Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Přílepy
Pořadatel:
HLV - KČT - OB Holešov
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Hrádek, M=1:10 000, E=5m, Stav 08/2020, Revize 07/2021
Ředitel závodu:
Peška Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Peška Antonín - R3, Kunz Martin - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 2.00 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C OB Vizovice
10:16:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C KČT - OB Holešov
10:18:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D12C 2.00 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 B SKOB Kobra Vsetín
10:02:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 B OB Vizovice
10:04:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
10:06:00 Myšáková Olga SKM1050 0 C KOB Směr Kroměříž
10:08:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:10:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
10:12:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:16:00 Řezníčková Klára TZL0959 8411 B SKOB Zlín
10:18:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
10:20:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C SKOB Zlín
10:22:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C SKOB Zlín
10:26:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:28:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
10:30:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín

D14C 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Kovalčíková Nela TZL0757 887934 C SKOB Zlín
10:51:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
10:55:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 Entová Kateřina TZL0751 8100137 B SKOB Zlín
10:59:00 Špaňhelová Jana VIC0888 8660381 C OB Vizovice
11:01:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 B SKOB Zlín
11:03:00 Halová Kateřina VIC0860 425435 C OB Vizovice
11:05:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B SKOB Zlín

D16C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B OB Vizovice
10:03:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 B KOB Směr Kroměříž
10:05:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 A SKOB Zlín

D20C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Olbortová Kristýna TZL0259 52685 B SKOB Zlín

D21C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:08:00 Sladčíková Christovová Ne SKM9151 331143 C KOB Směr Kroměříž
10:10:00 Vavrysová Barbara LCE9751 8680368 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
10:14:00 Vaňková Martina 0030001 2181319 SK Skivelo Olomouc
10:18:00 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín

D35C 3.60 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C SKOB Zlín
10:46:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
10:48:00 Pinďáková Veronika KVS7850 53680 C SKOB Kobra Vsetín
10:50:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
10:52:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:54:00 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 C SKOB Zlín
10:56:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín

D45C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:13:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:15:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín
10:19:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
10:23:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:27:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín

D55C 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
11:15:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín

D65C 1.80 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:10:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H10C 2.00 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
10:26:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 Honner Martin TZL1302 8033257 C SKOB Zlín
10:30:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
10:32:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C SKOB Zlín
10:34:00 Fuksa Václav HLV1212 53826 C KČT - OB Holešov
10:36:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C SKOB Zlín
10:38:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C KČT - OB Holešov

H12C 2.00 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Kužela Michal TZL0713 889320 C SKOB Zlín
10:40:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
10:42:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
10:44:00 Černoch Jakub SKM1002 8933 C KOB Směr Kroměříž
10:46:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
10:48:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
10:50:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
10:52:00 Fuksa Antonín HLV1008 331791 C KČT - OB Holešov
10:54:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
10:56:00 Brázdil Lukáš HLV0905 416084 C KČT - OB Holešov
10:58:00 Koč Juraj TZL1006 2091546 C SKOB Zlín
11:00:00 Rose Ondřej SKM0900 8482072 C KOB Směr Kroměříž
11:02:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 C SKOB Zlín
11:04:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C SKOB Zlín

H14C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
10:33:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 Vystrčil Vojtěch TZL0819 2113096 C SKOB Zlín
10:37:00 Křížka Martin VIC0802 425432 C OB Vizovice
10:39:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
10:41:00 Mlčoch Jakub SKM0801 8680367 C KOB Směr Kroměříž
10:43:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 B SKOB Zlín
10:45:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín
10:47:00 Sikora Jan TZL0707 49484 C SKOB Zlín
10:53:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:55:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 B SKOB Zlín
10:57:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
10:59:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 B SKOB Zlín
11:03:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
11:05:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
11:07:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
11:09:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
11:11:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A SKOB Zlín

H16C 3.60 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
11:04:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice

H18C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 B SKOB Zlín
10:24:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 B OB Vizovice
10:26:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B SKOB Zlín

H20C 5.00 km, 240 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín

H21C 5.00 km, 240 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
10:47:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín

H35C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:34:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
10:38:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:40:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
10:42:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:44:00 Novotný Marek TZL7301 1417261 C SKOB Zlín
10:46:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
10:48:00 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
10:50:00 Marek Martin VIC7624 8660360 C OB Vizovice
10:52:00 Novosad Pavel TZL7401 8482094 C SKOB Zlín
10:54:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:56:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
10:58:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
11:00:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
11:02:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
11:04:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
11:08:00 Špaňhel Zdeněk VIC7631 425423 C OB Vizovice
11:10:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
11:12:00 Schäfer Michal TZL6304 8680285 C SKOB Zlín
11:14:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
11:16:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
11:18:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha

H45C 3.60 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
11:14:00 Šuráň René LCE7034 436969 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:16:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
11:18:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H55C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Lužný Josef 0040001 8012869 SK Orfeus Trnava
11:17:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:19:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H65C 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Wiedermann Jaroslav SKM4905 8670732 C KOB Směr Kroměříž

H70C 1.80 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
10:04:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín

HD10N 1.90 km, 90 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Štěpánková Adéla KVS1250 8660374 C SKOB Kobra Vsetín
10:03:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
10:05:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
10:11:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
10:13:00 Kořenová Helena TZL1250 416155 C SKOB Zlín
10:15:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C KOB Směr Kroměříž
10:17:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín

HDR 1.90 km, 90 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 8611 C SKOB Zlín
10:00:00 Pokluda Filip 0050002 2148239 FreeRun Zlín
10:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
10:00:00 Svoboda Šimon 0010001 53337 SvoboTeam
10:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Starosta Adam VIC1905 0 C OB Vizovice
10:00:00 Starostová Marie VIC1760 0 C OB Vizovice
10:00:00 Starostová Ema VIC1560 515037 C OB Vizovice

P 2.00 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Flašar Martin 0070003 0 SK Podivín Šalingrad
10:00:00 Podivínská Ivana 0070001 51557 SK Podivín Šalingrad
10:00:00 Dufková Renata LCE0253 51298 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Kořenová Jana 0020001 2800231 nemám klub

T 5.00 km, 240 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Pokluda Ondřej 0050001 8116684 FreeRun Zlín
10:23:00 Kadlček Václav 0060001 8008266 neregistrovaný - kadlček
10:25:00 Podivínský Tomáš 0070002 8109331 SK Podivín Šalingrad
10:29:00 Špaňhelová Lenka VIC7753 425433 C OB Vizovice
10:33:00 Marková Pavla VIC7857 8670791 C OB Vizovice