Logo

Startovka závodu: Individuální mapový trénink MSK

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Třinec-Sosna
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Mapa:
Sosna 20, 1:4000, E=2,5m
Ředitel závodu:
Bruková Jana
Hlavní rozhodčí:
Prokop Lubomír - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Rostislav
Kategorie:
D10C_A     D12_A     D14_A     D16_A     D21_A     D35_A     D55_A     H10C_A     H12_A     H14_A     H21_A     H35_A     H45_A     H55_A     H70_A     HDR_A     D10C_B     D12_B     D16_B     D18_B     D20_B     D21_B     D35_B     D45_B     D55_B     H12_B     H14_B     H16_B     H21_B     H35_B     H45_B     HDR_B     D12_C     D14_C     D16_C     D18_C     D21_C     D35_C     D45_C     D55_C     H10C_C     H12_C     H14_C     H16_C     H18_C     H21_C     H35_C     H45_C     H70_C     HDR_C     D10C_D     D12_D     D18_D     D55_D     H10C_D     H12_D     H35_D     H45_D     H70_D     HDR_D     D10C_E     D20_E     D21_E     H14_E     H16_E     H21_E     H55_E     H10C_F     H12_F     H21_F     H55_F     H70_F     HDR_F    

D10C_A 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:05:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy

D12_A 1.10 km, 10 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
10:06:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 C SKOB Frýdek - Místek
10:12:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec

D14_A 1.40 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D16_A 1.80 km, 13 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 B TJ TŽ Třinec
10:06:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec

D21_A 2.40 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A OK SILESIA
10:08:00 Typovská Anna SFM9950 0 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:09:00 Haltof Ewa VRB9499 8660544 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D35_A 2.20 km, 17 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:04:00 Karlová Eva MOV8551 7210801 C SKOB Ostrava
10:07:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:10:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:13:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
10:16:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy

D55_A 1.40 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov

H10C_A 0.90 km, 9 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec

H12_A 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:15:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
10:18:00 Mihalka Alexandr MOV0902 0 C SKOB Ostrava
10:21:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy

H14_A 1.60 km, 15 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 Vojkovský Václav TRI0800 49330 C TJ TŽ Třinec
10:17:00 Walach Ondřej TRI0803 49341 C TJ TŽ Třinec
10:20:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 8113518 A TJ TŽ Třinec
10:23:00 Bocek Václav TRI0802 8116808 C TJ TŽ Třinec

H21_A 3.20 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:25:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy

H35_A 2.50 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Kaluža Luboš ABR8200 1436949 C A-team NOVO Bruntál
10:19:00 Krhut Libor HAV6302 1396836 C OB Havířov
10:20:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:21:00 Pietrzyk Rostislav TRI7704 8517453 C TJ TŽ Třinec

H45_A 2.20 km, 16 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Juračák Miroslav BFM7605 49455 C SKOB Frýdek - Místek

H55_A 2.00 km, 14 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov

H70_A 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov

HDR_A 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
10:25:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:27:00 Cienciala David TRI1300 49396 C TJ TŽ Třinec

D10C_B 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
10:41:00 Burešová Sofie BFM1153 428283 C SKOB Frýdek - Místek

D12_B 1.10 km, 10 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Máchová Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
10:35:00 Pechlátová Klára MOV0956 2027246 C SKOB Ostrava
10:40:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
10:45:00 Burešová Eliška BFM0955 2102865 C SKOB Frýdek - Místek

D16_B 1.80 km, 13 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
10:38:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:40:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:42:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
10:44:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava

D18_B 2.20 km, 17 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec

D20_B 2.40 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy

D21_B 2.40 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 C SKOB Frýdek - Místek
10:36:00 Čablová Kristina 0010001 9005140 AK EZ Kopřivnice

D35_B 2.20 km, 17 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
10:34:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek

D45_B 1.80 km, 13 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy

D55_B 1.40 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy

H12_B 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Menzel František MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
10:45:00 Bjolek Vojtěch BFM0901 428300 SKOB Frýdek - Místek
10:48:00 Lettovský Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava

H14_B 1.60 km, 15 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
10:46:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 C SKOB Frýdek - Místek

H16_B 2.00 km, 14 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
10:49:00 Řepka Michal MOV0504 436424 C SKOB Ostrava
10:51:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 B SKOB Frýdek - Místek
10:53:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
10:55:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy

H21_B 3.20 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
10:55:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
10:56:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek

H35_B 2.50 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:49:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy

H45_B 2.20 km, 16 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
10:52:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:54:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek

HDR_B 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Koťátko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:56:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy

D12_C 1.10 km, 10 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
11:05:00 Horáčková Karolína MOV1051 8651342 C SKOB Ostrava

D14_C 1.40 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
11:17:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc

D16_C 1.80 km, 13 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
11:12:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 C TJ TŽ Třinec
11:15:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava

D18_C 2.20 km, 17 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec

D21_C 2.40 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
11:07:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:08:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:09:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 A OK SILESIA

D35_C 2.20 km, 17 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C OK SILESIA
11:16:00 Zahradníková Kateřina BFM7751 2087698 C SKOB Frýdek - Místek

D45_C 1.80 km, 13 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Mrózková Olga SIT7351 7206554 C OK SILESIA

D55_C 1.40 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec

H10C_C 0.90 km, 9 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C OK SILESIA

H12_C 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Walica Teo TRI09 8660 TJ TŽ Třinec

H14_C 1.60 km, 15 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec

H16_C 2.00 km, 14 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Damek Ondřej SIT0503 8667526 A OK SILESIA
11:28:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA

H18_C 2.50 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Mrózek Pawel SIT0402 8002604 B OK SILESIA
11:01:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
11:02:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
11:03:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec

H21_C 3.20 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:25:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
11:26:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:27:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:28:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava

H35_C 2.50 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA

H45_C 2.20 km, 16 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Rýc-Bednář René MOV7001 2143379 C SKOB Ostrava
10:34:00 Krupa David TRI7602 8014462 C TJ TŽ Třinec
10:37:00 Kunath Pavel MOV7200 1417132 C SKOB Ostrava

H70_C 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Opletal Jaroslav TRI3700 8653 C TJ TŽ Třinec

HDR_C 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Hochmuth Martin TRI 2214551 TJ TŽ Třinec
11:21:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:23:00 Poloková Eliška TRI1350 53280 C TJ TŽ Třinec
11:25:00 Maroszczyk Witold SIT1202 7209459 C OK SILESIA
11:27:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

D10C_D 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Řádková Zuzana TRI1151 8657 C TJ TŽ Třinec

D12_D 1.10 km, 10 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Czerneková Adéla TRI08 49400 TJ TŽ Třinec
11:58:00 Pilchová Tara TRI1050 49322 C TJ TŽ Třinec

D18_D 2.20 km, 17 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:56:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec

D55_D 1.40 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava

H10C_D 0.90 km, 9 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec
11:52:00 Kowalczyk Jáchym TRI1203 49366 C TJ TŽ Třinec

H12_D 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
11:42:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec
11:44:00 Kubien Tomáš TRI1002 8659 C TJ TŽ Třinec
11:46:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec

H35_D 2.50 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec

H45_D 2.20 km, 16 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:56:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava

H70_D 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava

HDR_D 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Hochmuth Jakub TRI 2214552 TJ TŽ Třinec
11:38:00 Laštůvková Eliška TRI15 2073714 TJ TŽ Třinec

D10C_E 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec

D20_E 2.40 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec

D21_E 2.40 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Sedlackova Iva TRC8751 8754 SKOB BETA Třinec
12:29:00 Konderlová Tereza TRI96 49384 TJ TŽ Třinec

H14_E 1.60 km, 15 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Raszka Filip TRI0703 53176 C TJ TŽ Třinec

H16_E 2.00 km, 14 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
12:24:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec

H21_E 3.20 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
12:10:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R TJ TŽ Třinec
12:12:00 Kostkan Tomáš TRI9500 2060276 C TJ TŽ Třinec
12:14:00 Košut Lukáš TRI9400 49381 C TJ TŽ Třinec

H55_E 2.00 km, 14 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:16:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec

H10C_F 0.90 km, 9 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:36:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec

H12_F 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:38:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec

H21_F 3.20 km, 21 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Sedláček Tomáš ASU8601 995883 C Magnus Orienteering

H55_F 2.00 km, 14 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava

H70_F 1.20 km, 12 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD

HDR_F 0.90 km, 8 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:34:00 Szymeczek Michal TRI1100 49327 C TJ TŽ Třinec