Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
05.02.2022
Místo konání:
Rejvíz
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Rejvíz SKI
Ředitel závodu:
Mrkvica Petr
Hlavní rozhodčí:
Novotný Tomáš
Stavitel tratí:
Mareček Petr, Mareček Šimon
JURY:
Škoda Přemek, Kunc Radovan, Košárek Pavel
Kluby:
2AP     2TP     39P     41P     42P     97P     AOP     BOV     CET     DKP     EKP     GIG     JIL     JJN     JPV     KON     KRN     KSH     KSU     LCE     LME     LPU     MLA     OPI     OSN     PGP     PLU     PVP     RIC     ROZ     SBR     SHK     SIT     SJC     SJI     SKV     SPC     SPR     SSP     SSU     STE     STH     SZP     TAP     TBM     TJN     TRI     TUR     TZL     UOL     VCB     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Polewski Dariusz 2AP6100 8024911 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Pacek Karolina 2TP8800 8000597 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Bartczak Jarosław 39P6800 8081268 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:48:00 Kościelny Wojciech 10001 8072563 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Jaroszek radosław 42P9400 8640906 H21C
12:22:00 Lisewska Agnieszka 42P1750 8199809 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Gorczyca Jacek 97P7100 8000834 H45
12:06:00 Nowak Remigiusz 97P7200 8000833 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Holasová Šárka AOP7853 2111725 C D35
11:19:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C H14
11:26:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C H35
11:44:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H35
11:55:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 C H14
11:57:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 C D17
11:59:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C D14
12:03:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 C D17
12:15:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D17
12:54:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 H75
11:25:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H20
11:18:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45
11:28:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 C H14
11:37:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 C H14
12:00:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B H17
12:12:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 A H21
12:28:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Seidl Miroslav EKP7402 8033245 A H21
12:12:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:51:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65
11:30:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 A H20
11:47:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 B D20
12:03:00 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 B H45
12:21:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A H17
12:24:00 Skácelová Kateřina JJN0550 2080848 B D17
12:27:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:42:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 H20
11:12:00 Patterman Prokop KSU0333 8680339 B H20
11:24:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 C H17
11:26:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H20
12:09:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B H17
12:23:00 Štábl Vít KSU1100 2056285 H12
12:36:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H17
12:45:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 C H17
12:04:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C H14
12:19:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8662441 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Straková Linda LME7950 8013864 P
11:31:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C H55
11:47:00 Neumann Zbyněk LME5300 51579 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Fajfr Marek LPU0612 8014543 C H17
11:48:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 B H17
12:37:00 Fiala Petra LPU9659 8654895 E D21
12:51:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 C H14
11:27:00 Beneš Josef MLA0702 8033219 C H17
11:34:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 C H14
11:45:00 Petruš Marek MLA7500 8116729 C H45
11:46:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D45
11:49:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H55
11:51:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 B H17
11:52:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C H14
12:01:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A D20
12:33:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 H20
11:36:00 Velát Josef OPI7302 8226393 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:54:00 Janíček Jan OSN6811 8005140 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H45
11:48:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21
12:21:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 E H21
12:30:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 B D17
12:46:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 D14
11:26:00 Luterová Laura PLU1051 8047160 D12
12:17:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Neumann Jindřich PVP9900 331313 C H21C
11:24:00 Neumannová Renata PVP6650 8515531 C D55
11:43:00 Čechmánková Anna PVP0450 8660550 B D20
11:51:00 Havelík Jaroslav PVP9000 8109401 C H21
12:00:00 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 A H21
12:06:00 Neumann Tomáš PVP8900 8005124 A H21
12:18:00 Čechmánek Václav PVP0600 8005434 A H17
12:49:00 Havelíková Kateřina PVP9250 8667999 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 P
12:31:00 Košárková Iva SHK8153 8656627 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 C D14
11:50:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:43:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D45
12:27:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Hofhanzl Abrahám SJI7300 8654910 C H45
11:14:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 B H35
11:16:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B H20
11:36:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 C H17
11:49:00 Venhoda Lukáš SJI0801 8015319 C H14
11:54:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 C D17
12:02:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H35
12:18:00 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 8116689 B D17
12:30:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H17
12:48:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A H20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 C D12
11:41:00 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C D14
11:44:00 Ouhrabková Bára SPC1256 8022683 C D12
11:46:00 Zradička Matyáš SPC0902 8629752 C H14
12:08:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C H35
12:29:00 Ouhrabka Vít SPC1010 8022695 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H65
12:25:00 Pilc Smržová Kristýna SPR8900 0 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Hrabánková Ilona SSP6250 8013881 C D55
11:07:00 Rychlý Rudolf SSP4100 2260138 H75
11:09:00 Haňkovská Jana SSP4050 8200025 C D65
11:19:00 Koč Zdeněk SSP4700 8200018 C H75
11:31:00 Němec Vladimír SSP4201 8100015 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 H17
12:39:00 Horvát Petr SSU9442 8302000 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:58:00 Hepnar Luboš STE6307 8140910 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Štefan Vít STH0202 8659413 A H20
11:39:00 Puš Roman STH7501 8670476 C H45
11:46:00 Pušová Bára STH0357 8013925 B D20
11:55:00 Chrástová Tereza STH0251 8680409 A D20
11:58:00 Junek Matouš STH0801 8670826 C H14
12:05:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A D14
12:09:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45
12:15:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A H17
12:32:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C H12
12:42:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Laciga Radek SZP8200 8656559 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 C H17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Ptáček Jonáš TBM0717 80001372 C H17
11:19:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 B P
11:20:00 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 D14
11:25:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C H14
11:30:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 C H17
11:30:00 Šťastný Jiří TBM7137 8109413 B H45
11:42:00 Schwab David TBM7401 8007401 C H45
11:44:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 C D14
11:45:00 Ryšavá Viktorie TBM0760 8100048 D17
11:45:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 C H17
11:45:00 Pompura Daniel TBM0108 8100023 H21
11:50:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 C D12
12:09:00 Fuchsová Ema TBM0653 8221278 C D17
12:10:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 H55
12:40:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D55
11:18:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B H20
11:43:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 C H14
11:49:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
11:50:00 Nagyová Zuzana TJN0863 8659409 C D14
11:55:00 Nagy Josef TJN6701 8030649 C H55
11:58:00 Würzová Kateřina TJN6954 8670782 C D45
12:07:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 B H55
12:22:00 Würz Martin TJN6303 8644882 C H55
12:36:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 C H20
11:11:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C H65
11:34:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 C D20
11:39:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 C H17
11:40:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 C D20
11:40:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C H55
11:49:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D20
11:55:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D45
12:09:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 A H21
12:34:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 B D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:38:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 C D14
11:54:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 C H21
12:38:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Janeček Petr UOL7301 2420067 P
11:20:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H35
11:29:00 Bednář Jan UOL5402 8655425 C H65
11:42:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 C H17
12:25:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H55
12:36:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A D17
12:45:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Janošík Radek VCB7402 8519564 P
11:19:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C D35
11:20:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 D12
11:54:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 B H17
12:00:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 C D17
12:01:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55
12:12:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 C D17
12:41:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
11:18:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 C H17
11:31:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C H14
11:35:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H65
11:53:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
11:57:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 B H17
12:00:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H45
12:01:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 C H14
12:03:00 Bureš David VLI0707 8667981 B H17
12:19:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C D45
12:43:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 E D21
12:48:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A D17
12:51:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 E H21
12:57:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H20
11:38:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 B H35
11:38:00 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 C D12
11:40:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 C H14
11:57:00 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 B H21
11:57:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C H45
12:06:00 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C D17
12:06:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 B H17
12:30:00 Hašek Jan VPM0001 8656631 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Klech Richard VRB7201 8662299 C H45
11:10:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B H20
11:13:00 Peňázová Hana VRB7878 301225 P
11:22:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 E H20
11:24:00 Peňáz Radek VRB7606 2092364 H45
11:36:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 A H20
11:51:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C D17
12:21:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 B D17
12:24:00 Matuš Vojtěch VRB9606 8662294 E H21
12:35:00 Peňáz Jan VRB1111 2092391 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H20
11:35:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 C D14
11:37:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H55
11:46:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55
11:56:00 Hančová Karolína VRL0952 8014548 C D14
11:58:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D20
12:01:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45
12:12:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H17
12:13:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C D45
12:52:00 Randáková Helena VRL7452 8518812 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 Titz Adam VSP0401 8151968 B H20
11:25:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D35
11:32:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A H20
11:48:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 C D17
11:52:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D20
11:52:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45
11:53:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C D14
12:02:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14
12:10:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45
12:15:00 Průša Michal VSP7310 8667547 A H21
12:15:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H45
12:22:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D45
12:24:00 Elleder David VSP0609 8116696 A H17
12:27:00 Průša Kryštof VSP0102 8410807 E H21
12:33:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D17
12:33:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A H17
12:39:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 H14
12:26:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:43:00 Holinka Martin 0 H55

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:06 Kołodziejczyk Łukasz 20013 8631683 Poland Team H17
11:07 Lukaszyk Maksymilian 20035 8516405 Poland Team H14
11:08 Kuryj Marek 20008 9101303 Poland Team H35
11:08 Moszkowicz Julia 20029 8000389 Poland Team D12
11:08 Kaszowska Zofia 20024 8631699 Poland Team D14
11:10 Krempinski Franciszek 20033 8035590 Poland Team H14
11:11 Skorupa Piotr 20037 8657175 Poland Team H21C
11:11 Prais Julia 20025 8200612 Poland Team D14
11:12 Marszalek Waldemar 20011 8631703 Poland Team H45
11:13 Kaczmarek Anna 20001 8121986 Poland Team D35
11:13 Marszalek Patryk 20034 8631676 Poland Team H14
11:14 Jablonska Alicja 20028 8631683 Poland Team D12
11:14 Dziuba Justyna 20027 8629801 Poland Team D14
11:17 Mikołajczak Iga 20026 8200656 Poland Team D14
11:23 Paszyński Piotr 20007 8339319 Poland Team H21C
11:32 Krempinski Piotr 20006 8002652 Poland Team H35
11:33 Bergier Tomasz 20009 9102728 Poland Team H45
11:34 Niessner Piotr 20014 8200663 Poland Team H55
11:35 Moszkowicz Paweł 20030 8180667 Poland Team H21C
11:36 Pogoda Kinga 20022 8631688 Poland Team D17
11:39 Polewka Aleksandra 20021 8515550 Poland Team D17
11:41 Kruczek Stanislaw 20017 2057145 Poland Team H65
11:41 Łoniewski Grzegorz 20010 8230882 Poland Team H21C
11:42 Polewka Julianna 20023 8516450 Poland Team D17
11:52 Olech Andrzej 20015 8300159 Poland Team H55
11:56 Lippa Grzegorz 20005 8024912 Poland Team H35
11:59 Wiercinski Piotr 20019 8000382 Poland Team H65
12:04 Skorupa Stanislaw 20016 8631666 Poland Team H55
12:07 Bugaj Teresa 20003 8000390 Poland Team D45
12:11 Marszalek Dawid 20031 8631667 Poland Team H12
12:13 Nikitczenko Natasza 20020 8667263 Poland Team D21
12:13 Labuzinski Slawomir 20012 8010867 Poland Team H55
12:14 Mikolajczak Tymon 20032 8170208 Poland Team H12
12:16 Romanowicz Emilia 20036 8230390 Poland Team D21
12:16 Lukaszyk Sylwia 20004 8517305 Poland Team D45
12:19 Pabich Maria 20018 8033071 Poland Team D21
12:25 Gornicka-Antonowicz Anna 20002 8240668 Poland Team D45