Logo

Startovka závodu: Votická cesta s RAIFFEISENBANK, A.S. – XXXIX. ročník

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SOB - SOBSA
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Janeček Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
MA     MB     N1     N2     ŽA     ŽB    

MA 3.58 km, 145 m, 16 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
15:00:00 Choutka Jaroslav 70006 1396839 7 RANDICI
15:00:00 Němec Marek 110004 2125316 11 Němcovi
15:00:00 Beneš Filip 160001 232187 16 Beneš F.
15:00:00 Šašek Martin 150002 2112779 15 Šaškovi
15:00:00 Šašek Luděk 150001 4189 15 Šaškovi
15:00:00 Randíková Magdaléna 70001 2067886 7 RANDICI
15:00:00 Janeček Jiří 10002 7201191 1 Janečkovi
15:00:00 Janeček Ondřej 10001 53016 1 Janečkovi
15:00:00 Němec Jan 110003 52062 11 Němcovi
15:00:00 Setnička Karel 80001 53018 8 Setničkovi
15:00:00 Randík Jan 70002 7209786 7 RANDICI

MB 3.58 km, 85 m, 14 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Ransdorf Míra 10005 7934 1 Janečkovi
15:00:00 Hanek Adam 100002 53047 10 Hankovi
15:00:00 Hanek Karel 100001 53046 10 Hankovi
15:00:00 Ransdorf Vít 10006 7957 1 Janečkovi
15:00:00 Šašek Adam 150003 7968 15 Šaškovi
15:00:00 Benes Radovan 140001 682662 14 Benešovi
15:00:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
15:00:00 Thieme Filip 40001 53040 4 Thieme
15:00:00 Sedláček Luděk 20002 53066 2 Sedláčkovi
15:00:00 Janeček Ondřej 10003 4188 1 Janečkovi
15:00:00 Lenka Thieme 40002 53041 4 Thieme
15:00:00 HENZL Jaroslav 90001 53044 9 HENZL jarda
15:00:00 Suchánek Ondřej 60002 53053 6 Suchánkovi
15:00:00 Plánička Jiří 50002 53024 5 Pláničkovi

N1 2.55 km, 50 m, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Ligenza Tomáš 120001 53049 12 Ligenzovi
15:00:00 Brabencová Anna SOB0450 7983 C SOBSA
15:00:00 Vlček Milan 130002 53050 13 Vlčkovi
15:00:00 Vlckova Kristyna 130001 53051 13 Vlčkovi
15:00:00 Setničková Ilona 80002 53021 8 Setničkovi
15:00:00 Sedláčková Eliška 20004 7967 2 Sedláčkovi
15:00:00 Sedláček Josef 20003 53064 2 Sedláčkovi
15:00:00 Randik Jakub 70004 53027 7 RANDICI
15:00:00 Suchánková Marie 60001 53052 6 Suchánkovi

N2 2.90 km, 70 m, 13 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Pláničková Eva 50003 53043 5 Pláničkovi
15:00:00 Šašek David 150004 53070 15 Šaškovi
15:00:00 Němec Jaromír 110005 53020 11 Němcovi

ŽA 3.27 km, 90 m, 14 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C SOBSA
15:00:00 Choutková Lenka 70007 2419963 7 RANDICI
15:00:00 Němcová Barbora 110001 53025 11 Němcovi
15:00:00 Janečková Veronika 10004 53017 1 Janečkovi
15:00:00 Sedláčková Jana 20001 53065 2 Sedláčkovi

ŽB 2.85 km, 55 m, 12 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
15:00:00 Šašková Petra 150005 4186 15 Šaškovi
15:00:00 Hanková Mája 100003 53048 10 Hankovi
15:00:00 Pláničková Libuše 50001 53023 5 Pláničkovi
15:00:00 DOLEŽALOVÁ Iva 90002 53045 9 HENZL jarda