Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
01.05.2022
Místo konání:
Lužná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Šefelinka
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R3
Stavitel tratí:
Kluby:
26A     BZP     CEP     CST     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DOR     EKP     FSP     HCE     JES     KAM     KAS     KBP     KNC     KPY     KRL     KYL     LBE     LCE     LCV     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     MAS     MFP     MKP     ODV     OKP     ONO     PBM     PGP     PHK     PVP     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SJP     SLA     SLP     SOP     STB     STH     TAP     TJN     TJP     UVP     VPM     VSP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Haider Anna 26A5650 8630860 D65
11:27:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Jirkovská Pavlína BZP7250 434805 D45L
10:11:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D60
10:44:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45L
11:22:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45K
12:07:00 Přívozníková Pavla BZP8600 7203455 D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 H35L
10:49:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:54:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
10:26:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D65
10:47:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D65
11:39:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Adámková Blanka DCH7852 2141926 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B H14
10:17:00 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C D45L
10:20:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D60
10:21:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C H75
10:21:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H14
10:27:00 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C H14
10:31:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B D18
10:44:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C H35L
10:54:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H45L
10:56:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C H35L
10:58:00 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C D16
11:02:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45L
11:03:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H65
11:03:00 Švorc Martin DKL7100 2144087 C H45L
11:05:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H70
11:11:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C H70
11:11:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C D45L
11:12:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35K
11:15:00 Knotek Kamil DKL5701 49370 H65
11:16:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C D35L
11:21:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65
11:28:00 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C H10F
11:38:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C H55K
11:44:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35L
11:45:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Malá Lucia DKP1357 2086454 C D10F
10:01:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C H12
10:02:00 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C H10
10:04:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C D14
10:05:00 Snížková Petra DKP7752 8013488 C D45L
10:05:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C D60
10:06:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H45L
10:07:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C H12
10:09:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D12
10:09:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14
10:11:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H16
10:13:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C D10F
10:14:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C H10
10:15:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C D10
10:15:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21L
10:18:00 Adámková Sára DKP1064 8025 C D12
10:18:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45L
10:24:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21L
10:24:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45L
10:31:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C D14
10:33:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C D10
10:35:00 Červená Lenka DKP8252 2213796 C D35K
10:36:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H21L
10:36:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C H14
10:38:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45L
10:40:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D14
10:41:00 Červený Antonín DKP1211 2181921 C H10
10:42:00 Vydra Lukáš DKP7001 2181310 C H45L
10:42:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H14
10:43:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C H12
10:47:00 Junek Kryštof DKP1212 2008986 C H10
10:47:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C D35K
10:48:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B H14
10:49:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 A D14
10:49:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H12
10:51:00 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C D12
10:51:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H45L
10:54:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B H14
10:55:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H60
10:55:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B H12
10:56:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16
10:57:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C D12
11:01:00 Procházková Jana DKP8052 8042126 C D35L
11:01:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C D16
11:02:00 Procházka Vít DKP0711 8648614 B H16
11:03:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C H21L
11:03:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14
11:05:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C D35K
11:06:00 Řehořek Jan DKP7303 2181928 C H45L
11:07:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C D35L
11:07:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 B D16
11:08:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H16
11:09:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C D12
11:09:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C H14
11:13:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D35L
11:15:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14
11:16:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10F
11:18:00 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C D12
11:19:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C D35L
11:20:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2134276 C H16
11:21:00 Novák Adam DKP0924 8154985 B H14
11:23:00 Havlíková Barbora DKP8551 8454037 C D35K
11:23:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
11:24:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C D12
11:26:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B H16
11:27:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C H14
11:28:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B D14
11:31:00 Rippel Nikolas DKP1403 8066793 C H10F
11:32:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H16
11:32:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 C H21K
11:33:00 Havlík Patrik DKP0819 8014555 C H14
11:34:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35L
11:34:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C D45K
11:37:00 Žižkovský Daniel DKP1304 2086455 C H10F
11:38:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16
11:39:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C H14
11:40:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H12
11:45:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H14
11:46:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B D16
11:47:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H16
11:47:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C H35L
11:49:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C H12
11:50:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C H45K
11:51:00 Švarc František DKP0911 981832 C H14
11:51:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A H18
11:52:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14
11:53:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C H35L
11:57:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14
11:59:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H35L
12:00:00 Hrzinová Adéla DKP1254 232424 C D12
12:01:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D55L
12:08:00 Havlík Tomáš DKP8607 8047131 C H35L
12:15:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B D12
12:21:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Smutný Martin DLP1300 2141938 C H10
10:13:00 Smutná Markéta DLP0950 2135177 C D14
10:53:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C H35L
11:14:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H16
11:25:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C D35L
11:36:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65
11:36:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C D10
10:06:00 Lorencová Kateřina DOR1251 8089 C D10
10:10:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C D10F
10:16:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C D10F
10:16:00 Jetel Václav DOR1105 2039792 C H12
10:21:00 Haisová Anna DOR1252 2420065 C D10
10:22:00 Haisová Štěpánka DOR1453 2224532 C D10F
10:22:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B H12
10:25:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C H60
10:26:00 Lorenc Václav DOR0702 8154976 B H16
10:32:00 Dostál Václav DOR1202 8857 C H10
10:33:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14
10:44:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 C H16
10:50:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A H16
10:51:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C H14
10:53:00 Dostálová Anna DOR8250 2039814 C D35K
10:58:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C H12
10:59:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C D35K
11:01:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45K
11:07:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D45K
11:08:00 Žižková Markéta DOR7352 2104706 C D45L
11:10:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 C H12
11:11:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B H16
11:11:00 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 C D21K
11:12:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C D12
11:17:00 Havlíček Martin DOR0601 8516417 C H16
11:17:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D45L
11:23:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C H16
11:24:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45L
11:24:00 Jiras František DOR0900 2080953 B H14
11:25:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C D14
11:26:00 Los Jago DOR9801 2104700 C H21K
11:27:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H18
11:28:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16
11:31:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 B D14
11:31:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C H12
11:33:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C D12
11:33:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45L
11:37:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14
11:37:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H12
11:38:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45L
11:39:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D12
11:43:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C D14
11:43:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C H12
11:44:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45L
11:49:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D16
11:50:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C D45L
11:55:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C D16
11:55:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 B H12
11:56:00 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C H45K
12:02:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C H45K
12:14:00 Nekolný Karel DOR7602 2039799 C H45K
12:20:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C H45K
12:25:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D60
11:08:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D21K
11:13:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H55L
11:15:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21L
11:28:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C H55L
11:35:00 Fantová Kateřina EKP0256 8183070 C D21K
12:00:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Hůlka Josef FSP1104 2221462 C H12
10:07:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14
10:11:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C H10
10:17:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H16
10:18:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
10:19:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 B H12
10:20:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C H10
10:25:00 Nosek Jakub FSP1003 2260166 C H12
10:32:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B H16
10:34:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D18
10:39:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A H14
10:42:00 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 C D12
10:47:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C H35L
10:54:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21L
11:04:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B D16
11:05:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H35L
11:06:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C H35K
11:08:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8116721 C D35K
11:16:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 B D16
11:16:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55L
11:31:00 Knýbelová Lucie FSP7955 2221478 C D35L
11:31:00 Svobodová Julie FSP0651 2221470 C D16
11:33:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B H18
11:35:00 Brdička Tomáš FSP0710 2029174 C H16
11:35:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C H35L
11:37:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C D35L
11:41:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H55K
11:43:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B D16
11:46:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C D35L
11:46:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55L
11:48:00 Klimeš Vincent FSP0808 2029197 C H14
11:54:00 Knýbel Pavel FSP7602 51854 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C H16
10:46:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H60
11:34:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C H12
12:08:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pilař Jiří JES0800 2115736 C H14
11:17:00 Pilařová Kateřina JES8450 2115735 C D35K
11:25:00 Špatenka Ondřej JES1100 605927464 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C D10
10:03:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45L
10:13:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 C D18
10:15:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C H45L
10:17:00 Bína Richard KAM1205 2213799 C H10
10:18:00 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C D10
10:21:00 Fuchsová Barbora KAM1153 2221442 C D12
10:23:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D35K
10:24:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C D10
10:26:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10
10:27:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C D12
10:28:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D14
10:29:00 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C D45L
10:30:00 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C D10
10:37:00 Štěpánková Julie KAM0458 8004047 C D18
10:38:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10
10:40:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B H12
10:45:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45L
10:45:00 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C H14
10:48:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 B D12
10:50:00 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C D35K
10:51:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21L
10:51:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C D21L
10:52:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14
11:03:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C D21L
11:09:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21L
11:10:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D16
11:12:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21L
11:13:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B H12
11:14:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C D35K
11:18:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H18
11:19:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12
11:22:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14
11:26:00 Dobyáš Petr KAM7802 2039199 C H35L
11:34:00 Fuchs Vojtěch KAM1301 2221472 C H10F
11:36:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
11:37:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C D45K
11:41:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C H21K
12:03:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C H14
12:12:00 Vedralová Eliška KAM1052 2080911 C D12
12:18:00 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C D55K
10:39:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B H21L
10:39:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C H45L
10:43:00 Mrva Pavel KAS6000 53014 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55L
11:29:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D45L
11:31:00 Votava Petr KNC6602 8003604 C H55L
11:38:00 Votavová Žofie KNC0250 8008265 C D21K
11:53:00 Komers František KNC6800 553432 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C D60
10:12:00 Kroupová Marie KPY1150 2091542 C D12
10:19:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B D18
10:23:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D60
10:30:00 Duda František KPY4600 2103786 C H75
10:31:00 Kuptík Jonáš KPY1000 2091547 C H12
10:37:00 Plašil Eduard KPY1001 301391 C H12
10:48:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
10:50:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45L
11:00:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C D21L
11:15:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C H18
11:16:00 Hendrych Lukáš KPY1100 53731 C H12
11:21:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B H18
11:25:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55L
11:38:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H35L
11:40:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C D16
11:42:00 Vejražka David KPY0401 2801247 B H18
11:45:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:38:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Černická Anežka LBE1350 2419916 C D10F
10:08:00 Černická Barbora LBE8250 2420021 C D35K
10:09:00 NOSÁL STANISLAV LBE4600 8022665 C H75
10:18:00 Kapoun Matěj LBE0801 7210909 C H14
10:20:00 Uhlířová Lada LBE7450 218788 C D45L
10:27:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C H45L
10:45:00 Králová Helena LBE1250 1451524 C D10
10:57:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H21L
11:01:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12
11:03:00 Králová Žofie LBE1152 886288 C D12
11:03:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H35K
11:04:00 Král Jaroslav LBE1500 9201062 C H10F
11:07:00 Kapoun Jáchym LBE1002 1451523 C H12
11:10:00 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C H10F
11:14:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21K
11:25:00 Beran Matouš LBE1301 2099525 C H10F
11:36:00 Kapoun Luděk LBE0501 995813 C H18
11:41:00 Friedel Matěj LBE0702 52316 C H16
11:51:00 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C H45L
11:56:00 Bureš Šimon LBE0703 1150699 C H16
11:56:00 Marek Jan LBE6100 897390 C H35L
11:58:00 Baxová Irena LBE7951 2148217 C D35L
12:01:00 Baxová Kateřina LBE0651 2419974 C D16
12:02:00 Bureš Kamil LBE7900 232346 C H35L
12:04:00 Burešová Johana LBE0952 2213820 C D14
12:18:00 Horová Vendula LBE1050 2148216 C D12
12:20:00 Hora Michal LBE7901 2148240 C H35L
12:22:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C D14
12:30:00 Baxa David LBE0800 8045205 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Červák Jan LCE8001 8016297 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
10:08:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45L
10:35:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
10:59:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C D35K
11:14:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H35L
11:15:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75
10:12:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Izák Petr LME7800 301642 C H35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
10:30:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
10:32:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D45L
10:59:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H35L
11:00:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H21L
11:45:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D12
11:58:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35L
11:31:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45K
11:40:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35L
12:17:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65
11:45:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45L
10:41:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35K
10:46:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B D14
11:12:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65
11:14:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D21K
11:22:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D35L
11:44:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21K
11:55:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D35L
12:26:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
11:48:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Piškule František ODV1003 2143335 C H12
10:39:00 Štěpánková Linda ODV1250 2148160 C D10
10:57:00 Piškule Štěpán ODV0900 2143351 C H14
10:58:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B D14
11:10:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C D45K
11:22:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D60
10:23:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C D45L
10:37:00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C H60
10:56:00 Smolková Alena OKP6452 53567 C D45L
10:58:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D35L
11:00:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H45L
11:42:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H65
12:04:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C D35K
11:06:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D12
11:35:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C H55K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45L
10:03:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C H14
10:08:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D60
10:09:00 Komín David PGP7405 9767 C H45L
10:10:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D75
10:12:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D10
10:12:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21L
10:16:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D75
10:16:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D18
10:21:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21L
10:22:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A D18
10:26:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C D45L
10:27:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C H21L
10:28:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H60
10:29:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B H16
10:33:00 Škodová Denisa PGP1058 0 C D12
10:33:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C H21L
10:35:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45L
10:37:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 B D14
10:38:00 Bugan Matěj PGP0712 8119497 C H16
10:39:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C D12
10:41:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C D45L
10:42:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E H21L
10:43:00 Tomášková Ines PGP0960 2212049 C D14
10:47:00 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 C H16
10:54:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21L
10:58:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D45K
11:00:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B D12
11:02:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C H35L
11:02:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C D21K
11:06:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 C D21L
11:08:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H70
11:08:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35L
11:11:00 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C D35K
11:13:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D16
11:17:00 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C D21K
11:18:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21L
11:19:00 Tomášková Linda PGP0961 2212003 C D14
11:19:00 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C H55L
11:21:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B D12
11:25:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45K
11:27:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C H45L
11:30:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C H14
11:30:00 Starostová Lucie PGP1055 2151445 C D12
11:33:00 Kotecký Roman PGP4900 9002029 C H65
11:34:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A D14
11:34:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55L
11:39:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H18
11:39:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C H45L
11:41:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C D45L
11:43:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55L
11:48:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H18
11:49:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D35L
11:49:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14
11:54:00 Buganová Petra PGP1053 8119419 C D12
11:59:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B H16
12:04:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C H12
12:05:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C H35L
12:05:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C H45K
12:06:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C D12
12:07:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B D14
12:09:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14
12:12:00 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C H45L
12:13:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D14
12:17:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H35L
12:18:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45L
12:24:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 R D21L
11:22:00 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C H10F
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Čechmánek Václav PVP0600 8005434 C H16
11:23:00 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C H21K
11:49:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C D55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B D14
10:04:00 Silovská Natálie RIC1452 2148223 C D10F
10:09:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C H21L
10:11:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C D35K
10:23:00 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C H10
10:24:00 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C D12
10:27:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C D10
10:28:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D18
10:29:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C H10
10:34:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B H12
10:45:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H21L
11:01:00 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C H10F
11:10:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C D35L
11:12:00 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C H18
11:12:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45L
11:13:00 Čevela Marek RIC1300 2039997 C H10F
11:14:00 Rožková Petra RIC7575 8660563 C D45L
11:17:00 Silovský Tomáš RIC8001 8667534 C H35L
11:18:00 Rožek David RIC7403 1111550 C H45L
11:19:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C D16
11:20:00 Smítka Vít RIC0307 2073692 C H21K
11:27:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D12
11:34:00 Vařeková Marianna RIC0760 8109332 C D16
11:35:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C D45L
11:47:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45L
12:02:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 C H16
12:08:00 Smítka Jiří RIC0711 2096246 C H16
12:09:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C H45L
12:11:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H35L
12:15:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 C H14
12:15:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C H45L
12:19:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C H45L
10:20:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35K
10:22:00 Krátká Linda ROU0851 8662285 B D14
10:27:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C H75
10:32:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C D35K
10:35:00 Heller Jakub ROU0702 2080840 C H16
10:38:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D35K
10:49:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H60
10:57:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45L
11:04:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14
11:04:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B H12
11:30:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H18
11:41:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35L
11:52:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16
12:06:00 Černý Michal ROU7505 8076611 C H45L
12:27:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Homuta Eliáš ROZ1201 2224778 C H10
11:09:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21L
11:15:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21L
11:18:00 Homuta Jan ROZ8200 0 H35K
11:28:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D35L
11:53:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D45L
12:03:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45L
10:24:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H75
10:31:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60
10:32:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C D65
10:33:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75
10:38:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
10:40:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60
10:50:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C H35L
10:52:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D35L
11:02:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C H70
11:04:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35L
11:06:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H65
11:11:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H35L
11:14:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H70
11:29:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35L
11:30:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C H45L
11:50:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C H21K
11:52:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55L
11:58:00 Vrabcová Jindra SCP6151 51570 C D55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Kazda František SJC1201 2020719 C H10
11:07:00 Kazda Albert SJC1401 2114994 C H10F
11:12:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21L
11:13:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D45K
12:14:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C H80
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Hill Radka SLA8450 2039170 C D35K
10:33:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H45L
10:39:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H75
10:55:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D45K
11:05:00 Beran František SLA0700 8075984 B H16
11:16:00 Čechová Radka SLA7550 436427 C D45K
11:29:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16
11:40:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C D14
11:42:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45L
11:48:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
10:26:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Poláková Lenka SOP0151 8656721 C D21K
11:32:00 Procházková Marie SOP9551 8667516 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C D10F
10:28:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H12
10:56:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Junková Petra STH7451 220254 C D45K
11:50:00 Junek Petr STH7801 9090 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D12
10:10:00 Sedlář Prokop TAP1106 8076650 C H12
10:14:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H16
10:19:00 Axon Amelie TAP0959 2222800 C D14
10:20:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C H16
10:24:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C H14
10:25:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C D14
10:30:00 Valach Marek TAP9703 442844 C H21L
10:34:00 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C D14
10:44:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
10:45:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C D12
10:46:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 C H12
10:52:00 Novák Denis TAP1007 2260330 C H12
10:53:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 B H16
10:55:00 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C D16
11:02:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D35K
11:10:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D14
11:20:00 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C D35K
11:20:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45L
11:24:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H65
11:26:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C D45L
11:28:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B H12
11:32:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D45L
11:32:00 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C H35L
11:42:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12
11:43:00 Jirousová Eva TAP7653 442878 C D45K
11:46:00 Doleček David TAP1107 2181933 C H12
11:50:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H16
11:51:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
11:52:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C H12
11:58:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B D16
11:59:00 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C H45K
12:00:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14
12:01:00 Sotonová Jitka TAP7950 2420031 C D35L
12:06:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 B H14
12:10:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B D14
12:12:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14
12:24:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Táborský Ondřej TJN5605 8250 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D75
10:29:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D65
10:36:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H75
10:48:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C D21L
11:05:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21K
11:29:00 Krausová Martina TJP9350 53512 C D21K
11:35:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21K
11:40:00 Prylová Pavla TJP7550 2069042 C D45K
12:00:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14
10:10:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D18
10:14:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C D60
10:16:00 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C D14
10:18:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C H21L
10:25:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D18
10:26:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D35K
10:30:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14
10:34:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60
10:36:00 Reichlová Šárka VSP1250 2148132 C D10
10:36:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H45L
10:42:00 Mrázová Lucie VSP1251 0 C D10
10:44:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D65
10:47:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45L
10:48:00 Kučera Jan VSP7302 8196070 C H45L
10:54:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12
10:55:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14
10:59:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45L
11:01:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14
11:04:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D45K
11:05:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45L
11:06:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B H14
11:07:00 Kuiper Jana Simona VSP0953 2219008 C D14
11:12:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14
11:13:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B D14
11:15:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C H45L
11:18:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14
11:22:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D16
11:23:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45L
11:24:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A H18
11:29:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21K
11:30:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C H65
11:42:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14
11:43:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D35L
11:48:00 Rodová Anežka VSP1152 8108842 C D12
11:54:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H14
11:55:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55L
11:57:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C H18
11:57:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 C D12
11:57:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H45L
11:58:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H12
12:03:00 Öner Eda VSP1154 2181317 C D12
12:04:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hamrle Jindřich ZVO0804 2135187 C H14
10:06:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B H14
10:12:00 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C H14
10:14:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45L
10:15:00 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 C D12
10:23:00 Neubauer René ZVO0704 2019229 C H16
10:25:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C D10F
10:36:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 C D12
10:52:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H60
10:53:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45L
11:15:00 Sodomková Nikola ZVO1054 2031364 C D12
11:16:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14
11:17:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C H21K
11:19:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45K
11:36:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2212737 C H14
11:37:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B D16
11:44:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B H16
11:46:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14
11:47:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C H21K
11:51:00 Truhlářová Dora ZVO1053 2222822 C D12
11:52:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35L
11:53:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H16
11:54:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C H18
11:55:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C D14
12:01:00 Fišerová Emma ZVO0956 2083401 C D14
12:09:00 Kulhavá Eliška ZVO1151 2019240 C D12
12:16:00 Sedmerová Nela ZVO0955 2135178 C D14
12:21:00 Vidičková Jasefína ZVO1152 2222823 C D12

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:03 Vakant 0 Vakant H80
10:19 Vakant 0 Vakant D75
10:22 Vakant 0 Vakant D75
10:28 Vakant 0 Vakant D10F
10:31 Vakant 0 Vakant D10F
10:32 Vakant 0 Vakant D60
10:34 Vakant 0 Vakant D10F
10:35 Vakant 0 Vakant D60
10:37 Vakant 0 Vakant D10F
10:40 Vakant 0 Vakant D10F
10:40 Vakant 0 Vakant D18
10:41 Vakant 0 Vakant D55K
10:42 Vakant 0 Vakant H75
10:43 Vakant 0 Vakant D10F
10:43 Vakant 0 Vakant D18
10:44 Vakant 0 Vakant D55K
10:45 Vakant 0 Vakant H75
10:46 Vakant 0 Vakant D10F
10:48 Vakant 0 Vakant D10
10:49 Vakant 0 Vakant D10F
10:50 Vakant 0 Vakant H10
10:51 Vakant 0 Vakant D10
10:52 Vakant 0 Vakant D10F
10:53 Vakant 0 Vakant D65
10:53 Vakant 0 Vakant H10
10:55 Vakant 0 Vakant D35L
10:55 Vakant 0 Vakant D10F
10:56 Vakant 0 Vakant D65
10:58 Vakant 0 Vakant H60
10:58 Vakant 0 Vakant D10F
11:01 Vakant 0 Vakant H60
11:17 Vakant 0 Vakant H70
11:20 Vakant 0 Vakant H70
11:21 Vakant 0 Vakant H35K
11:21 Vakant 0 Vakant D21L
11:24 Vakant 0 Vakant H21L
11:24 Vakant 0 Vakant H35K
11:24 Vakant 0 Vakant D21L
11:26 Vakant 0 Vakant D35K
11:27 Vakant 0 Vakant H21L
11:29 Vakant 0 Vakant D35K
11:37 Vakant 0 Vakant H55L
11:40 Vakant 0 Vakant H10F
11:40 Vakant 0 Vakant H55L
11:41 Vakant 0 Vakant D21K
11:43 Vakant 0 Vakant H10F
11:44 Vakant 0 Vakant D21K
11:44 Vakant 0 Vakant H55K
11:46 Vakant 0 Vakant D45K
11:46 Vakant 0 Vakant H10F
11:47 Vakant 0 Vakant H55K
11:49 Vakant 0 Vakant D45K
11:49 Vakant 0 Vakant H10F
11:52 Vakant 0 Vakant H10F
11:53 Vakant 0 Vakant H21K
11:55 Vakant 0 Vakant H10F
11:56 Vakant 0 Vakant D45L
11:56 Vakant 0 Vakant H21K
11:58 Vakant 0 Vakant H10F
11:59 Vakant 0 Vakant D45L
12:00 Vakant 0 Vakant H18
12:01 Vakant 0 Vakant H10F
12:01 Vakant 0 Vakant H12
12:02 Vakant 0 Vakant D45L
12:03 Vakant 0 Vakant H65
12:03 Vakant 0 Vakant H18
12:04 Vakant 0 Vakant H10F
12:04 Vakant 0 Vakant D16
12:05 Vakant 0 Vakant H16
12:07 Vakant 0 Vakant H10F
12:07 Vakant 0 Vakant D16
12:07 Vakant 0 Vakant H12
12:09 Vakant 0 Vakant H65
12:10 Vakant 0 Vakant D35L
12:10 Vakant 0 Vakant H10F
12:11 Vakant 0 Vakant H16
12:12 Vakant 0 Vakant H65
12:13 Vakant 0 Vakant H10F
12:21 Vakant 0 Vakant H45L
12:23 Vakant 0 Vakant H35L
12:24 Vakant 0 Vakant D12
12:26 Vakant 0 Vakant H35L
12:27 Vakant 0 Vakant D12
12:27 Vakant 0 Vakant H45L
12:28 Vakant 0 Vakant D14
12:29 Vakant 0 Vakant H45K
12:31 Vakant 0 Vakant D14
12:32 Vakant 0 Vakant H45K
12:33 Vakant 0 Vakant H14
12:34 Vakant 0 Vakant D14
12:36 Vakant 0 Vakant H14
12:39 Vakant 0 Vakant H14
11:57 Ditrych Pavel 0010001 64718 Thun H65
12:23 Polan Miroslav 0030001 0 Spartak Praha 4 H45K
11:09 Večerka Daniel 0070001 7002605 NoWay H45L
10:30 Koten Petr 0100001 2001999 Kotenklub H45L
11:25 Petřinová Vendula 0110004 2148109 Petřinovi D16
11:21 Král Lukáš 0130001 2143372 Králíci H45L
11:19 Salgueiro Antonio 0150001 515029 Salgueiro H10F
11:20 Hrdličková Jana 0160001 8107771 KK Slavia Praha D21K
10:57 Veljačiková Hana 0190001 8016313 bez klubu D21L