Logo

Startovka závodu: Český pohár, žebříček A

Datum:
10.09.2023
Místo konání:
Hoděšovice - motorest Koliba
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Hoděšovice, M 1:15000/1:10000, E 5 m, stav srpen 2023
Ředitel závodu:
Tomalík Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Jedlička Michal - R2
JURY:
Skyvová Kristýna, Hovorka Lukáš, Kolínová Kristýna
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     P     T4     T7    
Nahrávám data...

D10 2.55 km, 50 m, 6 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:17:00 17 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
10:20:00 20 Matrasová Marie CHT1451 232882 C OOB SK Chrast
10:23:00 23 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 26 Milská Josefa SRK1451 2091532 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 29 Holatová Veronika PDY1551 2115740 C Běhej Poděbrady
10:32:00 32 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:35:00 35 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:38:00 38 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 41 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha

D12 2.90 km, 60 m, 8 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:18:00 18 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 22 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B Sokol Horní Jelení
10:26:00 26 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 B OK 99 Hradec Králové
10:30:00 30 Teringlová Veronika VCB1251 8007184 C OB České Budějovice
10:34:00 34 Korbelová Eliška PHK1253 8226379 B OK 99 Hradec Králové
10:38:00 38 Horáková Anna Marie LPU1256 8109317 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 42 Korbelová Tereza PHK1254 8420955 B OK 99 Hradec Králové
10:46:00 46 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga

D14 4.24 km, 80 m, 8 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:15:00 15 Kabátová Anna PGP0967 886298 C SK Praga
10:19:00 19 Šímová Julie TBM1055 8285915 C KOS TJ Tesla Brno
10:23:00 23 Matoušková Kateřina SPC0955 8502681 C SPORTICUS team
10:27:00 27 Šunková Sára LOU1051 8328653 B SK Moravan Louňovice
10:31:00 31 Kurfürstová Marie FSP1050 8502714 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:00 35 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení
10:39:00 39 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 B OK 99 Hradec Králové

D16A 5.94 km, 100 m, 12 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 451 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
10:04:00 04 452 Tomanková Alice KSU0959 8680326 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:07:00 07 453 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 A SK Radioklub Blansko
10:10:00 10 454 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
10:13:00 13 455 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 16 456 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 19 457 Šunková Berta LOU0850 8032776 B SK Moravan Louňovice
10:22:00 22 458 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 25 459 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
10:28:00 28 460 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
10:31:00 31 461 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 34 462 Kočová Klára ZBM0850 8660445 A SK Brno Žabovřesky
10:37:00 37 463 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
10:40:00 40 464 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 A OK Jilemnice
10:43:00 43 465 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 A Slavia Liberec orienteering
10:46:00 46 466 Havlová Tereza KAM0760 8003637 A OK Kamenice
10:49:00 49 467 Nožičková Eva JJN0852 8680401 A Team Jizerky
10:52:00 52 468 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:55:00 55 469 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
10:58:00 58 470 Janíková Anna ZBM0862 8648635 A SK Brno Žabovřesky
11:01:00 61 471 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
11:04:00 64 472 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 67 473 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 A OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 70 474 Matoušková Johana STE0751 8022633 A SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 73 475 Rychlá Karolína AOP0757 8654881 A Orientační Běh Opava
11:16:00 76 476 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
11:19:00 79 477 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
11:22:00 82 478 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
11:25:00 85 479 Čechová Johana TBM0888 8180908 A KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 88 480 Čapková Markéta PHK0850 8013911 A OK 99 Hradec Králové
11:31:00 91 481 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:34:00 94 482 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
11:37:00 97 483 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 100 484 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
11:43:00 103 485 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 106 486 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:49:00 109 487 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
11:52:00 112 488 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
11:55:00 115 489 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 A SK Brno Žabovřesky
11:58:00 118 490 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 A SKOB Zlín
12:01:00 121 491 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 124 492 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
12:07:00 127 493 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 130 494 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
12:13:00 133 495 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 A OB Kašperské Hory
12:16:00 136 496 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
12:19:00 139 497 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 142 498 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
12:25:00 145 499 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D18A 7.59 km, 120 m, 12 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 351 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:04:00 04 352 Gallo Natálie AOP0652 8501053 A Orientační Běh Opava
10:08:00 08 353 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A KOB Tretra Praha
10:12:00 12 354 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 16 355 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 20 356 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 24 357 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 28 358 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
10:32:00 32 359 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
10:36:00 36 360 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 40 361 Štemberová Barbora TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 44 362 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
10:48:00 48 363 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 A OK 99 Hradec Králové
10:52:00 52 364 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
10:56:00 56 365 Novotná Barbora TUR0552 8026584 A OOB TJ Turnov
11:00:00 60 366 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
11:04:00 64 367 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
11:08:00 68 368 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:12:00 72 369 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
11:16:00 76 370 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
11:20:00 80 371 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
11:24:00 84 372 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov
11:28:00 88 373 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
11:32:00 92 374 Burdová Helena UOL0656 8516424 A SOB Olomouc
11:36:00 96 375 Čečková Karolína SHK0650 8414128 A OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 100 376 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
11:44:00 104 377 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
11:48:00 108 378 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 112 379 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:56:00 116 380 Kurečková Klára TBM0667 8409890 A KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 120 381 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
12:04:00 124 382 Malečková Hana VSP0553 8502727 A USK Praha
12:08:00 128 383 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 E KOB Směr Kroměříž
12:12:00 132 384 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 136 385 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
12:20:00 140 386 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
12:24:00 144 387 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 148 388 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka

D20A 8.26 km, 130 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:41:00 41 251 Pračková Ema TAP0458 8004317 B KOB Tretra Praha
10:45:00 45 252 Pecko Sára ZTC0452 8116743 A Západočeské sportovní centrum OB
10:49:00 49 253 Andrlová Lea SHK0463 8409854 A OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 53 254 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 57 255 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
11:01:00 61 256 Počtová Klára OPI0453 8014535 A Orientační sporty Písek
11:05:00 65 257 Novotná Jitka SJH0454 8663172 R SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 69 258 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
11:13:00 73 259 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
11:17:00 77 260 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
11:21:00 81 261 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Brno Žabovřesky
11:25:00 85 262 Černá Ema TAP0457 8516925 R KOB Tretra Praha
11:29:00 89 263 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 R Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 93 264 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
11:37:00 97 265 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 101 266 Richtrová Kamila ZTC0451 8054119 R Západočeské sportovní centrum OB
11:45:00 105 267 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
11:49:00 109 268 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
11:53:00 113 269 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:57:00 117 270 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
12:01:00 121 271 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 R SK Brno Žabovřesky
12:05:00 125 272 Bídová Markéta PBM0352 8660531 A TJ Spartak 1. brněnská
12:09:00 129 273 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
12:13:00 133 274 Šestáková Marie VLI0452 8667522 R Slavia Liberec orienteering
12:17:00 137 275 Hanušová Kateřina LPU0459 8670740 A OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 141 276 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 R SK Praga

D21E 10.21 km, 190 m, 20 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:11:00 11 101 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
10:14:00 14 102 Bořilová Klára TBM8964 8133203 R KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 17 103 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 20 104 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
10:23:00 23 105 Fürstová Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
10:26:00 26 106 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 C SKOB Zlín
10:29:00 29 107 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 E Sportcentrum Jičín
10:32:00 32 108 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
10:35:00 35 109 Kamenická Karolína ZTC9651 8656698 R Západočeské sportovní centrum OB
10:38:00 38 110 Pekařová Jana TUR0252 8107724 E OOB TJ Turnov
10:41:00 41 111 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 R SK Brno Žabovřesky
10:44:00 44 112 Nechanická Klára TBM0055 8302000 R KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 47 113 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 50 114 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
10:53:00 53 115 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 56 116 Baldrianová Barbora VSP7850 8501557 C USK Praha
10:59:00 59 117 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
11:02:00 62 118 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E SK Brno Žabovřesky
11:05:00 65 119 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 68 120 Stehlíková Jana LPU9053 8651929 E OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 71 121 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
11:14:00 74 122 Šímová Jana PHK8569 8064485 R OK 99 Hradec Králové
11:17:00 77 123 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
11:20:00 80 124 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 83 125 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
11:26:00 86 126 Petrželová Lenka SSU8952 8648618 C SK Severka Šumperk
11:29:00 89 127 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Brno Žabovřesky
11:32:00 92 128 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 95 129 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 E OK 99 Hradec Králové
11:38:00 98 130 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E SK Brno Žabovřesky
11:41:00 101 131 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
11:44:00 104 132 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 107 133 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E OK 99 Hradec Králové
11:50:00 110 134 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 C Sportcentrum Jičín
11:53:00 113 135 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 116 136 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
11:59:00 119 137 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 122 138 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 125 139 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:08:00 128 140 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Brno Žabovřesky
12:11:00 131 141 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec

D21A 9.10 km, 150 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
10:07:00 07 Kubátová Jana CHA9152 8137507 C OK Chrastava
10:11:00 11 Šklíbová Michaela TJN0153 8660383 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 15 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
10:19:00 19 Kohlová Zuzana KPY8852 8154981 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:23:00 23 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
10:27:00 27 Matoušová Kateřina VRL9955 8420963 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 31 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 35 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 C OOB TJ Turnov
10:39:00 39 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
10:43:00 43 Polanská Nelly PZR0152 8047137 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 47 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 51 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
10:55:00 55 Plochová Dominika DKP8651 8080833 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 59 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 C SOB Olomouc
11:03:00 63 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:07:00 67 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 71 Mádlová Věra PBM8951 8001707 C TJ Spartak 1. brněnská
11:15:00 75 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
11:19:00 79 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Brno Žabovřesky
11:23:00 83 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
11:27:00 87 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Brno Žabovřesky
11:31:00 91 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D21B 8.09 km, 140 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 06 Habigerová Radka KSU9559 8662732 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:10:00 10 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 C OOB SK Chrast
10:14:00 14 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 18 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:22:00 22 Landovská Petra KAM9354 8102793 R OK Kamenice
10:26:00 26 Košárková Iva PGP8155 8656627 C SK Praga
10:30:00 30 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk

D35 7.17 km, 130 m, 11 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Nedbalová Jana MFP8050 8501530 C Matfyz Praha
10:05:00 05 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
10:09:00 09 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 13 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
10:17:00 17 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
10:21:00 21 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
10:25:00 25 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:29:00 29 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady

D45 5.25 km, 90 m, 10 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:06:00 06 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
10:10:00 10 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 C OOB SK Chrast
10:14:00 14 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:18:00 18 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
10:22:00 22 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 26 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
10:30:00 30 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:34:00 34 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
10:38:00 38 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 42 Marková Jana LLI7152 8026579 C LOK-o Liberec
10:46:00 46 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 50 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
10:54:00 54 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 58 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:02:00 62 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 66 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
11:10:00 70 Novotná Petra PHK6651 8670748 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 74 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
11:18:00 78 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
11:22:00 82 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C LOK-o Liberec
11:26:00 86 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 90 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 94 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko

D55 4.62 km, 80 m, 10 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:36:00 36 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:42:00 42 Košková Vlasta LLI6351 2085634 C LOK-o Liberec

D65 4.03 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:46:00 46 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 54 Haider Anna 90002 8630860 9 Sepp
11:02:00 62 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10 2.55 km, 50 m, 6 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:44:00 44 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C OK Jilemnice
10:47:00 47 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
10:50:00 50 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 53 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 56 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 59 Rollier Alexei PHK1502 8005907 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 62 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha

H12 3.57 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:16:00 16 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C Sokol Horní Jelení
10:20:00 20 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 B OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 24 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 28 Macháček Jakub SHK1202 8076589 B OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 32 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C SK Moravan Louňovice
10:36:00 36 Mayer Antonín SHK1206 2219031 B OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 40 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 44 Nouza Vítek SJH1104 2079498 C SOS Jindřichův Hradec
10:48:00 48 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 B OK 99 Hradec Králové
10:52:00 52 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
10:56:00 56 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 B SKOB Slaný

H14 5.65 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:17:00 17 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha

H16A 8.82 km, 140 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 401 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 A OOB TJ Zlaté Hory
10:05:00 05 402 Weiss Hugo DKP0725 2211630 B Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 09 403 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
10:13:00 13 404 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
10:17:00 17 405 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
10:21:00 21 406 Machar Eda DKP0803 8080822 A Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 25 407 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 A OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 29 408 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 33 409 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 37 410 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
10:41:00 41 411 Frosch Vítek LPU0801 8003519 A OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 45 412 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
10:49:00 49 413 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 A OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 53 414 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
10:57:00 57 415 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
11:01:00 61 416 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 65 417 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
11:09:00 69 418 Čech Viktor AOP0801 8004291 A Orientační Běh Opava
11:13:00 73 419 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 A SKOB Zlín
11:17:00 77 420 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
11:21:00 81 421 Bulička Martin ZBM0807 8660380 A SK Brno Žabovřesky
11:25:00 85 422 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 89 423 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
11:33:00 93 424 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
11:37:00 97 425 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 101 426 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
11:45:00 105 427 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 A Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 109 428 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
11:53:00 113 429 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
11:57:00 117 430 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:01:00 121 431 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
12:05:00 125 432 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
12:09:00 129 433 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 133 434 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 137 435 Goláň František LPU0803 8663151 A OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 141 436 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 A SOS Jindřichův Hradec

H18A 11.21 km, 180 m, 20 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 301 Drach Ivan 70001 8501659 7 OK99 Hradec Králové
10:04:00 04 302 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
10:08:00 08 303 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 12 304 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
10:16:00 16 305 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A Západočeské sportovní centrum OB
10:20:00 20 306 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
10:24:00 24 307 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 28 308 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
10:32:00 32 309 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
10:36:00 36 310 Strýček Jan PBM0503 8028870 E TJ Spartak 1. brněnská
10:40:00 40 311 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 A SK Brno Žabovřesky
10:44:00 44 312 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
10:48:00 48 313 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
10:52:00 52 314 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
10:56:00 56 315 Čech Radan TBM0611 8663178 A KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 60 316 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 E USK Praha
11:04:00 64 317 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
11:08:00 68 318 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
11:12:00 72 319 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 76 320 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 A KOB Tretra Praha
11:20:00 80 321 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 84 322 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
11:28:00 88 323 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 92 324 Morávek Martin SRK0503 8663144 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 96 325 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 100 326 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 104 327 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Brno Žabovřesky
11:48:00 108 328 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
11:52:00 112 329 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 A TJ Spartak 1. brněnská
11:56:00 116 330 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
12:00:00 120 331 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
12:04:00 124 332 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 128 333 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
12:12:00 132 334 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
12:16:00 136 335 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
12:20:00 140 336 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 A KOS TJ Tesla Brno
12:24:00 144 337 Černý Matouš TAP0501 8014512 A KOB Tretra Praha
12:28:00 148 338 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 152 339 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská

H20A 12.89 km, 200 m, 21 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:11:00 11 201 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
10:15:00 15 202 Skvortcov Yurii TJN0411 8409868 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 19 203 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
10:23:00 23 204 Tatarnikov Michal PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 27 205 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
10:31:00 31 206 Martynek Petr TRI0304 8042121 A TJ TŽ Třinec
10:35:00 35 207 Gajda Martin KAM0405 8656715 R OK Kamenice
10:39:00 39 208 Havliček Albert PGP0312 8144116 A SK Praga
10:43:00 43 209 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
10:47:00 47 210 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
10:51:00 51 211 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A USK Praha
10:55:00 55 212 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:59:00 59 213 Haas Filip LPU0401 8656543 R OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 63 214 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
11:07:00 67 215 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
11:11:00 71 216 Průša Dominik VSP0406 8667982 R USK Praha
11:15:00 75 217 Donda Jiří ZTC0403 8032771 E Západočeské sportovní centrum OB
11:19:00 79 218 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 83 219 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 A SK Praga
11:27:00 87 220 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 91 221 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 95 222 Štábl Adam KSU0401 8662429 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 99 223 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
11:43:00 103 224 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 R Team Jizerky
11:47:00 107 225 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:51:00 111 226 Čech Vít KAM0311 8004316 R OK Kamenice
11:55:00 115 227 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
11:59:00 119 228 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
12:03:00 123 229 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 127 230 Tokár Radim ZTC0300 8660914 R Západočeské sportovní centrum OB
12:11:00 131 231 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 135 232 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:19:00 139 233 Beneš Jindřich SSU0400 8660477 A SK Severka Šumperk

H21E 17.44 km, 300 m, 32 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:10:00 10 1 Chupek Jakub TUR9911 8655373 E OOB TJ Turnov
10:13:00 13 2 Chloupek Adam LCE9300 8660447 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 16 3 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Brno Žabovřesky
10:19:00 19 4 Škvor Ota KAM9900 8680382 R OK Kamenice
10:22:00 22 5 Losman Petr PHK7901 8656658 R OK 99 Hradec Králové
10:25:00 25 6 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
10:28:00 28 7 Hájek Kryštof TUR0212 8680421 E OOB TJ Turnov
10:31:00 31 8 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
10:34:00 34 9 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
10:37:00 37 10 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
10:40:00 40 11 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
10:43:00 43 12 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 46 13 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
10:49:00 49 14 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 52 15 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
10:55:00 55 16 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
10:58:00 58 17 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
11:01:00 61 18 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
11:04:00 64 19 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
11:07:00 67 20 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
11:10:00 70 21 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
11:13:00 73 22 Procházka David LPU9113 8656511 E OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 76 23 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:19:00 79 24 Janovský Tomáš PGP0101 8656739 E SK Praga
11:22:00 82 25 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 85 26 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
11:28:00 88 27 Král Vojtěch SSU8841 8063501 E SK Severka Šumperk
11:31:00 91 28 Horčička Vít TBM9919 8656558 R KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 94 29 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
11:37:00 97 30 Schulhof Jan TUR8900 8014489 R OOB TJ Turnov
11:40:00 100 31 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 103 32 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
11:46:00 106 33 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 109 34 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
11:52:00 112 35 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
11:55:00 115 36 Fürst Matouš DOK9602 8651739 C OK Doksy
11:58:00 118 37 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Brno Žabovřesky
12:01:00 121 38 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
12:04:00 124 39 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
12:07:00 127 40 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 130 41 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice

H21A 14.43 km, 250 m, 27 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 02 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:04:00 04 Dostál František UOL0201 8516416 C SOB Olomouc
10:06:00 06 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 08 Kamenický Tobiáš OSN9339 8170593 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 10 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 12 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:14:00 14 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Brno Žabovřesky
10:16:00 16 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 C OOB TJ Turnov
10:18:00 18 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 20 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:22:00 22 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
10:24:00 24 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 26 Schuster Marek SSU9303 8656758 C SK Severka Šumperk
10:28:00 28 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 C KOB Tretra Praha
10:30:00 30 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 32 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C TJ Spartak 1. brněnská
10:34:00 34 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
10:36:00 36 Kligl Radim TBM0103 8655419 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 38 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 40 Šrom Jakub TBM9502 8048538 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 42 Lučan Vladimír LPU7710 8508306 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 44 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
10:46:00 46 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
10:48:00 48 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:50:00 50 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
10:52:00 52 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 54 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
10:56:00 56 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C OK Jihlava
10:58:00 58 Mokrý Ondřej ABM9410 8409848 C KOB ALFA Brno
11:00:00 60 Bialožyt Marek PGP0311 8629759 B SK Praga
11:02:00 62 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:04:00 64 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
11:06:00 66 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
11:08:00 68 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R Orientační Běh Opava
11:10:00 70 Macek Ondřej LPU0209 8656535 R OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 72 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
11:14:00 74 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 76 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:18:00 78 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
11:20:00 80 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
11:22:00 82 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 84 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
11:26:00 86 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
11:28:00 88 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
11:30:00 90 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:32:00 92 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
11:34:00 94 Jílek Jakub KSU9202 8162862 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 96 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
11:38:00 98 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 100 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 102 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 104 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Brno Žabovřesky
11:46:00 106 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 108 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
11:50:00 110 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
11:52:00 112 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 114 Svoboda Radek TUR0202 8022671 C OOB TJ Turnov
11:56:00 116 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno

H21B 11.81 km, 190 m, 18 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
10:06:00 06 Segal Eran 40001 2071208 4 Lev HaSharon
10:10:00 10 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
10:14:00 14 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 18 Seitler Milan ASU9148 8119436 C Magnus Orienteering
10:22:00 22 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 26 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
10:30:00 30 Pudel Jarda STE7505 8116758 C SK SKI-OB Šternberk
10:34:00 34 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 38 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
10:42:00 42 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:46:00 46 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
10:50:00 50 Košárek Pavel PGP7107 8656666 C SK Praga
10:54:00 54 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 58 Mlateček Jiří TYN9501 2106878 OOB SK Týniště nad Orlicí

H35 9.43 km, 150 m, 17 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
10:05:00 05 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:09:00 09 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
10:13:00 13 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 17 Matras Tomáš CHT8001 8047209 C OOB SK Chrast
10:21:00 21 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:25:00 25 Stejskal Ondřej UBM8805 515445 C MENISKOS Brno
10:29:00 29 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 33 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:37:00 37 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
10:41:00 41 Bolech Filip CHT8603 49634 C OOB SK Chrast
10:45:00 45 Štěpánenko Sergei 0110002 1088801 11 AZYMUT Kalush-Ukraine

H45 7.34 km, 130 m, 13 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
10:04:00 04 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:08:00 08 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
10:12:00 12 Heczko Robert VLI7801 8044622 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 16 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
10:20:00 20 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:24:00 24 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
10:28:00 28 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 32 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:36:00 36 Strnad Jiří PHK7105 436934 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 40 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
10:44:00 44 Korbel Michal PHK7703 2124758 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 48 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
10:52:00 52 Dvořáček Petr TBM7013 8007013 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 56 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
11:00:00 60 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:04:00 64 Šunka Jan LOU7600 8162908 C SK Moravan Louňovice
11:08:00 68 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
11:12:00 72 Vacek Jiří CET7701 8144130 C TJ Loko Česká Třebová
11:16:00 76 Novotný Milan PHK6502 8663113 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 80 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:24:00 84 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
11:28:00 88 Mykhaylo Gutak 0110001 8071309 11 AZYMUT Kalush-Ukraine

H55 6.44 km, 100 m, 12 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:37:00 37 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 41 Fencl Jiří LPU6301 8454031 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 45 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
10:49:00 49 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK Meteor Kačerov
10:53:00 53 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 57 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
11:01:00 61 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
11:05:00 65 Buráň Zdeněk 50001 2127637 5 NER - BzB - Buráňovi
11:09:00 69 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové

H65 5.39 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:44:00 44 Trejtnar Pavel KUN5801 9028 C OB Kunvald
10:50:00 50 Svensson Peter 30001 29096 3 Avesta OK
10:56:00 56 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
11:02:00 62 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 68 Sepp Hones 90001 8116117 9 Sepp
11:14:00 74 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 80 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

P 3.38 km, 60 m, 10 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Ďoubalíková Marie CHT0153 339541 C OOB SK Chrast
10:00:00 00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
10:00:00 00 Buráňová Hana 50002 2108870 5 NER - BzB - Buráňovi
10:00:00 00 Mokrý Michal HJL7900 9316 C Sokol Horní Jelení

T4 4.32 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Mlatečková Tereza TYN9750 9160 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:00:00 00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Maňák Matěj PHK9302 232647 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Hanuš Vladimír VRL7508 8030640 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Ďoubalík Petr CHT6002 336716 C OOB SK Chrast
10:00:00 00 Ďoubalíková Lenka CHT0351 331686 C OOB SK Chrast
10:00:00 00 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
10:00:00 00 Němcová Klára LPM7752 8022664 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 00 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Fiala Petra LPU9659 8654895 C OK Lokomotiva Pardubice

T7 7.22 km, 120 m, 12 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk
10:00:00 00 Košut Roman 10001 0 1 RK
10:00:00 00 Košek Ladislav LLI5903 410732 C LOK-o Liberec