Logo

Startovka závodu: Czech O-Tour 2022 (2. závod) - Terezín - E2

Klubová startovka

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Terezín, prostory městského infocentra, 50.5123778N, 14.1459261E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Terezín centrum, 1 : 4 000, e = 2 m, ISSprOM 2019, autor Aleš Hejna, revize Pavel Simr (2022), tisk na pretex
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Duda Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Buk Petr - R3
Kluby:
JBM     NNN     18D     19D     1VD     24D     2HD     71D     ADA     AOP     BOR     BZP     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     CHA     CHC     CHT     JEN     JES     JIL     JJN     JLI     KAM     KDZ     KNC     KON     KPY     KRL     KSH     KSU     KUL     KVS     KYL     LBE     LBM     LCE     LCV     LDC     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MKP     MOV     OKP     OPI     PGP     PHK     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     SCP     SFM     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SMB     SMR     SNA     SOB     SPC     SRK     SSU     STA     STB     STE     SUL     TAP     TBM     TEH     TEP     TJN     TJP     TTR     TUR     TUV     TZL     UOL     UVP     VAM     VCB     VIP     VLI     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZBP     ZTC     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 H65A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Verkest Liliana            NNN1067 2067631 HDR
14:30:00 Žaloudíková Markéta NNN1070 2067635 NEBOJSA
14:30:00 Vozka Ondřej NNN1571 8028848 NEBOJSA-2
14:30:00 Báča Kryštof               NNN1068 2067630 OPEN-M
14:30:00 Buchar Ondřej NNN1049 0 OPEN-M
14:30:00 Kuřová Kateřina            NNN1055 2067634 OPEN-M
14:30:00 Matthess Miroslav NNN1574 8345 OPEN-M
14:30:00 Mrázková Linda             NNN1059 1000513 OPEN-M
14:30:00 Patzelová Lucie NNN1573 347882 OPEN-M
14:30:00 Vaňátko Ondřej NNN1030 236994 OPEN-M
14:30:00 Havlíček Vojtěch NNN1051 2171115 OPEN-S
14:30:00 Juren Lukáš NNN1045 8028821 OPEN-S
14:30:00 Perlíková Pavla NNN1050 2115070 B OPEN-S
14:30:00 Matoušková Petra NNN1572 8014528 OPEN-S-2
14:36:00 Havlas Jan                 NNN1062 9847 H21B
14:48:00 Birnstock Jan NNN6003 8337338 H21B
14:50:00 Zelenin Anatoly NNN1041 8210593 H21E
14:53:00 Mesiarkinová Kamila NNN1047 7200319 D35A
14:58:00 Levytskyi Nazar NNN1071 8045877 H21E
15:04:00 Uiboupin Kerstin NNN6002 8080192 D21E
15:06:00 Kielb Karol NNN6005 8606486 H21E
15:14:00 Knitsch Sebastian NNN1042 8080390 H21E
15:47:00 Šnyrch Marek    NNN1064 7207346 H35A
16:01:00 Geiler Till NNN6004 8010728 H21A
16:29:00 Kastnerová Lucie NNN1046 0 D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:54:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 H55A
15:18:00 Lucke Julius 18D0800 8077966 H14A
15:37:00 Lucke Jens 18D7300 8215333 H45A
16:10:00 Lucke Moritz 18D0400 8606466 H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:58:00 Tonn Konrad 19D5300 8606453 H65A
15:02:00 Lindig Stanja 19D0650 8606409 D16A
15:21:00 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 D45A
15:24:00 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 H21E
15:25:00 Scheuermann Jürgen 19D6901 8606469 H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 H55A
15:55:00 Krč Tobias 1VD0900 8211209 H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:33:00 Pompe Lone Constanze 24D0550 8606405 D18A
14:37:00 Ansorge Ronald 24D5900 7040959 H55A
14:42:00 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 D55A
14:45:00 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 8606441 H65A
14:50:00 Wetzel Annegret 24D7651 1976057 D45A
15:00:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 H55A
15:17:00 Pompe Marek 24D0300 8211203 H21E
15:27:00 Pompe Katja 24D7650 8606443 D45A
15:43:00 Wetzel Niklas 24D0701 8606476 H16A
15:44:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 D55B
15:53:00 Mühlstädt Lennart 24D0700 8000894 H16A
16:02:00 Dequiedt Loic 24D0600 8635837 H16A
16:14:00 Wetzel Emilia 24D0951 8455001 D14A
16:21:00 Wetzel Hendryk 24D6900 8655888 H45A
16:23:00 Wetzel Jannika 24D0952 8455002 D14A
16:32:00 Pompe Greta 24D0950 8100709 D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D65A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:34:00 Mättig Torsten 71D6503 8606468 H55A
14:34:00 Conrad Helmut 71D4000 8501901 H75
14:46:00 Nieke Hagen 71D6300 8170663 H55A
14:51:00 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 D45A
14:58:00 Gossel Heiko 71D6500 8151265 H55A
14:58:00 Löhning Susanne 71D7850 8041178 D35A
15:42:00 Löhning Jakob 71D0500 2037295 H18A
15:44:00 Löhning Michael 71D7300 8300373 H45A
15:46:00 Kaufmann Hanne 71D0352 8606467 D21E
15:55:00 Lenk Andreas 71D7301 8606461 H45A
15:58:00 Siegert Marek 71D0400 8632866 H18A
16:31:00 Richter Friedmar 71D8100 8003139 H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OPEN-L
15:07:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C H16B
16:19:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A D18A
15:58:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C H21E
16:05:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Premilova Nadiia BOR7952 4381 C OPEN-S
14:32:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H75
14:37:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H65A
14:40:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H75
14:42:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C D21A
14:55:00 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C H14A
14:58:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45A
15:06:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C H21B
15:06:00 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 C D16A
15:06:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45A
15:09:00 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C H21E
15:09:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D35A
15:13:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C D16A
15:17:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H45A
15:20:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16A
15:22:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14A
15:30:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65A
15:34:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H45B
15:35:00 Fedorov Mikhail BOR1109 4411 C H12
15:39:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C D21E
15:51:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H45A
15:52:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A H16A
15:57:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35A
15:58:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D55B
16:02:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45A
16:12:00 Karvánek Petr BOR6600 8160187 C H55B
16:13:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45A
16:22:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H55B
16:24:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H18A
16:29:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14A
16:32:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 D55A
16:09:00 Müllerová Petra BZP9050 8113498 D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:53:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21E
15:46:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55B
15:56:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35B
15:59:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Žandová Hana CTB7052 7260028 C OPEN-S
14:34:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C H10
14:40:00 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 C H10
14:45:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H55A
14:54:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C H21B
15:04:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35A
15:14:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D16A
15:19:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C H12
15:24:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C D21E
15:27:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H35A
16:01:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35A
16:02:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C H21A
16:10:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 C D21B
16:22:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35B
16:31:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
15:08:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H55A
16:18:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21B
16:39:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:32:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65A
14:42:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H65A
14:52:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H65A
14:59:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H14A
15:32:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D65A
15:43:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C H45A
15:52:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H21A
15:54:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H45A
16:31:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Frolov Roman DKP1505 887925 C HDR
14:30:00 Karban Zdeněk DKP7700 0 C HDR
14:30:00 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C HDR
14:30:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C HDR
14:30:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C HDR
14:32:00 Klement David DKP0110 8080816 C H21E
14:35:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D21A
14:39:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A D18A
14:40:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C H21E
14:40:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D55A
14:42:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75
14:43:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
14:45:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C D35A
14:47:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45A
14:48:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21E
14:50:00 Typltová Hana DKP8760 7207357 C D35A
14:50:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21A
14:55:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D35A
14:55:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C D45A
14:56:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H21E
14:57:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14A
14:57:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21A
14:58:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B D16A
15:00:00 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C D35A
15:01:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14A
15:03:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H12
15:03:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45A
15:04:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21E
15:04:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D14B
15:05:00 Novák Adam DKP0924 8154985 B H14A
15:05:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C D35A
15:06:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D21E
15:09:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C H14A
15:10:00 Špičáková Barbora DKP8250 2102804 C D35A
15:11:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C D45A
15:11:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C D21A
15:12:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H21E
15:12:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D16A
15:13:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A D21E
15:13:00 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C H14A
15:14:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35A
15:15:00 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C H16B
15:15:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45A
15:18:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C D35A
15:18:00 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C D45A
15:18:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C D21A
15:19:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B D16A
15:20:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R D21E
15:20:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H21E
15:22:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C D65A
15:25:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D45A
15:25:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 B D21A
15:27:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A D21E
15:27:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 R H21E
15:27:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C H45A
15:32:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 C D21A
15:38:00 Beitlerová Hana DKP8761 0 C D21A
15:39:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C H45A
15:41:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C H45B
15:43:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21A
15:45:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16A
15:50:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45A
15:50:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C H45B
15:53:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21A
15:55:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H16A
16:01:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H45A
16:03:00 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C H21A
16:04:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H16A
16:06:00 Vaněčková Anna DKP1063 2113500 C D12
16:12:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21A
16:13:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21E
16:14:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C H55B
16:14:00 Adámková Sára DKP1064 8025 C D12
16:17:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B D14A
16:21:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
16:24:00 Sanna Roberto DKP6703 8180967 C H55B
16:26:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C D14A
16:29:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35A
16:30:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Šich Jaroslav DLP1200 2181292 C OPEN-M-2
14:30:00 Šich Jan DLP1500 8113495 OPEN-M-2
14:50:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65A
14:59:00 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 8445295 C D35A
15:48:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H45A
15:54:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C D35B
15:55:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:45:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21E
15:36:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:52:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D45A
15:08:00 Riby Rose DOK0052 8662288 C D21A
15:15:00 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C D21A
15:17:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C D21E
15:44:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R H21E
15:51:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C H21E
16:01:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A H16A
16:03:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C H45A
16:14:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Hezká Zuzana DOR1351 2125345 C HDR
14:30:00 Hezká Zuzana DOR7855 2104691 NEBOJSA
14:47:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C H12
14:57:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A D16A
15:00:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C D14B
15:03:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14A
15:05:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16A
15:12:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D14B
15:18:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A D16A
15:24:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45A
15:34:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C D10L
15:44:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C D10L
15:46:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18A
15:49:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45B
15:51:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C H16A
15:59:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45B
16:02:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 B H18A
16:07:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C D12
16:08:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C D45B
16:20:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C D35B
16:22:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C D12
16:27:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21B
14:37:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C H21E
14:48:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D55A
14:56:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H55A
14:58:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21B
15:01:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 D35A
15:06:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C D35A
15:09:00 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C D45A
15:11:00 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C D35A
15:31:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C D21A
15:56:00 Štemberg Milan EKP8608 8670497 C H21A
16:04:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21B
16:06:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C H21A
16:09:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D45B
16:15:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21A
16:18:00 Blahová Markéta EKP6951 224915 C D45B
16:24:00 Štembergová Lucie EKP8851 8014552 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:36:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
15:24:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C NEBOJSA
14:44:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H55A
15:09:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H12
15:17:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C D21A
15:23:00 Mackovič Adam HCE0700 1413898 C H16B
15:25:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C H12
15:53:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45B
16:00:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H65A
14:47:00 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C D21A
14:53:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D18A
14:57:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H55A
15:14:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C D45A
15:20:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45A
15:20:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D65A
15:21:00 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A D16A
15:29:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21A
15:31:00 Lipenský Robert CHA7201 8116793 C H45B
15:32:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H45A
15:36:00 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C D35B
15:51:00 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C H21A
15:52:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C D65B
15:57:00 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C H45B
16:04:00 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C D35B
16:10:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16A
16:20:00 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C D45B
16:38:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21E
15:35:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C H21E
15:37:00 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C D21E
15:42:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21E
15:44:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R D21E
15:49:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C H21E
15:56:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21E
16:10:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21E
15:31:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Matouš Matěj JEN1502 7786 C HDR
14:35:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10
14:55:00 Menclová Anna JEN0452 2103259 C D18A
15:01:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C D45A
15:07:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H55A
15:45:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H45B
15:48:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55B
16:09:00 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H16A
16:33:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Šlajchrt Matěj JES1800 410780 C HDR
14:30:00 Šlajchrtová Klára JES1950 301662 C HDR
14:42:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H21B
15:52:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35B
16:20:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C H45A
16:24:00 Šlajchrt Martin JES8500 2067621 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B D18B
14:41:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A D18A
14:53:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45A
15:00:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 A D16A
15:13:00 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C H10L
15:35:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45B
15:57:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16A
15:57:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D45B
16:06:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A H16A
16:08:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H21E
16:09:00 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C H45A
16:18:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:58:00 Lisý Ondřej JJN7101 52179 C H45A
16:06:00 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C OPEN-L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C NEBOJSA
14:37:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10
14:39:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C H12
14:39:00 Šafková Petra KAM6650 8189818 C D55A
14:41:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21E
14:49:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21E
14:55:00 Šafka Jan KAM6604 51745 C H55A
14:55:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12
14:56:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A D16A
14:57:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R H21E
15:04:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D16A
15:05:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R H21E
15:06:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C D21A
15:11:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A D16A
15:13:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21E
15:13:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 C D21A
15:14:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10L
15:16:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D14B
15:20:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C D21A
15:21:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E H21E
15:23:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R D21E
15:27:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 R D21A
15:30:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D21E
15:30:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D45A
15:32:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45B
15:34:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21A
15:38:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C D10L
15:47:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21A
15:48:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H18A
15:53:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C H35A
15:58:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C H45B
16:02:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55B
16:04:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C D12
16:04:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45A
16:12:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C D12
16:15:00 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C H45A
16:18:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14A
16:18:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D35B
16:20:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
16:24:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C H21A
16:24:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C D45B
16:33:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21A
16:35:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Kvasničková Julie KDZ1452 2144095 C HDR
14:30:00 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C HDR
14:30:00 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C HDR
14:43:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C H55A
14:43:00 Kollár Daniel KDZ1201 2144032 C H10
14:59:00 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C H16B
15:32:00 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C D35B
15:33:00 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C H12
15:47:00 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C H45A
16:00:00 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:47:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D55A
15:15:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A D16A
15:50:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C D35B
16:30:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Plašil Eduard KPY1001 301394 C ZACATECNIK
14:38:00 Freyová Michaela KPY6050 8137506 C D55A
14:54:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D35A
15:06:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C H55A
15:10:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21A
15:30:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H21E
15:37:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21E
15:54:00 Nedas Dušan KPY7701 8580 C H45B
16:32:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35A
16:25:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35A
16:29:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21B
15:15:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C H10L
15:17:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H12
15:21:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D35A
15:35:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:17:00 Rajnošek Tereza KSU8691 8230285 C D35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:57:00 Jareš Ondřej KUL0600 8226319 C H16B
15:06:00 Šlinská Amálie KUL0852 8660594 C D14B
15:16:00 Votava Jan KUL7601 8662286 C H45A
15:21:00 Votava Matěj KUL0601 8226387 C H16B
15:28:00 Dvořák Radim KUL7501 8226351 C H45A
15:40:00 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H45A
15:51:00 Hejčl Aleš KUL7800 8116703 C H35A
16:12:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8662371 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C OPEN-S
14:30:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 C OPEN-S
14:53:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C H21B
15:09:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C H16B
15:18:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C D14B
15:18:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45A
15:29:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C H45B
15:30:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C H45A
15:34:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D35B
15:38:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C H45B
15:47:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H45B
15:51:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
15:56:00 Beňovský Jiří KVS6801 53371 C H45B
16:01:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45B
16:02:00 Pinďáková Veronika KVS7850 53680 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:23:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H55A
14:41:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21B
15:23:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45A
16:00:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Eliášek Jakub LBM1101 8454043 C H12
15:34:00 Janská Iva LBM5795 8410797 C D65A
15:48:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65B
15:50:00 Eliášek Patrik LBM0801 8454004 B H14B
15:56:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65B
16:15:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45B
16:16:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35B
16:26:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H55B
16:40:00 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E D21E
15:13:00 Vlažná Lucie LCE8751 8670776 C D35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
16:06:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 Zít Václav LDC1300 2111720 C H10
14:59:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C H65A
15:23:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C D45A
15:31:00 Zít Jan LDC8200 8022628 C H35A
15:36:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H45B
15:50:00 Stibalová Věra LDC6051 8344 C D55B
15:56:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D45B
16:05:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Pavlík Eliáš LIT1717 8106 C HDR
14:45:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 2221444 C H12
14:47:00 Macek Jiří LIT8401 8445317 C H21B
14:59:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C H21B
15:16:00 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C H10L
15:40:00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C D35B
16:20:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21B
16:25:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Bradáč David LLI0203 2032132 C H21B
15:17:00 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C H16B
15:24:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C D65A
16:19:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45A
16:20:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21A
16:23:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:48:00 Straková Linda LME7950 8013864 C D35B
16:36:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
14:44:00 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C H10
15:08:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D35A
15:08:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D14B
15:49:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H35A
16:14:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C D45B
16:15:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
16:23:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OPEN-S
14:30:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OPEN-S
15:38:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35B
15:52:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45B
15:56:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C H14B
16:02:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45B
16:02:00 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C D45B
16:06:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35B
16:08:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H45A
16:20:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35B
16:28:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:34:00 Procházková Stěpánka LPU9460 2073750 C D21A
14:57:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D18A
15:35:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35A
15:49:00 Léhar Adam LPU9114 8022693 C H21A
15:50:00 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A H16A
15:59:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21E
16:03:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C D21B
16:04:00 Léharová Iva LPU6152 2109765 C D55B
16:14:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D21B
16:26:00 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C H21A
16:35:00 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:32:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B H21B
14:35:00 Klein David LTP1200 8107758 C H10
14:41:00 Novák Matyáš LTP1201 7210125 C H10
14:42:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H55A
14:44:00 Hulha Lukáš LTP9405 682116 C H21B
14:46:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55A
14:53:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H16B
14:56:00 Šašek Jan LTP0301 52918 B H21B
15:03:00 Šoltész Vojtěch LTP0604 7210126 C H16B
15:07:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14A
15:11:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 C H16B
15:16:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45A
15:19:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C H16B
15:20:00 Kleinová Linda LTP0850 7210117 C D14B
15:21:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C D21A
15:28:00 Klein Aleš LTP7601 8109394 C H45B
15:28:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C D21A
15:29:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H45A
15:35:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B D21A
15:37:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C H45B
15:41:00 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C H45A
15:46:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H45B
15:48:00 Kleinová Petra LTP7553 2082919 C D45B
15:52:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H45A
15:55:00 Jelínek Pavel LTP6808 420434 C H45B
15:58:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C D45B
16:04:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B H18A
16:07:00 Jelínková Jiřina LTP7551 52924 C D45B
16:09:00 Jelínková Anna LTP1050 886252 C D12
16:11:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C H21A
16:16:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C H55B
16:16:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45B
16:34:00 Hulha Karel LTP6001 682080 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C HDR
14:30:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OPEN-L
15:03:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D35A
16:20:00 Retek David LTU0402 8004736 C H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65A
14:40:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21A
14:51:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55A
15:03:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H55A
15:15:00 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C D35A
15:36:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21A
15:51:00 Forst Albert MFP0901 2079501 C H14B
16:18:00 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H21A
16:27:00 Janda Benedikt MFP9902 2067633 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:33:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H65A
14:41:00 Burgr Adam MKP1100 51704 C H12
14:43:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65A
15:00:00 Reichl Tomáš MKP0100 995879 C H21B
15:08:00 Mašková Zuzana MKP7050 51703 C D45A
16:33:00 Burgr Richard MKP8402 336744 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:59:00 Arenth Ole Jorgen Bogen MOV9900 2028947 C H21E
15:07:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:32:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D55A
14:39:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H55A
14:41:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D55A
14:48:00 Smolková Alena OKP6452 8200022 C D35A
14:48:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H65A
15:00:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D45A
15:02:00 Novák Libor OKP6504 682084 C H55A
15:03:00 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 C D21A
16:19:00 Novák Libor OKP9100 426348 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C H45A
15:50:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B H18A
16:05:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C D45B
16:34:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:31:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H18B
14:32:00 Slavík Viktor PGP6300 8005122 C H55A
14:33:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21B
14:35:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H55A
14:35:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H65A
14:36:00 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C D21A
14:37:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D75
14:38:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H21E
14:43:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A D18A
14:44:00 Müllerová Eva PGP9657 428297 C D21A
14:45:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21B
14:46:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R H21E
14:47:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H55A
14:48:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D45A
14:51:00 Slavíková Lucie PGP9150 8680366 C D21A
14:54:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E H21E
14:56:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D45A
14:57:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C H21B
14:58:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D21A
14:59:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55A
15:02:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A H21E
15:04:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C D45A
15:05:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E D21E
15:05:00 Košárková Iva PGP8155 8656627 C D21A
15:10:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21E
15:11:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H14A
15:12:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21E
15:12:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14A
15:12:00 Fořtová Johana PGP9354 2044882 C D21A
15:14:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45A
15:18:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21E
15:19:00 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C D21E
15:19:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45A
15:19:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C D21A
15:20:00 Krupová Tereza PGP8756 2088730 C D35A
15:22:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16A
15:25:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H21E
15:26:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D21E
15:26:00 Ptáček Jan PGP7205 8149880 C H45A
15:26:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C D21A
15:32:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A H21E
15:33:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C D21E
15:36:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65A
15:36:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C D10L
15:36:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C H21E
15:38:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45A
15:39:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21E
15:40:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 C D21E
15:40:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C D55B
15:41:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21A
15:46:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C D10L
15:46:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21E
15:47:00 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C D21E
15:48:00 Bukva Matyáš PGP0905 8263 C H14B
15:48:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H16A
15:49:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C H45A
15:53:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C H21E
15:54:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55B
15:57:00 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C H21A
15:58:00 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A H16A
16:00:00 Sysel Ondřej PGP8302 8005117 C H21E
16:00:00 Komín David PGP7405 8116739 C H45A
16:07:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H21E
16:07:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C H21A
16:11:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C H16A
16:11:00 Hýbl Lukáš PGP7504 8116702 C H45A
16:13:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C D21B
16:17:00 Mrázková Berta PGP1155 8010800 C D12
16:18:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55B
16:21:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14A
16:23:00 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Balcarová Anna PHK1850 995886 C HDR
14:30:00 Losmanová Linda PHK1751 8328682 HDR
14:30:00 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C HDR
14:33:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21E
14:48:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21A
14:55:00 Metelková Taťána PHK7250 434591 C D21A
15:14:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R D21E
15:15:00 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A H14A
15:21:00 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E D21E
15:25:00 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C H16B
15:28:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D21E
15:34:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21E
15:35:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D21E
15:40:00 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C H45B
15:41:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21E
15:48:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H21E
15:49:00 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C H45B
15:55:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C H21E
16:02:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H21E
16:09:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 R H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:44:00 Novotný František PUL4200 7210063 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:57:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H65A
15:44:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C H45B
15:55:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C D45B
16:00:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C D35A
15:29:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45A
15:52:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C H21E
16:08:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16A
16:19:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H35A
16:25:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H35A
16:10:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D12
16:30:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Rokoš Jan ROU8802 8410808 C H21B
15:01:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16A
15:15:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B H12
15:17:00 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C H10L
15:45:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21E
15:47:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C H14B
15:59:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C H45B
15:59:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 C H16A
16:00:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H18A
16:08:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C D21B
16:16:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C H18A
16:18:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C D12
16:27:00 Krátká Linda ROU0851 8662285 B D14A
16:36:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 C D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D55A
14:59:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 2029192 C H12
15:00:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21A
15:07:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D21A
15:14:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21A
15:22:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C D45A
16:14:00 Vaňková Alice ROZ7950 2229813 C D35B
16:37:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H21A
16:39:00 Vaňková Barbora ROZ0959 2039125 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C OPEN-L
14:47:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H65A
15:09:00 Nováková Viktorie RUM0751 8662354 B D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H75
14:44:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65A
14:54:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65A
15:05:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H55A
15:26:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D65A
15:33:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35A
15:42:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45A
15:46:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35B
15:53:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H45A
16:07:00 Jurkiewicz Patrik SCP7800 7260025 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C H21B
16:01:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45B
16:21:00 Sebera Václav SFM8302 49483 C H35B
16:22:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D45B
16:28:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C D21B
16:29:00 Šatánek Martin SFM8201 49490 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:34:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C H21E
14:42:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H21E
14:45:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55A
15:07:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21E
15:34:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 C D21E
15:41:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21E
15:48:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E D21E
15:52:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45B
15:59:00 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 C H21A
16:03:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H21E
16:09:00 Červinka Mário SHK9500 8003603 C H21A
16:10:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21E
16:18:00 Kolář Viktor SHK7300 8005126 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 B D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:36:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D55A
14:39:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C H10
14:43:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21E
14:43:00 Řehák Jan SJC1103 9916 C H12
14:51:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R H21E
14:56:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21A
15:09:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D21E
15:12:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35A
15:16:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D21E
15:18:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C H10L
15:29:00 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C H35A
16:03:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35A
16:07:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45A
16:13:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C D45B
16:28:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:51:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H21B
14:53:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H55A
15:15:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D45A
15:29:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H12
15:43:00 Benešová Jana SJH9451 8656518 R D21E
15:43:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C H45B
15:50:00 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E D21E
15:56:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45A
16:04:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D45B
16:06:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H18A
16:35:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 Čech Petr SJI0001 8656540 C H21E
14:39:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C H21B
16:11:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21E
16:22:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:59:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:44:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C D55A
15:38:00 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 C D21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Krejčová Eva SLA8250 2023810 C NEBOJSA
15:01:00 Beran František SLA0700 8075984 B H16B
15:02:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H21B
15:13:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C H12
15:30:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45B
15:39:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H45B
15:45:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H45A
15:48:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H45B
15:54:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D45B
16:11:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C D12
16:12:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C D35B
16:26:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55A
14:41:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H55A
16:07:00 Albrechtová Zuzana SMB0050 0 C D21B
16:17:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35A
16:38:00 Albrecht Miloslav SMB5901 7717 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:45:00 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 C D45A
14:49:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21A
15:43:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Fišer Jan SNA9302 2420009 C H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:43:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55A
15:08:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H21E
16:15:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Ouhrabka Lukáš SPC1902 2031372 C HDR
14:30:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C OPEN-S
15:07:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C D35A
16:34:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:41:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 C D21A
14:45:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A D18A
14:50:00 Bláha David SRK9510 8015306 C H21B
15:02:00 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C D35A
15:41:00 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C H35A
16:28:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Král Vojtěch SSU8841 8656562 E H21E
15:02:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21A
15:45:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A D18A
16:00:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C HDR
14:30:00 Žďárský Vladislav STB4800 682355 C OPEN-S
14:38:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C H55A
14:47:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D18A
14:50:00 Müller Rico STB6400 8020222 C H55A
14:57:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H12
15:44:00 Kučerková Romana STB8196 8119540 C D35B
15:48:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C D10L
15:52:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C D21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C D45A
15:15:00 Světnický František STE0204 8656687 A H21E
15:23:00 Svoboda Radek STE0207 8022671 B H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C NEBOJSA
16:13:00 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 R H21E
14:30:00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C NEBOJSA
14:30:00 Horáková Dana TAP5850 2000547 C NEBOJSA
14:30:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C OPEN-S
14:30:00 Marešová Kristýna TAP9051 2224134 C OPEN-S
14:30:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C OPEN-S
14:38:00 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C D21A
14:38:00 Nykl Jan TAP9001 232158 C H21B
14:39:00 Ouhrabková Bára TAP1256 8022683 C D10
14:46:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C D21A
14:53:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21A
14:55:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H16B
14:56:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65A
15:02:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C H14A
15:02:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C D14B
15:03:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18A
15:05:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H16B
15:05:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D45A
15:06:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14A
15:11:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21E
15:11:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H12
15:13:00 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C H16B
15:13:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C D45A
15:14:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C D14B
15:16:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B D16A
15:19:00 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C H10L
15:20:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D45A
15:33:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45A
15:39:00 Hošek Radim TAP8737 8087370 C H35A
15:40:00 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C D10L
15:46:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21A
15:49:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16A
15:50:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R H21E
15:52:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H18A
15:57:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14B
16:04:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21E
16:08:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12
16:10:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D35B
16:16:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C D12
16:21:00 Šimůnková Martina TAP6851 7779755 C D45B
16:22:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B D14A
16:22:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C H35B
16:23:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C H21A
16:30:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H35B
16:32:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C D21A
15:18:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21E
15:58:00 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C H21A
16:08:00 Karlík Jan TBM8809 8557333 C H21A
16:12:00 Bořil Jan TBM9700 8515513 C H21E
16:17:00 Rajnoha David TBM0003 8334332 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D65A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C HDR
14:30:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C HDR
14:57:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C D35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Berka Ondřej TJN1100 8252 C HDR
14:30:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OPEN-S
14:30:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OPEN-S
14:37:00 Janata Matěj TJN1111 8013463 C H12
14:37:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C D21A
14:39:00 Večeřová Barbora TJN8951 8061451 C D21A
14:45:00 Štembera Oskar TJN1201 7300183 C H10
14:46:00 Táborský Ondřej TJN5605 8250 C H65A
14:49:00 Picek Jan TJN6500 416839 C H55A
14:53:00 Zurynek Tomáš TJN1107 8445290 C H12
14:59:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B D16A
15:01:00 Kočíb Jiří TJN6100 2103719 H55A
15:07:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B D16A
15:19:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H14A
15:22:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 C H21E
15:29:00 Michek David TJN9802 8655371 C H21E
15:42:00 Petr Jan TJN8200 8282288 C H21A
15:42:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D55B
15:43:00 Pachnik Stanisław TJN0307 8632433 A H21E
15:45:00 Kočíb Jan TJN9303 8445330 C H21A
15:47:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A H16A
15:55:00 Večeřa Martin TJN9105 8061438 C H21A
15:56:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C D55B
15:57:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21E
16:05:00 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A H16A
16:05:00 Pustai David TJN9301 232645 C H21A
16:12:00 Picková Helena TJN6952 416843 C D45B
16:14:00 Kočíb Jiří TJN9602 8004054 C H21A
16:17:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H45A
16:19:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 B D14A
16:27:00 Štemberová Natálie TJN9851 2800348 C D21B
16:28:00 Zurynková Lenka TJN0957 8445308 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:34:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D55A
14:52:00 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C D35A
15:01:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21B
16:02:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21B
16:11:00 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C H35A
16:20:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H55B
16:22:00 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:47:00 Kroupa Diana TTR8156 1091203 C D35A
15:52:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 B H14B
16:08:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:31:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C H21E
14:39:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C H21E
14:45:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C D21A
14:47:00 Grätsch Markus TUR9603 9080057 C H21E
14:52:00 Baierová Hana TUR8989 8001989 C D21A
14:55:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C H21E
14:58:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B H14A
14:59:00 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C D21A
15:03:00 Kunckel Konstantin TUR0300 8606458 C H21E
15:04:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H55A
15:08:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 R D21E
15:11:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R H21E
15:17:00 Lamač František TUR0901 8014470 B H14A
15:21:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14A
15:22:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C D21A
15:23:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A D16A
15:26:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R H21E
15:33:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21E
15:33:00 Roškotová Lucie TUR9753 8410811 C D21A
15:40:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 B H21E
15:42:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E D21E
15:44:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 A H18A
15:47:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C H21E
15:49:00 Nieke Patricia TUR9552 8021495 E D21E
15:54:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21E
16:00:00 Paříková Iva TUR0061 8404050 C D21B
16:01:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E H21E
16:10:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 D45B
16:11:00 Vlčková Tereza TUR8852 515047 C D21B
16:14:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18A
16:19:00 Ježková Hana TUR6950 8042129 C D45B
16:20:00 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B D14A
16:21:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A D21B
16:22:00 Baier Martin TUR7603 8007603 C H45A
16:36:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H21A
16:37:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D14A
16:41:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H45A
15:31:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C H45A
15:47:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:36:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21E
15:25:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R D21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:36:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65A
15:32:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C D21E
15:37:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H35A
15:50:00 Semerád Jan UOL9400 8014522 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:59:00 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C D45A
16:06:00 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C HDR
14:46:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D35A
14:51:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D35A
14:56:00 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C D35A
15:07:00 Minařík František VCB1103 8007194 C H12
15:23:00 Míka Ondřej VCB1003 7207856 B H12
15:23:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B H14A
15:59:00 Kovářová Julie VCB8854 8445288 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Hýblová Beáta VIP1950 0 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 C HDR
14:30:00 Matějů Emil VLI1500 515173 C HDR
14:30:00 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 C OPEN-M
14:30:00 Poloprutská Klára VLI9750 49954 C OPEN-M
14:31:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65A
14:33:00 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C H12
14:36:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C H10
14:41:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65A
14:42:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10
14:44:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C H21E
14:49:00 Beneš Max VLI1100 8410767 B H12
14:49:00 Petr Josef VLI6300 8662714 C H21B
14:51:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H65A
14:57:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45A
15:05:00 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B H12
15:10:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14A
15:14:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14A
15:20:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C H10L
15:26:00 Dvorská Marie VLI7454 8109357 C D45A
15:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
15:44:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H16A
15:48:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
15:50:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65B
15:50:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C D45B
15:54:00 Hyxa Jan VLI0702 8045083 A H16A
15:58:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D65B
15:58:00 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C H14B
16:00:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45B
16:03:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H16A
16:05:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H45A
16:15:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A D14A
16:16:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H45A
16:17:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45B
16:24:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14A
16:25:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C H21A
16:26:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B D21B
16:33:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A D14A
16:34:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:52:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55A
15:22:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C H45A
15:28:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45A
15:54:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C H18A
16:31:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:30:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C HDR
14:30:00 Bartoš Martin VSP1700 8660511 C HDR
14:32:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D18B
14:33:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55A
14:34:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H65A
14:35:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H12
14:36:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H55A
14:37:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21B
14:46:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45A
14:48:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C H55A
14:49:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C D45A
14:53:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H65A
14:54:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45A
14:54:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D21A
14:56:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14A
15:00:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C H14A
15:02:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D45A
15:03:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D16A
15:04:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 B H14A
15:08:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B H14A
15:10:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D16A
15:10:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45A
15:16:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14A
15:16:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D65A
15:17:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C D16A
15:17:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D45A
15:19:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D35A
15:20:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14A
15:24:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C D45A
15:32:00 Bartošová Natálie VSP1450 778910 C D10L
15:34:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C H45A
15:40:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A H18A
15:42:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D35B
15:50:00 Mrázová Lucie VSP1251 2067628 D10L
15:53:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H14B
15:56:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C H18A
16:00:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H21A
16:03:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45B
16:05:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12
16:07:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B H16A
16:09:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35A
16:13:00 Rodová Anežka VSP1152 8107742 C D12
16:16:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14A
16:21:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C D12
16:25:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14A
16:34:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A D21A
15:51:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C H45B
15:53:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D35B
15:42:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H45B
15:58:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35B
16:10:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B H21A
16:19:00 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C D12
16:27:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:29:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E D21E
15:36:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E D21E
15:44:00 Kovařovic Vojtěch ZBM9203 8076550 C H21A
15:54:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21A
16:04:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C H21A
16:13:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21A
16:16:00 Podešvová Vlasta ZBM9250 53767 C D21B
16:22:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:15:00 Benešová Iva ZTC9696 7201819 C D21E
15:22:00 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C D21E
15:31:00 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R H21E
16:05:00 Zayats Inna ZTC9353 2067632 C D21B
16:26:00 Němec David ZTC0504 8648544 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:33:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C H18B
14:34:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C H21B
14:35:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A D18A
14:41:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 C D10
14:46:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C H21B
14:51:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A D18A
15:10:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14B
15:21:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H45A
15:42:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C D10L
15:52:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D55B
15:59:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C H14B
16:08:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C D35B
16:11:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45B
16:25:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B D21B
16:30:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H55B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
14:30 Eliáš Vojtěch 0210001 2067627 HDR
14:30 Matějů Kateřina 0030001 2138152 OPEN-L
14:30 Brumovský Martin 0100001 2229843 OPEN-M
14:30 Grundmann Jens 0110007 2011 OPEN-M
14:30 Saupe Kerstin 0110008 1414505 OPEN-M
14:30 Štěpánová Petra 0170001 2095944 OPEN-M
14:30 Brumovská Rhea 0100003 2224524 OPEN-S
14:30 Topol Milan 30001 1459077 OPEN-S
14:43 Štěpán Marek 0170002 8670469 H21B
14:52 Choc Josef 0060001 8062667 H21B
14:55 Rašek Filip 0140001 9491 H21B
15:08 Drechsler Luise 0110003 8606422 D16A
15:31 Pachnik Antoni 0200002 8070410 H12
15:37 Hrdličková Jana 0190001 8107771 D21A
15:46 Saupe David 0110005 8606416 H16A
15:49 Saupe Emil 0110006 2008025 H14B
15:56 Drechsler Jakob 0110001 8606411 H16A
15:57 Pachnik Dariusz 0200001 8170969 H45A
15:59 Möser Uwe 0110004 8606437 H35A
16:01 Březovská Klára 0140003 2067625 D21B
16:06 Vaňková Martina 0040001 2181319 D21B
16:12 Březovská Tereza 0140002 2067624 D21B
16:17 Látalová Tereza 0160001 2104586 D21B
16:21 Maroušek Vít 0020001 2800225 H35A
16:23 Palaščak Ján 10001 7003034 H35B
16:23 Ludovit Pavela KYS7501 8004354 H45A
16:24 Brumovská Markéta 0100002 2771916 D12