Logo

Startovka závodu: Měřený trénink TJN

Klubová startovka

Datum:
30.05.2021
Místo konání:
Ski Areál Dobrá Voda, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Dobrá Voda 2021, 1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017-2, stav květen 2021, formát A4. Hlavní kartograf: Jan Picek. Mapy budou vytištěny technologií ofset na voděodolný materiál Pretex
Ředitel závodu:
Novotný Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Balogh Jan - R3
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R3
Kluby:
NNN     AOP     BOR     BZP     CTB     DCE     DKL     DKP     DOR     DVP     EKP     FSP     CHA     JJN     KAM     KDZ     KNC     KPY     KRL     KRN     LBE     LME     LTU     MAS     MFP     MLA     NEK     PDY     PGP     PHK     RIC     ROU     RUM     SCP     SJC     SLA     SSU     STB     TAP     TJN     TJP     TZL     UVP     VPM     VSP     ZBM     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kopřivová Anna NNN0001 0 Krátká
09:00:00 Kovaříková Barbora NNN1000 0 Krátká
09:00:00 Lžičařová Veronika NNN0002 0 Krátká
09:00:00 Betková Štěpánka NNN0005 2023820 Dlouhá
09:00:00 Dvořák Petr NNN1001 7203327 Dlouhá
09:00:00 Kubánek Adam NNN0003 0 Dlouhá
09:00:00 Bělecký Jan NNN555 0 Fáborky
09:00:00 Duda Miroslav NNN0004 8515525 Fáborky
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E Dlouhá
09:00:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C Dlouhá
09:00:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Spilka Marek DKL8300 2104586 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Míka Štěpán DKP1504 8537 C Fáborky
09:00:00 Míka Zbyněk DKP1301 2080948 C Fáborky
09:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Fáborky
09:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Fáborky
09:00:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Krátká
09:00:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Krátká
09:00:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Dlouhá
09:00:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Dlouhá
09:00:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Dlouhá
09:00:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Dlouhá
09:00:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Dlouhá
09:00:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Dlouhá
09:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Dlouhá
09:00:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Dlouhá
09:00:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Dlouhá
09:00:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Dlouhá
09:00:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Dlouhá
09:00:00 Svobodná Tereza DKP9350 9953699 C Dlouhá
09:00:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Dlouhá
09:00:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Dlouhá
09:00:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Dlouhá
09:00:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Dlouhá
09:00:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C Fáborky
09:00:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C Krátká
09:00:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C Krátká
09:00:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C Dlouhá
09:00:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A Dlouhá
09:00:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B Dlouhá
09:00:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C Dlouhá
09:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C Dlouhá
09:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C Dlouhá
09:00:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A Dlouhá
09:00:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A Dlouhá
09:00:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Řeháková Jana DVP7351 1000451 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C Dlouhá
09:00:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C Dlouhá
09:00:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C Dlouhá
09:00:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C Dlouhá
09:00:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C Fáborky
09:00:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C Fáborky
09:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C Fáborky
09:00:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C Fáborky
09:00:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C Krátká
09:00:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C Krátká
09:00:00 Stará Vendula FSP8150 2129205 C Krátká
09:00:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C Krátká
09:00:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Sychra Šimon CHA0802 2084438 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Dlouhá
09:00:00 Holeš Vojta JJN1002 0 C Fáborky
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B Krátká
09:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C Krátká
09:00:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C Krátká
09:00:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C Krátká
09:00:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C Dlouhá
09:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C Dlouhá
09:00:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A Dlouhá
09:00:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C Dlouhá
09:00:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C Dlouhá
09:00:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 A Dlouhá
09:00:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C Dlouhá
09:00:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C Dlouhá
09:00:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kollár Daniel KDZ1201 2144032 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Havlíček Ivo KNC5800 9201322 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Duda František KPY4600 2103786 C Krátká
09:00:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C Dlouhá
09:00:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C Dlouhá
09:00:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C Dlouhá
09:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C Dlouhá
09:00:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C Dlouhá
09:00:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A Dlouhá
09:00:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 C Krátká
09:00:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Dlouhá
09:00:00 Hanák Martin KRL6701 2017667 C Dlouhá
09:00:00 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C Fáborky
09:00:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Straková Nora LME1350 416325 C Fáborky
09:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C Fáborky
09:00:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C Krátká
09:00:00 Straková Linda LME7950 8013864 C Krátká
09:00:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A Dlouhá
09:00:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C Fáborky
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C Krátká
09:00:00 Killar Marek LTU6801 301646 C Dlouhá
09:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Forst Albert MFP0901 303939 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 8660518 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C Fáborky
09:00:00 Řehák Prokop PGP1203 2420053 C Fáborky
09:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C Fáborky
09:00:00 Šňupárková Barborka PGP1152 51718 C Fáborky
09:00:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C Krátká
09:00:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C Krátká
09:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 8482120 C Krátká
09:00:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C Krátká
09:00:00 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C Krátká
09:00:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C Dlouhá
09:00:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A Dlouhá
09:00:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C Dlouhá
09:00:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C Dlouhá
09:00:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C Dlouhá
09:00:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B Dlouhá
09:00:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A Dlouhá
09:00:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A Dlouhá
09:00:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C Dlouhá
09:00:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A Dlouhá
09:00:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C Dlouhá
09:00:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C Dlouhá
09:00:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A Dlouhá
09:00:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A Dlouhá
09:00:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C Dlouhá
09:00:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C Dlouhá
09:00:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C Dlouhá
09:00:00 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C Dlouhá
09:00:00 Procházka Pavel PGP9002 515113 C Dlouhá
09:00:00 Ryšavá Vendula PGP8153 899160 C Dlouhá
09:00:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C Dlouhá
09:00:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C Dlouhá
09:00:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A Dlouhá
09:00:00 Šedivý Jan PGP8409 8461731 R Dlouhá
09:00:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A Dlouhá
09:00:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A Dlouhá
09:00:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C Dlouhá
09:00:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A Dlouhá
09:00:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C Krátká
09:00:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C Dlouhá
09:00:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C Dlouhá
09:00:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A Dlouhá
09:00:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C Dlouhá
09:00:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C Dlouhá
09:00:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A Dlouhá
09:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C Dlouhá
09:00:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C Dlouhá
09:00:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C Dlouhá
09:00:00 Kuc Radim SCP0400 9540001 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Fáborky
09:00:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Krátká
09:00:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Dlouhá
09:00:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Dlouhá
09:00:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Dlouhá
09:00:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Dlouhá
09:00:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8310955 E Dlouhá
09:00:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kutková Petra STB7850 52904 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C Dlouhá
09:00:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A Dlouhá
09:00:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R Dlouhá
09:00:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A Dlouhá
09:00:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 A Dlouhá
09:00:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R Dlouhá
09:00:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 A Fáborky
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C Dlouhá
09:00:00 Kunc Radek TJN5549 8670777 C Dlouhá
09:00:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C Dlouhá
09:00:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C Dlouhá
09:00:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C Dlouhá
09:00:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Krátká
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C Fáborky
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C Fáborky
09:00:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C Fáborky
09:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C Fáborky
09:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C Fáborky
09:00:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C Krátká
09:00:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C Krátká
09:00:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C Krátká
09:00:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C Krátká
09:00:00 Jirásková Laura VSP0952 52266 C Krátká
09:00:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C Krátká
09:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C Krátká
09:00:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C Krátká
09:00:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C Krátká
09:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C Krátká
09:00:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C Krátká
09:00:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C Krátká
09:00:00 Balejová Julie VSP0555 8667985 A Dlouhá
09:00:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A Dlouhá
09:00:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A Dlouhá
09:00:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C Dlouhá
09:00:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C Dlouhá
09:00:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C Dlouhá
09:00:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C Dlouhá
09:00:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 R Dlouhá
09:00:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C Dlouhá
09:00:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A Dlouhá
09:00:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C Dlouhá
09:00:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C Dlouhá
09:00:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A Dlouhá
09:00:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C Dlouhá
09:00:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C Dlouhá
09:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C Fáborky
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R Dlouhá
09:00:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C Dlouhá
09:00:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E Dlouhá
09:00:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C Dlouhá
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:00:00 Kolářová Alena ZVO1153 2135175 C Krátká
09:00:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C Krátká
09:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C Dlouhá

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
09:00 Vakant 0 Vakant Krátká
09:00 Čalounová Jana 10001 2134294 1 Liberec Krátká
09:00 Florian Eda 20001 0 2 Florianovi Fáborky
09:00 Florian Jáchym 20002 0 2 Florianovi Fáborky
09:00 Handrk Adam 30001 0 3 Handrci Fáborky
09:00 Pohlová Kateřina 40001 0 4 NNN Dlouhá
09:00 Reichelová Šárka 50004 2148132 5 BC Fáborky
09:00 Reichel Tomáš 50003 2113413 5 BC Krátká
09:00 Reichelová Monika 50002 2148243 5 BC Krátká
09:00 Reichel Vít 50001 2148162 5 BC Dlouhá
09:00 Kocmanová Kateřina 60001 8479 6 Kocmi Krátká
09:00 Topol Milan 70001 1459077 7 NNN Krátká
09:00 Mašatová Zora 80001 207870 8 U Studánky Krátká
09:00 Kosák Damián 90001 2103760 9 neregistrovaný Všenory Fáborky
09:00 Drbohlav Mirek 100001 8255 10 lkvc Krátká
09:00 Drbohlav Marek 100002 8256 10 lkvc Fáborky
09:00 Gajdoš Martin 110001 2039802 11 EBB Dlouhá
09:00 Zuzana Ščehovičová 110002 305982 11 EBB Dlouhá
09:00 Cimbálová Irena 120001 411348 12 cimbálovi Dlouhá
09:00 Cimbálová Kateřina 120002 2032176 12 cimbálovi Dlouhá