Logo

Startovka závodu: Czech O-Tour 2022 (4. závod) - Jizerky - E2

Klubová startovka

Datum:
16.07.2022
Místo konání:
Jizerské hory, Ski areál Josefův Důl, GPS: 50.7739828N, 15.2359122E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Novotný Dušan - R1
Stavitel tratí:
Pustai David - R3
Kluby:
NNN     1QD     1VD     26D     71D     23P     ADA     AOP     AOV     ASU     BFM     BOR     BZP     BZR     CTB     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JES     JHB     JIL     JJN     JLI     JPV     JZL     KAM     KNC     KON     KOR     KPY     KSH     KUL     KVS     KYL     LBE     LBM     LCE     LDC     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MOV     NPA     ODV     OKP     OPI     PCB     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PVP     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     RUZ     SBK     SBR     SCP     SFM     SHK     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SMB     SMR     SNA     SOB     SOP     SPC     SRK     SSU     STB     STH     SVS     TAP     TBM     TJN     TJP     TRI     TRT     TUR     TUV     TYN     TZL     UOL     UVP     VAM     VBM     VCB     VIM     VLI     VPM     VRL     VSP     ZAM     ZBM     ZBP     ZPV     ZTC     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1499 Verkest Liliana NNN1057 0 HDR
15:00:00 3176 Drapáková Lucie NNN1077 0 NEBOJSA
15:00:00 3174 Mylle Fin NNN6029 1020080 NEBOJSA
15:00:00 3168 Žaloudíková Markéta NNN1070 0 NEBOJSA
15:00:00 1508 Mylle Fee NNN6028 1020060 NEBOJSA-2
15:00:00 2303 Mylle Pascal NNN6031 8066600 OPEN-L
15:00:00 3199 Dalakov Georgi NNN6037 8444222 OPEN-M
15:00:00 3190 Kuřová Kateřina NNN1055 0 OPEN-M
15:00:00 3192 Seleznev Sergei NNN6025 8637590 OPEN-M
15:00:00 3181 Vaňátko Ondřej NNN1030 236994 OPEN-M
15:00:00 3058 Dalakova Marina NNN6038 1007811 OPEN-S
15:00:00 3063 Havlíček Vojtěch           NNN1074 2171115 OPEN-S
15:00:00 3068 Novokovich Maria NNN6026 8637588 OPEN-S
15:00:00 4000 Minchev Ivan NNN1075 0 ZACATECNIK
15:18:00 2974 Peeters André NNN6036 1006679 H65B
15:23:00 644 Mylle Jil NNN6030 8066800 D18A
15:29:00 2327 Bek Michal NNN6041 8004713 H35A
15:30:00 2470 Nadera Dariusz NNN1082 8195856 H45A
15:58:00 1204 Nataliia Klymeniuk NNN6040 0 D45B
16:05:00 2814 Demmig Sven                NNN6021 8200466 H55A
16:06:00 2474 Lisy Ondrej NNN1052 52179 H45A
16:09:00 2114 Šrubař Michal NNN1048 2051488 H21A
16:21:00 2828 Šafka Jan NNN1044 51745 H55A
16:24:00 1216 Nataliia Klymeniuk NNN6039 0 D45B
16:32:00 1206 Nadera Agata NNN1081 8160375 D45B
16:35:00 2816 Macháček Aleš NNN1076 8333 H55A
16:42:00 2505 Macháček Aleš NNN1061 8333 H45A
16:43:00 1837 Nielsen Erik Grønborg NNN6033 8656158 H16A
16:46:00 846 Zayats Inna NNN1043 0 D21B
16:46:00 2499 Gutak Mykhaylo NNN1079 8071309 H45A
16:48:00 1203 Kubald Katrin              NNN6022 8150269 D45B
16:49:00 940 Mesiarkinová Kamila NNN1047 7200319 D35A
16:52:00 814 Linhartová Iva NNN1078 8107766 D21B
16:59:00 2113 Janda Benedikt NNN1054 0 H21A
17:06:00 2495 Gutak Mykhaylo NNN1086 8071309 H45A
17:07:00 2820 van hoey hendrik           NNN6023 8052185 H55A
17:14:00 132 Nielsen Hans Grønborg NNN6032 8664243 H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:20:00 1136 Winnig Anke 1QD7650 8140176 D45A
16:29:00 1358 Braatz Monika 1QD5750 5100 D65A
16:56:00 2476 Braatz Frank 1QD6200 7122062 H45A
17:10:00 2475 Winnig Denis 1QD7400 8740307 H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 2872 Döring Jürgen 1VD6300 1424610 H55B
16:01:00 1752 Krč Tobias 1VD0900 8211209 H14B
16:07:00 2800 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 2500 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 H45A
16:45:00 2817 Finkenstaedt Michael 26D6500 8011012 H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 2283 Richter Friedmar 71D8100 8003139 H35A
16:18:00 1083 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 D45A
16:19:00 2771 Gossel Heiko 71D6500 8151265 H55A
16:51:00 903 Löhning Susanne 71D7850 8041178 D35B
16:59:00 467 Löhning Lisa 71D1150 2037295 D12
17:00:00 2407 Löhning Michael 71D7300 8300373 H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:13:00 1307 Drągowska Marzena 23P6250 8033242 D55B
16:53:00 2819 Drągowski Robert 23P5900 887222 H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:01:00 2829 Mareček Jiří ADA5901 8091212 C H55A
16:03:00 1306 Marečková Iva ADA6551 2032121 C D55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 2376 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C H35B
15:50:00 85 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C H21E
17:12:00 841 Stoszková Jana AOP8850 52986 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3070 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OPEN-M-2
15:49:00 2115 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 131 Seitler Milan ASU9148 8119436 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3203 Mikešková Veronika BFM7951 426342 NEBOJSA
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 1506 Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10L
15:26:00 1211 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C D45B
15:30:00 1194 Klymeniuk Natalia BOR7272 7209370 D45B
15:38:00 3008 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H75
15:38:00 1143 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45A
15:43:00 2928 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H65A
15:46:00 2468 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45A
15:48:00 1635 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12
16:04:00 2446 Machara Martin BOR6900 8149895 C H45A
16:16:00 1402 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
16:25:00 583 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 B D16A
16:33:00 584 Konovalova Daria BOR0661 8304118 B D16A
16:45:00 941 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D35A
16:54:00 821 Macharová Michaela BOR9450 8521 C D21B
16:55:00 1835 Shyp Oleksii BOR0711 8061222 B H16A
17:02:00 1709 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14A
17:06:00 1713 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C H14A
17:07:00 1830 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A H16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 1249 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C D55A
17:18:00 826 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:08:00 1210 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 1611 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 B H12
15:35:00 2314 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35A
15:39:00 2290 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H35A
16:13:00 2813 Voborník Petr CTB6601 8414102 C H55A
16:17:00 588 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D16A
16:36:00 248 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C D21E
16:37:00 2787 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H55A
16:37:00 1562 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C H10
16:39:00 2120 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21A
16:41:00 1558 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C H10
16:49:00 1029 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35B
17:15:00 917 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 2938 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C H65A
16:17:00 1353 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65A
16:35:00 1355 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D65A
16:49:00 2788 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 2597 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C H45B
15:49:00 2242 Sládek Ondřej DCH0012 8047 C H21B
16:26:00 817 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C D21B
17:00:00 616 Novotná Kristýna DCH0655 2141928 C D16B
17:01:00 1037 Adámková Blanka DCH7852 8078 C D35B
17:04:00 621 Doubravová Barbora DCH0657 2141925 C D16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 2927 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H65A
15:58:00 752 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C D21A
16:19:00 2101 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1436 Karban Zdeněk DKP7700 0 C HDR
15:00:00 1475 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C HDR
15:00:00 1478 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C HDR
15:00:00 1434 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C HDR
15:00:00 1500 Třebický Vlk DKP1803 51796 C HDR
15:18:00 1103 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D45A
15:18:00 2433 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45A
15:19:00 2091 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21A
15:20:00 91 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21E
15:23:00 2282 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35A
15:27:00 2099 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21A
15:31:00 2852 Sanna Roberto DKP6703 8180967 C H55B
15:33:00 2320 Třebický Vladimír DKP8404 8651916 C H35A
15:33:00 2056 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21A
15:35:00 2368 Dvořák Petr DKP8005 2219062 C H35B
15:36:00 1640 Karban Ondřej DKP1100 0 C H12
15:39:00 633 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B D18A
15:41:00 1268 Malačková Jana DKP6150 232646 C D55A
15:45:00 1272 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C D55A
15:52:00 1082 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C D45A
15:53:00 2130 Gregor Martin DKP7705 8014551 C H21A
15:59:00 1266 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D55A
16:00:00 2480 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45A
16:02:00 1126 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45A
16:07:00 2238 Klaška Martin DKP0100 8322332 C H21B
16:08:00 1632 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B H12
16:10:00 704 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C D21B
16:12:00 2553 Škácha Michal DKP7103 7201769 C H45B
16:13:00 333 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C D10
16:14:00 813 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C D21B
16:16:00 705 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21A
16:19:00 902 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D35A
16:21:00 561 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A D16A
16:22:00 2589 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C H45B
16:24:00 840 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21B
16:28:00 115 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C H21E
16:29:00 924 Collis Blanka DKP8257 517704 C D35A
16:30:00 740 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D21A
16:34:00 723 Sanna Karin DKP0250 8240702 B D21A
16:35:00 904 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C D35A
16:35:00 568 Gregorová Alice DKP0758 7208080 A D16A
16:44:00 2441 Collis Mark DKP7703 8660454 C H45A
16:45:00 1565 Karban Štěpán DKP1313 0 C H10
16:47:00 921 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35A
16:47:00 386 Vaněčková Anna DKP1063 2113500 C D12
16:50:00 229 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R D21A
16:50:00 22 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R H21E
16:54:00 755 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
16:57:00 473 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C D12
17:01:00 1815 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H16A
17:05:00 466 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C D12
17:08:00 754 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21A
17:09:00 382 Adámková Sára DKP1064 8025 C D12
17:12:00 719 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R D21A
17:16:00 1686 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C H14A
17:17:00 900 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:41:00 923 Šichová Jaroslava DLP8052 8113495 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:18:00 63 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21E
16:54:00 2477 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 2249 Meduna Jakub DOK0000 888634 C H21B
15:30:00 1648 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C H12
15:46:00 1652 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B H12
15:49:00 2380 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H35B
15:52:00 86 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R H21E
16:32:00 2464 Bílý Petr DOK6800 51279 C H45A
16:35:00 1031 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D35B
16:44:00 99 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 1187 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45B
15:36:00 1133 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D45A
15:56:00 1189 Housková Monika DOR7551 2044893 C D45B
16:03:00 2306 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C H35A
16:21:00 542 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D14B
16:38:00 489 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14A
16:39:00 586 Housková Barbora DOR0655 8116682 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:29:00 1261 Pecková Ivana EKP6252 51601 C D55A
15:32:00 1112 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C D45A
15:33:00 1262 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C D55A
15:59:00 2102 Pecka Marek EKP9000 8003623 C H21A
16:26:00 1157 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C D45B
16:28:00 831 Štembergová Lucie EKP8851 8014552 C D21B
16:49:00 2055 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21A
16:50:00 2486 Pecka Jan EKP6800 8667966 C H45A
16:55:00 2103 Štemberg Milan EKP8608 8670497 C H21A
17:03:00 936 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:55:00 2940 Wald František FSP5300 8033205 C H65A
16:26:00 128 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:53:00 1260 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D55A
15:58:00 2567 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45B
15:58:00 2489 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C H45A
16:00:00 1607 Müller Karel HCE1000 8680602 C H12
16:15:00 2815 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55A
16:15:00 567 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C D16A
16:37:00 918 Kučerová Barbora HCE8650 8285920 C D35A
16:59:00 914 Dudová Irena HCE8250 8013859 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:43:00 2807 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1498 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C HDR
15:21:00 2073 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C H21A
15:23:00 2935 Kadavý Zdeněk CHA4901 331491 C H65A
15:31:00 2934 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C H65A
15:31:00 1500 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C H10L
15:38:00 1011 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C D45B
15:41:00 2932 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65A
15:44:00 3009 Smetana Radim CHA4700 8113504 C H75
15:44:00 2432 Březina Jan CHA7604 8008267 C H45A
15:59:00 1305 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C D55B
16:03:00 1273 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D55A
16:03:00 2818 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C H55A
16:18:00 1403 Kašková Eva CHA4650 887906 C D75
16:24:00 2570 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C H45B
16:27:00 2772 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H55A
16:44:00 463 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B D14A
16:47:00 2124 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C H21A
17:03:00 1802 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16A
17:04:00 730 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21A
17:10:00 839 Hradcová Zuzana CHA8852 995821 C D21B
17:11:00 922 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C D35A
17:13:00 1012 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C D35B
17:14:00 2409 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45A
17:16:00 816 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:56:00 2493 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C H45A
16:10:00 1134 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C D45A
16:46:00 239 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1481 Korecký Marek CHT1701 515504 C HDR
15:35:00 1504 Korecký Radan CHT1401 8003626 C H10L
16:07:00 2132 Matras Tomáš CHT8001 8047209 C H21A
16:11:00 2316 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C H35A
16:21:00 29 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21A
16:38:00 212 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21B
17:02:00 121 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21E
17:07:00 470 Korecká Eva CHT1054 8482073 B D12
17:19:00 901 Korecká Lenka CHT8053 8047133 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1492 Pavlíček František JEN1601 2224582 C HDR
15:35:00 2873 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 2236 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H21B
16:29:00 1028 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 1267 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C D55A
16:12:00 818 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 2869 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55B
15:25:00 1528 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C H10L
15:30:00 2607 Gernert Alan JIL7001 49414 C H45B
15:30:00 1147 Malá Věra JIL7752 9077 C D45A
15:34:00 1128 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45A
15:40:00 3011 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C H75
15:42:00 2610 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C H45B
15:44:00 1125 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45A
15:51:00 2244 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C H21B
15:54:00 2596 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H45B
15:56:00 1988 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A H18A
16:00:00 1181 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D45B
16:01:00 2125 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21A
16:18:00 2584 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45B
16:24:00 71 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H21E
16:26:00 2469 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C H45A
16:32:00 124 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21E
16:42:00 847 Jiřištová Klára JIL9052 2122272 C D21B
16:49:00 590 Malá Anežka JIL0751 8670769 A D16A
16:51:00 1826 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A H16A
16:59:00 1831 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:13:00 2245 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C H21B
16:55:00 472 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:57:00 2131 Štryncl Pavel JLI7700 8140177 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:29:00 2868 Štorek Petr JPV6505 8515515 C H55B
15:34:00 2598 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C H45B
15:35:00 642 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B D18A
15:50:00 2003 Štorek Jan JPV0505 8440505 A H18A
15:54:00 1209 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D45B
16:10:00 2592 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45B
16:19:00 565 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 B D16A
16:23:00 564 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 B D16A
16:29:00 2135 Štorek David JPV0202 8663202 B H21A
16:33:00 1042 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35B
16:34:00 1221 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C D45B
16:34:00 482 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B D14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:18:00 722 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3052 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C OPEN-S
15:41:00 2105 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21A
15:49:00 337 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C D10L
15:54:00 756 Šafková Sofie KAM0153 8100401 R D21A
15:59:00 2810 Valášek Petr KAM6600 52276 C H55A
16:02:00 90 Pašek František KAM7600 8052300 C H21E
16:11:00 1258 Šafková Petra KAM6650 8189818 C D55B
16:14:00 1137 Valášková Šárka KAM6951 232393 C D45A
16:15:00 2321 Pelikán Tomáš KAM8200 2420069 C H35A
16:16:00 2554 Mišek Michal KAM7202 2800300 C H45B
16:17:00 2253 Křemen Štěpán KAM9804 7005177 C H21B
16:22:00 92 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21E
16:24:00 758 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C D21A
16:27:00 1521 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10
16:29:00 2804 Šafka Jan KAM6604 51745 C H55A
16:29:00 563 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A D16A
16:40:00 133 Šmelík Martin KAM9604 682340 C H21E
16:46:00 749 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21A
16:48:00 214 Hlubučková Kristýna KAM9551 8663175 C D21E
16:49:00 1569 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C H10
16:51:00 381 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
17:00:00 757 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C D21A
17:12:00 89 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R H21E
17:15:00 1002 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D35B
17:22:00 93 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 1001 Havlová Eva KNC7851 8003637 C D35B
16:47:00 585 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3055 Beneš Miroslav KON6917 2125323 C OPEN-S
15:52:00 2000 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H18A
16:15:00 2247 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C H21B
16:20:00 1219 Benešová Petra KON7575 1418763 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:42:00 1217 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 2367 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C H35B
15:40:00 100 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21E
15:48:00 764 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C D21A
16:06:00 102 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 1624 Hulec František KSH1101 2073725 C H12
16:02:00 2463 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H45A
16:11:00 2230 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21B
16:43:00 1529 Hulec Karel KSH1301 2073726 C H10
17:09:00 935 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 2452 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H45A
16:22:00 2458 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226319 C H45A
17:04:00 2454 Dvořák Radim KUL7501 8226351 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 2563 Beňovský Jiří KVS6801 53372 C OPEN-M
15:00:00 1907 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C OPEN-M
15:00:00 3036 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C OPEN-M
15:00:00 3037 Švestková Jana KVS7060 2088170 C OPEN-M
15:28:00 2420 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
15:28:00 1164 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
15:52:00 1007 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D45B
15:55:00 2564 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H35B
16:20:00 2565 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 2307 Škrabálek Jan KYL7000 8162880 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:24:00 1129 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45A
16:50:00 490 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2113736 C D14A
16:53:00 1801 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H16A
17:01:00 465 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 2973 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C H65B
15:45:00 2861 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H55B
15:52:00 1626 Eliášek Jakub LBM1101 8454043 C H12
15:55:00 1762 Eliášek Patrik LBM0801 8454004 B H14B
15:57:00 1303 Matyášová Lenka LBM6460 8063055 C D55B
15:58:00 1396 Salajková Věra LBM5558 8063069 C D65B
16:02:00 1182 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45B
16:19:00 1341 Janská Iva LBM5795 8410797 C D65A
17:05:00 1023 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:58:00 106 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 C H21E
16:03:00 2112 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C H21A
16:28:00 2490 Bednařík Radek LCE7125 887909 C H45A
17:04:00 820 Klusáčková Markéta LCE9453 303912 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1494 Duben Antonín LDC1700 0 C HDR
15:00:00 1491 Duben Jan LDC1600 0 C HDR
15:00:00 1480 Žukov Jurij LDC1801 232347 C HDR
15:37:00 2239 Duben Jan LDC8501 416132 C H21B
15:50:00 2590 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C H45B
16:05:00 2246 Duben Jiří LDC8101 515463 C H21B
16:15:00 909 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C D35A
16:18:00 2494 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45A
16:28:00 1190 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D45B
16:31:00 1032 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C D35B
16:40:00 835 Žukova Kateřina LDC9151 416134 C D21B
17:06:00 620 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 2361 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H35B
16:04:00 1399 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65B
16:44:00 822 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21B
16:47:00 1026 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 2614 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C H45B
15:32:00 2412 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C H45A
15:45:00 2136 David Tomáš LLI0000 2118932 C H21A
15:45:00 2209 Bradáč David LLI0203 8656597 C H21B
15:55:00 2066 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21A
16:22:00 1159 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45B
16:23:00 2134 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21A
16:37:00 1351 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C D65A
16:41:00 573 Kvítková Kristýna LLI0654 2032132 D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 2864 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C H55B
16:53:00 1030 Straková Linda LME7950 8013864 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:10:00 2485 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:24:00 120 Suchý Petr LPM7820 8656565 C H21E
15:24:00 2977 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H65B
15:26:00 2453 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H45A
15:45:00 2366 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35B
15:53:00 1761 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C H14B
15:55:00 2237 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H21B
15:56:00 1141 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45A
16:00:00 2604 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H45B
16:36:00 1191 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C D45B
16:41:00 1022 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35B
16:57:00 1025 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35B
17:18:00 129 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Mornštejn Roman LPU6904 7201814 C OPEN-M
15:22:00 1132 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D45A
16:03:00 2250 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21B
16:05:00 2312 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35A
16:08:00 135 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21E
16:09:00 1302 Léharová Iva LPU6152 2109765 C D55B
16:09:00 2811 Valach Petr LPU6505 1400423 C H55A
16:27:00 2097 Léhar Adam LPU9114 8022693 C H21A
16:34:00 836 Kolešová Helena LPU8857 253357 C D21B
16:36:00 114 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H21E
16:42:00 223 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R D21E
16:43:00 2133 Herman Jan LPU8505 9307 C H21A
16:52:00 116 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C H21E
17:00:00 110 Waněk Adam LPU9505 8662365 C H21E
17:03:00 117 Koleš Jan LPU8610 1602619 C H21A
17:14:00 217 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C D21E
17:16:00 2501 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H45A
17:24:00 113 Roudný Martin LPU0002 8656620 E H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 2224 Šašek Jan LTP0301 52918 B NEBOJSA
15:00:00 3207 Šašková Hana LTP7552 897359 C NEBOJSA
15:24:00 2465 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H45A
15:28:00 1095 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C D45A
15:36:00 2586 Klein Aleš LTP7601 8109394 C H45B
15:41:00 2213 Riby Thomas LTP0202 8662326 B H21B
15:42:00 1161 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45A
15:44:00 2579 Šašek Jan LTP7308 7207880 C H45B
15:46:00 1183 Kleinová Petra LTP7553 2082919 C D45B
15:56:00 2558 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H45B
16:00:00 1989 Klein Martin LTP0404 8662293 B H18A
16:02:00 720 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C D21A
16:06:00 724 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C D21A
16:07:00 1242 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55B
16:35:00 1908 Riby Philip LTP0702 8662288 C H16B
16:44:00 762 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C D21A
17:08:00 1706 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 1213 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45B
15:34:00 2002 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B H18A
15:41:00 2373 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H35B
15:46:00 1995 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B H18A
15:53:00 2240 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H21B
15:55:00 1270 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C D55A
16:02:00 1992 Retek David LTU0402 8004736 C H18A
16:31:00 566 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A D16A
16:33:00 2822 Bendák Petr LTU6500 8662683 C H55A
17:05:00 911 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C D35A
17:12:00 1710 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 2929 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 2092 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H21A
15:51:00 2921 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65A
16:04:00 759 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21A
16:17:00 2107 Janda Benedikt MFP9902 0 C H21A
16:28:00 751 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21A
16:41:00 2803 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 2870 Pavlíček Jaromír MOV6000 52996 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 1645 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 B H12
15:30:00 2004 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B H18A
15:31:00 2372 Bartoň Zdeněk NPA8301 8047200 C H35B
15:44:00 1998 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A H18A
16:31:00 1356 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D65A
17:11:00 1036 Kutáčová Ivana NPA7852 2060300 C D35B
17:22:00 1715 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 1650 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C H12
16:14:00 2600 Berný Jan ODV7702 52117 C H45B
16:19:00 535 Berná Klára ODV0851 2143338 B D14B
16:30:00 1212 Berná Markéta ODV7651 52889 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3180 Červinková Barbora OKP9351 436949 C NEBOJSA
15:20:00 1113 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D45A
15:25:00 1254 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D55A
15:43:00 2867 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C H55B
16:55:00 2795 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H55A
16:56:00 109 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21E
17:01:00 2798 Novák Libor OKP6504 682084 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 1991 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B H18A
15:54:00 2461 Velát Josef OPI7302 8226393 C H45A
16:06:00 1188 Velátová Jana OPI7350 1000464 C D45B
16:58:00 623 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B D16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 2137 Hulec Filip PCB9401 8001109 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 2374 Holata Radek PDY8103 2067966 C H35B
16:04:00 1638 Jindra Jáchym PDY1105 2181938 C H12
16:33:00 1564 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C H10
16:53:00 920 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C D35A
17:17:00 1039 Jindrová Klára PDY8051 2219009 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 2371 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:26:00 81 Janas Adam PGP0404 8667507 B H21E
15:26:00 215 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45A
15:33:00 2233 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C H21B
15:33:00 2936 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H65A
15:34:00 12 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21E
15:47:00 2229 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21B
15:48:00 130 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H21E
15:48:00 2455 Drbal Jan PGP7101 8670478 C H45A
15:53:00 2922 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H65A
15:55:00 343 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C D10L
16:08:00 742 Slavíková Lucie PGP9150 8680366 C D21A
16:08:00 1085 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C D45A
16:10:00 88 Buzek Martin PGP8401 8005129 C H21E
16:12:00 1199 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D45B
16:19:00 2243 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C H21B
16:25:00 1347 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65A
16:25:00 2773 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H55A
16:30:00 1122 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D45A
16:34:00 1092 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45A
16:36:00 808 Masopustová Elis PGP8656 8662171 C D21B
16:36:00 484 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A D14A
16:37:00 1829 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A H16A
16:38:00 747 Müllerová Eva PGP9657 428297 C D21A
16:39:00 2802 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55A
16:40:00 1108 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D45A
16:40:00 2411 Ptáček Jan PGP7205 8149880 C H45A
16:44:00 240 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C D21E
16:45:00 587 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16A
16:46:00 487 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14A
16:48:00 2450 Komín David PGP7405 8116739 C H45A
16:54:00 241 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E D21E
16:54:00 32 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21E
16:56:00 721 Slavíková Silvie PGP9751 8482105 C D21A
17:02:00 237 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C D21E
17:05:00 1838 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B H16A
17:06:00 2088 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21E
17:08:00 2422 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45A
17:10:00 33 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E H21E
17:14:00 1755 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14A
17:20:00 1714 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1433 Balcarová Klára PHK1650 995886 C HDR
15:21:00 1505 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C H10L
15:27:00 1274 Novotná Ivana PHK6354 219240 C D55A
15:30:00 96 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H21E
15:44:00 5 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H21E
15:46:00 2591 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C H45B
16:11:00 2110 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H21A
16:15:00 1304 Zelenková Lenka PHK6152 9920924 C D55B
16:26:00 746 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21A
16:35:00 1570 Černý Matouš PHK1414 9351 C H10
16:38:00 87 Balcar Aleš PHK8602 995886 C H21E
16:40:00 245 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D21E
16:42:00 760 Metelková Taťána PHK7250 434591 C D21A
16:46:00 68 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21E
16:58:00 710 Losmanová Zuzana PHK8750 8328682 C D21A
16:58:00 234 Rollier Monika PHK8051 8005907 R D21E
16:58:00 82 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21E
17:10:00 218 Šímová Jana PHK8569 553442 C D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 1507 Hubík Radan PLU1500 8107760 C H10L
15:31:00 643 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D18A
15:32:00 1997 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H18A
15:37:00 638 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D18A
15:39:00 1977 Karásek Antonín PLU0503 8061467 C H18B
15:40:00 2605 Otruba Marek PLU7417 8003659 C H45B
15:43:00 2252 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H21B
15:47:00 2319 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C H35A
15:48:00 2608 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C H45B
15:51:00 2370 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C H35B
15:58:00 2001 Otruba František PLU0501 8667537 B H18A
15:59:00 1764 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 B H14B
16:01:00 2251 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H21B
16:15:00 336 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C D10
16:21:00 905 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D35A
16:26:00 480 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A D14A
16:47:00 1568 Hubík Hubert PLU1300 8009528 C H10
17:07:00 906 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D35A
17:09:00 1041 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C D35B
17:13:00 907 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 2612 Cveček Martin PVP7400 8629813 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 2308 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H35A
16:26:00 1119 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45A
16:41:00 405 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B D12
16:57:00 1827 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:13:00 2309 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 95 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21E
16:28:00 477 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14A
16:30:00 107 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 1255 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D55A
16:22:00 712 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:29:00 2925 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H65A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:09:00 2322 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3053 Dressler Jan SBK7911 2045244 C OPEN-S
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:18:00 1196 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C D45B
17:09:00 2812 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1479 Šístková Šárka SCP1650 515102 C HDR
15:00:00 1503 Tesařová Karin SCP1550 51567 C HDR
15:00:00 1482 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C HDR
15:00:00 2311 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OPEN-L
15:00:00 2291 Jurkiewicz Patrik SCP7800 7260025 C OPEN-L
15:34:00 2451 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45A
15:35:00 1259 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55A
15:37:00 2923 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65A
15:41:00 2874 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55B
15:41:00 2331 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C H35A
15:42:00 2488 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H45A
15:49:00 2914 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65A
15:57:00 2318 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C H35A
15:59:00 344 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C D10L
16:00:00 1400 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65B
16:19:00 2325 Tesař Jan SCP8501 1400437 C H35A
16:21:00 1348 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D65A
16:23:00 913 Tesařová Anna SCP8257 8105235 C D35A
16:27:00 1027 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35B
16:37:00 1033 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35B
17:05:00 2797 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:24:00 2585 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45B
15:39:00 2231 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C H21B
15:53:00 2362 Šatánek Martin SFM8201 49490 C H35B
15:59:00 2363 Sebera Václav SFM8302 8014513 C H35B
16:10:00 1184 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D45B
16:16:00 827 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 55 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H18A
15:49:00 1250 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55A
15:56:00 119 Komanec Václav SHK8406 8076028 C H21E
16:00:00 204 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21A
16:31:00 2096 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 C H21A
16:34:00 238 Kettner Karolína SHK9251 8660574 E D21E
17:02:00 711 Thýnová Martina SHK0350 8670778 R D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 2447 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45A
15:39:00 1264 Benešová Iva SJC6151 886513 C D55A
15:50:00 753 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21A
15:51:00 2123 Žaloudek Petr SJC8309 8309000 C H21A
16:07:00 1253 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D55A
16:07:00 2313 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C H35A
16:17:00 2293 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35A
16:22:00 834 Žaloudková Petra SJC8761 7878000 C D21B
16:31:00 1526 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C H10
16:55:00 931 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35A
16:57:00 2827 Beneš Josef SJC5801 9907 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 2232 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H21B
15:25:00 2317 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H35A
15:42:00 1627 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H12
15:43:00 2382 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C H35B
15:44:00 1185 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D45B
15:56:00 1647 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B H12
16:04:00 2587 Pobuda Michal SJH7403 442845 C H45B
16:12:00 1117 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D45A
16:23:00 2796 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H55A
16:24:00 2459 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45A
16:41:00 1832 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H16A
16:48:00 127 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21E
16:56:00 622 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B D16B
17:03:00 1038 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D35B
17:06:00 242 Benešová Jana SJH9451 8656518 R D21E
17:11:00 469 Pobudová Marie SJH1050 443107 B D12
17:16:00 243 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:14:00 104 Čech Petr SJI0001 8656540 C H21E
17:17:00 2823 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:08:00 228 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 C D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 1197 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D45B
15:48:00 1192 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D45B
15:49:00 2323 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35A
16:26:00 2577 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45B
16:35:00 1916 Beran František SLA0700 8075984 B H16A
17:06:00 838 Zábranská Kristýna SLA9852 420439 D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 2863 Albrecht Miloslav SMB5901 7717 C H55B
15:51:00 1257 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55A
15:53:00 2310 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35A
16:50:00 807 Albrechtová Zuzana SMB0050 0 C D21B
17:03:00 2801 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:10:00 713 Kurková Martina SMR8850 7260003 C D21A
16:35:00 2129 Svoboda Honza SMR7901 8656561 C H21A
16:36:00 703 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 2931 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H65A
15:38:00 1996 Doucha Martin SNA0501 8076025 A H18A
16:02:00 1401 Rufferová Iva SNA5052 9620 C D65B
16:38:00 1201 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45B
16:38:00 2492 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H45A
17:18:00 1712 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 2305 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35A
16:01:00 1251 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:33:00 1357 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C D65A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3034 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C OPEN-S
15:27:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C H21B
15:35:00 2127 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C H21A
15:47:00 2354 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C H35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3175 Ptáčková Agáta SRK9451 301112 C NEBOJSA
15:42:00 3012 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H75
16:21:00 2234 Bláha David SRK9510 8015306 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:52:00 733 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21A
16:20:00 138 Melecký Martin SSU9001 8680373 R H21E
17:20:00 236 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 1625 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H12
15:43:00 1463 Müller Ronja STB1453 2032226 C D10L
15:57:00 339 Kučerková Adéla STB1450 682506 C D10L
16:25:00 1021 Kučerková Romana STB8196 8119540 C D35B
16:31:00 2789 Müller Rico STB6400 8020222 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:39:00 2128 Link Lukáš STH0205 8659414 A H21A
16:30:00 2491 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 2301 Malý Jakub SVS9100 2129248 C OPEN-L
15:00:00 3189 Malá Lenka SVS9050 2129212 C OPEN-M
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3167 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C NEBOJSA
15:00:00 3178 Pohlová Petra TAP7758 9527 C NEBOJSA
15:19:00 2294 Hošek Radim TAP8737 8087370 C H35A
15:28:00 1603 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H12
15:29:00 2094 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21A
15:40:00 1118 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C D45B
15:41:00 646 Tomášková Linda TAP0455 8680610 A D18A
15:42:00 1994 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H18A
15:45:00 331 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C D10L
15:48:00 1142 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C D45A
15:54:00 1124 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D45A
15:57:00 1763 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14B
16:04:00 1999 Sork Dominik TAP0504 8149881 A H18A
16:25:00 543 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C D14B
16:33:00 1909 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H16B
16:34:00 2423 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45A
16:37:00 475 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D12
16:42:00 101 Melišík Martin TAP0200 8654905 R H21E
16:45:00 1836 Elleder David TAP0615 8116696 A H16A
16:51:00 2095 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C H21A
16:59:00 2808 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H55A
17:09:00 1821 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16A
17:10:00 748 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C D21A
17:18:00 206 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1505 Hübnerová Johana TBM1551 2082923 C HDR
15:29:00 2071 Karlík Jan TBM8809 8557333 C H21B
15:40:00 1634 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H12
15:53:00 342 Stene Selma Vilemina TBM1453 8100049 C D10L
16:10:00 1637 Stene Oskar TBM1107 8100046 B H12
16:14:00 2479 Stene Per Øyvind TBM7408 1421892 C H45A
16:17:00 919 Stene Dana TBM7957 52474 C D35A
16:17:00 335 Šímová Klaudie TBM1452 553446 C D10
16:30:00 706 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C D21E
16:37:00 2070 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C H21A
16:39:00 1563 Šíma Filip TBM1213 446328 C H10
16:50:00 247 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21E
17:03:00 478 Šímová Julie TBM1055 446329 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1486 Pochop Matyáš TJN1305 4408038 C HDR
16:14:00 1651 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H12
16:51:00 2809 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H55A
16:51:00 1566 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 2111785 C H10
17:18:00 2471 Novotný Vít TJN7601 2027211 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 2862 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H55B
15:47:00 1252 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D55A
15:59:00 2285 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C H35A
16:43:00 915 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35A
16:51:00 908 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:17:00 2821 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C H55A
16:25:00 2116 Gazda Viktor TRI9203 49382 C H21A
16:38:00 1146 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D45A
17:01:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1495 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
15:58:00 1649 Mazzarese David TRT1100 8047195 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 103 Baier Martin TUR7603 8007603 C H45A
15:18:00 118 Luštický Martin TUR8700 8680589 R H21E
15:21:00 636 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D18A
15:22:00 108 Hradec Pavel TUR8801 8183193 C H21E
15:23:00 2255 Dudík Petr TUR8917 52870 C H21B
15:25:00 637 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B D18A
15:28:00 98 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21E
15:32:00 94 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21E
15:46:00 97 Wolf Daniel TUR9100 8086808 E H21E
15:56:00 714 Neradová Alena TUR8551 8035535 C D21A
16:12:00 763 Baierová Hana TUR8989 8001989 C D21A
16:12:00 123 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R H21E
16:15:00 2084 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H21A
16:20:00 809 Paříková Iva TUR0061 8404050 C D21B
16:23:00 1360 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C D65A
16:30:00 830 Vlčková Tereza TUR8852 515047 C D21B
16:34:00 134 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21E
16:38:00 743 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C D21E
16:56:00 249 Nieke Patricia TUR9552 8021495 E D21E
16:58:00 2482 Novotný Tomáš TUR7405 8410762 C H45A
17:04:00 224 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21E
17:04:00 122 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21E
17:08:00 819 Kosíková Eliška TUR0052 8656585 C D21B
17:11:00 2806 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H55A
17:12:00 225 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E D21E
17:16:00 105 Neumann Josef TUR8407 8606459 C H21E
17:22:00 219 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C D21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 2466 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:52:00 2601 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 1127 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D45A
15:57:00 2248 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H21B
16:04:00 137 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C H21E
16:08:00 2504 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C H45A
16:24:00 1130 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C D45A
16:41:00 2119 Polášek Jan TZL8601 8109348 C H21A
16:47:00 1833 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H16A
16:52:00 481 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B D14A
17:00:00 844 Polášková Kristýna TZL8850 8517316 C D21B
17:00:00 246 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R D21E
17:08:00 4 Mikel David TZL9703 8662440 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1484 Tempír Vilém UOL1601 2214511 C HDR
15:00:00 3184 Kutá Alena UOL8151 2214531 C OPEN-M
15:24:00 1641 Tempír Lukáš UOL1001 8196078 C H12
15:27:00 1503 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C H10L
16:23:00 2326 Tempír Tomáš UOL7702 8196079 C H35A
16:52:00 2496 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C H45A
16:53:00 2109 Zbíral Robert UOL8000 8516911 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:06:00 1398 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C D65B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1488 Klapal Tomáš VAM1600 0 C HDR
15:21:00 2241 Klapal Michal VAM8802 9670 C H21B
15:38:00 2457 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C H45A
15:57:00 1248 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D55A
16:06:00 1115 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C D45A
17:14:00 815 Klapalová Hana VAM8850 52074 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3177 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 C NEBOJSA
15:39:00 2865 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 635 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 B D18A
15:22:00 2599 Janošík Radek VCB7402 416301 C H45B
15:25:00 2930 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C H65A
15:26:00 2613 Jaroš Jakub VCB7100 8107730 C H45B
15:29:00 1476 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C H10L
15:29:00 640 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A D18A
15:43:00 645 Votíková Tereza VCB0454 426387 C D18A
15:51:00 340 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C D10L
15:54:00 1644 Janošík Ivan VCB1002 8519562 B H12
16:02:00 1629 Míka Ondřej VCB1003 887942 B H12
16:04:00 1195 Janošíková Olga VCB7552 426399 C D45B
16:16:00 1150 Votíková Monika VCB7254 426341 C D45A
16:18:00 1628 Minařík František VCB1103 8007194 B H12
16:27:00 1352 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C D65A
16:27:00 938 Míková Lenka VCB7653 8237724 C D35A
16:30:00 479 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B D14A
16:31:00 937 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D35A
16:37:00 571 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A D16A
16:39:00 912 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C D35A
16:43:00 464 Jelínková Mariana VCB1051 426364 B D12
16:49:00 1834 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A H16A
16:52:00 1218 Gottfriedová Marcela VCB7055 426392 C D45B
16:52:00 717 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C D21A
16:57:00 939 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C D35A
17:01:00 910 Jelínková Petra VCB7854 52113 C D35A
17:04:00 1707 Minařík Josef VCB0903 8226414 B H14A
17:06:00 727 Kovářová Julie VCB8854 8445288 C D21A
17:10:00 1716 Jelínek Šimon VCB0804 426362 C H14A
17:13:00 2825 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 1636 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C H12
15:57:00 2377 Roučka Martin VIM8000 2224141 C H35B
16:19:00 334 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C D10
16:25:00 916 Roučková Romana VIM8350 51270 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1439 Matějů Emil VLI1500 515173 C HDR
15:00:00 3195 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C OPEN-M
15:18:00 1554 Matějů Eda VLI1200 8196044 C H12
15:24:00 1207 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D45B
15:26:00 1614 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C H12
15:27:00 641 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B D18A
15:31:00 2235 Petr Josef VLI6300 8662714 C H21B
15:31:00 2138 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21A
15:36:00 3010 Urválek Jiří VLI4701 1602616 C H75
15:37:00 1265 Šírová Jana VLI6552 51226 C D55A
15:43:00 2329 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C H35A
15:46:00 1139 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D45A
15:50:00 1186 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45B
15:51:00 2328 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H35A
15:52:00 2460 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H45A
15:54:00 125 Habán Ivo VLI7707 8660474 C H21E
15:58:00 1144 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C D45A
16:01:00 2381 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H35B
16:05:00 2093 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
16:06:00 1612 Beneš Max VLI1100 8410767 B H12
16:08:00 1391 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C D65B
16:12:00 1633 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B H12
16:14:00 1198 Novotná Jana VLI7350 2058476 C D45B
16:15:00 539 Šírová Marie VLI0956 2000580 C D14B
16:16:00 2478 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C H45A
16:20:00 750 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
16:29:00 1555 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10
16:32:00 718 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21A
16:36:00 1088 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45A
16:36:00 2487 Matějů Michal VLI7702 8116764 C H45A
16:39:00 1035 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D35B
16:39:00 1804 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H16A
16:43:00 572 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A D16A
16:44:00 1173 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45B
16:57:00 2118 Henych Petr VLI6001 8220800 C H21A
17:02:00 2467 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H45A
17:02:00 828 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B D21B
17:08:00 617 Šírová Anna VLI0659 2260366 C D16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 3061 Sobota Petr VPM7800 0 C OPEN-S
15:41:00 1976 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 B H18B
16:13:00 538 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14B
16:16:00 1202 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 2875 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H55B
15:21:00 2933 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H65A
15:28:00 1972 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C H18A
15:39:00 2939 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65A
15:40:00 2456 Cupák Jiří VRL7201 8332334 C H45A
15:42:00 1208 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C D45B
16:11:00 2794 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55A
16:22:00 1114 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45A
16:42:00 483 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D14A
16:46:00 1220 Hančová Alice VRL7052 206480 C D45B
16:48:00 485 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 1448 Baldrian František VSP1600 2075606 C HDR
15:00:00 3064 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C OPEN-S
15:33:00 639 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D18A
15:45:00 2926 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H65A
15:47:00 341 Neyrinck Nina VSP1350 2100 C D10L
15:48:00 1978 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C H18A
15:54:00 1990 Průša Dominik VSP0406 8667982 A H18A
15:57:00 2924 Uher Petr VSP5001 8666868 C H65A
16:00:00 1116 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45A
16:01:00 2304 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35A
16:05:00 1256 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55A
16:09:00 2217 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21B
16:12:00 2481 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C H45A
16:16:00 1606 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B H12
16:23:00 1024 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D35B
16:27:00 570 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D16A
16:28:00 1102 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D45A
16:31:00 1905 Mencl Josef VSP0602 2021850 C H16B
16:32:00 488 Jirásková Laura VSP0952 8253 C D14A
16:32:00 1120 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45A
16:33:00 2121 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A H21A
16:33:00 726 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D35A
16:39:00 468 Jirásková Viola VSP1151 52266 C D12
16:40:00 486 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14A
16:49:00 471 Jirásková Mia VSP1150 51747 C D12
16:50:00 1222 Menclová Silvie VSP7050 51749 C D45B
17:00:00 1696 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14A
17:15:00 2799 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 2588 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H45B
15:25:00 2365 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35B
16:13:00 2100 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B H21A
16:21:00 1020 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35B
16:53:00 404 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C D12
17:07:00 1019 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 2108 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C H21A
15:37:00 2106 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
15:39:00 2379 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C H35B
15:45:00 2315 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C H35A
15:59:00 2089 Kovařovic Vojtěch ZBM9203 8076550 C H21B
16:08:00 833 Podešvová Vlasta ZBM9250 53767 C D21B
16:45:00 2098 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21A
16:52:00 222 Edman Erica ZBM9750 8199702 C D21E
16:59:00 1034 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C D35B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:08:00 2559 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 1140 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 244 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C D21E
16:48:00 832 Zayats Inna ZTC9353 0 C D21B
17:20:00 3 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:01:00 1313 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D55B
16:18:00 829 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B D21B
16:20:00 2462 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H45A

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:00 3171 Drapáková Lenka 0340002 0 NEBOJSA
15:00 3201 Konětopská Kristina 0230001 49817 NEBOJSA
15:00 3205 Makaloušová Anna 0010004 8066763 NEBOJSA
15:00 3170 Podivínská Ivana 0240001 51557 NEBOJSA
15:00 3173 Sadil Martin 0350002 8107729 NEBOJSA
15:00 1507 Uciechowska Anna 0330006 8201795 NEBOJSA-X
15:00 2302 Černý Michal 0290002 9360 OPEN-L
15:00 741 Andrade Milena 0190001 2081371 OPEN-M
15:00 2284 Jireš František 0020001 301639 OPEN-M
15:00 3196 Podivínský Tomáš 0240002 8109331 OPEN-M
15:00 3198 Sadil Milan 0350001 232350 OPEN-M
15:00 3200 Votava David 0300001 2090845 OPEN-M
15:00 3187 Zelenka Martin 0010005 886259 OPEN-M
15:00 3054 Drapák Karel 0340001 0 OPEN-S
15:00 3060 Erlebachová Aneta 0010002 8003632 OPEN-S
15:00 3062 Koval Milan 0180001 2087699 OPEN-S
15:00 2364 Makaloušová Hana 0010001 8005424 OPEN-S
15:00 3102 Topol Milan 30001 1459077 OPEN-S
15:00 4001 Hejzlarová Aiša 0120002 232969 ZACATECNIK
15:20 2473 Volák Pavel 0260002 2032382 H45A
15:22 0 H65B
15:23 1269 Martina Fritzsche 0070002 6317 D55A
15:26 0 H65B
15:28 0 H65B
15:29 0 H35B
15:30 0 H65B
15:31 1271 Veronika Lange 0070001 8241158 D55A
15:31 0 H35A
15:33 0 H10L
15:33 2360 Palaščak Ján 10001 7003034 H35B
15:37 0 H10L
15:39 0 H10L
15:41 0 H10L
15:42 0 H21E
15:43 2117 Šimáček Ondřej 0390002 2067249 H21A
15:43 0 H18B
15:44 0 H12
15:45 0 H18B
15:45 634 Dobros Aleksandra 0330007 8040123 D18A
15:46 0 H75
15:47 0 H55B
15:47 0 H18B
15:47 0 D18A
15:48 0 H75
15:49 0 H55B
15:49 0 D18A
15:50 0 H75
15:51 0 H55B
15:51 0 D18A
15:55 2324 Lehmann Karsten 0250001 8076031 H35A
15:59 Hornik Zbigniew 7008222 H65A
16:00 0 H21E
16:01 0 H65A
16:02 2606 Dunka Štěpán 0010003 8151987 H45B
16:02 0 D21B
16:03 0 H65A
16:03 0 H14B
16:03 0 H35B
16:04 0 D21B
16:04 1148 Trykozko Urszula 0090001 9072469 D45A
16:05 3140 Krakorova Iva 0170001 22114472 D55B
16:05 0 D10L
16:05 0 H14B
16:05 0 H35B
16:06 1818 Popjuk Viktor 0110001 515077 H45B
16:06 0 D21B
16:06 0 H18A
16:07 0 D10L
16:07 0 H14B
16:07 0 H35B
16:08 0 H18A
16:09 0 D55A
16:09 0 D10L
16:10 0 D65B
16:10 0 H18A
16:11 0 D55A
16:11 540 Trzeciak Klaudia 0330001 8091403 D14B
16:12 0 D65B
16:13 0 D55A
16:14 709 Jansová Martina 0390001 2067239 D21A
16:14 0 D65B
16:16 824 Janata Karel 0160001 7202573 H21E
16:17 0 D55B
16:17 541 Wasko Anna 0330003 8200977 D14B
16:19 0 D55B
16:20 0 D75
16:20 0 H12
16:21 0 D55B
16:21 0 D10
16:22 0 D75
16:22 0 H12
16:23 2254 Schejbal Martin 0220001 246866 H21B
16:23 0 D10
16:23 537 Uciechowska Oliwia 0330002 8132009 D14B
16:24 0 D21E
16:24 0 D75
16:24 0 H12
16:25 0 H21B
16:25 0 D10
16:25 0 H35A
16:26 0 D21E
16:27 0 H21B
16:27 0 H35A
16:27 0 D14B
16:28 0 H45B
16:28 0 D21E
16:29 0 H21B
16:29 0 D14B
16:30 0 H45B
16:31 0 D14B
16:32 0 H45B
16:32 0 D21B
16:37 0 H16B
16:39 0 D65A
16:39 0 H16B
16:40 0 D45B
16:40 0 D21A
16:41 0 D65A
16:41 0 H16B
16:42 0 D45A
16:43 0 D65A
16:43 2449 Fejková Marcela 0200001 9910 D35B
16:44 0 D45A
16:45 0 D12
16:46 0 D45A
16:47 2826 Johannes Matthews 0050001 8654363 H55A
16:48 1470 Macháčková Kateřina 0210001 49861 D21A
16:51 0 D16A
16:53 0 D16A
16:54 0 D45B
16:54 0 D14A
16:54 619 Uciechowska Amelia 0330004 8060202 D16B
16:55 0 H10
16:55 0 D35B
16:55 0 D16A
16:56 0 D45B
16:56 842 Dera Dominika 0330005 8032098 D21B
16:56 0 D14A
16:57 0 H10
16:58 0 D45B
16:58 2219 Vaňková Martina 0140001 8107768 D21B
16:58 0 D14A
17:02 618 Voláková Viktorie 0260003 2011790 D16B
17:05 0 H21A
17:10 0 D16B
17:11 0 H16A
17:12 2211 Tornai Szabolcs 0060001 8434004 H45A
17:12 0 D16B
17:13 0 D12
17:13 0 H16A
17:14 0 D21A
17:14 0 D16B
17:15 0 D12
17:15 0 H16A
17:16 0 D21A
17:17 0 D12
17:18 0 D21A
17:19 0 H55A
17:19 0 D35B
17:21 0 H55A
17:21 0 D35A
17:21 0 D35B
17:22 0 H45A
17:23 0 H55A
17:23 0 D35A
17:23 0 D35B
17:24 0 H45A
17:24 0 H14A
17:25 0 D35A
17:26 0 H21E
17:26 0 H14A
17:28 0 H21E
17:28 0 H14A