Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem, pivovar Tambor
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Kočičí potok
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kluby:
ALB     ASU     BRU     BZP     CET     DCE     DKP     DOB     HJL     HOR     CHC     JEN     JIL     KNC     KOR     KUN     KUO     LPU     LTU     NPA     PDY     PEN     PHK     PUL     SHK     SJC     SNA     SRK     STH     TUR     TYN     UVP     VAM     VRL     VSP     XHK     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 734 Sojková Petra ALB8950 7215 HDR
09:30:00 -5790 748 Vandělíková Anna ALB2050 8279 HDR
10:58:00 -5702 666 Černý Petr ALB6000 7224 C H55D
11:05:00 -5695 512 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C H21C
11:11:00 -5689 525 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C H35C
11:13:00 -5687 514 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:07:00 -5693 524 Khýn Vítězslav ASU8304 8226338 C H35C
11:17:00 -5683 578 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:49:00 -5651 633 Vychopeň Tomáš BRU6800 8137509 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:51:00 -5709 281 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C D55C
12:14:00 -5626 166 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C D21D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 759 Hájek Martin CET1801 361913 C HDR
10:55:00 -5705 362 Šafář Jan CET1402 2213811 C H10N
10:55:00 -5705 391 Šafář Jakub CET1103 2219028 C H12C
11:20:00 -5680 192 Šafářová Ivana CET8051 9724 C D35D
12:09:00 -5631 232 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D45C
12:39:00 -5601 573 Šafář Miroslav CET7001 232633 C H35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 746 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
12:26:00 -5614 170 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 -5680 315 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65C
12:19:00 -5621 190 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C D35C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 764 Gregor Matyáš DOB1501 7221 C HDR
10:07:00 -5753 404 Kubec Adam DOB0900 2073719 C H14C
11:00:00 -5700 122 Stolinová Andrea DOB0990 7233 C D14D
11:16:00 -5684 397 Stolina David DOB1111 51493 C H12D
11:47:00 -5653 588 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H45C
12:02:00 -5638 213 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C D35D
12:04:00 -5636 185 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C D35C
12:13:00 -5627 714 Tůma Miloš DOB5600 7243 C H65D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:09:00 -5751 45 Chotěnovská Nela HJL1153 2039821 C D12C
10:32:00 -5728 75 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C D12D
10:38:00 -5722 95 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B D14C
11:10:00 -5690 395 Mokrý Tadeáš HJL1100 2148138 C H12D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 773 Jindra Cyril HOR1301 2218976 C HDR
09:30:00 -5790 805 Kunešová Petra HOR7650 1398984 C P
09:30:00 -5790 830 Kuneš Vojtěch HOR0200 2032181 C T
09:30:00 -5790 733 Rathouská Štěpánka HOR1250 2218983 C HDR
10:05:00 -5755 21 Rathouská Anežka HOR1450 2218984 C D10N
10:10:00 -5750 347 Zollmann Filip HOR1600 2218973 C H10N
10:19:00 -5741 158 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C D21C
10:25:00 -5735 612 Kubín Jan HOR7400 2126355 C H45D
10:31:00 -5729 379 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H12C
10:39:00 -5721 249 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C D45D
10:52:00 -5708 361 Zollmann David HOR1200 2218972 C H10N
10:59:00 -5701 39 Saifrtová Bára HOR1251 2218980 C D10N
11:01:00 -5699 621 Saifrt Tomáš HOR7600 2218977 C H45D
11:04:00 -5696 446 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C H14D
11:12:00 -5688 448 Jindra Antonín HOR0903 2224206 C H14D
11:17:00 -5683 439 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H14C
11:25:00 -5675 400 Saifrt Matěj HOR1000 2218978 C H12D
11:37:00 -5663 693 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H65C
11:43:00 -5657 265 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C D45D
11:50:00 -5650 679 Horák Jan HOR6000 2218971 C H55D
11:59:00 -5641 269 Saifrtová Jana HOR7551 2218979 C D45D
12:11:00 -5629 596 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H45C
12:13:00 -5627 639 Jindra Vladimír HOR7500 2218974 C H45D
12:14:00 -5626 685 Rücker Petr HOR6500 2035741 C H55D
12:17:00 -5623 234 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C D45C
12:35:00 -5605 663 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 791 Šimková Markéta CHC7856 9560 C P
10:09:00 -5751 608 Borovec Alexandr CHC7606 232909 C H45D
10:12:00 -5748 82 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 C D14C
10:16:00 -5744 84 Holingerová Alžběta CHC0953 8021409 C D14C
10:31:00 -5729 161 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C D21C
10:41:00 -5719 384 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B H12C
10:43:00 -5717 164 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C D21C
10:48:00 -5712 119 Nimshausová Helena CHC0854 9822 C D14D
10:52:00 -5708 443 Šafr Vít CHC0901 9546 C H14D
10:57:00 -5703 510 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H21C
11:09:00 -5691 623 Šafr Jiří CHC7706 9564 C H45D
11:11:00 -5689 436 Matoušek Alex CHC0902 232905 C H14C
11:35:00 -5665 531 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C H35C
11:48:00 -5652 131 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C D16C
11:48:00 -5652 461 Borovec Šimon CHC0701 9550 C H16C
11:51:00 -5649 296 Semrádová Jitka CHC6651 8166708 C D55C
12:10:00 -5630 490 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B H18C
12:29:00 -5611 643 Semrád Pavel CHC6602 8006602 C H45D
12:35:00 -5605 278 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C D45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:45:00 -5715 617 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C H45D
11:30:00 -5670 197 Kutková Hana JEN8050 2112773 C D35D
11:40:00 -5660 129 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D16C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 769 Kuklík Tomáš JIL7901 426308 C HDR
09:30:00 -5790 778 Spilková Marcela JIL8051 2144184 C P
10:02:00 -5758 20 Vondroušová Agáta JIL1551 425574 C D10N
10:07:00 -5753 346 Valdman Hynek JIL1303 426353 C H10N
10:08:00 -5752 80 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C D14C
10:17:00 -5743 610 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H45D
10:21:00 -5739 411 Spilka Petr JIL0803 2144174 B H14C
10:21:00 -5739 501 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21C
10:28:00 -5732 74 Valdmanová Anna JIL1052 2127633 C D12D
10:29:00 -5731 29 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C D10N
10:32:00 -5728 30 Kopecká Inés JIL1552 2144156 C D10N
10:34:00 -5726 355 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C H10N
10:35:00 -5725 418 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C H14C
10:36:00 -5724 116 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C D14D
10:38:00 -5722 32 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C D10N
10:41:00 -5719 616 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45D
10:41:00 -5719 421 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H14C
10:43:00 -5717 358 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C H10N
10:47:00 -5713 280 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D55C
10:47:00 -5713 35 Preisslerová Terezie JIL1250 425538 C D10N
10:52:00 -5708 102 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B D14C
10:56:00 -5704 104 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B D14C
10:58:00 -5702 363 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 C H10N
11:00:00 -5700 445 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C H14D
11:21:00 -5679 547 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C H35D
11:25:00 -5675 627 Kohout Pavel JIL7502 8648626 C H45D
11:26:00 -5674 673 Král Martin JIL6101 9071 C H55D
11:30:00 -5670 726 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H75C
11:33:00 -5667 551 Spilka Petr JIL7801 2124761 C H35D
11:42:00 -5658 677 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55D
11:45:00 -5655 632 Janovský Petr JIL7202 2078453 C H45D
11:52:00 -5648 323 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65C
11:53:00 -5647 634 Gernert Alan JIL7001 49414 C H45D
11:57:00 -5643 698 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C H65C
12:15:00 -5625 273 Janovská Věra JIL7258 2127634 C D45D
12:23:00 -5617 600 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45C
12:29:00 -5611 706 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H65C
12:32:00 -5608 142 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B D16C
12:32:00 -5608 472 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B H16C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:28:00 -5672 317 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 776 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C P
09:30:00 -5790 777 Rybínová Klára KOR0351 0 P
09:30:00 -5790 784 Muzikář Jiří KOR9200 0 P
09:30:00 -5790 798 Hladký Matěj KOR0700 8109384 C P
09:30:00 -5790 818 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C T
10:06:00 -5754 79 Bašová Ema KOR0850 2087679 C D14C
10:11:00 -5749 242 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D45D
10:49:00 -5711 618 Krejčí Milan KOR7400 8410779 C H45D
11:13:00 -5687 624 Marek Robert KOR7700 2419912 C H45D
11:27:00 -5673 261 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C D45D
11:28:00 -5672 456 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C H16C
11:34:00 -5666 481 Baše Ondřej KOR0503 8680369 C H18C
11:42:00 -5658 483 Langr Jakub KOR0401 8014469 B H18C
11:51:00 -5649 267 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C D45D
11:58:00 -5642 211 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D35D
12:04:00 -5636 465 Krejčí Martin KOR0600 8015320 C H16C
12:09:00 -5631 638 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45D
12:14:00 -5626 219 Hladká Petra KOR7950 8660542 C D35D
12:27:00 -5613 569 Baše Petr KOR7701 2083356 C H35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:06:00 -5694 668 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C H55D
11:53:00 -5647 697 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:59:00 -5701 283 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C D55C
11:51:00 -5649 652 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C H55C
12:08:00 -5632 595 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C H45C
12:19:00 -5621 542 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C H35C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 758 Havel Vojtěch LPU2223 9215 HDR
09:30:00 -5790 766 Kroupová Elen LPU1851 2075645 C HDR
09:30:00 -5790 767 Kříž Prokop LPU1602 780722 C HDR
09:30:00 -5790 768 Maclová Adina LPU1951 9867 C HDR
09:30:00 -5790 790 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C P
09:30:00 -5790 807 Macl Jan LPU9102 7209785 C P
09:30:00 -5790 735 Šabatková Pavla LPU1456 9323 C HDR
09:30:00 -5790 744 Vávra Kristián LPU1701 9325 C HDR
09:30:00 -5790 756 Havel Ondřej LPU2222 301629 HDR
10:03:00 -5757 240 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C D45D
10:06:00 -5754 2 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C D10C
10:11:00 -5749 406 Držka Filip LPU0901 2103270 C H14C
10:13:00 -5747 499 Novák Adam LPU0320 8109307 B H21C
10:15:00 -5745 408 Šípek Daniel LPU0806 8663155 C H14C
10:16:00 -5744 71 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C D12D
10:18:00 -5742 48 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C D12C
10:18:00 -5742 335 Nachtigall Jakub LPU1209 2102526 C H10C
10:19:00 -5741 373 Domin Ondřej LPU1103 8014491 C H12C
10:20:00 -5740 112 Fučíková Barbora LPU0863 0 C D14D
10:22:00 -5738 6 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C D10C
10:22:00 -5738 351 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C H10N
10:23:00 -5737 159 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 R D21C
10:24:00 -5736 50 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B D12C
10:24:00 -5736 73 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C D12D
10:26:00 -5734 89 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B D14C
10:27:00 -5733 377 Juška Vojtěch LPU1003 8014487 C H12C
10:30:00 -5730 8 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C D10C
10:30:00 -5730 52 Macháčková Eliška LPU1153 8013841 C D12C
10:30:00 -5730 338 Fukátko Václav LPU1302 253155 C H10C
10:31:00 -5729 247 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C D45D
10:33:00 -5727 417 Maloch David LPU0905 8109427 B H14C
10:35:00 -5725 31 Křížová Dorota LPU1453 7759073 C D10N
10:35:00 -5725 381 Jirout Vilém LPU1012 8014516 C H12C
10:36:00 -5724 94 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B D14C
10:38:00 -5722 10 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C D10C
10:39:00 -5721 55 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B D12C
10:39:00 -5721 383 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B H12C
10:40:00 -5720 117 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C D14D
10:41:00 -5719 506 Vališ Jan LPU0210 8109304 B H21C
10:44:00 -5716 34 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C D10N
10:45:00 -5715 57 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C D12C
10:46:00 -5714 12 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C D10C
10:46:00 -5714 359 Odvody Vilém LPU1502 828384 C H10N
10:47:00 -5713 387 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B H12C
10:48:00 -5712 100 Dominová Julie LPU0857 8663171 B D14C
10:49:00 -5711 425 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B H14C
10:51:00 -5709 252 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C D45D
10:54:00 -5706 14 Zvěřinová Nina LPU1253 2125366 C D10C
10:56:00 -5704 38 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C D10N
10:57:00 -5703 429 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B H14C
11:02:00 -5698 40 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C D10N
11:06:00 -5694 17 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C D10C
11:07:00 -5693 256 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C D45D
11:09:00 -5691 302 Smrčková Olga LPU6055 9301 C D55D
11:09:00 -5691 65 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B D12C
11:09:00 -5691 435 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H14C
11:13:00 -5687 396 Šabatka Filip LPU1107 9269 C H12D
11:13:00 -5687 437 Goláň František LPU0803 8663151 B H14C
11:14:00 -5686 577 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C H45C
11:15:00 -5685 67 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B D12C
11:16:00 -5684 449 Kadaník Petr LPU0802 9820 C H14D
11:19:00 -5681 398 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C H12D
11:19:00 -5681 146 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C D18C
11:21:00 -5679 516 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21C
11:23:00 -5677 260 Stará Marta LPU7557 9348 C D45D
11:27:00 -5673 529 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C H35C
11:27:00 -5673 148 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C D18C
11:28:00 -5672 126 Šmídová Terezie LPU0659 7200596 C D16C
11:29:00 -5671 518 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C H21C
11:30:00 -5670 674 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C H55D
11:30:00 -5670 480 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B H18C
11:32:00 -5668 318 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D65C
11:38:00 -5662 676 Čermák Petr LPU6501 2144165 C H55D
11:38:00 -5662 482 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C H18C
11:39:00 -5661 532 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35C
11:40:00 -5660 459 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C H16C
11:41:00 -5659 310 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C D55D
11:41:00 -5659 631 Věříš Jan LPU7103 8113506 C H45D
11:41:00 -5659 225 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D45C
11:43:00 -5657 178 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C D35C
11:44:00 -5656 587 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H45C
11:47:00 -5653 534 Václavek Jan LPU7816 8461733 C H35C
11:47:00 -5653 295 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C D55C
11:49:00 -5651 180 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C D35C
11:49:00 -5651 227 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C D45C
11:53:00 -5647 313 Kološová Jana LPU6653 9346 C D55D
11:55:00 -5645 297 Léharová Iva LPU6152 2109765 C D55C
11:57:00 -5643 229 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C D45C
12:01:00 -5639 636 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H45D
12:02:00 -5638 682 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C H55D
12:03:00 -5637 520 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21D
12:03:00 -5637 538 Hovorka Pavel LPU7908 8482109 C H35C
12:05:00 -5635 594 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C H45C
12:05:00 -5635 700 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65C
12:05:00 -5635 231 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D45C
12:06:00 -5634 215 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C D35D
12:08:00 -5632 136 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B D16C
12:11:00 -5629 540 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35C
12:12:00 -5628 467 Hájek Dominik LPU0607 8660514 B H16C
12:12:00 -5628 218 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C D35D
12:13:00 -5627 702 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C H65C
12:13:00 -5627 233 Waňková Dita LPU7158 7200595 C D45C
12:15:00 -5625 658 Fencl Jiří LPU6301 9653 C H55C
12:16:00 -5624 329 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C D65C
12:16:00 -5624 138 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C D16C
12:17:00 -5623 598 Czagan Jan LPU7106 8226345 C H45C
12:20:00 -5620 469 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H16C
12:21:00 -5619 704 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H65C
12:25:00 -5615 717 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C H65D
12:26:00 -5614 601 Fencl Petr LPU6901 2102522 C H45C
12:26:00 -5614 494 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H18C
12:27:00 -5613 276 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C D45D
12:27:00 -5613 544 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C H35C
12:27:00 -5613 661 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C H55C
12:28:00 -5612 471 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B H16C
12:30:00 -5610 689 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H55D
12:32:00 -5608 603 Belej Jiří LPU7421 9102564 C H45C
12:33:00 -5607 571 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35D
12:36:00 -5604 473 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H16C
12:37:00 -5603 239 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D45C
12:38:00 -5602 605 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H45C
12:39:00 -5601 664 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C H55C
12:40:00 -5600 144 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C D16C
12:42:00 -5598 574 Kárník Jan LPU7811 8051262 C H35D
12:45:00 -5595 722 Sáňka Bedřich LPU5102 8047125 C H65D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 804 Lasíková Ivana LTU7551 2001923 C P
09:30:00 -5790 827 Čapek Karel LTU7803 420417 C T
10:08:00 -5752 69 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C D12D
10:09:00 -5751 368 Hainiš Pavel LTU1102 2057587 C H12C
10:13:00 -5747 370 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12C
10:19:00 -5741 410 Čapek Karel LTU0801 2143370 C H14C
10:27:00 -5733 414 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H14C
10:33:00 -5727 53 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 C D12C
10:37:00 -5723 419 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H14C
11:01:00 -5699 511 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H21C
11:03:00 -5697 284 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D55C
11:05:00 -5695 433 Lasík Martin LTU0803 2001939 C H14C
11:18:00 -5682 671 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55D
11:18:00 -5682 477 Potůček Oto LTU0501 2057586 C H18C
11:23:00 -5677 289 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C D55C
11:31:00 -5669 262 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45D
11:31:00 -5669 149 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B D18C
11:39:00 -5661 553 Retka Jiří LTU8200 2116474 C H35D
11:40:00 -5660 202 Čapková Eva LTU7852 9201756 C D35D
11:41:00 -5659 586 Bendák Petr LTU6500 8662683 C H45C
11:44:00 -5656 321 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D65C
11:44:00 -5656 204 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C D35D
11:45:00 -5655 555 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H35D
11:49:00 -5651 312 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C D55D
11:53:00 -5647 228 Licková Dana LTU7350 2057595 C D45C
11:57:00 -5643 559 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C H35D
11:57:00 -5643 314 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55D
11:58:00 -5642 487 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B H18C
12:02:00 -5638 593 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H45C
12:06:00 -5634 489 Lazák Jan LTU0500 8662729 B H18C
12:14:00 -5626 491 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C H18C
12:15:00 -5625 565 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H35D
12:29:00 -5611 718 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H65D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 814 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C T
09:30:00 -5790 815 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C T
09:30:00 -5790 821 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C T
09:30:00 -5790 740 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C HDR
10:23:00 -5737 375 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C H12C
10:35:00 -5725 162 Wiesnerová Monika NPA9051 8516752 C D21C
10:45:00 -5715 423 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14C
10:59:00 -5701 254 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D45D
11:03:00 -5697 523 Novák Zdeněk NPA7701 8047121 C H35C
11:19:00 -5681 527 Antoš Filip NPA8001 7210092 C H35C
11:26:00 -5674 581 Novák Jiří NPA7502 8680311 C H45C
11:40:00 -5660 320 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D65C
11:54:00 -5646 486 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B H18C
12:08:00 -5632 327 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D65C
12:23:00 -5617 660 Prášil Jan NPA5601 7208214 C H55C
12:28:00 -5612 141 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C D16C
12:30:00 -5610 495 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B H18C
12:37:00 -5603 708 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 772 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C HDR
10:02:00 -5758 331 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C H10C
10:04:00 -5756 108 Píšová Tereza PDY0850 2102697 C D14D
10:05:00 -5755 366 Trnka Jiří PDY1102 2115748 C H12C
10:10:00 -5750 333 Trnka Přemysl PDY1400 0 C H10C
10:13:00 -5747 609 Nedoma David PDY7300 2127609 C H45D
10:19:00 -5741 244 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45D
10:27:00 -5733 246 Trnková Petra PDY7651 2181956 C D45D
10:44:00 -5716 441 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C H14D
10:53:00 -5707 37 Vébrová Dominika PDY1351 2181946 C D10N
11:01:00 -5699 392 Jindra Jáchym PDY1105 2181938 C H12D
11:04:00 -5696 450 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C H16C
11:07:00 -5693 394 Nedoma Oliver PDY1000 2144101 C H12D
11:16:00 -5684 453 Kakrda Matěj PDY0602 2171119 C H16C
11:23:00 -5677 147 Píšová Zuzana PDY0451 2120067 C D18C
11:24:00 -5676 125 Matějková Kateřina PDY0651 2102808 C D16C
11:24:00 -5676 455 Volejník Ondřej PDY0601 2181930 C H16C
11:26:00 -5674 195 Jindrová Klára PDY8051 2219009 C D35D
11:30:00 -5670 550 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C H35D
11:36:00 -5664 552 Trnka Ondřej PDY7802 2102791 C H35D
11:36:00 -5664 200 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C D35D
11:42:00 -5658 554 Holata Radek PDY8103 2067966 C H35D
12:11:00 -5629 165 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D21D
12:17:00 -5623 167 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C D21D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:55:00 -5705 282 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D55C
11:29:00 -5671 582 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H45C
11:39:00 -5661 649 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 760 Čapek Samuel PHK1600 53164 C HDR
09:30:00 -5790 761 Cichý Marek PHK1300 2070824 C HDR
09:30:00 -5790 763 Grusser Jan PHK1717 2219001 C HDR
09:30:00 -5790 771 Chovancová Magdalena PHK1358 0 C HDR
09:30:00 -5790 782 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C P
09:30:00 -5790 794 Matoušková Petra PHK7951 2129204 C P
09:30:00 -5790 820 Tihon Michal PHK7905 8226369 C T
09:30:00 -5790 824 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C T
09:30:00 -5790 736 Solánský Ondřej PHK1403 2035704 C HDR
09:30:00 -5790 738 Matysová Klára PHK1356 0 C HDR
09:30:00 -5790 742 Novotný Matouš PHK1515 886826 C HDR
09:30:00 -5790 745 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C HDR
09:30:00 -5790 751 Tihon Jan PHK1505 2078454 C HDR
09:30:00 -5790 757 Hepner Martin PHK1501 1398689 C HDR
10:03:00 -5757 365 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C H12C
10:03:00 -5757 402 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C H14C
10:04:00 -5756 78 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 B D14C
10:06:00 -5754 332 Liška Albert PHK1313 8005148 C H10C
10:07:00 -5753 367 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C H12C
10:07:00 -5753 241 Langová Marie PHK7350 2144119 C D45D
10:10:00 -5750 81 Rutová Renata PHK0959 2148204 C D14C
10:11:00 -5749 369 Liška Viktor PHK1111 2102525 C H12C
10:12:00 -5748 110 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C D14D
10:14:00 -5746 4 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C D10C
10:14:00 -5746 24 Pospíšilová Anna PHK1357 2213807 C D10N
10:14:00 -5746 83 Čížková Alena PHK0857 1428939 C D14C
10:15:00 -5745 371 Šafář Martin PHK1102 8014455 C H12C
10:16:00 -5744 349 Winter Jakub PHK1301 2134363 C H10N
10:17:00 -5743 500 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C H21C
10:18:00 -5742 85 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B D14C
10:20:00 -5740 26 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C D10N
10:21:00 -5739 49 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C D12C
10:21:00 -5739 611 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C H45D
10:22:00 -5738 336 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C H10C
10:24:00 -5736 88 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C D14C
10:25:00 -5735 352 Kout Lukáš PHK1401 0 C H10N
10:25:00 -5735 376 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 B H12C
10:26:00 -5734 7 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C D10C
10:27:00 -5733 51 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C D12C
10:27:00 -5733 160 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21C
10:28:00 -5732 90 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B D14C
10:29:00 -5731 613 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C H45D
10:31:00 -5729 354 Vítek Michal PHK1402 2144189 C H10N
10:33:00 -5727 380 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B H12C
10:34:00 -5726 9 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C D10C
10:35:00 -5725 248 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C D45D
10:36:00 -5724 76 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C D12D
10:37:00 -5723 505 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H21C
10:37:00 -5723 382 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B H12C
10:39:00 -5721 163 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C D21C
10:39:00 -5721 420 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H14C
10:42:00 -5718 11 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C D10C
10:42:00 -5718 56 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 C D12C
10:43:00 -5717 385 Chrtek Jan PHK1100 8051261 C H12C
10:48:00 -5712 58 Besedová Barbora PHK1051 1410002 C D12C
10:49:00 -5711 508 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C H21C
10:50:00 -5710 13 Novotná Anna PHK1352 2144152 C D10C
10:54:00 -5706 60 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C D12C
10:55:00 -5705 428 Novotný Vít PHK0901 8017734 B H14C
10:58:00 -5702 15 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C D10C
10:58:00 -5702 105 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B D14C
11:05:00 -5695 41 Melicharová Nina PHK1451 224919 C D10N
11:06:00 -5694 64 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B D12C
11:10:00 -5690 475 Čermák Martin PHK0502 8226370 A H18C
11:11:00 -5689 257 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D45D
11:14:00 -5686 19 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C D10C
11:15:00 -5685 287 Novotná Ivana PHK6354 219240 C D55C
11:15:00 -5685 438 Jelínek František PHK0900 8162886 B H14C
11:23:00 -5677 528 Vítek Petr PHK7601 8007174 C H35C
11:25:00 -5675 306 Justová Jana PHK6153 207818 C D55D
11:26:00 -5674 725 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C H75C
11:29:00 -5671 628 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C H45D
11:31:00 -5669 174 Lišková Kateřina PHK8151 2102552 C D35C
11:32:00 -5668 127 Nevmerzhytska Mariia PHK0759 8003644 C D16C
11:33:00 -5667 519 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C H21C
11:33:00 -5667 223 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45C
11:35:00 -5665 150 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B D18C
11:36:00 -5664 458 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C H16C
11:38:00 -5662 201 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D35D
11:41:00 -5659 694 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H65C
11:42:00 -5658 203 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C D35D
11:43:00 -5657 152 Čapková Anna PHK0451 8667978 B D18C
11:44:00 -5656 460 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C H16C
11:46:00 -5654 179 Novotná Martina PHK8255 8076619 C D35C
11:48:00 -5652 556 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C H35D
11:48:00 -5652 206 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C D35D
11:50:00 -5650 485 Málek David PHK0504 8000239 B H18C
11:52:00 -5648 462 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C H16C
11:52:00 -5648 208 Mojžíšová Jana PHK8254 8410801 C D35D
11:54:00 -5646 558 Šafář Jan PHK7700 8116828 C H35D
11:55:00 -5645 268 Koutná Alena PHK7052 232635 C D45D
11:55:00 -5645 653 Růžička Ivan PHK6702 7209792 C H55C
11:56:00 -5644 324 Jiranová Alena PHK5351 9371 C D65C
11:56:00 -5644 210 Kunartová Lenka PHK7852 2059756 C D35D
11:58:00 -5642 681 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H55D
12:00:00 -5640 560 Koutný Pavel PHK7108 51102 C H35D
12:00:00 -5640 134 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C D16C
12:00:00 -5640 464 Zídek Filip PHK0706 2124787 B H16C
12:00:00 -5640 212 Kvapilová Zuzana PHK7853 7209356 C D35D
12:01:00 -5639 230 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C D45C
12:04:00 -5636 214 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C D35D
12:06:00 -5634 562 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C H35D
12:07:00 -5633 521 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C H21D
12:07:00 -5633 656 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55C
12:08:00 -5632 466 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C H16C
12:08:00 -5632 216 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C D35D
12:09:00 -5631 713 Balcar Aleš PHK5703 2001951 C H65D
12:12:00 -5628 564 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C H35D
12:13:00 -5627 188 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35C
12:16:00 -5624 468 Horák Filip PHK0701 2088727 B H16C
12:18:00 -5622 566 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C H35D
12:19:00 -5621 274 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D45D
12:20:00 -5620 330 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D65C
12:22:00 -5618 687 Justa Jaromír PHK6101 995884 C H55D
12:24:00 -5616 568 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C H35D
12:25:00 -5615 236 Besedová Petra PHK7654 1417264 C D45C
12:30:00 -5610 570 Grusser Jan PHK7505 2129249 C H35D
12:33:00 -5607 707 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H65C
12:36:00 -5604 572 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C H35D
12:38:00 -5602 691 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55D
12:41:00 -5599 646 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C H45D
12:41:00 -5599 709 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H65C
12:44:00 -5596 145 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B D16C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:34:00 -5666 727 Novotný František PUL4200 7210063 C H75C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 803 Čížková Dana SHK7752 8008276 C P
10:01:00 -5759 401 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 B H14C
10:01:00 -5759 496 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21C
10:04:00 -5756 345 Culek Tibor SHK1307 2222847 C H10N
10:05:00 -5755 403 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C H14C
10:09:00 -5751 405 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C H14C
10:09:00 -5751 498 Důrek Milan SHK9100 8663191 C H21C
10:17:00 -5743 372 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C H12C
10:20:00 -5740 86 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B D14C
10:30:00 -5730 91 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C D14C
10:31:00 -5729 416 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C H14C
10:34:00 -5726 93 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C D14C
10:40:00 -5720 96 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B D14C
10:43:00 -5717 250 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C D45D
10:44:00 -5716 98 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B D14C
10:47:00 -5713 424 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B H14C
10:53:00 -5707 509 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C H21C
10:53:00 -5707 427 Jakubský David SHK0905 8014481 B H14C
10:57:00 -5703 299 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C D55D
10:57:00 -5703 620 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H45D
10:59:00 -5701 430 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B H14C
11:03:00 -5697 432 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B H14C
11:05:00 -5695 301 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C D55D
11:06:00 -5694 474 Novák Marek SHK0505 2134322 C H18C
11:07:00 -5693 434 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B H14C
11:08:00 -5692 451 Beneda Vojtěch SHK0703 8183072 C H16C
11:11:00 -5689 576 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45C
11:13:00 -5687 303 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C D55D
11:14:00 -5686 670 Funda Michal SHK6403 410744 C H55D
11:17:00 -5683 515 Šabatka Jan SHK9001 9193 C H21C
11:17:00 -5683 625 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H45D
11:18:00 -5682 546 Beneda Jan SHK7900 2419932 C H35D
11:19:00 -5681 259 Fialová Radmila SHK7653 232493 C D45D
11:20:00 -5680 124 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B D16C
11:21:00 -5679 305 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D55D
11:22:00 -5678 672 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H55D
11:22:00 -5678 193 Slavíková Jana SHK7352 420436 C D35D
11:24:00 -5676 548 Novák Michal SHK7802 2420035 C H35D
11:25:00 -5675 517 Hepner David SHK7601 8655416 C H21C
11:28:00 -5672 173 Novotná Barbora SHK8658 9101107 C D35C
11:29:00 -5671 307 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C D55D
11:31:00 -5669 530 Morávek Martin SHK7701 7207351 C H35C
11:31:00 -5669 291 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D55C
11:31:00 -5669 647 Chmelař Pavel SHK6402 8154971 C H55C
11:34:00 -5666 675 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C H55D
11:34:00 -5666 175 Toužilová Martina SHK8051 9165 C D35C
11:37:00 -5663 309 Fundová Hana SHK6752 410739 C D55D
11:38:00 -5662 585 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C H45C
11:39:00 -5661 264 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C D45D
11:43:00 -5657 650 Holeček Petr SHK5900 2049556 C H55C
11:46:00 -5654 484 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B H18C
11:47:00 -5653 266 Holmanová Iva SHK7751 682611 C D45D
11:51:00 -5649 535 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C H35C
11:54:00 -5646 680 Filip Aleš SHK5501 8006742 C H55D
11:56:00 -5644 133 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D16C
11:56:00 -5644 463 Kurka Antonín SHK0700 8042125 B H16C
11:59:00 -5641 298 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55C
11:59:00 -5641 592 Slovák Miroslav SHK7704 8047123 C H45C
12:03:00 -5637 655 Číža Petr SHK5902 2102550 C H55C
12:04:00 -5636 135 Solařová Linda SHK0758 8109378 C D16C
12:07:00 -5633 539 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C H35C
12:07:00 -5633 186 Suchá Eva SHK7851 8656671 C D35C
12:09:00 -5631 701 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H65C
12:12:00 -5628 137 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C D16C
12:18:00 -5622 492 Kurka Jaroslav SHK0501 8113527 B H18C
12:20:00 -5620 139 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C D16C
12:29:00 -5611 602 Toužil Karel SHK7602 9134 C H45C
12:33:00 -5607 719 Šabatka Petr SHK5703 9115 C H65D
12:42:00 -5598 692 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 737 Palasová Tina SJC1777 0 C HDR
09:30:00 -5790 741 Palas Tomáš SJC1501 52330 C HDR
10:03:00 -5757 154 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C D21C
10:05:00 -5755 497 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21C
10:11:00 -5749 156 Šmejcová Anna SJC9552 9983 C D21C
10:14:00 -5746 334 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C H10C
10:17:00 -5743 409 Karásek Šimon SJC0804 899900 C H14C
10:25:00 -5735 502 Beneš Jan SJC8703 8290987 C H21C
10:25:00 -5735 413 Vlach Antonín SJC0903 8519805 C H14C
10:29:00 -5731 378 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C H12C
10:29:00 -5731 415 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H14C
10:38:00 -5722 340 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C H10C
10:40:00 -5720 357 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C H10N
10:46:00 -5714 99 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B D14C
10:49:00 -5711 388 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C H12C
10:50:00 -5710 343 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C H10C
10:50:00 -5710 101 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B D14C
10:51:00 -5709 426 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B H14C
10:53:00 -5707 390 Řehák Jan SJC1103 9916 C H12C
10:54:00 -5706 665 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H55D
10:57:00 -5703 61 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D12C
11:02:00 -5698 16 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C D10C
11:03:00 -5697 63 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 C D12C
11:08:00 -5692 42 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C D10N
11:10:00 -5690 18 Cyrany Anežka SJC1253 0 C D10C
11:12:00 -5688 66 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C D12C
11:15:00 -5685 526 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C H35C
11:16:00 -5684 123 Bílková Karolína SJC0653 8518819 C D16C
11:18:00 -5682 191 Kučerová Petra SJC7950 0 C D35D
11:35:00 -5665 292 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D55C
11:37:00 -5663 630 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C H45D
11:37:00 -5663 176 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35C
11:38:00 -5662 728 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75C
11:43:00 -5657 294 Benešová Iva SJC6151 886513 C D55C
11:50:00 -5650 207 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C D35D
11:55:00 -5645 536 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C H35C
12:01:00 -5639 711 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C H65D
12:04:00 -5636 326 Bienová Věra SJC5752 8000438 C D65C
12:07:00 -5633 271 Pešková Renata SJC7550 8230510 C D45D
12:11:00 -5629 657 Beneš Josef SJC5801 9907 C H55C
12:16:00 -5624 189 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D35C
12:20:00 -5620 599 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H45C
12:45:00 -5595 575 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C H35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 770 Kalibánová Bára SNA1651 9646 C HDR
09:30:00 -5790 779 Sedloňová Aneta SNA9450 9642 C P
10:01:00 -5759 344 Jirout Filip SNA1401 2148062 C H10N
10:02:00 -5758 77 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B D14C
10:34:00 -5726 339 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C H10C
10:43:00 -5717 422 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14C
10:59:00 -5701 522 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C H35C
11:00:00 -5700 62 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C D12C
11:17:00 -5683 304 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C D55D
11:24:00 -5676 194 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C D35D
11:35:00 -5665 584 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C H45C
11:46:00 -5654 678 Hnyk Petr SNA5701 416261 C H55D
11:58:00 -5642 183 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C D35C
12:01:00 -5639 699 Langr Stanislav SNA5403 9633 C H65C
12:10:00 -5630 684 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C H55D
12:11:00 -5629 272 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
12:12:00 -5628 328 Langrová Eva SNA5351 9612 C D65C
12:18:00 -5622 686 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H55D
12:26:00 -5614 688 Hynek Petr SNA6302 1459067 C H55D
12:34:00 -5606 690 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C H55D
12:45:00 -5595 710 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 765 Krunčíková Anna SRK1752 682691 C HDR
09:30:00 -5790 787 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C P
09:30:00 -5790 789 Tomášová Majda SRK6753 301116 C P
09:30:00 -5790 796 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C P
09:30:00 -5790 799 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C P
09:30:00 -5790 812 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C P
10:23:00 -5737 27 Schwengerová Karla SRK1351 2144153 C D10N
10:23:00 -5737 412 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 C H14C
10:26:00 -5734 337 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C H10C
10:29:00 -5731 503 Pokorný David SRK9701 8000049 C H21C
10:32:00 -5728 115 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C D14D
10:36:00 -5724 54 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C D12C
10:42:00 -5718 341 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C H10C
10:42:00 -5718 97 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B D14C
10:45:00 -5715 507 Krunčík Pavel SRK8501 8054120 C H21C
10:47:00 -5713 251 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D45D
10:53:00 -5707 619 Šabata Milan SRK6901 8648565 C H45D
11:07:00 -5693 285 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D55C
11:09:00 -5691 513 Locker Daniel SRK0200 2222794 C H21C
11:14:00 -5686 476 Zounar Adam SRK0507 8516923 C H18C
11:22:00 -5678 478 Sedláček David SRK0508 8014561 C H18C
11:29:00 -5671 222 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C D45C
11:33:00 -5667 308 Remešová Alena SRK6150 7249 C D55D
11:36:00 -5664 319 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C D65C
11:39:00 -5661 151 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B D18C
11:42:00 -5658 729 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C H75C
11:44:00 -5656 130 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C D16C
11:45:00 -5655 311 Peremská Dana SRK6351 9535 C D55D
11:47:00 -5653 153 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B D18C
11:50:00 -5650 731 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H75C
11:55:00 -5645 182 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C D35C
12:02:00 -5638 488 Stavrinou David SRK0506 8680305 C H18C
12:14:00 -5626 597 Locker Martin SRK7001 8410782 C H45C
12:21:00 -5619 716 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H65D
12:22:00 -5618 493 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H18C
12:23:00 -5617 275 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C D45D
12:24:00 -5616 140 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B D16C
12:29:00 -5611 171 Peremská Dana SRK9351 8054111 C D21D
12:29:00 -5611 237 Filipová Ivana SRK7373 8410772 C D45C
12:31:00 -5609 545 Filip Libor SRK7101 8137519 C H35C
12:37:00 -5603 720 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C H65D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 762 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
09:30:00 -5790 780 Nováková Jana STH8352 2122248 C P
09:30:00 -5790 826 Hamáčková Šárka STH0852 2144170 C T
09:30:00 -5790 829 Kučerová Lucie STH9251 331285 C T
09:30:00 -5790 754 Hamáček Jan STH1301 425586 C HDR
09:30:00 -5790 755 Haken Václav STH1601 2001961 HDR
10:01:00 -5759 606 Puš Roman STH7501 8670476 C H45D
10:01:00 -5759 364 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C H12C
10:02:00 -5758 1 Romančuk Julianna STH1252 2001978 C D10C
10:06:00 -5754 44 Buďárková Laura STH1051 2124779 B D12C
10:10:00 -5750 3 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C D10C
10:15:00 -5745 47 Nováková Věra STH1055 2008988 C D12C
10:15:00 -5745 157 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C D21C
10:18:00 -5742 5 Hakenová Petra STH1251 2008984 C D10C
10:21:00 -5739 374 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C H12C
10:32:00 -5728 92 Šimková Lucie STH0951 2116482 B D14C
10:37:00 -5723 356 Novák František STH1303 2001975 C H10N
11:03:00 -5697 255 Gallová Helena STH7750 2008993 C D45D
11:08:00 -5692 447 Pochop Václav STH0902 2124782 C H14D
11:21:00 -5679 220 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45C
11:32:00 -5668 457 Pochop Petr STH0701 2035746 C H16C
11:56:00 -5644 591 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45C
12:09:00 -5631 563 Haken Adam STH8102 2134356 C H35D
12:17:00 -5623 640 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C H45D
12:20:00 -5620 168 Gallová Veronika STH0053 2035745 C D21D
12:32:00 -5608 172 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21D
12:36:00 -5604 143 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B D16C
12:37:00 -5603 645 Hanuš Karel STH6701 8047127 C H45D
12:41:00 -5599 721 Junek Petr STH5501 9200530 C H65D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 732 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C HDR
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 781 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C P
11:33:00 -5667 629 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45D
11:35:00 -5665 263 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45D
11:53:00 -5647 590 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H45C
12:03:00 -5637 561 Daněk Petr TYN7900 2111605 C H35D
12:17:00 -5623 715 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C H65D
12:25:00 -5615 642 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45D
12:31:00 -5609 662 Jakeš Josef TYN6501 995825 C H55C
12:33:00 -5607 238 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:18:00 -5682 723 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C H75C
11:24:00 -5676 316 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 739 Martincová Daniela Sofie VAM1351 9680 C HDR
10:11:00 -5749 23 Jedlinská Kateřina VAM1250 9508 C D10N
10:22:00 -5738 87 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C D14C
11:01:00 -5699 431 Jedlinský Martin VAM0800 2211500 C H14C
11:19:00 -5681 288 Smutná Jana VAM6251 7210067 C D55C
11:27:00 -5673 290 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D55C
11:34:00 -5666 199 Drhlíková Markéta VAM8250 9518 C D35D
11:54:00 -5646 209 Kodytková Iva VAM7751 9677 C D35D
12:03:00 -5637 270 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D45D
12:06:00 -5634 683 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55D
12:21:00 -5619 567 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C H35D
12:23:00 -5617 543 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H35C
12:31:00 -5609 277 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C D45D
12:33:00 -5607 644 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45D
12:35:00 -5605 604 Netopil Libor VAM7401 8061483 C H45C
12:39:00 -5601 279 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C D45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 774 Jordánek Michal VRL0000 2126234 HDR
09:30:00 -5790 823 Mertlíková Eliška VRL9156 2134296 C T
09:30:00 -5790 831 Kubát Miroslav VRL6701 8660547 C T
09:30:00 -5790 747 Zajícová Zuzana VRL1299 2126236 HDR
09:30:00 -5790 752 Toman Jonáš VRL1248 2126244 HDR
10:03:00 -5757 43 Nová Klára VRL1053 8013842 C D12C
10:04:00 -5756 68 Movchanskaya Maria VRL1153 2126295 C D12D
10:05:00 -5755 607 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C H45D
10:08:00 -5752 22 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C D10N
10:08:00 -5752 109 Nováková Dita VRL0957 2001972 C D14D
10:12:00 -5748 46 Wohanková Michaela VRL1151 2075629 C D12C
10:13:00 -5747 348 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C H10N
10:13:00 -5747 407 Erben Hynek VRL0801 2126247 C H14C
10:16:00 -5744 111 Movchanskaya Sofia VRL0958 2126259 C D14D
10:19:00 -5741 350 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C H10N
10:23:00 -5737 245 Nová Martina VRL7656 8999 C D45D
10:24:00 -5736 113 Hamáčková Amálie VRL0854 2214541 C D14D
10:26:00 -5734 28 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C D10N
10:28:00 -5732 353 Satur Jakub VRL1204 2260355 C H10N
10:33:00 -5727 504 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C H21C
10:40:00 -5720 440 John Martin VRL0902 2139476 C H14D
10:41:00 -5719 33 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C D10N
10:45:00 -5715 386 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C H12C
10:46:00 -5714 342 Vrbata Alan VRL1203 8137516 C H10C
10:48:00 -5712 442 Hořejš Vojtěch VRL0802 2126291 C H14D
10:49:00 -5711 360 Paukert Adam VRL1249 2126241 H10N
10:50:00 -5710 36 Štemberová Anet VRL1751 2063742 D10N
10:51:00 -5709 59 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B D12C
10:51:00 -5709 389 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B H12C
10:54:00 -5706 103 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D14C
10:55:00 -5705 253 Pilná Libuše VRL7153 2096238 C D45D
10:56:00 -5704 121 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C D14D
11:00:00 -5700 106 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 B D14C
11:02:00 -5698 107 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14C
11:10:00 -5690 669 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H55D
11:12:00 -5688 452 Munzar Matěj VRL0606 2124805 C H16C
11:15:00 -5685 258 Stará Petra VRL7354 425562 C D45D
11:20:00 -5680 454 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C H16C
11:22:00 -5678 399 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C H12D
11:25:00 -5675 221 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C D45C
11:32:00 -5668 198 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C D35D
11:35:00 -5665 648 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C H55C
11:36:00 -5664 128 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C D16C
11:39:00 -5661 293 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D55C
11:40:00 -5660 177 Randáková Helena VRL7452 515185 C D35C
11:43:00 -5657 533 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C H35C
11:46:00 -5654 205 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D35D
11:49:00 -5651 696 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H65C
11:50:00 -5650 589 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C H45C
11:52:00 -5648 132 Hájková Marie VRL0651 2092425 C D16C
11:52:00 -5648 181 Vrbatová Petra VRL8552 8410781 C D35C
11:57:00 -5643 635 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H45D
11:59:00 -5641 654 Starý Pavel VRL6301 2025354 C H55C
12:00:00 -5640 325 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65C
12:05:00 -5635 637 Buchar Marcel VRL7408 9005 C H45D
12:10:00 -5630 187 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C D35C
12:17:00 -5623 703 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65C
12:21:00 -5619 641 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H45D
12:24:00 -5616 470 Setunský Jan VRL0608 2139488 C H16C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -5790 783 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C P
10:17:00 -5743 25 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C D10N
11:45:00 -5655 226 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C D45C
12:25:00 -5615 705 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:15:00 -5625 541 Macháček Jiří XHK7601 8109421 H35C
12:21:00 -5619 235 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 D45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:12:00 -5748 70 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C D12D
10:15:00 -5745 243 Julišová Jitka ZAM7151 9040 C D45D
10:20:00 -5740 72 Stratilová Anna ZAM1052 416295 C D12D
10:28:00 -5732 114 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C D14D
10:44:00 -5716 118 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C D14D
10:52:00 -5708 120 Stratilová Eliška ZAM0953 2053567 C D14D
10:56:00 -5704 444 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C H14D
11:02:00 -5698 667 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H55D
11:04:00 -5696 393 Juliš Josef ZAM1010 426332 C H12D
11:05:00 -5695 622 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H45D
11:11:00 -5689 286 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C D55C
11:21:00 -5679 626 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C H45D
11:22:00 -5678 724 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C H75C
11:26:00 -5674 479 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C H18C
11:45:00 -5655 695 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C H65C
11:46:00 -5654 730 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C H75C
11:48:00 -5652 322 Martincová Helena ZAM5051 9033 C D65C
11:59:00 -5641 537 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35C
12:01:00 -5639 184 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D35C
12:10:00 -5630 217 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35D
12:19:00 -5621 659 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C H55C

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
09:30 -5790 792 Štěpová Věra 10001 0 001-Xxx P
09:30 -5790 809 Kadeřábková Adéla 20001 0 002-Není P
09:30 -5790 750 Šrejberová Ema 30001 0 003-Holky Šrejberky HDR
12:23 -5617 169 Šrejberová Monika 30002 0 003-Holky Šrejberky D21D
11:23 -5677 580 Tomandl Jan 40001 2090861 004-HORA H45C
11:37 -5663 224 Tomandlová Radka 40002 2099521 004-HORA D45C
09:30 -5790 802 Erlebachová Aneta 50003 8003632 005-Špindl sportuje P
09:30 -5790 806 Makaloušová Hana 50001 8005424 005-Špindl sportuje P
09:30 -5790 828 Dunka Štěpán 50002 8151987 005-Špindl sportuje T
09:30 -5790 797 Jahodová Berková Andrea 60003 2126395 006-(j)Elita P
09:30 -5790 813 Sommer Jaroslav 60002 2148176 006-(j)Elita T
09:30 -5790 825 Jahoda Jiří 60001 1428935 006-(j)Elita T
12:05 -5635 712 Vasyliev Anatolii 70001 0 007-Kchortytsia H65D
09:30 -5790 785 Vošlajer Robert 80001 0 008-Vošlajer P
10:07 -5753 155 Košťálková Julie 90001 331708 009-HK Choceň D21C
09:30 -5790 808 Kuklikova Sofie 100002 2152923 010-Kuklikovi P
09:30 -5790 811 Kuklikova Katerina 100001 2211515 010-Kuklikovi P
09:30 -5790 822 Tatarnikov Dmytro 110003 682336 011-OK99 Hradec Králové T
09:30 -5790 749 Tatarnikov Kyrylo 110001 682334 011-OK99 Hradec Králové HDR
09:30 -5790 753 Tkachenko Yehor 110002 682359 011-OK99 Hradec Králové HDR
11:27 -5673 549 Kronika Miroslav 120001 1398999 012-SPORTeM H35D
09:30 -5790 775 Jirka Tomáš 130001 9758 013-OB HDR
09:30 -5790 793 Šolc Jakub 140002 8047167 014-Čeřovka Jičín P
11:28 -5672 196 Dousková Jiřina 140001 2221500 014-Čeřovka Jičín D35D
09:30 -5790 819 Zamouřil Jáchym 150001 2102586 015-RajP T
09:30 -5790 816 Nárovcová Gabriela 160001 2120064 016-neregistrovaní T
09:30 -5790 817 Nárovec Václav 160002 2118479 016-neregistrovaní T
09:30 -5790 810 Juška Jiří 170001 2045239 017-Nereg P
09:30 -5790 795 Hanousková Radka 180001 2115012 018-Jičín P
11:51 -5649 557 Hruša Petr 190001 416203 019-Vysoká nad Labem H35D
09:30 -5790 833 Kopecká Tereza 200001 2419864 020-Sovy Bělečko T
11:32 -5668 583 Švagr Zdeněk 210001 9741 021-SK Týniště nad Orlicí H45C
09:30 -5790 801 Borovičková Vendula 220001 2115757 022-Ostruzno P
09:30 -5790 832 Jireš František 230001 301639 023-Zelenkovi T
11:01 -5699 300 Zelenková Lenka 230002 9920924 023-Zelenkovi D55D
10:37 -5723 615 Pešek Vladimír 240001 2115010 024-TJ Sokol Košov H45D
09:30 -5790 788 Vošvrda Michal 250002 0 025-Kbelnice u Jičína P
09:30 -5790 743 Vošvrdová Eliška 250001 2102077 025-Kbelnice u Jičína HDR
10:33 -5727 614 Šumpík Michal 260001 2039174 026-Slavia HK fanklub H45D
09:30 -5790 800 Culek Jan 270001 2113082 027-Slavia Hradec Králové P
11:47 -5653 651 Košťál Pavel 280001 8014478 028-DD H55C
09:30 -5790 786 Voláková Viktorie 300002 2011790 030-bez smlouvy P
11:20 -5680 579 Volák Pavel 300001 2032382 030-bez smlouvy H45C