 1.94 km, 35 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
15:07:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
15:08:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
15:09:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

D60 1.81 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:31:00 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C OK Jiskra Nový Bor

D65 1.81 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:47:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
14:49:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou

D75 1.71 km, 30 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:53:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
14:55:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov

H10L 1.91 km, 25 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C KOB Tretra Praha
15:05:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
15:07:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:09:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C Slavia Liberec orienteering

H10 1.62 km, 25 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:49:00 Klein David LTP1200 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:51:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C OK Jiskra Nový Bor
14:53:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C Slavia Liberec orienteering
14:55:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C KOB Tretra Praha
14:57:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
14:59:00 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H12 1.85 km, 30 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
15:04:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
15:06:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
15:08:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4431 C OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
15:12:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 Ježek Josef 50001 8908 5 Betyjenej
15:16:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
15:18:00 Beneš Max VLI1100 1424649 C Slavia Liberec orienteering
15:20:00 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C OK Chrastava
15:22:00 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering

H14 2.08 km, 45 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
15:02:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
15:04:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
15:06:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor
15:08:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
15:10:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
15:12:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:14:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
15:16:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:18:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
15:20:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
15:22:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
15:24:00 Hübner Ondřej STB0700 2111730 C TJ Stadion Nový Bor
15:26:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
15:28:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:30:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
15:32:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:34:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering

H16 2.49 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:12:00 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 C Team Jizerky
15:13:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
15:15:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
15:16:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

H18 2.49 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:02:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
15:03:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
15:04:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H20 2.68 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:52:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

H21L 3.15 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:15:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:16:00 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
15:17:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
15:18:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
15:19:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R OK Doksy
15:20:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
15:21:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
15:22:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
15:23:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
15:24:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
15:25:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
15:26:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
15:27:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
15:28:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
15:29:00 Rokoš Jan ROU8802 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
15:30:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
15:31:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
15:32:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C SKOB Roudnice nad Labem
15:33:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21K 2.68 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:55:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H35 2.74 km, 55 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:49:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
14:50:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
14:51:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov

H40 2.68 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:15:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
15:16:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
15:17:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
15:18:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
15:19:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:20:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
15:21:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
15:22:00 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C TJ Stadion Nový Bor
15:23:00 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C KOB Tretra Praha
15:24:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering

H45 2.68 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:57:00 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:58:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
14:59:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
15:00:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
15:01:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
15:02:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
15:03:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
15:04:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
15:05:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:06:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor

H50 2.11 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:37:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
14:38:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:39:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
14:40:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
14:41:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
14:42:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
14:43:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
14:44:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
14:45:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
14:46:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:47:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
14:48:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:49:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:50:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
14:51:00 Průšek Petr STB7000 1418754 C TJ Stadion Nový Bor
14:52:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:53:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov

H55 2.11 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:13:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:15:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
15:16:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H60 1.94 km, 35 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:53:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H70 1.81 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:11:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
15:13:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
15:15:00 Našinec Jiří STB5003 49982 C TJ Stadion Nový Bor

H75 1.81 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:59:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov

H80 1.71 km, 30 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
15:05:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
15:07:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor

HDR 1.91 km, 25 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Novák Matyáš LTP1201 897367 OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:30:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
14:30:00 Matějů Emil 30001 887154 3 Sild team
14:30:00 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Müller Ronja STB1453 0 C TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 Vakant 0 Vakant

P 1.73 km, 30 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Dušková Petra TJN 8277 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:30:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
14:30:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C OK Jiskra Nový Bor
14:30:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
14:30:00 Jelínková Jiřina LTP7551 52924 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:30:00 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 Kutková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C TJ Stadion Nový Bor

T 2.35 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Votavová Světla 10002 1000453 1 DSVJ
14:30:00 Votava David 10001 2090845 1 DSVJ
14:30:00 Hejsek Jakub 40001 2419967 4 neregistrovaný
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant