Logo

Startovka závodu: Sandstones | Pískovce 2022 - E2

Datum:
02.07.2022
Místo konání:
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Novák Tom
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T-FIT     T-OPEN     T10P     T10    
Nahrávám data...

D10 2.60 km, 40 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:39:00 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C Ski klub Šumava Vimperk
11:45:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
11:48:00 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
11:54:00 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Kutková Sára JEN1351 8026626 C OB Jenišovice

D12A 3.20 km, 50 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Schwarzová Katarína Sofi LBE1153 0 C TJ Lokomotiva Beroun
10:11:00 Kühnová Emma DOK1050 2053511 C OK Doksy
10:17:00 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko

D12B 2.60 km, 40 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C Radioelektronika Cheb
11:06:00 Brumovská Markéta 30002 2771916 3 CZ - Brumíci
11:12:00 Burešová Sofie BFM1153 2039168 C SKOB Frýdek - Místek
11:18:00 Janečková Kristýna MFP1150 448933 C Matfyz Praha

D14A 4.00 km, 115 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
11:19:00 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
11:22:00 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B OK Jilemnice
11:25:00 Schwarzová Martina Justí LBE0951 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:28:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
11:31:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
11:34:00 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
11:40:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka

D14B 3.50 km, 50 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Máchová Barbora BFM0952 2087506 B SKOB Frýdek - Místek
11:27:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
11:33:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
11:39:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
11:45:00 Dosbabová Veronika TTR0851 0 C OOB Třebíč
11:51:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž

D16A 4.80 km, 140 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
11:14:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:17:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
11:23:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:26:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:29:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
11:32:00 Kvítková Kristýna LLI0654 2032132 LOK-o Liberec
11:35:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
11:38:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
11:41:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem

D16B 4.00 km, 115 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Dosbabová Mariana TTR0651 0 C OOB Třebíč
10:08:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
10:14:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Rosice
10:20:00 Pap Dorina 70002 8200228 7 HU - Szegedi Vasutas SE
10:26:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
10:32:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
10:38:00 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice

D18 5.30 km, 220 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
10:52:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 B SOS Jindřichův Hradec
10:55:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
10:58:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
11:01:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B USK Praha
11:04:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 B OK Jilemnice
11:07:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 B OOB SK Chrast
11:10:00 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B OK Jilemnice
11:13:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
11:16:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
11:19:00 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
11:22:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:25:00 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov

D21E 9.10 km, 365 m, 26 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Vakant 0 Vakant
10:09:00 Vakant 0 Vakant
10:11:00 Vakant 0 Vakant
10:13:00 Vakant 0 Vakant
10:15:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
10:19:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
10:21:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
10:23:00 Czakó Boglárka 150001 8031118 15 HU - MOM Budapest
10:25:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
10:27:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
10:29:00 Omová Michaela TUR8153 8013899 E OOB TJ Turnov
10:31:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
10:33:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
10:35:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 R SK Brno Žabovřesky
10:37:00 Pekařová Jana TUR0252 8107724 R OOB TJ Turnov
10:39:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 C SK Brno Žabovřesky
10:41:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice

D21A 7.80 km, 295 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 Nedbálková Hana BOR9750 1441628 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Králová Vanda PGP8755 7260013 C SK Praga
10:35:00 Blažková Katka SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
10:37:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
10:41:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C TJ Stadion Nový Bor
10:43:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
10:45:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
10:49:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 C OK Kamenice
10:51:00 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
10:53:00 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Marynchenko Mariana TUR8953 1989035 C OOB TJ Turnov
10:57:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:03:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:05:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga

D21B 6.20 km, 220 m, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 C OK Kamenice
10:45:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 Žuchová Nikola TJN9352 8071193 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:51:00 Žuchová Daniela TJN9750 8230697 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
10:57:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 Kovářová Julie VCB8854 8445288 C OB České Budějovice
11:01:00 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
11:03:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:05:00 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C OK Kamenice
11:07:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
11:09:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
11:11:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Klusáčková Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:00 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka

D21C 5.40 km, 200 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
11:25:00 Hrušková Klára OSN9051 52140 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:31:00 Vacková Anna CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
11:37:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Švidrnochová Hana OOP7751 0 C TJ Opava

D35A 6.00 km, 220 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
11:20:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
11:23:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Brno Žabovřesky
11:29:00 Stulíková Barbora SHK8552 9161 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:35:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:38:00 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor

D35B 5.60 km, 235 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
11:21:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C OK SILESIA
11:24:00 Kopecká Magdaléna TJN8251 2148140 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
11:30:00 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
11:33:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
11:36:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C Ski klub Šumava Vimperk
11:39:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
11:42:00 Königová Jana ZBM8661 8000002 C SK Brno Žabovřesky

D40A 5.60 km, 235 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
10:48:00 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
10:54:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
10:57:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
11:00:00 Voleská Alice KAM8050 2051530 C OK Kamenice
11:03:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
11:09:00 Mojžíšová Jana PHK8254 8410801 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Hanušová Petra STB8297 8012885 C TJ Stadion Nový Bor

D40B 5.10 km, 235 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
10:50:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:53:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
10:56:00 Stanojkovičová Ljuba STB8099 1417134 C TJ Stadion Nový Bor
10:59:00 Janečková Lenka MFP8250 416119 C Matfyz Praha
11:02:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
11:05:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
11:08:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
11:11:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:14:00 Dosbabová Magda TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
11:17:00 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:20:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
11:23:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň

D45A 5.20 km, 190 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
10:40:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
10:42:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:44:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
10:46:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
10:48:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:54:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:56:00 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
10:58:00 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:02:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
11:06:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu

D45B 4.40 km, 150 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:47:00 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
10:49:00 Korbelová Petra PHK7652 2419927 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Paurová Lenka 20001 2060203 2 CZ - Neregistrovaná
10:53:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:00 Bergrová Petra MOV7452 52981 C SKOB Ostrava
10:57:00 Zámečníková Jitka 10001 2103763 1 CZ - Zámečníci
10:59:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
11:01:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
11:03:00 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:05:00 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C Radioelektronika Cheb
11:07:00 Balogh Szilvia 70003 2050698 7 HU - Szegedi Vasutas SE
11:09:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Brno Žabovřesky
11:11:00 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
11:13:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 Ferbasová Zdeňka TUV7361 2103240 C SOK TJ Turnov
11:17:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky

D50A 5.00 km, 180 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
11:18:00 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
11:21:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:24:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Hana Burian 130001 8290369 13 HU - Burian Hana
11:30:00 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C LOK-o Liberec
11:33:00 Grycová Jana TBM6969 995875 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
11:39:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
11:42:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
11:45:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
11:48:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
11:54:00 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:57:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín

D50B 3.90 km, 160 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:56:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:59:00 Pecková Ivana EKP6252 8162864 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
11:05:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:08:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
11:11:00 Brumovská Rhea 30003 2224524 3 CZ - Brumíci
11:14:00 Tužilová Michaela 80003 2020737 8 CZ - Tužilovi
11:17:00 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
11:26:00 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha

D55 4.40 km, 150 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
10:03:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:06:00 Teo Dora 60002 2056160 6 HU - Hungarian Senior Group
10:09:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:15:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:27:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:33:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport

D60 3.90 km, 160 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:04:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 Neumann Petra 1VD5850 6449 SG Zittau Süd
10:16:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
10:19:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 Zsuzsanna Dr. Nagy 40001 2088257 4 HU - Veszprémi Honvéd SE
10:34:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:37:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha

D65 3.70 km, 155 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
10:45:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:47:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:49:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:53:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
10:55:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
10:59:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:01:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:05:00 Lukavcová Lenka TJN5452 8008289 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:09:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C LOK-o Liberec
11:11:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
11:13:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
11:15:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
11:17:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D70 3.60 km, 75 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C TJ Baník Ostrava OKD
10:10:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:22:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha

D75 3.10 km, 55 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
11:40:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava

H10 2.70 km, 40 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Konečný Tadeáš STB1201 52907 C TJ Stadion Nový Bor
10:48:00 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 C SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 C OK SILESIA
11:06:00 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové

H12A 4.00 km, 75 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
11:19:00 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha
11:28:00 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
11:31:00 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:34:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
11:37:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
11:40:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 B Slavia Liberec orienteering

H12B 2.70 km, 40 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C OK Kamenice
10:03:00 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
10:06:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C Ski klub Šumava Vimperk
10:09:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
10:12:00 Mazzarese David TRT1100 8047195 C KOS Třešť
10:15:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:18:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:21:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
10:24:00 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Hrabal František BFM1001 2087497 C SKOB Frýdek - Místek

H14A 5.30 km, 140 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
10:50:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
10:56:00 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
11:14:00 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
11:20:00 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
11:26:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov

H14B 4.00 km, 140 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 B SKOB Frýdek - Místek
10:52:00 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
11:25:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín

H16A 6.90 km, 215 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 A OK Jilemnice
10:05:00 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
10:08:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B USK Praha
10:11:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:14:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
10:17:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
10:20:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:23:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
10:26:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
10:29:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun

H16B 5.30 km, 140 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C KOB Tretra Praha
10:07:00 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:13:00 Slíva Mikuláš SCP0601 0 C OK Sparta Praha

H18 8.40 km, 290 m, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha
10:43:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:46:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka
10:49:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Rosice
10:52:00 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
10:58:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:04:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
11:07:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
11:13:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
11:16:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
11:19:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C USK Praha
11:22:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice

H21E 13.90 km, 440 m, 28 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Vakant 0 Vakant
10:08:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:12:00 Vakant 0 Vakant
10:14:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 C SK Praga
10:16:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
10:20:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
10:22:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:24:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
10:28:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:30:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
10:32:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:34:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Klusáček Jan ZBM9301 8410777 C SK Brno Žabovřesky
10:44:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
10:46:00 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering

H21A 11.90 km, 420 m, 29 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C OK Jihlava
10:36:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:38:00 Kasal Vít PBM7540 8008808 C TJ Spartak 1. brněnská
10:40:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:44:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
10:48:00 Pustai David TJN9301 8044639 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:52:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
10:56:00 Hruška Ondřej OSN8935 52125 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:58:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
11:00:00 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Koucký Roman EKP6301 8659405 C VŠTJ Ekonom Praha
11:04:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec

H21B 9.70 km, 290 m, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:13:00 Cruse Franz 24D9100 502212 SV Robotron Dresden
11:16:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:19:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
11:22:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:25:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
11:28:00 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:34:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný

H35 9.40 km, 385 m, 26 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:03:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:05:00 Klusák Martin DKP8704 8003596 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Jalový Vlastimil RBK8604 8014461 C SK Radioklub Blansko
10:09:00 Lehmann Karsten 170001 8076031 17 DE - Sommerkollektiv
10:11:00 Jurkiewicz Patrik SCP7800 7260025 C OK Sparta Praha
10:13:00 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
10:17:00 Ježowicz Roman VLI8002 8076614 C Slavia Liberec orienteering
10:19:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
10:27:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:29:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
10:31:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
10:33:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
10:37:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Brno Žabovřesky
10:39:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA

H40 8.40 km, 320 m, 23 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 2087499 C SKOB Frýdek - Místek
11:15:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
11:18:00 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
11:21:00 König Lukáš ZBM8001 999666 C SK Brno Žabovřesky
11:24:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:30:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
11:33:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:36:00 Roučka Martin VIM8000 2224141 C Ski klub Šumava Vimperk
11:39:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové

H45A 8.20 km, 275 m, 22 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Brno Žabovřesky
10:03:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
10:05:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:07:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
10:09:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
10:11:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
10:15:00 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
10:17:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
10:19:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
10:21:00 Vambera Filip TUV7305 2103248 C SOK TJ Turnov
10:23:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
10:25:00 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Zámečník Pavel 10002 2801012 1 CZ - Zámečníci
10:39:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín

H45B 6.60 km, 240 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
10:54:00 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Fryš Zdeněk DCH7503 8032 C Radioelektronika Cheb
11:03:00 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Pap Attila 70001 8000550 7 HU - Szegedi Vasutas SE
11:09:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
11:12:00 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
11:15:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
11:18:00 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
11:21:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
11:24:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast

H50A 7.30 km, 250 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
10:02:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:04:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:06:00 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
10:08:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8014490 C OOB TJ Turnov
10:10:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C OB Jizerky
10:14:00 Průšek Petr STB7000 8119534 C TJ Stadion Nový Bor
10:16:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
10:18:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:20:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
10:22:00 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:26:00 Dalos Attila 90001 8061445 9 HU - MAFC
10:28:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C OK Jilemnice
10:32:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
10:36:00 Černý Jan ONO7101 8410794 C SKOB Ostrov
10:38:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
10:42:00 Chaloupský David PHK7103 8644879 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
10:48:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
10:50:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec

H50B 5.90 km, 200 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:23:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:26:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:29:00 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
11:32:00 Brumovský Martin 30001 2229843 3 CZ - Brumíci
11:35:00 Touš Jan JEN6901 7774 C OB Jenišovice
11:38:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
11:41:00 Loukota Josef HOR7100 2102559 C TJ Jiskra Hořice
11:44:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:47:00 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Jalový Vlastimil RBK6120 8113514 C SK Radioklub Blansko
11:53:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové

H55 6.60 km, 240 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
10:02:00 Karvánek Petr BOR6600 8160187 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:08:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:10:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
10:12:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:16:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:20:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
10:22:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
10:24:00 Tužil Petr 80002 2045249 8 CZ - Tužilovi
10:26:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
10:28:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný

H60 5.90 km, 200 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:02:00 Varga Jozsef 60004 8090560 6 HU - Hungarian Senior Group
10:04:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:06:00 Borovička Milan FSP6104 8196083 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:10:00 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C OB Jenišovice
10:12:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:14:00 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
10:16:00 Horák Jan HOR6000 2218971 C TJ Jiskra Hořice
10:18:00 Nemeth Csaba 60005 8517366 6 HU - Hungarian Senior Group
10:20:00 Mrva Pavel KAS6000 53014 C KOB Kamenický Šenov
10:22:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:26:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:28:00 Weiler Zsolt 60001 8640220 6 HU - Hungarian Senior Group
10:30:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C SKP České Budějovice
10:32:00 Szlatenyi Ferenc 60003 2056161 6 HU - Hungarian Senior Group
10:34:00 Ďoubalík Petr CHT6002 336716 C OOB SK Chrast
10:36:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
10:38:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha

H65 5.20 km, 160 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Urválek Jiří VLI4701 1602616 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
10:44:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
10:48:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:52:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:54:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:58:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C OK Chrastava
11:02:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
11:06:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:08:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:14:00 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Bjärrenholt Eddie 100001 8636985 10 SE - R?näs Ok

H70 4.40 km, 140 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:05:00 Tibor Korbély 40002 8516977 4 HU - Veszprémi Honvéd SE
10:07:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
10:09:00 Johansson Arne 120001 42495 12 SE - OK Ravinen
10:11:00 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C TJ Baník Ostrava OKD
10:13:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
10:17:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
10:21:00 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
10:27:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:29:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
10:33:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Öhlund Per 110001 27266 11 SE - Gustavsbergs OK
10:37:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
10:41:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha

H75 4.00 km, 90 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
11:18:00 Smetana Radim CHA4700 8113504 C OK Chrastava
11:24:00 NOSÁL STANISLAV LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
11:30:00 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:42:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov

H80 3.60 km, 90 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:28:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
11:34:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor

T-FIT 6.90 km, 170 m, 12 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Horáková Dana TAP5850 2000547 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 C OOB SK Chrast
10:00:00 Odehnal Jakub 50001 52932 5 CZ - NER - Odehnal
10:00:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:00:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:00:00 Davidová Jana ONO7852 8154978 C SKOB Ostrov
10:00:00 Mazzarese Kenneth TRT7700 2214520 C KOS Třešť
10:00:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Cruse Sina 24D9350 2188 SV Robotron Dresden
10:00:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 C OOB SK Chrast
10:00:00 Vacková Jana PBM7777 2086822 TJ Spartak 1. brněnská
10:00:00 Gult Jindřich 140001 232503 14 CZ - neregistrovaný
10:00:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
10:00:00 Gordan Petra 190003 2086825 19 CZ - Moravcovi
10:00:00 Homola Ondřej 190002 2086824 19 CZ - Moravcovi
10:00:00 Trojan Jaroslav 190001 2086823 19 CZ - Moravcovi
10:00:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Ďoubalíková Marie CHT0153 339541 C OOB SK Chrast
10:00:00 Ďoubalíková Lenka CHT0351 331686 C OOB SK Chrast
10:00:00 Hübner Ondřej STB0700 2111730 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kuťková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C TJ Stadion Nový Bor

T-OPEN 2.60 km, 45 m, 9 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Tesař Jaroslav 160001 2053543 16 CZ - neregistrovaní Česká Lípa
10:00:00 Štičková Eva LLI6051 253133 C LOK-o Liberec
10:00:00 Žídek Jakub DOK1101 2056238 C OK Doksy
10:00:00 Tesař Martin 160002 2053544 16 CZ - neregistrovaní Česká Lípa

T10P 2.60 km, 45 m, 9 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Gultová Viktorie 140002 2017687 14 CZ - neregistrovaný
10:00:00 König Teodor ZBM1616 1234321 C SK Brno Žabovřesky
10:00:00 Kasal Quido PBM1608 2086821 C TJ Spartak 1. brněnská
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
10:00:00 Šebelková Magdaléna VLI1651 4402219 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
10:00:00 Novotný Matouš PHK1515 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
10:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:00:00 Klusáčková Amálie 80001 899179 8 CZ - Tužilovi
10:00:00 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

T10 2.60 km, 45 m, 9 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
10:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Vacek Jan CHT1201 0 C OOB SK Chrast
10:00:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Dosbabová Magdaléna TTR1151 52247 C OOB Třebíč
10:00:00 Pospíšil Jakub BZP1300 2152843 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Dvořák Daniel DOK1200 2115699 C OK Doksy
10:00:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha