Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
08.09.2021
Místo konání:
Praha - Kunratice
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Landovský Jakub
Hlavní rozhodčí:
Veselý Jakub - R1
Stavitel tratí:
Kondrát Martin - R2
Kluby:
BOR     BZP     CEP     DKL     DKP     DLP     DOB     EKP     FSP     CHT     JHB     KAM     KPY     KSU     LCE     LPU     MFP     MKP     PGP     PZR     RIC     ROZ     SCP     SJC     SJP     SLA     SLP     SOB     SPC     TAP     TBM     TJN     TJP     TZL     UVP     VLI     VSP     ZBP     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:06:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:27:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:49:00 Brabec Matěj CEP0800 2148187 H14
17:00:00 Brabec Vojtěch CEP0600 2148153 H21
17:08:00 Černý Ondřej CEP7800 2801043 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:16:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:41:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H21
16:48:00 Levinská Sofie DKP1259 2260333 C D10
16:50:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45
16:57:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B H14
17:05:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H21
17:06:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C H10
17:07:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A H21
17:09:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D21
17:09:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C H21
17:11:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C D21
17:12:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H10
17:12:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 B H12
17:13:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A D21
17:13:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H21
17:15:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A D21
17:21:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A D21
17:23:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B D14
17:23:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21
17:24:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B D21
17:24:00 Majer David DKP1203 8667518 C H10
17:26:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B D21
17:27:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C H21
17:29:00 Klement David DKP0110 8080816 B H21
17:31:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21
17:32:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21
17:34:00 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C H21
17:37:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Moravec Ondřej DLP1201 2214502 C HDR
16:30:00 Nýdrle Adina DLP1353 2067234 C HDR
16:49:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H21
16:51:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C H21
17:14:00 Šichová Jaroslava DLP8052 8113495 C D21
17:16:00 Šich Jaroslav DLP1200 2181292 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:17:00 Janda Martin DOB8002 920696 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Ondráček Viktor EKP1515 51595 C HDR
16:47:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21
16:50:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C H21
17:05:00 Pidrmanová Stanislava EKP8950 2124747 C D21
17:10:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C H21
17:14:00 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C H10
17:18:00 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C D21
17:20:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C D21
17:36:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:29:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:07:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21
17:11:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:01:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C D21
17:15:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:58:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C D10
17:15:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21
17:20:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:43:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:23:00 Večeřová Barbora KSU9555 1459053 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:21:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:08:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:38:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D45
16:42:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H45
16:58:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45
17:04:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21
17:04:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H45
17:33:00 Gemperle František MFP7102 8680580 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Suchanová Ema MKP1550 2260120 C HDR
16:46:00 Suchanová Nela MKP1351 2260141 C D10
16:48:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H45
16:53:00 Kvasnička Tomáš MKP0801 2260143 C H14
17:00:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C D12
17:03:00 Blahůtová Klára MKP8150 2260152 C D21
17:10:00 Reichl Michal MKP6402 8200021 C H45
17:20:00 Reichl Tomáš MKP0100 995879 C H21
17:22:00 Narendra Dominik MKP1000 2260174 C H12
17:28:00 Cooiman Markéta MKP8050 51662 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Řepková Ema PGP1350 2148115 C HDR
16:30:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45
16:30:00 Doležel Adam PGP1202 51660 C HDR
16:31:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C H14
16:32:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D10
16:35:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H14
16:36:00 Šňupárková Barborka PGP1152 899160 C D10
16:37:00 Vozábal David PGP0904 2129227 B H14
16:39:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C H14
16:40:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C D10
16:40:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C D12
16:40:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H21
16:42:00 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C H21
16:43:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B H14
16:44:00 Kapralčíková Johana PGP0959 2181944 C D12
16:46:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C D12
16:47:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 B H14
16:50:00 Buganová Petra PGP1053 2001913 C D12
16:50:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21
16:51:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C H14
16:52:00 Dvořáková Lucie PGP0956 8482120 C D12
16:53:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D21
16:55:00 Bugan Matěj PGP0712 2001967 C H14
16:56:00 Vladařová Anna PGP0958 0 C D12
16:56:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D21
16:58:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B D12
16:59:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C H14
17:00:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D21
17:02:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C D12
17:09:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B D14
17:12:00 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C H21
17:12:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H45
17:13:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B D14
17:14:00 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C H12
17:17:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B D14
17:17:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B D21
17:22:00 Veselý Vilém PGP1201 2001984 C H10
17:24:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C H21
17:26:00 Frýdecký Tomáš PGP1004 766112 C H12
17:31:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14
17:33:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D21
17:35:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D21
17:37:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D21
17:39:00 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C D21
17:39:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:44:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:34:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45
17:22:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D21
17:25:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B D21
17:25:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:48:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H21
17:06:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C HDR
16:40:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H45
16:45:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H21
16:46:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H45
16:52:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H45
16:58:00 Modrý Marek SCP8807 2056442 C H21
17:31:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:42:00 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C D10
16:54:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C D10
16:54:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45
16:55:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21
16:57:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D21
16:59:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D21
17:10:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D21
17:10:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C H10
17:20:00 Kazda František SJC1201 20200719 C H10
17:30:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:08:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:18:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D45
16:36:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D45
16:56:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
17:19:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:35:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Ouhrabková Bára SPC1256 8022683 C D10
16:30:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C HDR
16:51:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 C D21
17:34:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:33:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H14
16:38:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D10
16:42:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C D12
16:44:00 Nešporová Nora TAP1153 2181289 C D10
16:44:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C H21
16:45:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C H14
16:46:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C H21
16:48:00 Mikovcová Lucie TAP1057 2181288 C D12
16:52:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C D21
16:52:00 Valach Marek TAP9703 442844 C H21
16:54:00 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A D21
16:56:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C D10
16:57:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C H21
16:58:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C D21
16:59:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21
17:01:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C H14
17:02:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B D21
17:02:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45
17:03:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C H21
17:10:00 Ouhrabka Vít TAP1002 8022695 C H12
17:11:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B D14
17:12:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21
17:18:00 Novák Denis TAP1007 2260330 C H12
17:19:00 Pasáková Denisa TAP0053 2222802 C D21
17:21:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 B D14
17:22:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A H21
17:24:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H12
17:27:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2181339 C D14
17:36:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:30:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:28:00 Pustai David TJN9301 232645 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:50:00 Rypáčková Šárka TJP1151 8014509 C D10
17:18:00 Rypáček Radim TJP1300 8008303 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:02:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21
17:26:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21
17:32:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:42:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:38:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C HDR
16:34:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C D10
16:40:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45
16:41:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B H14
16:44:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45
16:54:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12
16:54:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H21
16:56:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21
17:01:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A H21
17:08:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
17:14:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H21
17:16:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A H21
17:19:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H21
17:25:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14
17:29:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D14
17:38:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:04:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21
17:06:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:30 Vakant 0 HDR
16:30 Vakant 0 HDR
16:46 Hrubá Veronika 2080907 D45
16:48 Vakant 0 D45
17:00 Vakant 0 D10
17:02 Vakant 0 D10
17:03 Vakant 0 H14
17:04 Vakant 0 D12
17:05 Vakant 0 H14
17:06 Vakant 0 D12
17:16 Vakant 0 H12
17:16 Vakant 0 H45
17:18 Vakant 0 H45
17:26 Vakant 0 H10
17:28 Vakant 0 H10
17:28 Vakant 0 H12
17:33 Vakant 0 D14
17:35 Vakant 0 D14
17:40 Vakant 0 D21
17:40 Vakant 0 H21
17:41 Vakant 0 D21
17:41 Vakant 0 H21
17:42 Vakant 0 D21
17:42 Vakant 0 H21
17:43 Vakant 0 D21
17:43 Vakant 0 H21
17:44 Vakant 0 H21
16:30 Franz Vojta 0010002 2771345 Franzovi HDR
16:30 Petr Franz 0010003 2771355 Franzovi HDR
16:53 Falta Jan 0020001 8680357 Falta H21
16:55 Šnejdarová Miroslava 0030001 2420046 není členem D21
17:00 Tučný Jan 0040001 2131195 Tučňáci OB H45
16:52 Brabcová Nela 0050001 0 Cepici D10
16:30 Dneboský Erik 0060001 51348 OK Vršovice HDR
16:30 Dneboský Antonín 0060002 51349 OK Vršovice HDR