Logo

Startovka závodu: Orientační běh v Lovosicích

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Lovosice - lesopark Osmička
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Lovosice 1:4 000 , 1:5000
Ředitel závodu:
Duda Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Buková Jana - R3
Stavitel tratí:
Duda Miroslav - R3
Kategorie:
děti     dlouhá     kočárky     krátká     lehká     střední    

děti 1.40 km, 10 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 Kuptík Jonáš KPY1000 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:05:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
13:09:00 Hořejší Kristýna KPY1251 0 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:13:00 Klein David LTP1200 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:17:00 Hořejší Karolína KPY0950 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:21:00 Zeman Annabel DCE1850 0 C KOB Dobřichovice
13:25:00 Galuška Viktor KPY1200 0 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:29:00 Brotánek Honzík 0
13:33:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:37:00 Šuterovi 0
13:41:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:45:00 Lukavec Tomáš SMR1700 0 C SNS Smržovka
13:49:00 Duda Mireček 0
13:53:00 Pavlík Eliáš LIT1717 0 C KOB Litvínov
13:57:00 Lukavcová Zuzana SMR1850 0 C SNS Smržovka
14:01:00 Smejkal Jiří 0
14:05:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
14:09:00 Smejkal Bořivoj 0
14:13:00 Pavlík Přemek LIT1414 0 C KOB Litvínov
14:17:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
14:21:00 Soukup Matouš LIT1301 0 C KOB Litvínov
14:25:00 Hirato (10) 0
14:29:00 Šmídl Vítek LIT1801 0 C KOB Litvínov
14:33:00 Vokalková Eliška 0
14:37:00 Hirato (12) 0
14:41:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem
14:45:00 Mokrý Martínek 0
14:49:00 Okuliarová Emma 0
14:53:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem
14:57:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
15:01:00 Vokalková Jana 0
15:05:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
15:07:00 Honzík N. Zuzka P. 0

dlouhá 6.60 km, 30 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Valenta Martin KPY0507 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:03:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
13:06:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:09:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R OK Doksy
13:12:00 Kohl Jiří KPY6201 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:15:00 Žejdlík Michal LTP7001 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:18:00 Pavlíčková Hana KPY0450 0 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:21:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:24:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:27:00 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:30:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:33:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
13:36:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
13:39:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:42:00 Dvořák Pavel LPM7805 0 C OK Lokomotiva Plzeň
13:45:00 Šutera Josef CET7901 8663125 C TJ Loko Česká Třebová
13:48:00 Macek Jiří LIT8401 0 C KOB Litvínov
13:51:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
13:54:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
13:57:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
14:00:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha
14:03:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
14:06:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
14:09:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
14:12:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
14:15:00 Simr Pavel ROU7504 2031351 C SKOB Roudnice nad Labem
14:18:00 Lukavec Petr SMR7800 0 C SNS Smržovka
14:21:00 Valášek Petr KAM6600 0 C OK Kamenice
14:24:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
14:27:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
14:30:00 Vokalek František 0
14:36:00 Vokalek Miroslav 0
14:39:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
14:42:00 Foud Jakub 0
14:45:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
14:48:00 Králová Vanda BZP8750 0 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:51:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
14:54:00 Lachman Tomáš 0
14:57:00 Kožina Petr PGP6000 51632 C SK Praga
15:00:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
15:03:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga

kočárky 1.90 km, 10 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:40:00 Šimková Šárka LME1150 0 C SK Los Mělník

krátká 3.30 km, 20 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:08:00 Kovandová Kamila KPY0550 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:14:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
13:20:00 Freyová Michaela KPY6050 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:26:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:32:00 Galuška Jáchym KPY0601 0 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:38:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 C TJ Loko Česká Třebová
13:44:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 0 C OK Lokomotiva Plzeň
13:50:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
13:56:00 Zenkerová Miluše LCV4550 0 TJ Lokomotiva Chomutov
14:02:00 Zábranská Ivana ROU7454 2069099 C SKOB Roudnice nad Labem
14:08:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
14:14:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
14:20:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 0 C KOB Litvínov
14:26:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
14:32:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
14:38:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 B SKOB Roudnice nad Labem
14:44:00 Šimková Markéta LME7755 0 C SK Los Mělník
14:59:00 Rokoš Jan 0

lehká 2.50 km, 10 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 Šlemr Ondřej KPY0701 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:10:00 Linhart Matyáš 0
13:16:00 Galuška Radovan KPY0903 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:22:00 Linhartová Helena 0
13:28:00 Přibilová Barbora 0
13:34:00 Varhaníková Halka KPY7550 0 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:40:00 Přibilová Markéta 0
13:46:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem
13:52:00 Dudlová Hana ODV0854 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
13:58:00 Stanko Ondřej 0010001 0 Kavková+Stanko
14:04:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52891 C TJ Aero Odolena Voda
14:10:00 Leníková Jana DLT6151 0 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
14:16:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C SKOB Roudnice nad Labem
14:22:00 Šmídl Matěj LIT1202 0 C KOB Litvínov
14:28:00 Krejčová Eva SLA8250 0 C SKOB Slaný
14:34:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C SKOB Roudnice nad Labem
14:40:00 Hirato Jaroslava 0
14:46:00 Soukupová Edita LIT1050 0 C KOB Litvínov
14:52:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
14:58:00 Hlavničková Anna 0020001 2140718 OK Kunratice

střední 5.00 km, 20 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 Novák Miloš SCP4600 0 C OK Sparta Praha
13:11:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 0 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:17:00 Zeman Klára DCE7950 0 C KOB Dobřichovice
13:23:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
13:29:00 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
13:35:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
13:41:00 Martinec Pavel LTP7003 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:47:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
13:53:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
13:56:00 Krausová Marcela LCV7351 0 TJ Lokomotiva Chomutov
13:59:00 Lukavcová Ivana SMR8754 0 C SNS Smržovka
14:05:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:11:00 Maleček Vít PGP6801 0 C SK Praga
14:17:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C SKOB Roudnice nad Labem
14:23:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
14:29:00 Votava Matěj KUL0601 8662304 C KOB Ústí nad Labem
14:31:00 Moutvička Ondřej LIT8301 0 KOB Litvínov
14:33:00 Kamírová Gabriela LTP7351 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:35:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
14:41:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
14:47:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
14:53:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov
15:05:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor