Logo

Startovka závodu: Zimní kotár

Klubová startovka

Datum:
13.11.2021
Místo konání:
Runářov – hospoda Na Chmatově
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Chmatow, 1 : 7500, e = 5 m
Ředitel závodu:
Navrátil Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R3
Stavitel tratí:
Grepl Ladislav - R3
Kluby:
NNN     AOP     ASU     BBM     CEL     GIG     HLV     HOB     JPV     KAM     KON     KSU     KVS     LBM     OOL     OTK     PBM     PLU     PTE     RBK     SBK     SCP     SKM     SSU     STE     TBM     TZL     UOL     VBM     ZBM     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Burda Robin NNNXXXX 7202579 HDR
11:00:00 Pávek Hynek NNN0002 0 HDR
11:00:00 Pávková Alice NNN0001 0 HDR
11:00:00 Janča Jaroslav NNN0003 232162 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C H19
11:47:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H14
12:01:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H19
12:08:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Kobylka Roman ASU6749 7210915 C H50
11:57:00 Kobylka David ASU0546 8518317 C H18
11:59:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D35
11:18:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Tomášek Adam CEL0400 7000508 C H19
11:24:00 Tomášek Jiří CEL6426 7210922 C H35
11:47:00 Tomášek Ondřej CEL0100 7210918 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Smolen Karel GIG0300 8226341 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C D35
11:39:00 Sedláček Matěj HLV1000 219219 C H14
11:48:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C HDR
11:48:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C H10
12:12:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dedková Iveta JPV7853 2221436 P
11:02:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H50
11:03:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C D14
11:03:00 Gottwaldová Hana JPV7551 0 C D35
11:04:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C H35
11:07:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 B H14
11:08:00 Dedková Monika JPV1181 2224530 D10
11:12:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C H35
11:13:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B D14
11:14:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C H50
11:15:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C D35
11:17:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H19
11:20:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C H35
11:21:00 Rozehnalová Anna JPV0700 2222798 D14
11:21:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C D35
11:23:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H14
11:27:00 Balvanová Martina JPV7777 0 C D35
11:28:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C H35
11:29:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A H19
11:29:00 Dedková Zdena JPV0752 2222795 D14
11:33:00 Dedek Martin JPV0919 2771945 H14
11:35:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D35
11:36:00 Koutný Pavel JPV7300 2148110 C H35
11:37:00 Balvanová Vendula JPV0750 0 C D14
11:41:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D35
11:45:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B H14
11:46:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C H35
11:47:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C D35
11:51:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H19
11:56:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B D18
11:57:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D35
12:04:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C D18
12:05:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C D35
12:12:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:58:00 Jančová Jana KAM9450 8012863 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C HDR
11:00:00 Dostálová Jolana KON1062 0 C HDR
11:00:00 Rouš Antonín KON1414 0 C HDR
11:00:00 Rouš Josef KON1128 0 C HDR
11:00:00 Svojanovský Maxmilián KON1616 0 HDR
11:00:00 Dvořáková Lucie KON7878 8907 P
11:00:00 Nevrlík Aleš KON8585 2108871 P
11:00:00 Podzimek Petr KON7629 2134361 C P
11:00:00 Václavek Leoš KON8282 0 P
11:00:00 Václavková Lenka KON8155 0 P
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C P
11:00:00 Škrabalová Eva KON7676 2125331 C P
11:01:00 Václavková Amálie KON1079 0 C D14
11:01:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C D35
11:03:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C H14
11:11:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C D14
11:16:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C D10
11:25:00 Podzimek Theodor KON0808 2134360 C H14
11:26:00 Zapletal David KON1111 8898 C H10
11:33:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B D14
11:39:00 Dvořák Miloslav KON7537 8328679 C H19
11:41:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 C D14
11:43:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H19
11:46:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H50
11:49:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C H14
11:52:00 Václavek Alois KON1132 0 C H10
11:53:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 B H18
12:07:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D35
12:08:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C D19
12:08:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C H35
12:11:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H50
11:38:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C H50
11:43:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C D35
11:58:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H35
11:25:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D35
11:26:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H35
11:37:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D35
11:49:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D35
12:03:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H50
11:23:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D35
11:37:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 B H14
11:42:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C H10
11:53:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C H50
11:16:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C H50
11:26:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C H50
11:31:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H19
11:34:00 Albert František OOL5804 8471958 C H50
11:42:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H50
11:50:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H50
11:58:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C HDR
11:00:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 C HDR
11:00:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C HDR
11:00:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C D10
11:17:00 Štefková Michaela PLU0851 8663160 B D14
11:19:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B H14
11:23:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H19
11:27:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C D14
11:35:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C H14
11:35:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H19
11:40:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C H35
11:55:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C H19
11:59:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C D35
12:00:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D19
12:05:00 Karásek František PLU0301 8061407 A H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C P
11:05:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B D14
11:17:00 Vrba Antonín PTE1001 8014572 C H14
11:19:00 Vrbová Marie PTE0850 8014447 C D14
11:32:00 Pospíšil Jáchym PTE1111 2135192 C H10
11:35:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jalová Adélka RBK1555 980337 HDR
11:00:00 Dvořák Václav RBK7302 2115713 P
11:00:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C P
11:06:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D50
11:10:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H50
11:28:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H50
11:48:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C H50
12:07:00 Dvořák Michael RBK0406 2111740 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jirka Martin SBK1818 52430 C HDR
11:00:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C P
11:12:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 C D10
11:13:00 Daněk František SBK1010 811213 C H14
11:27:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C H19
11:34:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H35
11:36:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C H10
11:44:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C D19
11:54:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
12:11:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 224897 C P
11:04:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C D10
11:20:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C H50
11:29:00 Hedrich Miroslav SSU0705 2001959 C H14
11:51:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kropáček Šimon STE1400 2143381 C HDR
11:00:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B P
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
11:00:00 Kastner Vilém STE0703 2143386 P
11:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C P
11:05:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D35
11:05:00 Buchta David STE0702 2087799 C H14
11:09:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C D14
11:15:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B H14
11:16:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C D50
11:25:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D14
11:33:00 Světnický František STE0204 2027218 A H19
11:38:00 Binar Vít STE1201 2049585 C H10
11:42:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B D19
11:51:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B H14
11:52:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35
12:03:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H19
12:06:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D50
11:18:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H50
11:19:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H19
12:09:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C D19
11:52:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C H35
11:00:00 Bublová Matylda UOL1550 2045237 C HDR
11:00:00 Janeček Petr UOL7301 2420067 C P
11:00:00 Janečková Moťková Jitka UOL7151 1452447 C P
11:04:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C H50
11:07:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C D35
11:09:00 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C H14
11:14:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H35
11:19:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C D35
11:27:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B H14
11:32:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C H50
11:40:00 Polášková Milena UOL8100 2224536 D19
11:41:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C H19
11:43:00 Hasal Jiří UOL1101 8119514 C H14
11:44:00 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C H10
11:44:00 Smékal David UOL7503 886282 C H35
11:45:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C D35
11:48:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A D19
11:54:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H50
11:56:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D19
11:57:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H19
12:02:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H35
12:03:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C D35
12:04:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D19
12:12:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:52:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C H35
11:39:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H35
11:20:00 Valenčíková Helena ZPV1250 7001405 C D10
11:29:00 Valenčíková Irena ZPV7950 8226360 C D35
11:30:00 Valenčík Martin ZPV1200 7210921 C H10
11:30:00 Valenčík Radim ZPV7901 8517455 C H35
11:31:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D35
11:32:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Malasková Linda 0010001 0 DDM Olomouc HDR
11:42 Ženčák Jaroslav 0020001 2060274 ASPV OA H35
12:01 Ženčáková Marie 0020002 2032185 ASPV OA D35
11:00 Buráňová Hana 0030003 2108870 BzB P
11:24 Buráň Zdeněk 0030001 2127637 BzB H50
11:36 Ilja Dvorský 0050001 416082 neregistrovaný H50
11:49 Procházka Josef 0060001 8116756 SK SKIVELO Olomouc H19
11:00 Zvacek Marek 0070003 0 neregistrovani HDR
11:00 Zvacek Ondrej 0070002 0 neregistrovani HDR
12:00 Tempír Tomáš 0070001 2214511 neregistrovani H35
11:50 Novotný Petr 0080001 2067992 DUKLA Blansko H35