Logo

Startovka závodu: Veteraniáda ČR ve sprintu, Mistrovství oblasti

Datum:
30.06.2023
Místo konání:
Liberec, ZŠ Broumovská
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:4 000, E = 2 m, Liebiegovo městečko 2023, stav jaro 2023, ISSprOM 2019-2, vodovzdorně upravena – Pretex, hlavní kartograf Jiří Daněk
Ředitel závodu:
Kopec Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Szenczi Gabriel - R2
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R1
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H12D     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.53 km, 56 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:38:00 38 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C Sportcentrum Jičín
17:40:00 40 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
17:42:00 42 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
17:44:00 44 Smítalová Meda ZBM1356 8131205 C SK Brno Žabovřesky
17:46:00 46 Rokosová Anna JJN1366 2049534 C Team Jizerky
17:48:00 48 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
17:50:00 50 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
17:52:00 52 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
17:54:00 54 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
17:56:00 56 Lauermanová Eva SJI1353 8420964 C OK Jihlava
17:58:00 58 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
18:00:00 60 Štíchová Klára TJN1453 4622351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D10L 1.43 km, 50 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:14:00 14 Holatová Veronika PDY1551 2115740 C Běhej Poděbrady
17:16:00 16 Prošková Andrea SJI1650 8063078 C OK Jihlava
17:18:00 18 Matrasová Marie CHT1451 232882 C OOB SK Chrast

D12 1.59 km, 60 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:01:00 01 Pešíková Ela VLI1253 8044634 C Slavia Liberec orienteering
17:03:00 03 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
17:05:00 05 Mizerová Zuzana TUR1158 1403055 C OOB TJ Turnov
17:07:00 07 Teringlová Veronika VCB1251 8007184 C OB České Budějovice
17:09:00 09 Roučková Tereza VIM1350 8006332 C Ski klub Šumava Vimperk
17:11:00 11 Heczková Emma VLI1252 8196060 C Slavia Liberec orienteering
17:13:00 13 Kutková Sára TUR1351 8026626 B OOB TJ Turnov
17:15:00 15 Lotová Ema BOR1156 4378 C OK Jiskra Nový Bor
17:17:00 17 Kubešová Eliška VLI1152 2151389 B Slavia Liberec orienteering
17:19:00 19 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 B SPORTICUS team
17:21:00 21 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 8016303 C TJ Lokomotiva Beroun

D14 2.10 km, 70 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:00:00 00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
17:01:00 01 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
17:02:00 02 Pechová Marie VLI1050 8015312 B Slavia Liberec orienteering
17:03:00 03 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany
17:04:00 04 Matoušková Kateřina SPC0955 8502681 C SPORTICUS team
17:05:00 05 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B Team Jizerky
17:06:00 06 Kubešová Tereza VLI0954 2151451 B Slavia Liberec orienteering
17:07:00 07 Smítalová Ester ZBM1056 8180510 C SK Brno Žabovřesky
17:08:00 08 Schwarzová Martina Justína LBE0951 8014483 C TJ Lokomotiva Beroun
17:09:00 09 Lischková Anežka BOR1057 8304121 B OK Jiskra Nový Bor
17:10:00 10 Houžvičková Kateřina TUR0952 8015289 B OOB TJ Turnov
17:11:00 11 Válková Karolína TUV0951 2120061 C SOK TJ Turnov
17:12:00 12 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B OK Kamenice
17:13:00 13 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C Slavia Liberec orienteering

D16 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:29:00 29 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
17:30:00 30 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
17:31:00 31 Kutková Tereza JEN0752 8409896 C OB Jenišovice
17:32:00 32 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
17:33:00 33 Nožičková Eva JJN0852 8680401 A Team Jizerky
17:34:00 34 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
17:35:00 35 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
17:36:00 36 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
17:37:00 37 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč

D18 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:15:00 15 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B Slavia Liberec orienteering
17:16:00 16 Zoubková Šárka TJN0554 8421840 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:17:00 17 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
17:18:00 18 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
17:19:00 19 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B Team Jizerky

D20 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:04:00 64 Votíková Tereza VCB0454 426387 C OB České Budějovice
18:05:00 65 Žejdlíková Eliška LTP0350 8420968 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

D21L 2.82 km, 116 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:01:00 61 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
18:02:00 62 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
18:03:00 63 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
18:04:00 64 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
18:05:00 65 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
18:06:00 66 Černá Petra LLI0250 2032105 LOK-o Liberec
18:07:00 67 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
18:08:00 68 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
18:09:00 69 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
18:10:00 70 Marhanová Michaela BOR8850 7880102 C OK Jiskra Nový Bor
18:11:00 71 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
18:12:00 72 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 C TJ TŽ Třinec
18:13:00 73 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
18:14:00 74 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
18:15:00 75 Plochová Dominika DKP8651 8080833 C Oddíl OB Kotlářka
18:16:00 76 Hájková Kateřina OKP9450 8183064 C SK OK 24 Praha
18:17:00 77 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
18:18:00 78 Bartošová Marie VSP0459 8033230 A USK Praha
18:19:00 79 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
18:20:00 80 Losmanová Zuzana PHK8750 8328682 C OK 99 Hradec Králové
18:21:00 81 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
18:22:00 82 Linková Alena TUR9751 8670822 C OOB TJ Turnov
18:23:00 83 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18:24:00 84 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
18:25:00 85 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E OOB TJ Turnov
18:26:00 86 Vrbatová Jana CHT9754 8144120 C OOB SK Chrast
18:27:00 87 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
18:28:00 88 Kořínková Zuzana TUR9253 8680584 C OOB TJ Turnov
18:29:00 89 Hledíková Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast

D21K 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:23:00 23 Chvojková Renata BOR9350 8527 C OK Jiskra Nový Bor
17:24:00 24 Kotrčová Lenka PDY9350 8183166 C Běhej Poděbrady
17:25:00 25 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
17:26:00 26 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole

D35 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:10:00 70 Šulcová Veronika CHA8650 9101701 C OK Chrastava
18:11:00 71 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
18:12:00 72 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Brno Žabovřesky
18:13:00 73 Lischková Lenka BOR8451 4652 C OK Jiskra Nový Bor
18:14:00 74 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
18:15:00 75 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
18:16:00 76 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
18:17:00 77 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
18:18:00 78 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 C Oddíl OB Kotlářka
18:19:00 79 Zenková Pavla BOR8450 8019407 C OK Jiskra Nový Bor
18:20:00 80 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk
18:21:00 81 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C Oddíl OB Kotlářka
18:22:00 82 Kopáčková Iva CHT8851 8013927 C OOB SK Chrast
18:23:00 83 Vernerová Radka VBM8558 8154984 C VSK Mendelu Brno
18:24:00 84 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
18:25:00 85 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
18:26:00 86 Hradcová Zuzana CHA8852 995821 C OK Chrastava
18:27:00 87 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
18:28:00 88 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
18:29:00 89 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka

D40 2.50 km, 100 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:08:00 68 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
18:09:00 69 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
18:10:00 70 Kinštová Dominka SJH8051 8505199 C SOS Jindřichův Hradec
18:11:00 71 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy
18:12:00 72 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
18:13:00 73 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
18:14:00 74 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
18:15:00 75 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
18:16:00 76 Librová Lucie AOP8050 8047132 C Orientační Běh Opava
18:17:00 77 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
18:18:00 78 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C OK Chrastava
18:19:00 79 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
18:20:00 80 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 R OK Chrastava
18:21:00 81 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
18:22:00 82 Maturová Jana JJN8250 2149222 C Team Jizerky
18:23:00 83 Roučková Romana VIM8350 8500038 C Ski klub Šumava Vimperk
18:24:00 84 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
18:25:00 85 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
18:26:00 86 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
18:27:00 87 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
18:28:00 88 Bartalošová Jana PGP8154 8454048 C SK Praga

D45 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:00:00 60 Paurová Lenka EKP7450 2060203 C VŠTJ Ekonom Praha
18:01:00 61 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
18:02:00 62 Hanousková Michaela KON7474 8030641 C KOB Konice
18:03:00 63 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
18:04:00 64 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
18:05:00 65 Settanni Zuzana 0040001 0 ostatní
18:06:00 66 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
18:07:00 67 Waldhauserová Irena BOR7459 8226310 C OK Jiskra Nový Bor
18:08:00 68 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
18:09:00 69 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
18:10:00 70 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
18:11:00 71 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
18:12:00 72 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice
18:13:00 73 Hájková Ludmila CET7554 8501126 C TJ Loko Česká Třebová
18:14:00 74 Krhutová Martina TRI7450 2224484 C TJ TŽ Třinec
18:15:00 75 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
18:16:00 76 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
18:17:00 77 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
18:18:00 78 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
18:19:00 79 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
18:20:00 80 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
18:21:00 81 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
18:22:00 82 Škorpilová Jana SJC7451 8211303 C Sportcentrum Jičín
18:23:00 83 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
18:24:00 84 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
18:25:00 85 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
18:26:00 86 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
18:27:00 87 Škrabalová Eva KON7676 8076649 C KOB Konice
18:28:00 88 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
18:29:00 89 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno

D50 2.41 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:01:00 61 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
18:02:00 62 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
18:03:00 63 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
18:04:00 64 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
18:05:00 65 Marková Jana LLI7152 8026579 C LOK-o Liberec
18:06:00 66 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
18:07:00 67 Gottfriedová Marcela VCB7055 426392 C OB České Budějovice
18:08:00 68 Chupeková Silvia VZA7251 8071303 Slávia ŽU Žilina
18:09:00 69 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
18:10:00 70 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
18:11:00 71 Benešová Marika KDZ7150 8014464 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
18:12:00 72 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
18:13:00 73 Nešporová Marie TTR7251 8009530 C OOB Třebíč
18:14:00 74 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
18:15:00 75 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
18:16:00 76 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C MENISKOS Brno
18:17:00 77 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
18:18:00 78 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
18:19:00 79 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
18:20:00 80 Procházková Martina SOP7351 8005206 C OOB TJ Slezan Opava
18:21:00 81 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
18:22:00 82 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:23:00 83 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
18:24:00 84 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
18:25:00 85 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun
18:26:00 86 Valíková Petra AOP7351 8656684 C Orientační Běh Opava
18:27:00 87 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov

D55 2.20 km, 100 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:38:00 38 Tillmannová Stanislava 0060001 8619907 GTC Čáslav
17:39:00 39 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
17:40:00 40 Ženčáková Marie 0090002 2032185 ASPV OA
17:41:00 41 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:42:00 42 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:43:00 43 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
17:44:00 44 Poklopová Ivana UOL6451 8648631 C SOB Olomouc
17:45:00 45 Koucká Ivana EKP6850 8962019 C VŠTJ Ekonom Praha
17:46:00 46 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
17:47:00 47 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
17:48:00 48 Novotná Petra PHK6651 8670748 C OK 99 Hradec Králové
17:49:00 49 Pávková Jana BOR6550 8063081 C OK Jiskra Nový Bor
17:50:00 50 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
17:51:00 51 Karásková Marcela TRI6550 2224488 C TJ TŽ Třinec
17:52:00 52 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:53:00 53 Barcíková Renáta AOP6753 8502677 C Orientační Běh Opava
17:54:00 54 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:55:00 55 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
17:56:00 56 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
17:57:00 57 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
17:58:00 58 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
17:59:00 59 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov

D60 2.14 km, 100 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:18:00 18 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
17:20:00 20 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:22:00 22 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
17:24:00 24 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
17:26:00 26 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
17:28:00 28 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C OK Dobříš
17:30:00 30 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
17:32:00 32 Freyová Michaela KPY6050 817506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:34:00 34 Bialožytová Pavla TRI6350 2214550 C TJ TŽ Třinec
17:36:00 36 Hrstková Dana SJI6051 8656651 C OK Jihlava
17:38:00 38 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
17:40:00 40 Strachotová Eva ASU6099 8482076 C Magnus Orienteering
17:42:00 42 Léharová Iva LPU6152 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
17:44:00 44 Denysenko Tamara TRI6150 8012045 C TJ TŽ Třinec
17:46:00 46 Králová Zdenka SSU6091 8409878 C SK Severka Šumperk
17:48:00 48 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:50:00 50 Juračková Jana CHT6052 8500452 C OOB SK Chrast
17:52:00 52 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov

D65 1.96 km, 94 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:52:00 52 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:54:00 54 Šedivá Miroslava EKP5750 8026620 C VŠTJ Ekonom Praha
17:56:00 56 Opavová Stanislava MLA5451 8482615 C MLOK Mariánské Lázně
17:58:00 58 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
18:00:00 60 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
18:02:00 62 Kabáthová Jitka ZBM5582 8076009 C SK Brno Žabovřesky
18:04:00 64 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
18:06:00 66 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
18:08:00 68 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
18:10:00 70 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
18:12:00 72 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
18:14:00 74 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
18:16:00 76 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:18:00 78 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
18:20:00 80 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
18:22:00 82 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga

D70 1.71 km, 80 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:15:00 15 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
17:17:00 17 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
17:19:00 19 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
17:21:00 21 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
17:23:00 23 Neradová Alena LIT5051 8144113 C KOB Litvínov
17:25:00 25 Zlesáková Vlasta JIL5362 8285927 C OK Jilemnice
17:27:00 27 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
17:29:00 29 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
17:31:00 31 Horynová Eva JIL5254 8662735 C OK Jilemnice

D75 1.71 km, 80 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:37:00 37 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
17:41:00 41 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
17:45:00 45 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
17:49:00 49 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga

H10L 1.56 km, 50 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:25:00 25 Pachner Ota CHA1400 7500077 C OK Chrastava
17:27:00 27 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
17:29:00 29 Peteráč Jindřich VLI1502 2032117 C Slavia Liberec orienteering
17:31:00 31 Peterek Antonín SOP1601 8030648 C OOB TJ Slezan Opava
17:33:00 33 Matějů Emil VLI1500 515173 C Slavia Liberec orienteering
17:35:00 35 Fanta Lukáš TJN1600 2219093 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H10 1.53 km, 56 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:00:00 00 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
17:02:00 02 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C Sportcentrum Jičín
17:04:00 04 Lauerman Jan SJI1515 8502676 C OK Jihlava
17:06:00 06 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C OK Jilemnice
17:08:00 08 Prošek Filip SJI1401 8409897 C OK Jihlava
17:10:00 10 Fanta Michal TJN1304 8454033 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:12:00 12 Špatenka Martin JES1300 8162837 OK Rakovník
17:14:00 14 Votava Jan VLI1400 8501152 C Slavia Liberec orienteering
17:16:00 16 Kalina Oskar SPC1502 8109400 C SPORTICUS team
17:18:00 18 Holata Vojtěch PDY1303 8500448 C Běhej Poděbrady
17:20:00 20 Drbohlav Marek TUR1409 8255 C OOB TJ Turnov
17:22:00 22 Mazzarese Aiden SJI1502 2148130 C OK Jihlava
17:24:00 24 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
17:26:00 26 Matějů Josef VLI1300 8133261 C Slavia Liberec orienteering
17:28:00 28 Pochop Matyáš TJN1305 4408038 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H12 2.10 km, 70 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:19:00 19 Louda Štěpán TUR1209 8502699 C OOB TJ Turnov
17:21:00 21 Roučka Tomáš VIM1100 8500052 C Ski klub Šumava Vimperk
17:23:00 23 Štolba Marek JJN1207 2078479 C Team Jizerky
17:25:00 25 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
17:27:00 27 Kolařík Jakub BOR1103 8445301 C OK Jiskra Nový Bor
17:29:00 29 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C Slavia Liberec orienteering
17:31:00 31 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
17:33:00 33 Smítal Vendelín ZBM1203 8280112 B SK Brno Žabovřesky
17:35:00 35 Štolba Filip JJN1206 2085567 C Team Jizerky
17:37:00 37 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 B Slavia Liberec orienteering
17:39:00 39 Kmínek Jan DOK1100 8113496 B OK Doksy
17:41:00 41 Jirák Tomáš JJN1205 8482578 C Team Jizerky
17:43:00 43 Matějů Eda VLI1200 8196044 C Slavia Liberec orienteering
17:45:00 45 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
17:47:00 47 Petr Jiří BOR1210 4656 C OK Jiskra Nový Bor
17:49:00 49 Mazzarese David SJI1100 8047195 C OK Jihlava
17:51:00 51 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
17:53:00 53 Beneš Maxmilián VLI1100 8501669 B Slavia Liberec orienteering
17:55:00 55 Míka Luboš DKP1101 8017720 B Oddíl OB Kotlářka
17:57:00 57 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 B OK Jiskra Nový Bor
17:59:00 59 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
18:01:00 61 Forst Matouš PZR1100 8680414 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H12D 1.53 km, 56 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:07:00 67 Kubišta Vavro 0050001 0 Kubištovi

H14 2.14 km, 100 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:00:00 00 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
17:01:00 01 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B Slavia Liberec orienteering
17:02:00 02 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
17:03:00 03 Kutek Matěj TUR0908 8003260 A OOB TJ Turnov
17:04:00 04 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
17:05:00 05 Skácel Jan VLI0901 8076629 B Slavia Liberec orienteering
17:06:00 06 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
17:07:00 07 Pešík Matouš VLI0903 8130409 B Slavia Liberec orienteering
17:08:00 08 Míka Ondřej VCB1003 8064522 B OB České Budějovice
17:09:00 09 Settanni Kaio 0040003 0 ostatní
17:10:00 10 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 C OOB TJ Turnov
17:11:00 11 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B OK Dobříš
17:12:00 12 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
17:13:00 13 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C OOB TJ Turnov
17:14:00 14 Krtička Jáchym VLI1006 2420039 C Slavia Liberec orienteering

H16 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:50:00 50 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
17:51:00 51 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:52:00 52 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
17:53:00 53 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:54:00 54 Settanni Daniel 0040002 0 ostatní
17:55:00 55 Furucz Jonatán 27S0800 8100009 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
17:56:00 56 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 A OK Jiskra Nový Bor
17:57:00 57 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
17:58:00 58 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
17:59:00 59 Miklas Ondřej VLI0701 8063050 B Slavia Liberec orienteering

H18 2.64 km, 110 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:39:00 39 Vaníček Viktor JES0602 8162819 C OK Rakovník
17:40:00 40 Hruška Marek DOR0604 8506935 B OK Dobříš
17:41:00 41 Nešpor Jiří TTR0502 8663162 B OOB Třebíč
17:42:00 42 Meier David VLI0606 8004347 B Slavia Liberec orienteering
17:43:00 43 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
17:44:00 44 Veselý Václav TUR0601 2126367 C OOB TJ Turnov
17:45:00 45 Votava Matěj KUL0601 8482577 C KOB Ústí nad Labem
17:46:00 46 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
17:47:00 47 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 B KOB Ústí nad Labem

H20 2.72 km, 116 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:35:00 35 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21L 3.21 km, 130 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:01:00 01 Bogar Kryštof BOR9402 8054115 C OK Jiskra Nový Bor
17:02:00 02 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
17:03:00 03 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C Matfyz Praha
17:04:00 04 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
17:05:00 05 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
17:06:00 06 Mokrý Ondřej ABM9410 8409848 C KOB ALFA Brno
17:07:00 07 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
17:08:00 08 Světnický František TUR0214 8656687 R OOB TJ Turnov
17:09:00 09 Cveček Martin PVP7400 8285922 C VSK Přírodní vědy Praha
17:10:00 10 Karásek Matěj TUR0000 8050013 C OOB TJ Turnov
17:11:00 11 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:12:00 12 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
17:13:00 13 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
17:14:00 14 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
17:15:00 15 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
17:16:00 16 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
17:17:00 17 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
17:18:00 18 Šunda Marek VSP9200 8162902 C USK Praha
17:19:00 19 Wolf Daniel TUR9100 8086808 E OOB TJ Turnov
17:20:00 20 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
17:21:00 21 Bukovac Paľo 27S8100 8115118 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
17:22:00 22 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
17:23:00 23 Kolařík Tomáš BOR7809 1302816 C OK Jiskra Nový Bor
17:24:00 24 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
17:25:00 25 Svoboda Honza SMR7901 8656561 C SNS Smržovka
17:26:00 26 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
17:27:00 27 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
17:28:00 28 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
17:29:00 29 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
17:30:00 30 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
17:31:00 31 Král Luboš TJN8401 8014476 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:32:00 32 Vacek Vojtěch SJI9602 8014480 C OK Jihlava
17:33:00 33 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
17:34:00 34 Luštický Martin TUR8700 8680589 C OOB TJ Turnov
17:35:00 35 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C OK Jiskra Nový Bor
17:36:00 36 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
17:37:00 37 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
17:38:00 38 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C SKOB Roudnice nad Labem
17:39:00 39 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
17:40:00 40 Procházka David LPU9113 8656511 E OK Lokomotiva Pardubice
17:41:00 41 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
17:42:00 42 Baier Martin TUR7603 8007603 C OOB TJ Turnov
17:43:00 43 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
17:44:00 44 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C OK Jihlava
17:45:00 45 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
17:46:00 46 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
17:47:00 47 Stupal František JHB8603 8501566 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17:48:00 48 Schulhof Jan TUR8900 8014489 R OOB TJ Turnov
17:49:00 49 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
17:50:00 50 Nejman Stanislav TUR9500 8107754 C OOB TJ Turnov
17:51:00 51 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
17:52:00 52 Novák Přemysl DKP0107 8656538 C Oddíl OB Kotlářka
17:53:00 53 Bartoš Václav MLA0101 1421926 C MLOK Mariánské Lázně

H21K 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:01:00 01 Brož Marek TUR8402 887618 OOB TJ Turnov
17:02:00 02 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H35 2.88 km, 116 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:39:00 39 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
17:40:00 40 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
17:41:00 41 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
17:42:00 42 Hradec Pavel CHA8801 8183193 R OK Chrastava
17:43:00 43 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Brno Žabovřesky
17:44:00 44 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
17:45:00 45 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
17:46:00 46 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka
17:47:00 47 Janata Pavel TJN8400 8042117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:48:00 48 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
17:49:00 49 Vágner Libor DKP8802 8301188 C Oddíl OB Kotlářka
17:50:00 50 Liščinský Tomáš TBM8411 8100052 C KOS TJ Tesla Brno
17:51:00 51 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C Team Jizerky
17:52:00 52 Peterek Vít SOP8600 8501798 C OOB TJ Slezan Opava
17:53:00 53 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
17:54:00 54 Pátek Michal CHC8603 8409870 C K.O.B. Choceň
17:55:00 55 Papež Zdeněk ZBM8502 2212747 C SK Brno Žabovřesky
17:56:00 56 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
17:57:00 57 Holáň Radim ZBM7541 8162826 C SK Brno Žabovřesky
17:58:00 58 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín

H40 2.72 km, 116 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:53:00 53 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:54:00 54 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
17:55:00 55 Walaski Antonín TRI8006 8030646 C TJ TŽ Třinec
17:56:00 56 Jirák Michal JJN8101 2222785 C Team Jizerky
17:57:00 57 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
17:58:00 58 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
17:59:00 59 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:00:00 60 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
18:01:00 61 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
18:02:00 62 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
18:03:00 63 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
18:04:00 64 Pražák Michal JJN7900 8670764 C Team Jizerky
18:05:00 65 Roučka Martin VIM8000 2224141 C Ski klub Šumava Vimperk
18:06:00 66 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C OK Sparta Praha
18:07:00 67 Szymanský Filip DKP8208 8008302 C Oddíl OB Kotlářka
18:08:00 68 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
18:09:00 69 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
18:10:00 70 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
18:11:00 71 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
18:12:00 72 Matras Tomáš CHT8001 8047209 C OOB SK Chrast
18:13:00 73 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
18:14:00 74 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
18:15:00 75 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
18:16:00 76 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
18:17:00 77 Vaňátko Jakub LTU8100 8047129 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
18:18:00 78 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
18:19:00 79 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
18:20:00 80 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
18:21:00 81 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
18:22:00 82 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
18:23:00 83 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
18:24:00 84 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
18:25:00 85 Dohnal Pavel ZBM8005 8502747 C SK Brno Žabovřesky
18:26:00 86 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec

H45 2.64 km, 110 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:01:00 01 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
17:02:00 02 Vaníček Petr JES7500 8162888 OK Rakovník
17:03:00 03 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
17:04:00 04 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
17:05:00 05 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C OK Jiskra Nový Bor
17:06:00 06 Škrabal Milan KON7521 8039983 C KOB Konice
17:07:00 07 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
17:08:00 08 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C SKOB Zlín
17:09:00 09 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
17:10:00 10 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
17:11:00 11 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
17:12:00 12 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
17:13:00 13 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
17:14:00 14 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
17:15:00 15 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
17:16:00 16 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
17:17:00 17 Lot Miroslav BOR7600 8064496 C OK Jiskra Nový Bor
17:18:00 18 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
17:19:00 19 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
17:20:00 20 Vobr Marek BOR7801 8160175 C OK Jiskra Nový Bor
17:21:00 21 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
17:22:00 22 Tejkl Jiří TAP7702 8226377 C KOB Tretra Praha
17:23:00 23 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:24:00 24 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
17:25:00 25 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
17:26:00 26 Špatenka Šťepán JES7800 8162834 C OK Rakovník
17:27:00 27 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
17:28:00 28 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:29:00 29 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
17:30:00 30 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
17:31:00 31 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
17:32:00 32 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
17:33:00 33 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
17:34:00 34 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
17:35:00 35 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
17:36:00 36 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
17:37:00 37 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava

H50 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:06:00 06 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
17:07:00 07 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:08:00 08 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
17:09:00 09 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
17:10:00 10 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
17:11:00 11 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
17:12:00 12 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
17:13:00 13 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:14:00 14 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
17:15:00 15 Šašek Jan LTP7308 8420971 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:16:00 16 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
17:17:00 17 Bílý Milan JES7001 8648598 C OK Rakovník
17:18:00 18 Chupek Jozef VZA7102 8071290 Slávia ŽU Žilina
17:19:00 19 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
17:20:00 20 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C LOK-o Liberec
17:21:00 21 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
17:22:00 22 Petřivalský Marek STE6907 8660455 C SK SKI-OB Šternberk
17:23:00 23 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
17:24:00 24 Humlíček René UBM7101 8231271 C MENISKOS Brno
17:25:00 25 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
17:26:00 26 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
17:27:00 27 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:28:00 28 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
17:29:00 29 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
17:30:00 30 Christl Ivan TUR7310 8056 C OOB TJ Turnov
17:31:00 31 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
17:32:00 32 Hinterholzinger Petr KUL6702 8500073 C KOB Ústí nad Labem
17:33:00 33 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
17:34:00 34 Vinš Pavel DKL6900 8196089 C KOB Kladno
17:35:00 35 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
17:36:00 36 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
17:37:00 37 Danko Tomáš CHA7200 8501067 C OK Chrastava
17:38:00 38 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
17:39:00 39 Strnad Jiří PHK7105 436934 C OK 99 Hradec Králové
17:40:00 40 Filip Libor SRK7101 8137519 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:41:00 41 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
17:42:00 42 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
17:43:00 43 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
17:44:00 44 Husárek Radovan TUV7101 2148102 C SOK TJ Turnov
17:45:00 45 Sokolář Zdeněk SNA7201 8014538 C TJ START Náchod
17:46:00 46 Šilar Radek UBM7201 8454042 C MENISKOS Brno

H55 2.50 km, 100 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:01:00 01 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
17:02:00 02 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
17:03:00 03 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
17:04:00 04 Kubíček Jiří UOL6500 8107752 C SOB Olomouc
17:05:00 05 Schmiedeberg Nils 45D6701 8663316 SV Turbine Neubrandenburg
17:06:00 06 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:07:00 07 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
17:08:00 08 Novotný Milan PHK6502 8663113 C OK 99 Hradec Králové
17:09:00 09 Cych Piotr 33P6800 8091968 Oborygeni Oborniki Śląskie
17:10:00 10 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
17:11:00 11 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 OLV Potsdam
17:12:00 12 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
17:13:00 13 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
17:14:00 14 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
17:15:00 15 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
17:16:00 16 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
17:17:00 17 Čepička Ladislav LPM6701 8500026 C OK Lokomotiva Plzeň
17:18:00 18 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
17:19:00 19 Mlynárik Peter 0080001 8402555 (SVK) VAZKA Bratislava
17:20:00 20 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
17:21:00 21 Skyva Petr STE6501 8006749 C SK SKI-OB Šternberk
17:22:00 22 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
17:23:00 23 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
17:24:00 24 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
17:25:00 25 Reichl Michal MKP6402 8200021 C SK Meteor Kačerov
17:26:00 26 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:27:00 27 Hostaš Petr TJN6601 416829 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:28:00 28 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
17:29:00 29 Coufal Svatoš ZBM6700 8107775 C SK Brno Žabovřesky
17:30:00 30 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
17:31:00 31 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
17:32:00 32 Mezník Vladimír LBE6400 8500012 C TJ Lokomotiva Beroun
17:33:00 33 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
17:34:00 34 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
17:35:00 35 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
17:36:00 36 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
17:37:00 37 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
17:38:00 38 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně

H60 2.43 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:01:00 01 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
17:02:00 02 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
17:03:00 03 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
17:04:00 04 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:05:00 05 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:06:00 06 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
17:07:00 07 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:08:00 08 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
17:09:00 09 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
17:10:00 10 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C OB Jenišovice
17:11:00 11 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
17:12:00 12 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
17:13:00 13 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:14:00 14 Nešpor Jan TTR6101 8009526 C OOB Třebíč
17:15:00 15 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
17:16:00 16 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
17:17:00 17 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
17:18:00 18 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
17:19:00 19 Ženčák Jaroslav 0090001 8030639 ASPV OA
17:20:00 20 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice
17:21:00 21 Zítka Jiří SBR6201 8196077 C SKOB Bruntál
17:22:00 22 Tillmann Wolfgang LPU6104 8502550 C OK Lokomotiva Pardubice
17:23:00 23 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
17:24:00 24 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
17:25:00 25 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
17:26:00 26 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
17:27:00 27 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy

H65 2.41 km, 100 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:33:00 33 Hejzlar Josef VCB5601 8077486 C OB České Budějovice
17:34:00 34 Bialožyt Miroslav TRI5701 2214551 C TJ TŽ Třinec
17:35:00 35 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
17:36:00 36 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
17:37:00 37 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
17:38:00 38 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
17:39:00 39 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
17:40:00 40 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
17:41:00 41 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
17:42:00 42 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
17:43:00 43 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
17:44:00 44 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
17:45:00 45 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
17:46:00 46 Strachota Jaroslav ASU5600 8005138 C Magnus Orienteering
17:47:00 47 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov
17:48:00 48 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
17:49:00 49 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
17:50:00 50 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:51:00 51 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
17:52:00 52 Cedrych Karel TJP5500 8226329 C TJ Sokol Troja
17:53:00 53 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C OOB TJ Turnov
17:54:00 54 Forst Vlastimil PZR5603 8162866 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:55:00 55 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
17:56:00 56 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:57:00 57 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně

H70 2.20 km, 100 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
18:04:00 64 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
18:05:00 65 Conrad Helmut 71D4000 8501901 USV TU Dresden
18:06:00 66 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
18:07:00 67 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
18:08:00 68 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
18:09:00 69 Kadavý Zdeněk CHA4901 331491 C OK Chrastava
18:10:00 70 Orálek Miroslav TTR5201 8482589 C OOB Třebíč
18:11:00 71 Hudský Vlastimil TUR5100 8012884 C OOB TJ Turnov
18:12:00 72 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
18:13:00 73 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
18:14:00 74 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
18:15:00 75 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
18:16:00 76 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
18:17:00 77 Juřeník Josef MOV5201 8660451 C SKOB Ostrava
18:18:00 78 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
18:19:00 79 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
18:20:00 80 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
18:21:00 81 Barták Jiří CHA5100 8516930 C OK Chrastava
18:22:00 82 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
18:23:00 83 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering

H75 1.96 km, 94 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:20:00 20 Koč Zdeněk MKP4700 8654915 C SK Meteor Kačerov
17:22:00 22 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:24:00 24 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
17:26:00 26 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
17:28:00 28 Fišák Jan MLA4401 8009525 C MLOK Mariánské Lázně
17:30:00 30 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
17:32:00 32 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C OK Jilemnice
17:34:00 34 Bauer Emil VBM4410 8648559 C VSK Mendelu Brno
17:36:00 36 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
17:38:00 38 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
17:40:00 40 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
17:42:00 42 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C TJ Baník Ostrava OKD
17:44:00 44 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:46:00 46 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun

H80 1.78 km, 90 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:37:00 37 Dufek Jan TBM4231 8409867 C KOS TJ Tesla Brno
17:41:00 41 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
17:45:00 45 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
17:49:00 49 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
17:53:00 53 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
17:57:00 57 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
18:01:00 61 Úlehla Zdeněk BOR4001 8047208 C OK Jiskra Nový Bor
18:05:00 65 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
18:09:00 69 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
18:13:00 73 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C OK Jiskra Nový Bor

HDR 1.56 km, 50 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:00:00 00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
17:00:00 00 Peterková Gabriela SOP1951 8063073 C OOB TJ Slezan Opava
17:00:00 00 Hájek Martin CET1801 9722 C TJ Loko Česká Třebová
17:00:00 00 Luštická Ema 0040004 0 ostatní
17:00:00 00 Pochop Teodor TJN1602 4622356 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:00:00 00 Müller Ellen STB1850 0 C TJ Stadion Nový Bor
17:00:00 00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
17:00:00 00 Kazda Mikuláš SJC1717 1451528 C Sportcentrum Jičín
17:00:00 00 Janata Jakub TJN1800 8277 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:00:00 00 Mokrá Ludmila VLI1650 7710 C Slavia Liberec orienteering
17:00:00 00 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C Oddíl OB Kotlářka

P 1.47 km, 60 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:00:00 00 Hanzlová Barbora 0120001 9965 SJC neregistrovaní
17:00:00 00 Štíchová Lenka TJN7851 4622368 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:00:00 00 Vozková Veronika BLI1050 8028812 MTBO Bludný kořen
17:00:00 00 Peterková Petra SOP8854 2152852 C OOB TJ Slezan Opava
17:00:00 00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
17:00:00 00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
17:00:00 00 Mazzarese Kenneth SJI7703 2214520 C OK Jihlava

T 2.56 km, 110 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
17:00:00 00 Pochop Martin TJN8101 4622366 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:00:00 00 Štolba Pavel JJN7701 2096129 C Team Jizerky
17:00:00 00 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:00:00 00 Matoušková Petra BLI7650 8014528 MTBO Bludný kořen
17:00:00 00 Svobodová Katu SMR8451 8033266 C SNS Smržovka
17:00:00 00 Keltner Marek JLI7600 8019446 C OB Jizerky
17:00:00 00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
17:00:00 00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
17:00:00 00 Votava David 0020001 2090845 DSVJ
17:00:00 00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C OB Jizerky
17:00:00 00 Votavová Světlana 0020002 8500014 DSVJ