Logo

Startovka závodu: Veteraniáda ČR na klasické trati. oblastní žebříček

Datum:
25.06.2022
Místo konání:
Horní Město - penzion Chata Na Mlýně
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
1 : 10 000, 1 : 7 500, E = 5 m
Ředitel závodu:
Tomášek Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Skyvová Kristýna - R2
Stavitel tratí:
Skyva Petr - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Nahrávám data...

D10C 1.30 km, 50 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
11:17:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
11:21:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
11:29:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
11:33:00 Vlčková Barbora KSU1454 2058484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Pavelková Eva 0070001 446448 ČD - GŘ O 51
11:41:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
11:49:00 Michlová Barbora SSU1251 2001927 C SK Severka Šumperk
11:53:00 Havlíková Michaela KSU1350 2039191 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D12C 1.60 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:23:00 Malasková Linda UOL1053 8107767 C SOB Olomouc
12:27:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
12:31:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
12:35:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 8655430 C SOB Olomouc
12:39:00 Lipenská Jana Marie KON1191 2224529 C KOB Konice
12:43:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
12:47:00 Kvášová Kateřina UOL1051 2133904 C SOB Olomouc
12:51:00 Burešová Sofie BFM1153 2039168 C SKOB Frýdek - Místek
12:55:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
12:59:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 B SOB Olomouc

D14C 3.10 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
11:12:00 Holzerová Natálie SSU0850 2144036 C SK Severka Šumperk
11:16:00 Máchová Barbora BFM0952 2087506 B SKOB Frýdek - Místek
11:20:00 Klöslová Sofie AOP0854 8030634 C Orientační Běh Opava
11:24:00 Sochorová Anna SSU0952 2771346 C SK Severka Šumperk
11:28:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
11:32:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
11:36:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 Křapová Natálie SSU0899 52553 SK Severka Šumperk
11:44:00 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
11:48:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 Gottwaldová Amálie STE0952 8006759 B SK SKI-OB Šternberk

D16C 4.60 km, 110 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 B SK Severka Šumperk
11:03:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
11:09:00 Juřinová Adéla KSU0650 2058487 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:12:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
11:18:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 B Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:24:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 C SOB Olomouc
11:27:00 Balvanová Vendula JPV0750 8303132 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Stryková Karolína KSU0656 8076584 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
11:36:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 B Oddíl OS SK Prostějov

D18C 5.30 km, 250 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
11:03:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:06:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:09:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B SOB Olomouc
11:12:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
11:15:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
11:18:00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B SKOB Ostrava
11:21:00 Pobucká Eliška ASU0550 920658 C Magnus Orienteering
11:24:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 8033258 B TJ TŽ Třinec
11:27:00 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov

D21C 7.10 km, 310 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:09:00 Jančová Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
11:12:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
11:15:00 Holečková Anna UOL9853 2115745 C SOB Olomouc
11:18:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:21:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
11:24:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení
11:27:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava

D35 6.20 km, 290 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:12:00 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Brno Žabovřesky
12:16:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:20:00 Vernerová Radka VBM8558 8154984 C VSK Mendelu Brno
12:24:00 Košíková Jana PBM8352 8014554 C TJ Spartak 1. brněnská
12:28:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:32:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Brno Žabovřesky
12:36:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C SKOB Frýdek - Místek
12:40:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
12:44:00 Drábková Kateřina HLV8451 8517324 C KČT - OB Holešov
12:48:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:52:00 Matoušková Jana STE7951 8006732 C SK SKI-OB Šternberk
12:56:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:00:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
13:04:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D40 5.20 km, 250 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
12:10:00 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
12:14:00 Rücklová Alena VCB8150 8516951 C OB České Budějovice
12:18:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
12:22:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
12:26:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
12:30:00 Juřinová Radka KSU8080 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:34:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:38:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
12:42:00 Paloncý Jana KSU7878 995833 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:46:00 Holasová Šárka AOP7853 8648596 C Orientační Běh Opava
12:50:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
12:54:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
12:58:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8196060 C Slavia Liberec orienteering
13:02:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 C KOB Konice
13:06:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
13:10:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
13:14:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
13:18:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
13:22:00 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek

D45 5.00 km, 220 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C MENISKOS Brno
11:46:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
11:52:00 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:58:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
12:01:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:04:00 Slavíková Lenka TVR7350 8154988 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:07:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
12:10:00 Valíková Petra AOP7351 8656684 C Orientační Běh Opava
12:13:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
12:16:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
12:19:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Brno Žabovřesky
12:22:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:25:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
12:28:00 Filipová Ivana SRK7373 8410772 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:31:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
12:34:00 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
12:37:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
12:40:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
12:43:00 Balvanová Martina JPV7777 8066792 C Oddíl OS SK Prostějov
12:46:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SK OB Horní Benešov
12:49:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:52:00 Krhutová Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
12:55:00 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
12:58:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
13:01:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
13:04:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
13:07:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
13:10:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
13:13:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
13:16:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
13:19:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:22:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
13:25:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc

D50 4.70 km, 200 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
12:15:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:18:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
12:21:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
12:24:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
12:27:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
12:30:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
12:33:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
12:36:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
12:42:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:45:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
12:48:00 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
12:51:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
12:54:00 Chupeková Silvia VZA7251 8071303 Slávia ŽU Žilina
12:57:00 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
13:00:00 Šmelíková Hana ASU6999 8071314 C Magnus Orienteering
13:03:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
13:06:00 Ženčáková Marie 0100002 2032185 ČD - OŘOD střed
13:09:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:12:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
13:15:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
13:18:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
13:21:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
13:24:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C SKOB Zlín
13:27:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy

D55 4.30 km, 160 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Gebauerová Jana SSU6450 2001926 C SK Severka Šumperk
12:21:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
12:24:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
12:27:00 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:33:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
12:36:00 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:39:00 Švejdíková Yvona AOP6351 8004296 C Orientační Běh Opava
12:42:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
12:45:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:48:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
12:51:00 Holečková Lenka SSU6751 2001922 C SK Severka Šumperk
12:54:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
12:57:00 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
13:00:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
13:03:00 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
13:06:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
13:09:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
13:12:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
13:15:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 8047139 C SKOB Ostrava
13:18:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
13:21:00 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
13:24:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice

D60 3.60 km, 120 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
12:52:00 Sádecká Judita AKE6251 8015308 Klub OB ATU Košice
12:54:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:56:00 Felklová Jarmila 0100003 433098 ČD - OŘOD střed
12:58:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
13:00:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
13:04:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:06:00 Zsuzsanna Dr. Nagy 0010001 2088257 AžD Praha
13:08:00 Belicová Elena AKE6250 2051445 Klub OB ATU Košice
13:10:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín
13:12:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:14:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky

D65 3.00 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
11:24:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
11:27:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
11:30:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:33:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
11:36:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno
11:39:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:45:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
11:48:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
11:57:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:00:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
12:03:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:09:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
12:12:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
12:15:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava

D70 2.90 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
11:06:00 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
11:10:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:14:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
11:18:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice

D75 2.90 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:34:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
11:38:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
11:42:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD

H10C 1.30 km, 50 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Malaska Vojtěch 0110001 2151437 ČD - RP ZAP Olm
12:13:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:17:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C SOB Olomouc
12:21:00 Hrouza Jan KRN1300 2211633 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:25:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
12:29:00 Glier Matyáš OSN1313 8183127 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:33:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H12C 1.60 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov
11:07:00 Sedláček Matěj HLV1000 53834 C KČT - OB Holešov
11:11:00 Jäckel Maxmilián KSU1020 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 B KOB Konice
11:19:00 Peňáz Jan VRB1111 8047126 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:23:00 Smýkal Lukáš KSU1101 995815 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 B KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Foret Dominik SSU1004 2771349 C SK Severka Šumperk
11:39:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:43:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:47:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:55:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
11:59:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
12:03:00 Turek Václav SSU1102 2001973 C SK Severka Šumperk
12:07:00 Havlík Jakub KSU1009 2056276 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:11:00 Lipenský Jan František KON1131 2771942 C KOB Konice

H14C 3.10 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Novotný Jakub PLU0804 7005170 C TJ SOKOL Plumlov
12:07:00 Sadil Martin 0060002 8107729 ČD - GŘ O 06
12:11:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
12:15:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A Orientační Běh Opava
12:19:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:23:00 Máčala Antonín STE0811 8047199 C SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
12:31:00 Marek Vít KSU0838 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:35:00 Turek Josef SSU0904 2001983 C SK Severka Šumperk
12:39:00 Lipenský Matouš KON0830 2229811 C KOB Konice
12:43:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:47:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
12:51:00 Heiser Matěj SSU0900 9102883 C SK Severka Šumperk
12:55:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C SK SKI-OB Šternberk
12:59:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
13:03:00 Jurčík Jan KSU0848 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:07:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B USK Praha

H16C 6.40 km, 260 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Robenek Jiří UOL0701 2148147 C SOB Olomouc
11:04:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
11:07:00 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B TJ Spartak 1. brněnská
11:10:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
11:13:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 B SK Severka Šumperk
11:16:00 Plachý Ondřej JPV0707 8662279 B Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:22:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
11:25:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
11:28:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering

H18C 8.30 km, 340 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
11:04:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Klapetek Václav AOP0503 51190 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
11:13:00 Fabiánek Jakub KSU0501 515459 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 C TJ SOKOL Plumlov
11:19:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
11:22:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:25:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:28:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
11:31:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

H21C 9.10 km, 370 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
11:06:00 Dostál František UOL0201 8516416 A SOB Olomouc
11:09:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8664838 UKS Sparta Czyżowice
11:15:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:18:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
11:24:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
11:27:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
11:39:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
11:42:00 Hecl František KSU0201 8662428 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
11:48:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
11:51:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
11:57:00 Kruliš Petr VLI6901 8648601 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
12:03:00 Chupek Jakub JPV9911 8655373 R Oddíl OS SK Prostějov

H35 8.30 km, 340 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Czudek Tomasz TRI8600 49366 C TJ TŽ Třinec
12:20:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
12:26:00 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Brno Žabovřesky
12:29:00 Strachota Petr JJN8700 8655376 C Team Jizerky
12:32:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:35:00 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
12:38:00 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
12:41:00 Liščinský Tomáš TBM8411 8100052 C KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Brno Žabovřesky
12:47:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Brno Žabovřesky
12:53:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:56:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:59:00 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
13:02:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
13:05:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Brno Žabovřesky
13:08:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
13:11:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
13:14:00 Rudolf Tomáš PBM8402 2419966 C TJ Spartak 1. brněnská
13:17:00 Khýn Vítězslav ASU8304 8226338 C Magnus Orienteering
13:20:00 Papež Zdeněk ZBM8502 2212747 SK Brno Žabovřesky
13:23:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc

H40 7.20 km, 310 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:10:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
12:13:00 Novotný Michal PLU7901 8445306 C TJ SOKOL Plumlov
12:16:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:22:00 Walaski Antonín TRI8006 2102570 C TJ TŽ Třinec
12:25:00 Glier Jan OSN7701 8107719 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:28:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
12:31:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
12:34:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
12:40:00 Koča Jaroslav ZBM8206 8005438 C SK Brno Žabovřesky
12:43:00 Havlík Jindra KSU7800 8328659 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:46:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
12:49:00 Václavek Leoš KON8216 52720 C KOB Konice
12:52:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Brno Žabovřesky
12:55:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C OB Vizovice
12:58:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
13:01:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
13:04:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
13:07:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
13:10:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
13:13:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
13:16:00 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:19:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
13:22:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
13:25:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
13:28:00 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice

H45 6.30 km, 320 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
11:36:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
11:39:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
11:42:00 Malaska Lukáš UOL7504 2224157 C SOB Olomouc
11:45:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
11:48:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C USK Praha
11:54:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
11:57:00 Heiser Kamil SSU7301 9939575 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
12:03:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:06:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 C OB Havířov
12:12:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Brno Žabovřesky
12:15:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
12:18:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
12:21:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
12:30:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
12:33:00 Šunka Jan LOU7600 8032776 C SK Moravan Louňovice
12:36:00 Kropáček Ivo STE7603 2143386 C SK SKI-OB Šternberk
12:39:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
12:42:00 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
12:45:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
12:48:00 Slovák Miroslav SHK7704 8047123 C OK Slavia Hradec Králové
12:51:00 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C OB Vizovice
12:54:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Brno Žabovřesky
12:57:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
13:00:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:03:00 Sadil Milan 0060001 232350 ČD - GŘ O 06
13:06:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
13:09:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
13:12:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:15:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C SK Severka Šumperk
13:18:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
13:21:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
13:24:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
13:27:00 Štábl Roman KSU7501 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H50 6.00 km, 280 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:20:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
11:23:00 Kunath Pavel MOV7200 1417132 C SKOB Ostrava
11:26:00 Humlíček René UBM7101 8231271 C MENISKOS Brno
11:29:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
11:32:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:35:00 Chupek Jozef VZA7102 8071290 Slávia ŽU Žilina
11:38:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
11:41:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
11:44:00 Porada Robert HAV7200 8200899 C OB Havířov
11:47:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
11:50:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
11:53:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
11:56:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
11:59:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
12:02:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
12:05:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
12:08:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:11:00 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
12:17:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín
12:20:00 Filip Libor SRK7101 8137519 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:23:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
12:26:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
12:29:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
12:32:00 Tornai Szabolcs 0020001 8434004 Cargo důchodce
12:35:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov
12:38:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
12:41:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
12:44:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Brno Žabovřesky
12:47:00 Kulíšek Tomáš HOB7101 8105241 C SK OB Horní Benešov
12:50:00 Vinš Pavel DKL6900 8196089 C KOB Kladno
12:53:00 Slavík Tomáš TVR6800 8004044 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:56:00 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
12:59:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:02:00 Rýc-Bednář René MOV7001 2143379 C SKOB Ostrava
13:05:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
13:08:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
13:11:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
13:14:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:17:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
13:20:00 Pollák Jozef AKE6000 8017127 Klub OB ATU Košice
13:23:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
13:26:00 Cych Piotr 33P6800 8091968 Echo Twardogóra

H55 5.50 km, 280 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:46:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
11:52:00 Janča Jaroslav 0030001 232162 ČD
11:55:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
11:58:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
12:01:00 Kubíček Jiří UOL6500 8107752 C SOB Olomouc
12:04:00 Reichl Michal MKP6402 51701 C SK Meteor Kačerov
12:07:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
12:10:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
12:13:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
12:16:00 Peťovský Jan SBK6201 8107732 C KOB START Blansko
12:19:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
12:22:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
12:25:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
12:28:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
12:31:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
12:34:00 Rozsíval Alois KSU6309 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
12:40:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
12:43:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
12:46:00 Roubalík Radovan 0050001 8656544 ČD - GR důchodce
12:49:00 Paloncý Pavel KSU6349 8680340 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:52:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
12:55:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C KOB START Blansko
12:58:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
13:01:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
13:04:00 Rozsíval Pavel 0080001 0 ČD - OPT Olomouc
13:07:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
13:10:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
13:13:00 Schäfer Michal TZL6304 8680285 C SKOB Zlín
13:16:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
13:19:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
13:22:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
13:25:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Brno Žabovřesky
13:28:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice

H60 4.60 km, 110 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:11:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
12:14:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
12:17:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
12:20:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
12:23:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
12:26:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
12:29:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
12:32:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
12:35:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
12:38:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
12:41:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
12:44:00 Roudný Václav LPU6102 8047207 C OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Mareček Jiří ADA5901 8091212 C OOB Spartak Adamov
12:50:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
12:53:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
12:56:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:59:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:02:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:05:00 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:11:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
13:14:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
13:17:00 Ženčák Jaroslav 0100001 8030639 ČD - OŘOD střed
13:20:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov

H65 4.20 km, 130 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
12:07:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
12:10:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
12:13:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov
12:16:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
12:19:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
12:22:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
12:25:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
12:34:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:37:00 Cigoš Pavel TBM5622 53292 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:43:00 Hejzlar Josef VCB5601 8077486 C OB České Budějovice
12:46:00 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C OK Chrastava
12:49:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
12:52:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
12:55:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
12:58:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
13:01:00 Komínek Jaroslav KON5713 8031413 C KOB Konice
13:04:00 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
13:07:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
13:10:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
13:13:00 Lužný Josef 0090001 8012869 ČD - OŘ HK
13:16:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
13:19:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
13:22:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C OOB TJ Turnov

H70 3.60 km, 120 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:16:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
11:22:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
11:25:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:34:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
11:37:00 Miřijovský Přemysl BOV5001 232153 C TJ Baník Ostrava OKD
11:40:00 Uhmann Petr TBM5103 8005103 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:46:00 Juřeník Josef MOV5201 8660451 C SKOB Ostrava
11:49:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
11:52:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
11:58:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
12:01:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
12:04:00 Toman Stanislav SBR4801 8445312 C SKOB Bruntál
12:07:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:10:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
12:13:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
12:16:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
12:19:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
12:22:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
12:25:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
12:28:00 Peška Antonín HLV4801 2214545 C KČT - OB Holešov
12:31:00 Tibor Korbély 0010002 8516977 AžD Praha
12:34:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha

H75 3.00 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:26:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
12:29:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
12:32:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
12:35:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SK OB Horní Benešov
12:38:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:41:00 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:44:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:47:00 Klech Josef HOB4701 8482107 C SK OB Horní Benešov
12:50:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C TJ Baník Ostrava OKD
12:53:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
12:56:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
12:59:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK Meteor Kačerov
13:02:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
13:05:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný

H80 2.90 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
11:54:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
11:58:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
12:02:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
12:06:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
12:14:00 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK Meteor Kačerov
12:18:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín