Logo

Startovka závodu: Měřený mapový trénink - 8. jarní jihomoravská liga

Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Jedovnice
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Hacker, 1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří - R2
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H55    

D10 1.95 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Šťastná Vendula TBM1384 52476 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 C SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Bartošová Natálie VSP1450 887910 C USK Praha
11:51:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
11:59:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
12:11:00 Kurečková Zuzana TBM1377 337648 C KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
12:24:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
12:46:00 Králová Marie PBM1153 0 C TJ Spartak 1. brněnská
12:52:00 Kalinová Jasmína 0130001 53723 JK
13:06:00 Urválková Anna TBM1177 2127877 C KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 Soběslavská Anna Marie PBM1351 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:18:00 Stašková Tereza PBM1257 8060908 C TJ Spartak 1. brněnská
13:30:00 Vítková Kateřina PBM1152 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:33:00 Buličková Klára 0150004 0 Zájemci
14:09:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
14:11:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno

D12 2.79 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
12:05:00 Janíková Klára ZBM1057 2039072 C SK Žabovřesky Brno
12:23:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
12:38:00 Mudráková Natálie TBM0953 8149878 C KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
13:17:00 Stašková Sofie PBM0952 8007609 C TJ Spartak 1. brněnská
13:37:00 Formánková Klára 0150003 0 Zájemci
13:46:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
13:49:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
13:52:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
14:27:00 Šebová Kristína UBM1054 2049601 C MENISKOS Brno
14:32:00 Francová Hedvika TBM1079 53273 C KOS TJ Tesla Brno

D14 3.42 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Myšková Ema TBM0759 8477377 B KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
11:38:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
12:02:00 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B SK Žabovřesky Brno
12:14:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C SK Žabovřesky Brno
12:32:00 Taslerová Martina ABM0757 2771358 C KOB ALFA Brno
12:45:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 B SK Žabovřesky Brno
12:56:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
13:09:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
13:13:00 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
13:24:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
13:34:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
13:57:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
14:34:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 B OOB Spartak Adamov

D16 4.02 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
12:10:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
13:38:00 Tužilová Michaela 0150001 2020737 Zájemci
13:42:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C SK Žabovřesky Brno
14:00:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
14:20:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
14:37:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno

D18 5.52 km, 165 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
12:42:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
13:41:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno

D21 5.99 km, 180 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:49:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
11:47:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko
11:55:00 Formánková Anna 0020003 2060261 SK Olympia Praha SPS
12:01:00 Hornová Lenka 0010005 8414094 SK SKIVELO Olomouc
12:07:00 Pangrácová Marie 0020002 8028804 SK Olympia Praha SPS
12:13:00 Pangrácová Anna 0010006 8518315 SK SKIVELO Olomouc
12:26:00 Vaňková Martina 0010004 2181319 SK SKIVELO Olomouc
12:33:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 A KOB ALFA Brno
14:06:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
14:17:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
14:19:00 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno

D35 5.52 km, 165 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
10:40:00 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
11:06:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
11:09:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C KOB ALFA Brno
11:18:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:23:00 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:26:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C TJ Spartak 1. brněnská
11:29:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
11:33:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:39:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:53:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
11:58:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
12:03:00 Janíková Marie UBM7852 2126231 C MENISKOS Brno
12:08:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
12:19:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 KOS TJ Tesla Brno
12:29:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C MENISKOS Brno
12:35:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C SK Žabovřesky Brno
13:02:00 Podhrázská Barbora PBM7851 0 TJ Spartak 1. brněnská
13:11:00 Soběslavská Vendula PBM8051 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:16:00 Stašková Petra PBM8255 436988 C TJ Spartak 1. brněnská
13:21:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C TJ Spartak 1. brněnská
13:28:00 Vítková Barbora PBM7952 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:44:00 Barnatová Hana ZBM7756 2094532 C SK Žabovřesky Brno
13:47:00 Bašeová Magdalena 0170001 2092389 .
13:50:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
13:54:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
14:01:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
14:23:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
14:26:00 Šťastná Viktorie UBM7656 49555 C MENISKOS Brno
14:29:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
14:36:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
14:41:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno

D55 2.66 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
10:47:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:04:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
14:12:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD

H10 1.95 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:20:00 Stehlík Šimon 0090002 8087 S-team
12:04:00 Janík Jan UBM1301 0 C MENISKOS Brno
12:27:00 Urban Mio SBK1414 0 C KOB START Blansko
12:30:00 Urban Jan SBK1234 500884 C KOB START Blansko
12:49:00 Král Daniel PBM1112 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:00:00 Podhrázský David PBM1304 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:03:00 Podhrázský Tomáš PBM1111 7205034 C TJ Spartak 1. brněnská
13:14:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
13:22:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
13:27:00 Vítek Vojtěch PBM1310 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:35:00 Bulička Lukáš 0150005 0 Zájemci
14:13:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
14:31:00 Franc Jáchym TBM1110 232708 C KOS TJ Tesla Brno
14:35:00 Strýček Matěj ADA1701 2073676 OOB Spartak Adamov
14:39:00 Cicvárek Lukáš ZBM1305 2051489 C SK Žabovřesky Brno
14:43:00 Otoupalík Jakub TBM1204 53116 KOS TJ Tesla Brno

H12 3.12 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:56:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
12:55:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
13:40:00 Václavek Petr ZBM0916 0 C SK Žabovřesky Brno

H14 3.66 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:12:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:37:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. brněnská
13:05:00 Pazdziora Tomáš PBM0701 0 C TJ Spartak 1. brněnská
13:25:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
13:31:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B SK Žabovřesky Brno
14:22:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
14:30:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B KOS TJ Tesla Brno
14:40:00 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C SK Žabovřesky Brno

H16 5.37 km, 180 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
12:36:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
12:41:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
12:51:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
12:58:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
13:15:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
13:20:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
13:36:00 Tužil Matěj 0150002 2045249 Zájemci
13:39:00 Václavek Jan ZBM0614 0 C SK Žabovřesky Brno
13:45:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C SK Žabovřesky Brno
13:53:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
14:14:00 Lasota Jan ZBM0603 8660379 C SK Žabovřesky Brno
14:25:00 Šťastný Kristián UBM0606 53275 C MENISKOS Brno
14:46:00 Hyánek Pavel UBM0605 2419869 C MENISKOS Brno

H18 6.73 km, 190 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:26:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
13:59:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 B KOS TJ Tesla Brno
14:05:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
14:21:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
14:38:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko

H21 8.15 km, 250 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:38:00 Burdilák Radek MBM8533 1414506 C O-mikron
10:43:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
11:08:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
11:45:00 Kubánek Adam 0050001 8648608 I. PSKN Praha
11:54:00 Červinka Mário 0040001 8003603 SKN Hradec Králové
12:06:00 Klíma Kamil 0020001 8667960 SK Olympia Praha SPS
12:12:00 Kovařovic Vojtěch 0070001 2083362 Kovar
12:20:00 Semerád Jan 0010001 8014522 SK SKIVELO Olomouc
12:25:00 Spilka Marek 0010003 8003633 SK SKIVELO Olomouc
13:19:00 Procházka Josef 0010002 8116756 SK SKIVELO Olomouc
13:29:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:56:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
14:10:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno

H35 6.73 km, 190 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
10:45:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. brněnská
10:48:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:57:00 Jalový Vlastimil RBK6120 8113514 C SK Radioklub Blansko
10:59:00 Vostal Petr TBM7411 2000581 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Doušek Robert TBM7911 8232425 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Mulíček Ondřej ABM7405 7000511 C KOB ALFA Brno
11:10:00 Novotný Petr 0030001 2067992 DUKLA Blansko
11:13:00 Račanský Martin 0110001 2116189 Neregistrovaný
11:16:00 Rébl Miroslav 0080001 52050 Osamělý jezdec LBM
11:19:00 Stehlik Ondřej 0090001 2133066 S-team
11:22:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:25:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C TJ Spartak 1. brněnská
11:28:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Šťastný Jan 0180001 9005227 Brno
11:35:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
11:43:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
11:49:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:57:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
12:09:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C KOB ALFA Brno
12:15:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. brněnská
12:16:00 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
12:37:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
12:43:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C KOB START Blansko
12:47:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Žabovřesky Brno
12:50:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
12:54:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
12:57:00 Kubáň Pavel TBM7506 7204478 C KOS TJ Tesla Brno
13:04:00 Pátek Richard PBM7609 7700077 C TJ Spartak 1. brněnská
13:08:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
13:12:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
13:23:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
13:32:00 Galík Pavel VBM6106 682638 C VSK Mendelu Brno
13:43:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C SK Žabovřesky Brno
13:48:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
13:51:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
13:55:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
14:02:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
14:08:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
14:15:00 Lasota Marek 0140001 2087636 Lasota - neregistrován
14:18:00 Palát Petr ABM7415 8090147 C KOB ALFA Brno
14:24:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
14:28:00 Šebo Marek UBM7801 2049606 C MENISKOS Brno
14:33:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C SK Radioklub Blansko
14:42:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
14:45:00 Otoupalík Jan TBM7123 8680391 C KOS TJ Tesla Brno

H55 3.70 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Buráň Zdeněk 0120001 2127637 BzB
10:36:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
10:39:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
11:17:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:27:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
12:00:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Uhmann Petr TBM5103 8005103 C KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Fráňa Pavel 2060222
14:03:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
14:44:00 Fuchs Vladimír 0190001 2139485 VF