Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.06.2022
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Nitsch Karel - R3
Stavitel tratí:
Kužel Tomáš
JURY:
Hrdličková Ludmila, Cabrnoch Jiří, Makovský Jakub
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35L     D35K     D45L     D45K     D55L     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35K     H35L     H45L     H45K     H55L     H60     H65     H70     H75     H80     T1     T2     T3     TF    
Nahrávám data...

D10F 3.50 km, 40 m, 5 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:58:00 58 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
12:01:00 61 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:04:00 64 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 70 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
12:13:00 73 Dvořáková Anežka KNC1450 224867 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:16:00 76 Dvořáková Šarlota DKP1360 2219068 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 82 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
12:25:00 85 Datlová Anna DKL1350 995851 C KOB Kladno
12:28:00 88 Forštová Linda DOR1350 51268 C OK Dobříš
12:34:00 94 Čermáková Emílie 0180001 7003028 EEE
12:37:00 97 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C OB SK Zvole
12:40:00 100 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
12:46:00 106 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
12:49:00 109 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C OK Kamenice

D10 2.20 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:03:00 03 Ouhrabková Bára TAP1256 8022683 C KOB Tretra Praha
11:06:00 06 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
11:09:00 09 Šimůnková Kateřina RIC1251 2211462 OB Říčany
11:12:00 12 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
11:15:00 15 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 21 Mrázová Lucie VSP1251 2219002 C USK Praha
11:24:00 24 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C SK Praga
11:27:00 27 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C OK Kamenice
11:30:00 30 Řeháková Berta RIC1351 2113041 C OB Říčany
11:33:00 33 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:39:00 39 Večerková Klára DKP1452 2181307 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 42 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
11:45:00 45 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 48 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C OK Kamenice
11:51:00 51 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 57 Matoušková Edita ODV1350 2148160 C TJ Aero Odolena Voda
12:00:00 60 Kavková Valerie RIC1250 2211465 C OB Říčany
12:03:00 63 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C OK Kamenice
12:06:00 66 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 69 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
12:15:00 75 Všetečková Stela PGP1253 2420038 C SK Praga
12:18:00 78 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C Oddíl OB Kotlářka

D12 2.40 km, 45 m, 6 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:25:00 25 Brumovská Markéta 0070002 2771916 Brumíci
11:27:00 27 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 29 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
11:31:00 31 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
11:33:00 33 Borovičková Sabina KNC1152 52256 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:35:00 35 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
11:37:00 37 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
11:39:00 39 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:41:00 41 Košťáková Emma DOR1155 2224513 C OK Dobříš
11:43:00 43 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 C OB SK Zvole
11:45:00 45 Pecklová Laura DOR1150 8015304 C OK Dobříš
11:47:00 47 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C TJ Aero Odolena Voda
11:49:00 49 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C SK Moravan Louňovice
11:51:00 51 Öner Eda VSP1154 8445327 C USK Praha
11:53:00 53 Vedralová Eliška KAM1052 2080911 C OK Kamenice
11:55:00 55 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C KOB Tretra Praha
11:57:00 57 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 59 Rypáčková Šárka TAP1155 8014509 C KOB Tretra Praha
12:01:00 61 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
12:03:00 63 Sadilová Bára 0030002 0 Neregistrovaný - Šeberov
12:05:00 65 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
12:07:00 67 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00 69 Chrpová Barbora KNC1050 420407 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:11:00 71 Škodová Denisa PGP1058 8076645 C SK Praga
12:13:00 73 Rodová Anežka VSP1152 8107742 C USK Praha
12:15:00 75 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 C OB SK Zvole
12:17:00 77 Starostová Lucie PGP1055 2151445 C SK Praga
12:19:00 79 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 81 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
12:23:00 83 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
12:25:00 85 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 87 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
12:29:00 89 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
12:31:00 91 Šňupárková Barborka PGP1152 8066729 C SK Praga
12:33:00 93 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C OB Říčany
12:35:00 95 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C SK Praga
12:37:00 97 Rybecká Eliška ROZ1152 2229848 C OK Roztoky
12:39:00 99 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 Matfyz Praha
12:41:00 101 Dvořáková Alžběta DKP1172 2219066 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 103 Všetečková Dora PGP1060 2419930 C SK Praga
12:45:00 105 Juhaszová Tereza ROZ1151 8004735 C OK Roztoky
12:47:00 107 Šunková Sára LOU1051 8328653 B SK Moravan Louňovice
12:49:00 109 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
12:51:00 111 Mrázková Berta PGP1155 771771 B SK Praga
12:53:00 113 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B SK Moravan Louňovice
12:55:00 115 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B OK Kamenice
12:57:00 117 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
12:59:00 119 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B SK Praga
13:01:00 121 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 123 Řepková Anna PGP1052 2134299 B SK Praga
13:05:00 125 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 B KOB Tretra Praha
13:07:00 127 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B SK Praga
13:09:00 129 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice

D14 3.00 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:25:00 25 Bouřová Natálie RIC0854 2131200 C OB Říčany
11:28:00 28 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 31 Votruba Hana TAP0855 2181309 C KOB Tretra Praha
11:34:00 34 Forstereviczová Julie DOR0850 2067311 C OK Dobříš
11:37:00 37 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C OB SK Zvole
11:40:00 40 Košťáková Anna DOR0957 7008092 C OK Dobříš
11:43:00 43 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
11:46:00 46 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C OB Říčany
11:49:00 49 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
11:52:00 52 Kuiper Jana Simona VSP0953 2219008 C USK Praha
11:55:00 55 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:58:00 58 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
12:01:00 61 Stará Žofie FSP0851 2029171 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:04:00 64 Líznerová Anna LOU0855 0 C SK Moravan Louňovice
12:07:00 67 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C TJ Aero Odolena Voda
12:10:00 70 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 73 Píšová Tereza PDY0850 2102697 C Běhej Poděbrady
12:16:00 76 Fišerová Emma ZVO0956 2083401 C OB SK Zvole
12:19:00 79 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
12:22:00 82 Nedbalová Klára MFP0850 232648 Matfyz Praha
12:25:00 85 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C KOB Tretra Praha
12:28:00 88 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:31:00 91 Matoušková Sára ODV0855 2420054 C TJ Aero Odolena Voda
12:34:00 94 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
12:37:00 97 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
12:40:00 100 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
12:43:00 103 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
12:46:00 106 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 B SK Praga
12:49:00 109 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B USK Praha
12:52:00 112 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
12:55:00 115 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
12:58:00 118 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 B OK Dobříš
13:01:00 121 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:04:00 124 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 127 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
13:10:00 130 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 A Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 133 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B OB SK Zvole
13:16:00 136 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
13:19:00 139 Šunková Berta LOU0850 8032776 B SK Moravan Louňovice
13:22:00 142 Vaňková Barbora ROZ0959 8196045 B OK Roztoky
13:25:00 145 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B SK Praga
13:28:00 148 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
13:31:00 151 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
13:34:00 154 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
13:37:00 157 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B KOB Tretra Praha
13:40:00 160 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
13:43:00 163 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany

D16 4.60 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:05:00 65 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 68 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C USK Praha
12:11:00 71 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:14:00 74 Forštová Ema DOR0658 2073745 C OK Dobříš
12:17:00 77 Baxová Kateřina LBE0651 2419974 C TJ Lokomotiva Beroun
12:20:00 80 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
12:23:00 83 Pecháčková Barbora DKP0762 2000559 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 86 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C TJ Hostivice
12:29:00 89 Švábová Alžběta TAP0657 2000545 C KOB Tretra Praha
12:32:00 92 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:35:00 95 Křečková Apolena KAM0755 682648 C OK Kamenice
12:38:00 98 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C OB Říčany
12:41:00 101 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B KOB Tretra Praha
12:44:00 104 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
12:47:00 107 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 110 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
12:53:00 113 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:56:00 116 Večerková Ema DKP0657 2419952 B Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 119 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
13:02:00 122 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
13:05:00 125 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:08:00 128 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
13:11:00 131 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:14:00 134 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
13:17:00 137 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
13:20:00 140 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
13:23:00 143 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
13:26:00 146 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
13:29:00 149 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
13:32:00 152 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany
13:35:00 155 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice

D18 5.90 km, 135 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:09:00 09 Volná Hana RIC0555 2148201 C OB Říčany
11:21:00 21 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:27:00 27 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B KOB Kladno
11:33:00 33 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
11:39:00 39 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:45:00 45 Pelantová Martina RIC0550 8226419 B OB Říčany
11:51:00 51 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
11:57:00 57 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
12:03:00 63 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga

D20 6.50 km, 190 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
11:04:00 04 Rousová Lucie DKL0251 8667952 A KOB Kladno

D21L 7.90 km, 215 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:19:00 79 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
12:23:00 83 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:27:00 87 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 91 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:35:00 95 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:39:00 99 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:43:00 103 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
12:47:00 107 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
12:51:00 111 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C SK Praga
12:55:00 115 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:59:00 119 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
13:03:00 123 Rollier Monika PHK8051 8680379 R OK 99 Hradec Králové
13:07:00 127 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
13:11:00 131 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
13:15:00 135 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 139 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
13:23:00 143 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice

D21K 5.90 km, 135 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:15:00 75 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 81 Straková Veronika SLA0051 219276 C SKOB Slaný
12:27:00 87 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C TJ Sokol Troja
12:33:00 93 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:39:00 99 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
12:51:00 111 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
12:57:00 117 Svobodová Kristýna PDY9150 2115746 C Běhej Poděbrady
13:03:00 123 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
13:09:00 129 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 135 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
13:27:00 147 Kotrčová Lenka PDY9350 8183166 C Běhej Poděbrady
13:33:00 153 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
13:39:00 159 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka
13:45:00 165 Kožíšková Jana EKP8750 2133907 VŠTJ Ekonom Praha
13:51:00 171 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
14:03:00 183 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka

D35L 6.10 km, 175 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:47:00 47 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:51:00 51 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
11:55:00 55 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 59 Blahůtová Klára MKP8150 2260150 C SK Meteor Kačerov
12:03:00 63 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
12:07:00 67 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 71 Králová Michaela MFP7959 51835 Matfyz Praha
12:15:00 75 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
12:19:00 79 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
12:23:00 83 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
12:31:00 91 Kuklová Jana TJP8750 51328 C TJ Sokol Troja
12:35:00 95 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
12:39:00 99 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
12:43:00 103 Sotonová Jitka TAP7950 2420031 C KOB Tretra Praha
12:47:00 107 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:51:00 111 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C KOB Tretra Praha
12:55:00 115 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 119 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
13:03:00 123 Havlíková Barbora DKP8551 8454037 C Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 127 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
13:15:00 135 Voleská Alice KAM8050 2051530 C OK Kamenice
13:19:00 139 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
13:23:00 143 Košťáková Petra DOR8151 7008105 C OK Dobříš
13:27:00 147 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
13:31:00 151 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
13:35:00 155 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
13:39:00 159 Šichová Jaroslava DLP8052 8113495 C OOB TJ Dukla Praha
13:43:00 163 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
13:47:00 167 Baxová Irena LBE7951 2148217 C TJ Lokomotiva Beroun
13:51:00 171 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D35K 4.30 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:13:00 13 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
11:16:00 16 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
11:19:00 19 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
11:22:00 22 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C SK Praga
11:25:00 25 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
11:28:00 28 Janečková Markéta DKP8151 8033270 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 31 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
11:34:00 34 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 Čepíci
11:40:00 40 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
11:43:00 43 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
11:46:00 46 Kučerová Barbora HCE8650 2021835 C TJ Hostivice
11:49:00 49 Červená Lenka DKP8252 2213796 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 52 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C SPORTICUS team
11:55:00 55 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
11:58:00 58 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C OK Dobříš
12:01:00 61 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 67 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:10:00 70 Jindrová Klára PDY8051 2219009 C Běhej Poděbrady
12:16:00 76 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
12:19:00 79 Kondělková Radka 0190001 9757 OB
12:22:00 82 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
12:25:00 85 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 88 Grimmerová Mariana RIC8051 2800318 C OB Říčany
12:34:00 94 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
13:52:00 172 Hüblová Kateřina FSP7750 2000593 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:58:00 178 Knýbelová Lucie FSP7955 2221478 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D45L 4.70 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:41:00 41 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
11:44:00 44 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:47:00 47 Ellederová Zdenka TAP7755 2801022 C KOB Tretra Praha
11:50:00 50 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:53:00 53 Slavíčková Renata FSP7551 2212735 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 56 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
11:59:00 59 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
12:02:00 62 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
12:05:00 65 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
12:08:00 68 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
12:14:00 74 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
12:17:00 77 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C KOB Tretra Praha
12:20:00 80 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
12:23:00 83 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
12:26:00 86 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
12:29:00 89 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
12:32:00 92 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
12:35:00 95 Klinkerová Jitka ROZ6450 8517320 C OK Roztoky
12:38:00 98 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
12:41:00 101 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C SK Praga
12:47:00 107 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
12:50:00 110 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
12:53:00 113 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
12:56:00 116 Žižková Markéta DOR7352 2104706 C OK Dobříš
12:59:00 119 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:02:00 122 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:05:00 125 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
13:08:00 128 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
13:11:00 131 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
13:14:00 134 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
13:20:00 140 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
13:23:00 143 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:26:00 146 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
13:29:00 149 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
13:32:00 152 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
13:35:00 155 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
13:38:00 158 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
13:41:00 161 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
13:44:00 164 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
13:50:00 170 Rožková Petra RIC7575 8660563 C OB Říčany
13:53:00 173 Maříková Markéta FSP7351 2029177 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D45K 3.40 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:42:00 42 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:45:00 45 Zábranská Ivana ROU7454 2069099 C SKOB Roudnice nad Labem
11:48:00 48 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
11:51:00 51 Studnickova Katarina 0060001 0 Nereg
11:54:00 54 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
11:57:00 57 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:00:00 60 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
12:03:00 63 Sadilová Jana 0170001 0 Neregistrovaný - Šeberov 2
12:09:00 69 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
12:12:00 72 Jirousová Eva TAP7653 442878 C KOB Tretra Praha
12:15:00 75 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice
12:18:00 78 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
12:21:00 81 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
12:24:00 84 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 87 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
12:30:00 90 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
12:36:00 96 Krátká Marta ROU7553 2181949 C SKOB Roudnice nad Labem

D55L 4.30 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:40:00 100 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
12:43:00 103 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C SK Praga
12:46:00 106 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:52:00 112 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:55:00 115 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
12:58:00 118 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
13:01:00 121 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:04:00 124 Červinková Jitka OKP6451 53525 C SK OK 24 Praha

D60 4.30 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:13:00 133 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
13:16:00 136 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:19:00 139 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:22:00 142 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
13:25:00 145 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 148 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
13:31:00 151 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
13:34:00 154 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
13:37:00 157 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:40:00 160 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:43:00 163 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice

D65 3.40 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:51:00 111 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
12:57:00 117 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
13:03:00 123 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:09:00 129 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
13:15:00 135 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
13:21:00 141 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha

D70 3.40 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:45:00 165 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
13:51:00 171 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering

D75 2.60 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:05:00 05 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
11:09:00 09 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
11:13:00 13 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:17:00 17 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10 2.10 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:23:00 23 Košťák Hubert DOR1305 1078109 C OK Dobříš
11:26:00 26 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C SKOB Slaný
11:29:00 29 Martinez Galicia Pablo RIC1204 2113061 C OB Říčany
11:32:00 32 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C SK Moravan Louňovice
11:35:00 35 Rypáček Radim TAP1303 8008303 C KOB Tretra Praha
11:38:00 38 Šich Jaroslav DLP1200 8076613 C OOB TJ Dukla Praha
11:41:00 41 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
11:47:00 47 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:50:00 50 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
11:53:00 53 Čevela Marek RIC1300 2039997 C OB Říčany
11:56:00 56 Červený Antonín DKP1211 2181921 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 59 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
12:02:00 62 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
12:05:00 65 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 71 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 74 Arnošt Daniel SAD1200 51648 C Sportovní akademie Dobříš
12:17:00 77 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
12:20:00 80 Bína Richard KAM1205 2213799 C OK Kamenice
12:23:00 83 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C KOB Tretra Praha
12:26:00 86 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 89 Szárszoi Eduard DOR1203 2420051 C OK Dobříš
12:35:00 95 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
12:38:00 98 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C OK Kamenice
12:41:00 101 Smítka Jan RIC1205 2085571 C OB Říčany
12:44:00 104 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:47:00 107 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
12:50:00 110 Král Eduard MFP1201 2053580 Matfyz Praha
12:53:00 113 Duda Wiktor DKP1303 2124772 C Oddíl OB Kotlářka

H10F 3.50 km, 40 m, 5 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 Pilař Jiří CEP1300 1413334 Čepíci
11:04:00 04 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
11:07:00 07 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 13 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C SKOB Roudnice nad Labem
11:16:00 16 Kosák Damián PGP1303 2800310 C SK Praga
11:19:00 19 Rollier Alexei PHK1502 0 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 25 Červenka Vojtěch SAD1301 682358 C Sportovní akademie Dobříš
11:28:00 28 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
11:31:00 31 Chrpa Martin KNC1300 52259 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:37:00 37 Hendrich Jáchym LOU1301 2219012 C SK Moravan Louňovice
11:40:00 40 Krejčík Daniel RIC1206 2060263 C OB Říčany
11:43:00 43 Skořepa Tadeáš KNC1301 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:49:00 49 Öner Efe Michael VSP1401 2115078 C USK Praha

H12 3.00 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:20:00 20 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C OK Dobříš
11:22:00 22 Sedlář Prokop TAP1106 8076650 C KOB Tretra Praha
11:24:00 24 Červenka Daniel SAD1101 52690 C Sportovní akademie Dobříš
11:26:00 26 Skořepa Matyáš KNC1102 303937 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:28:00 28 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
11:30:00 30 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 C OK Kamenice
11:32:00 32 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
11:34:00 34 Homola Šimon DKL1001 2126358 C KOB Kladno
11:36:00 36 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C OK Kamenice
11:38:00 38 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C SK Praga
11:40:00 40 Ouhrabka Vít TAP1002 8022695 C KOB Tretra Praha
11:42:00 42 Mička Timotej TJP1003 2133021 C TJ Sokol Troja
11:44:00 44 Jetel Václav DOR1105 2039792 C OK Dobříš
11:46:00 46 Datel Adam DKL1100 2148079 C KOB Kladno
11:48:00 48 Basista Tobiáš DOR1109 2058514 C OK Dobříš
11:50:00 50 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem
11:52:00 52 Hendrich Matyáš LOU1003 2419975 C SK Moravan Louňovice
11:54:00 54 Červený Jiří DKP1008 2260367 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 56 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
11:58:00 58 Špatenka Ondřej JES1100 8162897 C OK Rakovník
12:00:00 60 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
12:02:00 62 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
12:04:00 64 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C OK Kamenice
12:06:00 66 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C KOB Tretra Praha
12:08:00 68 Hůlka Josef FSP1104 2221462 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 70 Kamenický Karel TAP1105 8196049 C KOB Tretra Praha
12:12:00 72 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:14:00 74 Pinkava Jonáš FSP1102 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:16:00 76 Kapoun Jáchym LBE1002 1451523 C TJ Lokomotiva Beroun
12:18:00 78 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 80 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 82 Houdek Jakub ODV1006 2148168 C TJ Aero Odolena Voda
12:24:00 84 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 86 Svášek Filip ROZ1102 2212033 C OK Roztoky
12:28:00 88 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 B OK Dobříš
12:30:00 90 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 92 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B OK Kamenice
12:34:00 94 Bartoň Theodor FSP1100 8026639 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:36:00 96 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B OK Kamenice
12:38:00 98 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
12:40:00 100 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B OK Kamenice
12:42:00 102 Elleder Jan TAP1010 8014503 B KOB Tretra Praha
12:44:00 104 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
12:46:00 106 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B OK Roztoky
12:48:00 108 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B OK Dobříš

H14 4.80 km, 105 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Havlík Patrik DKP0819 8014555 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 32 Brabec Matěj CEP0800 2148187 Čepíci
11:34:00 34 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C OB Říčany
11:36:00 36 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
11:38:00 38 Foršt Bruno DOR0905 232208 C OK Dobříš
11:40:00 40 Švejda Jáchym ZVO0902 2212737 C OB SK Zvole
11:42:00 42 Král Samuel MFP0801 7205563 C Matfyz Praha
11:44:00 44 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C SK Praga
11:46:00 46 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
11:48:00 48 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:50:00 50 Kapoun Matěj LBE0801 7210909 C TJ Lokomotiva Beroun
11:52:00 52 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C USK Praha
11:54:00 54 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
11:56:00 56 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
11:58:00 58 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
12:00:00 60 Knop Matěj FSP0905 2029182 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 62 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 64 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C Běhej Poděbrady
12:06:00 66 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 68 Hamrle Jindřich ZVO0804 2135187 C OB SK Zvole
12:10:00 70 Pejchar Matyáš DKP0922 2260329 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 72 Slavíček David FSP0805 2029184 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:14:00 74 Šmíd František DKP0821 8328685 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 76 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
12:18:00 78 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 C OB Říčany
12:20:00 80 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C OK Kamenice
12:22:00 82 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C OB SK Zvole
12:24:00 84 Sadil Martin 0030003 8107729 Neregistrovaný - Šeberov
12:26:00 86 Pilař František CEP0900 7300820 Čepíci
12:28:00 88 Kamenický Pavel TAP0909 2134256 B KOB Tretra Praha
12:30:00 90 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B OK Dobříš
12:32:00 92 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B USK Praha
12:34:00 94 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 96 Peckl Kryštof DOR0806 8016300 B OK Dobříš
12:38:00 98 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:40:00 100 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 102 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
12:44:00 104 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 106 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
12:48:00 108 Fibír Jakub FSP0900 2081385 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:50:00 110 Sotona Filip TAP0914 2084997 B KOB Tretra Praha
12:52:00 112 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 114 Matys Ondřej DOR0803 8226363 B OK Dobříš
12:56:00 116 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
12:58:00 118 Jiras František DOR0900 2080953 B OK Dobříš
13:00:00 120 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
13:02:00 122 Porsch Jan DOR0904 2111612 B OK Dobříš
13:04:00 124 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
13:06:00 126 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B OK Kamenice
13:08:00 128 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
13:10:00 130 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
13:12:00 132 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
13:14:00 134 Vozábal David PGP0904 2129227 B SK Praga
13:16:00 136 Baxa David LBE0800 8045205 B TJ Lokomotiva Beroun
13:18:00 138 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga

H16 6.40 km, 195 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:28:00 28 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
11:32:00 32 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
11:36:00 36 Neubauer René ZVO0704 2019229 C OB SK Zvole
11:40:00 40 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
11:44:00 44 Brabec Vojtěch CEP0600 2148153 Čepíci
11:48:00 48 Vaníček Viktor JES0602 7210315 C OK Rakovník
11:52:00 52 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C KOB Tretra Praha
11:56:00 56 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C TJ Hostivice
12:00:00 60 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 64 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C KOB Tretra Praha
12:08:00 68 Pelant Jan RIC0700 8109330 C OB Říčany
12:12:00 72 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
12:16:00 76 Smítka Jiří RIC0711 2096246 C OB Říčany
12:20:00 80 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C KOB Tretra Praha
12:24:00 84 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
12:28:00 88 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 C SK Praga
12:32:00 92 Hejcman Jaroslav ROU0704 2300216 C SKOB Roudnice nad Labem
12:36:00 96 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 C OB Říčany
12:40:00 100 Heller Jakub ROU0702 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem
12:44:00 104 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 108 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:52:00 112 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
12:56:00 116 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 120 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B SK Praga
13:04:00 124 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B OB SK Zvole
13:08:00 128 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
13:12:00 132 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
13:16:00 136 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
13:20:00 140 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:24:00 144 Weiss Hugo DKP0725 2211630 B Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 148 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
13:32:00 152 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
13:36:00 156 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš

H18 8.20 km, 265 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:36:00 36 Forsterevicz Ondřej DOR0509 2045302 C OK Dobříš
11:39:00 39 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
11:42:00 42 Valenta Martin KPY0507 8328664 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:45:00 45 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
11:48:00 48 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C USK Praha
11:51:00 51 Kapoun Luděk LBE0501 995812 C TJ Lokomotiva Beroun
11:54:00 54 Hřivna Ondřej PGP0505 9877 C SK Praga
11:57:00 57 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C OB Říčany
12:00:00 60 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:03:00 63 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:06:00 66 Jiras Jan DOR0505 2042521 B OK Dobříš
12:09:00 69 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:12:00 72 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:15:00 75 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
12:18:00 78 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:21:00 81 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha

H21L 11.00 km, 305 m, 21 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:52:00 52 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:55:00 55 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:58:00 58 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
12:01:00 61 Kozák Petr KAM6501 8226383 C OK Kamenice
12:04:00 64 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:07:00 67 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
12:10:00 70 Valach Marek TAP9703 442844 C KOB Tretra Praha
12:13:00 73 Borák Michal EKP8304 8016307 C VŠTJ Ekonom Praha
12:16:00 76 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:19:00 79 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:22:00 82 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
12:25:00 85 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C OK Jihlava
12:28:00 88 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
12:31:00 91 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
12:34:00 94 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
12:37:00 97 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
12:40:00 100 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
12:43:00 103 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
12:46:00 106 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
12:49:00 109 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
12:52:00 112 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 115 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
12:58:00 118 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C OK Doksy
13:01:00 121 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
13:04:00 124 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. brněnská
13:07:00 127 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 130 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
13:13:00 133 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
13:16:00 136 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 139 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
13:22:00 142 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
13:25:00 145 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 148 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
13:31:00 151 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
13:34:00 154 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:37:00 157 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
13:40:00 160 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
13:43:00 163 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R Sportcentrum Jičín
13:46:00 166 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové

H21K 8.20 km, 265 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:30:00 90 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
12:33:00 93 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:36:00 96 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
12:39:00 99 Laštovička Martin 0110001 2126347 Ekonom Praha Outdoor
12:42:00 102 Maška Marek MKP8800 2260119 SK Meteor Kačerov
12:45:00 105 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice

H35K 5.90 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:11:00 71 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
12:14:00 74 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
12:17:00 77 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
12:20:00 80 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
12:23:00 83 Michalík Bohumil ZVO8002 2419954 C OB SK Zvole
12:26:00 86 Doležal Jan PGP8400 53008 C SK Praga
12:29:00 89 Břízek Petr LOU8000 2143409 C SK Moravan Louňovice
12:32:00 92 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
12:35:00 95 Burgr Richard MKP8402 336744 C SK Meteor Kačerov
12:38:00 98 Kelnar Martin ODV8600 2148159 C TJ Aero Odolena Voda
12:41:00 101 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H35L 8.60 km, 205 m, 18 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:06:00 06 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 12 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:18:00 18 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
11:24:00 24 Neškudla Jan KAM8000 8105248 C OK Kamenice
11:30:00 30 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C SK Praga
11:36:00 36 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:42:00 42 Havlík Tomáš DKP8607 8047131 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 48 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
11:54:00 54 Blahůt Jan MKP8100 2260163 C SK Meteor Kačerov
12:00:00 60 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
12:06:00 66 Palaščak Ján 0230001 7003034 Gumídci
12:12:00 72 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
12:18:00 78 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
12:24:00 84 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
12:30:00 90 Pelikán Tomáš KAM8200 2420069 C OK Kamenice
12:36:00 96 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
12:42:00 102 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 108 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
12:54:00 114 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
13:00:00 120 Janeček Petr DKP7905 8226347 C Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 126 Šťovíček Jan DVP7703 981810 C DVP ORIENTATION
13:12:00 132 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
13:18:00 138 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:24:00 144 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C KOB Tretra Praha
13:30:00 150 Všetečka MIchal 0130001 899164 NER - Všetečka - Tigi-Shu
13:36:00 156 Hübl Karel FSP7802 2102821 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:42:00 162 Dobyáš Petr KAM7802 2039199 C OK Kamenice
13:48:00 168 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H45L 7.60 km, 185 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Pilař Marek CEP7700 2800223 Čepíci
11:32:00 32 Vydra Lukáš DKP7001 2181310 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 34 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
11:36:00 36 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:38:00 38 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
11:40:00 40 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
11:42:00 42 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:44:00 44 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:46:00 46 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
11:48:00 48 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:50:00 50 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 52 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 54 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
11:56:00 56 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
11:58:00 58 Pelant Michal RIC7400 8033236 C OB Říčany
12:00:00 60 Píchal Jan VSP5202 51742 C USK Praha
12:02:00 62 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
12:04:00 64 Sadil Milan 0030001 232350 Neregistrovaný - Šeberov
12:06:00 66 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
12:08:00 68 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 70 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
12:12:00 72 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
12:14:00 74 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
12:16:00 76 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
12:18:00 78 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 80 Bílý Milan JES7001 8648598 C OK Rakovník
12:22:00 82 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 84 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C OB Říčany
12:26:00 86 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 88 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
12:30:00 90 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:32:00 92 Kouřimský Jan SLA7200 8107710 SKOB Slaný
12:34:00 94 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
12:36:00 96 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
12:38:00 98 Polan Miroslav ZVO6802 2152933 C OB SK Zvole
12:40:00 100 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
12:42:00 102 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C OK Kamenice
12:44:00 104 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 106 Vaníček Petr JES7500 8808 OK Rakovník
12:48:00 108 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C KOB Tretra Praha
12:50:00 110 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
12:52:00 112 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:54:00 114 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
12:56:00 116 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:58:00 118 Kučera Jan VSP7302 8196070 C USK Praha
13:00:00 120 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
13:02:00 122 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
13:04:00 124 Gutak Mykhaylo 0150001 8071309 Azymut
13:06:00 126 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
13:08:00 128 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
13:10:00 130 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
13:12:00 132 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
13:14:00 134 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
13:16:00 136 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
13:18:00 138 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
13:20:00 140 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
13:22:00 142 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
13:24:00 144 Paulů Robert CEP7301 2135166 Čepíci
13:26:00 146 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
13:28:00 148 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
13:30:00 150 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
13:32:00 152 Večerka Daniel 0120001 7002605 NoWay
13:34:00 154 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C SK Praga
13:36:00 156 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
13:38:00 158 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
13:40:00 160 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
13:42:00 162 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C TJ Lokomotiva Beroun
13:44:00 164 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
13:46:00 166 Rod Jan VSP7423 8196080 C USK Praha
13:48:00 168 Knýbel Pavel FSP7602 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H45K 4.70 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:52:00 52 Brumovský Martin 0070001 2229843 Brumíci
11:55:00 55 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C OK Dobříš
11:58:00 58 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
12:01:00 61 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
12:04:00 64 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
12:07:00 67 Votruba Ondřej 0010001 2224137 neregistrovaný
12:10:00 70 Nedas Dušan KPY7701 8580 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:13:00 73 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
12:16:00 76 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 79 Hamrle Jindřich ZVO7403 2135186 C OB SK Zvole
12:22:00 82 Čížik Marek KAM7501 8154982 C OK Kamenice
12:25:00 85 Popjuk Viktor 0240001 515077 Radotín
12:28:00 88 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice

H55L 5.90 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:53:00 113 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
12:56:00 116 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:59:00 119 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
13:02:00 122 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:05:00 125 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:08:00 128 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
13:11:00 131 Mrva Pavel KAS6000 53014 C KOB Kamenický Šenov

H60 5.90 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:23:00 143 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C SK Praga
13:26:00 146 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
13:29:00 149 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
13:32:00 152 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
13:35:00 155 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
13:38:00 158 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
13:41:00 161 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:44:00 164 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
13:47:00 167 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
13:50:00 170 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha

H65 4.70 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:40:00 100 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
12:43:00 103 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:46:00 106 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK Meteor Kačerov
12:49:00 109 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C SK Praga
12:52:00 112 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:55:00 115 Neumann Zbyněk PGP5303 51579 C SK Praga
12:58:00 118 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
13:01:00 121 Adrián Petr EKP5600 8627106 VŠTJ Ekonom Praha
13:04:00 124 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
13:07:00 127 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
13:10:00 130 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
13:13:00 133 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
13:16:00 136 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
13:19:00 139 Minchev Ivan MFP5700 51769 C Matfyz Praha
13:22:00 142 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
13:25:00 145 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
13:28:00 148 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
13:31:00 151 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
13:34:00 154 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja

H70 4.70 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:49:00 169 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:52:00 172 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
13:55:00 175 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
13:58:00 178 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha

H75 3.10 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:13:00 73 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
12:19:00 79 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
12:25:00 85 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:31:00 91 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:37:00 97 NOSÁL STANISLAV LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
12:43:00 103 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:49:00 109 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha

H80 3.10 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:13:00 133 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
13:19:00 139 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
13:25:00 145 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný

T1 3.00 km, 55 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C KOB Tretra Praha
11:00:00 00 Hejsek Jakub 0020001 2419967 NER - Hejsek
11:00:00 00 Kalousová Kamila 0050004 0 ABC
11:00:00 00 Michalíková Jana ZVO8051 2222799 C OB SK Zvole
11:00:00 00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:00:00 00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C KOB Kladno
11:00:00 00 Semík Jakub VSP0000 446363 C USK Praha
11:00:00 00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
11:00:00 00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C SK OK 24 Praha
11:00:00 00 Vosáhlová Veronika RIC8654 7229483 C OB Říčany

T2 4.00 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Basista Tomáš DOR7803 2050498 C OK Dobříš
11:00:00 00 Beneš Jan DKL9800 8008306 C KOB Kladno
11:00:00 00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha
11:00:00 00 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
11:00:00 00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
11:00:00 00 Hruška Peter 0220001 2125321 Neregistrovaní Hruškovi
11:00:00 00 Kalous Kevin 0050002 0 ABC
11:00:00 00 Kalous Danny 0050003 0 ABC
11:00:00 00 Kopecká Jitka 0080002 0 Dezorientovaní
11:00:00 00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
11:00:00 00 Malá Martina 0160002 2148228 Tučňáci OB
11:00:00 00 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C OK Kamenice
11:00:00 00 Pohlová Petra TAP7758 9527 C KOB Tretra Praha
11:00:00 00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
11:00:00 00 Sierov Eduard 0090001 2099503 ZVO
11:00:00 00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 00 Špatenka Šťepán JES7800 7207882 OK Rakovník
11:00:00 00 Švejda Karel 0200001 2219022 Zvole
11:00:00 00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole
11:00:00 00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
11:00:00 00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 00 Tučný Jan 0160001 2131195 Tučňáci OB
11:00:00 00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 00 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C SKOB Slaný
11:00:00 00 Vaňková Alice ROZ7950 2229813 C OK Roztoky
11:00:00 00 Večerková Daniela 0120002 2039145 NoWay
11:00:00 00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš

T3 6.00 km, 170 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
11:00:00 00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
11:00:00 00 Duda František DKP8107 8028883 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 00 Dvořák Petr DKP8005 2219062 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 00 Hroch Tomáš 0210001 1421293 hroši
11:00:00 00 Chadimová Julie KPY0751 2091542 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 00 Jurkiewicz Patrik SCP7800 7260025 C OK Sparta Praha
11:00:00 00 Kala Šimon 0100001 0 Kalův soukromý klub
11:00:00 00 Kalous David 0050001 0 ABC
11:00:00 00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C OB Říčany
11:00:00 00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
11:00:00 00 Krejčík Jan RIC8003 2073690 OB Říčany
11:00:00 00 Malá Lenka SVS9050 2129212 C Orientklub Vsetín
11:00:00 00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 00 Malý Jakub SVS9100 2129248 C Orientklub Vsetín
11:00:00 00 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 00 Matyšková Kristýna PLU1050 2090864 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C OB SK Zvole
11:00:00 00 Mordačík Michal KAM7803 8410805 C OK Kamenice
11:00:00 00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
11:00:00 00 Pokorná Tereza KPY0552 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 00 Silný Ondřej PHK7906 7008098 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C OB Říčany
11:00:00 00 Topič Jiří LOU7800 2029200 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 00 Vilt Lukáš 0040001 0 -
11:00:00 00 Vojtěchovský Martin 0080001 2419918 Dezorientovaní
11:00:00 00 Zapletal Jan 0250001 0 4

TF 3.50 km, 40 m, 5 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Šťovíček David DVP1601 2214526 C DVP ORIENTATION
11:00:00 00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
11:00:00 00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha
11:00:00 00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
11:00:00 00 Blahůtová Žofie MKP1150 2260152 C SK Meteor Kačerov
11:00:00 00 Brdičková Jana FSP1250 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 00 Dudová Marta DKP1555 8332288 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 00 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C Běhej Poděbrady
11:00:00 00 Chromec Filip DKP1305 2219083 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 00 Král Maxmilián MFP1501 2144098 Matfyz Praha
11:00:00 00 Mička Damián 0140001 2800365 NNN
11:00:00 00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 00 Paulů Max CEP1100 2148212 Čepíci
11:00:00 00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
11:00:00 00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
11:00:00 00 Pinkava Adam FSP1400 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 00 Pinkr Lukáš HCE1700 51541 C TJ Hostivice
11:00:00 00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C OK Sparta Praha
11:00:00 00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C OK Kamenice
11:00:00 00 Šich Jan DLP1500 2181292 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 00 Špatenka Martin JES1300 237000 OK Rakovník