Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem, pivovar Tambor
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Kočičí potok
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 20 Vondroušová Agáta JIL1551 425574 C OK Jilemnice
10:05:00 21 Rathouská Anežka HOR1450 2218984 C TJ Jiskra Hořice
10:08:00 22 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 23 Jedlinská Kateřina VAM1250 9508 C OB Vamberk
10:14:00 24 Pospíšilová Anna PHK1357 2213807 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 25 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:20:00 26 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 27 Schwengerová Karla SRK1351 2144153 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 28 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 29 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C OK Jilemnice
10:32:00 30 Kopecká Inés JIL1552 2144156 C OK Jilemnice
10:35:00 31 Křížová Dorota LPU1453 7759073 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 32 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
10:41:00 33 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 34 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 35 Preisslerová Terezie JIL1250 425538 C OK Jilemnice
10:50:00 36 Štemberová Anet VRL1751 2063742 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 37 Vébrová Dominika PDY1351 2181946 C Běhej Poděbrady
10:56:00 38 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 39 Saifrtová Bára HOR1251 2218980 C TJ Jiskra Hořice
11:02:00 40 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 41 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 42 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín

D10C 1.90 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1 Romančuk Julianna STH1252 2001978 C SK Studenec
10:06:00 2 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 3 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
10:14:00 4 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 5 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
10:22:00 6 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 7 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 8 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 9 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 10 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 11 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 12 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 13 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 14 Zvěřinová Nina LPU1253 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 15 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 16 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 17 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 18 Cyrany Anežka SJC1253 0 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 19 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové

D12C 2.33 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 43 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 44 Buďárková Laura STH1051 2124779 B SK Studenec
10:09:00 45 Chotěnovská Nela HJL1153 2039821 C Sokol Horní Jelení
10:12:00 46 Wohanková Michaela VRL1151 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 47 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
10:18:00 48 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 49 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 50 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 51 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 52 Macháčková Eliška LPU1153 8013841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 53 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 54 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 55 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 56 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 57 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 58 Besedová Barbora PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 59 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 60 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 61 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
11:00:00 62 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C TJ START Náchod
11:03:00 63 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 64 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B OK 99 Hradec Králové
11:09:00 65 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 66 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 67 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice

D12D 2.13 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 68 Movchanskaya Maria VRL1153 2126295 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 69 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:12:00 70 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:16:00 71 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 72 Stratilová Anna ZAM1052 416295 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:24:00 73 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 74 Valdmanová Anna JIL1052 2127633 C OK Jilemnice
10:32:00 75 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení
10:36:00 76 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové

D14C 3.31 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 77 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
10:04:00 78 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 B OK 99 Hradec Králové
10:06:00 79 Bašová Ema KOR0850 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:08:00 80 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
10:10:00 81 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 82 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 C K.O.B. Choceň
10:14:00 83 Čížková Alena PHK0857 1428939 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 84 Holingerová Alžběta CHC0953 8021409 C K.O.B. Choceň
10:18:00 85 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B OK 99 Hradec Králové
10:20:00 86 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 87 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:24:00 88 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 89 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 90 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B OK 99 Hradec Králové
10:30:00 91 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 92 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
10:34:00 93 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 94 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 95 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
10:40:00 96 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 97 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 98 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 99 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:48:00 100 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 101 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
10:52:00 102 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B OK Jilemnice
10:54:00 103 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 104 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
10:58:00 105 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
11:00:00 106 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 107 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

D14D 2.72 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 108 Píšová Tereza PDY0850 2102697 C Běhej Poděbrady
10:08:00 109 Nováková Dita VRL0957 2001972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 110 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 111 Movchanskaya Sofia VRL0958 2126259 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 112 Fučíková Barbora LPU0863 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 113 Hamáčková Amálie VRL0854 2214541 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 114 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:32:00 115 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 116 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
10:40:00 117 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 118 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:48:00 119 Nimshausová Helena CHC0854 9822 C K.O.B. Choceň
10:52:00 120 Stratilová Eliška ZAM0953 2053567 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:56:00 121 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 122 Stolinová Andrea DOB0990 7233 C KOB Dobruška

D16C 4.62 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 123 Bílková Karolína SJC0653 8518819 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 124 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 125 Matějková Kateřina PDY0651 2102808 C Běhej Poděbrady
11:28:00 126 Šmídová Terezie LPU0659 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 127 Nevmerzhytska Mariia PHK0759 8003644 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 128 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 129 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
11:44:00 130 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 131 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C K.O.B. Choceň
11:52:00 132 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:56:00 133 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 134 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 135 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 136 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 137 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
12:16:00 138 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 139 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 140 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:28:00 141 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
12:32:00 142 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice
12:36:00 143 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
12:40:00 144 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C OK Lokomotiva Pardubice
12:44:00 145 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové

D18C 5.77 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 146 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 147 Píšová Zuzana PDY0451 2120067 C Běhej Poděbrady
11:27:00 148 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 149 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 150 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
11:39:00 151 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 152 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 153 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D21C 7.66 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 154 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 155 Košťálková Julie 90001 331708 009-HK Choceň
10:11:00 156 Šmejcová Anna SJC9552 9983 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 157 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
10:19:00 158 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
10:23:00 159 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 R OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 160 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 161 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C K.O.B. Choceň
10:35:00 162 Wiesnerová Monika NPA9051 8516752 C SK LOB Nová Paka
10:39:00 163 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 164 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň

D21D 4.82 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 165 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
12:14:00 166 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:17:00 167 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
12:20:00 168 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
12:23:00 169 Šrejberová Monika 30002 0 003-Holky Šrejberky
12:26:00 170 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:29:00 171 Peremská Dana SRK9351 8054111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:32:00 172 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec

D35C 6.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 173 Novotná Barbora SHK8658 9101107 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 174 Lišková Kateřina PHK8151 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 175 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 176 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 177 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 178 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 179 Novotná Martina PHK8255 8076619 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 180 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 181 Vrbatová Petra VRL8552 8410781 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 182 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 183 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
12:01:00 184 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:04:00 185 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C KOB Dobruška
12:07:00 186 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
12:10:00 187 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 188 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
12:16:00 189 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
12:19:00 190 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka

D35D 4.56 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 191 Kučerová Petra SJC7950 0 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 192 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:22:00 193 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 194 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
11:26:00 195 Jindrová Klára PDY8051 2219009 C Běhej Poděbrady
11:28:00 196 Dousková Jiřina 140001 2221500 014-Čeřovka Jičín
11:30:00 197 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
11:32:00 198 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 199 Drhlíková Markéta VAM8250 9518 C OB Vamberk
11:36:00 200 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
11:38:00 201 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 202 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 203 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
11:44:00 204 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:46:00 205 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:48:00 206 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 207 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
11:52:00 208 Mojžíšová Jana PHK8254 8410801 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 209 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
11:56:00 210 Kunartová Lenka PHK7852 2059756 C OK 99 Hradec Králové
11:58:00 211 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:00:00 212 Kvapilová Zuzana PHK7853 7209356 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 213 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
12:04:00 214 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
12:06:00 215 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 216 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 217 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:12:00 218 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 219 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

D45C 5.35 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 220 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:25:00 221 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 222 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 223 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 224 Tomandlová Radka 40002 2099521 004-HORA
11:41:00 225 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 226 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:49:00 227 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 228 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:57:00 229 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 230 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 231 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 232 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
12:13:00 233 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 234 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
12:21:00 235 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 MTBO Racing team Hradec Králové
12:25:00 236 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
12:29:00 237 Filipová Ivana SRK7373 8410772 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:33:00 238 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:37:00 239 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice

D45D 3.55 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 240 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 241 Langová Marie PHK7350 2144119 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 242 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:15:00 243 Julišová Jitka ZAM7151 9040 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:19:00 244 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:23:00 245 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 246 Trnková Petra PDY7651 2181956 C Běhej Poděbrady
10:31:00 247 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 248 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 249 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:43:00 250 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 251 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:51:00 252 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 253 Pilná Libuše VRL7153 2096238 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 254 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:03:00 255 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
11:07:00 256 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 257 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 258 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 259 Fialová Radmila SHK7653 232493 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 260 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 261 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:31:00 262 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 263 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:39:00 264 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 265 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
11:47:00 266 Holmanová Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 267 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:55:00 268 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 269 Saifrtová Jana HOR7551 2218979 C TJ Jiskra Hořice
12:03:00 270 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OB Vamberk
12:07:00 271 Pešková Renata SJC7550 8230510 C Sportcentrum Jičín
12:11:00 272 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
12:15:00 273 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
12:19:00 274 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
12:23:00 275 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:27:00 276 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 277 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OB Vamberk
12:35:00 278 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
12:39:00 279 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk

D55C 4.36 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 280 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:51:00 281 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:55:00 282 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:59:00 283 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
11:03:00 284 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 285 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 286 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:15:00 287 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 288 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
11:23:00 289 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 290 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
11:31:00 291 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 292 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
11:39:00 293 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 294 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 295 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 296 Semrádová Jitka CHC6651 8166708 C K.O.B. Choceň
11:55:00 297 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 298 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové

D55D 3.18 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 299 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 300 Zelenková Lenka 230002 9920924 023-Zelenkovi
11:05:00 301 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 302 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 303 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 304 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
11:21:00 305 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 306 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 307 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 308 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 309 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 310 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 311 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:49:00 312 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:53:00 313 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 314 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D65C 2.98 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 315 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 316 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
11:28:00 317 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:32:00 318 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 319 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:40:00 320 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
11:44:00 321 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:48:00 322 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:52:00 323 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:56:00 324 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 325 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 326 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
12:08:00 327 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
12:12:00 328 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
12:16:00 329 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 330 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové

H10N 3.29 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 344 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
10:04:00 345 Culek Tibor SHK1307 2222847 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 346 Valdman Hynek JIL1303 426353 C OK Jilemnice
10:10:00 347 Zollmann Filip HOR1600 2218973 C TJ Jiskra Hořice
10:13:00 348 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 349 Winter Jakub PHK1301 2134363 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 350 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 351 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 352 Kout Lukáš PHK1401 0 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 353 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 354 Vítek Michal PHK1402 2144189 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 355 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice
10:37:00 356 Novák František STH1303 2001975 C SK Studenec
10:40:00 357 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 358 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C OK Jilemnice
10:46:00 359 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 360 Paukert Adam VRL1249 2126241 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 361 Zollmann David HOR1200 2218972 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 362 Šafář Jan CET1402 2213811 C TJ Loko Česká Třebová
10:58:00 363 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 C OK Jilemnice

H10C 2.11 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 331 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
10:06:00 332 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 333 Trnka Přemysl PDY1400 0 C Běhej Poděbrady
10:14:00 334 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 335 Nachtigall Jakub LPU1209 2102526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 336 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 337 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 338 Fukátko Václav LPU1302 253155 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 339 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C TJ START Náchod
10:38:00 340 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 341 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 342 Vrbata Alan VRL1203 8137516 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 343 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín

H12C 2.58 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 364 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
10:03:00 365 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 366 Trnka Jiří PDY1102 2115748 C Běhej Poděbrady
10:07:00 367 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 368 Hainiš Pavel LTU1102 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 369 Liška Viktor PHK1111 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 370 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 371 Šafář Martin PHK1102 8014455 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 372 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 373 Domin Ondřej LPU1103 8014491 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 374 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:23:00 375 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
10:25:00 376 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 B OK 99 Hradec Králové
10:27:00 377 Juška Vojtěch LPU1003 8014487 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 378 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 379 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:33:00 380 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 381 Jirout Vilém LPU1012 8014516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 382 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
10:39:00 383 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 384 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
10:43:00 385 Chrtek Jan PHK1100 8051261 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 386 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 387 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 388 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 389 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 390 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 391 Šafář Jakub CET1103 2219028 C TJ Loko Česká Třebová

H12D 2.15 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 392 Jindra Jáchym PDY1105 2181938 C Běhej Poděbrady
11:04:00 393 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:07:00 394 Nedoma Oliver PDY1000 2144101 C Běhej Poděbrady
11:10:00 395 Mokrý Tadeáš HJL1100 2148138 C Sokol Horní Jelení
11:13:00 396 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 397 Stolina David DOB1111 51493 C KOB Dobruška
11:19:00 398 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 399 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 400 Saifrt Matěj HOR1000 2218978 C TJ Jiskra Hořice

H14C 4.23 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 401 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 B OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 402 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 403 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 404 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
10:09:00 405 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 406 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 407 Erben Hynek VRL0801 2126247 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 408 Šípek Daniel LPU0806 8663155 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 409 Karásek Šimon SJC0804 899900 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 410 Čapek Karel LTU0801 2143370 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 411 Spilka Petr JIL0803 2144174 B OK Jilemnice
10:23:00 412 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 413 Vlach Antonín SJC0903 8519805 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 414 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:29:00 415 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 416 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 417 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 418 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C OK Jilemnice
10:37:00 419 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 420 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 421 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
10:43:00 422 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:45:00 423 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
10:47:00 424 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 425 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 426 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
10:53:00 427 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 428 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 429 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 430 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 431 Jedlinský Martin VAM0800 2211500 C OB Vamberk
11:03:00 432 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 433 Lasík Martin LTU0803 2001939 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 434 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 435 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 436 Matoušek Alex CHC0902 232905 C K.O.B. Choceň
11:13:00 437 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 438 Jelínek František PHK0900 8162886 B OK 99 Hradec Králové
11:17:00 439 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice

H14D 3.23 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 440 John Martin VRL0902 2139476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 441 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C Běhej Poděbrady
10:48:00 442 Hořejš Vojtěch VRL0802 2126291 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 443 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
10:56:00 444 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:00:00 445 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
11:04:00 446 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
11:08:00 447 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
11:12:00 448 Jindra Antonín HOR0903 2224206 C TJ Jiskra Hořice
11:16:00 449 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice

H16C 6.83 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 450 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C Běhej Poděbrady
11:08:00 451 Beneda Vojtěch SHK0703 8183072 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 452 Munzar Matěj VRL0606 2124805 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 453 Kakrda Matěj PDY0602 2171119 C Běhej Poděbrady
11:20:00 454 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 455 Volejník Ondřej PDY0601 2181930 C Běhej Poděbrady
11:28:00 456 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:32:00 457 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:36:00 458 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 459 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 460 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 461 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
11:52:00 462 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 463 Kurka Antonín SHK0700 8042125 B OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 464 Zídek Filip PHK0706 2124787 B OK 99 Hradec Králové
12:04:00 465 Krejčí Martin KOR0600 8015320 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:08:00 466 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 467 Hájek Dominik LPU0607 8660514 B OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 468 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
12:20:00 469 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00 470 Setunský Jan VRL0608 2139488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:28:00 471 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 472 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
12:36:00 473 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice

H18C 8.79 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 474 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 475 Čermák Martin PHK0502 8226370 A OK 99 Hradec Králové
11:14:00 476 Zounar Adam SRK0507 8516923 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 477 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 478 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 479 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:30:00 480 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 481 Baše Ondřej KOR0503 8680369 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:38:00 482 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 483 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:46:00 484 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 485 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
11:54:00 486 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
11:58:00 487 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:02:00 488 Stavrinou David SRK0506 8680305 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:06:00 489 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:10:00 490 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
12:14:00 491 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:18:00 492 Kurka Jaroslav SHK0501 8113527 B OK Slavia Hradec Králové
12:22:00 493 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:26:00 494 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 495 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka

H21C 11.53 km, 29 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 496 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 497 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 498 Důrek Milan SHK9100 8663191 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 499 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 500 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 501 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
10:25:00 502 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 503 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:33:00 504 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 505 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 506 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 507 Krunčík Pavel SRK8501 8054120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 508 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 509 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 510 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
11:01:00 511 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 512 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:09:00 513 Locker Daniel SRK0200 2222794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 514 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:17:00 515 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 516 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 517 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 518 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 519 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C OK 99 Hradec Králové

H21D 7.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 520 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 521 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C OK 99 Hradec Králové

H35C 10.32 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 522 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C TJ START Náchod
11:03:00 523 Novák Zdeněk NPA7701 8047121 C SK LOB Nová Paka
11:07:00 524 Khýn Vítězslav ASU8304 8226338 C Magnus Orienteering
11:11:00 525 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:15:00 526 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 527 Antoš Filip NPA8001 7210092 C SK LOB Nová Paka
11:23:00 528 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 529 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 530 Morávek Martin SHK7701 7207351 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 531 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C K.O.B. Choceň
11:39:00 532 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 533 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:47:00 534 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 535 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 536 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 537 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:03:00 538 Hovorka Pavel LPU7908 8482109 C OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 539 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
12:11:00 540 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 541 Macháček Jiří XHK7601 8109421 MTBO Racing team Hradec Králové
12:19:00 542 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
12:23:00 543 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
12:27:00 544 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 545 Filip Libor SRK7101 8137519 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H35D 7.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 546 Beneda Jan SHK7900 2419932 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 547 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C OK Jilemnice
11:24:00 548 Novák Michal SHK7802 2420035 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 549 Kronika Miroslav 120001 1398999 012-SPORTeM
11:30:00 550 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C Běhej Poděbrady
11:33:00 551 Spilka Petr JIL7801 2124761 C OK Jilemnice
11:36:00 552 Trnka Ondřej PDY7802 2102791 C Běhej Poděbrady
11:39:00 553 Retka Jiří LTU8200 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 554 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
11:45:00 555 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:48:00 556 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 557 Hruša Petr 190001 416203 019-Vysoká nad Labem
11:54:00 558 Šafář Jan PHK7700 8116828 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 559 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 560 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
12:03:00 561 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:06:00 562 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 563 Haken Adam STH8102 2134356 C SK Studenec
12:12:00 564 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
12:15:00 565 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:18:00 566 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
12:21:00 567 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C OB Vamberk
12:24:00 568 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
12:27:00 569 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:30:00 570 Grusser Jan PHK7505 2129249 C OK 99 Hradec Králové
12:33:00 571 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 572 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C OK 99 Hradec Králové
12:39:00 573 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
12:42:00 574 Kárník Jan LPU7811 8051262 C OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 575 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C Sportcentrum Jičín

H45C 7.96 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 576 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 577 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 578 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
11:20:00 579 Volák Pavel 300001 2032382 030-bez smlouvy
11:23:00 580 Tomandl Jan 40001 2090861 004-HORA
11:26:00 581 Novák Jiří NPA7502 8680311 C SK LOB Nová Paka
11:29:00 582 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
11:32:00 583 Švagr Zdeněk 210001 9741 021-SK Týniště nad Orlicí
11:35:00 584 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
11:38:00 585 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 586 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:44:00 587 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 588 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:50:00 589 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:53:00 590 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:56:00 591 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:59:00 592 Slovák Miroslav SHK7704 8047123 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 593 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:05:00 594 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 595 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
12:11:00 596 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
12:14:00 597 Locker Martin SRK7001 8410782 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:17:00 598 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 599 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
12:23:00 600 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
12:26:00 601 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 602 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
12:32:00 603 Belej Jiří LPU7421 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 604 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
12:38:00 605 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice

H45D 5.29 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 606 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
10:05:00 607 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 608 Borovec Alexandr CHC7606 232909 C K.O.B. Choceň
10:13:00 609 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
10:17:00 610 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:21:00 611 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 612 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 613 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 614 Šumpík Michal 260001 2039174 026-Slavia HK fanklub
10:37:00 615 Pešek Vladimír 240001 2115010 024-TJ Sokol Košov
10:41:00 616 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:45:00 617 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
10:49:00 618 Krejčí Milan KOR7400 8410779 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:53:00 619 Šabata Milan SRK6901 8648565 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 620 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 621 Saifrt Tomáš HOR7600 2218977 C TJ Jiskra Hořice
11:05:00 622 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:09:00 623 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
11:13:00 624 Marek Robert KOR7700 2419912 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 625 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 626 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:25:00 627 Kohout Pavel JIL7502 8648626 C OK Jilemnice
11:29:00 628 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 629 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:37:00 630 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 631 Věříš Jan LPU7103 8113506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 632 Janovský Petr JIL7202 2078453 C OK Jilemnice
11:49:00 633 Vychopeň Tomáš BRU6800 8137509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:53:00 634 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
11:57:00 635 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 636 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 637 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:09:00 638 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:13:00 639 Jindra Vladimír HOR7500 2218974 C TJ Jiskra Hořice
12:17:00 640 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
12:21:00 641 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:25:00 642 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:29:00 643 Semrád Pavel CHC6602 8006602 C K.O.B. Choceň
12:33:00 644 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
12:37:00 645 Hanuš Karel STH6701 8047127 C SK Studenec
12:41:00 646 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové

H55C 5.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 647 Chmelař Pavel SHK6402 8154971 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 648 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 649 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
11:43:00 650 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 651 Košťál Pavel 280001 8014478 028-DD
11:51:00 652 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
11:55:00 653 Růžička Ivan PHK6702 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 654 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:03:00 655 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 656 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 657 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
12:15:00 658 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 659 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:23:00 660 Prášil Jan NPA5601 7208214 C SK LOB Nová Paka
12:27:00 661 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 662 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:35:00 663 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
12:39:00 664 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C OK Lokomotiva Pardubice

H55D 4.25 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 665 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 666 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:02:00 667 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:06:00 668 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C OB Kunvald
11:10:00 669 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 670 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 671 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 672 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 673 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
11:30:00 674 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 675 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 676 Čermák Petr LPU6501 2144165 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 677 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:46:00 678 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:50:00 679 Horák Jan HOR6000 2218971 C TJ Jiskra Hořice
11:54:00 680 Filip Aleš SHK5501 8006742 C OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 681 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 682 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 683 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
12:10:00 684 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C TJ START Náchod
12:14:00 685 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
12:18:00 686 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
12:22:00 687 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
12:26:00 688 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
12:30:00 689 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 690 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C TJ START Náchod
12:38:00 691 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
12:42:00 692 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové

H65C 4.63 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 693 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:41:00 694 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 695 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:49:00 696 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:53:00 697 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C OB Kunvald
11:57:00 698 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
12:01:00 699 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
12:05:00 700 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 701 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
12:13:00 702 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 703 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:21:00 704 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 705 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
12:29:00 706 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
12:33:00 707 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
12:37:00 708 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
12:41:00 709 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
12:45:00 710 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod

H65D 3.69 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 711 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
12:05:00 712 Vasyliev Anatolii 70001 0 007-Kchortytsia
12:09:00 713 Balcar Aleš PHK5703 2001951 C OK 99 Hradec Králové
12:13:00 714 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
12:17:00 715 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:21:00 716 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:25:00 717 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 718 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:33:00 719 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 720 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:41:00 721 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
12:45:00 722 Sáňka Bedřich LPU5102 8047125 C OK Lokomotiva Pardubice

H75C 3.52 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 723 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
11:22:00 724 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:26:00 725 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 726 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:34:00 727 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:38:00 728 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:42:00 729 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:00 730 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:50:00 731 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

HDR 3.33 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 758 Havel Vojtěch LPU2223 9215 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 759 Hájek Martin CET1801 361913 C TJ Loko Česká Třebová
09:30:00 760 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 761 Cichý Marek PHK1300 2070824 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 762 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
09:30:00 763 Grusser Jan PHK1717 2219001 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 764 Gregor Matyáš DOB1501 7221 C KOB Dobruška
09:30:00 765 Krunčíková Anna SRK1752 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 766 Kroupová Elen LPU1851 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 767 Kříž Prokop LPU1602 780722 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 768 Maclová Adina LPU1951 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 769 Kuklík Tomáš JIL7901 426308 C OK Jilemnice
09:30:00 770 Kalibánová Bára SNA1651 9646 C TJ START Náchod
09:30:00 771 Chovancová Magdalena PHK1358 0 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 772 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C Běhej Poděbrady
09:30:00 773 Jindra Cyril HOR1301 2218976 C TJ Jiskra Hořice
09:30:00 774 Jordánek Michal VRL0000 2126234 OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 775 Jirka Tomáš 130001 9758 013-OB
09:30:00 732 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
09:30:00 733 Rathouská Štěpánka HOR1250 2218983 C TJ Jiskra Hořice
09:30:00 734 Sojková Petra ALB8950 7215 OOB Albrechtice nad Orlicí
09:30:00 735 Šabatková Pavla LPU1456 9323 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 736 Solánský Ondřej PHK1403 2035704 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 737 Palasová Tina SJC1777 0 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 738 Matysová Klára PHK1356 0 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 739 Martincová Daniela Sofie VAM1351 9680 C OB Vamberk
09:30:00 740 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
09:30:00 741 Palas Tomáš SJC1501 52330 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 742 Novotný Matouš PHK1515 886826 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 743 Vošvrdová Eliška 250001 2102077 025-Kbelnice u Jičína
09:30:00 744 Vávra Kristián LPU1701 9325 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 745 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 746 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
09:30:00 747 Zajícová Zuzana VRL1299 2126236 OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 748 Vandělíková Anna ALB2050 8279 OOB Albrechtice nad Orlicí
09:30:00 749 Tatarnikov Kyrylo 110001 682334 011-OK99 Hradec Králové
09:30:00 750 Šrejberová Ema 30001 0 003-Holky Šrejberky
09:30:00 751 Tihon Jan PHK1505 2078454 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 752 Toman Jonáš VRL1248 2126244 OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 753 Tkachenko Yehor 110002 682359 011-OK99 Hradec Králové
09:30:00 754 Hamáček Jan STH1301 425586 C SK Studenec
09:30:00 755 Haken Václav STH1601 2001961 SK Studenec
09:30:00 756 Havel Ondřej LPU2222 301629 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 757 Hepner Martin PHK1501 1398689 C OK 99 Hradec Králové

P 2.23 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 776 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 777 Rybínová Klára KOR0351 0 OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 778 Spilková Marcela JIL8051 2144184 C OK Jilemnice
09:30:00 779 Sedloňová Aneta SNA9450 9642 C TJ START Náchod
09:30:00 780 Nováková Jana STH8352 2122248 C SK Studenec
09:30:00 781 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C OOB SK Týniště nad Orlicí
09:30:00 782 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 783 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
09:30:00 784 Muzikář Jiří KOR9200 0 OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 785 Vošlajer Robert 80001 0 008-Vošlajer
09:30:00 786 Voláková Viktorie 300002 2011790 030-bez smlouvy
09:30:00 787 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 788 Vošvrda Michal 250002 0 025-Kbelnice u Jičína
09:30:00 789 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 790 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 791 Šimková Markéta CHC7856 9560 C K.O.B. Choceň
09:30:00 792 Štěpová Věra 10001 0 001-Xxx
09:30:00 793 Šolc Jakub 140002 8047167 014-Čeřovka Jičín
09:30:00 794 Matoušková Petra PHK7951 2129204 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 795 Hanousková Radka 180001 2115012 018-Jičín
09:30:00 796 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 797 Jahodová Berková Andrea 60003 2126395 006-(j)Elita
09:30:00 798 Hladký Matěj KOR0700 8109384 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 799 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 800 Culek Jan 270001 2113082 027-Slavia Hradec Králové
09:30:00 801 Borovičková Vendula 220001 2115757 022-Ostruzno
09:30:00 802 Erlebachová Aneta 50003 8003632 005-Špindl sportuje
09:30:00 803 Čížková Dana SHK7752 8008276 C OK Slavia Hradec Králové
09:30:00 804 Lasíková Ivana LTU7551 2001923 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:30:00 805 Kunešová Petra HOR7650 1398984 C TJ Jiskra Hořice
09:30:00 806 Makaloušová Hana 50001 8005424 005-Špindl sportuje
09:30:00 807 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 808 Kuklikova Sofie 100002 2152923 010-Kuklikovi
09:30:00 809 Kadeřábková Adéla 20001 0 002-Není
09:30:00 810 Juška Jiří 170001 2045239 017-Nereg
09:30:00 811 Kuklikova Katerina 100001 2211515 010-Kuklikovi
09:30:00 812 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

T 6.18 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 813 Sommer Jaroslav 60002 2148176 006-(j)Elita
09:30:00 814 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
09:30:00 815 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
09:30:00 816 Nárovcová Gabriela 160001 2120064 016-neregistrovaní
09:30:00 817 Nárovec Václav 160002 2118479 016-neregistrovaní
09:30:00 818 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 819 Zamouřil Jáchym 150001 2102586 015-RajP
09:30:00 820 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 821 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
09:30:00 822 Tatarnikov Dmytro 110003 682336 011-OK99 Hradec Králové
09:30:00 823 Mertlíková Eliška VRL9156 2134296 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 824 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 825 Jahoda Jiří 60001 1428935 006-(j)Elita
09:30:00 826 Hamáčková Šárka STH0852 2144170 C SK Studenec
09:30:00 827 Čapek Karel LTU7803 420417 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:30:00 828 Dunka Štěpán 50002 8151987 005-Špindl sportuje
09:30:00 829 Kučerová Lucie STH9251 331285 C SK Studenec
09:30:00 830 Kuneš Vojtěch HOR0200 2032181 C TJ Jiskra Hořice
09:30:00 831 Kubát Miroslav VRL6701 8660547 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 832 Jireš František 230001 301639 023-Zelenkovi
09:30:00 833 Kopecká Tereza 200001 2419864 020-Sovy Bělečko