Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Ivančice - Středisko volného času Ivančice HORIZONT
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Knížecí les. 1 : 10 000
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Dvořák Miloš - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R2
Kluby:
ABM     ADA     BBM     BOR     CTB     CHC     CHT     JPV     KRN     LBM     MBM     MFP     OSN     PBM     PCB     PGP     PZR     RBK     RUZ     SBK     SCP     SHK     SJI     SPR     SVS     TBM     TTR     TZL     UBM     UOL     VBM     VLI     VRL     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C D45
10:08:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C H45
10:09:00 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C H21D
10:20:00 Radová Martina ABM7451 8010 C D45
11:53:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Strýček Matěj ADA1701 2073679 HDR
10:00:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C H21
10:26:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45
10:28:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C H45
11:39:00 Odehnalová Tereza ADA0851 2053553 C D14
11:47:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 A D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Marván Timotej BBM1210 0 HDR
10:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
10:12:00 Plachý Jan BBM1149 0 H10
10:24:00 Bureš František BBM1100 0 C H10
10:48:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C D12
11:18:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C D10
11:43:00 Široký Jakub BBM1048 0 H12
11:57:00 Marvánová Klára BBM7950 9450 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hübnerová Johana CTB1551 2082923 C HDR
10:10:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21
10:47:00 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C D21
10:58:00 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Korecký Marek CHT1701 7207853 C HDR
10:00:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C HDR
10:06:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C H21
10:44:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C D12
11:55:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45
10:08:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D45
10:13:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B H14
10:14:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C D45
10:16:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C H45
10:26:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C H45
10:34:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C H45
10:40:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D45
10:42:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H45
10:44:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C D45
10:46:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45
10:47:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16
10:54:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H21
10:57:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C D35
11:00:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C H21
11:04:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 B D12
11:20:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C D16
11:24:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H21
11:28:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C D16
11:29:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 C D35
11:31:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C D14
11:32:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C D16
11:35:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B D14
11:36:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D16
11:43:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D35
11:47:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H12
11:51:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C H10
10:50:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H21
11:45:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45
10:01:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C H21D
10:10:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D45
10:22:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C D45
10:22:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C H10
10:31:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H14
10:36:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H45
10:42:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65
10:46:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
11:01:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H16
11:07:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C H16
11:19:00 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C D35
11:28:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H55
11:37:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35
11:48:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
11:51:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C D35
10:04:00 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C D55
10:22:00 Kovačič Marek OSN6600 8670817 C H45
10:40:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B D12
10:44:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C H45
11:03:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C D35
11:22:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C D10
11:27:00 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C D14
11:36:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C H55
11:55:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Králová Emilie PBM1155 0 HDR
10:00:00 Robotková Naďa PBM7950 0 C P
10:02:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C D45
10:08:00 Vítek Vojtěch PBM1310 0 C H10
10:15:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B H14
10:23:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B H14
10:27:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D21
10:30:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C H45
10:30:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C D45
10:37:00 Mádlová Věra PBM8951 995814 C D21
10:41:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A H16
10:42:00 Vítková Kateřina PBM1152 0 C D10
10:45:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A H16
10:49:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16
10:52:00 Králová Marie PBM1153 0 C D10
10:53:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H16
10:56:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C H21
11:00:00 Ramachová Michaela PBM1151 52051 C D10
11:06:00 Ramachová Anna PBM1350 0 C D10
11:08:00 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C H21
11:14:00 Robotková Tereza PBM1150 52027 C D10
11:16:00 Robotka Jan PBM7800 7209359 C H35
11:51:00 Svoboda Jakub PBM0901 2111747 C H12
11:54:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C H55
11:57:00 Svoboda Adam PBM1001 2127524 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:56:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C H45
10:32:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C H10
10:02:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C H45
10:16:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D45
11:06:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C H35
11:50:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vrbková Mariana RBK1352 2214498 C HDR
10:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
10:00:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55
10:03:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C H21D
10:34:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C D12
10:36:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45
10:36:00 Veselý Martin RBK7502 751114 C H21
10:50:00 Veselá Martina RBK1052 2034000 C D12
10:56:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C D10
11:05:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
11:06:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B D12
11:16:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 C D16
11:20:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55
11:30:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H35
11:34:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35
11:34:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H55
11:35:00 Vrbková Magdalena RBK0454 2260155 C D18
11:45:00 Veselá Veronika RBK0852 0 C D14
11:47:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C D35
11:49:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115694 C D14
11:53:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B D14
11:57:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C HDR
10:19:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H14
10:48:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C D10
11:00:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C D12
11:01:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C D35
11:05:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C D35
11:24:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kolařík Sebastián SBK1111 886279 C HDR
10:00:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C HDR
10:04:00 Urban Jan SBK1234 8119431 C H10
10:13:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C D21
10:24:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C H21
10:52:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C D12
11:07:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H45
10:48:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C HDR
10:00:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C HDR
10:07:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C D21
10:09:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H14
10:28:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C H21
10:50:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C D65
11:09:00 Jirků František SJI0600 2039823 B H16
11:14:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A D16
11:15:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H16
11:16:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21
11:22:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21
11:26:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H55
11:28:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C H21
11:34:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C H21
11:42:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C D21D
10:39:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C D21D
11:03:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C H65
11:18:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kovářík Ondřej TBM1601 2127894 HDR
10:00:00 Chromá Klára TBM1991 896975 C HDR
10:00:00 Chromý Filip TBM1616 888602 C HDR
10:00:00 Otoupalík Jan TBM7123 8680391 C P
10:01:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C D21
10:01:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B H14
10:05:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21D
10:05:00 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C D21
10:05:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B H14
10:06:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C D45
10:06:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C H10
10:09:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E D21
10:10:00 La Carbonara Claudio TBM7337 8022288 C H45
10:10:00 Otoupalík Jakub TBM1204 53116 H10
10:11:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21D
10:11:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B H14
10:12:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C H21
10:14:00 Sedláček Martin TBM1212 2127878 C H10
10:15:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21
10:16:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E H21
10:17:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
10:18:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45
10:18:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C H10
10:19:00 Pompurová Terézia TBM9857 416705 C D21
10:20:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C H45
10:20:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C H21
10:21:00 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B H14
10:24:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C D45
10:25:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H14
10:26:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H10
10:26:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C H21
10:28:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
10:29:00 La Carbonara Matteo TBM0801 8023023 C H14
10:30:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H21
10:31:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C D21
10:32:00 Mudráková Natálie TBM0953 8149878 C D12
10:33:00 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B H14
10:34:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
10:34:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21
10:35:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D21
10:36:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 C D12
10:38:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H21
10:40:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
10:41:00 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E D21
10:42:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
10:42:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H21
10:44:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
10:44:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C D10
10:45:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D21
10:46:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C D45
10:48:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C D65
10:49:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C D21
10:50:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D45
10:50:00 Kurečková Zuzana TBM1377 2060216 C D10
10:51:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H16
10:54:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
10:56:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C D12
10:58:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C D10
10:59:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H16
11:02:00 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C H21
11:04:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C H35
11:04:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C D10
11:05:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B H16
11:07:00 Dufek Jan TBM4231 8320135 C H65
11:08:00 Horký Tomáš TBM6747 8200013 C H35
11:08:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C D10
11:10:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21
11:10:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D16
11:12:00 La Carbonara Noemi TBM1156 2083415 C D10
11:13:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H16
11:15:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C D35
11:16:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 C D10
11:18:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A D16
11:20:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21
11:20:00 Šťastná Vendula TBM1384 52476 C D10
11:21:00 Horká Kateřina TBM0856 8006750 B D14
11:22:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H55
11:23:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C D35
11:24:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C D10
11:25:00 Myšková Ema TBM0759 8477377 B D14
11:26:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D16
11:26:00 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E H21
11:27:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C D35
11:30:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A D16
11:31:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D18
11:31:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 D35
11:32:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R H21
11:33:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D14
11:34:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D16
11:35:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
11:36:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C H21
11:37:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B D14
11:39:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D35
11:40:00 Schwab David TBM7401 8007401 C H35
11:40:00 Uhmann Petr TBM5103 8005103 C H55
11:41:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B H12
11:43:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B D14
11:44:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 H35
11:44:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C H55
11:45:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 8117119 C H12
11:48:00 Doušek Robert TBM7911 8232425 C H35
11:49:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C D35
11:49:00 Doušek Vilém TBM0904 8058058 C H12
11:51:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D14
11:54:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C H35
11:55:00 Kubáň Patrik TBM1001 8119519 C H12
11:59:00 Kresta Tomáš TBM0908 2127875 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Dvořáček Jan TTR0701 2420061 C H14
10:04:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45
10:23:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21
10:30:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C H10
10:37:00 Píro Radka TTR9352 2125373 C D21D
10:38:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H45
10:38:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45
10:52:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45
10:55:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H16
11:12:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C H35
11:22:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C H35
11:30:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C H21
11:38:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H55
11:53:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R D21
10:53:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D21
11:06:00 Polášek Jan TZL8601 8109348 C H21
11:18:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 C H21
11:40:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Račanská Josefína UBM1651 2127860 C HDR
11:28:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H45
10:00:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C HDR
10:00:00 Fučíková Ema VBM1151 49674 C HDR
10:02:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C D55
10:11:00 Fučíková Hana VBM7751 8477774 C D21
10:40:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C H21
10:43:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C D21
10:44:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C H21
10:48:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21
10:55:00 Čechová Jitka VBM8353 8660539 C D35
11:01:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H65
11:09:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C H65
11:09:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
11:32:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C H55
11:58:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C H21D
10:33:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C D21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Krampera Tomáš VRL0103 425565 B H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Meissner Otto ZBM1501 2181913 C HDR
10:02:00 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C H10
10:03:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E D21
10:04:00 Kulich Martin ZBM9009 8516452 C H21
10:07:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B H14
10:08:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C H21
10:12:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C D45
10:18:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C H45
10:20:00 Tlustoš Dominik ZBM1103 0 C H10
10:21:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 E D21
10:25:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C D21
10:27:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B H14
10:28:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10
10:29:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D21
10:30:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B D12
10:31:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C D21D
10:32:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21
10:38:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D12
10:43:00 Lasota Jan ZBM0603 8660379 C H16
10:46:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21
10:46:00 Dohnalová Eliška ZBM1253 336762 C D10
10:46:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D12
10:48:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D45
10:52:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21
10:54:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
10:54:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D12
10:57:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16
10:58:00 Mazálková Veronika ZBM0961 2111802 C D12
10:59:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35
11:02:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C D12
11:03:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 C H16
11:10:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 C D10
11:11:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H16
11:12:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C D16
11:12:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21
11:13:00 Coufalová Martina ZBM7755 2067925 C D35
11:14:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35
11:17:00 Petrášek Eduard ZBM0609 8517358 C H16
11:20:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C H35
11:21:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C D35
11:22:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 C D16
11:23:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 B D14
11:24:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 2115684 C H35
11:25:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C D35
11:29:00 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B D14
11:32:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H35
11:33:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D18
11:33:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D35
11:36:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
11:38:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 8516451 C D16
11:38:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21
11:41:00 Kočová Klára ZBM0850 8660445 B D14
11:41:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C D35
11:42:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C H35
11:46:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C H35
11:52:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35
11:53:00 Barnatová Hana ZBM7756 2094532 C D35
11:56:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C D21
10:51:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 857356 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H45
11:11:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Stene Selma Vilemína 0270001 0 HDR
10:00 Bárta Ladislav 0250001 0 HDR
10:00 Kulichová Anna 0120001 2095961 HDR
10:00 Vrbka Michal 0230001 0 P
10:00 Kurečková Dana 0210001 232864 P
10:00 Krestová Alena 0190002 2095929 P
10:00 Kresta Aleš 0190001 2088149 P
10:00 Sedláček Petr 0180002 2087653 P
10:00 Sedláčková Alžběta 0180001 2127864 P
10:00 Jordanová Blanka 0130001 410321 P
10:00 Chmelařová Blanka 0030001 8885 P
10:10 Klíma Kamil 0020001 8667960 H21N
10:11 Vaňková Martina 0040007 2181319 D21N
10:12 Procházka Josef 0040005 8116756 H21N
10:13 Pangrácová Marie 0020002 8028804 D21N
10:14 Kubánek Adam 0100001 8648608 H21N
10:15 Hornová Lenka 0040006 8414094 D21N
10:16 Spilka Marek 0040003 8003633 H21N
10:18 Knap Zdeněk 0010001 866998 H21
10:18 Kovařovic Vojtěch 0090001 2083362 H21N
10:19 Pangrácová Anna 0040002 8518315 D21N
10:20 Vondrouš Jaroslav 0040004 9453 H21N
10:22 Červinka Mário 0050001 8003603 H21N
10:24 Semerád Jan 0040001 8014522 H21N
10:32 Stene Oskar 0270002 142892 H10
11:04 Lejsek Tadeáš 0060001 51675 H21
11:17 Stene Dana 0270003 52474 D35
11:26 Šťastný Jan 0240001 9005227 H35
11:46 Buráň Zdeněk 0160001 2127637 H55
11:50 Lasota Marek 0070001 2087636 H35
11:52 Cigoš Pavel 0260001 53292 H55