Logo

Startovka závodu: BZL - Hromniční trápení 2022

Datum:
29.01.2022
Místo konání:
Blansko, ZŠ Salmova
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Salmovka 1:4000
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Henek Michal - R3
Stavitel tratí:
Henek Michal - R3
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    

D 3.10 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Hlavová Hana TBM8888 8645927 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Matulová Lucie ADA8880 8149877 OOB Spartak Adamov
10:32:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská
10:33:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
10:34:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 OOB Spartak Adamov
10:37:00 Vrbková Anna RBK8080 2151436 SK Radioklub Blansko
10:38:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 TJ SOKOL Plumlov
10:39:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:41:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 KOB Konice
10:42:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
10:44:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
10:45:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219256 C KOB ALFA Brno
10:46:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Adamová Eva ZBM8772 52039 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Švehlová Kateřina RBK7751 0 SK Radioklub Blansko
10:50:00 Fučíková Hana VBM7751 8477774 VSK Mendelu Brno
10:51:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 KČT - OB Holešov
10:52:00 Vrbková Magdalena RBK0454 2260155 B SK Radioklub Blansko
10:54:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 KOB START Blansko
10:55:00 Ovchinnikova Tatiana 0090001 7106099 Bílovíce
10:56:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:57:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 VSK Mendelu Brno
10:58:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 B SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
11:09:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 KOB START Blansko
11:12:00 Valentová Eva ZBM8966 995810 R SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Jégrová Kateřina 0160001 2224512 jdu se proběhnout
11:14:00 Trtílková Hana 0120001 0 -
11:15:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 B SK Radioklub Blansko
11:16:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
11:18:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C TJ Spartak 1. brněnská
11:19:00 Jana Slováková 0050002 2222849 Wanami
11:20:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 Oddíl OS SK Prostějov
11:22:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:24:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 TJ SOKOL Plumlov
11:26:00 Bártová Petra RBK8252 2151397 C SK Radioklub Blansko
11:27:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Paseková Tereza 0170002 2214521 Mabruk Brno
11:29:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 TJ Loko Česká Třebová

H 3.10 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šutera Josef CET7901 8663125 TJ Loko Česká Třebová
10:31:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:32:00 Sychra Tomáš VBM8305 8030631 VSK Mendelu Brno
10:33:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
10:34:00 Skřivanek Marcel JPV7713 8005132 Oddíl OS SK Prostějov
10:35:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. brněnská
10:36:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:37:00 Novotný Petr 0110001 2067992 DUKLA Blansko
10:38:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 KOB START Blansko
10:39:00 František Trtílek 0120002 0 -
10:40:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 R O-mikron
10:41:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 VSK Mendelu Brno
10:42:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 KOB START Blansko
10:43:00 Rudolf Pavel RBK7402 2118476 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 Oddíl OS SK Prostějov
10:46:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 VSK Mendelu Brno
10:47:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 KOB START Blansko
10:50:00 Kycl Michal LBM0500 52047 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 KOB START Blansko
10:53:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Kycl Lukáš LBM0300 52026 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:55:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 8670825 KOB Směr Kroměříž
10:56:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:57:00 Burdilák Radek MBM8533 1414506 C O-mikron
10:58:00 Škvařil Jan 0060001 1150691 Blansko
10:59:00 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Šilar Radek UBM7201 8454042 MENISKOS Brno
11:01:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:04:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 C SK Radioklub Blansko
11:05:00 Griga Petr 0130001 0 TJ Sokol Plumlov
11:06:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C TJ Spartak 1. brněnská
11:07:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 E KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 TJ SOKOL Plumlov
11:09:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:10:00 Jančík Jiří 0010001 0 Běháme s Jířou
11:11:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:12:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 TJ SOKOL Plumlov
11:13:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 VSK Mendelu Brno
11:14:00 Obrátil Vilém 0030001 332949 Brno
11:15:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Šesták Jakub RBK9001 682360 C SK Radioklub Blansko
11:17:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Nekula Tomáš MBM7900 2260175 C O-mikron
11:19:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 VSK Mendelu Brno
11:20:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8005125 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
11:22:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 BETA URSUS Rosice
11:24:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 VSK Mendelu Brno
11:25:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
11:27:00 Paseka Tomáš 0170001 2260171 Mabruk Brno
11:28:00 Matula Petr ADA8202 8662357 OOB Spartak Adamov
11:29:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 OK Sparta Praha

HDD 1.40 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Buřt Lukáš RBK1313 2102705 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
10:30:00 Dohnalová Eliška ZBM1253 336762 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Holáňová Silvie ZBM1752 0 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Jalový Kryštof RBK1401 52015 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Jirka Jakub TTR1717 52235 OOB Třebíč
10:30:00 Jirka Vašík TTR1818 52237 OOB Třebíč
10:30:00 Marketa a Viktorie Trtílkovy 0120003 0 -
10:30:00 Mužík Tomáš RBK1201 0 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Otoupalík Jakub TBM1204 53116 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Paseka Matěj Yul 0170003 2181295 Mabruk Brno
10:30:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 KČT - OB Holešov
10:30:00 Procházková Magda RBK1251 2127596 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 KOB START Blansko
10:30:00 Stachoň Ondřej ZBM1404 7905090 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Stachoňová Karolína ZBM1652 2102805 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Stehlík Šimon 0100001 8087 S-team
10:30:00 Stehlík Jakub 0100002 416904 S-team
10:30:00 Tejkal Václav ADA1401 49867 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Tejkal Jindřich ADA1601 2419965 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Vala Josef 0180001 2117698 SVČ Rosice
10:30:00 Vrbková Mariana RBK1352 2214498 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Zbyněk a Vítek Bártovi RBK1301 0 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Šilar Martin UBM1101 515446 MENISKOS Brno
10:30:00 Šutera Josef CET1313 0 TJ Loko Česká Třebová

ZV 2.30 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Skřivanková Anna TBM0853 8047115 B KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Zábranský Vojtěch RBK1105 0 SK Radioklub Blansko
10:32:00 Skřivanek František TBM1108 7210862 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Buráň Zdeněk 0040001 2127637 BzB
10:34:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Buráňová Hana 0040002 2108870 BzB
10:36:00 Mackanič Sára RBK1155 0 SK Radioklub Blansko
10:37:00 Tullner Jule 0030002 0 Brno
10:38:00 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Široký Jakub BBM1000 2117695 BETA URSUS Rosice
10:40:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Dvořák David RBK0702 2134306 C SK Radioklub Blansko
10:42:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
10:45:00 Mužíková Ilona RBK9099 0 SK Radioklub Blansko
10:46:00 Hikl Martin ZBM1104 8006761 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Švehlová Pavlína RBK0855 0 SK Radioklub Blansko
10:48:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 VSK Mendelu Brno
10:49:00 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C SK Radioklub Blansko
10:50:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:51:00 Rudolfová Eva RBK0551 0 C SK Radioklub Blansko
10:52:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Bláha Miroslav ADA5500 0 OOB Spartak Adamov
10:54:00 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 B SK Radioklub Blansko
10:55:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:56:00 Kresta Aleš 0150001 2088149 Kresťáci
10:58:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 SOB Olomouc
11:00:00 Pantučková Pavla 0140001 2049605 ---
11:01:00 Mužíková Julie RBK1056 0 SK Radioklub Blansko
11:02:00 Daněk František SBK1010 811213 KOB START Blansko
11:03:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 BETA URSUS Rosice
11:04:00 Florian Michal TBM6733 8410774 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 JG Sport
11:06:00 Kresta Tomáš TBM0908 2127875 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 VSK Mendelu Brno
11:09:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
11:10:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 BETA URSUS Rosice
11:11:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko
11:13:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Bárta Ladislav RBK1101 2151418 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:17:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C TJ START Náchod
11:18:00 Karásek Antonín 0050001 2181336 Wanami
11:19:00 Rudolf Jan RBK0804 0 C SK Radioklub Blansko
11:20:00 Obrátil Miroslav ABM6502 361974 C KOB ALFA Brno
11:21:00 Dvořák Michael RBK0406 2111740 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C SK Radioklub Blansko
11:24:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:25:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
11:27:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 VSK Mendelu Brno
11:28:00 Brych Štěpán BBM0702 2117697 BETA URSUS Rosice
11:29:00 Otoupalík Jan TBM7123 8680391 KOS TJ Tesla Brno