Logo

Startovka závodu: O-Požáry - E1

Datum:
04.07.2022
Místo konání:
Kamenný Přívoz
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Na Požárech
Ředitel závodu:
Rusý Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R3
Stavitel tratí:
Navrátil Boris - R3
JURY:
Kovář Miroslav, Sieglová Eliška, Mazal Zdeněk
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     H10     H12     H14     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HD10F     HDR     T-FIT    
Nahrávám data...

D10 1.80 km, 35 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
17:04:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
17:08:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C SK Praga

D12 2.10 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 Matfyz Praha
16:04:00 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C TJ Lokomotiva Beroun
16:08:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
16:12:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 B SOS Jindřichův Hradec

D14 3.00 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:09:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
17:13:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
17:17:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
17:21:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C TJ Lokomotiva Beroun
17:25:00 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk

D16 3.20 km, 110 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:22:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 B SOS Jindřichův Hradec
17:26:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
17:30:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
17:34:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
17:38:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
17:42:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha

D21A 3.90 km, 160 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:53:00 0
16:57:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
17:01:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
17:05:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
17:09:00 Jansová Martina 0180001 12
17:13:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C SKOB Frýdek - Místek
17:17:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
17:21:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
17:25:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
17:29:00 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C SK OK 24 Praha
17:33:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
17:37:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
17:41:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
17:45:00 Řada Hanka DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
17:49:00 0

D21B 3.60 km, 130 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:15:00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:19:00 Fučíková Hana VBM7751 8477774 C VSK Mendelu Brno
17:23:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:27:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Brno Žabovřesky
17:31:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
17:35:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
17:39:00 Kotrčová Lenka PDY9350 8183166 C Běhej Poděbrady
17:43:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
17:47:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
17:51:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole

D35A 3.60 km, 130 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:21:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
16:29:00 Korecká Lenka CHT8053 8047133 C OOB SK Chrast
16:33:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
17:41:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha

D35B 3.30 km, 125 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
16:05:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
16:09:00 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:13:00 Sovová Markéta PZR7850 220400 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:17:00 Seryogina Olga VLI8181 49952 C Slavia Liberec orienteering
16:21:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
16:25:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
16:29:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
16:33:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D45A 3.30 km, 95 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:10:00 0
16:14:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
16:18:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:22:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
16:26:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
16:30:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:34:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
16:38:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
16:42:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
16:46:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
16:50:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
16:54:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 C KOS Slavia Plzeň
16:58:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
17:02:00 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
17:06:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka

D45B 3.10 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:11:00 Muselíková Vladislava ABM7051 416013 KOB ALFA Brno
16:51:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
16:55:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
16:59:00 Hájková Soňa 0110001 123456
17:03:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:07:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:11:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš

D55A 2.70 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 0
16:07:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
16:11:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:15:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:19:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
16:23:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
16:27:00 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
16:31:00 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
16:35:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
16:39:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:43:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice

D55B 2.30 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:12:00 Stibalová Věra LDC6051 8344 C KOB Děčín
17:16:00 Votavová Renata 0170002 253105
17:20:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
17:24:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
17:28:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
17:32:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
17:36:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
17:40:00 Zelenková Lenka PHK6152 9920924 C OK 99 Hradec Králové

D65 2.20 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:24:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
16:28:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
16:32:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
16:36:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:40:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
16:44:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice

H10 1.90 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:28:00 Beran Matouš LBE1301 2099525 C TJ Lokomotiva Beroun
16:32:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 C KOB Tretra Praha
16:36:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:40:00 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany

H12 2.30 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:40:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha
17:44:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
17:48:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 B OK Dobříš

H14 3.20 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:01:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
17:05:00 Kapoun Matěj LBE0801 7210909 C TJ Lokomotiva Beroun

H18 3.80 km, 130 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:48:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
16:52:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
16:56:00 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H21A 4.80 km, 180 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
16:06:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
16:10:00 0
16:14:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
16:18:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
16:22:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
16:26:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
16:30:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
16:34:00 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
16:38:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
16:42:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno
16:46:00 Šimáček Ondřej 0180002 12
16:50:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
16:54:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
16:58:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
17:02:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
17:06:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:10:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
17:14:00 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
17:18:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
17:22:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:26:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
17:30:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Brno Žabovřesky
17:34:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
17:38:00 Vaněk Tomáš 0080002 8667986
17:42:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
17:46:00 0
17:50:00 0

H21B 4.20 km, 135 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:03:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
17:07:00 Vostrejš Pavel 0090001 53599
17:11:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:15:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 C Oddíl OB Kotlářka
17:19:00 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
17:23:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:27:00 Zmátlo Jan 0010002 2113369
17:31:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
17:35:00 Lehmann Karsten 0140001 8076031
17:39:00 Žák Jan LPU9802 8141421 C OK Lokomotiva Pardubice
17:43:00 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
17:47:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
17:51:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha

H35A 4.10 km, 140 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:26:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
17:30:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
17:34:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
17:38:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
17:42:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
17:46:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
17:50:00 Hašek Jakub 0130001 53812

H35B 3.60 km, 125 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:12:00 Bolech Filip LPU8602 49634 OK Lokomotiva Pardubice
17:16:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
17:20:00 Jurkiewicz Patrik SCP7800 7260025 C OK Sparta Praha
17:24:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:28:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha

H45A 3.70 km, 140 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:15:00 0
16:19:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
16:23:00 Hrouda Petr VBM6900 53735 C VSK Mendelu Brno
16:27:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
16:31:00 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
16:35:00 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
16:39:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:43:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
16:47:00 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C TJ Lokomotiva Beroun
16:51:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
16:55:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
16:59:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
17:03:00 Cupák Jiří VRL7201 8332334 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
17:11:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
17:15:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
17:19:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
17:23:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
17:27:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
17:31:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
17:35:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
17:39:00 Hojný Michal SCP7613 51551 C OK Sparta Praha
17:43:00 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C MLOK Mariánské Lázně
17:47:00 Popjuk Viktor 0160001 515077
17:51:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
17:55:00 0

H45B 3.30 km, 110 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:16:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
17:20:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
17:24:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
17:28:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:32:00 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C OK Dobříš
17:36:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:40:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
17:44:00 Gross Michal ABM6946 52009 KOB ALFA Brno
17:48:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C KOS Slavia Plzeň

H55A 3.30 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:37:00 0
16:41:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
16:45:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
16:49:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
16:53:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
16:57:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
17:01:00 Korčák Marián HAV6508 232612 C OB Havířov
17:05:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
17:09:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
17:13:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:17:00 Kniebügl Anton 0150001 416747
17:21:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice

H55B 2.50 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:14:00 Hájek Tomáš ZVO6401 515007 C OB SK Zvole
16:18:00 Votava Petr 0170001 8003604
16:22:00 Zmátlo Radek 0010001 2115722
16:26:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
16:30:00 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
16:34:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
16:38:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš

H65A 2.70 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:55:00 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
16:59:00 Krajča Pavel OTK5700 53370 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
17:03:00 Johansson Arne 0040001 42495
17:07:00 Bjärrenholt Eddie 0020001 8636985
17:11:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
17:15:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
17:19:00 Öhlund Per 0030001 27266
17:23:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha

H65B 2.50 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Mizera Ladislav KVS5300 8660372 C SKOB Kobra Vsetín
16:54:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 VŠTJ Ekonom Praha

H75 2.50 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C OK Sparta Praha
16:07:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:11:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
16:15:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
16:19:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:23:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha

HD10F 1.80 km, 55 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast
16:00:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
16:00:00 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C Sokol Kostelec n. Č. l.

HDR 1.90 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
16:00:00 Hašek Matěj 0130002 53815
16:00:00 Korecký Marek CHT1701 7207853 C OOB SK Chrast
16:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
16:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
16:00:00 Petera Robin ZV04200 0
16:00:00 Petera Oliver ZV04100 436409
16:00:00 Peterová Laura ZV04000 438632
16:00:00 Puchernová Adéla TAP1650 7151177 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
16:00:00 Zakouřil Petr TUR1703 301064 C OOB TJ Turnov

T-FIT 3.50 km, 85 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Beran Pavel 0060001 2224516
16:00:00 Janda Martin 0010004 0
16:00:00 Jireš František 0070001 301639
16:00:00 Kamarádová Zdeňka 0100003 0
16:00:00 Kamarádová Zdeňka 0100001 232127
16:00:00 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
16:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
16:00:00 Lác Jan Ladislav DOR0103 7205018 C OK Dobříš
16:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:00:00 Nosek Petr DLT6901 8107716 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
16:00:00 Nosek Martina DLT7251 8107725 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
16:00:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Tomáš Kamarád 0100002 0
16:00:00 Vobořilová Markéta 0080001 301198
16:00:00 Zmátlová Anna 0010003 0
16:00:00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C SK OK 24 Praha