Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava

Klubová startovka

Datum:
19.06.2022
Místo konání:
Bojkovice, Přečkovice - fotbalové hřiště
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Ředitel závodu:
Kunčar Vít - R3
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Cahel Marek - R1
Kluby:
ABM     ADA     AOP     AOV     ASU     BBM     BFM     BOV     DKL     HAV     HLV     JPV     KAM     KON     KRN     KSU     KVS     LBM     LCE     LOU     MOV     OOP     OTK     PBM     PHK     PLU     RBK     SBK     SBR     SFM     SIT     SKM     SOP     SPR     SSU     STE     TBM     TRI     TTR     TUR     TZL     UOL     VBM     VIC     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Karafiátová Eliška ABM0752 8113512 B D16B
10:15:00 Palát Petr ABM7415 8090147 C H35B
10:39:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C D16B
10:46:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C D35B
10:57:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Podmol Vít AOP1501 2224519 C HDR
10:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C HDR
10:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C HDR
10:00:00 Cetlová Helena AOP7550 0 C P
10:00:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C P
10:00:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C T
10:09:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C H12
10:10:00 Švejdíková Yvona AOP6351 8004296 C D55B
10:13:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A D16B
10:13:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C H35B
10:13:00 Klöslová Sofie AOP0854 8030634 C D14B
10:19:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B D14B
10:21:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A D16B
10:25:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C H50B
10:31:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H21B
10:32:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C H65B
10:33:00 Cetlová Karolína AOP0752 8016304 B D16B
10:34:00 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C D45B
10:36:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C H10
10:40:00 Podmol Ondřej AOP1300 8648542 C H10
10:45:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H21B
10:51:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 B D14B
10:51:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B H18B
11:00:00 Podmolová Vendula AOP8252 2113515 C D40B
11:02:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C H14B
11:03:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A D16B
11:06:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H55B
11:10:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C D40B
11:10:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H14B
11:16:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C H55B
11:22:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H14B
11:24:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55B
11:26:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 B H14B
11:28:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C D40B
11:32:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C D50B
11:41:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C H21B
11:42:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C T
10:23:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C H50B
11:02:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H45B
10:30:00 Greschner Luboš ASU7848 8107738 C H40B
10:39:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C H45B
10:28:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65B
10:36:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H65B
10:50:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 C H16B
10:57:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 B D12
10:58:00 Otta Kryštof BFM0608 2129253 B H16B
10:59:00 Máchová Barbora BFM0952 2087506 B D14B
11:06:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C D40B
11:12:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D50B
11:16:00 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 C H14B
11:18:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C D40B
11:28:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C D21B
11:30:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 C H75B
10:41:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C H70B
10:45:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H21B
11:32:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C D21B
11:39:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C P
10:05:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C H60B
10:06:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C H80B
10:17:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H60B
11:12:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Sedláček Matěj HLV1000 53834 C H12
10:35:00 Peška Antonín HLV4801 2214545 C H70B
10:48:00 Drábková Kateřina HLV8451 8517324 C D35B
11:16:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C D50B
11:17:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 B D12
11:28:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C H55B
11:32:00 Brázdil Lukáš HLV0905 416084 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D55B
10:06:00 Plachý Ondřej JPV0707 8662279 B H16B
10:07:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 8100857 C H60B
10:12:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C D45B
10:16:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D45B
10:21:00 Hýbl Dušan JPV7202 8026571 C H50B
10:26:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C H45B
10:26:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C D45B
10:29:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C H50B
10:55:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 B D16B
10:59:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A H18B
10:59:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B D18B
11:00:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H20B
11:01:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 B D16B
11:09:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B D14B
11:16:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D40B
11:18:00 Jarošová Petra JPV6666 8150666 C D50B
11:18:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C H55B
11:19:00 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B D18B
11:22:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C H55B
11:25:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B D14B
11:29:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C H21B
11:30:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C D50B
11:37:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 B D16B
10:14:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H75B
10:17:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B D16B
10:27:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B D16B
10:36:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D45B
10:43:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H12
11:04:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C H55B
11:07:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H18B
11:08:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C H55B
11:26:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Malec Vladimír KRN5900 8076621 C P
10:25:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C D60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C D45B
10:16:00 Štábl Roman KSU7501 897363 C H45B
10:18:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B H16B
10:28:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B H16B
10:32:00 Tomanková Martina KSU7552 8113521 C D45B
10:44:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B H16B
10:45:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H18B
10:45:00 Štábl Vít KSU1100 8183194 B H12
10:47:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H21B
10:53:00 Stryková Karolína KSU0656 8076584 C D16B
10:55:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B D14B
10:55:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B H18B
10:58:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B H20B
11:00:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B H16B
11:01:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A H18B
11:06:00 Hecl František KSU0201 8662428 C H20B
11:09:00 Šánová Julie KSU0494 8107739 B D18B
11:21:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H18B
11:43:00 Müllerová Marie KSU0565 8076633 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
10:16:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H40B
10:18:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
10:50:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D45B
11:14:00 Pinďáková Veronika KVS7850 53680 C D40B
11:22:00 Vaňková Martina KVS8950 8107768 C D21B
11:30:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65B
10:19:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H60B
10:28:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45B
10:48:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 B H16B
10:09:00 Kunčar Antonín LCE 0 H60B
10:16:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C D10
10:20:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 51298 C D10
10:25:00 Škoda František LCE1113 9201376 C H12
10:34:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C H14B
10:38:00 Hauerland Jaroslav LCE5501 53398 C H65B
10:52:00 Zapletal Martin LCE1202 0 C H10
10:53:00 Černocký Libor LCE9803 8656550 C H21B
11:05:00 Glončák Peter LCE7901 8670774 C H21B
11:05:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 B D12
11:12:00 Michalica Štěpán LCE0904 2001917 C H14B
11:13:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C H21B
11:15:00 Bětíková Jana LCE1058 0 C D12
11:19:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B H18B
11:39:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H45B
10:12:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
10:53:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C P
10:00:00 Řepka Miroslav MOV7500 2125379 C P
10:00:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C T
10:08:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B H16B
10:10:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C D45B
10:11:00 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C H35B
10:11:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C H60B
10:14:00 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C D45B
10:29:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B D16B
10:31:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C H50B
10:34:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B H16B
10:34:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H65B
10:43:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21B
10:47:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H18B
10:47:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A D16B
11:23:00 Řepka Michal MOV0504 436424 B H18B
11:33:00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C T
10:33:00 Müller Libor OTK7201 8660384 C H50B
10:47:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Pátek Richard PBM7609 7700077 C H45B
10:26:00 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B H16B
10:31:00 Stratilová Barbora PBM0953 436988 C D14B
10:37:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C H50B
10:42:00 Denemarek Max PBM0800 8080127 B H14B
10:54:00 Svoboda Adam PBM1001 2127524 B H14B
11:00:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B H14B
11:23:00 Stašková Sofie PBM0952 8007609 B D14B
11:31:00 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A D14B
11:36:00 Svoboda Jakub PBM0901 2111747 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H21B
10:20:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C H40B
10:39:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B H12
10:44:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C D35B
10:44:00 Hubík Radan PLU1500 682687 C H10
10:48:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C H10
10:59:00 Luterová Laura PLU1051 8047160 B D12
11:04:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D40B
11:05:00 Otruba František PLU0501 8667537 B H18B
11:08:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H20B
11:08:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 B H14B
11:15:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A D14B
11:17:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H18B
11:17:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D18B
11:22:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C D40B
11:29:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D18B
11:42:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vrbková Mariana RBK1352 2214498 C HDR
10:08:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D65B
10:18:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H40B
10:24:00 Veselý Martin RBK7502 751114 C H40B
10:25:00 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 B D14B
10:38:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45B
10:40:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H65B
10:42:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H40B
10:49:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B D14B
10:55:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B D12
10:58:00 Vrbková Anna RBK8080 2151436 C D40B
10:59:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 B D16B
11:03:00 Veselá Martina RBK1052 2034000 C D12
11:05:00 Vrbková Magdalena RBK0454 2260155 B D18B
11:07:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B D12
11:13:00 Veselá Veronika RBK0852 8014571 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C T
10:40:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C P
10:39:00 Toman Stanislav SBR4801 8445312 C H70B
11:20:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H50B
11:10:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D50B
11:17:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kluzová Michaela SIT0551 2771955 C P
10:05:00 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C H35B
10:10:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C H45B
10:18:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655447 C D10
10:34:00 Kluz Vojtěch SIT1204 2229815 C H10
10:36:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C H40B
10:50:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C H10
10:53:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B D14B
11:01:00 Skupieńová Eliška SIT1151 8655467 C D12
11:03:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B D14B
11:09:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A H18B
11:20:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C D50B
11:38:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C HDR
10:04:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H45B
10:11:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C D14B
10:12:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A H16B
10:15:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B H12
10:20:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C D45B
10:22:00 Rytíř Michal SKM7325 8015283 C H40B
10:26:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C H40B
10:28:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H45B
10:30:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C D45B
10:31:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 B H12
10:32:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C H40B
10:42:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C D35B
11:26:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Slavíček Pavel SOP7201 438642 C H45B
10:25:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C H21B
10:30:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C H65B
10:37:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Král Artuš Matyáš SSU2101 52553 C P
10:27:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D60B
10:35:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 B D16B
10:48:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 B H16B
11:10:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55B
11:11:00 Král Václav SSU8243 8033246 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C P
10:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
10:14:00 Burda Tomáš STE7600 2108904 C H45B
10:22:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C D45B
10:27:00 Silnoušek Jiří STE7200 8047120 C H50B
10:41:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B D16B
10:45:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D16B
10:48:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45B
10:50:00 Matoušková Jana STE7951 8006732 C D35B
10:55:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B D18B
11:03:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D18B
11:04:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B H14B
11:15:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B H18B
11:20:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B H14B
11:21:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C H21B
11:31:00 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B D18B
11:31:00 Matoušek Jiří STE7504 8006748 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 B H16B
10:17:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A D14B
10:19:00 Hájek Vojtěch TBM1201 8100051 C H12
10:21:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C H21B
10:22:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H16B
10:25:00 Ryšavá Viktorie TBM0760 8100048 B D16B
10:27:00 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C H21B
10:27:00 Svirák Samuel TBM1125 2111765 C H12
10:29:00 Flasarová Anna TBM0975 7210817 C D14B
10:31:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D16B
10:32:00 Porubský Július TBM7302 8042130 C H45B
10:37:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D16B
10:37:00 Kubáň Patrik TBM1001 8119519 B H12
10:39:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 A D14B
10:40:00 Mikula Marek TBM0902 410254 B H14B
10:41:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21B
10:44:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45B
10:44:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 8117119 B H14B
10:47:00 Skřivanková Anna TBM0853 8047115 B D14B
10:51:00 Myšková Ema TBM0759 8477377 B D16B
10:51:00 Karlík Jan TBM8809 8557333 C H21B
10:52:00 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B H16B
10:52:00 Malý Matyáš TBM0910 8680332 B H14B
11:11:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 B H18B
11:11:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B D18B
11:13:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 B D12
11:14:00 Knor Martin TBM0207 8072002 C H20B
11:14:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D50B
11:14:00 Doušek Vilém TBM0904 8058058 B H14B
11:16:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21B
11:19:00 Mudráková Natálie TBM0953 8149878 B D14B
11:23:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D18B
11:24:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C D50B
11:24:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B H14B
11:28:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D50B
11:28:00 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B H14B
11:32:00 Kroutilová Eva TBM7861 8100045 C D40B
11:33:00 Šrom Jakub TBM9502 8048538 C H21B
11:34:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C D21B
11:34:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B H14B
11:40:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A H14B
11:41:00 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C D18B
11:44:00 Hájek Štěpán TBM0804 8008044 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Cymorek Petr TRI7000 53180 C P
10:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C P
10:00:00 Kolarczyk Kamil TRI7402 0 P
10:00:00 Mokrosz Marek TRI8400 8658 C P
10:00:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C P
10:16:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B H16B
10:19:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B D16B
10:23:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 B D14B
10:24:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B H16B
10:38:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B H14B
10:46:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8183137 C H10
11:01:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B D14B
11:01:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 8033258 B D18B
11:12:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H20B
11:13:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D18B
11:16:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B H20B
11:21:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 A D18B
11:22:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C D50B
11:25:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B D18B
11:25:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A H21B
11:30:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Jurčíková Nina TUR0759 8071305 C D16B
11:18:00 Jurčík Tomáš TUR0306 8071294 C H20B
11:23:00 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C H21B
11:27:00 Mižúr Peter TUR9107 8116785 C H21B
11:36:00 Mižúrová Ela TUR9350 8116746 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H90
10:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C HDR
10:00:00 Svoboda Šimon TZL1400 53337 C HDR
10:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C HDR
10:00:00 Chovanec Václav TZL0201 426400 C T
10:00:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C T
10:02:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C D65B
10:03:00 Háj Bohumil TZL5601 7210888 C H60B
10:04:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C D55B
10:04:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H16B
10:05:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B H12
10:06:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C H45B
10:06:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65B
10:08:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C D55B
10:09:00 Svoboda Petr TZL7937 2181299 C H35B
10:11:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 B H12
10:12:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C D55B
10:14:00 Chodúrová Elena TZL1351 7209282 C D10
10:14:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B H16B
10:15:00 Řezníčková Klára TZL0959 8051256 B D14B
10:16:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C H75B
10:17:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C H12
10:18:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D45B
10:21:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C H12
10:21:00 Růžičková Žofie TZL0953 2113089 C D14B
10:22:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C D10
10:23:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C H21B
10:29:00 Mička Gabriel Felix TZL1008 2134312 C H12
10:30:00 Valla Jakub TZL0710 8047116 B H16B
10:32:00 Kaňka Jan TZL1202 2124754 C H10
10:35:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R H21B
10:35:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 B H12
10:35:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C D14B
10:36:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H14B
10:38:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C H10
10:40:00 Kužela Michal TZL0713 8454010 C H16B
10:41:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C H12
10:42:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H65B
10:42:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C H10
10:43:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C H70B
10:43:00 Lázničková Alžběta TZL0858 8105227 B D14B
10:46:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C H65B
10:46:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H14B
10:47:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B H12
10:49:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H18B
10:49:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C H21B
10:50:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B H14B
10:52:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C D45B
10:53:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 B H18B
10:56:00 Václavík Vojtěch TZL0711 8051258 B H16B
10:56:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B H14B
10:59:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C H21B
11:02:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C D40B
11:02:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C H55B
11:03:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C H21B
11:05:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B D14B
11:08:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C D40B
11:11:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 B D12
11:18:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A H14B
11:20:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C D21B
11:21:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C D14B
11:24:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C D21B
11:24:00 Kočová Eva TZL7550 8680338 C D40B
11:26:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C H55B
11:29:00 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B D14B
11:33:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B D14B
11:38:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C D21B
11:38:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 A H14B
11:43:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C HDR
10:00:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C HDR
10:04:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C D45B
10:17:00 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C H35B
10:23:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 B D16B
10:24:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H65B
10:57:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A D16B
10:57:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B D18B
11:05:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B D16B
11:07:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H21B
11:10:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H20B
11:12:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D40B
11:14:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H55B
11:18:00 Hornová Lenka UOL9053 8414094 C D21B
11:26:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B H20B
11:30:00 Kubíček Jiří UOL6500 8107752 C H55B
11:35:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D18B
11:35:00 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Růžička Tomáš VBM8406 2420037 T
11:14:00 Růžičková Zuzana VBM9353 361990 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C HDR
10:15:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B D16B
10:24:00 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C D10
10:30:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C H10
10:34:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C H40B
10:36:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B H16B
10:41:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B D14B
10:42:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A H16B
10:57:00 Štěpánková Anna VIC0956 8680388 B D14B
11:07:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C H35B
10:07:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 B D16B
10:07:00 Coufalová Rea ZBM0953 8076013 B D14B
10:11:00 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B D16B
10:13:00 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B H12
10:14:00 Cenek Radim ZBM7203 2181929 C H40B
10:20:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H16B
10:28:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H40B
10:30:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C H45B
10:33:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 B D14B
10:37:00 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B D14B
10:38:00 Finstrle Filip ZBM0702 8076007 B H16B
10:38:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C D35B
10:38:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C H40B
10:39:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21B
10:42:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C D45B
10:45:00 Janíková Klára ZBM1057 8011043 B D14B
10:46:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16B
10:46:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D45B
10:49:00 Mynářová Markéta ZBM0657 8516457 B D16B
10:54:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B H16B
10:57:00 Ullmann Silvan ZBM9810 8641415 R H21B
11:03:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 B H18B
11:06:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 A H14B
11:09:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 B D12
11:11:00 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B D14B
11:13:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 B H18B
11:15:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D18B
11:17:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B D14B
11:20:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D40B
11:22:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 B H20B
11:26:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C D21B
11:27:00 Kočová Klára ZBM0850 8660445 B D14B
11:27:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 8516456 C HDR
10:02:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C D70B
10:12:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C H75B
10:31:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C H70B
10:33:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C H12
10:55:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C H21B
10:58:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C D35B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Volkov Stanyslav 0040008 502260 HDR
10:00 Buráňová Hana 0090002 2108870 P
10:00 Benroth Miroslav 0110006 416064 T
10:00 Benroth Jakub 0110005 416066 T
10:00 Benrothová Irena 0110007 416065 T
10:00 Podpiera Richard 0110003 0 T
10:00 Podpierová Klára 0110001 0 T
10:00 Podpierová Anna 0110002 0 T
10:00 Podpierová Tereza 0110004 0 T
10:00 Podpierová Emma 0110009 0 T
10:00 Ábrahám Kata 0110008 0 T
10:07 Volkov Oleh 0040007 2111798 H35B
10:09 Volkova Maja 0040003 8071304 D14B
10:13 Buráň Zdeněk 0090001 2127637 H60B
10:23 Denysenko Tamara 0040004 8012045 D60B
10:23 Volkov Vladyslav 0040005 1301900 H12
10:27 Valyavka Viktoriya 0040002 8071292 D14B
10:29 Hartoš Radim 0060001 8066754 H21B
10:32 Volkov Maksym 0040006 8071316 H16B
10:33 Kabát Martin VD 8667514 H21B
10:40 Volkov Alexander 0040001 8071296 H40B
10:44 Lužný Josef 0050001 8012869 H65B
10:53 Doušková Kateřina VD 8123459 D18B
10:56 Brosch Ondřej VD 8660437 H20B
11:04 Kučera Tomáš VD 8660418 H20B
11:07 Holasová Barbora VD 8660378 D18B
11:15 Strýček Jan VD 8028870 H21B
11:19 Donda Jiří VD 8032771 H21B
11:20 Mairich Filip VD 8662716 H20B
11:24 Štěpánek Jan VD 8660548 H20B
11:36 Dittrichová Lucie VD 8655378 D20B
11:37 Škáchová Viktorie VD 8080810 D18B
11:40 Černá Ema VD 8516925 D20B
11:44 Novotná Michaela VD 8013862 D20B