Logo

Startovka závodu: Podkrkonošská liga žactva - 3. závod

Klubová startovka

Datum:
07.09.2021
Místo konání:
Vrchlabí - nad klášterem
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
U křížku, M 1 : 4 000, E2m
Ředitel závodu:
Randáková Helena
Hlavní rozhodčí:
Polák Vlastimil - R2
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil - R2
Kluby:
HOR     JIL     LTU     NPA     PEN     SJC     STH     VRL     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:38:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A P6
16:42:00 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B H12
16:43:00 Kolátor Štěpán HOR0801 8680322 C H14
16:50:00 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C H12
16:54:00 Bartoš Šimon HOR1001 8680422 C H12
17:01:00 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H10
17:16:00 Vávra Martin HOR6302 0 C P4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C H12
16:32:00 Chrz Martin JIL7002 8680342 P4
16:32:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A P6
16:33:00 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C D12
16:33:00 Nonner Prokop JIL1101 253359 C H10
16:35:00 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B D14
16:36:00 Nonner Hynek JIL0903 426343 C H12
16:37:00 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C H10
16:39:00 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B D14
16:39:00 Spilka Petr JIL0803 2144174 C H14
16:40:00 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C D10
16:40:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H12
16:41:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B D12
16:46:00 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C H12
16:46:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C P4
16:49:00 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C H10
16:49:00 Horák Vít JIL0801 2144187 C H14
16:50:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B P6
16:56:00 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C D10
16:58:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C P6
17:03:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 A D14
17:06:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C P6
17:09:00 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C H10
17:10:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C P4
17:14:00 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C P4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C P4
16:30:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C P6
16:31:00 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 B H14
16:34:00 Dejová Natálie LTU1250 2108875 D10
16:35:00 Hrůza Ondřej LTU0703 2001920 C H14
16:36:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B P6
16:38:00 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B H12
16:38:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C P4
16:41:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H14
16:42:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C P6
16:45:00 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C D12
16:48:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H12
16:48:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 B P6
16:50:00 Hrůzová Martina LTU7751 2057583 C P4
16:51:00 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C D14
16:53:00 Dejová Karolína LTU0950 2001930 D12
16:53:00 Brož Jiří LTU1101 2108872 C H10
16:54:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C P6
16:58:00 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12
16:58:00 Dejová Kateřina LTU8350 2135155 P4
16:59:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B D14
17:00:00 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B P6
17:04:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C P6
17:06:00 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C P4
17:12:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C P4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:42:00 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C P4
16:45:00 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C H10
16:52:00 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C P6
16:53:00 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14
17:03:00 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:44:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C P4
17:02:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C P4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C D10
16:33:00 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C D14
16:33:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A H14
16:36:00 Podlipná Klára SJC1451 8029202 C D10
16:39:00 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C H10
16:41:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A D14
16:42:00 Šolcová Elsa SJC1152 2221500 C D10
16:43:00 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C H10
16:44:00 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C P6
16:45:00 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B D14
16:46:00 Cyrany Magdalena SJC1453 0 C D10
16:47:00 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C H10
16:47:00 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C H14
16:50:00 Cyrany Anežka SJC1253 0 C D10
16:52:00 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C H12
16:53:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B D14
16:54:00 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C D10
16:55:00 Řehák Jan SJC1103 9916 C H10
16:56:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C P4
16:58:00 Veselá Josefína SJC1251 4300 C D10
17:04:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C P4
17:07:00 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:35:00 Haken Václav STH1651 2001961 H10
16:37:00 Šimková Lucie STH0951 2116482 B D12
16:38:00 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C D10
16:41:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C H10
16:44:00 Hakenová Petra STH1251 2008984 C D10
16:45:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C H14
16:46:00 Chrástová Tereza STH0251 8680409 A P6
16:47:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B D14
16:49:00 Nováková Věra STH1055 2008988 C D12
16:52:00 Haken Adam STH 2134356 P4
16:56:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A P6
16:57:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B D14
16:59:00 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C H10
17:02:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C P6
17:08:00 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C P4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Tomčík František VRL0901 0 C H12
16:31:00 Movchanskaya Sofia VRL0958 0 C D12
16:31:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 B D14
16:31:00 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C H10
16:32:00 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C D10
16:34:00 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C H12
16:34:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C P6
16:35:00 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C D12
16:36:00 Munzar Matěj VRL0606 0 P4
16:37:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14
16:37:00 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C H14
16:39:00 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B D12
16:40:00 Buchar Marcel VRL7408 9005 C P4
16:40:00 Setunský Jan VRL0608 2139488 C P6
16:43:00 Nová Klára VRL1053 8013842 C D12
16:43:00 Hamáčková Amálie VRL0854 0 C D14
16:44:00 John Martin VRL0902 0 C H12
16:47:00 Nováková Dita VRL0957 0 C D12
16:48:00 Smith Laura VRL1152 1396854 C D10
16:49:00 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C D14
16:51:00 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C D12
16:51:00 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C H10
16:51:00 Buďárek David VRL0703 2135168 C H14
16:52:00 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C D10
16:55:00 Jirešová Anna VRL0959 0 C D12
16:55:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 A D14
16:56:00 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C H12
16:57:00 Záveská Eliška VRL0955 0 C D12
16:57:00 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C H10
16:59:00 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C D12
17:00:00 Movchanskaya Maria VRL1153 0 C D10
17:00:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B H12
17:00:00 Vohníková Anna VRL0654 0 C P4
17:01:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B D14
17:05:00 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C H10

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:34 Erlebachová Aneta 0010002 8003632 SA Špindl P4
16:54 Makaloušová Hana 0010001 8005424 SA Špindl P4
16:48 Hanousek Václav 0020001 8482063 Jičín 002 P4