Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2022
Místo konání:
Louka u obce Pohoří
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Ředitel závodu:
Neškudla Jan
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Boris - R3
Stavitel tratí:
Glonek Jakub - R3
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35L     D35K     D45L     D45K     D55L     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35K     H35L     H45L     H45K     H55L     H55K     H60     H65     H70     H75     T2     T3     T4     TF     Z1     Z2    
Nahrávám data...

D10 2.10 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Králová Helena LBE1250 52974 C TJ Lokomotiva Beroun
10:21:00 Reichelová Šárka VSP1250 2148132 C USK Praha
10:31:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
10:36:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 Matoušková Edita ODV1350 2211636 C TJ Aero Odolena Voda
10:46:00 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:51:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
10:56:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C OK Kamenice
11:01:00 Řeháková Berta RIC1351 2113041 C OB Říčany
11:06:00 Mrázová Lucie VSP1251 2219002 C USK Praha
11:11:00 Šimůnková Kateřina RIC1251 2211462 OB Říčany
11:16:00 Všetečková Stela PGP1253 2420038 C SK Praga
11:21:00 Malá Lucia DKP1357 2221456 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C SK Praga
11:31:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:41:00 Dvořáková Šarlota DKP1360 2219068 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Šimůnková Lucie 0130001 0 OB
11:51:00 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Veruňáková Žofie TAP1450 8013909 C KOB Tretra Praha
12:01:00 Izdná Helena DKP1351 2222797 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C SK Praga
12:11:00 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Schindlerová Beáta PGP1353 2152838 C SK Praga

D10F 1.90 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Výborná Barbora DKP1358 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 Kabáth Karolína Ida LOU1351 232005 C SK Moravan Louňovice
10:19:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
10:27:00 Sankotová Sára KAM1458 2211507 C OK Kamenice
10:35:00 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
10:43:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
10:51:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
10:59:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
11:07:00 Křížová Elen KAM1550 2090857 C OK Kamenice
11:15:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
11:23:00 Heczková Anna DKP1362 2213798 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Zoubková Hana KAM1457 0 C OK Kamenice
11:39:00 Bartošová Natálie VSP1450 8200095 C USK Praha
11:47:00 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C KOB Tretra Praha
11:55:00 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C OK Kamenice
12:03:00 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C OB SK Zvole
12:11:00 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice

D12 2.70 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
10:05:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B SK Praga
10:08:00 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 B OB SK Zvole
10:11:00 Fuchsová Barbora KAM1153 2221442 C OK Kamenice
10:14:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
10:17:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
10:20:00 Pecklová Laura DOR1150 8015304 C OK Dobříš
10:23:00 Králová Žofie LBE1152 981803 C TJ Lokomotiva Beroun
10:26:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:29:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 B OK Dobříš
10:32:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C Matfyz Praha
10:35:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
10:41:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
10:44:00 Matúšová Kristína PGP1153 2044882 C SK Praga
10:47:00 Benešová Ludmila FSP1151 2029157 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:50:00 Bašusová Olga KAM1250 7260005 C OK Kamenice
10:53:00 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:56:00 Öner Eda VSP1154 8445327 C USK Praha
10:59:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 B KOB Tretra Praha
11:02:00 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C OB Říčany
11:05:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 B OB SK Zvole
11:08:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B SK Moravan Louňovice
11:11:00 Všetečková Dora PGP1060 2419930 C SK Praga
11:14:00 Neškudlová Anna KAM1152 2152859 C OK Kamenice
11:17:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B SK Praga
11:20:00 Tomešová Stella DKP1160 330608 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C OK Kamenice
11:26:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
11:32:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 B KOB Tretra Praha
11:35:00 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:38:00 Čechová Jolana DKP1173 2219077 C Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Brumovská Markéta TAP1061 2771916 C KOB Tretra Praha
11:44:00 Dvořáková Alžběta DKP1172 2219066 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Truhlářová Dora ZVO1053 2099503 C OB SK Zvole
11:50:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 B SK Praga
11:53:00 Mordačíková Eva KAM1156 8042116 C OK Kamenice
11:56:00 Škodová Denisa PGP1058 8076645 B SK Praga
11:59:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
12:02:00 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B OK Kamenice
12:05:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B SK Moravan Louňovice
12:08:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 Mrázková Berta PGP1155 771771 B SK Praga
12:14:00 Tomešová Evelína DKP1168 2102071 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
12:20:00 Břešťanová Karla DKP1169 0 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 B USK Praha
12:26:00 Starostová Lucie PGP1055 2151445 C SK Praga
12:29:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
12:32:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 B OK Dobříš
12:35:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice

D14 3.90 km, 140 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
10:03:00 Matoušková Sára ODV0855 2420054 C TJ Aero Odolena Voda
10:06:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C OB Říčany
10:09:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B OB SK Zvole
10:12:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
10:15:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
10:18:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B SK Moravan Louňovice
10:21:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 Bouřová Natálie RIC0854 2131200 C OB Říčany
10:27:00 Tomášková Linda PGP0961 2212003 C SK Praga
10:30:00 Vaňková Barbora ROZ0959 8196045 B OK Roztoky
10:33:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
10:36:00 Tomášková Ines PGP0960 2212049 C SK Praga
10:39:00 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C TJ Aero Odolena Voda
10:48:00 Kuiper Jana Simona VSP0953 2219008 C USK Praha
10:51:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:54:00 Starková Bára MKP0952 2260143 SK Meteor Kačerov
10:57:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Fišerová Emma ZVO0956 2083401 C OB SK Zvole
11:03:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C SK Meteor Kačerov
11:06:00 Buchtová Hana PGP0965 2001967 C SK Praga
11:09:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
11:12:00 Sedmerová Nela ZVO0955 2135178 C OB SK Zvole
11:15:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 B Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
11:24:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
11:27:00 Kuglerová Anna ROZ0956 0 C OK Roztoky
11:30:00 Votruba Hana TAP0855 2181309 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
11:36:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
11:39:00 Břízková Anna LOU0851 8107757 C SK Moravan Louňovice
11:42:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
11:48:00 Blahůtová Alžběta MKP0951 2260152 C SK Meteor Kačerov
11:51:00 Líznerová Anna LOU0855 2143387 C SK Moravan Louňovice
11:54:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Schuhmeierová Alena ROZ0952 2420033 C OK Roztoky
12:03:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
12:06:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 B SK Praga
12:09:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
12:12:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
12:15:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
12:18:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C OB SK Zvole
12:21:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
12:24:00 Burešová Johana LBE0952 2213820 C TJ Lokomotiva Beroun
12:27:00 Nedbalová Klára MFP0850 232648 Matfyz Praha
12:30:00 Volešová Edita TAP0960 2222806 C KOB Tretra Praha
12:33:00 Svatá Lucie PGP0952 8076032 C SK Praga
12:36:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C TJ Aero Odolena Voda
12:39:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 B OK Dobříš
12:42:00 Čelikovská Kateřina ROZ0950 2419943 C OK Roztoky
12:45:00 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C USK Praha
12:48:00 Vondrášková Kateřina KAM0858 2145641 C OK Kamenice
12:51:00 Žambochová Anežka PGP0962 0 C SK Praga
12:54:00 Bednářová Štěpánka TAP0862 2222802 C KOB Tretra Praha
12:57:00 Honzáková Nela JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:00:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
13:03:00 Benáková Natalie 0280001 2127530 Tretra Praha

D16 4.70 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C KOB Kladno
10:07:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:17:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
10:22:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:27:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 A Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
10:37:00 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
10:47:00 Lichtenbergová Zuzana KAM0757 8154977 C OK Kamenice
10:52:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C OB Říčany
10:57:00 Petřinová Vendy 0210004 2148109 Petřinovi
11:02:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
11:07:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
11:12:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
11:17:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Pangrácová Anna MFP0650 218784 C Matfyz Praha
11:32:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
11:37:00 Pecháčková Barbora DKP0762 2000559 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
11:47:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C OB Říčany
11:52:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:57:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B KOB Tretra Praha
12:02:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
12:07:00 Baxová Kateřina LBE0651 2419974 C TJ Lokomotiva Beroun

D18 5.50 km, 260 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2125341 C OB SK Zvole
11:22:00 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
11:30:00 Havlová Tereza KNC0750 8003637 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:38:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
11:46:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:54:00 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany
12:02:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
12:10:00 Pokorná Tereza KPY0552 515401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:18:00 Volná Hana RIC0555 2148201 C OB Říčany
12:26:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
12:34:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:42:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:50:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B KOB Kladno
12:58:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice

D21L 6.80 km, 380 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
11:20:00 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
11:23:00 Voltrová Alena DKP9956 7205027 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:32:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
11:35:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:38:00 Pekařová Jana TUR0252 8107724 E OOB TJ Turnov
11:41:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:44:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:50:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
11:56:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
11:59:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
12:05:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
12:14:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
12:20:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 R OK 99 Hradec Králové
12:23:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
12:26:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
12:35:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
12:38:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
12:41:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
12:44:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
12:50:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C TJ Sokol Troja
12:53:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka

D21K 4.10 km, 195 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Kovaříková Barbora 0350001 0 OB MC
11:27:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
11:39:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:45:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:51:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 C OB Říčany
11:57:00 Kožíšková Jana EKP8750 2133907 VŠTJ Ekonom Praha
12:03:00 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
12:09:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 Končická Kateřina RIC0352 8226394 C OB Říčany
12:21:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
12:27:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:39:00 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:51:00 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C OK Roztoky
12:57:00 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno

D35L 5.00 km, 250 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 Knýbelová Lucie FSP7955 2221478 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:15:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
10:21:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
10:27:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
10:33:00 Andrade Milena 0030001 2081371 Terronska UTD
10:39:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Procházková Zuzana KPY8650 8107703 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:51:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C SPORTICUS team
11:03:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C OK Dobříš
11:15:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:21:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
11:27:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:33:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
11:39:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
11:45:00 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C KOB Tretra Praha
11:51:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
11:57:00 Nováková Ivana DLP8150 8063044 C OOB TJ Dukla Praha
12:03:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Baxová Irena LBE7951 2148217 C TJ Lokomotiva Beroun
12:15:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
12:21:00 Ehlerová Petra VSP7855 8047193 C USK Praha
12:27:00 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
12:33:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:39:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
12:45:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín

D35K 3.60 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Vrbová Kateřina CEP7950 2148231 Čepíci
11:38:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:43:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
11:48:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8116721 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:58:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
12:03:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
12:08:00 Izdná Petra DKP8051 2103714 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:18:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C KOB Kladno
12:23:00 Hellerová Alena ROU7850 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C SK Praga
12:33:00 Zamastilová Hana FSP8250 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Valentová Alžběta 0140001 0 DKP
12:43:00 Pinkava Anna FSP8151 2029166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:48:00 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
12:53:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:58:00 Blahůtová Klára MKP8150 2260150 C SK Meteor Kačerov

D45L 4.20 km, 220 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
10:06:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
10:10:00 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C KOB Kladno
10:14:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:18:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:22:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
10:26:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:30:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
10:34:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:38:00 Prylová Pavla TJP7550 2069042 C TJ Sokol Troja
10:42:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
10:46:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
10:54:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
10:58:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C Matfyz Praha
11:06:00 Smolková Alena OKP6452 53567 C SK OK 24 Praha
11:10:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
11:14:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:18:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:22:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
11:26:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
11:30:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
11:34:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha
11:38:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:42:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
11:46:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:50:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
11:54:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
11:58:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
12:02:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
12:06:00 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
12:10:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
12:14:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
12:18:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga

D45K 2.90 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Straková Jana SLA7251 331076 C SKOB Slaný
10:09:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:14:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:24:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
10:29:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
10:34:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
10:39:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C OB Říčany
10:44:00 Zábranská Ivana ROU7454 2069099 C SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 Heczková Jana DKP6952 2152854 Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
10:59:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C KOB Kladno
11:04:00 Ellederová Zdenka TAP7755 0 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Jirkovská Kateřina 0200001 2221454 ..
11:14:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
11:19:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C KOB Tretra Praha

D55L 3.30 km, 125 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
10:13:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:21:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:29:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:37:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:45:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:53:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
11:01:00 Kujanová Martina BZP5850 7001902 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:09:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:17:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C SK Praga

D60 2.90 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
10:10:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:20:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
10:40:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
11:00:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
11:10:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
11:20:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:40:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D65 2.70 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:09:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
12:18:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha
12:27:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
12:36:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:45:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
12:54:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice

D70 2.60 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Tovazhnianska Zhanna 0180001 2219023 ---

D75 2.40 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga
10:13:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:25:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga

H10F 2.20 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
10:08:00 Král Jaroslav LBE1500 1451524 C TJ Lokomotiva Beroun
10:13:00 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Slunčík Jakub ROZ1302 0 OK Roztoky
10:23:00 Komín Kryštof DKL1201 9767 C KOB Kladno
10:28:00 Albrecht Jiří KAM1700 515490 C OK Kamenice
10:33:00 Vaněk Petr ZBP1200 2219072 C OOB SK Zbraslav
10:38:00 Hendrich Jáchym LOU1301 2219012 C SK Moravan Louňovice
10:43:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C OK Sparta Praha
10:48:00 Veruňák Jiří TAP1700 2181321 C KOB Tretra Praha
10:53:00 Chrpa Martin KNC1300 52256 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:58:00 Nedas Jan 0250001 8580 N
11:03:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha
11:08:00 Holeček Jakub KAM1208 0 C OK Kamenice
11:13:00 Veselý Hubert PGP1402 51658 C SK Praga
11:18:00 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:23:00 Valenta Ondřej DKP1402 0 C Oddíl OB Kotlářka

H10 2.10 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C KOB Tretra Praha
10:05:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:09:00 Galuška Viktor KPY1200 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:13:00 Kazda Albert SJC1401 2114994 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C OK Kamenice
10:21:00 Beran Matouš LBE1301 2099525 C TJ Lokomotiva Beroun
10:25:00 Sankot Jakub KAM1207 2219091 C OK Kamenice
10:29:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
10:33:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
10:37:00 Čevela Marek RIC1300 2039997 C OB Říčany
10:41:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
10:45:00 Lhotský František RIC1401 2211490 C OB Říčany
10:49:00 Svoboda Vojtěch ODV1200 2211626 C TJ Aero Odolena Voda
10:53:00 Rippel Nikolas DKP1403 8066793 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C KOB Kladno
11:01:00 Fuchs Vojtěch KAM1301 2221472 C OK Kamenice
11:05:00 Doležel Adam PGP1202 2219013 C SK Praga
11:09:00 Žižkovský Daniel DKP1304 2152887 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Veselý Vilém PGP1201 2001984 C SK Praga
11:17:00 Mrázek Emil SJC1300 9900 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 Homuta Eliáš ROZ1201 2224778 C OK Roztoky
11:25:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Pračka Michal RIC1400 426373 C OB Říčany
11:37:00 Valenta Filip DKP1210 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Větvička Vojtěch 0100001 0 Větvičky
11:45:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Baxa Daniel LBE1400 0 C TJ Lokomotiva Beroun
12:01:00 Grimmer Kryštof RIC1301 2069053 C OB Říčany

H12 3.30 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 B OK Kamenice
10:19:00 Beller Štěpán DOR1005 2224528 C OK Dobříš
10:23:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B OK Roztoky
10:27:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C SKOB Slaný
10:35:00 Jetel Václav DOR1105 2039792 C OK Dobříš
10:39:00 Hendrych Lukáš KPY1100 2213770 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:43:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
10:47:00 Bartoň Theodor FSP1100 8026639 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:51:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B OK Dobříš
10:55:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
10:59:00 Vokůrka Václav ROZ1000 8047192 B OK Roztoky
11:03:00 Janda Josef KAM1007 2771967 C OK Kamenice
11:07:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
11:11:00 Kazda František SJC1201 2020719 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B OK Kamenice
11:19:00 Homola Šimon DKL1001 2126358 C KOB Kladno
11:23:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B KOB Tretra Praha
11:27:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B OK Kamenice
11:31:00 Černý Dominik PGP1104 2151452 C SK Praga
11:35:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
11:39:00 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:43:00 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 C OK Kamenice
11:47:00 Hladík Filip DKP1102 8063084 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C KOB Tretra Praha
11:55:00 Hendrich Matyáš LOU1003 2419975 C SK Moravan Louňovice
11:59:00 Doleček David TAP1107 2181933 C KOB Tretra Praha
12:03:00 Bürger Adam KAM1206 2212745 C OK Kamenice
12:07:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B OK Dobříš
12:11:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
12:15:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Kamenický Karel TAP1105 8196049 B KOB Tretra Praha
12:23:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C SKOB Slaný
12:27:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B OK Dobříš
12:31:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem
12:35:00 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C OK Kamenice
12:39:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga
12:43:00 Brandejs Hynek DKP1005 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
12:51:00 Bína Richard KAM1205 2213799 C OK Kamenice
12:55:00 Protiva Mikuláš TAP1100 2029143 C KOB Tretra Praha
12:59:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B OK Kamenice
13:03:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš

H14 4.60 km, 185 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C KOB Kladno
10:04:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
10:07:00 Peckl Kryštof DOR0806 8016300 B OK Dobříš
10:10:00 Galuška Radovan KPY0903 52678 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:13:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
10:16:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:19:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 Tomáš Kamilo ROZ0804 8008277 C OK Roztoky
10:25:00 Špalek Filip DKP0919 8024734 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Kamenický Pavel TAP0909 2134256 B KOB Tretra Praha
10:31:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
10:34:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
10:37:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
10:40:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C SK Praga
10:46:00 Cháma Ondřej PDY0902 8009524 C Běhej Poděbrady
10:49:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
10:52:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 B TJ Hostivice
10:55:00 Porsch Jan DOR0904 8137508 B OK Dobříš
10:58:00 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
11:01:00 Brabec Matěj CEP0800 2148187 Čepíci
11:04:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B USK Praha
11:07:00 Černý Jakub PGP0906 2221455 C SK Praga
11:10:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2212737 C OB SK Zvole
11:13:00 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C OK Kamenice
11:16:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C OB Říčany
11:22:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
11:25:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Valnoha Marek KAM0805 2213817 C OK Kamenice
11:31:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
11:34:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C KOB Tretra Praha
11:40:00 Pačes František KNC0801 2115704 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:43:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
11:46:00 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B OK Dobříš
11:49:00 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B OK Kamenice
11:55:00 Sotona Filip TAP0914 2084997 B KOB Tretra Praha
11:58:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B OK Kamenice
12:01:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
12:07:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C KOB Tretra Praha
12:13:00 Baxa David LBE0800 8045205 B TJ Lokomotiva Beroun
12:16:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
12:19:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem
12:22:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
12:25:00 Zamastil Juraj FSP0904 2029162 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:28:00 Pejchar Matyáš DKP0922 2086468 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Protiva Jan TAP0904 2419957 C KOB Tretra Praha
12:34:00 Fibír Jakub FSP0900 8105268 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00 Wichterle Daniel DKP0822 2075676 C Oddíl OB Kotlářka

H16 6.50 km, 365 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Pelant Jan RIC0700 8109330 C OB Říčany
10:49:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:53:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
10:57:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
11:01:00 Brabec Vojtěch CEP0600 2148153 Čepíci
11:05:00 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
11:09:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Hošek Ondřej DOR0606 2039783 C OK Dobříš
11:17:00 Hlaváček Jan ZVO0701 2116187 C OB SK Zvole
11:21:00 Jirásek Šimon ROZ0602 7949 C OK Roztoky
11:25:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
11:33:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 A Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
11:41:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Svoboda František ROZ0700 416137 C OK Roztoky
11:49:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
11:57:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:01:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
12:05:00 Bureš Šimon LBE0703 1150699 C TJ Lokomotiva Beroun
12:09:00 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C TJ Hostivice
12:13:00 Günter Vincent FSP0701 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
12:25:00 Friedel Matěj LBE0702 8017379 C TJ Lokomotiva Beroun
12:29:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 B OK Dobříš
12:33:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 B KOB Tretra Praha
12:37:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
12:41:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B SK Praga
12:45:00 Václavík Richard LOU0601 2039793 C SK Moravan Louňovice
12:49:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Neubauer René ZVO0704 2019229 C OB SK Zvole
12:57:00 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 B KOB Tretra Praha

H18 7.60 km, 415 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
10:12:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Vejražka David KPY0401 2801247 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:28:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:36:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C OB SK Zvole
10:44:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
10:52:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
11:08:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B SK Praga
11:16:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:24:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
11:32:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga

H21L 10.80 km, 485 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
10:04:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 Červák Jan LCE8001 8016297 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
10:20:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R Sportcentrum Jičín
10:24:00 Čech Vít AOP0302 8004316 E Orientační Běh Opava
10:28:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:32:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. brněnská
10:40:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
10:44:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
10:48:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:52:00 Bialožyt Marek TRI0301 2099502 A TJ TŽ Třinec
10:56:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C KOB Tretra Praha
11:04:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:08:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:12:00 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C SK Praga
11:16:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
11:20:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:24:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
11:28:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
11:32:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:36:00 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 R Západočeské sportovní centrum OB
11:40:00 Pračka Tomáš RIC7302 8116718 C OB Říčany
11:44:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 E OK 99 Hradec Králové
11:48:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
11:52:00 Klícha Martin 0150001 9510 Rafkarna IDEA Cycling Team
11:56:00 Lago Oliver VBA0301 8482066 ŠK VAZKA Bratislava
12:00:00 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 R OOB TJ Turnov
12:04:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
12:08:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
12:12:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
12:16:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
12:20:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
12:24:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
12:28:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team

H21K 6.70 km, 370 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
10:10:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
10:18:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:26:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
10:34:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C OB SK Zvole
10:42:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 C SKOB Roudnice nad Labem
10:50:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Jirásek Kryštof ROZ0101 7944 C OK Roztoky
11:06:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:14:00 Košárek Pavel PGP7107 8656666 C SK Praga
11:22:00 Borák Michal EKP8304 8016307 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 Reichl Tomáš MKP0100 995879 C SK Meteor Kačerov
11:38:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
11:46:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:54:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:02:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 C SK Studenec
12:10:00 Dvořák Petr 0350002 7203327 OB MC
12:18:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H35K 5.30 km, 250 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
10:06:00 Kabáth Petr LOU8001 2219065 C SK Moravan Louňovice
10:12:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:18:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
10:24:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C TJ Hostivice
10:30:00 Hübl Karel FSP7802 2102821 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:36:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C TJ Sokol Ptení
10:42:00 Lhotský Ondřej RIC8600 2211469 C OB Říčany
10:48:00 Blahůt Jan MKP8100 51662 C SK Meteor Kačerov
10:54:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
11:06:00 Beran Pavel 0040001 2224516 Berani
11:12:00 Kelnar Martin ODV8600 2148159 C TJ Aero Odolena Voda
11:18:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
11:24:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
11:30:00 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C TJ Hostivice
11:36:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H35L 7.90 km, 385 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Krejčík Jan RIC8003 2073690 OB Říčany
10:07:00 Nekvasil Michal DKP7501 4641 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:15:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:19:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:23:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
10:27:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
10:31:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
10:39:00 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
10:43:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
10:47:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C USK Praha
10:51:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:55:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:59:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
11:03:00 Švorc Martin DKL7100 2144087 C KOB Kladno
11:07:00 Tuček Michal DKP8202 8107706 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
11:15:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
11:19:00 Všetečka MIchal 0290001 899164 Tigi Shu
11:23:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
11:27:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C USK Praha
11:31:00 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C SK Praga
11:35:00 Dvořák Petr DKP8005 2219062 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany
11:43:00 Súkup Jaroslav PGP7900 8105281 C SK Praga
11:47:00 Szymanský Filip DKP8208 8008302 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
11:55:00 Hošek Václav DKP8000 51786 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Sajal Martin SLP7803 9005230 C OOB Slavia Praha
12:03:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:11:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Bureš Kamil LBE7900 232346 C TJ Lokomotiva Beroun
12:19:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
12:23:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka

H45L 6.00 km, 270 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pelant Michal RIC7400 8033236 C OB Říčany
10:04:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
10:07:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 2102709 C OK Roztoky
10:10:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 Kovář Libor 0050001 2039220 Dezorientovaní šneci
10:16:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C Matfyz Praha
10:19:00 Král Lukáš 0260001 1450165 Králíci
10:22:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
10:28:00 Špalek Ondřej DKP7602 8022687 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:34:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
10:37:00 Gutak Mykhaylo 0370001 8071309 bez klubu
10:40:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
10:43:00 Koten Petr 0320001 2001999 1
10:46:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C SK Praga
10:52:00 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
10:55:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
10:58:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
11:01:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný
11:07:00 Reichel Vít 0310001 2148162 BC
11:10:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
11:13:00 Knýbel Pavel FSP7602 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:16:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
11:19:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
11:22:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:25:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:28:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:31:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
11:34:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
11:37:00 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C KOB Tretra Praha
11:40:00 Černý Michal ROU7505 8105251 C SKOB Roudnice nad Labem
11:43:00 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C USK Praha
11:46:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Benak Rostislav 0280002 8663179 Tretra Praha
11:52:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
11:58:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C Matfyz Praha
12:01:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
12:04:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
12:07:00 Kalousek Jiří DKP6901 8105246 C Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
12:13:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C OB Říčany
12:16:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
12:19:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:22:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
12:25:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
12:34:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
12:40:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C OB SK Zvole
12:43:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
12:46:00 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C SK Praga

H45K 3.90 km, 160 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C KOB Tretra Praha
11:52:00 Galuška Ondřej KPY7700 2060245 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:04:00 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C OK Dobříš
12:16:00 Pastuszek Jakub VSP7500 8660551 C USK Praha
12:28:00 Votruba Ondřej 0080001 2224137 bez registrace
12:40:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C TJ Aero Odolena Voda
12:52:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav

H55L 4.40 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:12:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:24:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
12:36:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:48:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice

H55K 3.00 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:56:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš

H60 4.10 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
10:19:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
10:31:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:43:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:55:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
11:07:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 VŠTJ Ekonom Praha
11:19:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:31:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
11:43:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
11:55:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
12:19:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C SK Praga

H65 4.00 km, 150 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C SK Meteor Kačerov
11:11:00 Neumann Zbyněk PGP5303 51579 C SK Praga
11:21:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK Meteor Kačerov
11:31:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C TJ Sokol Troja
11:41:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK Meteor Kačerov
11:51:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
12:01:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:11:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
12:21:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
12:31:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
12:41:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
12:51:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
13:01:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha

H70 3.60 km, 120 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:24:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
12:36:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
12:48:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
13:00:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha

H75 3.00 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
11:05:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C OK Sparta Praha
11:17:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:29:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:41:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:53:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno

T2 2.90 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Basistová Darina DOR7856 2045317 C OK Dobříš
10:30:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
10:30:00 Haluzová Marie 0100003 0 Větvičky
10:30:00 Hejsek Jakub 0010001 2419967 nereg
10:30:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
10:30:00 Kamarádová Zdeňka 0020003 0 neregistrovaný
10:30:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
10:30:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Michalíková Jana ZVO8051 2222799 C OB SK Zvole
10:30:00 Nedas Dušan KPY7701 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 OK Dobříš
10:30:00 Pačesová Linda 0170002 7205039 6876 KNC
10:30:00 Petřinová Beáta 0210002 2148094 Petřinovi
10:30:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Schindler Václav PGP8110 2152913 C SK Praga
10:30:00 Sollier Jennifer PDY1052 0 C Běhej Poděbrady
10:30:00 Večerková Daniela 0110002 2039145 NoWay

T3 3.90 km, 140 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
10:30:00 Beneš Jan DKL9800 8008306 C KOB Kladno
10:30:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 C USK Praha
10:30:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
10:30:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
10:30:00 Brandejs Jan DKP7503 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Břízek Petr LOU8000 2143409 C SK Moravan Louňovice
10:30:00 Buchtová Iva 0050002 2419907 Dezorientovaní šneci
10:30:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C OK Dobříš
10:30:00 Grimmerová Mariana RIC8051 2800318 C OB Říčany
10:30:00 Heller Jakub ROU0702 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Hošek Daniel 0190001 0 GYMKC.cz
10:30:00 Hřebíková Radka 0240001 2080970 RAMAVI
10:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
10:30:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
10:30:00 Kamarád Tomáš 0020002 0 neregistrovaný
10:30:00 Kamarádová Zdeňka 0020001 232127 neregistrovaný
10:30:00 Korčák Marián HAV6508 232612 C OB Havířov
10:30:00 Korytář Matěj 0170001 9201322 6876 KNC
10:30:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:30:00 Králová Lucie 0260002 2143372 Králíci
10:30:00 Kralovanská Denisa 0090001 0 neregistrovaná
10:30:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:30:00 Malá Martina 0070002 2148228 Tučňáci OB
10:30:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B USK Praha
10:30:00 Mikovcová Lenka 0380002 0 Mikovcovi
10:30:00 Mrázová Pavla AOP9350 515447 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Nováček David 0340001 2220653 potenciální orienťák
10:30:00 Paukertová Martina TJP9650 53195 C TJ Sokol Troja
10:30:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
10:30:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:30:00 Petřinová Natálie 0210003 2148126 Petřinovi
10:30:00 Pohořalá Anna ROU9954 2023953 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Procházková Iveta ROU9251 53009 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
10:30:00 Šimůnková Jana 0130002 0 OB
10:30:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole
10:30:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
10:30:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C SK Moravan Louňovice
10:30:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Trejbal Lukáš 0160001 336741 Luky
10:30:00 Tučný Jan 0070001 2131195 Tučňáci OB
10:30:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 C SKOB Slaný
10:30:00 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C SKOB Slaný
10:30:00 Večerka Daniel 0110001 7002605 NoWay
10:30:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Veruňák Jiří TAP8003 8461737 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Veruňáková Petra TAP8350 8076017 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Větvička Jan 0100004 0 Větvičky
10:30:00 Vobořilová Markéta 0060001 2039125 CZAR
10:30:00 Vrabcová Jindra SCP6151 51570 C OK Sparta Praha
10:30:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
10:30:00 Žák David KPY8001 2421374 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš

T4 6.10 km, 270 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bořilová Magdaléna 0220001 682647 Týnec nad Sázavou
10:30:00 Bouda Petr 0330001 7300555 Zboudilí
10:30:00 Drašar Tomáš DKL7600 2039798 C KOB Kladno
10:30:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:30:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Jurga Václav 0360002 2800296 KNC
10:30:00 Jurga Vojtěch 0360001 2087671 KNC
10:30:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
10:30:00 Kondělková Radka 0120001 9757 OB Hostinné
10:30:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
10:30:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:30:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
10:30:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C OB SK Zvole
10:30:00 Ohnisko Jan 0390001 7200333 Canada Rangers
10:30:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
10:30:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Topič Jiří LOU7800 2029200 C SK Moravan Louňovice
10:30:00 Vaněk Tomáš 0060002 8667986 CZAR
10:30:00 Vojtěchovský Martin 0270001 2419918 Dezorientovaní

TF 2.20 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Čermáková Emílie 0300001 7003028 Jednorázový
10:30:00 Fujáček Vojtěch SJC1701 897345 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Hýblová Beáta VIP1950 7211289 C SK VIPrahlo
10:30:00 Chromec Filip DKP1305 2219083 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Kopp Daniel SLP1700 52166 C OOB Slavia Praha
10:30:00 Králová Alžběta 0260004 0 Králíci
10:30:00 Lukavcová Zuzana SMR1850 7204493 C SNS Smržovka
10:30:00 Lukavec Tomáš SMR1700 7204495 C SNS Smržovka
10:30:00 Petřinová Sára 0210001 2029183 Petřinovi
10:30:00 Pinkava Adam FSP1400 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Pinkr Lukáš HCE1700 2421379 C TJ Hostivice
10:30:00 Pražáková Eliška ZBP1550 53583 C OOB SK Zbraslav
10:30:00 Tomeš Matěj DKP1508 331606 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Uhlíková Eva SJC1650 2102082 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Vaňásková Petra ODV1152 2211656 C TJ Aero Odolena Voda
10:30:00 Větvička Antonín 0100002 0 Větvičky
10:30:00 Zamastilová Amálie FSP1350 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

Z1 2.00 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Balga Daniel DKP1700 2029191 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Balgová Aneta DKP1553 2039213 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Bartoš Martin VSP1700 8100098 C USK Praha
10:30:00 Dvořák Max ZBP1301 2111807 C OOB SK Zbraslav
10:30:00 Izdná Alžběta DKP1554 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Kupka Václav KAM1600 1600 C OK Kamenice
10:30:00 Ouhrabka Lukáš SPC1902 2031372 C SPORTICUS team
10:30:00 Třebický Vlk DKP1803 8025642 C Oddíl OB Kotlářka

Z2 2.70 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Josefína Brachtlová 0230001 887903 ZVO
10:30:00 Králová Nela 0260003 0 Králíci
10:30:00 Mikovcová Barbora 0380001 0 Mikovcovi
10:30:00 Slabá Veronika KAM0955 2421357 C OK Kamenice
10:30:00 Svatá Ivana PGP7652 2214515 C SK Praga