Logo

Startovka závodu: Podkrkonošská liga žactva - 1. závod

Datum:
15.06.2021
Místo konání:
Borovnička
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Yperit- stav jaro 2021
Ředitel závodu:
Novák Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Novák Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P     T    

D10 2.30 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 1 Chrástová Markéta STH1550 9974 C SK Studenec
16:33:00 2 Cardová Johana SJC1452 0 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 3 Movchanskaya Maria VRL1153 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 4 Veselá Josefína SJC1251 0 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 5 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
16:41:00 6 Cyrany Magdalena SJC1453 0 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 7 Dejová Natálie LTU1250 2108875 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:45:00 8 Cyrany Anežka SJC1253 0 C Sportcentrum Jičín
16:47:00 9 Nováková Kateřina VRL1253 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:49:00 10 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
16:51:00 11 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
16:53:00 12 Cvrčková Marie SJC1252 0 C Sportcentrum Jičín
16:55:00 13 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:57:00 14 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
16:59:00 15 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:01:00 16 Brožíková Johanka JIL1351 2139472 C OK Jilemnice
17:03:00 17 Šolcová Elsa SJC1152 0 C Sportcentrum Jičín
17:05:00 18 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
17:07:00 19 Štemberová Elen VRL1252 2124762 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:09:00 20 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C OK Jilemnice

D12 2.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 21 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
16:33:00 22 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
16:35:00 23 Rozsívalová Kateřina LTU1051 2144151 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:37:00 24 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 25 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
16:41:00 26 Jodasová Eliška VRL1055 2126310 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:43:00 27 Brožíková Barbora JIL0955 2139480 C OK Jilemnice
16:45:00 28 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:47:00 29 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
16:49:00 30 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:51:00 31 Dejová Karolína LTU0950 2001930 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:53:00 32 Záveská Eliška VRL0955 2124805 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 33 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
16:57:00 34 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:59:00 35 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
17:01:00 36 Movchanskaya Sofia VRL0958 2124777 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:03:00 37 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
17:05:00 38 Nováková Dita VRL0957 2001972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 39 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
17:09:00 40 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:11:00 41 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C SK Studenec
17:13:00 42 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:15:00 43 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:17:00 44 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:19:00 45 Laštovková Zuzana JIL1051 2039176 C OK Jilemnice
17:21:00 46 Jirešová Anna VRL0959 2139482 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D14 3.00 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 47 Mužná Josefína SJC0854 4348 C Sportcentrum Jičín
16:33:00 48 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 49 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B Sportcentrum Jičín
16:37:00 50 Dvořáková Johanka VRL0853 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 51 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
16:41:00 52 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:43:00 53 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 54 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
16:47:00 55 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B SK Studenec
16:49:00 56 Hamáčková Amálie VRL0854 2214541 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:51:00 57 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
16:53:00 58 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B SK Studenec
16:55:00 59 Sisrová Eliška JIL0856 426353 C OK Jilemnice
16:57:00 60 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 B Sportcentrum Jičín
16:59:00 61 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
17:01:00 62 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
17:03:00 63 Martínková Viola VRL0754 2126309 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:05:00 64 Šírková Charlotte JIL0857 2124750 C OK Jilemnice

H10 2.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 65 Haken Václav STH1651 2001961 SK Studenec
16:34:00 66 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 67 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
16:38:00 68 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
16:40:00 69 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
16:42:00 70 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 71 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 72 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 73 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
16:50:00 74 Pavelec Daniel NPA1101 2122275 C SK LOB Nová Paka
16:52:00 75 Vošvrda Václav SJC1203 0 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 76 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
16:56:00 77 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice
16:58:00 78 Řehák Jan SJC1103 0 C Sportcentrum Jičín
17:00:00 79 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
17:02:00 80 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
17:04:00 81 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:06:00 82 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
17:08:00 83 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:10:00 84 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
17:12:00 85 Matěje Jonáš VRL 2126291 OOS TJ Spartak Vrchlabí

H12 2.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 86 Sisr František JIL1003 2144156 C OK Jilemnice
16:34:00 87 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:36:00 88 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
16:38:00 89 Novák Vojtěch VRL1003 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:40:00 90 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
16:42:00 91 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
16:44:00 92 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:46:00 93 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C OK Jilemnice
16:48:00 94 Bartoš Šimon HOR1001 2032106 C TJ Jiskra Hořice
16:50:00 95 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 96 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:54:00 97 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:56:00 98 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
16:58:00 99 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:00:00 100 John Martin VRL0902 2126259 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 101 Kuklík Tobiáš JIL0904 426308 C OK Jilemnice
17:04:00 102 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
17:06:00 103 Ducháček Vojtěch JIL1001 425528 C OK Jilemnice
17:08:00 104 Vlach Antonín SJC0903 2115011 B Sportcentrum Jičín
17:10:00 105 Tyle Christian 30007 0 3 CZ - SA Špindl
17:12:00 106 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H14 3.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 107 Šťastný Jakub 30005 0 3 CZ - SA Špindl
16:34:00 108 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
16:36:00 109 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:38:00 110 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
16:40:00 111 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 112 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
16:44:00 113 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
16:46:00 114 Hrůza Ondřej LTU0703 2001920 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 115 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
16:50:00 116 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 117 Hroneš Matěj 30004 0 3 CZ - SA Špindl
16:54:00 118 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
16:56:00 119 Čapek Karel LTU0801 2143370 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:58:00 120 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B SK LOB Nová Paka
17:00:00 121 Kolátor Štěpán HOR0801 8680422 C TJ Jiskra Hořice
17:02:00 122 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
17:04:00 123 Meduna Ondřej STH0707 9934 C SK Studenec
17:06:00 124 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:08:00 125 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
17:10:00 126 Kučera Adam 30006 0 3 CZ - SA Špindl

P 4.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 175 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
16:32:00 176 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
16:33:00 177 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:34:00 178 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
16:35:00 179 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 180 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
16:37:00 181 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:38:00 182 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 183 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
16:40:00 184 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:41:00 185 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:42:00 186 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
16:43:00 187 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:44:00 188 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
16:45:00 189 Hrůzová Martina LTU7751 2057583 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:46:00 190 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
16:47:00 191 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 192 Čapek Karel LTU7803 420417 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:49:00 193 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
16:50:00 194 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
16:51:00 195 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
16:52:00 196 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 197 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
16:54:00 198 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 199 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
16:56:00 200 Benda Miroslav LTU0100 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:57:00 201 Makaloušová Hana 30001 8005424 3 CZ - SA Špindl
16:58:00 202 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
16:59:00 203 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:00:00 204 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
17:01:00 205 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
17:02:00 206 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
17:03:00 207 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:04:00 208 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
17:05:00 209 Vávra Martin HOR9700 8680322 C TJ Jiskra Hořice
17:06:00 210 Dunka Štěpán 30003 8151987 3 CZ - SA Špindl
17:07:00 211 Nová Martina VRL 2126296 OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:08:00 212 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:09:00 213 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
17:10:00 214 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:11:00 215 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
17:12:00 216 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:13:00 217 Hanousek Václav 20001 8482063 2 CZ - Jičín
17:14:00 218 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:15:00 219 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:16:00 220 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:17:00 221 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:18:00 222 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

T 4.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 127 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
16:32:00 128 Lazák Jan LTU0500 8662729 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:33:00 129 Brumlichová Kristýna NPA0351 2122273 C SK LOB Nová Paka
16:34:00 130 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
16:35:00 131 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
16:36:00 132 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
16:37:00 133 Buďárková Eliška VRL0554 2134289 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 134 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
16:39:00 135 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:40:00 136 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C OK Jilemnice
16:41:00 137 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:42:00 138 Chrástová Tereza STH0251 8680409 A SK Studenec
16:43:00 139 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:44:00 140 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
16:45:00 141 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
16:46:00 142 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:47:00 143 Durdová Michaela JIL0357 1459054 C OK Jilemnice
16:48:00 144 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
16:49:00 145 Plevová Barbora SJC0559 2115006 C Sportcentrum Jičín
16:50:00 146 Adámková Klára JIL0452 8680319 A OK Jilemnice
16:51:00 147 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 148 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 149 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
16:54:00 150 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 151 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
16:56:00 152 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
16:57:00 153 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
16:58:00 154 Dolejší Matouš SJC0606 2115000 C Sportcentrum Jičín
16:59:00 155 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
17:00:00 156 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
17:01:00 157 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
17:02:00 158 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
17:03:00 159 Erlebachová Aneta 30002 8003632 3 CZ - SA Špindl
17:04:00 160 Nováková Světlana NPA0151 8013845 A SK LOB Nová Paka
17:05:00 161 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
17:06:00 162 Setunský Jan VRL0608 2139488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 163 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
17:08:00 164 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
17:09:00 165 Karban Mikuláš HOR0301 2078473 C TJ Jiskra Hořice
17:10:00 166 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
17:11:00 167 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
17:12:00 168 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 A OK Jilemnice
17:13:00 169 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:14:00 170 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
17:15:00 171 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
17:16:00 172 Vohníková Anna VRL0654 2124792 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:17:00 173 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B OK Jilemnice
17:18:00 174 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec