Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.06.2022
Místo konání:
Borovnička
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
YPERIT 2022 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Novák Karel
Hlavní rozhodčí:
Novák Jiří
Stavitel tratí:
Nováková Zuzana, Novák Jiří
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.88 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 20 Nováková Kateřina VRL1253 2126278 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 21 Preisslerová Terezie JIL1250 425538 C OK Jilemnice
10:18:00 22 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 23 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 24 Kopecká Inés JIL1552 2144156 C OK Jilemnice
10:36:00 25 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 26 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 27 Romančuk Julianna STH1252 2001978 C SK Studenec
10:54:00 28 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 29 Hanslíková Anna SHK1356 2029128 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 30 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 31 Johanisová Nikola PHK1354 2219034 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 32 Nová Eliška Anna DKP1551 51787 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 33 Matysová Klára PHK1356 0 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 34 Saifrtová Bára HOR1251 2218980 C TJ Jiskra Hořice
11:36:00 35 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 36 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D10C 2.19 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 2 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení
10:13:00 3 Zvěřinová Nina LPU1253 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 4 Kušičková Jolana HJL1252 8285930 C Sokol Horní Jelení
10:25:00 5 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 6 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 7 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 8 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 9 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 10 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 11 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 12 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
11:13:00 13 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 14 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
11:25:00 15 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 16 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 17 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 18 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 19 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice

D12C 2.57 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 37 Macháčková Lucie SHK1155 8022643 B OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 38 Matějková Eliška SNA1153 9645 C TJ START Náchod
10:08:00 39 Besedová Barbora PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 40 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 41 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 42 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 43 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 44 Mojžíšová Nela PHK1053 8420979 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 45 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C TJ START Náchod
10:29:00 46 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 47 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 48 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 49 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B SK Praga
10:41:00 50 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 51 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 52 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 53 Macháčková Eliška LPU1153 8013841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 54 Jebavá Nikol VRL1056 2126244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 55 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
10:59:00 56 Málková Karolína SHK1051 2124764 B OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 57 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 58 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 59 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 60 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 61 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
11:17:00 62 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 63 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 64 Wohanková Michaela VRL1151 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D12D 2.27 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 65 Movchanskaya Maria VRL1153 2126295 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 66 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení
10:13:00 67 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 68 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 69 Valdmanová Anna JIL1052 2127633 C OK Jilemnice
10:31:00 70 Zaplatílková Andrea 0260002 2126282 VRL1
10:37:00 71 Nováčková Simona LPU1167 8196047 C OK Lokomotiva Pardubice

D14C 2.89 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 72 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
10:06:00 73 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 74 Macková Gita LPU0961 8109409 B OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 75 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
10:15:00 76 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 77 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B Sokol Horní Jelení
10:21:00 78 Komárková Veronika CHC0955 8131413 C K.O.B. Choceň
10:24:00 79 Čížková Alena PHK0857 1428939 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 80 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
10:30:00 81 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:33:00 82 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 B OK 99 Hradec Králové
10:36:00 83 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 84 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 85 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B OK 99 Hradec Králové
10:45:00 86 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
10:48:00 87 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 C K.O.B. Choceň
10:51:00 88 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B OK Jilemnice
10:54:00 89 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 90 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
11:00:00 91 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 92 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 93 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
11:09:00 94 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
11:12:00 95 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 96 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 97 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 98 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 99 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 100 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 101 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
11:33:00 102 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
11:36:00 103 Valentová Kateřina LPU0852 2025339 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 104 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
11:42:00 105 Holingerová Alžběta CHC0953 8021409 C K.O.B. Choceň
11:45:00 106 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 107 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk

D14D 2.41 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 108 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
10:09:00 109 Vrbatová Karolína VRL0953 8957 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 110 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 111 Movchanskaya Sofia VRL0958 2124777 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 112 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
10:33:00 113 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 114 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:45:00 115 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C SK Studenec
10:51:00 116 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 117 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:03:00 118 Koupilová Eva LPU0970 1006615 C OK Lokomotiva Pardubice

D16C 3.24 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 119 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 120 Chrtková Anežka PHK0658 8039981 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 121 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 122 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C K.O.B. Choceň
10:29:00 123 Kuhnová Alžběta LPU0652 8054118 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 124 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:41:00 125 Nevmerzhytska Mariia PHK0759 8003644 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 126 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 127 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 128 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
11:05:00 129 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 130 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 131 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
11:23:00 132 Bílková Karolína SJC0653 8518819 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 133 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 134 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 135 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové

D18C 3.50 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 136 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:10:00 137 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 138 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 139 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 140 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
10:30:00 141 Tučková Anna LPU0455 8013839 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 142 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
10:40:00 143 Kubíková Magdaléna LPU0566 8183060 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 144 Kopecká Martina PHK0555 7210231 A OK 99 Hradec Králové
10:50:00 145 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
10:55:00 146 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 147 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 148 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D21C 5.24 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 149 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
10:04:00 150 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 151 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 152 Šmejcová Anna SJC9552 9983 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 153 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 154 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:14:00 155 Kosová Denisa PHK9150 8063475 E OK 99 Hradec Králové
10:16:00 156 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 157 Waňková Martina LPU9959 9102570 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 158 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 159 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 160 Randáková Helena VRL7452 8518812 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 161 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 162 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 163 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 164 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 R OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 165 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 166 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 167 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C TJ START Náchod
10:40:00 168 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 169 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 170 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
10:46:00 171 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 172 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 173 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 174 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:54:00 175 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín

D21D 3.87 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 176 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 177 Vojtěchová Eva HOR8851 53361 C TJ Jiskra Hořice
11:25:00 178 Barnetová Veronika LPU9952 8116790 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 179 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
11:33:00 180 Klapalová Hana VAM8850 52074 C OB Vamberk

D35C 4.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 181 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 182 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 183 Novotná Martina PHK8255 8076619 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 184 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 185 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 186 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
10:28:00 187 Novotná Jjitka 0270001 2212738 xy
10:32:00 188 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:36:00 189 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 190 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 191 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:48:00 192 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 193 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
10:56:00 194 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 195 Mojžíšová Jana PHK8254 8410801 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 196 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
11:08:00 197 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 198 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 199 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 200 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 201 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 202 Škodová Petra LPU8359 2025334 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 203 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové

D35D 3.72 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 204 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 205 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 206 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 207 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 208 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
10:26:00 209 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
10:31:00 210 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 211 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 212 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 213 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 214 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 215 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 216 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 217 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 218 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 219 Kunartová Lenka PHK7852 2059756 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 220 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 221 Kvapilová Zuzana PHK7853 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 222 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 223 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D45C 3.70 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 224 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 225 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 226 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:16:00 227 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 228 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
10:24:00 229 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 230 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:32:00 231 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 232 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 MTBO Racing team Hradec Králové
10:40:00 233 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 234 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:48:00 235 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 236 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 237 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 238 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 239 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:08:00 240 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 241 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 242 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 243 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:24:00 244 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové

D45D 3.30 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 245 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:06:00 246 Jónová Markéta JIL7352 2134347 C OK Jilemnice
10:09:00 247 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:12:00 248 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení
10:15:00 249 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:18:00 250 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
10:21:00 251 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 252 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 253 Pilná Libuše VRL7153 2096238 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 254 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:33:00 255 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 256 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:39:00 257 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 258 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 259 Julišová Jitka ZAM7151 9040 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:48:00 260 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 261 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:54:00 262 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:57:00 263 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 264 Pešková Renata SJC7550 8230510 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 265 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 266 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 267 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 268 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:15:00 269 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
11:18:00 270 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:21:00 271 Štefaniková Markéta SHK7550 2095932 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 272 Korbelová Petra PHK7652 2419927 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 273 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 274 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 275 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
11:36:00 276 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice

D55C 3.43 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 277 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:11:00 278 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 279 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:23:00 280 Semrádová Jitka CHC6651 8166708 C K.O.B. Choceň
10:29:00 281 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
10:35:00 282 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 283 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 284 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 285 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk

D55D 3.23 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 286 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
10:09:00 287 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 288 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
10:21:00 289 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
10:27:00 290 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 291 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 292 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 293 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 294 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 295 Zelenková Lenka 0210001 9920924 Zelenkovi
11:03:00 296 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 297 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 298 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 299 Kubíčková Marcela PHK6251 9389 C OK 99 Hradec Králové

D65C 3.06 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 300 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 301 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 302 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:02:00 303 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 304 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 305 Zlesáková Vlasta JIL5362 8285927 C OK Jilemnice
11:17:00 306 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 307 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H10N 2.89 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 326 Vrábel Ondřej PHK1500 8063063 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 327 Culek Tibor SHK1307 2222847 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 328 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 329 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C OK Jilemnice
10:26:00 330 Kokaisl Filip LPU1210 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 331 Toužil Jan SHK1300 2181333 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 332 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 333 Valdman Hynek JIL1303 426353 C OK Jilemnice
10:50:00 334 Šafář Jan CET1402 2213811 C TJ Loko Česká Třebová
10:56:00 335 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 336 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
11:08:00 337 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 338 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 339 Brož Martin PHK1400 2152882 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 340 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C OK Jilemnice
11:32:00 341 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 342 Hauschwitz Radim JIL1503 426352 C OK Jilemnice
11:44:00 343 Solánský Ondřej PHK1403 2212002 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 344 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice

H10C 2.21 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 308 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:10:00 309 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C TJ START Náchod
10:16:00 310 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 311 Pýcha František LPU1305 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 312 Vlk Vojtěch SRK1202 2134367 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 313 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 314 Nachtigall Jakub LPU1209 2102526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 315 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 316 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 317 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 318 Macháček Jakub SHK1202 8076589 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 319 Fukátko Václav LPU1302 253155 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 320 Mayer Antonín SHK1206 2219031 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 321 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 322 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 323 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 324 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 325 Koupil Štěpán LPU1206 2045219 C OK Lokomotiva Pardubice

H12C 2.67 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 345 Novák Vojtěch VRL1003 2126277 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 346 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:07:00 347 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 348 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
10:13:00 349 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 350 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 351 Jirout Vilém LPU1012 8014516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 352 Chrtek Jan PHK1100 8051261 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 353 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 354 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
10:31:00 355 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 356 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 357 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 358 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 359 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 360 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 361 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 362 Juška Vojtěch LPU1003 8014487 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 363 Šafář Jakub CET1103 2219028 C TJ Loko Česká Třebová
10:58:00 364 Wohanka Antonín VRL1201 8026573 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 365 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 366 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 367 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 368 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 369 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 370 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 371 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B Sportcentrum Jičín
11:22:00 372 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 373 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 374 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 375 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 376 Slavík František SHK1110 2212708 C OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 377 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice

H12D 2.27 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 378 Saifrt Matěj HOR1000 2218978 C TJ Jiskra Hořice
10:49:00 379 Hainiš Pavel LTU1102 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:55:00 380 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 381 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
11:07:00 382 Paukert Adam 0260001 2126241 VRL1
11:13:00 383 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 384 Jiřík Marek STH1108 2144172 C SK Studenec
11:25:00 385 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB T.J. Sokol Žamberk

H14C 3.12 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 386 Jelínek František PHK0900 8119518 B OK 99 Hradec Králové
10:05:00 387 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 388 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 389 Zástava Marek SHK0908 2212739 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 390 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 391 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
10:20:00 392 Brož Jindřich LTU0903 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:23:00 393 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:26:00 394 Tejkl Ondřej SHK0810 2181296 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 395 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
10:32:00 396 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 397 Erben Hynek VRL0801 2126247 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 398 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 399 Vlach Antonín SJC0903 8519805 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 400 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 401 Spilka Petr JIL0803 2144174 B OK Jilemnice
10:50:00 402 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:53:00 403 Šípek Daniel LPU0806 8663155 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 404 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 405 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 406 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 407 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
11:08:00 408 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 409 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 410 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 411 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
11:20:00 412 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 413 Čapek Karel LTU0801 2143370 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 414 Matoušek Alex CHC0902 232905 C K.O.B. Choceň
11:29:00 415 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C OK Jilemnice
11:32:00 416 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 B OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 417 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
11:38:00 418 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 419 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:44:00 420 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové

H14D 2.57 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 421 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:15:00 422 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
11:21:00 423 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
11:27:00 424 Červinka Vojta 0260003 2124762 VRL1
11:33:00 425 Jindra Antonín HOR0903 2224206 C TJ Jiskra Hořice

H16C 3.89 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 426 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 427 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 428 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 429 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 430 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 431 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
10:39:00 432 Derekolenko Ostap LPU0620 8663129 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 433 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:51:00 434 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:57:00 435 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 436 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 437 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 438 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:21:00 439 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 440 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
11:33:00 441 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 442 Krejčí Martin KOR0600 8015320 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 443 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 444 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec

H18C 4.26 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 445 Kubeček Josef SNA0402 8107749 C TJ START Náchod
10:09:00 446 Stavrinou David SRK0506 8680305 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 447 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 448 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:24:00 449 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:29:00 450 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 451 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 452 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 453 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 454 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:54:00 455 Pirkl Jakub CHC0503 8205420 C K.O.B. Choceň
10:59:00 456 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 457 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:09:00 458 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 459 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové
11:19:00 460 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 461 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové

H21C 6.21 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 462 Šafránek Michal VRL8801 8970 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 463 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 464 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 465 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 466 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
10:11:00 467 Kurka Antonín SHK0700 8042125 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 468 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:15:00 469 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 470 Herman Jan LPU8505 8026621 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 471 Moravec Jan ZAM0205 8667543 B OB T.J. Sokol Žamberk
10:21:00 472 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
10:23:00 473 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 474 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 475 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 476 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:31:00 477 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 478 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 479 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 480 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:39:00 481 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
10:41:00 482 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 483 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OB Vamberk
10:45:00 484 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 485 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 486 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
10:51:00 487 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 488 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
10:55:00 489 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:57:00 490 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 491 Dvořáček Radek 0200002 682344 Doudleby nad Orlicí
11:01:00 492 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 493 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
11:05:00 494 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 495 Černý Michal PHK8005 9360 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 496 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 497 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
11:13:00 498 Fišer Jan SNA9302 2420009 C TJ START Náchod
11:15:00 499 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka

H21D 4.60 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 500 Hofer Paul 0300001 2017676 030
11:23:00 501 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 C OK Jilemnice
11:27:00 502 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice

H35C 5.55 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 503 Macháček Jiří XHK7601 8109421 MTBO Racing team Hradec Králové
10:11:00 504 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 505 Bláha Jan HJL8200 8226314 C Sokol Horní Jelení
10:23:00 506 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:29:00 507 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 508 Roll Martin ALB8401 7206 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:41:00 509 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 510 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 511 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C TJ START Náchod

H35D 4.43 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 512 Holý Michal 0130001 2085010 Kosořín
10:08:00 513 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 514 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 515 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 516 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 517 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 518 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 519 Haken Adam STH8102 8445287 C SK Studenec
10:43:00 520 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 521 Hruša Petr 0010001 416203 Vysoká nad Labem
10:53:00 522 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
10:58:00 523 Hanousek Václav SJC8008 8482063 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 524 Spilka Petr JIL7801 2124761 C OK Jilemnice
11:08:00 525 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 526 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 527 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 528 Grusser Jan PHK7505 2129249 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 529 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 530 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:38:00 531 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice

H45C 4.76 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 532 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 533 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 534 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 535 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
10:18:00 536 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:22:00 537 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:26:00 538 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
10:30:00 539 Vrbata Michal VRL7507 2060233 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 540 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 541 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 542 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 543 Hanuš Vladimír VRL7508 8030640 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 544 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:54:00 545 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 546 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:02:00 547 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 548 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 549 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:14:00 550 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:18:00 551 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 552 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 553 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
11:30:00 554 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 555 Belej Jiří LPU7421 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 556 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:42:00 557 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice

H45D 3.96 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 558 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
10:04:00 559 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:07:00 560 Kušička Josef HJL7600 1425339 C Sokol Horní Jelení
10:10:00 561 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 562 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:16:00 563 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 564 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:22:00 565 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 566 Jindra Vladimír HOR7500 2218974 C TJ Jiskra Hořice
10:28:00 567 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 568 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 569 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 570 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 571 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:43:00 572 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 573 Novák Pavel 0170001 0 Náchod
10:49:00 574 Borovec Alexandr CHC7606 232909 C K.O.B. Choceň
10:52:00 575 Marek Robert KOR7700 2419912 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 576 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 577 Tatarnikov Dmytro 0060003 682336 OK99 Hradec Králové
11:01:00 578 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 579 Pešek Vladimír 0220001 2115010 TJ Sokol Košov
11:07:00 580 Věříš Jan LPU7103 8113506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 581 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:13:00 582 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 583 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:19:00 584 Pouchlý Jan 0190001 2212741 SHK
11:22:00 585 Hanuš Karel STH6701 8047127 C SK Studenec
11:25:00 586 Macháček Milan CHC7701 9545 C K.O.B. Choceň
11:28:00 587 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 588 Slavík Jan 0110001 410782 Kačeři Chrudim
11:34:00 589 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:37:00 590 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 591 Kohout Pavel JIL7502 8107715 C OK Jilemnice

H55C 3.94 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 592 Růžička Ivan PHK6702 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 593 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:13:00 594 Čermák Petr LPU6501 2144165 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 595 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
10:25:00 596 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 597 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 598 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 599 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
10:49:00 600 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 601 Košťál Pavel 0290001 8014478 OK Slavia
11:01:00 602 Chmelař Pavel SHK6402 8154971 C OK Slavia Hradec Králové

H55D 3.47 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 603 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
10:06:00 604 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 605 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C TJ START Náchod
10:14:00 606 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 607 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C TJ START Náchod
10:22:00 608 Filip Aleš SHK5501 8006742 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 609 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 610 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 611 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:38:00 612 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 613 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 614 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:50:00 615 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:54:00 616 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 617 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 618 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:06:00 619 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
11:10:00 620 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 621 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:18:00 622 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 623 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
11:26:00 624 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 625 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H65C 3.47 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 626 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:07:00 627 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 628 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:17:00 629 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 630 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:27:00 631 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 632 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 633 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 634 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod

H65D 3.39 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 635 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 636 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 637 Sedloň Josef SNA5600 7244 C TJ START Náchod
11:08:00 638 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
11:12:00 639 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 640 Sáňka Bedřich LPU5102 8047128 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 641 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 642 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín

H75C 3.27 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 643 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 644 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:06:00 645 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 646 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C OK Jilemnice
11:14:00 647 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:18:00 648 Sokolář Zdeněk SNA4501 8410783 C TJ START Náchod

HDR 2.89 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 649 Grusser Jan PHK1717 2219001 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 650 Kakos Martin LPU1304 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 651 Klapal Tomáš VAM1600 9670 C OB Vamberk
10:00:00 652 Novák Tomáš VRL7902 51598 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 653 Vávra Kristián LPU1701 9325 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 654 Balcar Štěpán ZAM1210 416281 OB T.J. Sokol Žamberk
10:00:00 655 Balcar Denis ZAM1201 2056289 OB T.J. Sokol Žamberk
10:00:00 656 Kroupová Elen LPU1851 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 657 Kokaislová Aneta LPU1556 1398998 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 658 Smith Maxim VRL1302 8966 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 659 Johanisová Helena 0280001 2151415 doprovod HK_OK99
10:00:00 660 Vágner Filip SJC1900 9971 Sportcentrum Jičín
10:00:00 661 Vrbatová Kristýna VRLXXXX 2126304 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 662 Komárek Josef CHC1501 232903 C K.O.B. Choceň
10:00:00 663 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 664 Vošvrdová Eliška 0230001 2102077 Kbelnice u Jičína
10:00:00 665 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 666 Jiranová Veronika PHK1452 7209426 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 667 Tatarnikov Kyrylo 0060001 682334 OK99 Hradec Králové
10:00:00 668 Matysová Barbora 0030002 0 Neregistrovaný
10:00:00 669 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:00:00 670 Tkachenko Yehor 0060002 682359 OK99 Hradec Králové
10:00:00 671 Řoutil Jakub 0020001 2127622 Nereg.
10:00:00 672 Hepner Martin PHK1501 1398689 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 673 Novotný Matouš PHK1515 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 674 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 675 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 676 Pouchlá Sára SHK1451 2001987 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 677 Haken Václav STH1601 2001961 SK Studenec
10:00:00 678 Bernard Jonatán HOR1202 2218982 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 679 Jindra Cyril HOR1301 2218976 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 680 Tihon Jan PHK1505 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 681 Elblová Lenka PHK8557 9364 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 682 Lipenský Kryštof 0070001 9362 nereg
10:00:00 683 Kalibánová Bára SNA1651 9646 C TJ START Náchod
10:00:00 684 Lipenský Mikuláš 0070002 0 nereg

P 2.45 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 685 Táborská Marie LPU2223 7203463 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 686 Hovorková Petra LPU2222 9338 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 687 Osoba Jiří LPU2225 9305 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 688 Bydžovská Helena LPU2224 9304 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 689 Pouchlá Irena 0190002 2111614 SHK
10:00:00 690 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
10:00:00 691 Krejčí Milan KOR7400 8410779 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 692 Vávra Martin HOR9700 8680422 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 693 Hostinská Andrea LPU7867 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 694 Vrbatová Dana VRL7653 2126310 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 695 Komárek Josef CHC8001 232902 C K.O.B. Choceň
10:00:00 696 Votoček Matyáš 0140001 2078453 Neregistrovaní
10:00:00 697 Košťálová Eva 0290002 2017683 OK Slavia
10:00:00 698 Šafránková Zuzana 0240001 0 Vrchlabí
10:00:00 699 Vošvrda Michal 0230002 0 Kbelnice u Jičína
10:00:00 700 Borovičková Vendula 0250001 2115757 Ostružno
10:00:00 701 Mertlík Jan VRL9503 2181316 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 702 Douskova Jiřina 0180001 2221500 Čeřovka Jičín
10:00:00 703 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:00:00 704 Řoutil Matěj 0020002 2144188 Nereg.
10:00:00 705 Brož Martin 0040001 2152848 Abc neregistr
10:00:00 706 Matys Lukáš 0030001 0 Neregistrovaný
10:00:00 707 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 708 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 709 Vrábelová Petra PHK7755 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 710 Spilková Marcela JIL8051 2144184 C OK Jilemnice
10:00:00 711 Vošlajer Robert 0050001 0 Dlouhá Ves
10:00:00 712 Hanslík Martin 0150001 2111664 Rozběháme Jaroměř
10:00:00 713 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 714 Erlebachová Aneta 0160002 8003632 SA Špindl
10:00:00 715 Makaloušová Hana 0160001 8005424 SA Špindl
10:00:00 716 Juška Jiří 0080001 2045239 Neregistr
10:00:00 717 Kerhátová Lenka LTU7450 2181298 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 718 Hanousková Radka 0120001 2115012 Jičín 002
10:00:00 719 Culek Jan 0100002 0 Slavia Hradec Králové

T 4.34 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 720 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:00:00 721 Jireš František 0210002 301639 Zelenkovi
10:00:00 722 Retka Jiří LTU8200 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 723 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 724 Tkachenko Arten PHK0710 8003640 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 725 Heczko Stanislav STH0000 0 SK Studenec
10:00:00 726 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 727 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 728 Řoutil Ladislav 0020003 0 Nereg.
10:00:00 729 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 A OK 99 Hradec Králové
10:00:00 730 Culková Dita 0100001 2113082 Slavia Hradec Králové
10:00:00 731 Kerhát David LTU0403 2213806 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov