Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Klubová startovka

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Chrastava - u obalovny
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ovčí hora
Ředitel závodu:
Štveráková Monika
Hlavní rozhodčí:
Vydra Ivan - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Mokrá Julie, Podrábská Marie, Fürst Aleš
Kluby:
1VP     23P     88P     ADA     BOR     DCE     DKP     DOK     EKP     FSP     FYD     HOR     CHA     JEN     JIL     JJN     JLI     KAM     KAS     KDZ     KUL     KUO     LCE     LDC     LJN     LLI     LTP     MFP     OKP     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PUL     PVP     ROZ     RUM     SCP     SJC     SJP     SMB     SMR     SOB     STB     SUL     TAP     TBM     TEH     TJN     TUR     TUV     UVP     VLI     VSP     ZBM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 37 Bohne Amelia 1VP1051 8229169 D12
12:15:00 108 Szmyt Aleksandra 1VP0653 8516904 D16
12:27:00 8 Gorzelniak Maja 1VP1350 8229162 D10
12:36:00 115 Hajduk Maria 1VP0650 8636185 D16
12:41:00 402 Niedzielski Mikołaj 1VP1000 8515504 H12
13:08:00 271 Nowak Barbara 1VP7050 8516404 D50
13:08:00 94 Miś Milena 1VP0951 8062029 D14
13:11:00 57 Gorzelniak Zofia 1VP1050 8032144 D12
13:17:00 414 Pietrzak Bruno 1VP1001 8062021 H12
13:27:00 132 Klecha Weronika 1VP0750 8062022 D16
13:30:00 222 Pietrzak Katarzyna 1VP8150 8229135 D40
13:45:00 227 Nowicka-Szmyt Katarzyna 1VP7950 8032146 D40
13:47:00 608 Pietrzak Patryk 1VP8100 8070581 H40
13:54:00 592 Gorzelniak Karol 1VP8300 8666002 H35
13:58:00 662 Szmyt Łukasz 1VP7600 8666007 H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:58:00 310 Drągowska Marzena 23P6250 8033242 D60
14:19:00 755 Drągowski Robert 23P5900 8116717 H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 420 Górski Igor 88P0802 8032113 H14
12:18:00 424 Jończy Michał 88P0801 8058863 H14
12:18:00 354 Górski Krzesimir 88P1200 8229179 H10
12:45:00 513 Jończy Jakub 88P0300 8071103 C H21K
13:36:00 450 Ładomirski Szymon 88P0900 8140609 H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:54:00 516 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C H21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 851 Rejman Adam BOR1500 2067682 C HDR
12:01:00 852 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C HDR
12:02:00 1002 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C P
12:02:00 1004 Mitisková Hana BOR7460 8107746 C P
12:02:00 1001 Göttlich Vít BOR0800 8472 C P
12:02:00 1000 Gottlichová Jitka BOR6752 8448 C P
12:02:00 995 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C P
12:02:00 994 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C P
12:02:00 1003 Premilova Nadiia BOR7952 4381 C P
12:02:00 999 Spejchal Petr BOR7512 8160184 C P
12:03:00 419 Votýpka Štěpán BOR0900 8660509 C H14
12:06:00 1 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10
12:06:00 350 Průcha Kvido BOR1205 4397 C H10
12:10:00 626 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45
12:13:00 371 Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10L
12:15:00 323 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
12:15:00 353 Fedorčák Viktor BOR1204 4372 C H10
12:19:00 680 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
12:19:00 461 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A H16
12:19:00 298 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55
12:21:00 110 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 C D16
12:22:00 630 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C H45
12:23:00 23 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C D10L
12:23:00 41 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C D12
12:24:00 426 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C H14
12:25:00 375 Válek Štěpán BOR1301 4414 C H10L
12:27:00 140 Stehlíková Adéla BOR0554 8016033 C D18
12:27:00 112 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B D16
12:29:00 398 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12
12:29:00 43 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D12
12:29:00 81 Fifernová Kateřina BOR0859 4370 C D14
12:31:00 684 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C H50
12:31:00 377 Šrůta David BOR1305 4408 C H10L
12:34:00 778 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H70
12:35:00 400 Fedorov Mikhail BOR1109 4411 C H12
12:36:00 430 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14
12:37:00 722 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55
12:38:00 247 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45
12:38:00 46 Michálková Ela BOR1152 4436 C D12
12:39:00 361 Honzátko Václav BOR1206 4437 C H10
12:39:00 116 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C D16
12:44:00 403 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C H12
12:46:00 689 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50
12:48:00 364 Karafiát Dominik BOR1306 4365 C H10
12:48:00 119 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16
12:49:00 383 Průcha Florián BOR1401 4441 C H10L
12:52:00 472 Shyp Oleksii BOR0711 8061222 C H16
12:54:00 436 Murswiek Jan BOR0901 7208072 C H14
12:59:00 254 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45
13:00:00 438 Mitiska Matěj BOR0905 4415 C H14
13:01:00 387 Čech Jan BOR1403 416195 C H10L
13:05:00 256 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45
13:06:00 440 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 B H14
13:06:00 125 Jirgesová Leontýna BOR0653 4359 C D16
13:07:00 313 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D60
13:10:00 147 Macharová Michaela BOR9450 8521 C D21K
13:12:00 442 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14
13:12:00 216 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C D40
13:13:00 315 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C D60
13:13:00 647 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45
13:14:00 96 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14
13:15:00 128 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D16
13:18:00 444 Vakula Vít BOR0908 4360 C H14
13:19:00 481 Studničný Adam BOR0701 7531975 C H16
13:21:00 219 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
13:23:00 546 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C H21L
13:24:00 131 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A D16
13:25:00 702 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
13:29:00 63 Válková Adéla BOR1154 4400 C D12
13:31:00 653 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45
13:31:00 550 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C H21L
13:33:00 449 Průcha Matouš BOR0911 2569 C H14
13:40:00 656 Šrůta Milan BOR7703 8505 C H45
13:46:00 658 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45
13:54:00 809 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H80
13:59:00 288 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
14:06:00 811 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80
14:06:00 580 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35
14:07:00 751 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H60
14:10:00 666 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H45
14:13:00 492 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H18
14:18:00 813 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
14:31:00 498 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 850 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
13:28:00 153 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 855 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C HDR
12:17:00 173 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D21L
12:33:00 326 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D65
12:39:00 524 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21L
12:42:00 798 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H75
12:54:00 800 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75
13:03:00 213 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C D40
13:58:00 163 Karochová Simona DKP8853 8282888 C D21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 395 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B H12
12:22:00 374 Dvořák Daniel DOK1200 0 C H10L
12:35:00 179 Riby Rose DOK0052 8107748 C D21L
12:46:00 638 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H45
13:15:00 217 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D40
13:27:00 221 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D40
13:29:00 602 Synek Antonín DOK7800 8113499 C H40
14:00:00 232 Synková Petra DOK7950 8113500 C D40
14:20:00 619 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 679 Pecka Jan EKP6800 8659399 C H50
12:43:00 306 Pecková Ivana EKP6252 8162864 C D55
12:46:00 781 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C H70
12:48:00 514 Koucký Martin EKP9700 2032158 C H21K
13:13:00 734 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H55
14:09:00 597 Borák Michal EKP8304 8016307 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:50:00 764 Wald František FSP5300 8033205 C H65
14:02:00 613 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 373 Winkler Matyáš FYD1202 0 C H10L
12:22:00 681 Macháček Aleš FYD6400 8333 C H50
12:28:00 376 Ponc Sébastien FYD1201 2134261 C H10L
12:58:00 386 Winkler Bernard FYD1001 0 C H10L
13:02:00 785 Juřina Robert FYD4900 8332 C H70
13:16:00 149 Kočí Anna FYD9451 8014460 C D21K
13:38:00 281 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C D50
13:43:00 158 Macháčková Barbora FYD0051 49994 C D21K
13:44:00 283 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 434 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H14
13:46:00 744 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 849 Šírlová Kamila CHA1450 2084431 C HDR
12:01:00 853 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C HDR
12:01:00 854 Hradcová Žofie CHA1881 4662 C HDR
12:01:00 832 Brzoňová Ema CHA1551 2084440 C HDR
12:01:00 833 Brzoňová Ela CHA1550 2084439 C HDR
12:02:00 986 Just Samuel CHA0502 2084444 C P
12:02:00 996 Just Matouš CHA0701 2049594 C P
12:31:00 465 Knap Šimon CHA0606 2070841 C H16
12:44:00 48 Straková Kateřina CHA1052 2092428 C D12
12:46:00 382 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C H10L
12:51:00 435 Sychra Šimon CHA0802 2085623 C H14
12:51:00 120 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A D16
12:52:00 384 Brzoň Matouš CHA1202 2084438 C H10L
12:56:00 407 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C H12
12:59:00 53 Tomanicová Stela CHA1051 0 C D12
13:02:00 409 Brzoň Šimon CHA1100 2084437 C H12
13:04:00 476 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16
13:23:00 99 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B D14
13:24:00 446 Tůma Vojtěch CHA0804 2084432 C H14
13:35:00 65 Justová Anika CHA1050 2084434 C D12
13:41:00 67 Prokopová Tereza CHA1151 2095972 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 845 Zofová Taťána JEN1450 2001956 C HDR
12:04:00 675 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H50
12:12:00 107 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D16
12:13:00 459 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H16
12:14:00 773 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C H70
12:15:00 138 Menclová Anna JEN0452 2103259 C D18
12:16:00 628 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C H45
12:18:00 5 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10
12:20:00 337 Richtrová Jaroslava JEN5251 7776 C D70
12:21:00 324 Kadečková Jana JEN5651 411563 C D65
12:23:00 242 Menclová Jana JEN7556 7789 C D45
12:25:00 682 Touš Jan JEN6901 7774 C H50
12:25:00 300 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
12:30:00 777 Richtr Jiří JEN5001 7777 C H70
12:33:00 509 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C H21K
12:37:00 206 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C D35
12:47:00 183 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C D21L
12:58:00 784 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C H70
13:09:00 441 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H14
13:09:00 215 Kutková Hana JEN8050 2112773 C D40
13:28:00 652 Mencl Martin JEN7301 411613 C H45
13:37:00 741 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H60
14:11:00 616 Kadečka Jakub JEN7901 2085629 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 105 Malá Anežka JIL0751 8670769 A D16
12:34:00 378 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C H10L
13:11:00 258 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45
13:13:00 541 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H21L
13:34:00 740 Malý Evžen JIL6102 9070 C H60
13:35:00 552 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21L
13:48:00 228 Malá Věra JIL7752 9077 C D40
13:55:00 486 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1072 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C T
12:00:00 1067 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C T
12:00:00 1066 Vokušová Tereza JJN0453 2102560 C T
12:01:00 840 Rokosová Anna JJN1366 2049534 C HDR
12:01:00 841 Pavlíčková Valerie JJN1454 8316 C HDR
12:01:00 838 Kupr Jaroslav JJN1501 2224593 C HDR
12:01:00 819 Hájek Antonín JJN1502 2211962 C HDR
12:01:00 836 Moučka Lukáš JJN1305 7719 C HDR
12:01:00 837 Mikešová Anna JJN1552 2103759 C HDR
12:02:00 973 Kupr Jaroslav JJN8001 2224612 C P
12:02:00 972 Kuprová Klára JJN8150 2224604 C P
12:02:00 977 Koníčková Pavlína JJN7551 2224607 C P
12:02:00 974 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C P
12:02:00 16 Hájková Alžběta JJN1353 2212051 C D10L
12:05:00 390 Bahník Václav JJN1102 2001976 C H12
12:08:00 18 Pěničková Tamara JJN1452 2103735 C D10L
12:09:00 421 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C H14
12:09:00 106 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B D16
12:10:00 370 Kysilka Tobiáš JJN1407 2085567 C H10L
12:11:00 75 Pavlova Lenka JJN0850 2070803 C D14
12:12:00 352 Lánský Šimon JJN1105 2103745 C H10
12:13:00 198 Pavlíčková Martina JJN8650 8311 C D35
12:13:00 627 Oravec Tomáš JJN7505 2059775 C H45
12:14:00 20 Jasanská Kateřina Anja JJN1351 2111789 C D10L
12:17:00 39 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C D12
12:26:00 24 Lánská Elena JJN1358 2096129 C D10L
12:26:00 80 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14
12:28:00 464 Habán Oliver JJN0602 8655464 A H16
12:30:00 508 Pavel Martin JJN0004 2045201 C H21K
12:32:00 245 Míková Markéta JJN7351 2067319 C D45
12:32:00 44 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C D12
12:32:00 82 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14
12:37:00 467 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H16
12:38:00 28 Kalpakci Ema JJN1359 2103733 C D10L
12:38:00 84 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C D14
12:39:00 142 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A D18
12:42:00 432 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14
12:44:00 249 Růtová Martina JJN7652 2067314 C D45
12:44:00 30 Kuprová Hana JJN1361 2224594 C D10L
12:45:00 118 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C D16
12:53:00 252 Pavlova Irena JJN7650 2073667 C D45
12:55:00 385 Starý Jakub JJN1204 2103728 C H10L
12:58:00 693 Pavel Jiří JJN7100 2070804 C H50
12:59:00 268 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C D50
13:00:00 123 Ryšavá Kateřina JJN0754 2211966 C D16
13:01:00 535 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C H21L
13:02:00 92 Růtová Amálka JJN0951 2116464 B D14
13:05:00 55 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C D12
13:11:00 412 Moučka Ondřej JJN1005 2070856 C H12
13:11:00 191 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C D21L
13:11:00 95 Míková Sofie JJN0950 8662743 B D14
13:16:00 480 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C H16
13:17:00 274 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50
13:23:00 262 Mairichová Radka JJN7450 8662696 C D45
13:23:00 61 Stadtherrová Adéla JJN1150 2224619 C D12
13:25:00 152 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A D21K
13:31:00 154 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C D21K
13:32:00 64 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 C D12
13:35:00 604 Pražák Michal JJN7900 8670764 C H40
13:52:00 485 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A H18
14:16:00 493 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 B H18
14:22:00 495 Marek Matěj JJN0402 2103701 B H18
14:34:00 499 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1073 Pešík Michal JLI7701 8051677 C T
12:00:00 1070 Pešík Marek JLI8301 8307130 C T
12:02:00 981 Blín Oldřich JLI6900 2051500 C P
12:13:00 678 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C H50
13:25:00 547 Štryncl Pavel JLI7700 8140177 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 998 Himmel Petr KAM6503 303918 C P
14:01:00 565 Křemen Štěpán KAM9804 7005177 C H21L
14:05:00 290 Himmelová Marie KAM6952 51681 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 345 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
12:36:00 797 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H75
12:51:00 329 Malá Jitka KAS5451 682674 C D65
13:19:00 700 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50
13:26:00 277 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 820 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C HDR
12:05:00 17 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C D10L
12:14:00 38 Kovaříková Anna KDZ1153 2000601 C D12
12:20:00 40 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C D12
12:21:00 355 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C H10
12:32:00 26 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C D10L
12:40:00 723 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C H55
12:46:00 209 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C D35
12:56:00 52 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C D12
13:33:00 223 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C D40
13:42:00 226 Jůzová Jana KDZ8250 2144049 C D40
13:53:00 610 Jůza David KDZ8200 2000577 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1062 Wilfert Otakar KUL7500 8226409 C T
12:10:00 677 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226319 C H50
12:16:00 460 Votava Matěj KUL0601 8226387 C H16
12:46:00 470 Jareš Ondřej KUL0600 8226351 C H16
13:04:00 644 Votava Jan KUL7601 8662286 C H45
13:34:00 705 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H50
13:49:00 659 Hoskovský Petr KUL7502 8226415 C H45
14:13:00 667 Dvořák Radim KUL7501 8662304 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:36:00 586 Hájek Jan KUO8002 2103716 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 168 Valentová Eva LCE8966 8660368 R D21L
13:03:00 536 Valenta Jiří LCE9201 896968 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 342 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C D75
12:05:00 169 Trilča Mara LDC8750 8670955 C D21L
12:31:00 633 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45
12:37:00 304 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D55
12:58:00 729 Vlček Petr LDC6401 435220 C H55
13:38:00 605 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H40
13:56:00 287 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D50
14:02:00 767 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C H65
14:11:00 570 Šálek Jan LDC8502 8042124 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 321 Matoušková Marie LJN5550 7742 C D65
12:18:00 794 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C H75
13:42:00 762 Šikola Alexej LJN5301 446348 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1064 Hejna Pavel LLI7600 2148210 T
12:00:00 1061 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C T
12:00:00 1063 Kunc Tomáš LLI7800 7210927 C T
12:01:00 844 Gottstein Josef LLI1300 428281 C HDR
12:01:00 843 Jiroutek Matěj LLI1600 428241 C HDR
12:01:00 848 Kunc Vojtěch LLI1401 2148059 C HDR
12:01:00 367 Kubík Tomáš LLI1208 2420018 C H10L
12:02:00 1012 Kuncová Martina LLI8350 7000721 C P
12:02:00 1011 Labská Bohuslava LLI6951 428203 C P
12:02:00 997 Kubíková Lenka LLI8050 0 C P
12:02:00 1013 Svobodová Monika LLI8160 2219033 C P
12:02:00 1015 Žohová Linda LLI8051 0 P
12:23:00 79 Nejedlová Karolína LLI0852 2088712 C D14
12:24:00 506 Bradáč David LLI0203 2032132 C H21K
12:26:00 243 Nejedlová Lucie LLI7350 2088713 C D45
12:27:00 357 Kunc Jakub LLI1203 2148118 C H10
12:30:00 796 Peterka Josef LLI4702 51204 C H75
12:37:00 379 Svoboda Antonín LLI1235 2219040 C H10L
12:39:00 431 Jiroutek Jakub LLI0902 428206 C H14
12:41:00 525 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 C H21L
12:43:00 688 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C H50
12:47:00 250 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45
12:50:00 88 Svobodová Anna LLI0955 2144063 C D14
12:56:00 267 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C D50
13:03:00 331 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C D65
13:05:00 270 Marková Jana LLI7152 8026579 C D50
13:10:00 697 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
13:14:00 273 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C D50
13:21:00 545 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21L
13:33:00 551 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H21L
13:37:00 553 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21L
14:08:00 291 Žihlová Lucie LLI6952 434597 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 170 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C D21L
12:25:00 718 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C H55
12:25:00 463 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 C H16
12:34:00 466 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C H16
12:37:00 686 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
12:50:00 184 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C D21L
12:51:00 515 Riby Thomas LTP0202 8662326 B H21K
12:57:00 517 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C H21K
13:01:00 694 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H50
13:07:00 732 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C H55
13:11:00 272 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C D50
13:20:00 261 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:57:00 533 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H21L
13:04:00 731 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55
13:21:00 445 Forst Albert MFP0901 2079501 C H14
13:24:00 220 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C D40
13:40:00 157 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21K
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1058 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C T
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 821 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C HDR
12:19:00 200 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C D35
12:27:00 427 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C H14
12:42:00 362 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C H10
14:08:00 615 Holata Radek PDY8103 2067966 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 299 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D55
13:43:00 743 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 719 Přibík Jan PGP6301 8226367 C H55
12:52:00 640 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C H45
13:01:00 311 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D60
13:09:00 539 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C H21L
13:14:00 259 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C D45
13:37:00 655 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C H45
13:41:00 282 Přibíková Monika PGP7256 301618 C D50
13:50:00 285 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C D50
14:01:00 749 Hrabánek David PGP6003 303940 C H60
14:10:00 491 Hřivna Ondřej PGP0505 9877 C H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:42:00 588 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:48:00 590 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 810 Novotný František PUL4200 7210063 C H80
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:45:00 557 Zátka Josef PVP0100 8047285 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 632 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C H45
13:23:00 276 Klinkerová Jitka ROZ6450 8517320 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 237 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C D45
12:54:00 783 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
13:30:00 133 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B D16
14:19:00 669 Novák Petr RUM7401 2120650 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1060 Khelová Petra SCP7850 416140 C T
12:00:00 1057 Khel Richard SCP7500 7202899 C T
12:01:00 847 Khelová Bára SCP1350 52115 C HDR
12:01:00 846 Khelová Eliška SCP1651 7953 C HDR
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1059 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C T
12:01:00 864 Žaloudková Barbora SJC1850 7890000 C HDR
12:01:00 865 Uhlíková Eva SJC1650 51180 C HDR
12:37:00 523 Žaloudek Petr SJC8309 8309000 C H21L
12:56:00 186 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21L
13:30:00 805 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H80
13:51:00 591 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C H35
13:55:00 162 Žaloudková Petra SJC8761 7878000 C D21K
13:59:00 564 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R H21L
14:23:00 620 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:24:00 804 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C H80
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:21:00 581 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:17:00 618 Pesničák Jan SMR7902 7001413 C H40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 305 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55
14:03:00 595 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1065 Erben Jiří STB7700 51819 C T
12:01:00 862 Rakoušová Gabriela STB1452 52913 C HDR
12:01:00 868 Hanušová Eva STB1550 1417130 C HDR
12:01:00 863 Erbenová Marina STB1451 2111701 C HDR
12:01:00 866 Müller Ronja STB1453 2032226 C HDR
12:01:00 867 Konečný Antonín STB1400 52914 C HDR
12:01:00 858 Žanda Josef STB1500 2111708 C HDR
12:02:00 1014 Hanuš Bohumil STB7900 1417135 C P
12:02:00 1010 Kuťková Petra STB7850 52904 C P
12:02:00 1006 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C P
12:02:00 1005 Žanda Josef STB8000 2111705 C P
12:03:00 136 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D18
12:11:00 19 Průšková Veronika STB1352 682367 C D10L
12:17:00 21 Hanušová Lenka STB1350 49987 C D10L
12:28:00 203 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D35
12:29:00 25 Žandová Eliška STB1250 438625 C D10L
12:35:00 27 Kořínková Marie STB1353 49985 C D10L
12:38:00 401 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C H12
12:40:00 687 Průšek Petr STB7000 8119534 C H50
12:41:00 29 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C D10L
12:43:00 381 Konečný Tadeáš STB1201 52907 C H10L
12:52:00 727 Kubec Pavel STB6601 8119538 C H55
12:58:00 474 Hübner Ondřej STB0700 2111730 C H16
13:17:00 260 Kubecová Jana STB7399 8119537 C D45
13:28:00 703 Müller Rico STB6400 8020222 C H50
14:03:00 233 Hanušová Petra STB8297 8012885 C D40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:43:00 526 Ženíšek Radek SUL7601 8136 C H21L
13:07:00 696 Ženíšek Jan SUL4701 8149 C H50
13:19:00 150 Linková Alena SUL6750 8142 C D21K
13:33:00 585 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C H35
13:49:00 160 Linková Kateřina SUL9250 8131 C D21K
13:49:00 745 Linka Vladislav SUL5701 8141 C H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:08:00 56 Mikovcová Lucie TAP1057 2181288 C D12
13:14:00 58 Nešporová Nora TAP1153 2181289 C D12
13:27:00 548 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21L
13:52:00 746 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60
14:02:00 289 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D50
14:28:00 497 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:07:00 538 Rajnoha David TBM0003 8334332 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 303 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 842 Koláčková Julie TJN1550 51345 C HDR
12:01:00 859 Koláčková Anna TJN1452 428243 C HDR
12:01:00 825 Štíchová Klára TJN1453 4622351 C HDR
12:01:00 860 Janatová Sára TJN1650 2039099 C HDR
12:01:00 857 Auerová Karolína TJN1255 4622365 C HDR
12:01:00 861 Janatová Ester TJN1450 2222834 C HDR
12:01:00 856 Fanta Lukáš TJN1600 4408044 C HDR
12:02:00 770 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70
12:02:00 1007 Janatová Dana TJN8450 7200343 C P
12:02:00 1009 Koláčková Martina TJN8050 4408042 C P
12:07:00 676 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H50
12:10:00 458 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A H16
12:11:00 238 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D45
12:12:00 422 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H14
12:18:00 504 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C H21K
12:20:00 78 Janatová Violka TJN0956 8660508 B D14
12:21:00 139 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C D18
12:22:00 462 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 C H16
12:25:00 202 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C D35
12:29:00 244 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C D45
12:30:00 358 Fanta Michal TJN1304 4408040 C H10
12:33:00 10 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C D10
12:33:00 114 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C D16
12:35:00 522 Petr Jan TJN8200 8282288 C H21L
12:40:00 380 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 2111785 C H10L
12:40:00 636 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C H45
12:41:00 85 Stehlíková Josefína TJN0864 4408041 C D14
12:42:00 512 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B H21K
12:45:00 527 Nagy Josef TJN0006 8656507 C H21L
12:45:00 328 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65
12:47:00 404 Pesničák Daniel TJN1109 8266 C H12
12:51:00 530 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21L
12:52:00 691 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H50
13:02:00 255 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
13:02:00 269 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D50
13:08:00 257 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C D45
13:10:00 646 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45
13:12:00 127 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16
13:13:00 698 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H50
13:14:00 413 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H12
13:18:00 596 Janata Pavel TJN8400 8042117 C H35
13:18:00 129 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B D16
13:20:00 415 Janata Matěj TJN1111 8013463 C H12
13:22:00 318 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D60
13:30:00 759 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
13:42:00 807 Picek Jan TJN4000 434577 C H80
13:43:00 657 Zuzánek Zdeněk TJN5901 1302798 C H45
13:51:00 560 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21L
13:52:00 660 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H45
13:58:00 748 Pěnička Libor TJN6000 2060231 C H60
13:59:00 612 Koláček Jan TJN7901 218785 C H40
14:01:00 488 Pěnička Jan TJN0501 2070823 C H18
14:07:00 665 Novotný Vít TJN7601 2027211 C H45
14:12:00 812 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C H80
14:12:00 598 Král Luboš TJN8401 8014476 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 1051 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C T
12:01:00 827 Holasová Adéla TUR1751 1416368 C HDR
12:01:00 828 Havlová Aneta TUR1458 4406056 C HDR
12:01:00 822 Zakouřil Petr TUR1703 301064 C HDR
12:01:00 826 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C HDR
12:01:00 824 Augustová Marie TUR1558 4616804 C HDR
12:01:00 823 Havlíček Jakub TUR1406 4406069 C HDR
12:02:00 334 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D70
12:06:00 771 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C H70
12:07:00 369 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C H10L
12:08:00 391 Cejnar Václav TUR1002 2419945 H12
12:09:00 137 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B D18
12:14:00 172 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21L
12:14:00 76 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B D14
12:16:00 199 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C D35
12:17:00 240 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C D45
12:19:00 629 Christl Ivan TUR7310 8056 H45
12:21:00 425 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 C H14
12:22:00 775 Hudský Vlastimil TUR5100 8012884 C H70
12:26:00 176 Matějková Barbora TUR0156 8644877 R D21L
12:27:00 325 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C D65
12:30:00 428 Louda Matyáš TUR0912 2144118 B H14
12:31:00 204 Polubentseva Svitlana TUR8353 0 C D35
12:32:00 178 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C D21L
12:35:00 45 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403062 C D12
12:35:00 83 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 B D14
12:36:00 11 Havlová Tereza TUR1252 2224535 C D10
12:38:00 180 Omová Michaela TUR8153 7205003 E D21L
12:42:00 117 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A D16
12:44:00 182 Nieke Patricia TUR9552 8021495 E D21L
12:49:00 529 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21L
12:53:00 406 Havlíček Tomáš TUR1110 1429023 C H12
12:53:00 185 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A D21L
12:53:00 531 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C H21L
12:53:00 51 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C D12
12:56:00 90 Heřmánková Bára TUR0850 1403414 C D14
12:58:00 642 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C H45
12:59:00 534 Baier Martin TUR7603 8887603 C H21L
13:02:00 54 Polubentseva Daria TUR1161 2029164 C D12
13:07:00 477 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H16
13:11:00 540 Neumann Josef TUR8407 8606459 C H21L
13:13:00 148 Holasová Lucie TUR8951 8680579 C D21K
13:13:00 479 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A H16
13:15:00 542 Dudík Petr TUR8917 52870 C H21L
13:17:00 97 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B D14
13:22:00 151 Jirků Martina TUR8750 8221 C D21K
13:29:00 101 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D14
13:30:00 448 Lamač František TUR0901 8014470 B H14
13:32:00 603 Havel Tomáš TUR7904 8216 C H40
13:34:00 155 Marynchenko Mariana TUR8953 1989035 C D21K
13:38:00 66 Augustová Ema TUR1162 2771937 C D12
13:42:00 452 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B H14
13:43:00 556 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C H21L
13:47:00 558 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H21L
13:48:00 454 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14
13:54:00 230 Nováková Zuzana TUR7950 2151446 C D40
13:58:00 487 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18
14:07:00 490 Houžvička David TUR0501 7207877 C H18
14:07:00 568 Luštický Martin TUR8700 8680589 R H21L
14:13:00 571 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21L
14:16:00 668 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C H45
14:16:00 754 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
14:17:00 573 Holas Ondřej TUR8501 8680590 C H21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 674 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
12:05:00 73 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B D14
12:08:00 36 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D12
12:30:00 113 Vařeková Anna TUV0651 411346 C D16
12:43:00 637 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C H45
13:00:00 801 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H75
13:01:00 643 Kvapil Petr TUV7402 8226312 C H45
13:47:00 284 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50
13:57:00 231 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C D40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 339 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 418 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C H14
12:00:00 1071 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C T
12:01:00 818 Matějů Emil VLI1500 515173 C HDR
12:01:00 816 Šebelková Magdaléna VLI1651 4402219 C HDR
12:01:00 817 Mokrá Ludmila VLI1650 7710 C HDR
12:02:00 982 Pechová Helena VLI7251 4402220 C P
12:02:00 978 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C P
12:02:00 980 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C P
12:02:00 1008 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C P
12:02:00 979 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C P
12:02:00 389 Hrdlička Vojtěch VLI1004 2181947 C H12
12:08:00 74 Šírová Marie VLI0956 2000580 C D14
12:09:00 351 Matějů Eda VLI1200 2181916 C H10
12:10:00 197 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35
12:10:00 772 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H70
12:11:00 392 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C H12
12:12:00 3 Maděrová Klára VLI1256 2148211 C D10
12:14:00 336 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C D70
12:16:00 372 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C H10L
12:17:00 77 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A D14
12:17:00 394 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 B H12
12:18:00 774 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
12:18:00 109 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A D16
12:20:00 241 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D45
12:23:00 396 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B H12
12:23:00 175 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
12:24:00 356 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10
12:26:00 776 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H70
12:26:00 338 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70
12:28:00 301 Šírová Jana VLI6552 51226 C D55
12:30:00 9 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C D10
12:33:00 141 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B D18
12:33:00 359 Tuma Benjamin VLI1204 2771495 C H10
12:35:00 246 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45
12:37:00 635 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C H45
12:38:00 779 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70
12:39:00 12 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C D10
12:41:00 47 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D12
12:43:00 469 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 C H16
12:45:00 433 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B H14
12:47:00 528 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21L
12:47:00 31 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C D10L
12:47:00 87 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D14
12:49:00 471 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H16
12:49:00 639 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H45
12:50:00 251 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45
12:53:00 89 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14
12:54:00 121 Šírová Anna VLI0659 2260366 C D16
12:55:00 532 Henych Petr VLI6001 8220800 C H21L
12:56:00 253 Novotná Jana VLI7350 2058476 C D45
12:57:00 437 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14
12:59:00 408 Beneš Max VLI1100 8410767 B H12
13:04:00 695 Žukov Libor VLI6803 8294 C H50
13:05:00 410 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C H12
13:05:00 93 Kubešová Tereza VLI0954 2151451 B D14
13:07:00 645 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H45
13:09:00 126 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B D16
13:10:00 478 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H16
13:10:00 787 Urválek Jiří VLI4701 1602616 C H70
13:15:00 579 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35
13:16:00 699 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C H50
13:16:00 648 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H45
13:18:00 218 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40
13:20:00 60 Kubešová Eliška VLI1152 2151389 C D12
13:20:00 98 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C D14
13:22:00 650 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H45
13:26:00 263 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45
13:26:00 62 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D12
13:26:00 100 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A D14
13:30:00 584 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H35
13:31:00 704 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C H50
13:32:00 279 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
13:39:00 451 Guida Francesco VLI0810 8328674 C H14
13:39:00 225 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40
13:45:00 453 Guida Alessandro VLI0900 8034529 C H14
13:46:00 159 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C D21K
13:49:00 559 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21L
13:55:00 661 Trojan Miroslav VLI7200 1425358 C H45
14:01:00 663 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 187 Horová Magda VSP5450 7009782 C D21L
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 322 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D65
12:29:00 177 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E D21L
12:43:00 208 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D35
13:05:00 189 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E D21L
13:39:00 587 Kabáth David ZBM8433 8871 C H35
13:55:00 562 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21L

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 1086 Vakant 0 Vakant T
12:00 1088 Vakant 0 Vakant T
12:00 1087 Vakant 0 Vakant T
12:00 1092 Vakant 0 Vakant T
12:00 1085 Vakant 0 Vakant T
12:00 1084 Vakant 0 Vakant T
12:00 1093 Vakant 0 Vakant T
12:00 1083 Vakant 0 Vakant T
12:00 1082 Vakant 0 Vakant T
12:00 1075 Vakant 0 Vakant T
12:00 1080 Vakant 0 Vakant T
12:00 1079 Vakant 0 Vakant T
12:00 1081 Vakant 0 Vakant T
12:00 1074 Vakant 0 Vakant T
12:00 1090 Vakant 0 Vakant T
12:00 1089 Vakant 0 Vakant T
12:00 1091 Vakant 0 Vakant T
12:00 1076 Vakant 0 Vakant T
12:00 1078 Vakant 0 Vakant T
12:00 1077 Vakant 0 Vakant T
12:01 933 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 942 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 925 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 924 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 941 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 944 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 943 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 940 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 945 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 926 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 927 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 932 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 929 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 928 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 931 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 922 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 921 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 930 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 923 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 936 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 939 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 938 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 935 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 934 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 937 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 920 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 955 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 886 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 885 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 954 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 957 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 956 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 953 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 958 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 887 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 888 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 893 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 890 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 889 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 892 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 883 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 882 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 891 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 884 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 949 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 962 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 961 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 970 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 969 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 960 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 963 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 946 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 965 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 964 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 971 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 952 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 951 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 948 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 947 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 950 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 967 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 966 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 959 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 968 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 907 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 916 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 899 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 898 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 915 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 918 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 917 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 914 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 919 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 900 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 901 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 906 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 903 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 902 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 905 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 896 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 895 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 904 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 897 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 910 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 871 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 870 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 879 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 878 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 869 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 872 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 881 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 874 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 873 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 880 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 913 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 912 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 909 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 908 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 911 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 876 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 875 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 894 Vakant 0 Vakant HDR
12:01 877 Vakant 0 Vakant HDR
12:02 1032 Vakant 0 Vakant P
12:02 1033 Vakant 0 Vakant P
12:02 1031 Vakant 0 Vakant P
12:02 1030 Vakant 0 Vakant P
12:02 1037 Vakant 0 Vakant P
12:02 1028 Vakant 0 Vakant P
12:02 1029 Vakant 0 Vakant P
12:02 1025 Vakant 0 Vakant P
12:02 1026 Vakant 0 Vakant P
12:02 1017 Vakant 0 Vakant P
12:02 1018 Vakant 0 Vakant P
12:02 1023 Vakant 0 Vakant P
12:02 1024 Vakant 0 Vakant P
12:02 1027 Vakant 0 Vakant P
12:02 1022 Vakant 0 Vakant P
12:02 1016 Vakant 0 Vakant P
12:02 1034 Vakant 0 Vakant P
12:02 1035 Vakant 0 Vakant P
12:02 1038 Vakant 0 Vakant P
12:02 1039 Vakant 0 Vakant P
12:02 1020 Vakant 0 Vakant P
12:02 1021 Vakant 0 Vakant P
12:02 1036 Vakant 0 Vakant P
12:02 1019 Vakant 0 Vakant P
12:06 503 Vakant 0 Vakant H20
12:38 340 Vakant 0 Vakant D70
12:42 13 Vakant 0 Vakant D10
12:44 341 Vakant 0 Vakant D70
12:44 347 Vakant 0 Vakant D75
12:45 143 Vakant 0 Vakant D18
12:45 14 Vakant 0 Vakant D10
12:46 307 Vakant 0 Vakant D55
12:48 15 Vakant 0 Vakant D10
12:49 308 Vakant 0 Vakant D55
12:51 144 Vakant 0 Vakant D18
12:51 365 Vakant 0 Vakant H10
12:52 211 Vakant 0 Vakant D35
12:52 348 Vakant 0 Vakant D75
12:53 33 Vakant 0 Vakant D10L
12:54 366 Vakant 0 Vakant H10
12:55 212 Vakant 0 Vakant D35
12:56 34 Vakant 0 Vakant D10L
13:00 518 Vakant 0 Vakant H21K
13:03 519 Vakant 0 Vakant H21K
13:04 388 Vakant 0 Vakant H10L
13:06 520 Vakant 0 Vakant H21K
13:06 802 Vakant 0 Vakant H75
13:07 146 Vakant 0 Vakant D20
13:09 521 Vakant 0 Vakant H21K
13:09 332 Vakant 0 Vakant D65
13:12 803 Vakant 0 Vakant H75
13:15 333 Vakant 0 Vakant D65
13:18 789 Vakant 0 Vakant H70
13:20 194 Vakant 0 Vakant D21L
13:22 737 Vakant 0 Vakant H55
13:22 482 Vakant 0 Vakant H16
13:22 790 Vakant 0 Vakant H70
13:23 416 Vakant 0 Vakant H12
13:23 195 Vakant 0 Vakant D21L
13:25 738 Vakant 0 Vakant H55
13:25 483 Vakant 0 Vakant H16
13:25 319 Vakant 0 Vakant D60
13:26 417 Vakant 0 Vakant H12
13:28 739 Vakant 0 Vakant H55
13:28 484 Vakant 0 Vakant H16
13:28 320 Vakant 0 Vakant D60
13:29 264 Vakant 0 Vakant D45
13:32 265 Vakant 0 Vakant D45
13:32 102 Vakant 0 Vakant D14
13:33 134 Vakant 0 Vakant D16
13:35 266 Vakant 0 Vakant D45
13:35 103 Vakant 0 Vakant D14
13:36 135 Vakant 0 Vakant D16
13:37 706 Vakant 0 Vakant H50
13:38 104 Vakant 0 Vakant D14
13:40 707 Vakant 0 Vakant H50
13:43 708 Vakant 0 Vakant H50
13:44 68 Vakant 0 Vakant D12
13:46 709 Vakant 0 Vakant H50
13:47 69 Vakant 0 Vakant D12
13:50 70 Vakant 0 Vakant D12
13:51 455 Vakant 0 Vakant H14
13:53 71 Vakant 0 Vakant D12
13:54 456 Vakant 0 Vakant H14
13:57 457 Vakant 0 Vakant H14
14:01 164 Vakant 0 Vakant D21K
14:04 165 Vakant 0 Vakant D21K
14:06 234 Vakant 0 Vakant D40
14:06 768 Vakant 0 Vakant H65
14:07 166 Vakant 0 Vakant D21K
14:09 235 Vakant 0 Vakant D40
14:10 167 Vakant 0 Vakant D21K
14:10 769 Vakant 0 Vakant H65
14:11 292 Vakant 0 Vakant D50
14:12 236 Vakant 0 Vakant D40
14:14 293 Vakant 0 Vakant D50
14:15 599 Vakant 0 Vakant H35
14:17 294 Vakant 0 Vakant D50
14:18 600 Vakant 0 Vakant H35
14:19 574 Vakant 0 Vakant H21L
14:21 575 Vakant 0 Vakant H21L
14:21 601 Vakant 0 Vakant H35
14:22 670 Vakant 0 Vakant H45
14:23 576 Vakant 0 Vakant H21L
14:24 814 Vakant 0 Vakant H80
14:25 671 Vakant 0 Vakant H45
14:25 757 Vakant 0 Vakant H60
14:25 577 Vakant 0 Vakant H21L
14:27 578 Vakant 0 Vakant H21L
14:28 672 Vakant 0 Vakant H45
14:28 758 Vakant 0 Vakant H60
14:30 815 Vakant 0 Vakant H80
14:31 673 Vakant 0 Vakant H45
14:32 623 Vakant 0 Vakant H40
14:35 624 Vakant 0 Vakant H40
14:37 500 Vakant 0 Vakant H18
14:38 625 Vakant 0 Vakant H40
14:40 501 Vakant 0 Vakant H18
14:09 569 Loudil Lukáš 10001 8116761 Na večeři zpátky H21L
12:00 1069 Matějů Kateřina 20001 2138152 XY T
12:02 976 Pech Richard 30001 2148088 Och421 P
12:02 975 Čalounová Jana 50001 2134294 Liberec P
12:00 1068 Tuma Roman 70001 2151407 - T
12:04 368 Dotlačil Vilém 80002 0 ABC H10L
13:45 589 Dotlacil Jakub 80001 0 ABC H35
14:29 622 Průcha Lukáš 90001 8409 sloup H40
12:00 1045 Votava David 100001 2090845 DSVJ T
12:00 1044 Válek Ondřej 120001 1420239 Aktivit T
12:00 1047 Hetnar Damian 130008 2025001 UKS ORIENTPARK.PL IWINY T
12:01 839 Hetnar Emilia 130009 1396727 UKS ORIENTPARK.PL IWINY HDR
12:02 72 Hetnar Oliwia 130002 8090517 UKS ORIENTPARK.PL IWINY D14
12:32 399 Pachnik Antoni 130003 8070410 UKS ORIENTPARK.PL IWINY H12
12:34 685 Pachnik Dariusz 130001 8170969 UKS ORIENTPARK.PL IWINY H50
12:34 205 Nikołajuk Joanna 130007 8664862 UKS ORIENTPARK.PL IWINY D35
12:44 86 Nikołajuk Martyna 130004 8013957 UKS ORIENTPARK.PL IWINY D14
12:57 122 Nikołajuk Maja 130005 8013972 UKS ORIENTPARK.PL IWINY D16
14:05 614 Nikołajuk Bartosz 130006 8130681 UKS ORIENTPARK.PL IWINY H40
12:00 1046 Jirák Michal 150002 2222785 Tajm T
12:02 990 Maturová Jana 150001 2149222 Tajm P
12:45 363 Drbohlav Marek 160001 8255 NER - Drbohlavovi H10
13:58 766 Drbohlav Mirek 160002 0 NER - Drbohlavovi H65
12:00 1041 Drapák Karel 180001 0 neregistrovaný T
12:02 987 Ryšavý Tim 2111795 neregistrovaný P
12:02 989 Drapáková Lenka 180002 0 neregistrovaný P
12:50 32 Reis Nela 0 neregistrovaný D10L
12:00 1043 Beránková Hana 190002 53330 bez klubu T
12:00 1040 Beránek Petr 190001 2042524 bez klubu T
12:01 835 Beránek Martin 190003 2042524 bez klubu HDR
12:31 302 Krakorova Iva 200001 0 NER Malesice D55
12:02 991 Kindlová Barbora 210001 9965 SJC, neregistrovaní P
12:02 993 Dalüge Beate DE05284 1671 - Berlin - P
12:00 1042 Edelhäuser Frank DE03344 1230667 - Dresden - T
12:05 35 Adorján Vera Lotte DE07142 36177 Berliner Turnerschaft D12
14:04 664 Adorján Péter DE01003 9150573 Berliner Turnerschaft H45
12:50 782 Frenzel Michael DE01774 8003213 ESV Lok Berlin-Schöneweide H70
12:55 641 Uhlemann Andreas DE04485 8000895 ESV Lok Berlin-Schöneweide H45
13:06 786 Kremer Christian DE03575 2048523 ESV Lok Berlin-Schöneweide H70
12:13 296 Käding Kirsten DE01462 7300350 Kaulsdorfer OLV Berlin D55
12:19 716 Käding Bernd DE01460 640915 Kaulsdorfer OLV Berlin H55
13:19 736 Demmig Sven DE01184 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin H55
13:29 278 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin D50
12:02 992 Edelhäuser Isabell N6 2163 Ohne Name P
12:00 1054 Funk Uwe DE03677 2270 OK Leipzig T
12:00 1048 Funk Timon DE03679 7208004 OK Leipzig T
12:27 507 Birnstock Jan 8337338 OK Leipzig H21K
13:35 280 Funk Ira DE01284 8663320 OK Leipzig D50
12:01 831 Pflug Norbert DE02365 236516 OK Mark Brandenburg HDR
12:15 423 Dielitzsch Timm DE06550 8119901 OL Görlitz H14
12:28 683 Borrmann Sven DE01144 8003222 OL Görlitz H50
12:41 248 Borrmann Bianca DE03615 8003221 OL Görlitz D45
12:59 91 Kowsky Susanne DE06075 2015082 OL Görlitz D14
13:01 145 Oertelt Chalia DE07109 8150619 OL Görlitz D20
13:41 555 Borrmann Malte DE01143 8333336 OL Görlitz H21L
12:00 791 Bader Achim DE01036 8648940 OLF Mainz H75
12:08 335 Bader Hilde DE01037 8022407 OLF Mainz D70
12:11 171 Seeger Mareike DE02250 8010398 OLG Regensburg D21L
13:52 161 Indola Linda DE02075 8356832 OLG Regensburg D21K
14:00 594 Stöwhaas Jens DE02336 7990099 OLG Siegerland H35
12:00 1053 Kindermann Mike DE04235 8240172 OL-Team Wehrsdorf T
12:01 830 Förster Luise N3 8300075 OL-Team Wehrsdorf HDR
12:03 349 Fremder Liam DE07022 2048108 OL-Team Wehrsdorf H10
12:20 22 Förster Katharina N1 8300078 OL-Team Wehrsdorf D10L
12:26 397 Förster Johann DE06937 8300015 OL-Team Wehrsdorf H12
12:26 42 Förster Magdalena DE07023 8300023 OL-Team Wehrsdorf D12
12:34 634 Fremder Lars DE01771 8653084 OL-Team Wehrsdorf H45
12:50 405 Hähnel Ron DE05743 8140610 OL-Team Wehrsdorf H12
12:55 473 Fremder Linus DE05780 6416 OL-Team Wehrsdorf H16
13:34 760 Schote Gerd DE02201 8670369 OL-Team Wehrsdorf H65
13:41 606 Schöne André DE02598 1392643 OL-Team Wehrsdorf H40
13:54 765 Fremder Dietmar DE01770 8653191 OL-Team Wehrsdorf H65
14:04 489 Hähnel Per DE04494 8301405 OL-Team Wehrsdorf H18
12:24 111 Uhlemann Livia DE04489 8000889 OLV Potsdam D16
13:20 275 Bringezu Kristina DE01350 8291069 OLV Potsdam D50
12:02 988 Wichmann Katrin DE02838 1966 OLV Weimar P
12:34 721 Wichmann Rainer DE02840 8046620 OLV Weimar H55
14:15 572 Pflock Marcel DE07205 8316393 OLV Weimar H21L
12:09 2 von Dalowski Dora DE07020 8050785 Post SV Dresden D10
12:14 393 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden H12
12:15 4 Bader Tyra DE07021 1984 Post SV Dresden D10
12:22 201 Bader Anne DE05147 8404290 Post SV Dresden D35
12:25 631 Seidel Jens DE03343 8645062 Post SV Dresden H45
12:33 429 Kehlmaier Anton DE05445 2130079 Post SV Dresden H14
12:36 510 von Dalowski Jan DE02775 8060284 Post SV Dresden H21K
12:42 780 Genderjahn Ludwig DE01813 8022400 Post SV Dresden H70
12:49 690 Kehlmaier Christian DE05724 7212275 Post SV Dresden H50
13:01 475 Saupe David DE03640 8606416 Post SV Dresden H16
13:06 214 Saupe Kerstin DE02514 1414505 Post SV Dresden D40
13:17 193 Schubert Helene 8606413 Post SV Dresden D21L
13:17 543 Bader Leif DE01038 8211110 Post SV Dresden H21L
13:17 59 von Dalowski Mila DE05417 1828412 Post SV Dresden D12
13:19 649 Grundmann Jens DE04468 2011 Post SV Dresden H45
13:27 447 Saupe Emil DE03831 2008025 Post SV Dresden H14
13:36 224 von Dalowski Anett DE01707 8241982 Post SV Dresden D40
13:57 563 Patommel Jens DE02923 9101195 Post SV Dresden H21L
13:57 593 Burghardt Freddy DE01389 7210449 Post SV Dresden H35
14:03 566 Müller Philipp DE02120 8606488 Post SV Dresden H21L
14:13 753 Leibiger Jens DE01710 8191059 Post SV Dresden H60
14:19 494 Edelhäuser Nick DE02995 8241104 Post SV Dresden H18
12:07 712 Knitsch Wolfram DE01547 8260965 Post-SV Chemnitz H55
12:10 295 Knitsch Beate DE03147 1670628 Post-SV Chemnitz D55
13:55 747 Berndt Peter DE01081 8645060 Post-SV Chemnitz H60
12:22 717 Hunger Axel DE02063 8650393 SG Dittersdorf H55
12:00 1056 Wagner Martina DE03342 8201027 SG Zittau Süd T
12:46 725 Döring Jürgen DE05579 1424610 SG Zittau Süd H55
13:19 317 Neumann Petra DE06841 6449 SG Zittau Süd D60
14:14 617 Härtelt Daniel DE01916 8120051 SG Zittau Süd H40
12:02 984 Wiedenfeld Romy N5 1028620 SSV Planeta Radebeul P
12:12 793 Schindler Udo DE02539 2019909 SSV Planeta Radebeul H75
12:24 7 Wiedenfeld Johanna DE07396 886501 SSV Planeta Radebeul D10
12:24 795 Schmalfeld Tassilo DE02551 300684 SSV Planeta Radebeul H75
12:39 327 Tonn Gisela DE02705 8012554 SSV Planeta Radebeul D65
12:40 207 Engelhardt Katja DE01287 8606482 SSV Planeta Radebeul D35
12:55 692 Lindig Thomas DE05440 8119910 SSV Planeta Radebeul H50
12:57 330 Janus Andrea DE02102 8201940 SSV Planeta Radebeul D65
13:03 124 Lindig Stanja 8606409 SSV Planeta Radebeul D16
13:05 537 Dittmann Robert 8606434 SSV Planeta Radebeul H21L
13:10 314 Wiedenfeld Ute DE02843 8606480 SSV Planeta Radebeul D60
13:24 582 Schmalfeld Thomas DE07085 8010730 SSV Planeta Radebeul H35
13:40 742 Wiedenfeld Frank DE02842 8606479 SSV Planeta Radebeul H60
13:46 763 Tonn Konrad DE02706 8606453 SSV Planeta Radebeul H65
13:56 611 Rößler Karsten DE05069 8662454 SSV Planeta Radebeul H40
12:01 829 Härtelt Helmut DE01917 8301951 SV CH Sonnenland HDR
12:10 713 Dalüge Kai DE01433 1677 SV IHW Alex 78 Berlin H55
12:14 239 Shmakova Alina DE04632 8516435 SV IHW Alex 78 Berlin D45
12:36 346 Thiel Susi DE02696 8250943 SV IHW Alex 78 Berlin D75
12:48 799 Thiel Rolf DE02695 2060352 SV IHW Alex 78 Berlin H75
13:21 130 Tovchigrechko Maria DE04633 8662644 SV IHW Alex 78 Berlin D16
12:00 502 Stepaniants Oleksii DE07426 2007833 SV Lengefeld H20
12:20 174 Straube Hanka DE02339 8100973 SV Lengefeld D21L
12:49 210 Musiienko Nataliia DE07424 2045287 SV Lengefeld D35
13:29 549 Zhuravlov Ihor DE07427 2045294 SV Lengefeld H21L
13:51 229 Kovriha Nataliia DE07425 2045281 SV Lengefeld D40
14:05 567 Bräuer Dennis DE01153 8606440 SV Lengefeld H21L
12:20 344 Renger Rita DE02430 2711 SV Robotron Dresden D75
12:31 720 Schäfer Steffen DE02524 236150 SV Robotron Dresden H55
12:39 511 Gawlitza Franz DE03102 8606401 SV Robotron Dresden H21K
12:40 468 Schäfer Tomas DE04447 8000897 SV Robotron Dresden H16
12:50 50 Klotz Mathilda DE06493 2133202 SV Robotron Dresden D12
13:15 443 Klotz Arthur DE05251 8400189 SV Robotron Dresden H14
13:44 607 Klotz Christian DE06005 2116271 SV Robotron Dresden H40
12:01 710 Hase Michael DE04657 8630265 TSV Karlshorst H55
12:13 714 Richter Frank DE03140 440460 TSV Karlshorst H55
12:43 724 Schwenk Olaf DE02239 8020861 TSV Karlshorst H55
13:27 583 Spranger Lutz DE02298 7670724 TSV Karlshorst H35
13:36 806 Wichmann Peter DE02839 681613 USC Magdeburg H80
12:07 196 Große Ulrike DE05798 211499 USG Chemnitz D35
12:16 715 Zelenin Andrej DE02896 8000814 USG Chemnitz H55
13:53 286 Zelenin Jekaterina DE02897 8000819 USG Chemnitz D50
12:00 1055 Weidig Sonja N7 428541 USV Jena T
12:04 711 Wolf Tobias DE02872 8077697 USV Jena H55
12:16 297 Friebe Marion DE01778 236489 USV Jena D55
12:00 1049 Rewig Laura DE02967 7205441 USV TU Dresden T
12:00 1050 Lange Stephan DE06460 2065060 USV TU Dresden T
12:01 834 Grismajer Adele N2 2004395 USV TU Dresden HDR
12:02 983 Lange Julian DE06404 2133057 USV TU Dresden P
12:02 985 Streibert Lena DE06231 7201224 USV TU Dresden P
12:06 792 Conrad Helmut DE01421 8501901 USV TU Dresden H75
12:12 343 Grosse Ingrid DE06742 2237 USV TU Dresden D75
12:21 505 Knötschke Tommy N4 2008979 USV TU Dresden H21K
12:21 6 Grismajer Selma DE07398 2023172 USV TU Dresden D10
12:36 360 Jobke Kurt DE07066 431996 USV TU Dresden H10
12:41 181 Kretzschmar Corinna DE02949 8052893 USV TU Dresden D21L
12:47 49 Löhning Lisa DE02955 2037295 USV TU Dresden D12
12:49 726 Hellmann René DE01964 8606463 USV TU Dresden H55
12:55 728 Nieke Hagen DE02939 8170663 USV TU Dresden H55
12:55 309 Kretzschmar Ute DE01629 8019923 USV TU Dresden D60
13:01 730 Mättig Torsten DE02635 8606468 USV TU Dresden H55
13:02 188 Uiboupin Kerstin 8080192 USV TU Dresden D21L
13:03 439 Jobke Karl Rudolf DE04836 7212117 USV TU Dresden H14
13:04 312 Leideck Heike DE01714 8130762 USV TU Dresden D60
13:08 411 Lange Marius DE07048 445643 USV TU Dresden H12
13:08 190 Grismajer Sonnhild DE01870 8121181 USV TU Dresden D21L
13:10 733 Kaufmann Kay-Uwe DE01484 8404060 USV TU Dresden H55
13:14 192 Vogt Felicitas DE02768 8606494 USV TU Dresden D21L
13:16 735 Wendisch Mayk DE06733 1506 USV TU Dresden H55
13:16 316 Buhler Birgit DE01380 8231161 USV TU Dresden D60
13:19 544 Klein Cedrik DE01528 8606499 USV TU Dresden H21L
13:22 701 Hoffmann Martin DE05825 300935 USV TU Dresden H50
13:25 651 Löhning Michael DE01745 8300373 USV TU Dresden H45
13:34 654 Gossel Heiko DE01844 8151265 USV TU Dresden H45
13:37 156 Wendisch Clara DE05324 2015262 USV TU Dresden D21K
13:38 761 Kundisch Diethard DE02928 8644833 USV TU Dresden H65
13:39 554 Klein Marek DE02940 8606484 USV TU Dresden H21L
13:50 609 Rewig Thomas DE02436 8444555 USV TU Dresden H40
13:53 561 Leideck Karsten DE02927 8060305 USV TU Dresden H21L
14:04 750 Zenker Norbert DE02900 582249 USV TU Dresden H60
14:10 752 Buhler Gerhard-Michael DE01382 8170662 USV TU Dresden H60
14:22 756 Kretzschmar Frank DE01626 8662450 USV TU Dresden H60
14:25 496 Siegert Marek DE02265 8632866 USV TU Dresden H18
14:26 621 Lehmann Karsten DE06981 7300414 USV TU Dresden H40
12:00 1052 Polgar Erika DE04834 339017 Volkssport Berlin T
13:48 808 Klawun Kendray Werner George DE01257 2112867 Sachsen-Marathon e.V. H80
13:14 788 Ender Volker 6488 HSG Turbine Zittau H70