Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
25.06.2022
Místo konání:
Sněžník
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Zapovězený les
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Nehasil Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Nehasil David
JURY:
Janata Martin, Mokrá Julie, Jareš Daniel
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 2.20 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Vakant 0 Vakant
11:49:00 Auerová Karolína TJN1255 4622365 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
11:55:00 Valtrová Tea JJN1352 2078479 C Team Jizerky
11:58:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
12:01:00 Krausová Amálie DOK 2053503 OK Doksy
12:04:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
12:13:00 Rokosová Anna JJN1366 2049534 C Team Jizerky
12:16:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering

D10 2.20 km, 25 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Maděrová Klára VLI1256 2148211 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
12:18:00 Kutková Sára JEN1351 8026626 C OB Jenišovice
12:24:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering

D12 2.50 km, 25 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Michálková Ela BOR1152 8304120 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Valtrová Ema JJN1152 2096129 C Team Jizerky
11:15:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Stadtherrová Adéla JJN1150 2224619 C Team Jizerky
11:21:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C Team Jizerky
11:27:00 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403062 C OOB TJ Turnov
11:30:00 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C Team Jizerky
11:33:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:36:00 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:39:00 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 C Team Jizerky
11:42:00 Polubentseva Daria TUR1161 2029164 C OOB TJ Turnov
11:45:00 Kubešová Eliška VLI1152 2151389 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
11:51:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering

D14 3.30 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Michálková Ema BOR0857 2000608 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
11:21:00 Pospíšilová Bára JJN0953 2103728 C Team Jizerky
11:24:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:27:00 Růtová Amálka JJN0951 2116464 B Team Jizerky
11:30:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 Heřmánková Bára TUR0850 8013886 C OOB TJ Turnov
11:36:00 Šlinská Amálie KUL0852 8017377 C KOB Ústí nad Labem
11:39:00 Gibbons Emily TUV0955 411534 C SOK TJ Turnov
11:42:00 Kubešová Tereza VLI0954 2151451 B Slavia Liberec orienteering
11:45:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B SOK TJ Turnov
11:48:00 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:51:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
11:54:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
11:57:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
12:03:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
12:06:00 Fifernová Kateřina BOR0859 4370 C OK Jiskra Nový Bor
12:09:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
12:12:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
12:15:00 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
12:18:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
12:21:00 Míková Sofie JJN0950 8662743 B Team Jizerky
12:24:00 Komárková Adéla KUL0854 8660594 C KOB Ústí nad Labem
12:27:00 Holfeld Anna 71D0852 8606410 USV TU Dresden
12:30:00 Polubentseva Iryna TUR0855 2771950 C OOB TJ Turnov

D16 4.10 km, 40 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C OK Jiskra Nový Bor
11:05:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:11:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
11:14:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:23:00 Kvítková Kristýna LLI0654 2032132 LOK-o Liberec
11:26:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky
11:32:00 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
11:35:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
11:38:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
11:41:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
11:44:00 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
11:47:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D18 4.70 km, 55 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Vakant 0 Vakant
11:50:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
12:02:00 Zoubková Šárka TJN0554 8421840 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
12:14:00 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
12:20:00 Derflová Eliška KUL0550 8226319 C KOB Ústí nad Labem
12:26:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor

D20 4.80 km, 95 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
11:13:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 C SK Praga
11:19:00 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice

D21L 6.70 km, 135 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
11:22:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:28:00 Straube Hanka 31D7350 8018888 SV Lengefeld
11:34:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
11:40:00 Šrámková Michaela SJH9352 8662335 C SOS Jindřichův Hradec
11:46:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:52:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
11:58:00 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
12:04:00 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:10:00 Petráčková Klára 30001 995792 3 CZ - nula
12:16:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering

D21K 5.20 km, 105 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C Sportcentrum Jičín
12:04:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:07:00 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
12:13:00 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C LOK-o Liberec
12:16:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
12:19:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
12:22:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
12:25:00 Marynchenko Mariana TUR8953 1989035 C OOB TJ Turnov
12:28:00 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D35 4.50 km, 95 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
11:10:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
11:13:00 Heczková Bohdana VLI7750 8328670 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
11:19:00 Krupová Tereza PGP8756 2088730 C SK Praga
11:22:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
11:25:00 Hernychová Veronika 140001 51239 14 CZ - Jílové
11:28:00 Vakant 0 Vakant

D40 4.20 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
11:10:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:12:00 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
11:14:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
11:16:00 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C OK Chrastava
11:18:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
11:20:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
11:22:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:24:00 Hanušová Petra STB8297 8012885 C TJ Stadion Nový Bor
11:26:00 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
11:28:00 Kalenská Lenka SUL7853 51134 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:30:00 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy
11:32:00 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
11:34:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
11:36:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
11:40:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering

D45 4.10 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Klinkerová Jitka KAM6450 8517320 C OK Kamenice
11:48:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:52:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
11:56:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
11:58:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Růtová Martina JJN7652 2067314 C Team Jizerky
12:02:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
12:04:00 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
12:06:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
12:08:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
12:10:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
12:12:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
12:14:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
12:16:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
12:18:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
12:20:00 Kleinová Petra LTP7553 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:22:00 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
12:24:00 Matoušková Markéta SLA7352 2109690 C SKOB Slaný
12:26:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka

D50 3.90 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
11:09:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:11:00 Holfeld Christina 71D7151 8041071 USV TU Dresden
11:13:00 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:15:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín
11:17:00 Koucká Ivana EKP6850 8962019 C VŠTJ Ekonom Praha
11:19:00 Marková Jana LLI7152 8026579 C LOK-o Liberec
11:21:00 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
11:23:00 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
11:25:00 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C LOK-o Liberec
11:27:00 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:29:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
11:31:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
11:33:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
11:37:00 Benešová Marika KDZ7150 8014464 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:39:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec

D55 3.30 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:38:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
11:41:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:44:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
11:47:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
11:50:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
11:53:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
11:56:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov

D60 3.10 km, 30 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Vakant 0 Vakant
11:29:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:35:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:41:00 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
11:47:00 Neumann Petra 1VD5850 6449 SG Zittau Süd
11:53:00 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice

D65 3.00 km, 25 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou

D70 2.40 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:14:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering

D75 2.40 km, 20 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Vakant 0 Vakant
11:31:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
11:37:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:43:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov

H10L 2.20 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
11:07:00 Guida Sebastian VLI1302 2039826 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Čech Jan BOR1403 416195 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 Kysilka Tobiáš JJN1407 2103745 C Team Jizerky
11:25:00 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka

H10 2.20 km, 25 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Drobnik Tadeáš SJC1301 7431985 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Fanta Michal TJN1304 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Starý Jakub JJN1204 2103733 C Team Jizerky
11:21:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:27:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Sodomka Kryštof JJN1300 2103735 C Team Jizerky
11:33:00 Stránský Jakub DOK1300 7200372 C OK Doksy
11:36:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 C KOB Tretra Praha
11:39:00 Tuma Benjamin VLI1204 2771495 C Slavia Liberec orienteering
11:42:00 Drbohlav Marek TUR1409 8255 C OOB TJ Turnov

H12 2.50 km, 25 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:57:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 2181947 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
12:03:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
12:09:00 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
12:12:00 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:18:00 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
12:21:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
12:24:00 Beneš Max VLI1100 8410767 B Slavia Liberec orienteering
12:27:00 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
12:30:00 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C OK Chrastava
12:33:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha
12:36:00 Vakant 0 Vakant
12:39:00 Vakant 0 Vakant
12:42:00 Vakant 0 Vakant

H14 4.10 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Guida Francesco VLI0810 8328674 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 C OOB TJ Turnov
11:18:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:21:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
11:27:00 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
11:30:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
11:33:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
11:36:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
11:42:00 Guida Alessandro VLI0900 8034529 C Slavia Liberec orienteering
11:45:00 Šnytr Václav JJN0805 2086824 C Team Jizerky
11:48:00 Jindřich Tomáš KUL0901 8662371 C KOB Ústí nad Labem
11:51:00 Votýpka Štěpán BOR0900 8660509 C OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B Slavia Liberec orienteering

H16 5.10 km, 70 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
11:16:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
11:22:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:25:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:28:00 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:31:00 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
11:34:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
11:37:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:40:00 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:43:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:46:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
11:49:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Jareš Ondřej KUL0600 8226351 C KOB Ústí nad Labem
11:58:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 C OK Jiskra Nový Bor
12:01:00 Votava Matěj KUL0601 8662304 C KOB Ústí nad Labem

H18 6.50 km, 115 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:28:00 Forsterevicz Ondřej DOR0509 2045302 C OK Dobříš
11:34:00 Marek Matěj JJN0402 2103701 B Team Jizerky
11:40:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:46:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor

H20 7.00 km, 165 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Vakant 0 Vakant
11:35:00 Šašek Jan LTP0301 52918 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:41:00 Bradáč David LLI0203 8656597 C LOK-o Liberec
11:47:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:53:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov

H21L 10.40 km, 235 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
11:14:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C OK Doksy
11:16:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
11:20:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
11:22:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
11:24:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
11:26:00 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 SSV Planeta Radebeul
11:28:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Čech Jan SJI9601 8142154 C OK Jihlava
11:32:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
11:34:00 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C SK Praga
11:38:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:40:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
11:42:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
11:44:00 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
11:46:00 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C SK Praga
11:48:00 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
11:52:00 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
11:54:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:56:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
11:58:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
12:00:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
12:02:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21K 7.00 km, 185 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:42:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:48:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:54:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov

H35 8.90 km, 195 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Janata Pavel TJN8400 8042117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:06:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
12:09:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 Ženíšek Radek SUL7601 8136 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:15:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
12:18:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
12:21:00 Ticháček Radek SJC7801 8170578 C Sportcentrum Jičín
12:24:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
12:27:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
12:33:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
12:36:00 Drobnik Lukáš SJC8500 8105233 C Sportcentrum Jičín
12:39:00 Vakant 0 Vakant

H40 6.60 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Vakant 0 Vakant
11:48:00 Vakant 0 Vakant
11:51:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
11:54:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
11:57:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
12:03:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
12:06:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:09:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:12:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
12:15:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
12:18:00 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy

H45 6.10 km, 150 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
11:06:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
11:08:00 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C OK Chrastava
11:10:00 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:12:00 Votava Jan KUL7601 8226415 C KOB Ústí nad Labem
11:14:00 Horák Martin LDC7100 8019924 C KOB Děčín
11:16:00 Dvořák Radim KUL7501 8662286 C KOB Ústí nad Labem
11:18:00 Novotný Tomáš TUR7405 8410762 C OOB TJ Turnov
11:20:00 Hoskovský Petr KUL7502 8226409 C KOB Ústí nad Labem
11:22:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 Kalous Vladislav EKP7702 8655417 C VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
11:28:00 Tomandl Jan 70001 8454050 7 CZ - HORA
11:30:00 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
11:32:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:34:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:36:00 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
11:40:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:42:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
11:44:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:46:00 Kvapil Petr TUV7402 8226312 C SOK TJ Turnov
11:48:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C OOB TJ Turnov
11:52:00 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C Slavia Liberec orienteering
11:54:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
11:56:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
11:58:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Oravec Tomáš JJN7505 2059775 C Team Jizerky
12:02:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
12:04:00 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H50 5.60 km, 140 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
11:09:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
11:11:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
11:15:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
11:17:00 Průšek Petr STB7000 8119534 C TJ Stadion Nový Bor
11:19:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
11:23:00 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C OB Jizerky
11:25:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 Klose Sven 71D7001 8606432 USV TU Dresden
11:29:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Čech Jiří SJI6803 980334 C OK Jihlava
11:33:00 Scheuermann Jürgen 19D6901 8606469 SSV Planeta Radebeul
11:35:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
11:39:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:41:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:43:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
11:45:00 Kouřimský Jan SLA7200 8107710 C SKOB Slaný
11:47:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:00 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C SKOB Slaný
11:51:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:53:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:55:00 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
11:59:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov

H55 5.20 km, 125 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 Chrz Pavel KUL6700 2092938 C KOB Ústí nad Labem
11:24:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
11:27:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
11:30:00 Fiala Petr RUM6500 8018030 C ZOOB Rumburk
11:33:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
11:36:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
11:39:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:42:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:45:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:48:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
11:54:00 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:57:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
12:00:00 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
12:03:00 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
12:06:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:09:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor

H60 4.80 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
11:43:00 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
11:46:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
11:52:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
11:55:00 Borovička Milan FSP6104 8196083 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:58:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
12:01:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
12:04:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:07:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
12:10:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden

H65 4.20 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C KOB Děčín
11:44:00 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:50:00 Drbohlav Mirek TUR5500 8410768 C OOB TJ Turnov
11:56:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
12:02:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
12:08:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha

H70 3.90 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 Vakant 0 Vakant
11:33:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
11:45:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
11:51:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
11:57:00 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk

H75 3.30 km, 35 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:31:00 Smetana Radim CHA4700 8113504 C OK Chrastava
11:37:00 Conrad Helmut 71D4000 8501901 USV TU Dresden
11:43:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:49:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
11:55:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant

H80 2.60 km, 25 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
11:49:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor

HDR 2.20 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Erlitzová Sára LCE1851 52675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Erlitz Matyáš LCE1801 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Drobnik Kryštof SJC1502 1985821 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Kyslík Arnošt 190001 2103759 19 CZ - JJN - neregistrovaný
11:00:00 Kýhos Antonín 220001 2086829 22 CZ - Lokomotiva Teplice
11:00:00 Kýhos Václav 220002 2086830 22 CZ - Lokomotiva Teplice
11:00:00 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Peteráč Jindřich VLI1502 2032117 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Matějů Emil VLI1500 515173 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Maděrová Andrea VLI1550 2126375 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Janatová Sára TJN1650 2039099 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Fanta Lukáš TJN1600 4408044 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Puchernová Adéla TAP1650 7151177 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Janatová Ester TJN1450 2222834 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
11:00:00 Šebelková Magdaléna VLI1651 4402219 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
11:00:00 Kittlová Šárka LTP1252 7200336 OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
11:00:00 Mokrá Ludmila VLI1650 7710 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Marhan Jakub BOR1800 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Košek Adam 80001 897367 8 CZ - TJ Lokomotiva Teplice, z.

P 2.70 km, 25 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Koníčková Pavlína JJN7551 2224607 C Team Jizerky
11:00:00 Čermáková Anna 160003 2086826 16 CZ - Manhu
11:00:00 Tourková Klára 200003 2120070 20 CZ - Česká Kamenice
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C TJ Stadion Nový Bor
11:00:00 Zierhut Antonín LCV7100 253146 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:00:00 Hübner Ondřej STB0700 2111730 C TJ Stadion Nový Bor
11:00:00 Janatová Dana TJN8450 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Hejna Pavel LLI7600 2148210 LOK-o Liberec
11:00:00 Žohová Linda LLI8051 2086821 LOK-o Liberec
11:00:00 Kuťková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
11:00:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Hejna Matyáš LLI0801 2086822 LOK-o Liberec
11:00:00 Hrdá Martina VLI7457 2086823 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C OK Doksy

T 5.20 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Tourek Jan 200001 2086827 20 CZ - Česká Kamenice
11:00:00 Tourek Matěj 200002 2086828 20 CZ - Česká Kamenice
11:00:00 Zemko Zdeněk SLA7300 8014550 C SKOB Slaný
11:00:00 Čermák Jakub 160002 2086825 16 CZ - Manhu
11:00:00 Klusák Martin DKP8704 8003596 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Tišerová Ivana 180001 8282 18 CZ - Wolkerovka
11:00:00 Würz Jiří LTP 7204992 OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
11:00:00 Vokušová Tereza JJN0453 2102560 C Team Jizerky
11:00:00 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
11:00:00 Votava David 10001 2090845 1 CZ - NER DSVJ - Votavovi
11:00:00 Votavová Světla 10002 1000453 1 CZ - NER DSVJ - Votavovi
11:00:00 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C LOK-o Liberec
11:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Ženíšek Jan SUL4701 8149 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Čermáková Monika 160001 2118477 16 CZ - Manhu
11:00:00 Bumbálek Štěpán CHA0401 2049590 C OK Chrastava
11:00:00 Válek Ondřej 90001 1420239 9 CZ - Aktivit
11:00:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering