Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
16.10.2022
Místo konání:
Louka u obce Pohoří
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Ředitel závodu:
Neškudla Jan
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Boris - R3
Stavitel tratí:
Glonek Jakub - R3
Kluby:
AOP     BZP     CEP     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HAV     HCE     JHB     JIL     KAM     KNC     KPY     KRL     LBE     LCE     LIT     LOU     LPU     MAS     MFP     MKP     ODV     OKP     PBM     PDY     PGP     PHK     PTE     RIC     ROU     ROZ     SBK     SCP     SJC     SJH     SLA     SLP     SMR     SPC     STH     TAP     TEH     TJP     TRI     TUR     TZL     UVP     VIP     VLI     VSP     ZBP     ZTC     ZVO     VBA     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Čech Vít AOP0302 8004316 E H21L
10:30:00 Mrázová Pavla AOP9350 515447 C T3
12:12:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45L
10:30:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C T3
11:01:00 Kujanová Martina BZP5850 7001902 C D55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Brabec Matěj CEP0800 2148187 H14
11:01:00 Brabec Vojtěch CEP0600 2148153 H16
11:33:00 Vrbová Kateřina CEP7950 2148231 D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D55L
10:19:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C H60
10:37:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55L
10:53:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
12:01:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
12:54:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D65
13:00:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35K
10:01:00 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C H14
10:02:00 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C D16
10:10:00 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C D45L
10:13:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B H14
10:22:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45L
10:23:00 Komín Kryštof DKL1201 9767 C H10F
10:26:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C H21K
10:30:00 Beneš Jan DKL9800 8008306 C T3
10:30:00 Drašar Tomáš DKL7600 2039798 C T4
10:30:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D60
10:34:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H14
10:57:00 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C H10
10:59:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45K
11:00:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B H18
11:03:00 Švorc Martin DKL7100 2144087 C H35L
11:19:00 Homola Šimon DKL1001 2126358 C H12
11:22:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H45L
11:51:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35L
12:00:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C H55L
12:05:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C H75
12:18:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C D35K
12:24:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H70
12:27:00 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C D35L
12:31:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65
12:50:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B D18
12:57:00 Benešová Hana DKL0050 8113516 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21L
10:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D60
10:03:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C D35L
10:03:00 Výborná Barbora DKP1358 2086456 C D10F
10:07:00 Nekvasil Michal DKP7501 4641 C H35L
10:07:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C D16
10:12:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A H18
10:12:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21L
10:14:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C D45K
10:19:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B H14
10:21:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C D14
10:22:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C H45L
10:25:00 Špalek Filip DKP0919 8024734 C H14
10:27:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 A D16
10:27:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B H12
10:28:00 Špalek Ondřej DKP7602 8022687 C H45L
10:30:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C T2
10:30:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C T3
10:30:00 Brandejs Jan DKP7503 2095971 C T3
10:30:00 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C T3
10:30:00 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C T3
10:30:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C T3
10:30:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C T4
10:30:00 Chromec Filip DKP1305 2219083 C TF
10:30:00 Tomeš Matěj DKP1508 331606 C TF
10:30:00 Balga Daniel DKP1700 2029191 C Z1
10:30:00 Balgová Aneta DKP1553 2039213 C Z1
10:30:00 Izdná Alžběta DKP1554 0 C Z1
10:30:00 Třebický Vlk DKP1803 8025642 C Z1
10:32:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21L
10:35:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C D12
10:36:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C D10
10:39:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D35L
10:40:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C H14
10:40:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C D60
10:42:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B D14
10:46:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C D45L
10:49:00 Heczková Jana DKP6952 2152854 D45K
10:50:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 C H21K
10:51:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35L
10:53:00 Rippel Nikolas DKP1403 8066793 C H10
10:57:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D14
10:58:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C D45L
11:01:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45L
11:07:00 Tuček Michal DKP8202 8107706 C H35L
11:09:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H16
11:09:00 Žižkovský Daniel DKP1304 2152887 C H10
11:17:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C D55L
11:18:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 B D14
11:19:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C D45K
11:20:00 Tomešová Stella DKP1160 330608 C D12
11:20:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60
11:21:00 Malá Lucia DKP1357 2221456 C D10
11:22:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B D16
11:23:00 Voltrová Alena DKP9956 7205027 C D21L
11:23:00 Heczková Anna DKP1362 2213798 C D10F
11:23:00 Valenta Ondřej DKP1402 0 C H10F
11:25:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C H14
11:25:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H16
11:27:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C D21K
11:31:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C D10
11:33:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 A H16
11:34:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H14
11:35:00 Dvořák Petr DKP8005 2219062 C H35L
11:37:00 Valenta Filip DKP1210 0 C H10
11:37:00 Pecháčková Barbora DKP0762 2000559 C D16
11:38:00 Čechová Jolana DKP1173 2219077 C D12
11:41:00 Dvořáková Šarlota DKP1360 2219068 C D10
11:41:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H16
11:42:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A D14
11:44:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R D21L
11:44:00 Dvořáková Alžběta DKP1172 2219066 C D12
11:46:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C H45L
11:47:00 Szymanský Filip DKP8208 8008302 C H35L
11:47:00 Hladík Filip DKP1102 8063084 C H12
11:48:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C H55L
11:48:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C D35K
11:49:00 Novák Adam DKP0924 8154985 B H14
11:49:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16
11:49:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C H10
11:51:00 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C D10
11:52:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C H45L
11:53:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C H75
11:54:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C D14
11:55:00 Hošek Václav DKP8000 51786 C H35L
11:59:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C D21L
12:01:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14
12:01:00 Izdná Helena DKP1351 2222797 C D10
12:03:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D35L
12:07:00 Kalousek Jiří DKP6901 8105246 C H45L
12:07:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14
12:08:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A D21L
12:08:00 Izdná Petra DKP8051 2103714 C D35K
12:11:00 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C D10
12:11:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C H35L
12:14:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21L
12:14:00 Tomešová Evelína DKP1168 2102071 C D12
12:15:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H12
12:17:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H16
12:18:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21K
12:20:00 Břešťanová Karla DKP1169 0 C D12
12:23:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H35L
12:26:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B D21L
12:27:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
12:28:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H45L
12:28:00 Pejchar Matyáš DKP0922 2086468 C H14
12:34:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45L
12:37:00 Wichterle Daniel DKP0822 2075676 C H14
12:39:00 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C D21K
12:43:00 Brandejs Hynek DKP1005 2125369 C H12
12:44:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C D21L
12:45:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C D35L
12:48:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C H55L
12:49:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H16
12:53:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21L
12:57:00 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:57:00 Nováková Ivana DLP8150 8063044 C D35L
12:10:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Peckl Kryštof DOR0806 8016300 B H14
10:19:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C D10F
10:19:00 Beller Štěpán DOR1005 2224528 C H12
10:20:00 Pecklová Laura DOR1150 8015304 C D12
10:29:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45K
10:29:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 B D12
10:30:00 Basistová Darina DOR7856 2045317 C T2
10:30:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 T2
10:30:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C T3
10:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C T3
10:30:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C T3
10:30:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C T3
10:30:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C T3
10:30:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C T4
10:30:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C T4
10:35:00 Jetel Václav DOR1105 2039792 C H12
10:37:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14
10:43:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C D10F
10:43:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C H12
10:44:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18
10:51:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B H12
10:55:00 Porsch Jan DOR0904 8137508 B H14
11:09:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C D35L
11:13:00 Hošek Ondřej DOR0606 2039783 C H16
11:24:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A H18
11:26:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D45L
11:29:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C D12
11:42:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D16
11:46:00 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B H14
11:59:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C D12
12:04:00 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C H45K
12:07:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B H12
12:11:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B D21L
12:12:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14
12:14:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45L
12:21:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14
12:27:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H12
12:29:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 B H16
12:31:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45L
12:32:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 B D12
12:37:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B H16
12:39:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 B D14
13:03:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C H21K
11:07:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 H60
11:11:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H35L
11:22:00 Borák Michal EKP8304 8016307 C H21K
11:45:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21K
11:55:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C H45L
11:57:00 Kožíšková Jana EKP8750 2133907 D21K
12:09:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D21K
13:00:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Knýbelová Lucie FSP7955 2221478 C D35L
10:12:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C H35K
10:12:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B D16
10:15:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H35L
10:16:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C H14
10:18:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21K
10:28:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B H18
10:30:00 Hübl Karel FSP7802 2102821 C H35K
10:30:00 Pinkava Adam FSP1400 2090852 C TF
10:30:00 Zamastilová Amálie FSP1350 2092388 C TF
10:32:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55K
10:45:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55L
10:47:00 Benešová Ludmila FSP1151 2029157 C D12
10:47:00 Bartoň Theodor FSP1100 8026639 B H12
10:48:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C H21L
10:49:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H16
10:51:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C D14
10:53:00 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 B D12
11:13:00 Knýbel Pavel FSP7602 51854 C H45L
11:15:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14
11:17:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B D16
11:18:00 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C H10F
11:25:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C H10
11:26:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C D12
11:28:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H45L
11:29:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
11:32:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C H21L
11:35:00 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C D12
11:36:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C D10
11:39:00 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C H12
11:52:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C D16
11:53:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8116721 C D35K
11:55:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H60
11:57:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A H16
11:57:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C D14
12:03:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C H35L
12:05:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21L
12:08:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C D12
12:13:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D35K
12:13:00 Günter Vincent FSP0701 2116495 C H16
12:25:00 Zamastil Juraj FSP0904 2029162 C H14
12:33:00 Zamastilová Hana FSP8250 2090846 C D35K
12:33:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2029180 C D35L
12:34:00 Fibír Jakub FSP0900 8105268 B H14
12:34:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D18
12:43:00 Pinkava Anna FSP8151 2029166 C D35K
12:53:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Korčák Marián HAV6508 232612 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H60
10:24:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C H35K
10:30:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C T2
10:30:00 Pinkr Lukáš HCE1700 2421379 C TF
10:31:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H60
10:33:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C H10
10:41:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10
10:52:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 B H14
10:53:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D55L
11:30:00 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C H35K
12:09:00 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C H16
12:48:00 Dudová Irena HCE8250 8013859 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C D35L
11:46:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C D18
12:57:00 Honzáková Nela JHB0851 7210807 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10
10:11:00 Fuchsová Barbora KAM1153 2221442 C D12
10:15:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 B H12
10:17:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C D12
10:17:00 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C H10
10:25:00 Sankot Jakub KAM1207 2219091 C H10
10:26:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
10:27:00 Sankotová Sára KAM1458 2211507 C D10F
10:28:00 Albrecht Jiří KAM1700 515490 C H10F
10:30:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C T3
10:30:00 Kupka Václav KAM1600 1600 C Z1
10:30:00 Slabá Veronika KAM0955 2421357 C Z2
10:33:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14
10:47:00 Lichtenbergová Zuzana KAM0757 8154977 C D16
10:50:00 Bašusová Olga KAM1250 7260005 C D12
10:56:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C D10
11:01:00 Fuchs Vojtěch KAM1301 2221472 C H10
11:03:00 Janda Josef KAM1007 2771967 C H12
11:07:00 Křížová Elen KAM1550 2090857 C D10F
11:08:00 Holeček Jakub KAM1208 0 C H10F
11:13:00 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C H14
11:14:00 Neškudlová Anna KAM1152 2152859 C D12
11:15:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B H12
11:23:00 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C D12
11:24:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D14
11:27:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12
11:28:00 Valnoha Marek KAM0805 2213817 C H14
11:31:00 Zoubková Hana KAM1457 0 C D10F
11:36:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14
11:43:00 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 C H12
11:52:00 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B H14
11:53:00 Mordačíková Eva KAM1156 8042116 C D12
11:55:00 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C D10F
11:58:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B H14
12:02:00 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B D12
12:03:00 Bürger Adam KAM1206 2212745 C H12
12:11:00 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C D10F
12:35:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C D12
12:35:00 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C H12
12:41:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E D21L
12:48:00 Vondrášková Kateřina KAM0858 2145641 C D14
12:51:00 Bína Richard KAM1205 2213799 C H12
12:58:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D18
12:59:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D60
10:18:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D45L
10:46:00 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C D10
10:53:00 Chrpa Martin KNC1300 52256 C H10F
11:30:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C D60
11:30:00 Havlová Tereza KNC0750 8003637 A D18
11:36:00 Havel Josef KNC7800 420401 C H35K
11:38:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C D35K
11:40:00 Pačes František KNC0801 2115704 C H14
11:54:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C H21K
12:00:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D65
12:26:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21K
12:33:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C D21K
12:36:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C D45K
10:09:00 Galuška Viktor KPY1200 53731 C H10
10:10:00 Galuška Radovan KPY0903 52678 C H14
10:11:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H35L
10:19:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C H35L
10:20:00 Vejražka David KPY0401 2801247 B H18
10:20:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D60
10:21:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D55L
10:22:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C D16
10:30:00 Nedas Dušan KPY7701 7210815 C T2
10:30:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C T3
10:30:00 Žák David KPY8001 2421374 T3
10:31:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45L
10:39:00 Hendrych Lukáš KPY1100 2213770 C H12
10:45:00 Procházková Zuzana KPY8650 8107703 C D35L
11:14:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45L
11:16:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B H18
11:17:00 Duda František KPY4600 2103786 C H75
11:19:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H60
11:20:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
11:29:00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C D21L
11:39:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C D21K
11:40:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C D60
11:52:00 Galuška Ondřej KPY7700 2060245 C H45K
12:10:00 Pokorná Tereza KPY0552 515401 C D18
12:12:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H55L
12:42:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C T4
10:30:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Král Jaroslav LBE1500 1451524 C H10F
10:16:00 Králová Helena LBE1250 52974 C D10
10:21:00 Beran Matouš LBE1301 2099525 C H10
10:23:00 Králová Žofie LBE1152 981803 C D12
10:53:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H16
10:54:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H35K
10:55:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12
11:57:00 Baxa Daniel LBE1400 0 C H10
12:05:00 Bureš Šimon LBE0703 1150699 C H16
12:07:00 Baxová Kateřina LBE0651 2419974 C D16
12:09:00 Baxová Irena LBE7951 2148217 C D35L
12:13:00 Baxa David LBE0800 8045205 B H14
12:15:00 Bureš Kamil LBE7900 232346 C H35L
12:24:00 Burešová Johana LBE0952 2213820 C D14
12:25:00 Friedel Matěj LBE0702 8017379 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Červák Jan LCE8001 8016297 C H21L
11:47:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Kabáth Petr LOU8001 2219065 C H35K
10:11:00 Kabáth Karolína Ida LOU1351 232005 C D10F
10:14:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C D12
10:18:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D14
10:30:00 Břízek Petr LOU8000 2143409 C T3
10:30:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C T3
10:30:00 Topič Jiří LOU7800 2029200 C T4
10:31:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10
10:38:00 Hendrich Jáchym LOU1301 2219012 C H10F
11:08:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
11:39:00 Břízková Anna LOU0851 8107757 C D14
11:50:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D45L
11:51:00 Líznerová Anna LOU0855 2143387 C D14
11:55:00 Hendrich Matyáš LOU1003 2419975 C H12
12:04:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H21L
12:05:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D12
12:45:00 Václavík Richard LOU0601 2039793 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H55K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C H45L
10:32:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C D12
10:58:00 Forst Albert MFP0901 2079501 C H14
11:02:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C D45L
11:08:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H21L
11:21:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B D14
11:27:00 Pangrácová Anna MFP0650 218784 C D16
11:33:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D21K
11:46:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21K
11:56:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21L
11:58:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C H45L
12:02:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21L
12:06:00 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C D45L
12:16:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45L
12:23:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D21L
12:24:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55L
12:27:00 Nedbalová Klára MFP0850 232648 D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Blahůt Jan MKP8100 51662 C H35K
10:54:00 Starková Bára MKP0952 2260143 D14
11:01:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C H65
11:03:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C D14
11:21:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
11:30:00 Reichl Tomáš MKP0100 995879 C H21K
11:41:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H65
11:48:00 Blahůtová Alžběta MKP0951 2260152 C D14
12:58:00 Blahůtová Klára MKP8150 2260150 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Matoušková Sára ODV0855 2420054 C D14
10:24:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C D45K
10:30:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C T2
10:30:00 Vaňásková Petra ODV1152 2211656 C TF
10:41:00 Matoušková Edita ODV1350 2211636 C D10
10:45:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C D14
10:49:00 Svoboda Vojtěch ODV1200 2211626 C H10
11:12:00 Kelnar Martin ODV8600 2148159 C H35K
12:36:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C D14
12:40:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C D45L
10:55:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H45L
11:00:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D60
11:06:00 Smolková Alena OKP6452 53567 C D45L
12:51:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C H21L
11:16:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45K
10:30:00 Sollier Jennifer PDY1052 0 C T2
10:46:00 Cháma Ondřej PDY0902 8009524 C H14
11:53:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C D75
10:04:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C H14
10:04:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H18
10:04:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C H45L
10:05:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B D12
10:17:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D16
10:25:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D75
10:26:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D45L
10:27:00 Tomášková Linda PGP0961 2212003 C D14
10:30:00 Schindler Václav PGP8110 2152913 C T2
10:30:00 Svatá Ivana PGP7652 2214515 C Z2
10:35:00 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C D10F
10:35:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H35L
10:36:00 Tomášková Ines PGP0960 2212049 C D14
10:38:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C D12
10:40:00 Komín David PGP7405 8116739 C H45L
10:43:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C H14
10:43:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C H35L
10:44:00 Matúšová Kristína PGP1153 2044882 C D12
10:44:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21L
10:49:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14
10:49:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C H45L
10:59:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35L
11:04:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21L
11:05:00 Doležel Adam PGP1202 2219013 C H10
11:06:00 Buchtová Hana PGP0965 2001967 C D14
11:07:00 Černý Jakub PGP0906 2221455 C H14
11:07:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D16
11:08:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B H18
11:09:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D55L
11:11:00 Neumann Zbyněk PGP5303 51579 C H65
11:11:00 Všetečková Dora PGP1060 2419930 C D12
11:12:00 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C H21L
11:13:00 Veselý Vilém PGP1201 2001984 C H10
11:13:00 Veselý Hubert PGP1402 51658 C H10F
11:14:00 Košárek Pavel PGP7107 8656666 C H21K
11:15:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C D10F
11:16:00 Všetečková Stela PGP1253 2420038 C D10
11:16:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45L
11:17:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B D12
11:20:00 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C D21L
11:25:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C D55L
11:25:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H45L
11:26:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D10
11:31:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C H14
11:31:00 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C H35L
11:31:00 Černý Dominik PGP1104 2151452 C H12
11:32:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18
11:33:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B D14
11:35:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D21L
11:37:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H16
11:39:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D35L
11:42:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45L
11:43:00 Súkup Jaroslav PGP7900 8105281 C H35L
11:50:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 B D12
11:56:00 Škodová Denisa PGP1058 8076645 B D12
12:02:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A D18
12:06:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C D10
12:06:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 B D14
12:07:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H35L
12:11:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C H65
12:11:00 Mrázková Berta PGP1155 771771 B D12
12:16:00 Schindlerová Beáta PGP1353 2152838 C D10
12:17:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D21L
12:18:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D45L
12:19:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C H60
12:26:00 Starostová Lucie PGP1055 2151445 C D12
12:26:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D18
12:28:00 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C D35K
12:33:00 Svatá Lucie PGP0952 8076032 C D14
12:38:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21L
12:39:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C H12
12:41:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B H16
12:46:00 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C H45L
12:47:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C H12
12:48:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H70
12:51:00 Žambochová Anežka PGP0962 0 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C H10F
10:30:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C T4
10:56:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21L
11:44:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 E H21L
12:20:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 R D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C H35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Pelant Michal RIC7400 8033236 C H45L
10:02:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D12
10:03:00 Krejčík Jan RIC8003 2073690 H35L
10:03:00 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C H10F
10:06:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C D14
10:12:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B D14
10:15:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C D35L
10:16:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H21L
10:24:00 Bouřová Natálie RIC0854 2131200 C D14
10:29:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C H10
10:30:00 Grimmerová Mariana RIC8051 2800318 C T3
10:30:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C T3
10:37:00 Čevela Marek RIC1300 2039997 C H10
10:39:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C D45K
10:42:00 Lhotský Ondřej RIC8600 2211469 C H35K
10:45:00 Pelant Jan RIC0700 8109330 C H16
10:45:00 Lhotský František RIC1401 2211490 C H10
10:51:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C D10
10:52:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C D16
10:54:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C D45K
11:01:00 Řeháková Berta RIC1351 2113041 C D10
11:02:00 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C D12
11:11:00 Šimůnková Kateřina RIC1251 2211462 D10
11:19:00 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C H14
11:22:00 Pračková Ema RIC0451 8004317 A D18
11:30:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C D45L
11:31:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H45L
11:33:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C D35L
11:33:00 Pračka Michal RIC1400 426373 C H10
11:38:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D18
11:39:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C H35L
11:40:00 Pračka Tomáš RIC7302 8116718 C H21L
11:47:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C D16
11:51:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D35L
11:51:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 C D21K
11:54:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45L
11:54:00 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A D18
12:01:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45L
12:01:00 Grimmer Kryštof RIC1301 2069053 C H10
12:02:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C D16
12:11:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B H12
12:13:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C H45L
12:15:00 Končická Kateřina RIC0352 8226394 C D21K
12:18:00 Volná Hana RIC0555 2148201 C D18
12:22:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C H45L
12:43:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C H35K
10:30:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C T3
10:30:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C T3
10:30:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C T3
10:30:00 Heller Jakub ROU0702 2080840 C T3
10:30:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C D45L
10:30:00 Pohořalá Anna ROU9954 2023953 C T3
10:30:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C T3
10:30:00 Procházková Iveta ROU9251 53009 C T3
10:30:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C T4
10:32:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16
10:39:00 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C H35L
10:42:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 C H21K
10:44:00 Zábranská Ivana ROU7454 2069099 C D45K
10:46:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45L
10:50:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C D45L
10:52:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H18
11:35:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B H12
11:40:00 Černý Michal ROU7505 8105251 C H45L
11:43:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35K
11:43:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H60
11:50:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C D21L
12:16:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21L
12:19:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45L
12:19:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C H14
12:23:00 Hellerová Alena ROU7850 53537 C D35K
12:31:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C H12
12:47:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A D21L
13:00:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 2102709 C H45L
10:18:00 Slunčík Jakub ROZ1302 0 H10F
10:22:00 Tomáš Kamilo ROZ0804 8008277 C H14
10:23:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B H12
10:30:00 Vaňková Barbora ROZ0959 8196045 B D14
10:52:00 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C H45L
10:58:00 Jirásek Kryštof ROZ0101 7944 C H21K
10:59:00 Vokůrka Václav ROZ1000 8047192 B H12
11:21:00 Jirásek Šimon ROZ0602 7949 C H16
11:21:00 Homuta Eliáš ROZ1201 2224778 C H10
11:27:00 Kuglerová Anna ROZ0956 0 C D14
11:41:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21L
11:45:00 Svoboda František ROZ0700 416137 C H16
12:00:00 Schuhmeierová Alena ROZ0952 2420033 C D14
12:02:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D45L
12:21:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21K
12:42:00 Čelikovská Kateřina ROZ0950 2419943 C D14
12:51:00 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C H35L
10:29:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D55L
10:30:00 Vrabcová Jindra SCP6151 51570 C T3
10:43:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C H10F
10:50:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D60
10:51:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C D10F
10:51:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H35L
11:03:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C H10F
11:05:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C H75
11:15:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35L
11:18:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45L
11:19:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H45L
11:21:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C D35L
11:31:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60
11:34:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C D45L
11:41:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75
11:46:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45L
11:51:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65
11:58:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35K
12:07:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60
12:18:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C D65
12:29:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C D12
12:36:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C H70
12:36:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
13:01:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21L
10:10:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45L
10:13:00 Kazda Albert SJC1401 2114994 C H10
10:20:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R H21L
10:30:00 Fujáček Vojtěch SJC1701 897345 C TF
10:30:00 Uhlíková Eva SJC1650 2102082 C TF
10:31:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35L
11:03:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 C D35L
11:11:00 Kazda František SJC1201 2020719 C H12
11:17:00 Mrázek Emil SJC1300 9900 C H10
11:24:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D45K
11:26:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 C D21L
11:45:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 C H10
12:03:00 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C D21K
12:39:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C D35L
12:51:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D45L
11:28:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21L
11:34:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C H21K
10:04:00 Straková Jana SLA7251 331076 C D45K
10:15:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C D14
10:25:00 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C H45L
10:27:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C D35L
10:27:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C H35L
10:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C T3
10:30:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C T3
10:30:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 C T3
10:30:00 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C T3
10:31:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C H12
10:34:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C D45K
10:34:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45L
10:41:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C D12
10:58:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H45L
11:04:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C H45L
11:05:00 Beran František SLA0700 8075984 B H16
12:19:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H35L
12:21:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16
12:23:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C H12
12:37:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
10:30:00 Kopp Daniel SLP1700 52166 C TF
11:59:00 Sajal Martin SLP7803 9005230 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C T4
10:30:00 Lukavcová Zuzana SMR1850 7204493 C TF
10:30:00 Lukavec Tomáš SMR1700 7204495 C TF
11:32:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C D35L
10:30:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C T3
10:30:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C T3
10:30:00 Ouhrabka Lukáš SPC1902 2031372 C Z1
10:40:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C H21L
10:57:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C D35L
11:24:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C H35K
12:04:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C H45L
12:28:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C D14
10:01:00 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C H10
10:28:00 Kamenický Pavel TAP0909 2134256 B H14
10:30:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C T2
10:30:00 Veruňák Jiří TAP8003 8461737 C T3
10:30:00 Veruňáková Petra TAP8350 8076017 C T3
10:30:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C T4
10:30:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C T4
10:37:00 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C D16
10:39:00 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C D14
10:48:00 Veruňák Jiří TAP1700 2181321 C H10F
10:57:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H16
10:59:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 B D12
11:00:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C H21L
11:04:00 Ellederová Zdenka TAP7755 0 C D45K
11:07:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H12
11:16:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C H14
11:23:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B H12
11:29:00 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C D45K
11:29:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C H10
11:30:00 Votruba Hana TAP0855 2181309 C D14
11:32:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 B D12
11:32:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A D16
11:37:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C H14
11:37:00 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C H45L
11:40:00 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C H45K
11:41:00 Brumovská Markéta TAP1061 2771916 C D12
11:43:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14
11:45:00 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C D35L
11:47:00 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C D10F
11:51:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C H12
11:53:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
11:55:00 Sotona Filip TAP0914 2084997 B H14
11:56:00 Veruňáková Žofie TAP1450 8013909 C D10
11:57:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B D16
11:59:00 Doleček David TAP1107 2181933 C H12
12:01:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H16
12:03:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B D14
12:04:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14
12:10:00 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C H14
12:15:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D14
12:17:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D12
12:19:00 Kamenický Karel TAP1105 8196049 B H12
12:22:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C H14
12:25:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45L
12:30:00 Volešová Edita TAP0960 2222806 C D14
12:31:00 Protiva Jan TAP0904 2419957 C H14
12:33:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 B H16
12:35:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C D21L
12:41:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
12:54:00 Bednářová Štěpánka TAP0862 2222802 C D14
12:55:00 Protiva Mikuláš TAP1100 2029143 C H12
13:01:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C D55L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Paukertová Martina TJP9650 53195 C T3
10:38:00 Prylová Pavla TJP7550 2069042 C D45L
11:31:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C H65
11:38:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21K
12:45:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21K
12:50:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Bialožyt Marek TRI0301 2099502 A H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:38:00 Pekařová Jana TUR0252 8107724 E D21L
12:00:00 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 R H21L
12:32:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Hýblová Beáta VIP1950 7211289 C TF
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45L
10:21:00 Reichelová Šárka VSP1250 2148132 C D10
10:30:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C T2
10:30:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 C T3
10:30:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C T3
10:30:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B T3
10:30:00 Bartoš Martin VSP1700 8100098 C Z1
10:42:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45L
10:42:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D16
10:43:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60
10:47:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C H35L
10:48:00 Kuiper Jana Simona VSP0953 2219008 C D14
10:55:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35L
10:56:00 Öner Eda VSP1154 8445327 C D12
11:00:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35K
11:02:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D16
11:04:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14
11:06:00 Mrázová Lucie VSP1251 2219002 C D10
11:06:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21K
11:09:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D14
11:10:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C D60
11:10:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C H45L
11:22:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H14
11:22:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45L
11:27:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C H35L
11:38:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45L
11:39:00 Bartošová Natálie VSP1450 8200095 C D10F
11:43:00 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C H45L
11:48:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A H21L
11:58:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D45L
12:08:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C H21L
12:09:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14
12:10:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45L
12:16:00 Pastuszek Jakub VSP7500 8660551 C H45K
12:21:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H65
12:21:00 Ehlerová Petra VSP7855 8047193 C D35L
12:23:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 B D12
12:27:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D65
12:45:00 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pražáková Eliška ZBP1550 53583 C TF
10:30:00 Dvořák Max ZBP1301 2111807 C Z1
10:33:00 Vaněk Petr ZBP1200 2219072 C H10F
11:15:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D35L
12:15:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D35L
12:20:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21L
12:52:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 R H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 B D12
10:09:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14
10:30:00 Michalíková Jana ZVO8051 2222799 C T2
10:30:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C T3
10:30:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C T4
10:30:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C T4
10:31:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B H14
10:34:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C H21K
10:34:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45L
10:36:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C H18
10:54:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45L
10:55:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H60
10:59:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C D10F
11:00:00 Fišerová Emma ZVO0956 2083401 C D14
11:05:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 B D12
11:10:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2212737 C H14
11:12:00 Sedmerová Nela ZVO0955 2135178 C D14
11:12:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B D16
11:14:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45K
11:14:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2125341 C D18
11:17:00 Hlaváček Jan ZVO0701 2116187 C H16
11:18:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C H35K
11:29:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H16
11:45:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14
11:47:00 Truhlářová Dora ZVO1053 2099503 C D12
11:53:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H16
12:03:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35K
12:03:00 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C D10F
12:16:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B H14
12:18:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C D14
12:40:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C H45L
12:53:00 Neubauer René ZVO0704 2019229 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:56:00 Lago Oliver VBA0301 8482066 H21L

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Mikovcová Lenka 0380002 0 Mikovcovi T3
10:30 Ohnisko Jan 0390001 7200333 Canada Rangers T4
10:30 Mikovcová Barbora 0380001 0 Mikovcovi Z2
10:30 Hejsek Jakub 0010001 2419967 nereg T2
10:30 Kamarádová Zdeňka 0020003 0 neregistrovaný T2
10:30 Kamarád Tomáš 0020002 0 neregistrovaný T3
10:30 Kamarádová Zdeňka 0020001 232127 neregistrovaný T3
10:33 Andrade Milena 0030001 2081371 Terronska UTD D35L
11:06 Beran Pavel 0040001 2224516 Berani H35K
10:13 Kovář Libor 0050001 2039220 Dezorientovaní šneci H45L
10:30 Buchtová Iva 0050002 2419907 Dezorientovaní šneci T3
10:30 Vobořilová Markéta 0060001 2039125 CZAR T3
10:30 Vaněk Tomáš 0060002 8667986 CZAR T4
10:30 Malá Martina 0070002 2148228 Tučňáci OB T3
10:30 Tučný Jan 0070001 2131195 Tučňáci OB T3
12:28 Votruba Ondřej 0080001 2224137 bez registrace H45K
10:30 Kralovanská Denisa 0090001 0 neregistrovaná T3
10:30 Haluzová Marie 0100003 0 Větvičky T2
10:30 Větvička Jan 0100004 0 Větvičky T3
10:30 Větvička Antonín 0100002 0 Větvičky TF
11:41 Větvička Vojtěch 0100001 0 Větvičky H10
10:30 Večerková Daniela 0110002 2039145 NoWay T2
10:30 Večerka Daniel 0110001 7002605 NoWay T3
10:30 Kondělková Radka 0120001 9757 OB Hostinné T4
10:30 Šimůnková Jana 0130002 0 OB T3
11:46 Šimůnková Lucie 0130001 0 OB D10
12:38 Valentová Alžběta 0140001 0 DKP D35K
11:52 Klícha Martin 0150001 9510 Rafkarna IDEA Cycling Team H21L
10:30 Trejbal Lukáš 0160001 336741 Luky T3
10:30 Pačesová Linda 0170002 7205039 6876 KNC T2
10:30 Korytář Matěj 0170001 9201322 6876 KNC T3
10:06 Tovazhnianska Zhanna 0180001 2219023 --- D70
10:30 Hošek Daniel 0190001 0 GYMKC.cz T3
11:09 Jirkovská Kateřina 0200001 2221454 .. D45K
10:30 Petřinová Beáta 0210002 2148094 Petřinovi T2
10:30 Petřinová Natálie 0210003 2148126 Petřinovi T3
10:30 Petřinová Sára 0210001 2029183 Petřinovi TF
10:57 Petřinová Vendy 0210004 2148109 Petřinovi D16
10:30 Bořilová Magdaléna 0220001 682647 Týnec nad Sázavou T4
10:30 Josefína Brachtlová 0230001 887903 ZVO Z2
10:30 Hřebíková Radka 0240001 2080970 RAMAVI T3
10:58 Nedas Jan 0250001 8580 N H10F
10:19 Král Lukáš 0260001 1450165 Králíci H45L
10:30 Králová Lucie 0260002 2143372 Králíci T3
10:30 Králová Alžběta 0260004 0 Králíci TF
10:30 Králová Nela 0260003 0 Králíci Z2
10:30 Vojtěchovský Martin 0270001 2419918 Dezorientovaní T4
11:49 Benak Rostislav 0280002 8663179 Tretra Praha H45L
13:03 Benáková Natalie 0280001 2127530 Tretra Praha D14
11:19 Všetečka MIchal 0290001 899164 Tigi Shu H35L
10:30 Čermáková Emílie 0300001 7003028 Jednorázový TF
11:07 Reichel Vít 0310001 2148162 BC H45L
10:43 Koten Petr 0320001 2001999 1 H45L
10:30 Bouda Petr 0330001 7300555 Zboudilí T4
10:30 Nováček David 0340001 2220653 potenciální orienťák T3
11:21 Kovaříková Barbora 0350001 0 OB MC D21K
12:10 Dvořák Petr 0350002 7203327 OB MC H21K
10:30 Jurga Václav 0360002 2800296 KNC T4
10:30 Jurga Vojtěch 0360001 2087671 KNC T4
10:37 Gutak Mykhaylo 0370001 8071309 bez klubu H45L