Logo

Startovka závodu: Měřený trénink TJN

Datum:
30.05.2021
Místo konání:
Ski Areál Dobrá Voda, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Dobrá Voda 2021, 1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017-2, stav květen 2021, formát A4. Hlavní kartograf: Jan Picek. Mapy budou vytištěny technologií ofset na voděodolný materiál Pretex
Ředitel závodu:
Novotný Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Balogh Jan - R3
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R3
Kategorie:
Dlouhá     Fáborky     Krátká    
Nahrávám data...

Dlouhá 4.79 km, 210 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
09:00:00 Balejová Julie VSP0555 8667985 A USK Praha
09:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
09:00:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
09:00:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
09:00:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
09:00:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
09:00:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
09:00:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 Betková Štěpánka NNN0005 2023820 Neregistrovaní
09:00:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
09:00:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
09:00:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
09:00:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Cimbálová Irena 120001 411348 12 cimbálovi
09:00:00 Cimbálová Kateřina 120002 2032176 12 cimbálovi
09:00:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 C SKOB Zlín
09:00:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
09:00:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Dvořák Petr NNN1001 7203327 Neregistrovaní
09:00:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
09:00:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
09:00:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
09:00:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
09:00:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
09:00:00 Gajdoš Martin 110001 2039802 11 EBB
09:00:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
09:00:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
09:00:00 Hanák Martin KRL6701 2017667 C Kometa Kralovice
09:00:00 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
09:00:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
09:00:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
09:00:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
09:00:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 R USK Praha
09:00:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
09:00:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
09:00:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
09:00:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
09:00:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
09:00:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C SK Praga
09:00:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B SK Praga
09:00:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
09:00:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
09:00:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
09:00:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8310955 E SK Severka Šumperk
09:00:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
09:00:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
09:00:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
09:00:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C SK Praga
09:00:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
09:00:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
09:00:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
09:00:00 Killar Marek LTU6801 301646 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
09:00:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
09:00:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
09:00:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
09:00:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
09:00:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
09:00:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
09:00:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
09:00:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Kubánek Adam NNN0003 0 Neregistrovaní
09:00:00 Kuc Radim SCP0400 9540001 C OK Sparta Praha
09:00:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
09:00:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
09:00:00 Kunc Radek TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
09:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
09:00:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
09:00:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
09:00:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
09:00:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
09:00:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
09:00:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
09:00:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
09:00:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB Tretra Praha
09:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
09:00:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
09:00:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
09:00:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
09:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
09:00:00 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C SK Praga
09:00:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
09:00:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
09:00:00 Pohlová Kateřina 40001 0 4 NNN
09:00:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
09:00:00 Procházka Pavel PGP9002 515113 C SK Praga
09:00:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Reichel Vít 50001 2148162 5 BC
09:00:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
09:00:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:00:00 Ryšavá Vendula PGP8153 899160 C SK Praga
09:00:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C SK Praga
09:00:00 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
09:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 A KOB Tretra Praha
09:00:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
09:00:00 Spilka Marek DKL8300 2104586 C KOB Kladno
09:00:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
09:00:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
09:00:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Svobodná Tereza DKP9350 9953699 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
09:00:00 Šedivý Jan PGP8409 8461731 R SK Praga
09:00:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E SK Žabovřesky Brno
09:00:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
09:00:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
09:00:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 A OK Kamenice
09:00:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
09:00:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
09:00:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
09:00:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
09:00:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
09:00:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
09:00:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
09:00:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
09:00:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
09:00:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
09:00:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C OK Kamenice
09:00:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
09:00:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
09:00:00 Zuzana Ščehovičová 110002 305982 11 EBB
09:00:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín

Fáborky 1.67 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
09:00:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
09:00:00 Kosák Damián 90001 2103760 9 neregistrovaný Všenory
09:00:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
09:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
09:00:00 Míka Štěpán DKP1504 8537 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Míka Zbyněk DKP1301 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
09:00:00 Reichelová Šárka 50004 2148132 5 BC
09:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
09:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:00:00 Řehák Prokop PGP1203 2420053 C SK Praga
09:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Straková Nora LME1350 416325 C SK Los Mělník
09:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
09:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
09:00:00 Šňupárková Barborka PGP1152 51718 C SK Praga
09:00:00 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C SK Los Mělník
09:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
09:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
09:00:00 Bělecký Jan NNN555 0 Neregistrovaní
09:00:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 A KOB Tretra Praha
09:00:00 Drbohlav Marek 100002 8256 10 lkvc
09:00:00 Duda Miroslav NNN0004 8515525 Neregistrovaní
09:00:00 Florian Eda 20001 0 2 Florianovi
09:00:00 Florian Jáchym 20002 0 2 Florianovi
09:00:00 Handrk Adam 30001 0 3 Handrci
09:00:00 Holeš Vojta JJN1002 0 C Team Jizerky

Krátká 1.99 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
09:00:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
09:00:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
09:00:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
09:00:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
09:00:00 Čalounová Jana 10001 2134294 1 Liberec
09:00:00 Drbohlav Mirek 100001 8255 10 lkvc
09:00:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
09:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 8482120 C SK Praga
09:00:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
09:00:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
09:00:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
09:00:00 Forst Albert MFP0901 303939 C Matfyz Praha
09:00:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 C Kometa Kralovice
09:00:00 Havlíček Ivo KNC5800 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:00:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
09:00:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
09:00:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 8660518 C Nejdek Orienteering
09:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 Jirásková Laura VSP0952 52266 C USK Praha
09:00:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Kocmanová Kateřina 60001 8479 6 Kocmi
09:00:00 Kolářová Alena ZVO1153 2135175 C OB SK Zvole
09:00:00 Kollár Daniel KDZ1201 2144032 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:00:00 Kopřivová Anna NNN0001 0 Neregistrovaní
09:00:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
09:00:00 Kovaříková Barbora NNN1000 0 Neregistrovaní
09:00:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
09:00:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Kutková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
09:00:00 Lžičařová Veronika NNN0002 0 Neregistrovaní
09:00:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
09:00:00 Mašatová Zora 80001 207870 8 U Studánky
09:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
09:00:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
09:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
09:00:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
09:00:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
09:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
09:00:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
09:00:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C USK Praha
09:00:00 Reichel Tomáš 50003 2113413 5 BC
09:00:00 Reichelová Monika 50002 2148243 5 BC
09:00:00 Řeháková Jana DVP7351 1000451 C DVP ORIENTATION
09:00:00 Stará Vendula FSP8150 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
09:00:00 Sychra Šimon CHA0802 2084438 C OK Chrastava
09:00:00 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C SK Praga
09:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 Topol Milan 70001 1459077 7 NNN
09:00:00 Vakant 0 Vakant
09:00:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
09:00:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
09:00:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
09:00:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C OK Jiskra Nový Bor