Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Lužná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Hlavačov
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R3
Stavitel tratí:
Šlajchrtová Terezka, Bílý Petr - R1
Kluby:
BZP     CEP     CST     DCE     DKL     DKP     DLP     DOR     EKP     FSP     HCE     CHC     JES     KAM     KAS     KNC     KON     KPY     KRL     LBE     LCV     LIT     LOU     LPM     MAS     MFP     MKP     ODV     OKP     ONO     PGP     PHK     PVP     RIC     ROU     ROZ     SAD     SCP     SHK     SJC     SJH     SJP     SLA     SOB     TAP     TEP     TJP     UVP     VPM     VSP     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D45
13:04:00 Pospíšil Jakub BZP1300 0 C H10F
13:14:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C D45
13:18:00 Jirkovská Pavlína BZP7250 434805 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 D35
12:27:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 H35
12:39:00 Pilař František CEP0900 7300820 H14
12:49:00 Paulů Markéta CEP7650 2127871 D35
12:52:00 Pilař Jiří CEP1300 1413334 H10F
13:01:00 Komůrka Jiří CEP8700 7300819 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H65
13:08:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45
13:17:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35
13:42:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55
13:43:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65
12:10:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D65
12:13:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C D35
12:18:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D65
12:21:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
13:04:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H75
13:14:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C H70
12:10:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45
12:11:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D60
12:17:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H14
12:27:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65
12:31:00 Knotek Kamil DKL5701 49370 H65
12:35:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H65
12:38:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H45
12:39:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C D35
12:40:00 Oliveriusová Anna DKL0851 2119205 C D14
12:47:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35
12:52:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C H45
12:54:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C H75
13:01:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 A D20
13:07:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C H35
13:11:00 Oliverius Filip DKL1000 2127889 C H12
13:12:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C D45
13:17:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35
13:20:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C D45
13:21:00 Homola Šimon DKL1001 2126358 C H12
13:25:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B D18
13:35:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B H18
13:39:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C D21K
13:41:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C D35
13:43:00 Benešová Hana DKL0050 8113516 C D21K
13:44:00 Geislerová Dita DKL7550 888635 C D45
13:48:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C H55
13:57:00 Beneš Jan DKL9800 8008306 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Červený Antonín DKP1211 2181921 C H10
12:03:00 Izdná Petra DKP8051 2103714 C D35
12:04:00 Izdná Helena DKP1351 2222797 C D10F
12:05:00 Klusák Martin DKP8704 8003596 C H21L
12:06:00 Vydra Lukáš DKP7001 2181310 C H45
12:06:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 C H16
12:07:00 Červená Lenka DKP8252 2213796 C D35
12:08:00 Výborná Barbora DKP1358 2086451 C D10F
12:09:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C H14
12:09:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C D60
12:11:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C H35
12:12:00 Řada Hanka DKP9450 7945000 C D21L
12:12:00 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C D45
12:13:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D60
12:14:00 Matějovská Anežka DKP1454 2222842 C D10F
12:16:00 Dlasková Anna DKP5350 51795 C D65
12:16:00 Paclíková Barbora DKP8654 2095945 C D21L
12:17:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 2771503 C H10
12:17:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60
12:18:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C D10F
12:19:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H35
12:20:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16
12:21:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C D60
12:21:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C H10
12:23:00 Dolák Ondřej DKP8002 2148233 C H35
12:23:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C H14
12:24:00 Malá Lucia DKP1357 2221456 C D10F
12:26:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2144044 C D12
12:26:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D14
12:27:00 Štys Jáchym DKP0823 2086453 C H14
12:29:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H21L
12:30:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45
12:33:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35
12:35:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C H14
12:36:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C D21L
12:37:00 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C H10
12:37:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C D16
12:37:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C H65
12:41:00 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C H10
12:43:00 Junek Kryštof DKP1212 2008986 C H10
12:45:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C H12
12:47:00 Karbanová Vendula DKP8350 2087694 C D35
12:48:00 Karban Štěpán DKP1313 8119529 C H10F
12:48:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16
12:49:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C H12
12:51:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C H35
12:53:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 B D16
12:53:00 Dobal David DKP1015 2086454 C H12
12:54:00 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C D12
12:55:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C D10
12:56:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H16
12:57:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B D16
12:57:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C H14
13:00:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C D14
13:00:00 Míka Štěpán DKP1504 2419920 C H10F
13:01:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C D10
13:02:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B H16
13:03:00 Havlík Patrik DKP0819 8014555 C H14
13:04:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B D14
13:04:00 Snížková Petra DKP7752 8013488 C D21L
13:05:00 Vydra Jonáš DKP1113 2181335 C H12
13:07:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H14
13:08:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 B D21L
13:09:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C H21L
13:09:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A D16
13:10:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H16
13:11:00 Švarc František DKP0911 981832 C H14
13:12:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D21L
13:14:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H16
13:15:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14
13:16:00 Hrzinová Adéla DKP1254 232424 C D12
13:19:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D35
13:19:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B H14
13:20:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R D21L
13:22:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45
13:22:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C D12
13:23:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B H14
13:24:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21L
13:24:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C H60
13:24:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H16
13:25:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21L
13:25:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H12
13:26:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C D12
13:27:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14
13:29:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21L
13:29:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C H12
13:30:00 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C D12
13:31:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C D35
13:31:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B H14
13:32:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C D45
13:33:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C H21L
13:34:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 A D14
13:34:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H45
13:34:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D12
13:34:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D55
13:35:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H12
13:35:00 Novák Adam DKP0924 8154985 B H14
13:39:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B H12
13:41:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
13:43:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14
13:47:00 Svobodná Tereza DKP9350 9953699 C D21K
13:47:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H14
13:48:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B D12
13:50:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H45
13:51:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C H21L
13:51:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A H18
13:55:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14
13:58:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14
13:58:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C H55
14:03:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H16
12:25:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65
12:37:00 Vyskočil Vilém DLP1102 2771504 C H12
13:00:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H45
13:09:00 Vyskočil Vít DLP1006 2032140 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C D10F
12:08:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45
12:12:00 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C H45
12:13:00 Szárszoi Eduard DOR1203 2420051 C H10
12:14:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 C H16
12:15:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C H14
12:18:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C D14
12:19:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C H14
12:22:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C D10F
12:24:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D45
12:24:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C H16
12:29:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C H12
12:30:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D12
12:31:00 Košťák Hubert DOR1305 1078109 C H10
12:33:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C H12
12:35:00 Dostál Václav DOR1202 8857 C H10
12:39:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 C H12
12:42:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14
12:43:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C H65
12:46:00 Hošek Ondřej DOR0606 2039783 C H16
12:48:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B D21L
12:48:00 Košťáková Anna DOR0957 7008092 C D14
12:49:00 Tachezy Jan DOR0102 8648572 C H21L
12:51:00 Dostálová Anna DOR8250 2039814 C D35
12:55:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16
12:56:00 Žižková Markéta DOR7352 2104706 C D45
12:58:00 Košťáková Emma DOR1155 2224513 C D12
12:59:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C H12
13:03:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D16
13:03:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C H12
13:04:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45
13:07:00 Košťáková Petra DOR8151 7008105 C D35
13:08:00 Lorenc Václav DOR0702 8154976 B H16
13:12:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C D12
13:12:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B H16
13:13:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C H12
13:15:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 C H18
13:16:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C D45
13:19:00 Jetel Václav DOR1105 2039792 C H12
13:23:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C D35
13:24:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45
13:25:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14
13:26:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A H16
13:28:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45
13:33:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18
13:37:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B H12
13:37:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H18
13:38:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45
13:40:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C D55
13:41:00 Jiras František DOR0900 2080953 B H14
13:41:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 B H18
13:43:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H12
13:44:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C H45
13:45:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 B H18
13:47:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 B H12
13:54:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14
13:59:00 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B H14
14:02:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 B D14
14:02:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C H45
12:16:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C D45
12:39:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21L
12:45:00 Matoušková Kateřina EKP7750 2133910 C D35
12:55:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C D35
13:06:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21L
13:23:00 Matoušek Jan EKP1101 2113397 C H12
13:39:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21L
13:46:00 Kořistka Libor EKP6300 51591 C H55
13:55:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21L
13:59:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C D35
12:10:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C D10F
12:13:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C H35
12:14:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C D14
12:17:00 Knýbelová Lucie FSP7955 2221478 C D35
12:20:00 Knýbel Pavel FSP7602 51854 C H45
12:22:00 Kubásková Nikola FSP1055 2260164 C D12
12:29:00 Svobodová Julie FSP0651 2221470 C D16
12:32:00 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 C D12
12:34:00 Klepetko Adam FSP0601 2029189 C H16
12:39:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C H10
12:41:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C D16
12:44:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21L
12:45:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B D16
12:50:00 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C D12
12:57:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H35
12:58:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
13:03:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C H35
13:05:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B D16
13:05:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8116721 C D35
13:15:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C H21L
13:16:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H16
13:20:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14
13:20:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C D12
13:20:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B H16
13:23:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D18
13:25:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D35
13:29:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C D35
13:30:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H60
13:33:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A H14
13:42:00 Geffertová Radka FSP7650 2092388 C D45
13:44:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55
13:53:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 B H12
13:54:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55
14:04:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Dudová Irena HCE8250 8013859 C D35
12:14:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45
12:19:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10
12:23:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C H12
12:27:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C D35
12:34:00 Vavřinová Jarmila HCE6950 2224527 C D45
12:36:00 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C H16
12:55:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C H35
12:56:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C H10F
12:59:00 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C H35
13:26:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H60
13:38:00 Vavřina Jan HCE7000 1421904 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 Vojta Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 Špatenka Ondřej JES1100 605927464 C H12
13:47:00 Pilařová Kateřina JES8450 2115735 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10
12:05:00 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C D35
12:11:00 Bína Richard KAM1205 2213799 C H10
12:15:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10
12:17:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C H35
12:23:00 Bürger Adam KAM1206 2212745 C H10
12:25:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 8012865 C H14
12:26:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C H16
12:29:00 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C H14
12:31:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C D35
12:32:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C D45
12:34:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45
12:38:00 Vedralová Eliška KAM1052 2080911 C D12
12:47:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 C H21L
12:47:00 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C D10
12:48:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D45
12:51:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C H12
12:51:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C D10
12:52:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C D12
12:54:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 C D21L
12:57:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D35
12:57:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C D10
12:58:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C D21L
13:01:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D16
13:02:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C D21L
13:05:00 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C D10
13:07:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A D16
13:12:00 Čížik Marek KAM7501 8154982 C H45
13:15:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 C D18
13:15:00 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 C H12
13:19:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21L
13:22:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21L
13:22:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C D45
13:28:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55
13:31:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21L
13:38:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 B D12
13:41:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12
13:44:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14
13:45:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21L
13:45:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B H14
13:46:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
13:47:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H18
13:51:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B H12
13:53:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H21K
13:57:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B H12
14:00:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C H45
13:30:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D45
13:01:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C H21L
13:48:00 Komers František KNC6800 553432 C H45
13:52:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55
13:55:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C H21L
12:18:00 Škrabalová Šárka KON9888 8039983 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Kameník Jan KPY7900 2129232 C H35
12:22:00 Galuška Ondřej KPY7700 2060245 C H45
12:27:00 Plašil Eduard KPY1001 301391 C H12
12:28:00 Kroupová Marie KPY1150 2091542 C D12
12:29:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D35
12:31:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C D16
12:36:00 Nedas Dušan KPY7701 8580 C H45
12:40:00 Galuška Jáchym KPY0601 2091563 C H16
12:41:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
12:41:00 Galuška Radovan KPY0903 52678 C H14
12:44:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45
12:50:00 Galuška Viktor KPY1200 53731 C H10F
12:52:00 Duda František KPY4600 2103786 C H75
13:00:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C D21L
13:13:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H35
13:19:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B D18
13:19:00 Žebrák Adam KPY0505 8007190 C H18
13:31:00 Vejražka David KPY0401 2801247 B H18
13:32:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D55
13:36:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C D45
13:39:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B H18
13:52:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45
13:58:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C H45
14:02:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:03:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35
13:11:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12
12:45:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H21L
12:46:00 Beran Matouš LBE1301 2099525 C H10F
13:02:00 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C H10F
13:09:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H35
13:22:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H16
13:23:00 Kapoun Luděk LBE0501 995813 C H18
13:30:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H70
12:14:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
12:30:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
12:34:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
12:40:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45
12:48:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C H45
12:21:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H35
12:23:00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C D35
13:17:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C H18
13:42:00 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C D14
13:54:00 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C H10
12:24:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C D12
12:30:00 Václavík Richard LOU0601 2039793 C H16
12:30:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C D14
12:36:00 Vaughanová Sára LOU0853 2143394 C D14
12:39:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H35
12:42:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C D12
12:44:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D14
12:59:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
13:04:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D45
13:17:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H21L
13:40:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D12
13:52:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
12:52:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
12:53:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
13:18:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H65
12:41:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65
12:42:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Král Eduard MFP1201 2053580 H10
12:35:00 Král Aleš MFP7808 887613 C H35
12:40:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21L
12:45:00 Král Samuel MFP0801 7205563 C H14
12:51:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65
12:55:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21L
13:10:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45
13:15:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35
13:16:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D21L
13:37:00 Králová Michaela MFP7959 51835 D35
13:56:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:33:00 Maška Marek MKP8800 2260119 H21L
12:39:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
12:45:00 Burgr Richard MKP8402 336744 C H35
12:57:00 Burgr Adam MKP1100 51704 C H12
13:42:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Pavlíková Barbora ODV1252 2148169 C D10F
12:13:00 Piškule Štěpán ODV0900 2143351 C H14
12:16:00 Matoušková Edita ODV1350 2148164 C D10F
12:21:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C H12
12:33:00 Houdková Kateřina ODV0752 2148159 C D16
12:34:00 Matoušková Sára ODV0855 2420054 C D14
12:54:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C D14
13:00:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C D45
13:01:00 Piškule František ODV1003 2143335 C H12
13:26:00 Syblíková Rozálie ODV0856 2419987 C D14
13:38:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H21L
12:14:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D12
12:42:00 Ševčíková Petra ONO7450 8022372 C D45
12:55:00 Ševčík Vít ONO1100 2146030 C H12
13:16:00 Ševčík Jiří ONO7001 2102671 C H45
13:33:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C D35
13:40:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C H45
12:01:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H70
12:05:00 Kotecký Roman PGP4900 9002029 C H70
12:08:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D45
12:10:00 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 C H16
12:11:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C H14
12:12:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D14
12:13:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C H21L
12:15:00 Forštová Jitka PGP7558 440405 C D35
12:18:00 Komín David PGP7405 9767 C H45
12:20:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A D21L
12:26:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C D21L
12:26:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C D45
12:27:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21L
12:30:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D21L
12:31:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C H21L
12:32:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D75
12:33:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C H14
12:34:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C D21L
12:36:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D75
12:38:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D21L
12:41:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35
12:42:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 9101106 E D21L
12:43:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21L
12:43:00 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C D35
12:44:00 Škodová Denisa PGP1058 0 C D12
12:46:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D21L
12:46:00 Labská Kateřina PGP0963 2224798 C D14
12:47:00 Černý Jakub PGP0906 2221455 C H14
12:48:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C H45
12:52:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D21L
12:52:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B H16
12:53:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21L
12:54:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45
12:57:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C H21L
12:58:00 Tomášková Ines PGP0960 2212049 C D14
12:58:00 Kosák Damián PGP1303 2103760 C H10F
12:59:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D16
13:00:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B H16
13:01:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C H14
13:03:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C D10
13:04:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B H16
13:05:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H21L
13:06:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B D14
13:06:00 Buganová Petra PGP1053 8119419 C D12
13:07:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D10
13:10:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A D14
13:10:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E D21L
13:13:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H18
13:14:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 C D21L
13:17:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14
13:18:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C D12
13:19:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C H35
13:20:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H60
13:21:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14
13:27:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 B D18
13:27:00 Černý Dominik PGP1104 2151452 C H12
13:27:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D35
13:27:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H18
13:28:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C D12
13:30:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 B D14
13:36:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14
13:36:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B D12
13:37:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21L
13:38:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
13:40:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B D14
13:40:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D45
13:41:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21L
13:42:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B D12
13:46:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45
13:48:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55
13:50:00 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C H55
13:50:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45
13:51:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H14
13:52:00 Tomášková Linda PGP0961 2212003 C D14
13:52:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C H45
13:56:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55
13:56:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B D12
13:57:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21L
14:00:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45
14:01:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21L
14:05:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 C H21L
14:06:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:16:00 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C H10F
13:18:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 R D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Čechmánek Václav PVP0600 8005434 C H16
14:01:00 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C H10
12:19:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H21L
12:20:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B D14
12:23:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H21L
12:32:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45
12:32:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C D14
12:43:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C D16
12:46:00 Rožková Petra RIC7575 8660563 C D45
12:46:00 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C D12
12:49:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C D10
12:53:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C D35
12:56:00 Bouřová Natálie RIC0854 2131200 C D14
12:59:00 Rožek David RIC7403 1111550 C H21L
13:01:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C D35
13:03:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C H21L
13:09:00 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C H18
13:10:00 Čevela Marek RIC1300 2039997 C H10F
13:21:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D18
13:49:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B H12
13:54:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D12
13:56:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Heller Jakub ROU0702 2080840 C H16
12:09:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35
12:22:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C D21L
12:24:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C H45
12:25:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D35
12:35:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D16
12:37:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 C H21L
12:43:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35
12:49:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16
12:51:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C H14
12:58:00 Krátká Marta ROU7553 2181949 C D45
12:59:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D20
13:00:00 Rottová Magdalena ROU1051 0 C D12
13:06:00 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C H10F
13:10:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C D45
13:11:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C H18
13:16:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H60
13:18:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14
13:20:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45
13:24:00 Krátká Linda ROU0851 8662285 B D14
13:27:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21L
13:28:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45
13:29:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H18
13:32:00 Černý Michal ROU7505 8076611 C H45
13:34:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C D45
13:39:00 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C D35
13:47:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21L
13:55:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Svoboda František ROZ0700 416137 C H16
12:24:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21L
12:40:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 2102709 C H45
12:43:00 Vokůrka Václav ROZ1000 8047192 C H12
13:06:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H45
13:17:00 Šantorová Eliška ROZ0552 8109422 C D18
13:45:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B H12
13:46:00 Vaňková Barbora ROZ0959 2039125 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Arnošt Daniel SAD1200 51648 C H10
12:35:00 Červenka Daniel SAD1101 52690 C H12
13:14:00 Červenka Vojtěch SAD1301 682358 C H10F
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H70
12:04:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
12:08:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C D65
12:09:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H70
12:13:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C H70
12:15:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C H35
12:25:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35
12:31:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H35
12:56:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H75
13:02:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75
13:06:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45
13:22:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60
13:28:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60
13:35:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C H21L
13:46:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55
13:49:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:07:00 Paclík Roman SHK7801 7202780 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 C D21L
12:29:00 Kazda František SJC1201 2020719 C H10
12:54:00 Kazda Albert SJC1401 2114994 C H10F
13:05:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35
13:08:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D45
13:31:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C H12
13:53:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:36:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D55
13:49:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21L
13:56:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C H45
12:42:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C H80
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C D14
12:27:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C H10
12:46:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C H45
12:49:00 Kozel Jiří SLA8101 2108887 C H35
12:50:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H45
12:50:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C H75
12:58:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45
12:58:00 Beran František SLA0700 8075984 B H16
13:00:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H75
13:18:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16
13:35:00 Hill Radka SLA8450 2039170 C D35
13:45:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C D21K
13:46:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H45
14:08:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C H45
12:14:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C D45
13:26:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2181339 C D14
12:17:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 A H21L
12:18:00 Černá Jana TAP7250 2102563 C D45
12:18:00 Dvořáková Lucie TAP1154 8410785 C D12
12:21:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C H14
12:22:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C H16
12:25:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C H12
12:27:00 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C D16
12:28:00 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C H45
12:28:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H16
12:28:00 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C D14
12:31:00 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C H14
12:32:00 Nováková Helena TAP8153 2092438 C D21L
12:32:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C H16
12:33:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
12:33:00 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C H35
12:33:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
12:35:00 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C D35
12:36:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12
12:38:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45
12:39:00 Bublíková Klára TAP0752 8014519 C D16
12:44:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C D45
12:44:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H16
12:47:00 Sedlář Prokop TAP1106 8076650 C H12
12:49:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H65
12:50:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21L
12:50:00 Jirousová Eva TAP7653 442878 C D45
12:53:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C H14
13:02:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D14
13:06:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 B H16
13:08:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C D14
13:09:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C H14
13:10:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D12
13:13:00 Valach Marek TAP9703 442844 C H21L
13:14:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B D14
13:14:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45
13:17:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 C H12
13:23:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C H21L
13:24:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C D12
13:39:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14
13:40:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C H45
13:43:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B H18
13:49:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 B H14
13:50:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 B D12
13:57:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14
13:58:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C D45
13:59:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D65
12:06:00 Prylová Pavla TJP7550 2069042 C D45
12:47:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C H65
13:07:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C H12
13:11:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35
13:15:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:54:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D65
12:09:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21L
12:15:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21L
12:20:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45
12:21:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C H21L
12:23:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H65
12:25:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C H21L
12:28:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D45
12:29:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35
12:35:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H21L
12:37:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H14
12:38:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C D14
12:40:00 Öner Eda VSP1154 2181317 C D12
12:47:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D16
12:50:00 Kuiper Jana Simona VSP0953 2219008 C D14
12:53:00 Mrázová Lucie VSP1251 0 C D10
12:54:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B H16
12:56:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D21L
12:59:00 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C D35
13:05:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14
13:08:00 Öner Efe Michael VSP1401 2115078 C H10F
13:09:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D35
13:11:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H21L
13:12:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14
13:14:00 Rodová Anežka VSP1152 8108842 C D12
13:16:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14
13:18:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60
13:21:00 Kopecká Anežka VSP8150 8013939 C D35
13:24:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45
13:25:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C H18
13:29:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D18
13:29:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14
13:30:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45
13:32:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B D14
13:32:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 C D12
13:33:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H12
13:36:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H45
13:37:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B H14
13:38:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55
13:44:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12
13:45:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D35
13:48:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45
13:49:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A H18
13:50:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B D14
13:53:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14
13:53:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A H18
14:00:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D45
14:01:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14
14:04:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45
13:13:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D35
13:21:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21L
13:43:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Vodičková Josefína ZVO1152 2222823 C D12
12:20:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C D10F
12:24:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C D14
12:34:00 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 C D12
12:36:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45
12:37:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C H35
12:38:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H16
12:41:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35
12:42:00 Neubauer René ZVO0704 2019229 C H16
12:43:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2212737 C H14
12:48:00 Kulhavá Eliška ZVO1151 2019240 C D12
12:50:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B H16
12:51:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B D16
12:52:00 Fišerová Emma ZVO0956 2083401 C D14
12:54:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45
12:55:00 Hamrle Jindřich ZVO0804 2135187 C H14
12:56:00 Sodomková Nikola ZVO1054 2031364 C D12
12:59:00 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C H14
13:02:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 C D12
13:08:00 Truhlářová Dora ZVO1053 2222822 C D12
13:12:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H60
13:13:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B H14
13:21:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C H18
13:22:00 Sedmerová Nela ZVO0955 2135178 C D14
13:26:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45
13:28:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14
13:37:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C H20
13:44:00 Hájek Tomáš ZVO6401 515007 C H55
13:48:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14
13:59:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C H21K

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 Vakant 0 Vakant H16
12:01 Vakant 0 Vakant H21L
12:02 Vakant 0 Vakant H16
12:03 Vakant 0 Vakant H21L
12:04 Vakant 0 Vakant H16
12:05 Vakant 0 Vakant H14
12:07 Vakant 0 Vakant H14
12:08 Vakant 0 Vakant D14
12:10 Vakant 0 Vakant D21L
12:10 Vakant 0 Vakant D14
12:14 Vakant 0 Vakant D12
12:15 Vakant 0 Vakant H12
12:15 Vakant 0 Vakant H70
12:15 Vakant 0 Vakant D60
12:17 Vakant 0 Vakant H12
12:17 Vakant 0 Vakant H70
12:19 Vakant 0 Vakant D60
12:19 Vakant 0 Vakant H12
12:20 Vakant 0 Vakant D65
12:22 Vakant 0 Vakant D65
12:23 Vakant 0 Vakant D16
12:25 Vakant 0 Vakant D16
12:26 Vakant 0 Vakant D10F
12:28 Vakant 0 Vakant D70
12:28 Vakant 0 Vakant D10F
12:30 Vakant 0 Vakant D10F
12:32 Vakant 0 Vakant D10F
12:34 Vakant 0 Vakant D10F
12:36 Vakant 0 Vakant D10F
12:38 Vakant 0 Vakant D75
12:38 Vakant 0 Vakant D10F
12:40 Vakant 0 Vakant D10F
12:42 Vakant 0 Vakant D10F
12:44 Vakant 0 Vakant H80
12:45 Vakant 0 Vakant H10
12:53 Vakant 0 Vakant H65
12:55 Vakant 0 Vakant H65
12:57 Vakant 0 Vakant D20
13:05 Vakant 0 Vakant H18
13:06 Vakant 0 Vakant H75
13:07 Vakant 0 Vakant H18
13:08 Vakant 0 Vakant H75
13:09 Vakant 0 Vakant D10
13:11 Vakant 0 Vakant D18
13:11 Vakant 0 Vakant D10
13:13 Vakant 0 Vakant D18
13:18 Vakant 0 Vakant H10F
13:20 Vakant 0 Vakant H10F
13:21 Vakant 0 Vakant H35
13:22 Vakant 0 Vakant H10F
13:23 Vakant 0 Vakant H35
13:24 Vakant 0 Vakant H10F
13:26 Vakant 0 Vakant H10F
13:28 Vakant 0 Vakant H10F
13:30 Vakant 0 Vakant H10F
13:31 Vakant 0 Vakant H20
13:32 Vakant 0 Vakant H10F
13:32 Vakant 0 Vakant H60
13:33 Vakant 0 Vakant H20
13:34 Vakant 0 Vakant H10F
13:34 Vakant 0 Vakant H60
13:35 Vakant 0 Vakant H20
13:49 Vakant 0 Vakant D21K
13:50 Vakant 0 Vakant D55
13:51 Vakant 0 Vakant D21K
13:51 Vakant 0 Vakant D35
13:52 Vakant 0 Vakant D55
13:53 Vakant 0 Vakant D35
14:00 Vakant 0 Vakant H55
14:02 Vakant 0 Vakant H55
14:03 Vakant 0 Vakant H21K
14:04 Vakant 0 Vakant D45
14:05 Vakant 0 Vakant H21K
14:06 Vakant 0 Vakant D45
14:07 Vakant 0 Vakant H21K
14:08 Vakant 0 Vakant D45
14:12 Vakant 0 Vakant H45
14:14 Vakant 0 Vakant H45
13:42 Večerka Daniel 0070001 7002605 NoWay H45
13:04 Petřinová Beáta 0110003 2148094 Petřinovi D12
12:10 Ouda Martin 0140001 2129214 T5 kladno H45
12:49 Ouda Filip 0140002 2129190 T5 kladno H14
13:12 Salgueiro Antonio 0150001 515029 Salgueiro H10F
12:51 Bouda Petr 0180001 7300555 Ztraceni H21L
12:28 Veljačiková Hana 0190001 8016313 bez klubu D21L
14:10 Klepetko David NEREG 2129229 bez klubu H45