Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Bělá, část Zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Pěčínská přehrada 1 : 10 000, E = 5 m, stav září 2021
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pokorný David - R3
Stavitel tratí:
Locker Daniel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 4.00 km, 80 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 384 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 385 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 386 Vakant 0 Vakant
10:29:00 387 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 388 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 389 Vakant 0 Vakant
10:47:00 390 Švorcová Karolína HJL1250 2420049 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:49:00 391 Lukešová Hana SHK1351 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 392 Chotěnovská Nela HJL1153 2039825 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:53:00 393 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 394 Vakant 0 Vakant
11:19:00 395 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 396 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 397 Vakant 0 Vakant
12:02:00 398 Vakant 0 Vakant

D10C 2.30 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 399 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 400 Vakant 0 Vakant
10:25:00 401 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 402 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 403 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 404 Vakant 0 Vakant
10:33:00 405 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 406 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C TJ START Náchod
10:37:00 407 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 408 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:41:00 409 Matějková Eliška SNA1153 9645 C TJ START Náchod
10:43:00 410 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 411 Vakant 0 Vakant
11:03:00 412 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 413 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:07:00 414 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 415 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 416 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 417 Munzarová Klára 180002 2032160 018-OBR
11:36:00 418 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 419 Vakant 0 Vakant
12:03:00 420 Vakant 0 Vakant

D12C 3.00 km, 65 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 421 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 422 Suchá Anežka PHK0960 2419861 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 423 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 424 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 425 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 426 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 427 Vakant 0 Vakant
10:34:00 428 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 429 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 430 Grusserová Diana PHK0999 8013885 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 431 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
10:42:00 432 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 433 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:46:00 434 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 435 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 436 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 437 Komárková Veronika CHC0955 2025366 C K.O.B. Choceň
10:54:00 438 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 439 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 440 Vakant 0 Vakant
11:26:00 441 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 442 Vakant 0 Vakant
11:30:00 443 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 444 Vakant 0 Vakant
11:33:00 445 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 446 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
11:37:00 447 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 448 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
11:41:00 449 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 450 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:45:00 451 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 452 Řadová Ráchel SHK0961 2181305 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 453 Vakant 0 Vakant

D12D 2.50 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 454 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
10:22:00 455 Ladýřová Alžběta SHK1058 1700078 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 456 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:50:00 457 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 458 Linderová Ema PHK1059 9463 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 459 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:27:00 460 Vakant 0 Vakant
11:29:00 461 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 462 Vakant 0 Vakant
11:34:00 463 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C TJ Loko Česká Třebová
12:06:00 464 Stolinová Andrea DOB0990 7233 C KOB Dobruška
12:08:00 465 Vakant 0 Vakant

D14C 3.50 km, 130 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 466 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 467 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 468 Janáčková Michaela LPU0759 2122286 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 469 Vakant 0 Vakant
10:43:00 470 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:45:00 471 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
10:47:00 472 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
10:49:00 473 Linderová Anna PHK0852 2049527 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 474 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
11:08:00 475 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
11:10:00 476 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 477 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 478 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
11:16:00 479 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 480 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 481 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 482 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B SK Studenec
11:52:00 483 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 484 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
12:01:00 485 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:03:00 486 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 487 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
12:07:00 488 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 489 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C Sportcentrum Jičín
12:11:00 490 Vakant 0 Vakant

D14D 2.90 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 491 Kaláčová Anna LPU0763 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 492 Valentová Kateřina LPU0852 2025339 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 493 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:55:00 494 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 495 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 496 Selixová Anežka SHK0852 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 497 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 498 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
11:56:00 499 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 500 Vakant 0 Vakant

D16C 3.50 km, 225 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 501 Losmanová Natálie LPU0565 8109313 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 502 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
10:21:00 503 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 504 Janáčková Tereza LPU0558 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 505 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C K.O.B. Choceň
10:35:00 506 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
11:04:00 507 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 508 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 509 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 510 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OB Vamberk
11:12:00 511 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
11:57:00 512 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OB Vamberk
11:59:00 513 Vakant 0 Vakant
12:10:00 514 Vakant 0 Vakant

D18C 3.80 km, 205 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 515 Tučková Anna LPU0455 9310 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 516 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
10:59:00 517 Burešová Karolína ZAM0352 9284 B OB TJ Sokol Žamberk
11:08:00 518 Vakant 0 Vakant
11:45:00 519 Vakant 0 Vakant
12:02:00 520 Vakant 0 Vakant

D21C 4.00 km, 275 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 521 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
10:05:00 522 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 523 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 524 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška
10:11:00 525 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 526 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 527 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 528 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 529 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 530 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 531 Vakant 0 Vakant
11:12:00 532 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 533 Vakant Vakant VAKANT 1 Vakant
11:16:00 534 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:18:00 535 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 536 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
11:22:00 537 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 538 Vakant 0 Vakant
11:41:00 539 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C TJ START Náchod
11:43:00 540 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
12:01:00 541 Cahová Kristýna 200001 2035744 020-OK Bozonohy
12:03:00 542 Vakant 0 Vakant

D21D 3.00 km, 165 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 543 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
10:22:00 544 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 545 Barnetová Veronika LPU9952 8116790 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 546 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
10:28:00 547 Novotná Jana PHK8756 8631584 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 548 Sedloňová Aneta SNA9450 9642 C TJ START Náchod
11:02:00 549 Vakant 0 Vakant
11:04:00 550 Vojtěchová Eva HOR8851 53361 C TJ Jiskra Hořice
11:56:00 551 Vakant 0 Vakant
12:02:00 552 Vakant 0 Vakant

D35C 3.80 km, 230 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 553 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OB Vamberk
10:06:00 554 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C KOB Dobruška
10:08:00 555 Melounková Lucie PHK8054 9416 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 556 Černíková Barbora DOB7878 681856 C KOB Dobruška
10:12:00 557 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
10:14:00 558 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 559 Stulíková Barbora SHK8552 9161 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 560 Škodová Petra LPU8359 2025334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 561 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 562 Vakant 0 Vakant
10:53:00 563 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:55:00 564 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 565 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
10:59:00 566 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 567 Vakant 0 Vakant
11:25:00 568 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 569 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:29:00 570 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 571 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín
11:52:00 572 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 573 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 574 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:58:00 575 Vakant 0 Vakant
12:01:00 576 Lišková Kateřina PHK8151 2102525 OK 99 Hradec Králové
12:03:00 577 Vakant 0 Vakant

D35D 3.00 km, 170 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 578 Poláčková Petra 90001 8656529 009-Praha
10:20:00 579 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 580 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 581 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 582 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
10:47:00 583 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 584 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 585 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 586 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 587 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 588 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 589 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
11:20:00 590 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
11:22:00 591 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:24:00 592 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 593 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 594 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 595 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 596 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OB Vamberk
11:51:00 597 Šumpíková Katka 160001 2039160 016-Slavia HK
11:53:00 598 Vakant 0 Vakant
12:01:00 599 Vakant 0 Vakant

D45C 3.40 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 600 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
10:29:00 601 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:33:00 602 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:35:00 603 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 604 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 605 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:00:00 606 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 607 Vakant 0 Vakant
11:03:00 608 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 609 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 610 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
11:09:00 611 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 612 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 613 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 614 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 615 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 616 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 617 Vakant 0 Vakant
11:34:00 618 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 619 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 620 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
11:42:00 621 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 622 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 623 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
12:08:00 624 Vakant 0 Vakant

D45D 2.80 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 625 Vakant 0 Vakant
10:04:00 626 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 627 Boháčová Alena KUN7450 9021 C OB Kunvald
10:08:00 628 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:10:00 629 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 630 Janáčková Kateřina LPU7664 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 631 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 632 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 633 Vakant VAKANT 1 Vakant
10:20:00 634 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 635 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
10:24:00 636 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 637 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:40:00 638 Vakant 0 Vakant
10:42:00 639 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:44:00 640 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 641 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
10:48:00 642 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:50:00 643 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:52:00 644 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:54:00 645 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 646 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 647 Vakant 0 Vakant
11:17:00 648 Kerhátová Lenka LTU7450 2181298 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 649 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 650 Koblicová Milena VAM7651 9483 C OB Vamberk
11:23:00 651 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 652 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OB Vamberk
11:32:00 653 Vakant 0 Vakant
11:34:00 654 Langová Marie PHK7350 2144103 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 655 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:38:00 656 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C OOB TJ Zlaté Hory
11:40:00 657 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
12:06:00 658 Štefaniková Markéta 120001 2095932 012-Bludička
12:08:00 659 Vakant 0 Vakant

D55C 2.90 km, 90 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 660 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 661 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB TJ Sokol Žamberk
10:50:00 662 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:52:00 663 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 664 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:56:00 665 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 666 Vakant 0 Vakant
11:17:00 667 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 668 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
11:21:00 669 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 670 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 671 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 672 Vakant 0 Vakant
11:37:00 673 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 674 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 675 Vakant 0 Vakant

D55D 2.60 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 676 Zelenková Lenka 70001 9920924 007-Zelenkovi
10:06:00 677 Nováková Miloslava ZAM6051 9592 C OB TJ Sokol Žamberk
10:08:00 678 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:59:00 679 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
11:03:00 680 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 681 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 682 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 683 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 684 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
11:13:00 685 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:48:00 686 Filipová Dagmar LTU5650 9111 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:50:00 687 Vakant 0 Vakant
12:08:00 688 Vakant 0 Vakant

D65C 2.50 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 689 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 690 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 691 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:40:00 692 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 693 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
11:18:00 694 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 695 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 696 Vakant 0 Vakant
12:02:00 697 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 698 Vakant 0 Vakant

H10N 4.00 km, 80 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Vakant 0 Vakant
10:03:00 2 Sýkora Jan SRK1204 2134327 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:05:00 3 Toužil Jan SHK1300 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 4 Kasse Matej 50003 4616492 005-HO Jurije Gagarina
10:09:00 5 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 6 Ruta Jiří PHK1202 2420062 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 7 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
10:15:00 8 Koupil Štěpán LPU1206 2045219 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 9 Vakant 0 Vakant
10:57:00 10 Šimek Jan CHC1301 2134304 C K.O.B. Choceň
10:59:00 11 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 12 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
11:23:00 13 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 14 Vítek Michal PHK1402 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 15 Šíma Vojtěch SRK1203 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 16 Vakant 0 Vakant
11:38:00 17 Vakant 0 Vakant
11:40:00 18 Ticháček Jonáš SJC1302 8150313 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 19 Stolina David DOB1111 0 C KOB Dobruška
12:05:00 20 Vakant 0 Vakant
12:30:00 21 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové

H10C 2.60 km, 45 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 22 Vakant 0 Vakant
10:04:00 23 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 24 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 25 Kasse Jakub 50002 4616491 005-HO Jurije Gagarina
10:10:00 26 Domin Ondřej LPU1103 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 27 Cepek Dominik PHK1104 0 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 28 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 29 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 30 Vakant 0 Vakant
10:34:00 31 Liška Viktor PHK1111 8648580 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 32 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 33 Vlk Vojtěch SRK1202 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 34 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 35 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 36 Jičínský Antonín SRK1101 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 37 Slavík František SHK1110 410782 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 38 Mayer Antonín SHK1206 2039999 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 39 Šafář Martin PHK1102 8014455 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 40 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
11:21:00 41 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 42 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
11:49:00 43 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 44 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:53:00 45 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 46 Vakant 0 Vakant
12:07:00 47 Vakant 0 Vakant

H12C 3.10 km, 70 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 48 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 49 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
10:08:00 50 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 51 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
10:35:00 52 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 53 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 54 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
10:41:00 55 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
11:01:00 56 Vakant 0 Vakant
11:03:00 57 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 58 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 59 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:09:00 60 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 61 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 62 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 63 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 64 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
11:49:00 65 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 66 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 67 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
11:55:00 68 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 69 Jelínek František PHK0900 8119518 B OK 99 Hradec Králové
11:59:00 70 Vakant 0 Vakant
12:01:00 71 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 72 Vakant 0 Vakant
12:05:00 73 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 C OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 74 Vakant 0 Vakant
12:09:00 75 Částek Filip SHK1006 2419868 C OK Slavia Hradec Králové

H12D 2.70 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 76 Kozel Lukáš LPU1010 2070812 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 77 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 78 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 79 Bartoš Šimon HOR1001 8680422 C TJ Jiskra Hořice
11:24:00 80 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 81 Munzar Petr 180001 2801445 018-OBR
11:57:00 82 Vakant 0 Vakant
11:59:00 83 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
12:02:00 84 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 85 Vakant 0 Vakant

H14C 3.60 km, 105 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 86 Vakant 0 Vakant
10:03:00 87 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 88 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:07:00 89 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 90 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 91 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 92 Vakant 0 Vakant
10:56:00 93 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 94 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
11:01:00 95 Vakant 0 Vakant
11:03:00 96 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 97 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
11:07:00 98 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 99 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 100 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 101 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 102 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 103 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
11:19:00 104 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 105 Goláň Antonín LPU0804 2122259 B OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 106 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 107 Vakant 0 Vakant
11:48:00 108 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 109 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 110 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:05:00 111 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 112 Vakant 0 Vakant

H14D 2.90 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 113 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:23:00 114 Jedlinský Martin VAM0800 9528 C OB Vamberk
10:25:00 115 Machač Václav LPU0712 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 116 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:36:00 117 Michalec Vojtěch PHK0806 2112758 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 118 Vakant 0 Vakant
11:12:00 119 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 120 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
11:44:00 121 Vakant 0 Vakant
12:06:00 122 Vakant 0 Vakant

H16C 4.60 km, 220 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 123 Vakant 0 Vakant
10:15:00 124 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 125 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:19:00 126 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 127 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 128 Vakant 0 Vakant
10:33:00 129 Bělohlávek Michal PHK0604 2127606 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 130 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
10:37:00 131 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
10:39:00 132 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:25:00 133 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 134 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
11:29:00 135 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:36:00 136 Vakant 0 Vakant
11:38:00 137 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 138 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
11:42:00 139 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 140 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
12:02:00 141 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:04:00 142 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:06:00 143 Dolejší Matouš SJC0606 2053584 C Sportcentrum Jičín
12:08:00 144 Vakant 0 Vakant

H18C 4.80 km, 265 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 145 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 146 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 147 Vakant 0 Vakant
10:49:00 148 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 149 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:02:00 150 Vakant 0 Vakant
11:04:00 151 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
11:06:00 152 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 153 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
11:10:00 154 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 155 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
11:14:00 156 Kerhát David LTU0403 2141913 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 157 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
11:43:00 158 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 159 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 160 Vakant 0 Vakant
12:05:00 161 Vakant 0 Vakant

H21C 4.90 km, 305 m, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 162 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
10:05:00 163 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:07:00 164 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:09:00 165 Lžíčař Martin DOB8803 8180410 C KOB Dobruška
10:11:00 166 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
10:13:00 167 Důrek Milan SHK9100 1417129 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 168 Vakant 0 Vakant
10:33:00 169 Záveský Jan CET9501 8656510 C TJ Loko Česká Třebová
10:35:00 170 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:37:00 171 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 172 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:41:00 173 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
10:43:00 174 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
10:45:00 175 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 R OK 99 Hradec Králové
11:01:00 176 Vakant 0 Vakant
11:03:00 177 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 178 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 179 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 180 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 181 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 182 Pinkas Jan ZAM9606 9029 OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 183 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 184 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 185 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 186 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 187 Vakant 0 Vakant
11:33:00 188 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 189 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 190 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 191 Moskva Roman ZLH7501 8516953 C OOB TJ Zlaté Hory
11:41:00 192 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
12:01:00 193 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OB Vamberk
12:03:00 194 Vakant 0 Vakant

H21D 4.10 km, 210 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 195 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 196 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:50:00 197 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:52:00 198 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 199 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
11:32:00 200 Filip Filip SHK9000 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 201 Vakant 0 Vakant
12:09:00 202 Vakant 0 Vakant

H35C 4.50 km, 265 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 203 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:17:00 204 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 205 Kasse Jakub 50001 8554 005-HO Jurije Gagarina
10:21:00 206 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:23:00 207 Koblížek Kamil KUO8001 2103716 C KOB Ústí nad Orlicí
10:52:00 208 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
10:54:00 209 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
10:56:00 210 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 211 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
11:21:00 212 Vakant 0 Vakant
11:23:00 213 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 214 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 215 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 216 Vakant 0 Vakant
11:49:00 217 Hovorka Jan LPU7907 9337 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 218 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OB Vamberk
11:53:00 219 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 220 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 221 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C OB Vamberk
12:04:00 222 Vakant 0 Vakant

H35D 3.40 km, 195 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 223 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C OB Vamberk
10:15:00 224 Vakant 0 Vakant
10:17:00 225 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:19:00 226 Marek Robert KOR7700 2419912 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:21:00 227 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 228 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 229 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:27:00 230 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 231 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:37:00 232 Vakant 0 Vakant
10:39:00 233 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
10:41:00 234 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 235 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod
10:45:00 236 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:47:00 237 Šafář Jan PHK7700 8116828 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 238 Kárník Jan LPU7811 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 239 Vakant 0 Vakant
11:16:00 240 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 241 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:20:00 242 Maloch Pavel LPU7719 9287 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 243 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 244 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 245 Vakant 0 Vakant
11:33:00 246 Pilgr Ludek CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
12:02:00 247 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:04:00 248 Vakant 0 Vakant

H45C 4.00 km, 255 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 249 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 250 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 251 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 252 Trejtnar Pavel KUN5801 9028 C OB Kunvald
10:12:00 253 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 254 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 255 Vakant 0 Vakant
10:34:00 256 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 257 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 258 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:40:00 259 Grusser Jan PHK7505 2129249 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 260 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 261 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:02:00 262 Vakant 0 Vakant
11:04:00 263 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 264 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 265 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:10:00 266 Koblic Jan VAM7601 2032163 C OB Vamberk
11:12:00 267 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 268 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 269 Kolář Viktor SHK7300 8005126 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 270 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 271 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 272 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 273 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
11:37:00 274 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
11:39:00 275 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:41:00 276 Ženčák Jaroslav 60001 2060274 006-ASPV OA
11:43:00 277 Vakant 0 Vakant
12:02:00 278 Vakant 0 Vakant

H45D 3.00 km, 150 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 279 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 280 Janovský Petr JIL7202 2127638 C OK Jilemnice
10:07:00 281 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:09:00 282 Janáček Tomáš LPU7312 1000459 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 283 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:32:00 284 Vakant 0 Vakant
10:34:00 285 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:36:00 286 Hanuš Karel STH6701 9754 C SK Studenec
10:38:00 287 Kušička Josef HJL7600 2148069 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:40:00 288 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:42:00 289 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 290 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 291 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:48:00 292 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:22:00 293 Vakant 0 Vakant
11:24:00 294 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 295 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 296 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
11:35:00 297 Vakant 0 Vakant
11:37:00 298 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:39:00 299 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 300 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 301 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 302 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144119 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:01:00 303 Šumpík Michal 160002 2039174 016-Slavia HK
12:03:00 304 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C TJ START Náchod
12:05:00 305 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
12:07:00 306 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
12:09:00 307 Vakant 0 Vakant

H55C 3.10 km, 180 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 308 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 309 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
10:53:00 310 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:55:00 311 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:57:00 312 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 313 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 314 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 315 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
11:26:00 316 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 317 Kotlář Vladimír VAM5401 9667 C OB Vamberk
11:44:00 318 Vakant 0 Vakant
11:46:00 319 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:48:00 320 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
12:01:00 321 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
12:03:00 322 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 323 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:07:00 324 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 325 Vakant 0 Vakant

H55D 2.60 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 326 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:05:00 327 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:07:00 328 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C OB Kunvald
10:09:00 329 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 330 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:13:00 331 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:00 332 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:32:00 333 Vakant 0 Vakant
10:34:00 334 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 335 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 336 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 337 Vakant 0 Vakant
11:03:00 338 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 339 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 340 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 341 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 342 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 343 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 344 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 345 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 346 Filip Aleš SHK5501 9192 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 347 Vakant 0 Vakant
11:55:00 348 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 349 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
12:04:00 350 Vakant 0 Vakant

H65C 2.20 km, 135 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 351 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 352 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:22:00 353 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 354 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:33:00 355 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:35:00 356 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
10:37:00 357 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:39:00 358 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 359 Vakant 0 Vakant
11:04:00 360 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 361 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:31:00 362 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 363 Vakant 0 Vakant
12:01:00 364 Vakant 0 Vakant

H65D 2.30 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 365 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 366 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:09:00 367 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:50:00 368 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C OB TJ Sokol Žamberk
10:52:00 369 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 370 Sedloň Josef SNA5600 7244 C TJ START Náchod
10:56:00 371 Novotný František PHK4801 9425 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 372 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
11:04:00 373 Vakant 0 Vakant
11:06:00 374 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 375 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 376 Vakant 0 Vakant
12:05:00 377 Vlček Josef TYN5602 8008271 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:07:00 378 Vakant 0 Vakant

H75C 2.50 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 379 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 380 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 381 Vakant 0 Vakant
12:01:00 382 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 383 Vakant 0 Vakant

HDR 4.00 km, 80 m, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 699 Potůček Jáchym 10001 2027202 001-OK99HK
10:00:00 700 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:00:00 701 Macháček Jakub KOR1600 2051472 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 702 Čečková Barbora SHK1151 2111814 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 703 Jedlička Michal SHK1600 4145 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 704 Holý Lukáš 40001 2085010 004-SK Kosořín
10:00:00 705 Weinerová Eliška SHK1452 9140 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 706 Kassova Julie 50004 0 005-HO Jurije Gagarina
10:00:00 707 Drhlík Jakub VAM1400 9518 C OB Vamberk
10:00:00 708 Sejkora Filip SRK1549 9537 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 709 Sejkora David SRK1749 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 710 Schwengerová Karla SRK1351 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 711 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 712 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 713 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 714 Stryková Kamila LPU1651 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 715 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 716 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 717 Nymsa Matyáš TYN1300 9747 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 718 Nymsová Marie Ema TYN1350 9746 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 719 Jedlinská Kateřina VAM1250 9508 C OB Vamberk
10:00:00 720 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 721 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 722 Krunčíková Anna SRK1799 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 723 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 724 Čapková Vendula VAM1350 9787 C OB Vamberk
10:00:00 725 Vaněk Václav VAM1200 9791 C OB Vamberk
10:00:00 726 Vítek Jan HOR1300 0 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 727 Doležalová Vilma 190001 0 019-xxx
10:00:00 728 Martincová Daniela Sofie VAM1351 9680 C OB Vamberk
10:00:00 729 Jirásková Eliška 230001 8656626 023-Fanaticus
10:00:00 772 Gregor Matyáš DOB2020 7221 KOB Dobruška
10:00:00 774 Mrázková Bára DKP1451 51797 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 775 Mrázek Vašík DKP1202 8209 C Oddíl OB Kotlářka

P 2.90 km, 90 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 756 Procházka Miloš 210001 9133 021-VEST
10:00:00 757 Beneda Jan 240001 2419932 024-NN
10:00:00 769 Růžička Jiří 250001 0 025
10:00:00 773 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 730 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 731 Stránská Zuzana SHK7754 2001974 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 732 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:00:00 733 Švorcová Lenka HJL8550 2039821 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:00:00 734 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 735 Stránský Robert 20001 0 002-0
10:00:00 736 Lukešová Klára SHK7850 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 737 Juška Jiří 30001 2045239 003-nereg
10:00:00 738 Šimková Markéta CHC7856 9560 C K.O.B. Choceň
10:00:00 739 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 740 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 741 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 742 Čížková Dana SHK7752 8008276 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 743 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 744 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 745 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 746 Hrdinková Iveta 110001 0 011-SHK
10:00:00 747 Sedláková Hana LIP7850 426328 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 748 Votroubek Jan SRK8649 9201759 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 749 Julišová Jitka ZAM7151 9040 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 750 Vošlajer Robert 80001 0 008-Dlouhá Ves
10:00:00 751 Munzarová Michala 180003 2801444 018-OBR
10:00:00 752 Munzar Petr 180004 2125322 018-OBR
10:00:00 753 Vávra Martin HOR9700 0 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 754 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 755 Vošlajerová Eva 80002 0 008-Dlouhá Ves

T 4.70 km, 280 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 758 Falta Radim KUO7802 8017736 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 759 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 760 Jireš František 70002 301639 007-Zelenkovi
10:00:00 761 Jahoda Jiří 100001 1428935 010-(j)Elita
10:00:00 762 Sommer Jaroslav 100002 2148176 010-(j)Elita
10:00:00 763 Markoš Martin 100003 2419870 010-(j)Elita
10:00:00 764 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 765 JECH MAREK 140001 8000049 014-SRK
10:00:00 766 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:00:00 767 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:00:00 768 Smutný Michal 150001 9672 015-Doudleby
10:00:00 770 Schnaubertová Petra 100006 2144048 010-(j)Elita
10:00:00 771 Roflík Petr 100007 2126395 010-(j)Elita