Logo

Startovka závodu: Zimní kotár

Datum:
13.11.2021
Místo konání:
Runářov – hospoda Na Chmatově
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Chmatow, 1 : 7500, e = 5 m
Ředitel závodu:
Navrátil Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R3
Stavitel tratí:
Grepl Ladislav - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C TJ SOKOL Plumlov
11:04:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
11:08:00 Dedková Monika JPV1181 2224530 Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 C KOB START Blansko
11:16:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
11:20:00 Valenčíková Helena ZPV1250 7001405 C KOB ZPV Prostějov

D14 2.70 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Václavková Amálie KON1079 0 C KOB Konice
11:03:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B TJ Sokol Ptení
11:09:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
11:13:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
11:17:00 Štefková Michaela PLU0851 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
11:19:00 Vrbová Marie PTE0850 8014447 C TJ Sokol Ptení
11:21:00 Rozehnalová Anna JPV0700 2222798 Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:27:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
11:29:00 Dedková Zdena JPV0752 2222795 Oddíl OS SK Prostějov
11:33:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B KOB Konice
11:35:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B TJ Sokol Ptení
11:37:00 Balvanová Vendula JPV0750 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:41:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 C KOB Konice

D18 3.90 km, 85 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:56:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
12:04:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C Oddíl OS SK Prostějov
12:08:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
12:12:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov

D19 4.40 km, 115 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Polášková Milena UOL8100 2224536 SOB Olomouc
11:42:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko
11:48:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
11:50:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C SKOB Zlín
11:52:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:56:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
11:58:00 Jančová Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
12:00:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
12:04:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
12:06:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
12:08:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
12:12:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc

D35 3.70 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C KOB Konice
11:03:00 Gottwaldová Hana JPV7551 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:07:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
11:11:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
11:15:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C Oddíl OS SK Prostějov
11:17:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
11:19:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:21:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:25:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
11:27:00 Balvanová Martina JPV7777 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:29:00 Valenčíková Irena ZPV7950 8226360 C KOB ZPV Prostějov
11:31:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
11:35:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
11:39:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
11:43:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
11:47:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
11:51:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
11:53:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:57:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:59:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Ženčáková Marie 0020002 2032185 ASPV OA
12:03:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
12:05:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
12:07:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice

D50 3.10 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:06:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:10:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk

H10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Zapletal David KON1111 8898 C KOB Konice
11:30:00 Valenčík Martin ZPV1200 7210921 C KOB ZPV Prostějov
11:32:00 Pospíšil Jáchym PTE1111 2135192 C TJ Sokol Ptení
11:36:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C KOB START Blansko
11:38:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc
11:48:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov
11:52:00 Václavek Alois KON1132 0 C KOB Konice

H14 3.30 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C KOB Konice
11:05:00 Buchta David STE0702 2087799 C SK SKI-OB Šternberk
11:07:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 B Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C SOB Olomouc
11:13:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
11:15:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Vrba Antonín PTE1001 8014572 C TJ Sokol Ptení
11:19:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
11:23:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Podzimek Theodor KON0808 2134360 C KOB Konice
11:27:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
11:29:00 Hedrich Miroslav SSU0705 2001959 C SK Severka Šumperk
11:33:00 Dedek Martin JPV0919 2771945 Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
11:37:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:39:00 Sedláček Matěj HLV1000 219219 C KČT - OB Holešov
11:43:00 Hasal Jiří UOL1101 8119514 C SOB Olomouc
11:45:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
11:47:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:49:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C KOB Konice
11:51:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk

H18 5.80 km, 170 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 B KOB Konice
11:57:00 Kobylka David ASU0546 8518317 C Magnus Orienteering
12:03:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
12:07:00 Dvořák Michael RBK0406 2111740 C SK Radioklub Blansko
12:11:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice

H19 6.30 km, 185 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Tomášek Adam CEL0400 7000508 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:17:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Smolen Karel GIG0300 8226341 C GIGANT Orienteering
11:23:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C KOB START Blansko
11:29:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
11:31:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
11:33:00 Světnický František STE0204 2027218 A SK SKI-OB Šternberk
11:35:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 Dvořák Miloslav KON7537 8328679 C KOB Konice
11:41:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
11:43:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:45:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
11:47:00 Tomášek Ondřej CEL0100 7210918 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:49:00 Procházka Josef 0060001 8116756 SK SKIVELO Olomouc
11:51:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C TJ SOKOL Plumlov
11:57:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:59:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
12:01:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
12:03:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
12:05:00 Karásek František PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
12:09:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C KOB START Blansko

H35 5.90 km, 170 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
11:02:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
11:04:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
11:12:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
11:14:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
11:16:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
11:18:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
11:20:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
11:24:00 Tomášek Jiří CEL6426 7210922 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:26:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
11:28:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Valenčík Radim ZPV7901 8517455 C KOB ZPV Prostějov
11:32:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
11:34:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:36:00 Koutný Pavel JPV7300 2148110 C Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
11:42:00 Ženčák Jaroslav 0020001 2060274 ASPV OA
11:44:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
11:46:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
11:48:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
11:50:00 Novotný Petr 0080001 2067992 DUKLA Blansko
11:52:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
11:54:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
11:58:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
12:00:00 Tempír Tomáš 0070001 2214511 neregistrovani
12:02:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
12:08:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice
12:10:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
12:12:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov

H50 4.10 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
11:02:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
11:04:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
11:06:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:12:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:14:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
11:18:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
11:24:00 Buráň Zdeněk 0030001 2127637 BzB
11:26:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C SK Haná orienteering
11:28:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:30:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
11:32:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
11:34:00 Albert František OOL5804 8471958 C SK Haná orienteering
11:36:00 Ilja Dvorský 0050001 416082 neregistrovaný
11:38:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:42:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:44:00 Kobylka Roman ASU6749 7210915 C Magnus Orienteering
11:46:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
11:48:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
11:50:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:52:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín
11:54:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:58:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

HDR 2.10 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bublová Matylda UOL1550 2045237 C SOB Olomouc
11:00:00 Burda Robin NNNXXXX 7202579 Neregistrovaní
11:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C KOB Konice
11:00:00 Dostálová Jolana KON1062 0 C KOB Konice
11:00:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Jalová Adélka RBK1555 980337 SK Radioklub Blansko
11:00:00 Jirka Martin SBK1818 52430 C KOB START Blansko
11:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
11:00:00 Kropáček Šimon STE1400 2143381 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Malasková Linda 0010001 0 DDM Olomouc
11:00:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Pávek Hynek NNN0002 0 Neregistrovaní
11:00:00 Pávková Alice NNN0001 0 Neregistrovaní
11:00:00 Rouš Antonín KON1414 0 C KOB Konice
11:00:00 Rouš Josef KON1128 0 C KOB Konice
11:00:00 Svojanovský Maxmilián KON1616 0 KOB Konice
11:00:00 Zvacek Marek 0070003 0 neregistrovani
11:00:00 Zvacek Ondrej 0070002 0 neregistrovani

P 3.20 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Buráňová Hana 0030003 2108870 BzB
11:00:00 Dedková Iveta JPV7853 2221436 Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Dvořák Václav RBK7302 2115713 SK Radioklub Blansko
11:00:00 Dvořáková Lucie KON7878 8907 KOB Konice
11:00:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C SK Radioklub Blansko
11:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 224897 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Janeček Petr UOL7301 2420067 C SOB Olomouc
11:00:00 Janečková Moťková Jitka UOL7151 1452447 C SOB Olomouc
11:00:00 Janča Jaroslav NNN0003 232162 Neregistrovaní
11:00:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C KOB START Blansko
11:00:00 Kastner Vilém STE0703 2143386 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Nevrlík Aleš KON8585 2108871 KOB Konice
11:00:00 Podzimek Petr KON7629 2134361 C KOB Konice
11:00:00 Václavek Leoš KON8282 0 KOB Konice
11:00:00 Václavková Lenka KON8155 0 KOB Konice
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice
11:00:00 Škrabalová Eva KON7676 2125331 C KOB Konice