Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Praha 13
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
100doolky, Na Trávě
Ředitel závodu:
Novák Přemysl - R2
Hlavní rozhodčí:
Klement David - R3
Stavitel tratí:
Škáchová Magdalena - R3, Novák Přemysl - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Sysel Ondřej, Pašek František
Kluby:
003     002     004     010     011     012     017     018     019     020     021     022     024     026     027     JBM     001     33D     016     BOR     CEP     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     CHC     CHT     JIL     JJN     KAM     KAS     KNC     KON     KPY     KRL     KRN     KSH     KYL     LBE     LCE     LIT     LLI     LOU     LPM     LPU     LTP     LTU     MFP     MKP     MLA     MOV     ODV     OKP     PCB     PGP     PHK     PLU     PTE     RBK     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SLA     SLP     SNA     SOB     SPC     SSU     STB     TAP     TBM     TEH     TJN     TJP     TUR     TZL     UVP     VIP     VLI     VPM     VRL     VSP     ZBM     ZBP     ZTC     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 Boros Kitti 0030001 8636778 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Juklíček David 0020001 8149895 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Odehnal Jakub 0040001 52932 T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Lenka Doubek Brennerov 0100001 2091545 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Veverková Radka 0110002 2771914 D35
16:16:00 Veverka Jan 0110001 2102695 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Hejsek Jakub 0120001 2419967 T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Malá Martina 0170001 2148228 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Šnejdarová Miroslava 0180001 2420046 T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pelcová Michaela 0190001 1420236 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pelc Michal 0200001 1421291 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Janečková Markéta 0210002 8033270 T2
15:30:00 Janeček Petr 0210001 8226347 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Vydrová Terezie 0220001 2083398 T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Motejzík Petr 0240001 2127562 H45
16:33:00 Motejzík Prokop 0240002 2039171 H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kralovanská Denisa 0260001 2083410 T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:09:00 Dungl Martin 0270001 2083397 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:08:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 August Olga 0010001 7207909 T2
16:53:00 Claudius Sven 0010002 7207908 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 Staňková Veronika 33D9150 504644 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Gábor Anita 0160001 8400405 D35
15:43:00 Gábor Jószef 0160002 8668986 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Šákrová Šárka BOR9051 8160186 C D21
15:30:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C T4
15:30:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C T4
16:00:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C D21
16:21:00 Kábrt Filip BOR7901 51473 C H21
16:24:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21
16:57:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C H45
17:01:00 Šákr Vít BOR9301 8270693 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 D35
16:45:00 Pilař František CEP0900 7300820 H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:02:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kohout Zdeněk DKL7200 2116190 C T2
15:31:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C H35
15:34:00 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C D35
15:36:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C H35
15:44:00 Václavíková Stela DKL0852 0 C D14
16:17:00 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C D55
16:24:00 Kohout Václav DKL0101 8008284 C H21
16:26:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45
16:34:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B H14
16:39:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H14
16:56:00 Fujan Sláva DKL4800 8516253 C H65
17:04:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C H12
15:32:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H12
15:32:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14
15:34:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B D14
15:36:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C H12
15:38:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C H12
15:39:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A D14
15:42:00 Izdná Petra DKP8051 2103714 C D35
15:46:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C D14
15:47:00 Vydra Jonáš DKP1113 2181335 C H12
15:49:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H12
15:52:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C H12
15:55:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B H12
15:59:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10
16:01:00 Rippel Nikolas DKP1403 8066793 C H10
16:02:00 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B D12
16:03:00 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C H10
16:04:00 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C D12
16:05:00 Junek Kryštof DKP1212 8680407 C H10
16:05:00 Dobal David DKP1015 2086454 C H12
16:08:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C H10
16:10:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C D14
16:14:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C D12
16:15:00 Duda Wiktor DKP1303 8332288 C H10
16:18:00 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C D12
16:18:00 Karban Štěpán DKP1313 8119529 C H10
16:22:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H16
16:25:00 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C D12
16:25:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14
16:26:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16
16:28:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B H16
16:28:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D12
16:29:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14
16:31:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14
16:34:00 Izdná Helena DKP1351 2222797 C D10
16:34:00 Vydra Lukáš DKP7001 2181310 C H45
16:35:00 Tomešová Stella DKP1160 330608 C D12
16:38:00 Junek Matouš DKP0817 8670826 B H14
16:38:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C D10
16:40:00 Karbanová Laura DKP1951 2212734 D10
16:42:00 Engel Adam DKP0910 8047223 B H14
16:42:00 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C D10
16:44:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C D10
16:46:00 Faltusová Julie DKP1260 2083382 C D10
16:47:00 Šmíd František DKP0821 8328685 C H14
16:48:00 Malá Lucia DKP1357 2221456 C D10
16:49:00 Švarc František DKP0911 981832 C H14
16:49:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C H45
16:50:00 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C D10
16:55:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14
16:57:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B H14
16:59:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H14
17:01:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C H14
17:04:00 Havlík Patrik DKP0819 8014555 C H14
17:06:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Halfar Matyáš DLP1100 2060227 C H12
16:25:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H16
16:45:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H45
16:55:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Llobet Adria DOB9201 2000555 C T2
15:59:00 Netíková Martina DOB9350 7229 C D21
16:33:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:48:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Szárszoi Ondrej DOR7405 2131196 T2
15:30:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C T4
15:30:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C T4
15:30:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C T4
15:30:00 Košťáková Anna DOR0957 7008092 C D14
15:42:00 Chmelík Petr DOR8100 8154972 C H35
15:42:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14
15:46:00 Košťáková Petra DOR8151 7008105 C D35
15:46:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C H12
15:48:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 B H12
15:53:00 Műller Robin DOR1304 2151380 C H10
15:54:00 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 C D21
15:54:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C H12
15:54:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14
16:00:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C D14
16:02:00 Műller Filip DOR1303 2151384 C H10
16:02:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H12
16:05:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B D21
16:10:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D12
16:22:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45
16:22:00 Košťáková Emma DOR1155 2224513 C D12
16:24:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45
16:31:00 Žižková Markéta DOR7352 2104706 C D45
16:33:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2058502 C H16
16:35:00 Hošek Ondřej DOR0606 2039783 C H16
16:47:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C D45
16:50:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D16
16:51:00 Janda Pavel DOR7600 8109410 C H45
16:55:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C D16
16:55:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C H45
16:57:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H55
16:59:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45
17:00:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:39:00 Bémová Ivana EKP7453 361968 C D35
15:39:00 Bém Robert EKP7703 2144060 C H35
15:40:00 Fantová Kateřina EKP0256 8183070 C D21
15:42:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21
15:52:00 Nováková Lenka EKP8062 8660580 C D35
16:18:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21
16:35:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C H45
16:37:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14
15:41:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H35
15:47:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C D35
15:51:00 Nitsch Ondřej FSP1000 889669 C H12
15:55:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C D35
16:06:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 B H12
16:07:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21
16:07:00 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C H10
16:19:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55
16:20:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21
16:43:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21
16:55:00 Šimek Tomáš FSP6304 8014442 C H55
16:59:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D18
17:01:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55
17:01:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H65
17:09:00 Wald František FSP5300 8033205 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C H35
16:03:00 Brodský Matěj HCE1100 1417258 C H12
16:04:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10
16:23:00 Hradil Martin HCE0600 1398989 C H16
16:31:00 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C H16
16:35:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C H21
16:25:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C H21
16:46:00 Mimrová Kateřina CHC0658 8006071 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21
16:29:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 C H21
15:58:00 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C D21
15:56:00 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C D21
17:00:00 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C T2
15:37:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B H12
15:46:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C H35
15:49:00 Mišeková Martina KAM7851 8107712 C D35
15:50:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14
15:53:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12
15:54:00 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C D35
15:57:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21
16:01:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21
16:02:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14
16:03:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C D12
16:04:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C H12
16:07:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C D12
16:07:00 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 C H12
16:12:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D14
16:13:00 Šafková Petra KAM6650 51278 C D55
16:14:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10
16:15:00 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C D21
16:20:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10
16:23:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R H21
16:26:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
16:30:00 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C D10
16:32:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D45
16:32:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C D10
16:33:00 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B D12
16:34:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21
16:36:00 Křemen Štěpán KAM9804 7005177 C H21
16:37:00 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C H14
16:41:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C D45
16:43:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H45
16:45:00 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C D10
16:48:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C D45
16:49:00 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C D10
16:52:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45
16:54:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45
16:56:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B H14
16:56:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C H45
16:58:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21
16:58:00 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C H45
17:00:00 Čížik Marek KAM7501 8154982 C H45
17:06:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H18
17:06:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C H55
17:07:00 Valnoha Marek KAM0805 2213817 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:02:00 Mrva Pavel KAS6000 53014 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:25:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C D21
16:32:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21
17:08:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Škrabalová Šárka KON9888 8039983 C D21
16:59:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:39:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H21
15:42:00 Procházková Zuzana KPY8650 8107703 C D21
15:51:00 Kohl Ondřej KPY8600 8119578 C H21
15:54:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H21
15:56:00 Hendrych Lukáš KPY1100 52678 C H12
16:14:00 Freyová Michaela KPY6050 8137506 C D55
16:29:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45
16:32:00 Nedas Dušan KPY7701 7210815 C H45
16:53:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C H55
17:08:00 Vejražka David KPY0401 2801247 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Hanáková Marta KRL7151 8008295 C T2
15:30:00 Hanák Martin KRL6701 808293 C T2
15:30:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C T4
15:30:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C T4
15:31:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C H12
15:35:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H12
15:55:00 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B D14
16:04:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B D14
16:23:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 B D12
16:24:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H16
16:43:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003638 B D16
16:52:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:19:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21
16:52:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:50:00 Škrabálek Jan KYL7000 8162880 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12
15:47:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H35
15:53:00 Šimon Jakub LBE8801 8648554 C H21
16:10:00 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C H10
17:07:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Dékány Pavla LCE9052 8006767 C D21
16:06:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 R H21
16:12:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C D21
16:37:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C D45
16:33:00 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C H45
16:40:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H21
16:42:00 Macek Jiří LIT8401 8445317 C H21
17:09:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:41:00 Hendrich Matyáš LOU1003 2419975 C H12
15:55:00 Brabec Diviš LOU1500 2067243 C H10
15:57:00 Hendrich Jáchym LOU1301 2219012 C H10
16:12:00 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C H10
16:14:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D14
16:17:00 Dušková Tereza LOU1054 2143359 C D12
16:19:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
16:21:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D12
16:31:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H45
16:41:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
16:45:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D45
17:03:00 Brabec Tomáš LOU8400 8109333 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Parula Egon LPM1000 8107721 B H12
15:35:00 Šafránková Eliška LPM0953 0 B D14
15:48:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C H21
16:02:00 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C D21
16:50:00 Doubek Petr LPU7720 2035729 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C H21
16:28:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H45
16:42:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C T4
15:45:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D35
15:51:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D21
15:48:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21
15:55:00 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H21
16:15:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C D55
17:06:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:44:00 Reichl Tomáš MKP0100 8042118 C H21
16:37:00 Suchanová Nela MKP1351 2260141 C D10
16:54:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C H55
16:59:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H55
17:04:00 Reichl Michal MKP6402 8200021 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C H21
17:05:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H55
17:05:00 Fišák Jan MLA4401 2181940 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Diener Herbert MOV4101 51374 C T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52891 C T2
15:30:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C T4
15:41:00 Svobodová Ema ODV0951 8196064 C D14
15:58:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C D14
16:08:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C D12
16:36:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C D45
16:36:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Hošek Lubomír PCB6101 8676101 C H35
16:22:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D65
15:37:00 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C D21
15:37:00 Sysel Ondřej PGP8302 8005117 C H21
15:38:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A D14
15:39:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D21
15:40:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B D14
15:41:00 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C D21
15:41:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21
15:42:00 Černý Dominik PGP1104 2151452 C H12
15:44:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21
15:46:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21
15:50:00 Slavíková Silvie PGP9751 8482105 C D21
15:50:00 Dlouhá Marta PGP7858 8116795 C D35
15:56:00 Komín David PGP7405 8116739 C H21
15:58:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C D21
15:58:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21
16:02:00 Hýbl Lukáš PGP7504 8116702 C H21
16:07:00 Čermáková Kristýna PGP9154 53007 C D21
16:09:00 Kožinová Zuzana PGP9650 8140906 C D21
16:10:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21
16:11:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C D21
16:13:00 Škarková Kateřina PGP9955 8420721 C D21
16:16:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D55
16:17:00 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C H21
16:18:00 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C D55
16:21:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H16
16:22:00 Košárková Iva PGP8155 8656627 C D21
16:23:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D45
16:24:00 Všetečková Dora PGP1060 2419930 C D12
16:26:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C H14
16:26:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45
16:27:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21
16:27:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C D45
16:28:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C H14
16:29:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C D45
16:29:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B D12
16:30:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B H16
16:32:00 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B D12
16:34:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B D12
16:36:00 Šmídová Barbora PGP1056 9893 C D12
16:39:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C D10
16:41:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C H21
16:41:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H45
16:43:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C D10
16:44:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21
16:45:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D16
16:46:00 Toman Viktor PGP9305 8140923 C H21
16:47:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C H45
16:49:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C H21
16:51:00 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C H21
16:52:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
16:54:00 Černý Jakub PGP0906 2221455 C H14
16:54:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H21
16:58:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H14
16:58:00 Slavík Viktor PGP6300 8005122 C H55
17:00:00 Buzek Martin PGP8401 8005129 C H21
17:02:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C H21
17:07:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 8454048 B H18
17:10:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H18
17:10:00 Kotecký Roman PGP4900 9002029 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C T4
15:52:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 R D21
16:20:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D45
16:21:00 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C H10
16:40:00 Kos Michal PHK6803 2073747 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Matyšková Kristýna PLU1050 2090864 C T2
15:30:00 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C T2
15:49:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:44:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:49:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C D35
15:37:00 Silovský Tomáš RIC8001 8667534 C H35
15:45:00 Benc Jiří RIC8002 1459070 C H35
15:50:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H21
15:57:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B H12
16:09:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B D14
16:09:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C H10
16:16:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C D14
16:16:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D12
16:34:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 C H16
16:36:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C D10
16:40:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45
16:48:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C D16
16:53:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 C H14
17:01:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D18
17:02:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45
17:03:00 Pelantová Martina RIC0550 8226419 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:51:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14
16:19:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C H21
16:44:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C H45
16:53:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T4
15:53:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D21
15:59:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B H12
16:03:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H21
16:06:00 Vaňková Barbora ROZ0959 2039125 B D14
16:10:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D21
16:16:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21
16:18:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21
16:30:00 Juhaszová Tereza ROZ1151 8004735 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C H35
15:33:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35
15:35:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H35
15:40:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H35
15:48:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D35
15:52:00 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C H21
16:04:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H21
16:31:00 Tesařová Frida SCP1351 2127559 C D10
16:38:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45
16:59:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H65
17:04:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C H21
15:47:00 Paclík Roman SHK7801 8105252 C H21
16:54:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A D16
16:55:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C H21
16:57:00 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C H21
17:02:00 Andrlová Lea SHK0463 8660534 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 C H35
15:34:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35
15:35:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C D35
15:36:00 Špicarová Andrea SJC9450 7106922 C D21
15:36:00 Špicar Petr SJC8801 8158158 C H21
15:43:00 Ticháček Radek SJC7801 8170578 C H21
15:44:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C H12
15:51:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35
15:54:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C H10
15:56:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C H10
16:11:00 Kazda Albert SJC1401 2114994 C H10
16:13:00 Kazda František SJC1201 2020719 C H10
16:17:00 Drobník Tadeáš SJC1301 1985821 C H10
16:38:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45
16:44:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C T2
16:00:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C H21
16:12:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H21
16:21:00 Straková Jana SLA7251 331076 C D45
16:27:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:56:00 Fišer Jan SNA9302 2420009 C H21
17:01:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C T4
15:30:00 Kolaříková Marie SOB7850 7983 C T4
16:39:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:41:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C D35
15:53:00 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C D14
15:59:00 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 C D12
16:11:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D14
16:11:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C H21
16:47:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:01:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 C D21
16:20:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55
16:56:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H12
15:44:00 Kučerková Romana STB8196 8119540 C D35
15:47:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C D21
16:46:00 Kubecová Jana STB7399 8119537 C D45
16:51:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C D10
17:03:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H12
15:36:00 Axon Amelie TAP0959 2222800 C D14
15:39:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C H12
15:45:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C D14
15:50:00 Sedlář Prokop TAP1106 8076650 C H12
15:52:00 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C H10
15:52:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2181339 C D14
15:58:00 Ouhrabka Vít TAP1002 8022695 C H12
15:59:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D14
16:00:00 Nešporová Nora TAP1153 2181289 C D12
16:00:00 Hora Karel TAP1302 2181931 C H10
16:00:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B H12
16:05:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C D12
16:06:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
16:09:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 8328655 B D12
16:11:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12
16:13:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B D14
16:13:00 Mikovcová Lucie TAP1057 2181288 C D12
16:15:00 Horová Adéla TAP1058 2181304 C D12
16:16:00 Hanč Marek TAP1402 981811 C H10
16:19:00 Rypáček Radim TAP1303 8008303 C H10
16:20:00 Rypáčková Šárka TAP1155 8014509 C D12
16:27:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C H16
16:29:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H16
16:30:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14
16:32:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C H14
16:33:00 Ouhrabková Bára TAP1256 8022683 C D10
16:35:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C D45
16:35:00 Hančová Alice TAP1257 2085610 C D10
16:36:00 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C H16
16:41:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C H14
16:46:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14
16:47:00 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C D10
17:03:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C D35
15:35:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C D21
15:51:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C D21
16:30:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C H21
16:53:00 Myšková Ema TBM0759 8477377 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 C D21
16:39:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35
17:00:00 Cedrych Karel TJP5500 8226329 C H65
17:04:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:57:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C D21
15:59:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:06:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 C D21
16:07:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B D14
16:15:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21
16:17:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21
16:32:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H14
16:45:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Skobová Tereza VIP7855 7211289 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C D65
16:03:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D21
16:08:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21
16:08:00 Petr Josef VLI6300 8662714 C H21
16:14:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21
16:58:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C H65
17:03:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:56:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14
16:05:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B D14
16:44:00 Tříska Lukáš VPM0803 2082920 C H14
16:48:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H14
16:49:00 Třísková Tereza VPM0650 8516916 B D16
16:50:00 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C H14
16:52:00 Krs Jakub VPM0801 8014479 C H14
17:00:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B H14
17:02:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:39:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C D45
16:42:00 Hanuš Vladimír VRL7508 8030640 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C T2
15:33:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14
15:34:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D65
15:37:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14
15:43:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14
15:47:00 Kuiper Jana Simona VSP0953 2219008 C D14
15:48:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C H21
15:53:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D35
16:01:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H12
16:03:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B D14
16:06:00 Öner Eda VSP1154 2181317 C D12
16:12:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 C D12
16:13:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H21
16:20:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B H16
16:21:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55
16:25:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D45
16:26:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21
16:27:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14
16:27:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12
16:33:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45
16:36:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14
16:38:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C H21
16:38:00 Rodová Anežka VSP1152 8108842 C D12
16:40:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14
16:43:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C H14
16:43:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C D45
16:44:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D16
16:46:00 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C H45
16:51:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14
16:51:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C D16
16:57:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C H65
17:05:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B H14
17:07:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21
15:55:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C D21
16:35:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C T2
16:14:00 Grolichová Lucie ZBP7850 8116724 C D21
16:20:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21
16:48:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:23:00 Šiková Barbora ZTC9650 8656622 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C T4
15:57:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14
16:08:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C D14
16:15:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14
16:31:00 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 C D12
16:34:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45
16:37:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45
16:42:00 Hocková Kristýna ZVO0653 2420022 C D16
16:47:00 Hocková Jolana ZVO0654 2419979 C D16

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T4
15:30 Vakant 0 Vakant T2
15:35 Vakant 0 Vakant D65
15:48 Vakant 0 Vakant H35
15:56 Vakant 0 Vakant D35
15:57 Vakant 0 Vakant D35
16:01 Vakant 0 Vakant D14
16:01 Vakant 0 Vakant D12
16:08 Vakant 0 Vakant H12
16:09 Vakant 0 Vakant H12
16:10 Vakant 0 Vakant H12
16:17 Vakant 0 Vakant D14
16:18 Vakant 0 Vakant D14
16:22 Vakant 0 Vakant D55
16:22 Vakant 0 Vakant H10
16:23 Vakant 0 Vakant H10
16:24 Vakant 0 Vakant H10
16:26 Vakant 0 Vakant D21
16:27 Vakant 0 Vakant D21
16:29 Vakant 0 Vakant D21
16:37 Vakant 0 Vakant H16
16:37 Vakant 0 Vakant D12
16:39 Vakant 0 Vakant D12
16:40 Vakant 0 Vakant D12
16:50 Vakant 0 Vakant D45
16:51 Vakant 0 Vakant D45
16:52 Vakant 0 Vakant D10
16:53 Vakant 0 Vakant D10
16:54 Vakant 0 Vakant D10
16:56 Vakant 0 Vakant D16
17:03 Vakant 0 Vakant H45
17:04 Vakant 0 Vakant H45
17:05 Vakant 0 Vakant D18
17:05 Vakant 0 Vakant H45
17:06 Vakant 0 Vakant H21
17:07 Vakant 0 Vakant H21
17:08 Vakant 0 Vakant H14
17:08 Vakant 0 Vakant H21
17:09 Vakant 0 Vakant H14
17:09 Vakant 0 Vakant H21
17:11 Vakant 0 Vakant H18
17:11 Vakant 0 Vakant H65
16:28 Scehovičová Zuzana 305982 Neregistrovaní D21
17:05 Gajdoš Martin 2039802 Neregistrovaní H21