Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Popov u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Ředitel závodu:
Ječmen Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Petr - R3
Stavitel tratí:
Donda Jiří
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T2     T4    

D10 2.30 km, 60 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Anna Hynková ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
10:32:00 Eliška Houbová KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:36:00 Lucie Urbánková ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:40:00 Tereza Juhaszová NEK1151 8004735 Nejdek Orienteering
10:44:00 Zuzana Fryšová DCH1151 2039224 C Radioelektronika Cheb
10:48:00 Anna Nykodymová MLA1154 7880 C MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 Daniela Peláková MLA1155 2214516 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 Vendula Gregorová NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
11:00:00 Marie Benešová MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
11:04:00 Viktorie Andělová VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
11:08:00 Aneta Povišerová MLA1050 2181953 C MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Klára Turková SKV1151 2118939 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:16:00 Kristýna Škultéty NEK1251 2146044 C Nejdek Orienteering
11:20:00 Jana Maternová VPM1150 7982 C KOS Slavia Plzeň

D12 2.40 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Adéla Chumová SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:13:00 Žaneta Fryšová DCH0959 2141932 B Radioelektronika Cheb
10:17:00 Aneta Hanáková KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
10:21:00 Marie Hynková ONO1050 8008269 C SKOB Ostrov
10:25:00 Eliška Šafránková LPM0953 2000560 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Veronika Ječmenová ONO0950 8016054 C SKOB Ostrov
10:33:00 Tereza Stehlíková LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň

D14 3.10 km, 110 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Natálie Hermannová MLA0851 8016037 C MLOK Mariánské Lázně
10:04:00 Andrea Fryšová DCH0760 2141931 C Radioelektronika Cheb
10:08:00 Veronika Pospíchalová NEK0853 2138180 C Nejdek Orienteering
10:12:00 Anežka Pokorná KRL0757 2099507 B Kometa Kralovice
10:16:00 Barbora Kadlecová VPM0750 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:20:00 Daniela Mayerová KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:24:00 Kateřina Sobotová VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:28:00 Natálie Fišerová DCH0861 443065 C Radioelektronika Cheb
10:32:00 Lída Ritterová ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:36:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice

D16 3.80 km, 140 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jana Halámková ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
10:05:00 Tereza Třísková LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň
10:09:00 Bára Medunová ONO0555 0 C SKOB Ostrov
10:13:00 Bára Pekárková ONO0655 21263914 B SKOB Ostrov
10:17:00 Anna Gelnerová KRL0653 9102084 A Kometa Kralovice
10:21:00 Eva Urbánková ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
10:25:00 Simona Holíková ONO0553 8660587 A SKOB Ostrov
10:29:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
10:33:00 Laura Kulová ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov

D18 4.00 km, 130 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Marie Křížková MAS0450 8660361 B OOB Aš
10:07:00 Sára Pecko ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov

D21 6.50 km, 300 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Eliška Kuncová SSU8951 7003039 C SK Severka Šumperk
10:06:00 Alexandra Marešová NEK9950 2067348 Nejdek Orienteering
10:10:00 Daniela Trpáková DCH0165 2092353 C Radioelektronika Cheb
10:14:00 Klára Marešová NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:18:00 Lucie Smolíková SKV9551 2116479 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:22:00 Vanda Králová BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu

D35 4.90 km, 150 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Jitka Dítková SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Iva Pechová LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
10:54:00 Kateřina Romová KRL8051 2127636 C Kometa Kralovice
10:58:00 Lucie Šitrová LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Jitka Svobodová VSP7450 8648547 C USK Praha
11:06:00 Jana Kotásková JES7451 237528 C OK Rakovník
11:10:00 Kateřina Gregorová BSO8151 2181285 C KOB Baník Sokolov
11:14:00 Jana Chumová SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
11:18:00 Hana Kožíšková MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
11:22:00 Jana Bohuslavová LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
11:26:00 Veronika Placková MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
11:30:00 Jana Sobotová VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň

D45 3.90 km, 130 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Marcela Marešová NEK7450 301416 C Nejdek Orienteering
10:06:00 Tereza Fryšová DCH7654 4451 C Radioelektronika Cheb
10:10:00 Jana Kubínová SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 Jana Hejduková BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:18:00 Regina Tokárová VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
10:22:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:26:00 Jana Šoupová LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:34:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:38:00 Michaela Zierhutová LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:42:00 Jana Čepičková LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň

D55 3.30 km, 110 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Marie Žandová SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:39:00 Jana Sklenářová MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně

D65 2.70 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:44:00 Stanislava Opavová MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
10:48:00 Helena Nyklová 0070001 301337 Dalovice
10:52:00 Irena Savičová SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:56:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov

D75 2.20 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Miluše Zenkerová LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov

H10 2.30 km, 60 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nikolas Placek MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:04:00 Josef Gregor NEK1000 232229 Nejdek Orienteering
10:08:00 Vít Ševčík ONO1100 2146030 C SKOB Ostrov
10:12:00 Richard Fecko NEK1100 2067349 C Nejdek Orienteering
10:16:00 Antonín Čepička LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 David Skalský MLA1201 301465 C MLOK Mariánské Lázně

H12 2.60 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Egon Parula LPM1000 2801411 C OK Lokomotiva Plzeň
10:15:00 Robin Anděl VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
10:19:00 Antonín Černý ONO1001 2148165 B SKOB Ostrov
10:23:00 Jan Bejvančický KRL1003 2017667 C Kometa Kralovice
10:27:00 Tomas Placek MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 Vojtěch Houba KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:35:00 Jakub Ritter ONO1000 2117426 B SKOB Ostrov
10:39:00 Vilém Křížek MAS1000 301515 C OOB Aš
10:43:00 Richard Gregor BSO0900 7874 C KOB Baník Sokolov
10:47:00 Jan Beneš MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
10:51:00 Fanda Bohuslav LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:00 Maxmilián Haller KRL1102 8113532 C Kometa Kralovice
10:59:00 Zdeněk Brabec MAS1001 2087666 B OOB Aš
11:03:00 Josef Materna VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
11:07:00 Lukáš Štěrba SKV1001 8013923 B TJ Slovan Karlovy Vary

H14 3.80 km, 140 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Mikuláš Janoch MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
10:45:00 Oliver Kule ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:49:00 Ondřej Herman MLA0801 1421926 B MLOK Mariánské Lázně
10:53:00 Matěj Brabec MAS0701 2026161 B OOB Aš
10:57:00 Albert Plevný DCH0711 8662372 B Radioelektronika Cheb
11:01:00 Ivo Křížek MAS0801 301726 B OOB Aš
11:05:00 Štěpán Pávek NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
11:09:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:13:00 Adam Pjenčák MAS0802 2087659 C OOB Aš
11:17:00 Lukáš Tříska LPM0800 2082920 B OK Lokomotiva Plzeň
11:21:00 Josef Bejvančický KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
11:25:00 Matyáš Mála MAS0800 2026162 C OOB Aš

H16 5.40 km, 250 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
11:01:00 Ondřej Sobota VPM0502 8014568 B KOS Slavia Plzeň
11:05:00 Filip Meduna ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
11:09:00 Viktor Havlíček BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
11:13:00 Matyáš Ječmen ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:17:00 Jan Pivec MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
11:21:00 Vojtěch Myslík ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
11:25:00 Samuel Janoch MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně

H21 8.40 km, 450 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Marek Šulc MAS9302 2026166 C OOB Aš
10:35:00 Radim Tokár VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
10:39:00 Ondřej Rosenbaum JES0001 237524 C OK Rakovník
10:43:00 Šimon Stehlík LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
10:47:00 Nick Newiak NEK0101 8109361 A Nejdek Orienteering
10:51:00 Ondřej Pova KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:55:00 Petr Bořánek VSP7000 8648561 C USK Praha
10:59:00 František Kováč MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:03:00 Martin Hejna TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Břetislav Milota MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
11:11:00 Jiří Bouchal VPM8449 8663206 C KOS Slavia Plzeň
11:15:00 Jan Macura MLA9306 8109363 C MLOK Mariánské Lázně
11:19:00 David Němec LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 Ondřej Sládek 0040001 2103765 Houbaři Loket
11:27:00 Petr Suchý LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň
11:31:00 Albert Havlíček BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
11:35:00 Jan Červák LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H35 6.50 km, 300 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Karel Rambousek BSO7907 8028852 C KOB Baník Sokolov
10:06:00 Filip Křížek MAS7800 8660453 C OOB Aš
10:10:00 Pavel Dvořák LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:14:00 Jiří Pávek NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:18:00 Petr Stehlík LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
10:22:00 Richard Pleticha 0020001 301661 Ríša Pleticha z Kadaně
10:26:00 Jakub Šilhavý LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Karel Pilař MAS5501 8667502 C OOB Aš
10:34:00 Vladimír Šitra LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:38:00 Petr Placek MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Václav Bohuslav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
10:46:00 Robert Vlašímský SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Jindřich Kovář MAS6800 8667511 C OOB Aš
10:58:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary

H45 4.90 km, 170 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jan Dítko SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:00 Jaroslav Bodurka KRL7301 434576 C Kometa Kralovice
10:09:00 Pavel Trefný ONO9900 0 SKOB Ostrov
10:13:00 Petr Jirásek DCH7403 8042 C Radioelektronika Cheb
10:17:00 Alexander Mareš NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:21:00 Zdeněk Fryš DCH7503 4450 C Radioelektronika Cheb
10:25:00 Tomáš Mayer KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:29:00 Pavel Jirásek DCH7404 4449 Radioelektronika Cheb
10:33:00 Karel Šoupa LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:37:00 Ladislav Nejedlý ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:41:00 Miroslav Vlach DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
10:45:00 Marek Beneš MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
10:49:00 Jaroslav Chum SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
10:53:00 Roman Pjenčák MAS7501 2087640 C OOB Aš
10:57:00 Libor Černý MLA6901 1421914 C MLOK Mariánské Lázně
11:01:00 Ladislav Čepička LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 Petr Kopp 0060001 1403411 Šumavský průzkum
11:09:00 Jaroslav Jirásek DCH7105 8030 C Radioelektronika Cheb
11:13:00 Ondřej Střelba PGP7510 8303009 C SK Praga

H55 4.30 km, 120 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Jiří Pech LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 Jiří Štěrba SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:10:00 Jiří Blažek VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
11:14:00 Michal Hnyk SKV6002 2075610 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:18:00 Jiří Kavka SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha

H65 2.70 km, 60 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Zdeněk Mágr LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:45:00 Jaroslav Jirásek DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:49:00 Josef Janda JES4701 301667 C OK Rakovník
10:53:00 Ladislav Schejbal DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb

H75 2.50 km, 60 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 František Novotný PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:07:00 Jan Fišák MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 Dieter Schimm BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
10:15:00 Stanislav Nosál LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
10:19:00 Jan Lisý ONO4201 301501 C SKOB Ostrov
10:23:00 Jan Sklenář MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:27:00 Jan Kraus LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
10:31:00 Jaromír Frey ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov

HD10F 1.90 km, 40 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Šimon Klier MLA1101 7884 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Stanislav Kantner ONO9903 0 SKOB Ostrov
10:34:00 Anna Pávková NEK1350 2146042 C Nejdek Orienteering
10:38:00 Karolína Pletichová 0020002 0 Ríša Pleticha z Kadaně
10:42:00 Lucie Povišerová MLA1350 301443 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Ondřej Soukup NEK1201 2145642 C Nejdek Orienteering

HDR 2.20 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ondřej Gregor BSO1200 0 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Matěj Šilhavý LPM1600 0 OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Edita Suchá LPM1650 995848 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Marek Rambousek BSO1400 7872 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Daniela Rambousková BSO1650 232238 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Vít Bouchal VPM1616 995860 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Johanna Hynková ONO1750 301492 C SKOB Ostrov
10:00:00 Lucie Pivcová MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Lukáš Beneš ONO1500 8682 C SKOB Ostrov

T2 2.30 km, 80 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Jana Pávková NEK7850 0 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Gabriela Savičová SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Jan Milota MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Vendula Fojtíková BSO0854 0 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Nikola Fojtíková BSO0853 232236 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Kristina Tauerová BSO0855 8694 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Simona Klierová MLA8051 7879 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Dana Kuncová MLA6851 7877 C MLOK Mariánské Lázně

T4 4.30 km, 160 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Josef Materna 0010001 2060382 Plzeň
10:00:00 Jindřich Kraus LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 Petr Nosek DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Jana Leníková DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Martina Nosek DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Vojtěch Wolf NEK0100 0 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Martin Šoupa LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Petr Hynek ONO7000 301490 C SKOB Ostrov