Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Čermná nad Orlicí, Čičová
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Pobočník 2022, 1:10 000, stav duben 2022, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Koblic Jan - R3
Kluby:
ALB     BRU     BZP     CET     CTB     DKP     DOB     EKP     HJL     HOR     CHC     CHT     JIL     KOR     KUN     KUO     LIP     LPU     LTU     NPA     OOL     PBM     PDY     PHK     SHK     SJC     SMB     SNA     SRK     STE     STH     TBM     TUR     TYN     VAM     VCB     VRL     XHK     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 928 Vandělíková Anna ALB2050 8076035 HDR
10:00:00 00 929 Sojková Petra ALB8950 7215 HDR
10:02:00 02 868 Černý Petr ALB6000 7224 C H60C
10:19:00 19 653 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C H21C
10:49:00 49 692 Roll Martin ALB8401 7206 C H35C
10:51:00 51 669 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:33:00 33 782 Vychopeň Tomáš BRU6800 8137509 C H45D
11:03:00 63 792 Meier Jiří BRU7400 8670483 C H45D
11:37:00 97 623 Meier Jakub BRU0501 8670486 B H18C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:14:00 74 379 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C D55C
11:33:00 93 241 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C D21D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 967 Hájek Martin CET1801 361913 C HDR
10:00:00 00 971 Vytečková Lucie CET1851 361914 C HDR
10:00:00 00 972 Vytečka Martin CET1601 9720 C HDR
10:00:00 00 987 Kadrmanová Nela CET1151 9723 C P
10:12:00 12 909 Čípa Jiří CET5002 2085582 C H70C
10:21:00 21 912 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H70C
10:28:00 28 216 Pilíková Veronika CET8152 436953 C D21C
10:29:00 29 713 Betlach Michal CET7801 2058466 C H35D
10:38:00 38 309 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D45C
10:38:00 38 716 Šafář Miroslav CET7001 232633 C H35D
11:02:00 62 502 Šafář Jakub CET1103 2219028 C H12C
11:07:00 67 469 Šafář Jan CET1402 2213811 C H10N
11:08:00 68 277 Šafářová Ivana CET8051 9724 C D35D
11:30:00 90 834 Záveský Richard CET6301 232860 C H55C
11:43:00 103 762 Kadrman Jiří CET7301 2801039 C H45C
11:50:00 110 201 Kovářová Jana CET0251 8670795 B D20C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 730 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:37:00 37 464 Mrázek Václav DKP1202 8209 C H10N
10:40:00 40 270 Mrázková Jana DKP7857 8206 C D35D
10:40:00 40 23 Mrázková Barbora DKP1451 51797 C D10N
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 953 Gregor Matyáš DOB1501 0 C HDR
10:04:00 04 805 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H50C
10:15:00 15 651 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21C
10:24:00 24 901 Stárek Jiří DOB5001 9818 C H65D
10:27:00 27 657 Lžíčař Martin DOB8803 8180410 C H21C
10:30:00 30 781 Dudášek Karel DOB7001 888649 C H45D
10:31:00 31 217 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C D21C
10:51:00 51 305 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C D40C
11:17:00 77 555 Kubec Adam DOB0900 2073719 C H14C
11:34:00 94 879 Tůma Miloš DOB5600 7243 C H65C
11:36:00 96 284 Gregorová Radka DOB8750 7221 C D35D
11:38:00 98 187 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C D18C
11:52:00 112 136 Stolinová Andrea DOB0990 7233 C D14C
11:55:00 115 529 Stolina David DOB1111 51493 C H12D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:24:00 24 296 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D40C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1004 Hájková Petra HJL8750 2148069 C P
10:00:00 00 1019 Susová Klára HJL0951 2420047 C P
10:00:00 00 964 Pajerová Laura HJL1151 2100982 C HDR
10:00:00 00 975 Červinková Michaela HJL1350 2420049 C HDR
10:06:00 06 2 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C D10C
10:13:00 13 734 Bláha Jan HJL8200 8226314 C H40C
10:18:00 18 6 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C D10C
10:29:00 29 62 Chotěnovská Nela HJL1153 2039821 C D12C
10:36:00 36 441 Červinka Dominik HJL1202 2126356 C H10C
10:43:00 43 113 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B D14C
11:14:00 74 345 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C D45D
11:18:00 78 251 Makovská Lenka HJL8650 9145 C D35C
11:33:00 93 802 Kušička Josef HJL7600 1425339 C H45D
11:43:00 103 525 Mokrý Tadeáš HJL1100 2148138 C H12D
12:00:00 120 96 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C D12D
12:06:00 126 98 Bláhová Klára HJL1150 8014453 C D12D
12:07:00 127 479 Bláha Štěpán HJL1300 9103 C H10N
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1026 Kuneš Vojtěch HOR0200 2032181 C T
10:00:00 00 939 Jindra Cyril HOR1301 2218976 C HDR
10:00:00 00 988 Kunešová Petra HOR7650 1398984 C P
10:01:00 01 458 Zollmann Filip HOR1600 2218973 C H10N
10:05:00 05 531 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B H14C
10:09:00 09 774 Jindra Vladimír HOR7500 2218974 C H45D
10:28:00 28 813 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H50C
10:31:00 31 659 Rücker Jan HOR0201 8140917 A H21C
10:31:00 31 463 Zollmann David HOR1200 2218972 C H10N
10:41:00 41 495 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H12C
10:59:00 59 316 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C D45C
11:03:00 63 860 Rücker Petr HOR6500 2035741 C H55D
11:05:00 65 342 Saifrtová Jana HOR7551 2218979 C D45D
11:09:00 69 862 Horák Jan HOR6000 2218971 C H55D
11:32:00 92 351 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C D45D
11:34:00 94 522 Saifrt Matěj HOR1000 2218978 C H12D
11:44:00 104 571 Jindra Antonín HOR0903 2224206 C H14D
11:44:00 104 355 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C D45D
11:46:00 106 763 Saifrt Tomáš HOR7600 2218977 C H45C
11:50:00 110 573 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C H14D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1034 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 C T
10:00:00 00 1036 Holinger Jiří CHC7707 8201177 C T
10:00:00 00 931 Komárek Josef CHC1501 232903 C HDR
10:00:00 00 976 Šimková Markéta CHC7856 9560 C P
10:08:00 08 706 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C H35D
10:18:00 18 294 Nimshausová Hana CHC8151 8110513 C D40C
10:21:00 21 654 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C H21C
10:26:00 26 874 Grundman Martin CHC5801 2060285 C H60C
10:31:00 31 740 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C H40C
10:39:00 39 784 Semrád Pavel CHC6602 8006602 C H45D
10:40:00 40 604 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B H18C
10:55:00 55 225 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C D21C
11:00:00 60 445 Šimek Jan CHC1301 2134304 C H10C
11:02:00 62 827 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C H55C
11:05:00 65 376 Semrádová Jitka CHC6651 8166708 C D55C
11:09:00 69 578 Borovec Šimon CHC0701 9550 C H16C
11:11:00 71 679 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H21C
11:18:00 78 831 Půlpán Roman CHC6501 2025343 C H55C
11:19:00 79 617 Pirkl Jakub CHC0503 8205420 C H18C
11:32:00 92 512 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B H12C
11:35:00 95 328 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C D45C
11:40:00 100 132 Holingerová Alžběta CHC0953 8021409 C D14C
11:45:00 105 243 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C D21D
11:47:00 107 148 Nimshausová Helena CHC0854 9822 C D14D
11:53:00 113 574 Matoušek Alex CHC0902 232905 C H14D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1017 Burešová Petra CHT8354 232888 C P
10:02:00 02 53 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B D12C
10:03:00 03 906 Vítek Josef CHT4802 51948 C H70C
10:04:00 04 731 Dvořák Richard CHT8101 2260137 C H40C
10:18:00 18 777 Votruba Petr CHT7502 2148258 C H45D
10:30:00 30 915 Zlesák Milan CHT5101 51951 C H70C
10:35:00 35 541 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B H14C
10:39:00 39 151 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B D16C
10:55:00 55 609 Keller Filip CHT0503 2115707 B H18C
11:04:00 64 228 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 C D21C
11:04:00 64 120 Kellerová Alice CHT0852 8013487 B D14C
11:12:00 72 249 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D35C
11:22:00 82 755 Keller Ivo CHT7703 2148244 C H45C
11:23:00 83 324 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 C D45C
11:29:00 89 82 Vítková Eva CHT1053 8047244 B D12C
11:41:00 101 330 Juračková Jana CHT6052 9237 C D45C
11:49:00 109 884 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:12:00 12 775 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H45D
10:23:00 23 537 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H14C
10:31:00 31 418 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65C
10:32:00 32 540 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C H14C
10:33:00 33 923 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H75C
10:46:00 46 114 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B D14C
11:01:00 61 30 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C D10N
11:06:00 66 861 Král Martin JIL6101 9071 C H55D
11:15:00 75 796 Gernert Alan JIL7001 49414 C H45D
11:19:00 79 471 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C H10N
11:23:00 83 182 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B D18C
11:27:00 87 584 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B H16C
11:28:00 88 757 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45C
11:32:00 92 385 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D55C
11:37:00 97 131 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B D14C
11:43:00 103 44 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C D10N
11:43:00 103 882 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H65C
11:47:00 107 190 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B D18C
11:49:00 109 527 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C H12D
11:51:00 111 175 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B D16C
11:58:00 118 49 Vondroušová Agáta JIL1551 425574 C D10N
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1011 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C P
10:00:00 00 952 Macháček Jakub KOR1600 2051472 HDR
10:19:00 19 105 Bašová Ema KOR0850 2087679 C D14C
11:28:00 88 39 Sedláčková Magdaléna KOR1251 2083388 C D10N
11:41:00 101 570 Sedláček Benedikt KOR0902 2061852 C H14D
11:47:00 107 572 Vít Petr KOR0805 2181291 C H14D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:06:00 06 869 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C H60C
10:33:00 33 916 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C H70C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1031 Potočková Hana KUO9051 2144027 C T
10:00:00 00 1035 Falta Radim KUO7802 8017736 C T
10:05:00 05 705 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C H35D
10:22:00 22 811 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C H50C
10:48:00 48 272 Šlesingerová Jitka KUO7851 887161 C D35D
10:56:00 56 315 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C D45C
11:26:00 86 325 Brožková Květa KUO7451 8680395 C D45C
11:38:00 98 145 Šlesingerová Nela KUO0951 2127551 C D14D
11:52:00 112 765 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:44:00 104 331 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 991 Malá Marie LPU4753 301172 C P
10:00:00 00 993 Helmeczi Kateřina LPU7869 0 C P
10:00:00 00 995 Kay Kateřina LPU7963 2001986 C P
10:00:00 00 996 Tomčala Michal LPU2223 0 P
10:00:00 00 998 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C P
10:00:00 00 999 Macl Jan LPU9102 7209785 C P
10:00:00 00 1000 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C P
10:00:00 00 941 Vávra Kristián LPU1701 9325 C HDR
10:00:00 00 942 Stryková Kamila LPU1651 2075644 C HDR
10:00:00 00 943 Kakos Martin LPU1304 835307 C HDR
10:00:00 00 946 Kříž Prokop LPU1602 0 C HDR
10:00:00 00 947 Kroupová Elen LPU1851 2075645 C HDR
10:00:00 00 948 Kokaislová Aneta LPU1556 2091559 C HDR
10:00:00 00 949 Potchepko Klimplová Emma LPU1751 2075605 C HDR
10:00:00 00 950 Maclová Adina LPU1951 9867 C HDR
10:00:00 00 951 Lučan Jakub LPU1401 515134 C HDR
10:00:00 00 990 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C P
10:03:00 03 645 Procházka David LPU9113 8656511 R H21C
10:04:00 04 261 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C D35D
10:04:00 04 100 Dominová Julie LPU0857 8663171 B D14C
10:04:00 04 431 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D70C
10:05:00 05 483 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B H12C
10:05:00 05 365 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C D50C
10:06:00 06 290 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D40C
10:07:00 07 732 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H40C
10:08:00 08 532 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H14C
10:08:00 08 55 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B D12C
10:08:00 08 405 Léharová Iva LPU6152 2109765 C D60C
10:09:00 09 842 Procházka Radek LPU6504 2060272 C H55D
10:09:00 09 896 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C H65D
10:09:00 09 908 Třasák Milan LPU5206 9257 C H70C
10:10:00 10 870 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C H60C
10:10:00 10 433 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C D70C
10:10:00 10 210 Vojtíšková Viktorie LPU0051 8109301 C D21C
10:11:00 11 485 Jirout Vilém LPU1012 8014516 C H12C
10:12:00 12 437 Pýcha František LPU1305 2025377 C H10C
10:14:00 14 534 Maloch David LPU0905 8109427 B H14C
10:14:00 14 392 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C D55D
10:14:00 14 708 Bolech Filip LPU8602 49634 H35D
10:15:00 15 293 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C D40C
10:15:00 15 844 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C H55D
10:16:00 16 735 Hovorka Pavel LPU7908 8482109 C H40C
10:16:00 16 809 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C H50C
10:17:00 17 487 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C H12C
10:17:00 17 369 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C D50C
10:20:00 20 536 Držka Filip LPU0901 2103270 C H14C
10:20:00 20 59 Stryková Johana LPU1151 8013850 C D12C
10:20:00 20 407 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C D60C
10:20:00 20 710 Maloch Pavel LPU7719 9287 C H35D
10:21:00 21 7 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C D10C
10:21:00 21 846 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C H55D
10:21:00 21 921 Málek Josef LPU3901 416268 C H75C
10:23:00 23 371 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D50C
10:25:00 25 462 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C H10N
10:26:00 26 538 Goláň František LPU0803 8663151 B H14C
10:26:00 26 61 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C D12C
10:26:00 26 712 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C H35D
10:27:00 27 9 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C D10C
10:27:00 27 848 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C H55D
10:27:00 27 902 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65D
10:27:00 27 914 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C H70C
10:28:00 28 739 Václavek Jan LPU7816 8461733 C H40C
10:32:00 32 492 Domin Ondřej LPU1103 8014491 C H12C
10:33:00 33 11 Stryková Zuzana LPU1351 7210072 C D10C
10:34:00 34 741 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C H40C
10:34:00 34 815 Fencl Petr LPU6901 2102522 C H50C
10:35:00 35 715 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C H35D
10:36:00 36 783 Věříš Jan LPU7103 8113506 C H45D
10:37:00 37 420 Lennerová Eva LPU5653 9279 C D65C
10:37:00 37 219 Peterová Jana LPU0057 8656599 E D21C
10:38:00 38 542 Šípek Daniel LPU0806 8663155 C H14C
10:39:00 39 13 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C D10C
10:39:00 39 663 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21C
10:40:00 40 112 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B D14C
10:41:00 41 310 Knapová Iva LPU6052 8648581 C D45C
10:41:00 41 66 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C D12C
10:41:00 41 401 Kološová Jana LPU6653 9346 C D55D
10:42:00 42 152 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C D16C
10:43:00 43 818 Czagan Jan LPU7106 8226345 C H50C
10:43:00 43 422 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C D65C
10:44:00 44 271 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C D35D
10:44:00 44 718 Tomčala David LPU 0 H35D
10:45:00 45 15 Křížová Magdalena LPU1257 0 C D10C
10:45:00 45 854 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H55D
10:46:00 46 222 Kulhavá Šárka LPU9357 8014525 C D21C
10:46:00 46 745 Kříž Libor LPU7804 8007804 C H40C
10:46:00 46 25 Křížová Dorota LPU1453 7759073 C D10N
10:47:00 47 545 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C H14C
10:47:00 47 312 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C D45C
10:47:00 47 667 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C H21C
10:48:00 48 154 Kuhnová Alžběta LPU0652 8054118 C D16C
10:49:00 49 466 Odvody Vilém LPU1502 828384 C H10N
10:50:00 50 69 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B D12C
10:50:00 50 720 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C H35D
10:51:00 51 17 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C D10C
10:51:00 51 788 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H45D
10:52:00 52 224 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C D21C
10:53:00 53 499 Kozel Lukáš LPU1010 2096140 C H12C
10:53:00 53 670 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H21C
10:55:00 55 746 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H45C
10:55:00 55 117 Nožičková Ema LPU0953 8109429 B D14C
10:55:00 55 694 Zitka Adam LPU8402 8663196 C H35C
10:56:00 56 71 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B D12C
10:56:00 56 722 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35D
10:58:00 58 226 Jansová Doubravka LPU9750 8230897 C D21C
10:59:00 59 549 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B H14C
10:59:00 59 673 Žák Jan LPU9802 8141421 C H21C
11:00:00 60 275 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C D35D
11:01:00 61 748 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C H45C
11:03:00 63 159 Nožičková Lea LPU0753 8013856 C D16C
11:03:00 63 675 Roudný Martin LPU0002 8656620 E H21C
11:06:00 66 446 Nachtigall Jakub LPU1209 2102526 C H10C
11:09:00 69 678 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C H21C
11:10:00 70 230 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21C
11:10:00 70 751 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C H45C
11:12:00 72 162 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C D16C
11:13:00 73 34 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C D10N
11:13:00 73 123 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B D14C
11:14:00 74 506 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B H12C
11:14:00 74 321 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D45C
11:14:00 74 77 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B D12C
11:16:00 76 279 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C D35D
11:16:00 76 616 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B H18C
11:17:00 77 346 Janáčková Kateřina LPU7664 2070813 C D45D
11:18:00 78 581 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H16C
11:18:00 78 448 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C H10C
11:19:00 79 233 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C D21C
11:19:00 79 754 Macek Pavel LPU7517 8003594 C H45C
11:19:00 79 36 Ševčíková Kristýna LPU1365 214605 C D10N
11:19:00 79 683 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C H21C
11:20:00 80 508 Udržal Jakub LPU1100 886715 C H12C
11:20:00 80 323 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D45C
11:21:00 81 798 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C H45D
11:22:00 82 618 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H18C
11:24:00 84 281 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C D35D
11:24:00 84 583 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H16C
11:25:00 85 756 Haas Karel LPU7304 8014526 C H45C
11:25:00 85 38 Kubešová Sára LPU1459 2049516 C D10N
11:26:00 86 833 Fencl Jiří LPU6301 9653 C H55C
11:27:00 87 240 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D21D
11:27:00 87 637 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 B H20C
11:28:00 88 236 Procházková Štěpánka LPU9460 8015315 C D21C
11:28:00 88 620 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C H18C
11:29:00 89 350 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C D45D
11:29:00 89 384 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C D55C
11:29:00 89 142 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C D14D
11:29:00 89 184 Janáčková Tereza LPU0558 331619 C D18C
11:30:00 90 168 Janáčková Michaela LPU0759 2122286 C D16C
11:31:00 91 639 Novák Adam LPU0320 8109307 B H20C
11:32:00 92 283 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C D35D
11:32:00 92 560 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B H14C
11:34:00 94 835 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C H55C
11:35:00 95 186 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C D18C
11:36:00 96 88 Kay Leila LPU1155 2103249 C D12D
11:36:00 96 170 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B D16C
11:37:00 97 42 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C D10N
11:38:00 98 353 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C D45D
11:39:00 99 588 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 B H16C
11:40:00 100 761 Janáček Tomáš LPU7312 1000459 C H45C
11:40:00 100 524 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C H12D
11:40:00 100 881 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C H65C
11:41:00 101 515 Juška Vojtěch LPU1003 8014487 C H12C
11:42:00 102 172 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B D16C
11:43:00 103 625 Kuhn Vojtěch LPU0404 8031407 C H18C
11:44:00 104 189 Tučková Anna LPU0455 8013839 C D18C
11:45:00 105 260 Škodová Petra LPU8359 2025334 C D35C
11:45:00 105 590 Ježek Martin LPU0701 2091558 C H16C
11:45:00 105 91 Votroubková Aneta LPU1169 2102545 C D12D
11:45:00 105 688 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21D
11:46:00 106 526 Bednář Filip LPU1011 2096132 C H12D
11:47:00 107 200 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D20C
11:49:00 109 764 Belej Jiří LPU7421 9102564 C H45C
11:50:00 110 357 Stará Marta LPU7557 9348 C D45D
11:51:00 111 592 Hájek Dominik LPU0607 8660514 B H16C
11:51:00 111 93 Chaloupková Ema LPU1168 2081386 C D12D
11:51:00 111 690 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 C H21D
11:52:00 112 47 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C D10N
11:52:00 112 885 Knap Jan LPU5101 8116813 C H65C
11:53:00 113 202 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 B D20C
11:55:00 115 477 Kokaisl Filip LPU1210 9660 C H10N
11:55:00 115 766 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H45C
11:56:00 116 193 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C D18C
11:57:00 117 95 Nováčková Simona LPU1167 2122242 C D12D
11:59:00 119 360 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C D45D
11:59:00 119 204 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B D20C
12:00:00 120 455 Fukátko Václav LPU1302 253155 C H10C
12:01:00 121 768 Kubík Ondřej LPU7404 8028828 C H45C
12:03:00 123 97 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C D12D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1033 Skalka Michal LTU6700 2103290 C T
10:03:00 03 894 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H65D
10:07:00 07 806 Bendák Petr LTU6500 8662683 C H50C
10:07:00 07 432 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D70C
10:11:00 11 367 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D50C
10:12:00 12 292 Licková Dana LTU7350 2057595 C D40C
10:19:00 19 810 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H50C
10:28:00 28 600 Lazák Jan LTU0500 8662729 B H18C
10:29:00 29 397 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C D55D
10:32:00 32 63 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 C D12C
10:32:00 32 714 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C H35D
10:35:00 35 399 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55D
10:42:00 42 302 Čapková Eva LTU7852 9201756 C D40C
10:48:00 48 304 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D40C
10:53:00 53 547 Čapek Karel LTU0801 2143370 C H14C
10:55:00 55 467 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C H10N
11:04:00 64 31 Retková Adina LTU1350 0 C D10N
11:05:00 65 725 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H35D
11:11:00 71 378 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C D55C
11:13:00 73 615 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C H18C
11:17:00 77 380 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D55C
11:26:00 86 558 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 C H14C
11:28:00 88 282 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C D35D
11:29:00 89 511 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12C
11:29:00 89 638 Zamastil Michal LTU0203 8648549 C H20C
11:33:00 93 640 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H20C
11:41:00 101 563 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H14C
11:47:00 107 565 Lasík Martin LTU0803 2001939 C H14C
11:48:00 108 92 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C D12D
11:50:00 110 191 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B D18C
12:01:00 121 631 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B H18C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:35:00 35 375 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D50C
10:46:00 46 423 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D65C
10:52:00 52 608 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A H18C
10:52:00 52 425 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65C
10:57:00 57 157 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C D16C
10:58:00 58 610 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B H18C
10:58:00 58 427 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D65C
11:04:00 64 612 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B H18C
11:31:00 91 878 Novák Karel NPA5001 2060215 C H65C
11:47:00 107 517 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C H12C
11:50:00 110 566 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14C
11:52:00 112 628 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B H18C
12:04:00 124 889 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:13:00 73 752 Binar Robert OOL7501 8116829 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 644 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C H21C
10:01:00 01 207 Mádlová Věra PBM8951 995814 C D21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 61 696 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H35C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1037 Novotná Martina PHK8255 416264 C T
10:00:00 00 932 Čapek Samuel PHK1600 53164 C HDR
10:00:00 00 934 Klimešová Justýna PHK1355 8226369 C HDR
10:00:00 00 938 Chovancová Magdalena PHK1358 0 C HDR
10:00:00 00 944 Grusser Jan PHK1717 2219001 C HDR
10:00:00 00 954 Balcarová Klára PHK1650 2001994 C HDR
10:00:00 00 955 Holub Alan PHK1105 0 C HDR
10:00:00 00 957 Fahrner Šimon PHK1304 9400 C HDR
10:00:00 00 958 Novotný Matouš PHK1515 886826 C HDR
10:00:00 00 961 Balcarová Anna PHK1850 995886 C HDR
10:00:00 00 963 Hepner Martin PHK1501 1398689 C HDR
10:00:00 00 965 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C HDR
10:00:00 00 966 Tihon Jan PHK1505 2078454 C HDR
10:00:00 00 973 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C HDR
10:00:00 00 977 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C P
10:01:00 01 99 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B D14C
10:02:00 02 482 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C H12C
10:03:00 03 1 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C D10C
10:05:00 05 54 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B D12C
10:06:00 06 773 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C H45D
10:07:00 07 209 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C D21C
10:08:00 08 484 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C H12C
10:08:00 08 262 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C D35D
10:08:00 08 366 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C D50C
10:09:00 09 3 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C D10C
10:09:00 09 919 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C H75C
10:13:00 13 808 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C H50C
10:13:00 13 211 Balcarová Jana PHK8852 0 C D21C
10:14:00 14 57 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C D12C
10:14:00 14 368 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C D50C
10:15:00 15 5 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C D10C
10:15:00 15 776 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C H45D
10:17:00 17 652 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C H21C
10:17:00 17 709 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C H35D
10:18:00 18 911 Novotný František PHK4801 9425 C H70C
10:19:00 19 414 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D65C
10:19:00 19 213 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21C
10:20:00 20 265 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C D35D
10:20:00 20 394 Justová Jana PHK6153 207818 C D55D
10:21:00 21 295 Mojžíšová Jana PHK8254 8410801 C D40C
10:23:00 23 489 Chrtek Jan PHK1100 8051261 C H12C
10:23:00 23 60 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C D12C
10:23:00 23 711 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C H35D
10:24:00 24 8 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C D10C
10:24:00 24 913 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H70C
10:25:00 25 215 Metelková Taťána PHK7250 434591 C D21C
10:27:00 27 297 Samková Renáta PHK7456 1413977 C D40C
10:29:00 29 539 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H14C
10:29:00 29 373 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D50C
10:29:00 29 658 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C H21C
10:30:00 30 10 Novotná Anna PHK1352 2144152 C D10C
10:31:00 31 601 Kovalchuk Serafim PHK0508 8003649 A H18C
10:31:00 31 109 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 B D14C
10:32:00 32 268 Kvapilová Zuzana PHK7853 7209356 C D35D
10:33:00 33 299 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D40C
10:33:00 33 660 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C H21C
10:34:00 34 419 Jiranová Alena PHK5351 9371 C D65C
10:36:00 36 12 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C D10C
10:36:00 36 851 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55D
10:37:00 37 603 Málek David PHK0504 8000239 B H18C
10:37:00 37 662 Bendák Jan PHK9800 8656628 C H21C
10:39:00 39 301 Kunartová Lenka PHK7852 2059756 C D40C
10:41:00 41 664 Kamenický Jakub PHK9104 553445 C H21C
10:41:00 41 717 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C H35D
10:43:00 43 24 Pospíšilová Anna PHK1357 0 C D10N
10:43:00 43 465 Liška Albert PHK1313 8005148 C H10N
10:45:00 45 303 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C D40C
10:47:00 47 497 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B H12C
10:47:00 47 68 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C D12C
10:47:00 47 719 Koutný Pavel PHK7108 51102 C H35D
10:48:00 48 16 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C D10C
10:49:00 49 668 Justa Pavel PHK8701 8003625 C H21C
10:50:00 50 546 Novotný Vít PHK0901 8017734 B H14C
10:50:00 50 824 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55C
10:50:00 50 313 Besedová Petra PHK7654 1417264 C D45C
10:52:00 52 27 Melicharová Nina PHK1451 224919 C D10N
10:53:00 53 70 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 C D12C
10:53:00 53 721 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C H35D
10:56:00 56 339 Koutná Alena PHK7052 232635 C D45D
10:57:00 57 19 Vojtová Klára PHK1351 9458 C D10C
10:57:00 57 858 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H55D
10:57:00 57 672 Novotný Radek PHK7402 8656595 C H21C
10:58:00 58 118 Linderová Anna PHK0852 2049527 C D14C
10:58:00 58 695 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C H35C
10:59:00 59 723 Grusser Jan PHK7505 2129249 C H35D
11:00:00 60 308 Lišková Kateřina PHK8151 2102552 C D40C
11:01:00 61 227 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C D21C
11:01:00 61 611 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C H18C
11:01:00 61 674 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C H21C
11:05:00 65 318 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45C
11:05:00 65 676 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21C
11:08:00 68 504 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 B H12C
11:10:00 70 699 Vítek Petr PHK7601 8007174 C H35C
11:12:00 72 863 Justa Jaromír PHK6101 995884 C H55D
11:15:00 75 238 Besedová Katka PHK0351 8648619 C D21D
11:18:00 78 164 Chrtková Anežka PHK0658 8039981 B D16C
11:20:00 80 79 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C D12C
11:21:00 81 582 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C H16C
11:22:00 82 832 Růžička Ivan PHK6702 7209792 C H55C
11:23:00 83 348 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C D45D
11:23:00 83 382 Novotná Ivana PHK6354 219240 C D55C
11:24:00 84 253 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C D35C
11:24:00 84 166 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B D16C
11:26:00 86 510 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B H12C
11:28:00 88 128 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B D14C
11:30:00 90 255 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35C
11:30:00 90 585 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C H16C
11:33:00 93 87 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C D12D
11:33:00 93 169 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B D16C
11:34:00 94 130 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B D14C
11:35:00 95 144 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C D14D
11:36:00 96 587 Horák Filip PHK0701 2088727 B H16C
11:37:00 97 880 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H65C
11:38:00 98 514 Liška Viktor PHK1111 2102525 C H12C
11:39:00 99 171 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C D16C
11:39:00 99 686 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C H21D
11:40:00 100 43 Johanisová Nikola PHK1354 2219034 C D10N
11:40:00 100 624 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A H18C
11:42:00 102 90 Vojtová Julie PHK1153 0 C D12D
11:43:00 103 133 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C D14C
11:48:00 108 453 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C H10C
11:49:00 109 135 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B D14C
11:49:00 109 476 Melzer Kryštof PHK1203 0 C H10N
11:53:00 113 192 Čapková Anna PHK0451 8667978 B D18C
11:54:00 114 94 Linderová Ema PHK1059 9463 C D12D
11:56:00 116 359 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D45D
11:56:00 116 203 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D20C
11:57:00 117 594 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C H16C
11:58:00 118 887 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H65C
11:59:00 119 194 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B D18C
12:01:00 121 478 Vítek Michal PHK1402 2144189 C H10N
12:03:00 123 596 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C H16C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 992 Štefaniková Markéta SHK7550 2095932 C P
10:00:00 00 997 Bulíř Marek SHK1305 2224160 C P
10:00:00 00 1007 Stránská Zuzana SHK7754 2001974 C P
10:00:00 00 1010 Procházka Miloš SHK9999 9133 P
10:00:00 00 1014 Lukešová Klára SHK7850 2049540 C P
10:00:00 00 937 Culek Tibor SHK1307 2222847 C HDR
10:00:00 00 945 Hrdinka Antonín SHK1401 2224515 C HDR
10:00:00 00 956 Pouchlá Sára SHK1451 2001987 C HDR
10:02:00 02 404 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C D60C
10:04:00 04 208 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21C
10:05:00 05 389 Svobodová Eva SHK5853 301696 C D55D
10:05:00 05 646 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C H21C
10:07:00 07 101 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B D14C
10:09:00 09 291 Suchá Eva SHK7851 8656671 C D40C
10:11:00 11 533 Jakubský David SHK0905 8014481 B H14C
10:11:00 11 649 Hepner David SHK7601 8655416 C H21C
10:12:00 12 843 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C H55D
10:12:00 12 897 Šabatka Petr SHK5703 9115 C H65D
10:14:00 14 486 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C H12C
10:14:00 14 406 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D60C
10:17:00 17 393 Fundová Hana SHK6752 410739 C D55D
10:18:00 18 872 Holeček Petr SHK5900 2049556 C H60C
10:19:00 19 736 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C H40C
10:20:00 20 488 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C H12C
10:20:00 20 370 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C D50C
10:22:00 22 214 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R D21C
10:24:00 24 266 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C D35D
10:24:00 24 439 Mayer Antonín SHK1206 2111607 C H10C
10:25:00 25 656 Šabatka Jan SHK9001 9193 C H21C
10:26:00 26 490 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C H12C
10:26:00 26 372 Langrová Monika SHK7251 9802 C D50C
10:26:00 26 408 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C D60C
10:28:00 28 108 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C D14C
10:30:00 30 849 Filip Aleš SHK5501 8006742 C H55D
10:31:00 31 814 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H50C
10:35:00 35 493 Slavík František SHK1110 2212708 C H12C
10:36:00 36 269 Slavíková Jana SHK7352 420436 C D35D
10:38:00 38 65 Málková Karolína SHK1051 2124764 B D12C
10:38:00 38 400 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C D55D
10:42:00 42 14 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C D10C
10:42:00 42 853 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C H55D
10:42:00 42 442 Macháček Jakub SHK1202 8076589 C H10C
10:44:00 44 496 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C H12C
10:44:00 44 544 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C H14C
10:44:00 44 67 Macháčková Lucie SHK1155 8022643 B D12C
10:44:00 44 411 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C D60C
10:46:00 46 823 Langr Jan SHK6701 9531 C H55C
10:46:00 46 606 Kurka Jaroslav SHK0501 8113527 B H18C
10:48:00 48 855 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C H55D
10:49:00 49 223 Holečková Petra SHK0250 8660572 A D21C
10:49:00 49 26 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C D10N
10:53:00 53 314 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C D45C
10:54:00 54 789 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H45D
10:54:00 54 857 Funda Michal SHK6403 410744 C H55D
10:54:00 54 156 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C D16C
10:55:00 55 671 Důrek Milan SHK9100 8663191 C H21C
10:55:00 55 426 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C D65C
10:56:00 56 548 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B H14C
10:56:00 56 413 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C D60C
10:59:00 59 501 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C H12C
11:00:00 60 158 Solařová Linda SHK0758 8109378 C D16C
11:01:00 61 119 Hebelková Kateřina SHK0858 2000569 C D14C
11:02:00 62 550 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B H14C
11:02:00 62 317 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C D45C
11:04:00 64 749 Toužil Karel SHK7602 9134 C H45C
11:06:00 66 828 Chmelař Pavel SHK6402 8154971 C H55C
11:06:00 66 160 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B D16C
11:07:00 67 121 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C D14C
11:08:00 68 377 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D55C
11:12:00 72 579 Beneda Vojtěch SHK0703 8183072 C H16C
11:13:00 73 700 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C H35C
11:13:00 73 470 Toužil Jan SHK1300 2181333 C H10N
11:14:00 74 830 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H55C
11:15:00 75 250 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C D35C
11:15:00 75 864 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C H55D
11:16:00 76 753 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C H45C
11:16:00 76 35 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C D10N
11:17:00 77 507 Lukeš Josef SHK1005 8022334 C H12C
11:17:00 77 78 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 B D12C
11:19:00 79 125 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C D14C
11:20:00 80 381 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55C
11:21:00 81 165 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C D16C
11:23:00 83 557 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 B H14C
11:24:00 84 449 Stránský Filip SHK1302 331703 C H10C
11:25:00 85 127 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B D14C
11:26:00 86 349 Holmanová Iva SHK7751 682611 C D45D
11:26:00 86 141 Řadová Ráchel SHK0961 8107743 C D14D
11:28:00 88 520 Andrle Tomáš SHK1111 2213818 C H12D
11:29:00 89 559 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B H14C
11:31:00 91 758 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C H45C
11:31:00 91 621 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B H18C
11:32:00 92 327 Čečková Martina SHK7753 8660534 C D45C
11:35:00 95 513 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B H12C
11:35:00 95 352 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C D45D
11:36:00 96 451 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 C H10C
11:37:00 97 760 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C H45C
11:37:00 97 523 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C H12D
11:38:00 98 562 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B H14C
11:38:00 98 329 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C D45C
11:44:00 104 516 Bulíř Matěj SHK1112 2181326 C H12C
11:44:00 104 564 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C H14C
11:49:00 109 46 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C D10N
11:50:00 110 333 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C D45C
11:54:00 114 593 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C H16C
11:55:00 115 48 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C D10N
11:58:00 118 630 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C H18C
11:59:00 119 576 Zástava Marek SHK0908 2212739 C H14D
12:01:00 121 888 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 959 Palasová Tina SJC1777 9956 C HDR
10:00:00 00 960 Palas Tomáš SJC1501 500267 C HDR
10:10:00 10 733 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C H40C
10:10:00 10 102 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C D14C
10:11:00 11 56 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 C D12C
10:16:00 16 104 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A D14C
10:17:00 17 535 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H14C
10:22:00 22 106 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B D14C
10:34:00 34 110 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B D14C
10:36:00 36 300 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D40C
10:40:00 40 421 Bienová Věra SJC5752 8000438 C D65C
10:50:00 50 498 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C H12C
10:54:00 54 18 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C D10C
10:56:00 56 500 Řehák Jan SJC1103 9916 C H12C
10:58:00 58 747 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H45C
10:58:00 58 29 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C D10N
10:59:00 59 72 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C D12C
11:00:00 60 20 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C D10C
11:00:00 60 859 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H55D
11:02:00 62 341 Pešková Renata SJC7550 8230510 C D45D
11:02:00 62 724 Hanousek Václav SJC8008 8482063 C H35D
11:04:00 64 276 Kučerová Petra SJC7950 0 C D35D
11:05:00 65 503 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C H12C
11:05:00 65 551 Vlach Antonín SJC0903 8519805 C H14C
11:07:00 67 229 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D21C
11:07:00 67 677 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21C
11:08:00 68 75 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D12C
11:11:00 71 505 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C H12C
11:11:00 71 344 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C D45D
11:12:00 72 795 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C H45D
11:14:00 74 554 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B H14C
11:15:00 75 580 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A H16C
11:20:00 80 280 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C D35D
11:20:00 80 347 Janků Radka SJC7353 8000163 C D45D
11:23:00 83 685 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21C
11:30:00 90 450 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C H10C
11:32:00 92 185 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C D18C
11:34:00 94 622 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H18C
11:42:00 102 259 Palasová Petra SJC8658 8008016 C D35C
11:42:00 102 452 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C H10C
11:45:00 105 173 Malínská Nela SJC0650 8344417 B D16C
11:49:00 109 627 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C H18C
11:54:00 114 176 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A D16C
11:58:00 118 767 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:35:00 95 386 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1032 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C T
10:00:00 00 933 Kalibánová Bára SNA1651 9646 C HDR
10:00:00 00 970 Sokolář Vojtěch SNA1601 2113361 C HDR
10:01:00 01 804 Sokolář Zdeněk SNA7201 8014538 C H50C
10:03:00 03 289 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C D40C
10:06:00 06 841 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C H55D
10:08:00 08 390 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C D55D
10:10:00 10 807 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H50C
10:13:00 13 460 Jirout Filip SNA1401 2148062 C H10N
10:16:00 16 264 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C D35D
10:17:00 17 58 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C D12C
10:18:00 18 845 Hnyk Petr SNA5701 416261 C H55D
10:18:00 18 899 Sedloň Josef SNA5600 7244 C H65D
10:24:00 24 847 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C H55D
10:25:00 25 107 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B D14C
10:25:00 25 416 Langrová Eva SNA5351 9612 C D65C
10:26:00 26 396 Mikysková Hana SNA5651 7225 C D55D
10:27:00 27 922 Sokolář Zdeněk SNA4501 8410783 C H75C
10:33:00 33 850 Hynek Petr SNA6302 1459067 C H55D
10:37:00 37 816 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C H50C
10:43:00 43 221 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C D21C
10:49:00 49 115 Renská Adéla SNA0951 2148124 C D14C
10:54:00 54 444 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C H10C
10:57:00 57 307 Ježková Dana SNA7850 1401856 C D40C
10:59:00 59 340 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
11:05:00 65 74 Matějková Eliška SNA1153 9645 C D12C
11:07:00 67 698 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C H35C
11:11:00 71 553 Renský Matěj SNA0903 2148119 C H14C
11:18:00 78 865 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H55D
11:20:00 80 556 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A H14C
11:21:00 81 684 Fišer Jan SNA9302 2420009 C H21C
11:25:00 85 619 Doucha Martin SNA0501 8076025 A H18C
11:25:00 85 636 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B H20C
11:27:00 87 254 Renská Lenka SNA8053 2148070 C D35C
11:35:00 95 561 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14C
11:36:00 96 803 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C H45D
11:42:00 102 687 Hanousek Vít SNA8901 0 C H21D
11:46:00 106 626 Kubeček Josef SNA0402 8107749 C H18C
11:46:00 106 883 Langr Stanislav SNA5403 9633 C H65C
12:07:00 127 890 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1008 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C P
10:00:00 00 1009 Tomášová Majda SRK6753 301116 C P
10:00:00 00 1013 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C P
10:00:00 00 1016 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C P
10:00:00 00 1018 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C P
10:00:00 00 962 Volfová Kristýna SRK1751 0 C HDR
10:00:00 00 968 Šíma Vojtěch SRK1203 0 C HDR
10:00:00 00 969 Peremský Zdeněk SRK8903 9537 C HDR
10:02:00 02 364 Christophová Dagmar SRK6852 515063 C D50C
10:06:00 06 895 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C H65D
10:06:00 06 436 Sýkora Jan SRK1204 2134327 C H10C
10:07:00 07 459 Pauer Libor SRK1402 2144160 C H10N
10:09:00 09 648 Pokorný David SRK9701 8000049 C H21C
10:11:00 11 391 Remešová Alena SRK6150 7249 C D55D
10:12:00 12 4 Pauerová Zita SRK1252 2144169 C D10C
10:13:00 13 650 Krunčík Pavel SRK8501 8054120 C H21C
10:15:00 15 920 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H75C
10:18:00 18 438 Vlk Vojtěch SRK1202 2134367 C H10C
10:19:00 19 461 Volf Kryštof SRK1300 9795 C H10N
10:21:00 21 900 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H65D
10:22:00 22 415 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C D65C
10:25:00 25 738 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C H40C
10:29:00 29 491 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C H12C
10:32:00 32 398 Peremská Dana SRK6351 9535 C D55D
10:34:00 34 218 Filipová Tereza SRK0050 8022669 C D21C
10:39:00 39 852 Čičovský Jiří SRK6502 2420025 C H55D
10:40:00 40 817 Šabata Milan SRK6901 8648565 C H50C
10:40:00 40 220 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 C D21C
10:41:00 41 543 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 C H14C
10:43:00 43 605 Sedláček David SRK0508 8014561 C H18C
10:45:00 45 786 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C H45D
10:45:00 45 666 Locker Daniel SRK0200 2222794 C H21C
10:45:00 45 925 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C H75C
10:46:00 46 819 Locker Martin SRK7001 8410782 C H50C
10:48:00 48 443 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C H10C
10:49:00 49 607 Stavrinou David SRK0506 8680305 C H18C
10:49:00 49 424 Bártová Eva SRK5551 9484 C D65C
10:52:00 52 116 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B D14C
10:52:00 52 693 Filip Libor SRK7101 8137519 C H35C
11:02:00 62 73 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C D12C
11:04:00 64 697 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C H35C
11:08:00 68 343 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D45D
11:09:00 69 248 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C D35C
11:09:00 69 161 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B D16C
11:10:00 70 614 Šeps Daniel SRK0504 8663121 B H18C
11:11:00 71 320 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C D45C
11:15:00 75 163 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C D16C
11:20:00 80 181 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B D18C
11:21:00 81 239 Peremská Dana SRK9351 8054111 C D21D
11:26:00 86 383 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D55C
11:26:00 86 183 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A D18C
11:31:00 91 40 Schwengerová Karla SRK1351 2144153 C D10N
11:31:00 91 473 Zemánek Ondřej SRK1305 2144179 C H10N
11:32:00 92 143 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C D14D
11:33:00 93 586 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C H16C
11:43:00 103 475 Archleb Václav SRK1403 2144178 C H10N
11:47:00 107 332 Filipová Ivana SRK7373 8410772 C D45C
11:47:00 107 356 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C D45D
11:54:00 114 454 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C H10C
11:55:00 115 629 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H18C
12:00:00 120 595 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B H16C
12:02:00 122 195 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B D18C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:12:00 72 447 Binar Vít STE1201 2049585 C H10C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 940 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
10:15:00 15 898 Junek Petr STH5501 9200530 C H65D
10:21:00 21 778 Hanuš Karel STH6701 9754 C H45D
10:37:00 37 111 Šimková Lucie STH0951 2116482 B D14C
10:42:00 42 785 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C H45D
10:44:00 44 311 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45C
10:45:00 45 153 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B D16C
11:09:00 69 237 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21D
11:09:00 69 794 Puš Roman STH7501 8670476 C H45D
11:23:00 83 509 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C H12C
11:26:00 86 81 Nováková Věra STH1055 2008988 C D12C
11:34:00 94 759 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45C
11:46:00 106 134 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A D14C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:42:00 42 822 Sponar Jan TBM5004 7204482 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:07:00 07 647 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E H21C
10:43:00 43 665 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 A H21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1012 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C P
10:11:00 11 707 Nymsa Zdeněk TYN8502 8015302 C H35D
10:25:00 25 812 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H50C
10:50:00 50 337 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45D
10:54:00 54 825 Jakeš Josef TYN6501 995825 C H55C
10:55:00 55 28 Nymsová Marie Ema TYN1350 9747 C D10N
11:00:00 60 791 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45D
11:01:00 61 468 Nymsa Matyáš TYN1300 9746 C H10N
11:17:00 77 322 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45C
11:17:00 77 729 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H35D
11:18:00 78 797 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1015 Sršňová Natálie VAM0751 9600 C P
11:07:00 67 32 Jedlinská Kateřina VAM1250 9508 C D10N
11:08:00 68 552 Jedlinský Martin VAM0800 9528 C H14C
11:22:00 82 37 Čapková Vendula VAM1350 9787 C D10N
11:25:00 85 472 Vaněk Václav VAM1200 9791 C H10N
11:31:00 91 129 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C D14C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:41:00 101 188 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A D18C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 1038 Záveská Ladislava VRL7655 2102800 C P
10:00:00 00 981 Hájková Eva VRL7454 2096244 C P
10:03:00 03 772 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C H45D
10:06:00 06 907 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H70C
10:13:00 13 103 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D14C
10:15:00 15 910 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70C
10:27:00 27 780 Hanuš Vladimír VRL7508 8030640 C H45D
10:28:00 28 267 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C D35D
10:28:00 28 417 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65C
10:30:00 30 440 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C H10C
10:34:00 34 602 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C H18C
10:35:00 35 64 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C D12C
10:35:00 35 661 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C H21C
10:38:00 38 494 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B H12C
10:51:00 51 856 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H55D
10:52:00 52 273 Stará Petra VRL7354 425562 C D35D
10:53:00 53 338 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C D45D
10:57:00 57 790 Buchar Marcel VRL7408 9005 C H45D
11:07:00 67 750 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H45C
11:07:00 67 613 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C H18C
11:08:00 68 319 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C D45C
11:10:00 70 33 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C D10N
11:10:00 70 829 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C H55C
11:10:00 70 122 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14C
11:11:00 71 76 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B D12C
11:16:00 76 124 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A D14C
11:21:00 81 252 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C D35C
11:22:00 82 126 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B D14C
11:23:00 83 80 Nová Klára VRL1053 0 C D12C
11:27:00 87 167 Hájková Marie VRL0651 2092425 C D16C
11:31:00 91 521 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C H12D
11:33:00 93 256 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C D35C
11:34:00 94 41 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C D10N
11:37:00 97 474 Satur Jakub VRL1204 2260355 C H10N
11:38:00 98 836 Starý Pavel VRL6301 2025354 C H55C
11:41:00 101 354 Nová Martina VRL7656 0 C D45D
11:41:00 101 146 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C D14D
11:42:00 102 589 Setunský Jan VRL0608 2139488 C H16C
11:46:00 106 45 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C D10N
11:48:00 108 591 Buďárek David VRL0703 2135168 C H16C
11:52:00 112 528 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C H12D
11:53:00 113 358 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D45D
11:56:00 116 575 John Martin VRL0902 2139476 C H14D
12:02:00 122 361 Pilná Libuše VRL7153 2096238 C D45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:29:00 89 326 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 D45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 430 Martincová Helena ZAM5051 9033 C D70C
10:02:00 02 530 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C H14C
10:02:00 02 388 Nováková Miloslava ZAM6051 7210085 C D55D
10:03:00 03 840 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H55D
10:03:00 03 918 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C H75C
10:16:00 16 212 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C D21C
10:22:00 22 873 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C H60C
10:30:00 30 298 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D40C
10:32:00 32 409 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C D60C
10:39:00 39 924 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C H75C
10:48:00 48 787 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C H45D
10:51:00 51 155 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C D16C
11:06:00 66 793 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H45D
11:12:00 72 278 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35D
11:13:00 73 231 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C D21C
11:16:00 76 701 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35C
11:39:00 99 89 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C D12D
11:44:00 104 147 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C D14D
11:44:00 104 199 Burešová Karolína ZAM0352 9284 B D20C
11:48:00 108 689 Friml Dominik ZAM9901 1400449 C H21D
11:55:00 115 886 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C H65C

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:13 13 434 Vakant 0 Vakant D70C
10:16 16 435 Vakant 0 Vakant D70C
10:30 30 875 Vakant 0 Vakant H60C
10:30 30 903 Vakant 0 Vakant H65D
10:32 32 374 Vakant 0 Vakant D50C
10:33 33 904 Vakant 0 Vakant H65D
10:34 34 876 Vakant 0 Vakant H60C
10:36 36 905 Vakant 0 Vakant H65D
10:36 36 917 Vakant 0 Vakant H70C
10:37 37 742 Vakant 0 Vakant H40C
10:40 40 743 Vakant 0 Vakant H40C
10:43 43 744 Vakant 0 Vakant H40C
10:44 44 402 Vakant 0 Vakant D55D
10:47 47 403 Vakant 0 Vakant D55D
10:49 49 820 Vakant 0 Vakant H50C
10:50 50 412 Vakant 0 Vakant D60C
10:51 51 926 Vakant 0 Vakant H75C
10:52 52 821 Vakant 0 Vakant H50C
10:54 54 306 Vakant 0 Vakant D40C
10:57 57 927 Vakant 0 Vakant H75C
11:01 61 428 Vakant 0 Vakant D65C
11:03 63 21 Vakant 0 Vakant D10C
11:04 64 429 Vakant 0 Vakant D65C
11:06 66 22 Vakant 0 Vakant D10C
11:08 68 726 Vakant 0 Vakant H35D
11:11 71 727 Vakant 0 Vakant H35D
11:13 73 680 Vakant 0 Vakant H21C
11:14 74 728 Vakant 0 Vakant H35D
11:15 75 681 Vakant 0 Vakant H21C
11:16 76 232 Vakant 0 Vakant D21C
11:17 77 682 Vakant 0 Vakant H21C
11:19 79 702 Vakant 0 Vakant H35C
11:21 81 866 Vakant 0 Vakant H55D
11:22 82 234 Vakant 0 Vakant D21C
11:22 82 703 Vakant 0 Vakant H35C
11:24 84 799 Vakant 0 Vakant H45D
11:24 84 867 Vakant 0 Vakant H55D
11:25 85 235 Vakant 0 Vakant D21C
11:27 87 800 Vakant 0 Vakant H45D
11:30 90 801 Vakant 0 Vakant H45D
11:32 92 83 Vakant 0 Vakant D12C
11:35 95 84 Vakant 0 Vakant D12C
11:35 95 641 Vakant 0 Vakant H20C
11:36 96 257 Vakant 0 Vakant D35C
11:37 97 642 Vakant 0 Vakant H20C
11:38 98 85 Vakant 0 Vakant D12C
11:38 98 387 Vakant 0 Vakant D55C
11:39 99 258 Vakant 0 Vakant D35C
11:39 99 643 Vakant 0 Vakant H20C
11:40 100 285 Vakant 0 Vakant D35D
11:41 101 86 Vakant 0 Vakant D12C
11:42 102 837 Vakant 0 Vakant H55C
11:44 104 286 Vakant 0 Vakant D35D
11:46 106 838 Vakant 0 Vakant H55C
11:48 108 287 Vakant 0 Vakant D35D
11:50 110 518 Vakant 0 Vakant H12C
11:50 110 839 Vakant 0 Vakant H55C
11:51 111 244 Vakant 0 Vakant D21D
11:52 112 288 Vakant 0 Vakant D35D
11:53 113 519 Vakant 0 Vakant H12C
11:53 113 567 Vakant 0 Vakant H14C
11:53 113 334 Vakant 0 Vakant D45C
11:53 113 150 Vakant 0 Vakant D14D
11:54 114 691 Vakant 0 Vakant H21D
11:55 115 137 Vakant 0 Vakant D14C
11:56 116 568 Vakant 0 Vakant H14C
11:56 116 335 Vakant 0 Vakant D45C
11:57 117 245 Vakant 0 Vakant D21D
11:57 117 177 Vakant 0 Vakant D16C
11:58 118 138 Vakant 0 Vakant D14C
11:59 119 569 Vakant 0 Vakant H14C
11:59 119 336 Vakant 0 Vakant D45C
12:00 120 178 Vakant 0 Vakant D16C
12:01 121 50 Vakant 0 Vakant D10N
12:01 121 139 Vakant 0 Vakant D14C
12:02 122 577 Vakant 0 Vakant H14D
12:02 122 205 Vakant 0 Vakant D20C
12:03 123 246 Vakant 0 Vakant D21D
12:03 123 179 Vakant 0 Vakant D16C
12:04 124 769 Vakant 0 Vakant H45C
12:04 124 51 Vakant 0 Vakant D10N
12:04 124 632 Vakant 0 Vakant H18C
12:04 124 140 Vakant 0 Vakant D14C
12:05 125 362 Vakant 0 Vakant D45D
12:05 125 196 Vakant 0 Vakant D18C
12:05 125 206 Vakant 0 Vakant D20C
12:06 126 597 Vakant 0 Vakant H16C
12:06 126 180 Vakant 0 Vakant D16C
12:06 126 456 Vakant 0 Vakant H10C
12:07 127 770 Vakant 0 Vakant H45C
12:07 127 52 Vakant 0 Vakant D10N
12:07 127 633 Vakant 0 Vakant H18C
12:08 128 363 Vakant 0 Vakant D45D
12:08 128 197 Vakant 0 Vakant D18C
12:09 129 598 Vakant 0 Vakant H16C
12:10 130 771 Vakant 0 Vakant H45C
12:10 130 634 Vakant 0 Vakant H18C
12:10 130 891 Vakant 0 Vakant H65C
12:11 131 198 Vakant 0 Vakant D18C
12:12 132 599 Vakant 0 Vakant H16C
12:12 132 457 Vakant 0 Vakant H10C
12:13 133 480 Vakant 0 Vakant H10N
12:13 133 635 Vakant 0 Vakant H18C
12:13 133 892 Vakant 0 Vakant H65C
12:16 136 893 Vakant 0 Vakant H65C
12:19 139 481 Vakant 0 Vakant H10N
11:39 99 242 Hloušková Jitka 0010001 2212746 neregistrovaní D21D
10:00 00 1003 Pouchlý Jan 0020001 2212741 SHK P
10:23 23 655 Dvořáček Radek 0040001 682344 Doudleby nad Orlicí H21C
10:38 38 877 Smutný Michal 0040002 9672 Doudleby nad Orlicí H60C
10:00 00 1001 Hebelka Michal 0050002 2000598 OK Slavia Hradec Králové - příchozí P
10:00 00 1002 Hebelka Aleš 0050001 2181338 OK Slavia Hradec Králové - příchozí P
10:00 00 1006 Skýpala Daniel 0060001 2045224 - P
10:00 00 1005 Ježková Anežka 0070001 2419953 Igel 01 P
10:12 12 263 Šumpíková Katka 0080001 2039160 Slavia HK D35D
10:24 24 779 Šumpík Michal 0080002 2039174 Slavia HK H45D
10:00 00 1022 Andrle Vlastimil 0090001 0 Troscy Club P
10:00 00 1020 Jiroušek Milan 0100002 0 OB Sruby P
10:00 00 1021 Vošlajer Robert 0100001 0 OB Sruby P
10:00 00 1024 Beran Pavel 0100004 0 OB Sruby P
10:00 00 1025 Bačina David 0100003 0 OB Sruby P
10:00 00 1023 Držmíšek Lukáš 0110001 0 OB Sruby B P
10:00 00 974 Johanisová Helena 0120001 2151415 doprovod HK_OK99 HDR
10:00 00 935 Tkachenko Yehor 0140002 682359 OK99 Hradec Králové HDR
10:00 00 936 Tatarnikov Kyrylo 0140001 682334 OK99 Hradec Králové HDR
10:00 00 983 Yermolova Nadiia 0140004 682336 OK99 Hradec Králové P
10:00 00 984 Tatarnikov Dmytro 0140003 8644871 OK99 Hradec Králové P
11:48 108 174 Nevmerzhytska Mariia 0140005 8226320 OK99 Hradec Králové D16C
10:00 00 982 Juška Jiří 0150001 2045239 Nereg P
10:22 22 737 Hruša Petr 0160001 416203 Vysoká nad Labem H40C
10:00 00 986 Šolc Jakub 0170002 8047167 Čeřovka Jičín P
10:56 56 274 Douskova Jiřina 0170001 2221500 Čeřovka Jičín D35D
10:00 00 985 Dočkal Zdeněk 0180001 51101 TYN P
10:00 00 978 Hanousková Radka 0190001 2115012 Jičín 002 P
11:06 66 247 Novotná jitka 0210001 0 x D35C
10:00 00 980 Pešek Vladimír 0220001 2115010 TJ Sokol Košov P
10:02 02 704 Holý Michal 0230001 2085010 Kosořín H35D
10:00 00 1027 Jireš František 0240002 301639 Zelenkovi T
10:23 23 395 Zelenková Lenka 0240001 9920924 Zelenkovi D55D
10:00 00 979 Košťálová Eva 0250002 2017683 OK Slavia P
10:58 58 826 Košťál Pavel 0250001 8014478 OK Slavia H55C
10:00 00 989 Culková Dita 0270001 2113082 Slavia Hradec Králové P
10:00 00 1030 Zamouřil Jáchym 0280001 2102586 RajP T
10:00 00 994 Novotná Dorotka 0290001 2143399 NASA P
10:00 00 1029 Jahoda Jiří 0300001 1428935 (j)Elita T
10:00 00 1028 Kopecká Tereza XXX 2419864 XXX T
10:38 38 410 Vakant VAKANT 0 XXX D60C