Logo

Startovka závodu: (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva

Datum:
02.06.2021
Místo konání:
Pořadatel:
TJP - TJ Sokol Troja
Mapa:
Trojský kůň
Ředitel závodu:
Paukert Milan
Hlavní rozhodčí:
Bazika Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Huková Petra, Weislová Eva
Kategorie:
D10 A     D12 A     D14 A     H10 A     H12 A     H14 A     T A     D10 B     D12 B     D14 B     H10 B     H12 B     H14 B     T B     D10 C     D12 C     D14 C     H10 C     H12 C     H14 C     T C     D10 D     D12 D     D14 D     H10 D     H12 D     H14 D     T D     D10 E     D12 E     D14 E     H10 E     H12 E     H14 E     T E     D10 F     D12 F     D14 F     H10 F     H12 F     H14 F     T F    
Nahrávám data...

D10 A 1.80 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 Kalinová Lisa SPC1158 8109400 C SPORTICUS team
15:08:00 Rypáčková Šárka TJP1151 8014509 C TJ Sokol Troja

D12 A 2.50 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
15:06:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 C USK Praha
15:08:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
15:10:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2144044 C Oddíl OB Kotlářka

D14 A 2.80 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 C USK Praha

H10 A 2.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 Duda Wiktor DKP1303 2124772 C Oddíl OB Kotlářka
15:07:00 Rypáček Radim TJP1300 8008303 C TJ Sokol Troja
15:09:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:11:00 Majer David DKP1203 8632138 C Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha

H12 A 2.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
15:05:00 Frýdecký Tomáš PGP1004 766112 C SK Praga

H14 A 3.20 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B Oddíl OB Kotlářka
15:03:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha

T A 4.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Polívková Beáta RIC0652 8226420 C OB Říčany
15:04:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
15:07:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
15:10:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:13:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 C SPORTICUS team
15:16:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
15:19:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha

D10 B 1.80 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:36:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C SPORTICUS team

D12 B 2.50 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:34:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
15:36:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:38:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha

D14 B 2.80 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha

H10 B 2.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:35:00 Šťovíček Filip DKP1207 981810 C Oddíl OB Kotlářka
15:37:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha

H12 B 2.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:43:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C KOB Tretra Praha
15:45:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
15:47:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
15:49:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B Oddíl OB Kotlářka
15:51:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha

H14 B 3.20 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Melichar Šimon DKP0708 0 C Oddíl OB Kotlářka
15:33:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
15:35:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
15:37:00 Brumovský Štěpán TAP0706 442878 C KOB Tretra Praha
15:39:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka

T B 4.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
15:33:00 Černá Petra HCE7751 1413899 C TJ Hostivice
15:36:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
15:39:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
15:42:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
15:45:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:48:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany

D10 C 1.80 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Korbasová Veronika DLP1351 2114993 C OOB TJ Dukla Praha
16:02:00 Suchanová Ema MKP1550 2260120 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:04:00 Hudíková Michaela DLP1451 2181918 C OOB TJ Dukla Praha
16:06:00 Khelová Bára SCP1350 52115 C OK Sparta Praha
16:08:00 Nýdrle Adina DLP1353 2067234 C OOB TJ Dukla Praha
16:10:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
16:12:00 Matesová Magdaléna Rozárie DLP1250 2029124 C OOB TJ Dukla Praha
16:14:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C SK Praga
16:16:00 Korbasová Kristýna DLP1150 2115007 C OOB TJ Dukla Praha
16:18:00 Suchanová Nela MKP1351 2260141 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:20:00 Slavíčková Stella DLP1450 2771492 C OOB TJ Dukla Praha
16:22:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C SK Praga
16:24:00 Korbasová Dominika DLP1352 2115005 C OOB TJ Dukla Praha
16:28:00 Drvotová Klára DLP1452 2419977 C OOB TJ Dukla Praha

D12 C 2.50 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:10:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
16:12:00 Horová Adéla TAP1058 442851 C KOB Tretra Praha
16:14:00 Adámková Sára DCH1050 8025 C Radioelektronika Cheb
16:16:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
16:18:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team

D14 C 2.80 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
16:04:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
16:06:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga

H10 C 2.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
16:05:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C Oddíl OB Kotlářka
16:09:00 Krejčí Tomáš DLP1202 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
16:13:00 Karban Štěpán DKP1313 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
16:17:00 Šich Jaroslav DLP1200 2181292 C OOB TJ Dukla Praha
16:21:00 Kousek Jonáš MKP1103 2260119 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:25:00 Giesa Sebastian DLP1301 2181919 C OOB TJ Dukla Praha
16:29:00 Halfar Matyáš DLP1100 2419995 C OOB TJ Dukla Praha

H12 C 2.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Narendra Dominik MKP1000 2260174 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:05:00 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C KOB Tretra Praha
16:07:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C OK Roztoky
16:09:00 Mička Timotej TJP1003 2133021 C TJ Sokol Troja
16:11:00 Vyskočil Vít DLP1006 2032140 C OOB TJ Dukla Praha
16:13:00 Ouhrabka Vít TAP1002 2035145 C KOB Tretra Praha
16:15:00 Kantůrek Tomáš DLP0902 2133918 C OOB TJ Dukla Praha

H14 C 3.20 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
16:05:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
16:09:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
16:17:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
16:21:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2134276 C Oddíl OB Kotlářka

T C 4.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Karbanová Vendula DKP8350 0 C Oddíl OB Kotlářka
16:02:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
16:04:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
16:06:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
16:08:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C SK Praga
16:10:00 Šichová Jaroslava DLP8052 8113495 C OOB TJ Dukla Praha
16:12:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:14:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
16:16:00 Adámková Blanka DCH7852 8078 C Radioelektronika Cheb
16:18:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga

D10 D 1.80 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:36:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
16:38:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
16:42:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C Sportcentrum Jičín
16:44:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D12 D 2.50 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:46:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:48:00 Šimková Anežka LME0950 2020717 C SK Los Mělník
16:50:00 Koudelková Karolína 0010001 207837 Kája
16:52:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C Oddíl OB Kotlářka
16:54:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice

D14 D 2.80 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
16:34:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
16:36:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
16:38:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 C Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C OB Říčany

H10 D 2.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:35:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 C KOB Tretra Praha
16:37:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
16:39:00 Sedlář Prokop TAP1106 7205567 C KOB Tretra Praha
16:41:00 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C Oddíl OB Kotlářka

H12 D 2.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:49:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
16:51:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
16:53:00 Kapoun Jáchym LBE1002 1451524 C TJ Lokomotiva Beroun
16:55:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
16:57:00 Motejzík Prokop DLP0900 2039171 C OOB TJ Dukla Praha

H14 D 3.20 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
16:33:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 C Oddíl OB Kotlářka
16:35:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
16:37:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga
16:39:00 Kapoun Matěj LBE0801 1452976 C TJ Lokomotiva Beroun
16:41:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C OK Kamenice
16:43:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
16:45:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka

T D 4.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C KOB Tretra Praha
16:31:00 Abdalla Adam ODV0601 2148160 C TJ Aero Odolena Voda
16:32:00 Kapoun Luděk LBE7400 1451523 C TJ Lokomotiva Beroun
16:33:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
16:34:00 Chmelařová Zuzana PGP7761 2106887 C SK Praga
16:35:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
16:36:00 Truncová Štěpánka ODV1052 2126373 C TJ Aero Odolena Voda
16:37:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 C Sportcentrum Jičín
16:38:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
16:39:00 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 C SPORTICUS team
16:40:00 Truncová Zuzana ODV1051 2148051 TJ Aero Odolena Voda
16:41:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
16:42:00 Benc Jiří TAP8002 1459070 C KOB Tretra Praha
16:43:00 Janečková Markéta 0030001 8033270 PBK
16:44:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín
16:45:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
16:46:00 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C KOB Tretra Praha
16:47:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
16:48:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
16:49:00 Pechačová Kateřina DCH7951 8072 C Radioelektronika Cheb
16:50:00 Motejzík Petr DLP7600 2127562 C OOB TJ Dukla Praha
16:51:00 Šlapák Martin DKP8503 9443 C Oddíl OB Kotlářka
16:52:00 Rypáček Miroslav SPC7506 218783 C SPORTICUS team
16:53:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C SK Praga
16:54:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C Oddíl OB Kotlářka

D10 E 1.80 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:06:00 Štěpánková Linda ODV1250 428273 C TJ Aero Odolena Voda
17:08:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
17:10:00 Všetečková Stela TAP1251 2420038 C KOB Tretra Praha
17:12:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
17:14:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C TJ Aero Odolena Voda
17:18:00 Faltusová Julie DKP1260 2100980 C Oddíl OB Kotlářka
17:20:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
17:22:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2419917 C Oddíl OB Kotlářka
17:24:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga

D12 E 2.50 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:04:00 Všetečková Dora TAP1055 2419930 C KOB Tretra Praha
17:08:00 Smutná Markéta DLP0950 2135177 C OOB TJ Dukla Praha
17:10:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
17:12:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C TJ Aero Odolena Voda
17:14:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
17:26:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 B SK Praga

D14 E 2.80 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:02:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B TJ Aero Odolena Voda
17:04:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
17:06:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
17:08:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C TJ Aero Odolena Voda
17:10:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka

H10 E 2.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:09:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
17:13:00 Svoboda Vojtěch ODV1200 428285 C TJ Aero Odolena Voda
17:17:00 Rybář Filip DKP1107 2067255 C Oddíl OB Kotlářka
17:21:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
17:25:00 Červený Antonín DKP1211 2181921 C Oddíl OB Kotlářka
17:29:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka

H12 E 2.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:03:00 Červený Jiří DKP1008 2260367 C Oddíl OB Kotlářka
17:05:00 Novák Denis TAP1007 2260330 C KOB Tretra Praha
17:07:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
17:09:00 Houdek Jakub ODV1006 428228 C TJ Aero Odolena Voda
17:11:00 Krč Tobias TAP0911 8211209 C KOB Tretra Praha
17:13:00 Rybář Matěj DKP0908 7201777 C Oddíl OB Kotlářka
17:15:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
17:17:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 C KOB Tretra Praha
17:19:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda

H14 E 3.20 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:01:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
17:03:00 Zápotocký Jiří SLA0800 7300545 B SKOB Slaný
17:05:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
17:07:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 C KOB Tretra Praha
17:09:00 Šnejdar Martin PGP0806 2420046 C SK Praga
17:11:00 Fortelka Jiří KNC0702 1452445 C Sokol Kostelec n. Č. l.

T E 4.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
17:01:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
17:02:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
17:03:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
17:04:00 Šebánková Alžběta DLP0652 1150697 C OOB TJ Dukla Praha
17:05:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C SOBSA
17:06:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
17:07:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
17:08:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C OOB TJ Dukla Praha
17:09:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
17:10:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
17:11:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:12:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C TJ Aero Odolena Voda
17:13:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C SOBSA
17:14:00 Ziegenfuss Denis ODV0602 2148159 C TJ Aero Odolena Voda
17:15:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
17:16:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
17:17:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
17:18:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
17:19:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
17:20:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52891 C TJ Aero Odolena Voda
17:21:00 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 2419964 C OOB TJ Dukla Praha

D10 F 1.80 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:30:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
17:32:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
17:34:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
17:36:00 Barhoňová Marie ODV1251 2148169 C TJ Aero Odolena Voda
17:38:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C SK Moravan Louňovice
17:40:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha

D12 F 2.50 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:34:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C SK Moravan Louňovice
17:36:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
17:38:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
17:40:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
17:42:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
17:44:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
17:46:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C SK GORDIC Praha Kačerov

D14 F 2.80 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:32:00 Vaughanová Sára LOU0853 2143394 B SK Moravan Louňovice
17:36:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
17:40:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
17:44:00 Líznerová Anna LOU0855 2143392 C SK Moravan Louňovice
17:48:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice

H10 F 2.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:31:00 Hlídek Matyáš LOU1100 336701 SK Moravan Louňovice
17:33:00 Gross Adam TAP1108 2181293 C KOB Tretra Praha
17:35:00 Vaněk Lukáš 0020001 2029192 ROZ
17:37:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
17:39:00 Doleček David TAP1107 0 C KOB Tretra Praha

H12 F 2.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:31:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 B USK Praha
17:33:00 Fanta Jáchym DKP1013 0 C Oddíl OB Kotlářka
17:35:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
17:37:00 Gešev Martin LOU0900 2141915 C SK Moravan Louňovice

H14 F 3.20 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:31:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
17:33:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha

T F 4.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:30:00 Rybářová Lucie DKP7950 7142530 C Oddíl OB Kotlářka
17:31:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
17:32:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
17:33:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
17:34:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
17:35:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
17:36:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
17:37:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
17:38:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
17:39:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
17:40:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
17:41:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
17:42:00 Václavík Richard LOU0601 2039793 C SK Moravan Louňovice
17:43:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
17:44:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
17:45:00 Prchlík Milan LOU7300 2143391 C SK Moravan Louňovice
17:46:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
17:47:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
17:48:00 Valach Marek TAP9703 442844 C KOB Tretra Praha
17:49:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
17:50:00 Rybář Tomáš DKP8110 7800087 C Oddíl OB Kotlářka
17:51:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
17:52:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
17:53:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
17:54:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 B USK Praha
17:55:00 Fröhlich Martin DKP8207 7300471 C Oddíl OB Kotlářka
17:56:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
17:57:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
17:58:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka