Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Radimovice, zámek Sychrov
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
U zámku, 1:10000, ekv. 5 m, ISOM-2017-2, autor: Petr Matula, stav 09/2021. Rozměr A4.
Ředitel závodu:
Karatsiolis Kryštof
Hlavní rozhodčí:
Zabořil Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš - R3
Kluby:
AKE     ASU     BLI     BOR     DKP     DOK     EKP     FSP     FYD     HOR     CHA     JEN     JIL     JJN     JLI     KAS     KDZ     KPY     KUL     LCE     LDC     LJN     LLI     LTP     PEN     PGP     PHK     PVP     RUM     SJC     SMB     SPC     STB     TAP     TEP     TJN     TJP     TTR     TUR     TUV     UVP     VLI     VRL     VSP     ZAK     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 590 sykorka ivan AKE7200 4622374 H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 845 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C T
10:00:00 846 Vančura Martin ASU8049 51234 C T
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 756 Matoušková Petra BLI7650 8014528 P
11:43:00 58 Vozková Veronika BLI1050 8028812 D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 764 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C P
10:00:00 762 Mitisková Hana BOR7460 8061457 P
10:00:00 833 Svobodová Lucie BOR7151 8416 C T
10:00:00 694 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H80
10:00:00 780 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C P
10:00:00 795 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C P
10:02:00 286 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C D60
10:05:00 362 Vakula Vít BOR0908 4360 C H12
10:07:00 42 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C D12
10:09:00 564 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45
10:10:00 609 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
10:11:00 3 Válková Adéla BOR1154 4400 C D10
10:12:00 696 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
10:13:00 205 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45
10:13:00 520 Blumtritt František BOR8500 995805 C H35
10:14:00 637 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55
10:17:00 365 Mitiska Matěj BOR0905 4415 C H12
10:18:00 611 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C H50
10:23:00 400 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14
10:23:00 181 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
10:23:00 277 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55
10:24:00 124 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C D21K
10:24:00 698 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C H80
10:25:00 249 Koutná Olga BOR7152 8160179 C D50
10:27:00 448 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H18
10:33:00 68 Michálková Ema BOR0857 2000608 B D14
10:35:00 404 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A H14
10:36:00 327 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C H10
10:36:00 96 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16
10:36:00 126 Macharová Michaela BOR9450 8521 C D21K
10:38:00 616 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H50
10:38:00 436 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C H16
10:39:00 70 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D14
10:41:00 280 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55
10:42:00 575 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C H45
10:43:00 255 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
10:44:00 407 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C H14
10:45:00 72 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14
10:46:00 32 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C D10L
10:48:00 98 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A D16
10:49:00 529 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35
10:53:00 374 Votýpka Štěpán BOR0900 8660509 C H12
10:53:00 410 Studničný Adam BOR0701 7531975 B H14
10:54:00 579 Spejchal Petr BOR7512 8472 C H45
10:55:00 149 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R D21L
10:56:00 644 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H55
10:57:00 353 Válek Štěpán BOR1301 4414 C H10L
11:01:00 221 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C D45
11:02:00 314 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
11:02:00 413 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14
11:06:00 555 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40
11:07:00 52 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D12
11:07:00 223 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45
11:09:00 80 Vaňourková Sára BOR0759 8516958 C D14
11:09:00 378 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12
11:10:00 500 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C H21L
11:11:00 15 Michálková Ela BOR1152 4436 C D10
11:13:00 225 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45
11:18:00 587 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45
11:18:00 83 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A D14
11:18:00 627 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
11:24:00 589 Svoboda Jan BOR7200 8160180 C H45
11:25:00 230 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45
11:32:00 301 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
11:39:00 594 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H45
11:51:00 599 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H45
11:54:00 622 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50
11:55:00 228 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 741 Dudová Marta DKP1555 8028883 C HDR
10:07:00 479 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21L
10:10:00 165 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C D35
10:15:00 339 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C H10L
10:16:00 482 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21L
10:30:00 344 Duda Wiktor DKP1303 2124772 C H10L
10:47:00 147 Karochová Simona DKP8853 8282888 C D21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 789 Kalašová Anna DOK0353 7209352 C P
10:00:00 703 Stránský Jakub DOK1300 2053506 C HDR
10:04:00 478 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A H21L
10:07:00 177 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D40
10:15:00 139 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A D21L
10:20:00 433 Mathaus Kryštof DOK0600 2053507 C H16
10:21:00 366 Mohaupt Vít DOK1001 2115678 C H12
10:22:00 484 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H21L
10:28:00 486 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R H21L
10:31:00 143 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D21L
10:34:00 488 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H21L
10:59:00 150 Riby Rose DOK0052 8662288 C D21L
11:01:00 376 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C H12
11:03:00 189 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D40
11:04:00 498 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H21L
11:19:00 155 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R D21L
11:25:00 382 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C H12
11:40:00 510 Synek Petr DOK0200 8657096 A H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 247 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C D50
10:34:00 252 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D50
10:44:00 642 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H55
10:46:00 618 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C H50
10:55:00 495 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 596 Krausz Milan FSP6700 682118 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 122 Kočí Anna FYD9451 8014460 C D21K
10:13:00 245 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C D50
10:37:00 526 Macháček Aleš FYD6400 8333 C H35
10:42:00 348 Ponc Sébastien FYD1201 2134261 C H10L
11:48:00 666 Juřina Robert FYD4900 8332 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 640 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H55
11:26:00 421 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 710 Šírlová Kamila CHA1450 2084437 HDR
10:00:00 728 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C HDR
10:00:00 726 Pachner Ota CHA1400 5177 C HDR
10:00:00 727 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C HDR
10:00:00 775 Šírlová Jarmila CHA7851 2084441 C P
10:00:00 767 Vokál Jiří CHA5001 8159 C P
10:00:00 774 Šírl Kamil CHA7303 2084442 C P
10:00:00 779 Nový Jiří CHA5600 2095972 C P
10:00:00 782 Cihlář Robert CHA6601 2084440 P
10:01:00 1 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C D10
10:03:00 174 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C D40
10:05:00 394 Krojidlo Matyáš CHA0803 2084431 C H14
10:07:00 243 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50
10:08:00 306 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C D70
10:08:00 320 Brzoň Šimon CHA1100 2084443 C H10
10:08:00 676 Smetana Radim CHA4700 8113504 C H70
10:09:00 337 Brzoň Matouš CHA1202 2084438 C H10L
10:11:00 396 Tůma Vojtěch CHA0804 2084447 C H14
10:11:00 175 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C D40
10:12:00 565 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45
10:19:00 176 Danková Irena CHA7551 2070830 C D40
10:20:00 679 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H70
10:21:00 64 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D14
10:26:00 434 Březina Karel CHA0605 2095974 B H16
10:27:00 178 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C D40
10:33:00 110 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D18
10:33:00 525 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C H35
10:34:00 547 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
10:35:00 180 Poláková Veronika CHA8150 8008287 C D40
10:36:00 573 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C H45
10:36:00 683 Lusk Karel CHA5002 8160 C H70
10:37:00 468 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 C H21K
10:39:00 145 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C D21L
10:42:00 127 Němcová Andrea CHA8753 4127 C D21K
10:43:00 48 Tomanicová Stela CHA1051 2084448 C D12
10:43:00 182 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
10:44:00 685 Kadavý Zdeněk CHA4901 331491 C H70
10:45:00 112 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B D18
10:49:00 469 Danko Štěpán CHA0301 436449 C H21K
10:50:00 294 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C D65
10:50:00 551 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C H40
10:58:00 553 Danko Tomáš CHA7200 436410 C H40
11:01:00 472 Němec Jan CHA8606 4130 C H21K
11:02:00 295 Bradnová Věra CHA5550 8162 C D65
11:02:00 623 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H50
11:02:00 440 Knap Šimon CHA0606 2049591 C H16
11:07:00 190 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C D40
11:10:00 556 Březina Jan CHA7604 8008267 C H40
11:11:00 153 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21L
11:13:00 53 Justová Anika CHA1050 2084432 C D12
11:14:00 298 Lusková Olga CHA5650 8170 C D65
11:14:00 417 Sychra Šimon CHA0802 2084439 C H14
11:19:00 193 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C D40
11:20:00 419 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C H14
11:24:00 104 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 A D16
11:33:00 384 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C H12
11:37:00 57 Straková Kateřina CHA1052 2092428 C D12
11:40:00 665 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H65
11:56:00 667 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 731 Matouš Matěj JEN1502 7786 C HDR
10:00:00 711 Bělecký Jan JEN1501 300765 C HDR
10:00:00 709 Zofová Taťána JEN1450 7781 C HDR
10:15:00 179 Kutková Hana JEN8050 2112773 C D40
10:16:00 4 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10
10:18:00 543 Kadečka Jakub JEN7901 2085628 C H40
10:19:00 207 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C D45
10:24:00 569 Mencl Martin JEN7301 411613 C H45
10:25:00 523 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C H35
10:28:00 168 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C D35
10:42:00 549 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C H40
10:44:00 437 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H16
10:47:00 281 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
10:48:00 686 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C H70
10:52:00 218 Menclová Jana JEN7556 7789 C D45
10:54:00 552 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H40
10:56:00 296 Kadečková Jana JEN5651 411563 C D65
10:57:00 114 Menclová Anna JEN0452 2103259 C D18
11:05:00 656 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C H60
11:09:00 584 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H45
11:12:00 81 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D14
11:37:00 385 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 759 Ježková Romana JIL7552 2075623 C P
10:00:00 758 Kuklík Tomáš JIL7901 426308 C P
10:18:00 567 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C H45
10:18:00 93 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B D16
10:21:00 447 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A H18
10:30:00 125 Malá Daniela JIL9451 405969 C D21K
10:33:00 449 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H18
10:39:00 111 Janovská Vendula JIL0453 8663114 A D18
10:40:00 214 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45
10:45:00 372 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C H12
10:45:00 451 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A H18
10:49:00 217 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45
10:50:00 643 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55
10:58:00 496 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H21L
11:03:00 454 Malý Antonín JIL0501 8680403 A H18
11:07:00 152 Karlová Anna JIL0352 8656606 E D21L
11:07:00 499 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 822 Sádovský Luboš JJN2 2059728 T
10:00:00 823 Kupr Jaroslav JJN8001 0 C T
10:00:00 825 Kuprová Klára JJN8150 0 C T
10:00:00 718 Anděl Jáchym JJN1403 0 C HDR
10:00:00 713 Pavlíčková Valerie JJN1454 8316 C HDR
10:00:00 704 Kysilka Tobiáš JJN1407 0 C HDR
10:00:00 705 Hostelard Filip JJN1303 2096129 C HDR
10:00:00 712 Brožková Marie JJN1357 2049534 C HDR
10:00:00 714 Balej Ondřej JJN1302 9874 C HDR
10:00:00 733 Kyselová Natálie JJN1354 2111789 C HDR
10:00:00 708 Kalpakci Ema JJN1359 2103728 HDR
10:00:00 738 Bartoňová Elena JJN1251 2103733 C HDR
10:00:00 735 Kuprová Hana JJN1361 2103759 C HDR
10:00:00 736 Kupr Jaroslav JJN1501 7719 C HDR
10:00:00 769 Kottíková Lucie JJN1 0 P
10:00:00 783 Pavlova Lenka JJN0850 2070803 C P
10:01:00 41 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C D12
10:06:00 22 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C D10L
10:13:00 364 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C H12
10:16:00 322 Bahník Václav JJN1102 2103735 C H10
10:18:00 25 Stadtherrová Adéla JJN1150 2096119 C D10L
10:19:00 140 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R D21L
10:19:00 483 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C H21L
10:24:00 65 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C D14
10:25:00 209 Míková Markéta JJN7351 2067319 C D45
10:26:00 6 Valtrová Ema JJN1152 2027215 C D10
10:30:00 67 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C D14
10:31:00 46 Míková Sofie JJN0950 8662743 C D12
10:31:00 211 Mairichová Radka JJN7450 8662696 C D45
10:32:00 326 Moučka Ondřej JJN1005 2070856 H10
10:36:00 69 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B D14
10:36:00 8 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C D10
10:41:00 653 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C H60
10:42:00 71 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C D14
10:42:00 617 Pavel Jiří JJN7100 2070804 C H50
10:46:00 216 Růtová Martina JJN7652 2067314 C D45
10:48:00 73 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14
10:48:00 128 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C D21K
10:49:00 493 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H21L
10:50:00 438 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 C H16
10:50:00 33 Valtrová Tea JJN1352 2078479 C D10L
10:51:00 148 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A D21L
10:55:00 50 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C D12
10:55:00 187 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C D40
10:58:00 260 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C D50
11:00:00 354 Řezka Václav JJN1104 2111795 C H10L
11:03:00 78 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14
11:06:00 624 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 C H50
11:07:00 473 Pavel Martin JJN0004 2045201 C H21K
11:08:00 415 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C H14
11:11:00 191 Kottíková Pavlína JJN7751 411593 C D40
11:15:00 456 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A H18
11:16:00 16 Dostrašilová Vendula JJN1151 8662737 C D10
11:22:00 229 Pavlova Irena JJN7650 2073667 C D45
11:23:00 420 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14
11:32:00 423 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 785 Blín Oldřich JLI6900 2051500 C P
10:31:00 487 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 614 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50
10:31:00 251 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
10:48:00 691 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H75
10:56:00 313 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C D75
11:08:00 315 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 788 Svatuška Matyáš KDZ1103 2000605 C P
10:00:00 790 Svatušková Tereza KDZ0951 2144109 C P
10:00:00 745 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C HDR
10:00:00 737 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C HDR
10:00:00 770 Svoboda Vojtěch KDZ0701 2000599 C P
10:04:00 319 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C H10
10:46:00 10 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C D10
10:48:00 330 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C H10
10:50:00 409 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C H14
10:54:00 129 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C D21K
10:56:00 12 Kovaříková Anna KDZ1153 2000601 C D10
10:58:00 621 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C H50
11:04:00 262 Benešová Marika KDZ7150 8014464 C D50
11:12:00 585 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C H45
11:13:00 535 Jůza David KDZ8200 2000577 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 363 Kopecký Oldřich KPY0900 0 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 441 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 492 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C H21L
10:52:00 494 Valenta Jiří LCE9201 896968 C H21L
11:15:00 154 Kabáthová Eva LCE8966 8660368 E D21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 276 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D55
10:37:00 253 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
11:14:00 626 Vlček Petr LDC6401 435220 C H50
11:15:00 586 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45
11:22:00 628 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 677 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C H70
11:08:00 661 Šikola Alexej LJN5301 446348 C H65
11:26:00 300 Matoušková Marie LJN5550 7742 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 787 Labská Bohuslava LLI6951 428203 C P
10:00:00 832 Kunc Tomáš LLI7800 7210927 C T
10:00:00 706 Jiroutek Matěj LLI1600 428241 HDR
10:00:00 739 Gottstein Josef LLI1300 428281 C HDR
10:00:00 744 Kunc Vojtěch LLI1401 2148059 C HDR
10:00:00 773 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C P
10:00:00 791 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C P
10:00:00 794 Kubíková Lenka LLI8050 1000507 C P
10:01:00 462 Bradáč David LLI0203 2032132 B H20
10:04:00 202 Nejedlová Lucie LLI7350 2088713 C D45
10:10:00 480 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21L
10:12:00 338 Kunc Jakub LLI1203 2148118 C H10L
10:22:00 248 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D50
10:24:00 342 Kubík Tomáš LLI1208 2420018 C H10L
10:28:00 250 Marková Jana LLI7152 2049529 C D50
10:30:00 571 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45
10:32:00 309 Kubíková Hela LLI4851 8242 C D70
10:32:00 682 Peterka Josef LLI4702 51204 C H70
10:37:00 489 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H21L
10:42:00 690 Kraus Jan LLI4501 51213 C H75
10:50:00 312 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75
10:50:00 619 Nejedlo David LLI7100 1414510 C H50
10:51:00 113 Nejedlová Josefína LLI0350 2800308 C D18
10:52:00 258 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C D50
10:55:00 219 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45
11:05:00 414 Jiroutek Jakub LLI0902 428206 C H14
11:09:00 116 Marková Hana LLI0450 2060281 B D18
11:13:00 501 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21L
11:13:00 265 Hořáková Petra LLI6953 8547 C D50
11:18:00 103 Balcarová Marie LLI0652 8016312 C D16
11:30:00 87 Nejedlová Karolína LLI0852 2088712 C D14
11:30:00 630 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 120 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B D20
10:03:00 562 Šašek Jan LTP7308 7207880 C H45
10:22:00 612 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
10:28:00 210 Šašková Hana LTP7552 897359 C D45
10:29:00 402 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14
10:33:00 652 Hulha Karel LTP6001 682080 C H60
10:34:00 212 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45
10:55:00 471 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C H21K
10:57:00 655 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H60
11:19:00 475 Hulha Lukáš LTP9405 682116 C H21K
11:33:00 592 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 278 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D55
10:46:00 550 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H40
11:08:00 646 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 75 Paldusová Nela PGP0855 2111750 C D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 138 Koderičová Tereza PHK9666 1406191 C D21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 505 Zátka Josef PVP0100 2079500 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 673 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
10:00:00 777 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 C P
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 820 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C T
10:00:00 701 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C HDR
10:00:00 742 Palas Tomáš SJC1501 500257 C HDR
10:04:00 164 Palasová Petra SJC8658 8008016 C D35
10:22:00 167 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C D35
10:38:00 405 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H14
10:39:00 574 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H45
10:40:00 490 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21L
10:43:00 146 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21L
10:45:00 576 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C H45
11:01:00 532 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C H35
11:04:00 222 Tumová Jana SJC7452 2056297 C D45
11:09:00 534 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35
11:17:00 418 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C H14
11:21:00 17 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C D10
11:34:00 508 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 279 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55
10:38:00 641 Šubrt Pavel SMB6301 7703 C H55
10:53:00 282 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D55
11:00:00 130 Pološčuková Lucie SMB9051 49977 C D21K
11:02:00 645 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H55
11:05:00 533 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 185 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 C D40
10:48:00 577 Rypáček Miroslav SPC7506 218783 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 786 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C P
10:00:00 761 Erben Jiří STB7700 51819 C P
10:00:00 719 Müller Ronja STB1453 2032226 C HDR
10:00:00 752 Erbenová Marina STB1451 2111701 C HDR
10:00:00 725 Hanušová Eva STB1550 1417130 C HDR
10:00:00 729 Rakoušová Gabriela STB1452 0 C HDR
10:00:00 723 Kučerková Adéla STB1450 682506 C HDR
10:06:00 608 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H50
10:16:00 166 Hanušová Petra STB8297 682356 C D35
10:20:00 323 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H10
10:34:00 29 Hanušová Lenka STB1350 49987 C D10L
10:42:00 31 Průšková Veronika STB1352 682367 C D10L
10:48:00 350 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C H10L
10:54:00 620 Müller Rico STB6400 8020222 C H50
11:03:00 115 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D18
11:26:00 629 Průšek Petr STB7000 1418754 C H50
11:27:00 195 Kučerková Romana STB8196 682355 C D40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 274 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C D55
10:08:00 287 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C D60
10:10:00 244 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D50
10:25:00 651 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H60
10:26:00 639 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H55
10:49:00 654 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H60
10:57:00 453 Sork Dominik TAP0504 8149881 A H18
11:00:00 581 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H45
11:01:00 261 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50
11:07:00 263 Pavlů Veronika TAP6952 232198 C D50
11:16:00 266 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50
11:19:00 503 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 819 Romportl Dušan TEP7800 0 C T
10:00:00 707 Romportlová Lucie TEP1551 0 C HDR
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 828 Kunc Štěpán TJN8449 2060256 C T
10:00:00 90 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B D16
10:00:00 722 Limon Johana Mia TJN1356 232507 C HDR
10:00:00 732 Janatová Ester TJN1450 2222834 C HDR
10:00:00 730 Zajíček Matěj TJN1400 2085508 C HDR
10:00:00 734 Janatová Sára TJN1650 2039099 C HDR
10:00:00 771 Štemberová Iva TJN7550 416039 C P
10:00:00 778 Janatová Dana TJN8450 7200343 C P
10:00:00 784 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C P
10:02:00 393 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H14
10:06:00 563 Novotný Vít TJN7601 2027211 C H45
10:06:00 695 Picek Jan TJN4000 434577 C H80
10:07:00 137 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A D21L
10:12:00 91 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16
10:14:00 610 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H50
10:15:00 566 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H45
10:16:00 678 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C H70
10:18:00 697 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C H80
10:20:00 638 Picek Jan TJN6500 416839 C H55
10:21:00 341 Kopecký Václav TJN1401 2039226 C H10L
10:21:00 522 Král Luboš TJN8401 8014476 C H35
10:22:00 26 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C D10L
10:24:00 324 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H10
10:24:00 680 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70
10:25:00 485 Francke Michal TJN8600 2045203 C H21L
10:26:00 545 Pražák Michal TJN7900 8670764 C H40
10:27:00 570 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H45
10:27:00 343 Fanta Michal TJN1304 4408040 C H10L
10:30:00 95 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B D16
10:32:00 435 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H16
10:33:00 572 Balogh Jan TJN7500 2032176 C H45
10:33:00 345 Štembera Oskar TJN1201 7300183 C H10L
10:34:00 615 Zuzánek Zdeněk TJN5901 1302798 C H50
10:34:00 169 Kopecká Magdaléna TJN8251 2148140 C D35
10:39:00 347 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 0 C H10L
10:40:00 254 Picková Helena TJN6952 416843 C D50
10:42:00 97 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D16
10:43:00 215 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C D45
10:49:00 257 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C D50
10:55:00 259 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D50
10:57:00 531 Janata Pavel TJN8400 8042117 C H35
10:59:00 188 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D40
11:00:00 100 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A D16
11:08:00 297 Lukavcová Lenka TJN5452 8008289 C D65
11:09:00 455 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A H18
11:13:00 474 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C H21K
11:16:00 502 Petr Jan TJN8200 8282288 C H21L
11:20:00 299 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65
11:22:00 504 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A H21L
11:22:00 242 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D50
11:24:00 663 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
11:28:00 506 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21L
11:30:00 591 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45
11:34:00 631 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50
11:45:00 597 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45
11:54:00 595 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 2 Rypáčková Šárka TJP1151 8014509 C D10
10:44:00 329 Rypáček Radim TJP1300 8008303 C H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 530 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 835 Zajger Honza TUR7223 2134323 C T
10:00:00 717 Cejnar Václav TUR1002 0 C HDR
10:00:00 715 Chlupáč Filip TUR1400 0 C HDR
10:00:00 743 Vlček David TUR1609 7796 C HDR
10:00:00 740 Havlová Aneta TUR1458 4406056 C HDR
10:02:00 21 Havlová Tereza TUR1252 4406055 C D10L
10:14:00 397 Mizera Jan TUR0707 2144117 C H14
10:20:00 399 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14
10:26:00 401 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14
10:27:00 66 Zlatušková Sofie TUR0852 1429022 C D14
10:28:00 325 Zakouřil František TUR1204 51238 C H10
10:30:00 28 Augustová Ema TUR1162 2771937 C D10L
10:32:00 403 Zajger David TUR0703 8013888 C H14
10:36:00 346 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C H10L
10:37:00 370 Vřešťál František TUR0906 8680574 C H12
10:40:00 328 Oupický Matouš TUR1103 0 C H10
10:51:00 74 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B D14
10:51:00 11 Kitto Klára TUR1156 1429021 C D10
10:56:00 411 Šálek Richard TUR0702 1403058 C H14
10:57:00 76 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C D14
11:11:00 416 Lamač František TUR0901 8014470 B H14
11:14:00 442 Vřešťál Antonín TUR0604 8680577 C H16
11:15:00 82 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D14
11:16:00 226 Vřešťálová Lucie TUR7450 8022641 C D45
11:17:00 380 Wiedeman Nicolas TUR0907 2144075 C H12
11:21:00 588 Vřešťál Jan TUR7301 8680595 C H45
11:25:00 55 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C D12
11:29:00 383 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C H12
11:35:00 424 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 827 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C T
10:00:00 826 Válková Martina TUV7051 2120071 C T
10:00:00 792 Procházková Lenka TUV7650 0 C P
10:02:00 607 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
10:19:00 44 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B D12
10:39:00 184 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C D40
10:52:00 687 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
10:54:00 34 Procházková Sára TUV1250 20758 C D10L
10:57:00 580 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C H45
11:06:00 14 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D10
11:10:00 264 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50
11:19:00 54 Válková Karolína TUV0951 2120061 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 307 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 318 Matějů Eda VLI1200 2181916 C H10
10:00:00 831 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C T
10:00:00 817 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C T
10:00:00 334 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C H10L
10:00:00 818 Matějů Kateřina VLI8054 2138152 C T
10:00:00 776 Pechová Helena VLI7251 4402220 C P
10:01:00 361 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C H12
10:02:00 304 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D70
10:06:00 336 Votava Jan VLI1400 2106735 C H10L
10:06:00 92 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B D16
10:07:00 203 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45
10:08:00 395 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14
10:11:00 275 Šírová Jana VLI6552 51226 C D55
10:13:00 43 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C D12
10:13:00 481 Henych Petr VLI6001 515132 C H21L
10:14:00 305 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70
10:16:00 246 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
10:17:00 398 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H14
10:18:00 63 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A D14
10:18:00 340 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10L
10:21:00 568 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H45
10:22:00 208 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45
10:22:00 544 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C H40
10:24:00 94 Šírová Anna VLI0659 2260366 C D16
10:25:00 45 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D12
10:25:00 367 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C H12
10:26:00 308 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C D70
10:26:00 613 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C H50
10:27:00 142 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D21L
10:30:00 546 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40
10:31:00 7 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C D10
10:33:00 369 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C H12
10:35:00 144 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
10:37:00 47 Šírová Marie VLI0956 2000580 C D12
10:37:00 213 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45
10:38:00 548 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H40
10:38:00 30 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C D10L
10:41:00 371 Maděra Jakub VLI0906 8119579 C H12
10:41:00 406 Guida Francesco VLI0810 4402223 B H14
10:41:00 527 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C H35
10:43:00 491 Petr Josef VLI6300 8287 C H21L
10:47:00 408 Skácel Jan VLI0901 8663205 B H14
10:49:00 49 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D12
10:49:00 373 Hrdlička Vojtěch VLI1004 2181947 C H12
10:51:00 578 Putík Jiří VLI7505 8656570 C H45
10:51:00 351 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C H10L
10:51:00 186 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C D40
10:54:00 99 Heczková Anna VLI0652 302695 C D16
10:56:00 439 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A H16
10:57:00 375 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C H12
10:58:00 220 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C D45
10:59:00 412 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H14
11:00:00 77 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D14
11:01:00 51 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C D12
11:01:00 13 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C D10
11:02:00 554 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C H40
11:03:00 582 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C H45
11:03:00 151 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21L
11:05:00 377 Beneš Max VLI1100 1424649 C H12
11:06:00 79 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A D14
11:10:00 625 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C H50
11:12:00 102 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A D16
11:13:00 379 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B H12
11:15:00 117 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18
11:15:00 192 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40
11:16:00 662 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
11:17:00 536 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35
11:19:00 227 Hrdá Martina VLI7457 0 C D45
11:23:00 194 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40
11:31:00 56 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C D12
11:31:00 507 Horáček Michal VLI7700 8003620 C H21L
11:32:00 664 Bednařík Libor VLI5200 8296 C H65
11:36:00 593 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H45
11:37:00 509 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21L
11:38:00 425 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B H14
11:57:00 600 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 674 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H70
10:17:00 521 Štregl Tomáš VRL7406 8003612 C H35
10:28:00 681 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C H70
10:40:00 684 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70
10:45:00 528 Štregl Petr VRL7303 8109407 C H35
11:10:00 224 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 765 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C P
10:00:00 763 Mencl Josef VSP0602 2021850 C P
10:10:00 204 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45
10:16:00 206 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C D45
10:18:00 123 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C D21K
10:23:00 141 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A D21L
10:43:00 470 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21K
10:46:00 256 Menclová Silvie VSP7050 51749 C D50
11:06:00 101 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C D16
11:29:00 422 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C H14
11:43:00 511 Průša Michal VSP7310 8667547 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 450 Kašpar Vojtěch ZAK0403 7209659 C H18
11:06:00 583 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C H45
11:21:00 457 Kašpar Štěpán ZAK0404 448931 C H18
11:28:00 231 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 847 Vakant 0 Vakant T
10:00 844 Vakant 0 Vakant T
10:00 849 Vakant 0 Vakant T
10:00 850 Vakant 0 Vakant T
10:00 848 Vakant 0 Vakant T
10:00 842 Vakant 0 Vakant T
10:00 839 Vakant 0 Vakant T
10:00 840 Vakant 0 Vakant T
10:00 841 Vakant 0 Vakant T
10:00 838 Vakant 0 Vakant T
10:00 843 Vakant 0 Vakant T
10:00 836 Vakant 0 Vakant T
10:00 837 Vakant 0 Vakant T
10:00 746 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 747 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 754 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 749 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 750 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 748 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 755 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 753 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 751 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 809 Vakant 0 Vakant P
10:00 810 Vakant 0 Vakant P
10:00 807 Vakant 0 Vakant P
10:00 806 Vakant 0 Vakant P
10:00 808 Vakant 0 Vakant P
10:00 804 Vakant 0 Vakant P
10:00 797 Vakant 0 Vakant P
10:00 796 Vakant 0 Vakant P
10:00 805 Vakant 0 Vakant P
10:00 802 Vakant 0 Vakant P
10:00 801 Vakant 0 Vakant P
10:00 803 Vakant 0 Vakant P
10:00 798 Vakant 0 Vakant P
10:00 813 Vakant 0 Vakant P
10:00 815 Vakant 0 Vakant P
10:00 814 Vakant 0 Vakant P
10:00 811 Vakant 0 Vakant P
10:00 800 Vakant 0 Vakant P
10:00 799 Vakant 0 Vakant P
10:00 812 Vakant 0 Vakant P
10:06 121 Vakant 0 Vakant D20
10:07 463 Vakant 0 Vakant H20
10:13 464 Vakant 0 Vakant H20
10:14 24 Vakant 0 Vakant D10L
10:14 288 Vakant 0 Vakant D60
10:19 465 Vakant 0 Vakant H20
10:20 289 Vakant 0 Vakant D60
10:21 5 Vakant 0 Vakant D10
10:25 466 Vakant 0 Vakant H20
10:26 290 Vakant 0 Vakant D60
10:29 368 Vakant 0 Vakant H12
10:30 699 Vakant 0 Vakant H80
10:31 467 Vakant 0 Vakant H20
10:32 291 Vakant 0 Vakant D60
10:36 700 Vakant 0 Vakant H80
10:38 292 Vakant 0 Vakant D60
10:38 310 Vakant 0 Vakant D70
10:40 170 Vakant 0 Vakant D35
10:44 293 Vakant 0 Vakant D60
10:44 311 Vakant 0 Vakant D70
10:45 349 Vakant 0 Vakant H10L
10:46 171 Vakant 0 Vakant D35
10:51 452 Vakant 0 Vakant H18
10:52 331 Vakant 0 Vakant H10
10:52 172 Vakant 0 Vakant D35
10:54 692 Vakant 0 Vakant H75
10:56 332 Vakant 0 Vakant H10
10:58 35 Vakant 0 Vakant D10L
10:58 173 Vakant 0 Vakant D35
10:59 283 Vakant 0 Vakant D55
11:00 333 Vakant 0 Vakant H10
11:00 688 Vakant 0 Vakant H70
11:00 693 Vakant 0 Vakant H75
11:02 36 Vakant 0 Vakant D10L
11:03 355 Vakant 0 Vakant H10L
11:04 689 Vakant 0 Vakant H70
11:05 284 Vakant 0 Vakant D55
11:06 37 Vakant 0 Vakant D10L
11:06 356 Vakant 0 Vakant H10L
11:06 131 Vakant 0 Vakant D21K
11:09 357 Vakant 0 Vakant H10L
11:10 38 Vakant 0 Vakant D10L
11:11 285 Vakant 0 Vakant D55
11:12 358 Vakant 0 Vakant H10L
11:12 132 Vakant 0 Vakant D21K
11:13 657 Vakant 0 Vakant H60
11:14 39 Vakant 0 Vakant D10L
11:14 557 Vakant 0 Vakant H40
11:14 316 Vakant 0 Vakant D75
11:14 647 Vakant 0 Vakant H55
11:15 359 Vakant 0 Vakant H10L
11:18 40 Vakant 0 Vakant D10L
11:18 558 Vakant 0 Vakant H40
11:18 360 Vakant 0 Vakant H10L
11:18 133 Vakant 0 Vakant D21K
11:20 317 Vakant 0 Vakant D75
11:20 648 Vakant 0 Vakant H55
11:20 443 Vakant 0 Vakant H16
11:21 84 Vakant 0 Vakant D14
11:21 118 Vakant 0 Vakant D18
11:21 658 Vakant 0 Vakant H60
11:21 537 Vakant 0 Vakant H35
11:22 559 Vakant 0 Vakant H40
11:23 156 Vakant 0 Vakant D21L
11:24 85 Vakant 0 Vakant D14
11:24 134 Vakant 0 Vakant D21K
11:25 476 Vakant 0 Vakant H21K
11:25 268 Vakant 0 Vakant D50
11:25 538 Vakant 0 Vakant H35
11:26 560 Vakant 0 Vakant H40
11:26 649 Vakant 0 Vakant H55
11:26 444 Vakant 0 Vakant H16
11:26 18 Vakant 0 Vakant D10
11:27 86 Vakant 0 Vakant D14
11:27 119 Vakant 0 Vakant D18
11:27 157 Vakant 0 Vakant D21L
11:27 458 Vakant 0 Vakant H18
11:28 269 Vakant 0 Vakant D50
11:29 659 Vakant 0 Vakant H60
11:29 539 Vakant 0 Vakant H35
11:30 105 Vakant 0 Vakant D16
11:30 135 Vakant 0 Vakant D21K
11:31 158 Vakant 0 Vakant D21L
11:31 196 Vakant 0 Vakant D40
11:31 232 Vakant 0 Vakant D45
11:31 270 Vakant 0 Vakant D50
11:31 19 Vakant 0 Vakant D10
11:32 650 Vakant 0 Vakant H55
11:32 445 Vakant 0 Vakant H16
11:33 88 Vakant 0 Vakant D14
11:33 459 Vakant 0 Vakant H18
11:33 540 Vakant 0 Vakant H35
11:34 233 Vakant 0 Vakant D45
11:34 271 Vakant 0 Vakant D50
11:35 159 Vakant 0 Vakant D21L
11:35 197 Vakant 0 Vakant D40
11:36 89 Vakant 0 Vakant D14
11:36 106 Vakant 0 Vakant D16
11:36 136 Vakant 0 Vakant D21K
11:36 20 Vakant 0 Vakant D10
11:37 660 Vakant 0 Vakant H60
11:37 234 Vakant 0 Vakant D45
11:37 272 Vakant 0 Vakant D50
11:37 541 Vakant 0 Vakant H35
11:38 302 Vakant 0 Vakant D65
11:38 632 Vakant 0 Vakant H50
11:38 446 Vakant 0 Vakant H16
11:39 160 Vakant 0 Vakant D21L
11:39 198 Vakant 0 Vakant D40
11:39 460 Vakant 0 Vakant H18
11:40 235 Vakant 0 Vakant D45
11:40 273 Vakant 0 Vakant D50
11:41 386 Vakant 0 Vakant H12
11:41 426 Vakant 0 Vakant H14
11:41 542 Vakant 0 Vakant H35
11:42 107 Vakant 0 Vakant D16
11:42 633 Vakant 0 Vakant H50
11:43 161 Vakant 0 Vakant D21L
11:43 199 Vakant 0 Vakant D40
11:43 236 Vakant 0 Vakant D45
11:44 303 Vakant 0 Vakant D65
11:44 427 Vakant 0 Vakant H14
11:45 387 Vakant 0 Vakant H12
11:45 461 Vakant 0 Vakant H18
11:46 634 Vakant 0 Vakant H50
11:46 237 Vakant 0 Vakant D45
11:46 512 Vakant 0 Vakant H21L
11:47 162 Vakant 0 Vakant D21L
11:47 428 Vakant 0 Vakant H14
11:47 200 Vakant 0 Vakant D40
11:48 108 Vakant 0 Vakant D16
11:49 59 Vakant 0 Vakant D12
11:49 388 Vakant 0 Vakant H12
11:49 238 Vakant 0 Vakant D45
11:49 513 Vakant 0 Vakant H21L
11:50 635 Vakant 0 Vakant H50
11:50 429 Vakant 0 Vakant H14
11:51 163 Vakant 0 Vakant D21L
11:51 201 Vakant 0 Vakant D40
11:52 239 Vakant 0 Vakant D45
11:52 514 Vakant 0 Vakant H21L
11:53 389 Vakant 0 Vakant H12
11:53 430 Vakant 0 Vakant H14
11:54 109 Vakant 0 Vakant D16
11:55 60 Vakant 0 Vakant D12
11:55 515 Vakant 0 Vakant H21L
11:56 431 Vakant 0 Vakant H14
11:57 390 Vakant 0 Vakant H12
11:58 636 Vakant 0 Vakant H50
11:58 240 Vakant 0 Vakant D45
11:58 516 Vakant 0 Vakant H21L
11:59 432 Vakant 0 Vakant H14
12:00 601 Vakant 0 Vakant H45
12:01 61 Vakant 0 Vakant D12
12:01 391 Vakant 0 Vakant H12
12:01 241 Vakant 0 Vakant D45
12:01 517 Vakant 0 Vakant H21L
12:03 602 Vakant 0 Vakant H45
12:04 518 Vakant 0 Vakant H21L
12:05 392 Vakant 0 Vakant H12
12:06 603 Vakant 0 Vakant H45
12:07 62 Vakant 0 Vakant D12
12:07 519 Vakant 0 Vakant H21L
12:09 604 Vakant 0 Vakant H45
12:12 605 Vakant 0 Vakant H45
12:12 669 Vakant 0 Vakant H65
12:15 606 Vakant 0 Vakant H45
12:20 670 Vakant 0 Vakant H65
12:28 671 Vakant 0 Vakant H65
12:36 672 Vakant 0 Vakant H65
10:00 829 Votava David 0010001 2090845 DSVJ T
10:00 781 Votavová Světla 0010002 1000453 DSVJ P
10:29 524 Albrecht David 0020001 8116731 HO Skol H35
10:00 830 Smékal Aleš 0030001 0 Pro Radost T
10:00 724 Grošof Adam 0050001 0 neregistrovaní HDR
10:00 834 Válek Ondřej 0060001 1420239 Aktivit T
10:00 793 Čalounová Jana 0070001 2134294 *Jana* P
12:04 668 Francke Karel 0080001 2124775 neregistrovaný H65
10:01 477 Ondrej Lisy 0090001 52178 HAR H21L
10:00 702 Koláček Jan 0100001 428243 - HDR
10:00 821 Kálalová Tereza 0110003 2095963 Žižkovský tygři T
10:00 816 Francke Pavla 0110001 2059727 Žižkovský tygři T
11:01 497 Kálal Tomáš 0110002 0 Žižkovský tygři H21L
10:00 757 Kindlová Barbora 0120001 9965 SJC, neregistrovaní P
10:00 824 Maděrová Míša 0130002 2126375 Rudolfovské Gazely T
10:00 720 Maděrová Ája 0130003 0 Rudolfovské Gazely HDR
10:26 27 Maděrová Klárka 0130001 2148211 Rudolfovské Gazely D10L
10:00 760 Kuklikova Katerina 0140001 0 Kuklikova P
10:00 721 Kuklikova Sofie 0140002 0 Kuklikova HDR
10:00 772 Valušiak Cyril 0150001 2035726 Vrchlabí P
10:00 561 Tomandl Jan 0160001 2090861 NOK HoRa H45
10:31 183 Tomandlová Radka 0160002 2099521 NOK HoRa D40
10:03 335 Štofčík Jakub 0170002 2084444 Chrastava H10L
10:10 23 Hegrová Julie 0170001 2084450 Chrastava D10L
10:41 9 Hegrová Naďa 0170004 2084449 Chrastava D10
11:21 381 Ježek Josef 0170003 2084446 Chrastava H12
10:00 766 Haklová Tereza 0180001 0 XXX P
10:00 768 Svoboda Jan 0190001 7003006 LLI P
10:00 716 Kassova Julie 0200003 4616491 HO Jurije Gagarina HDR
10:12 321 Kasse Jakub 0200001 2224520 HO Jurije Gagarina H10
10:54 352 Kasse Matej 0200002 4616492 HO Jurije Gagarina H10L
11:19 267 Nadera Agata 0210002 8645189 CX80 Kalisz D50
11:48 598 Nadera Dariusz 0210001 8660388 CX80 Kalisz H45
10:56 675 Conrad Helmut 0220001 8501901 USV TU Dresden H70