Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
26.06.2021
Místo konání:
Hradec Králové, Stříbrný rybník
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Stříbrňák 2021, 1:10000, E=5m, A4, voděodolný papír
Ředitel závodu:
Hlaváčková Petra
Hlavní rozhodčí:
Vítek Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Kosová Denisa - R2
Kategorie:
D10N DOP     D10C DOP     D12C DOP     D12D DOP     D14C DOP     D14D DOP     D16C DOP     D18C DOP     D21C DOP     D21D DOP     D35C DOP     D35D DOP     D45C DOP     D45D DOP     D55C DOP     D55D DOP     D65C DOP     H10N DOP     H10C DOP     H12C DOP     H12D DOP     H14C DOP     H16C DOP     H18C DOP     H21C DOP     H21D DOP     H35C DOP     H35D DOP     H45C DOP     H45D DOP     H55C DOP     H55D DOP     H65C DOP     H65D DOP     H75C DOP     HDR DOP     D10N ODP     D10C ODP     D12C ODP     D12D ODP     D14C ODP     D14D ODP     D16C ODP     D18C ODP     D21C ODP     D35C ODP     D35D ODP     D45C ODP     D45D ODP     D55C ODP     D55D ODP     H10N ODP     H10C ODP     H12C ODP     H12D ODP     H14C ODP     H16C ODP     H18C ODP     H21C ODP     H21D ODP     H35C ODP     H35D ODP     H45C ODP     H45D ODP     H55C ODP     H55D ODP     H65C ODP     HDR ODP    

D10N DOP 2.01 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Chotěnovská Nela HJL1153 2039825 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:37:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Schwengerová Karla SRK1351 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 Helmeczi Ema LPU1166 2096140 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:13:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice

D10C DOP 2.09 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Matějková Eliška SNA1153 9645 C TJ START Náchod
10:33:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:57:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Novotná Anna PHK1352 886826 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 Zajačiková Lucie HJL1253 1425339 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:45:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice

D12C DOP 3.16 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
10:31:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Grusserová Diana PHK0999 8013885 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 Munzarová Monika LPU1056 8013836 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Záveská Eliška VRL0955 2124805 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice

D12D DOP 2.87 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
11:36:00 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
11:48:00 Zajačiková Eliška HJL1052 2039821 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:54:00 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk

D14C DOP 3.63 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
10:42:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 B Sportcentrum Jičín
11:06:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B Sportcentrum Jičín
11:42:00 Šumpíková Barbora SHK0759 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
11:54:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D14D DOP 3.26 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Hamáková Adéla HJL0851 2148138 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:14:00 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C K.O.B. Choceň
10:20:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D16C DOP 6.01 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:10:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Plevová Barbora SJC0559 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
10:42:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
10:50:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice

D18C DOP 7.05 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice

D21C DOP 9.02 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:28:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška
11:44:00 Chudomelová Monika LPU9153 7260017 C OK Lokomotiva Pardubice

D21D DOP 7.04 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:29:00 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:35:00 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C K.O.B. Choceň
11:41:00 Vojtěchová Eva HOR8851 53361 C TJ Jiskra Hořice
11:47:00 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň

D35C DOP 6.85 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:54:00 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
11:01:00 Novotná Barbora SHK8658 9101107 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:49:00 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice

D35D DOP 5.72 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Svejštilová Radka ZAM8252 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:09:00 Kay Kateřina LPU7963 2001986 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:17:00 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:21:00 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
10:37:00 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
10:57:00 Zitková Radka LPU7958 8663169 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
11:05:00 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín

D45C DOP 5.72 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:13:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:29:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:33:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:41:00 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice

D45D DOP 5.14 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:14:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:20:00 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
10:26:00 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:32:00 Fialová Radmila SHK7653 232493 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
10:44:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice

D55C DOP 5.14 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:20:00 Macháčková Jana SHK6450 887607 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:44:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:56:00 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové

D55D DOP 4.26 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Filipová Dagmar LTU5650 9111 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod

D65C DOP 4.26 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:40:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk

H10N DOP 2.14 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
11:29:00 Mokrý Tadeáš HJL1100 2126356 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:33:00 Sýkora Jan SRK1204 9500 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:45:00 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
11:49:00 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:53:00 Svejštil Dominik ZAM1501 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
11:57:00 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod

H10C DOP 2.66 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:17:00 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:23:00 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 Slavík František SHK1110 410782 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 Fiala Matyáš SHK1102 2059736 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 Domin Ondřej LPU1103 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Částek Adam SHK1201 2039222 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 Pavelec Daniel NPA1101 2122275 C SK LOB Nová Paka
11:29:00 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 Potůček Josef LPU1102 2075644 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H12C DOP 3.57 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
10:12:00 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Částek Filip SHK1006 2419868 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Sochor Jakub SHK0903 8022640 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
11:00:00 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:12:00 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
11:20:00 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice

H12D DOP 3.14 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H14C DOP 5.18 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:08:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:12:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B SK LOB Nová Paka
10:28:00 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:36:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:40:00 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
11:04:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
11:20:00 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
11:30:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice

H16C DOP 7.89 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Nimshaus Viktor CHC0502 2025344 C K.O.B. Choceň
10:22:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod
10:34:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:40:00 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Dolejší Matouš SJC0606 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
11:16:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
11:22:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 A OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 B Sportcentrum Jičín
11:34:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:40:00 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Podolský Petr SHK0507 8014546 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice

H18C DOP 8.77 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
10:18:00 Retek David LTU0402 2134343 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:24:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:30:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
10:42:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
11:00:00 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 C TJ START Náchod
11:12:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
11:36:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice

H21C DOP 10.65 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:24:00 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C KOB Dobruška
10:42:00 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové

H21D DOP 8.77 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:52:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice

H35C DOP 9.79 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
10:07:00 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:25:00 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C SK LOB Nová Paka
10:31:00 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
11:14:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA

H35D DOP 7.46 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Šíma Jiří SRK8304 2144171 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 Kárník Jan LPU7811 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
10:23:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
10:47:00 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod

H45C DOP 7.46 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Kušička Josef HJL7600 2148069 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:59:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:11:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:15:00 Haas Karel LPU7304 8014526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:23:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 Matěásko Dušan JIL7503 2116463 C OK Jilemnice

H45D DOP 6.61 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:46:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:58:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:10:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:16:00 Frosch Petr LPU7514 2127624 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 Kohout Josef SHK6902 2107669 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice

H55C DOP 6.61 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:53:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín

H55D DOP 5.69 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:16:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C OB Kunvald
10:22:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:29:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:34:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:40:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod

H65C DOP 5.69 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
11:26:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
11:32:00 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
11:38:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C OB Kunvald
11:44:00 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:50:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka

H65D DOP 4.47 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Sedloň Josef SNA5600 7244 C TJ START Náchod
10:43:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Filip Aleš SHK5501 9192 C OK Slavia Hradec Králové

H75C DOP 4.47 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
11:07:00 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové

HDR DOP 1.97 km, 5 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šklíbová Emma PHK 1413977 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Sýkorová Lucie CHC1751 9563 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Minaříková Anna SNA1352 405985 C TJ START Náchod
10:00:00 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:00:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Dubrovská Tereza SHK1550 2181322 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Hepner Martin PHK1501 9133 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Potůčková Jana LPU1361 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice

D10N ODP 2.01 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
12:06:00 Švorcová Karolína HJL1250 2214529 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
12:10:00 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C OK Jilemnice
12:14:00 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:18:00 Brožíková Johanka JIL1351 2139472 C OK Jilemnice
12:22:00 Sedláčková Magdaléna KOR1251 2083388 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:26:00 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice

D10C ODP 2.09 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:49:00 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:06:00 Vojtová Julie PHK1153 9366 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
12:14:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
12:18:00 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
12:22:00 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
12:38:00 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové

D12C ODP 3.16 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
12:15:00 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
12:19:00 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
12:23:00 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
12:27:00 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
12:31:00 Ladýřová Alžběta SHK1058 1700078 C OK Slavia Hradec Králové
12:35:00 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:39:00 Suchá Anežka PHK0960 2419861 C OK 99 Hradec Králové
12:43:00 Laštovková Zuzana JIL1051 2039176 C OK Jilemnice
12:47:00 Andrlová Barbora PHK0961 49604 C OK 99 Hradec Králové

D12D ODP 2.87 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:34:00 Valentová Adriana STH1057 2008992 C SK Studenec
12:38:00 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
12:42:00 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D14C ODP 3.63 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
12:09:00 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
12:13:00 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
12:17:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
12:21:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:25:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B SK Studenec
12:29:00 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
12:33:00 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C Sportcentrum Jičín
12:37:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
12:41:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:45:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:49:00 Laštovková Jana JIL0853 2134347 B OK Jilemnice
12:53:00 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

D14D ODP 3.26 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
12:23:00 Sisrová Eliška JIL0856 426353 C OK Jilemnice
12:27:00 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
12:31:00 Kaplanová Viktorie HJL0850 2148137 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
12:35:00 Šírková Charlotte JIL0857 2124750 C OK Jilemnice
12:39:00 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
12:43:00 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk

D16C ODP 6.01 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
12:11:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
12:15:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:19:00 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
12:23:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:31:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B OK 99 Hradec Králové
12:35:00 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
12:43:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OB Vamberk

D18C ODP 7.05 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
12:07:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
12:11:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A OK Jilemnice
12:15:00 Besedová Katka PHK0351 8648619 C OK 99 Hradec Králové

D21C ODP 9.02 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:46:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín

D35C ODP 6.85 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 Škodová Petra LPU8359 2025334 C OK Lokomotiva Pardubice
12:50:00 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
12:54:00 Fagré Iva PHK7554 410789 C OK 99 Hradec Králové
12:58:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín

D35D ODP 5.72 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:44:00 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
12:52:00 Lukešová Klára SHK7850 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
12:56:00 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
13:00:00 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
13:04:00 Švorcová Lenka HJL8550 9145 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
13:08:00 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:12:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín

D45C ODP 5.72 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
12:08:00 Záveská Ladislava VRL7655 2139482 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Hvězdová Dagmar SJC7656 8654569 C Sportcentrum Jičín
12:16:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:20:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
12:24:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:28:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
12:32:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
12:36:00 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
12:40:00 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky

D45D ODP 5.14 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Procingerová Inka VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:31:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:39:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
12:43:00 Nová Martina VRL7656 2126291 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:47:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
12:51:00 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:55:00 Kaplanová Alena HJL7550 2420049 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů

D55C ODP 5.14 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
12:09:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
12:13:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
12:17:00 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB TJ Sokol Žamberk
12:21:00 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice

D55D ODP 4.26 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
12:23:00 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:27:00 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové

H10N ODP 2.14 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
12:21:00 Ruta Jiří PHK1202 2420062 C OK 99 Hradec Králové
12:25:00 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H10C ODP 2.66 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
12:13:00 Cepek Dominik PHK1104 0 C OK 99 Hradec Králové
12:17:00 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
12:21:00 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
12:25:00 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C OK 99 Hradec Králové
12:29:00 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
12:33:00 Šafář Martin PHK1102 8014455 C OK 99 Hradec Králové
12:37:00 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
12:41:00 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice

H12C ODP 3.57 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
12:12:00 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
12:16:00 Valenta Jakub JIL0902 426380 C OK Jilemnice
12:20:00 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 C OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 Ducháček Vojtěch JIL1001 425535 C OK Jilemnice
12:28:00 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
12:32:00 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
12:36:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
12:40:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
12:44:00 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
12:48:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:52:00 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:56:00 Sedláček Benedikt KOR0902 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H12D ODP 3.14 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
12:07:00 Sisr František JIL1003 2144156 C OK Jilemnice
12:11:00 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
12:15:00 Kuklík Tobiáš JIL0904 426308 C OK Jilemnice

H14C ODP 5.18 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B SK Studenec
12:10:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
12:14:00 Kolátor Štěpán HOR0801 8680422 C TJ Jiskra Hořice
12:18:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
12:22:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
12:26:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
12:34:00 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
12:38:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B Sportcentrum Jičín
12:42:00 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 B TJ START Náchod

H16C ODP 7.89 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 B OB TJ Sokol Žamberk
12:29:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
12:33:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:37:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
12:41:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:45:00 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C OK 99 Hradec Králové
12:53:00 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:57:00 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:01:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:05:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H18C ODP 8.77 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
13:03:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
13:07:00 Karban Mikuláš HOR0301 2078473 C TJ Jiskra Hořice
13:11:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 B OK Jilemnice

H21C ODP 10.65 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:59:00 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:54:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
12:58:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
13:02:00 Mühlbach Aleš STH0104 8109420 A SK Studenec
13:06:00 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:10:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice

H21D ODP 8.77 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Roll Martin ALB8401 7206 C OOB Albrechtice nad Orlicí

H35C ODP 9.79 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:54:00 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
12:58:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové

H35D ODP 7.46 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:45:00 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
12:53:00 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
13:01:00 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C Sportcentrum Jičín
13:05:00 Šafář Jan PHK7700 8116828 C OK 99 Hradec Králové
13:09:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
13:13:00 Novák Michal SHK7802 2420035 C OK Slavia Hradec Králové

H45C ODP 7.46 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:06:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
12:10:00 Charvát František SHK7501 9130 C OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
12:18:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
12:22:00 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
12:26:00 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky

H45D ODP 6.61 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:44:00 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
12:48:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:52:00 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:56:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
13:00:00 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:04:00 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
13:08:00 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
13:12:00 Hanuš Karel STH6701 9754 C SK Studenec

H55C ODP 6.61 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
12:08:00 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
12:16:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:24:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:28:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
12:32:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
12:36:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:40:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H55D ODP 5.69 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
12:04:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
12:08:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
12:16:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
12:20:00 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
13:09:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice

H65C ODP 5.69 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:44:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
12:48:00 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C OB TJ Sokol Žamberk
12:52:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:56:00 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
13:00:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

HDR ODP 1.97 km, 5 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Randík Jakub SOB1800 53027 C SOBSA
12:00:00 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Fagré Lukáš PHK1319 29746 OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Fagré Julie PHK1099 0 OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Melzer Kryštof PHK1203 9355 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
12:00:00 Vítek Michal PHK1402 9431 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Jiranová Veronika PHK1452 7209426 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Vojtová Klára PHK1351 9408 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Ticháček Jonáš SJC1302 8150313 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C OK Slavia Hradec Králové