Logo

Startovka závodu: Jarní trojúhelník - E3

Klubová startovka

Datum:
08.05.2022
Místo konání:
Rájov u Mar. Lázní
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R1
Stavitel tratí:
Michalec Jan - R2
JURY:
Urbánková Jana, Bořánek Petr, Kamaryt Tomáš
Kluby:
26A     52D     37S     BOV     BSO     CST     DCE     DCH     DKL     DKP     FSP     HCE     CHC     KAM     KNC     KPY     KRL     KSH     LCV     LLI     LPM     LPU     MAS     MFP     MLA     NEK     ONO     OOL     PBM     PGP     PLU     SAD     SCP     SJC     SKV     SLA     SLP     SSU     STB     STE     TAP     TJP     TUR     TUV     UVP     VPM     VSP     ZTC     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Haider Anna 26A5650 8630860 T1
11:47:00 47 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:50:00 50 Kirsch Stefan 52D5901 8060959 H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:03:00 63 Fujak Vladimir 37S7200 425448 H35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:45:00 45 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:34:00 34 Sedláková Nela BSO0952 232240 C D14B
11:42:00 42 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35C
11:43:00 43 Käss Pavel BSO7000 8694 C H45C
11:45:00 45 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B H21C
11:46:00 46 Tauerová Kristina BSO0855 8691 C D14B
11:54:00 54 Fojtíková Vendula BSO0854 7876 C D14B
11:55:00 55 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16B
11:59:00 59 Spiřík František BSO0603 8683 C H16B
12:02:00 62 Fojtíková Nikola BSO0853 232236 C D14B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:31:00 31 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Zeman Annabel DCE1850 416316 C TF
11:06:00 06 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
11:30:00 30 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65C
11:32:00 32 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Nguyen Huu Thang DCH0812 443100 C T1
11:01:00 01 Barusová Julia DCH1152 8039 C T1
11:01:00 01 Ďurica Jakub DCH1106 232375 C T1
11:01:00 01 Lahučký Radim DCH1107 232362 C T1
11:01:00 01 Říšská Kristýna DCH0963 443065 C T1
11:01:00 01 Čadová Magdaléna DCH8460 8034 T1
11:05:00 05 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 C D16B
11:10:00 10 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C D45C
11:19:00 19 Němečková Eliška DCH0765 2144034 C D16B
11:21:00 21 Říšský Daniel DCH1207 443088 C H10F
11:23:00 23 Jirásek Petr DCH7403 8042 C H45C
11:24:00 24 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C D12B
11:31:00 31 Jirásek Pavel DCH7404 4449 C H45C
11:42:00 42 Riedlová Karolína DCH0856 2103768 C D14B
11:45:00 45 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C H45C
11:48:00 48 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H75C
11:53:00 53 Plevný Albert DCH0711 8662372 B H16B
11:54:00 54 Čech Petr DCH6002 681885 C H55C
11:55:00 55 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C H65C
11:55:00 55 Fryš Zdeněk DCH7503 8032 C H45C
11:57:00 57 Ďurica Matěj DCH0912 2260153 C H14B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:17:00 17 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D55C
11:41:00 41 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H65C
11:49:00 49 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C T1
11:01:00 01 Mullis Robert DKP1200 2075694 C TF
11:01:00 01 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C TF
11:07:00 07 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C D16B
11:08:00 08 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C D10C
11:09:00 09 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D55C
11:18:00 18 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D65C
11:28:00 28 Hořejší Jana DKP9052 8947 C D21C
11:28:00 28 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C D45C
11:29:00 29 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C H35C
11:29:00 29 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C H45C
11:30:00 30 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C H10C
11:32:00 32 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C D45C
11:39:00 39 Illner Jakub DKP6601 8303052 C H45C
11:50:00 50 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C D14B
11:58:00 58 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:52:00 52 Borovička Milan FSP6104 888613 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:13:00 13 Müller Karel HCE1000 8680602 C H12B
11:14:00 14 Dudová Irena HCE8250 8013859 C D35C
11:17:00 17 Kučera Jakub HCE1101 2148139 C H12B
11:19:00 19 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C H35C
11:21:00 21 Hradil Jiří HCE7200 1426022 C H45C
11:25:00 25 Kučera Martin HCE1400 0 C H10F
11:25:00 25 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45C
11:29:00 29 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C H10F
11:31:00 31 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C H35C
11:32:00 32 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C D35C
11:37:00 37 Hradil Michal HCE0900 1417257 B H14B
11:37:00 37 Kučera Tomáš HCE8100 1417246 C H35C
11:38:00 38 Kučerová Barbora HCE8650 2021835 C D35C
11:38:00 38 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D45C
11:42:00 42 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10C
11:44:00 44 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55C
11:57:00 57 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C H16B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:23:00 23 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:07:00 07 Šafková Petra KAM6650 8189818 C D55C
11:07:00 07 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C D10F
11:24:00 24 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C D35C
11:32:00 32 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C H10C
12:02:00 62 Šafka Jan KAM6604 51745 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:38:00 38 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55C
12:02:00 62 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Klomínský Václav KPY0001 2181301 TF
11:01:00 01 Liška František KPY1900 330691 C TF
11:04:00 04 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D35C
11:51:00 51 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Knot Ondřej KRL1302 2020708 C T1
11:01:00 01 Škrlová Hana KRL6951 207825 C T2
11:02:00 02 Mravcová Jasmína KRL1354 434576 C D10C
11:03:00 03 Kropáč Filip KRL0503 434576 B H18B
11:03:00 03 Pokorná Anežka KRL0757 8648594 B D16B
11:06:00 06 Vlachová Adéla KRL0551 8003647 B D18B
11:08:00 08 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D12B
11:09:00 09 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B D16B
11:10:00 10 Houbová Hana KRL8251 2148065 C D35C
11:12:00 12 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C D10C
11:15:00 15 Fišarová Adéla KRL0651 8003638 B D16B
11:16:00 16 Štiková Julie KRL1051 2099518 C D12B
11:19:00 19 Peterka Pavel KRL7502 2124756 C H45C
11:22:00 22 Romová Kateřina KRL8051 2017667 C D35C
11:24:00 24 Hanáková Magda KRL9651 8013942 C D21C
11:25:00 25 Králová Lucie KRL0658 2127636 C D16B
11:31:00 31 Žákovec Jan KRL9505 8012868 C H21C
11:35:00 35 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C H12B
11:40:00 40 Peterková Adéla KRL0953 8013483 C D14B
11:41:00 41 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H12B
11:48:00 48 Kropáč Jiří KRL6702 8008295 C H55C
11:49:00 49 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H16B
11:58:00 58 Čadková Michaela KRL0954 2099507 C D14B
12:03:00 63 Škrle Michael KRL0702 2126308 C H16B
12:06:00 66 Hanák Martin KRL6701 8008293 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:08:00 08 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C D45C
11:09:00 09 Hulec František KSH1101 2073725 C H12B
11:18:00 18 Hulcová Pavla KSH7753 8676 C D35C
11:28:00 28 Hulec Karel KSH1301 2073726 C H10C
11:34:00 34 Sova Petr KSH6501 416181 C H55C
11:53:00 53 Fiala Michal KSH7601 416182 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:16:00 16 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D65C
11:18:00 18 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45C
11:24:00 24 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65C
11:35:00 35 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C T2
11:43:00 43 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21C
11:48:00 48 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45C
11:59:00 59 Bradáč David LLI0203 2032132 C H21C
12:03:00 63 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Bartoš Vojtěch LPM0802 2082913 C T1
11:01:00 01 Černá Lucie LPM8354 8013969 C T1
11:01:00 01 Parula Martin LPM7600 2113095 C H45C
11:03:00 03 Bartošová Magdalena LPM1251 2082944 C D10F
11:11:00 11 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C D55C
11:11:00 11 Parula Egon LPM1000 8107721 B H12B
11:12:00 12 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35C
11:14:00 14 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45C
11:15:00 15 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H45C
11:19:00 19 Stehlík Filip LPM1400 2104599 C H10F
11:21:00 21 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C H12B
11:25:00 25 Suchý Petr LPM7820 8656565 C H21C
11:27:00 27 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35C
11:27:00 27 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C H45C
11:29:00 29 Sova František LPM9702 361920 C H21C
11:31:00 31 Černý Matyáš LPM0804 7005172 C H14B
11:33:00 33 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35C
11:34:00 34 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45C
11:37:00 37 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H65C
11:40:00 40 Bartošová Milena LPM7755 2102775 C D45C
11:41:00 41 Tříska Jiří LPM7400 682338 C H45C
11:48:00 48 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D14B
11:55:00 55 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 C H35C
12:00:00 60 Šafránková Eliška LPM0953 8003929 B D14B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:39:00 39 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:04:00 04 Křížková Marie MAS0001 8660361 D18B
11:07:00 07 Křížek Vilém MAS1000 301515 C H12B
11:41:00 41 Křížek Filip MAS7800 8660453 C H35C
11:43:00 43 Křížek Ivo MAS0801 301726 C H14B
11:51:00 51 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65C
11:57:00 57 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C H35C
11:58:00 58 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:11:00 11 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H45C
11:18:00 18 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21C
11:30:00 30 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D45C
11:41:00 41 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H21C
12:06:00 66 Nyklová Helena MFP7550 51872 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Milota Jan MLA0003 232234 T1
11:01:00 01 Petrušová Anna MLA1550 232210 C D10F
11:04:00 04 Nykodymová Anna MLA1154 8076630 C D12B
11:05:00 05 Kváč Martin MLA1102 2073704 C H12B
11:06:00 06 Benešová Marie MLA1250 1421918 C D10C
11:09:00 09 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C D10F
11:22:00 22 Zabolotná Kiára MLA1152 51494 C D12B
11:25:00 25 Klier Šimon MLA1101 7884 C H12B
11:26:00 26 Topičová Nina MLA1156 1421912 C D12B
11:27:00 27 Dvořák Matyas MLA1202 1421916 C H10F
11:30:00 30 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D12B
11:33:00 33 Bartoš Václav MLA0101 8656657 C H21C
11:34:00 34 Cimická Nina MLA1157 2181943 C D12B
11:36:00 36 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10C
11:37:00 37 Beneš Jan MLA1000 1421924 C H12B
11:38:00 38 Prinzová Lada MLA1150 1421921 C D12B
11:39:00 39 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 B H14B
11:44:00 44 Podzimek Tomáš MLA1203 1421917 C H10C
11:47:00 47 Placek Tomas MLA0902 8014515 B H14B
11:47:00 47 Kováč František MLA0201 8656612 B H21C
11:50:00 50 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75C
11:51:00 51 Herman Ondřej MLA0801 8109363 C H14B
11:55:00 55 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 B H14B
11:56:00 56 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C D14B
11:57:00 57 Pavlík Jan MLA0001 1421923 H21C
12:01:00 61 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 B H16B
12:05:00 65 Milota Břetislav MLA0300 8116801 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Marešová Naděžda NEK8750 2067346 T2
11:04:00 04 Gregorová Vendula NEK1250 2096220 C D10C
11:06:00 06 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C D35C
11:10:00 10 Škultéty Kristýna NEK1251 8066730 C D10C
11:14:00 14 Juhaszová Tereza NEK1151 8004735 C D12B
11:16:00 16 Marešová Alexandra NEK9950 2067348 C D21C
11:20:00 20 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 C D21C
11:27:00 27 Fecko Richard NEK1100 2067349 C H12B
11:31:00 31 Gregor Josef NEK1000 232229 C H12B
11:38:00 38 Petýrková Karolína NEK0851 2146044 C D14B
11:46:00 46 Soukup Ondřej NEK1201 8013491 C H10C
11:47:00 47 Soukup Michal NEK7400 2096214 C H45C
12:00:00 60 Marešová Marcela NEK7450 301416 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Davidová Jana ONO7852 8154978 C T2
11:03:00 03 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55C
11:07:00 07 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C H45C
11:08:00 08 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D18B
11:11:00 11 Nejedlá Barbora ONO0750 9201325 C D16B
11:12:00 12 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C D18B
11:12:00 12 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D12B
11:13:00 13 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45C
11:14:00 14 Hynková Anna ONO1250 8008269 C D10C
11:15:00 15 Ševčík Vít ONO1100 2146030 C H12B
11:16:00 16 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C D35C
11:16:00 16 Ševčíková Petra ONO7450 8022372 C D45C
11:18:00 18 Hynková Marie ONO1050 8228221 B D12B
11:19:00 19 Černý Antonín ONO1001 8119462 B H12B
11:23:00 23 Fišer Adam ONO1003 8152010 C H12B
11:29:00 29 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B H12B
11:32:00 32 Ritterová Lída ONO0851 8154991 B D14B
11:34:00 34 Hynková Jana ONO8650 301498 C D35C
11:40:00 40 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C D35C
11:44:00 44 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C D45C
11:46:00 46 Lisý Jan ONO4201 301493 C H75C
11:49:00 49 Hynek Petr ONO7000 301490 C H45C
11:52:00 52 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C D14B
11:59:00 59 Ševčík Jiří ONO7001 2102671 C H45C
12:01:00 61 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21C
12:04:00 64 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C H55C
12:05:00 65 Černý Jan ONO7101 8410794 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:51:00 51 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:21:00 21 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:02:00 02 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D21C
11:10:00 10 Surkova Polina PGP0157 8014405 C D21C
11:12:00 12 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65C
11:13:00 13 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D55C
11:14:00 14 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21C
11:20:00 20 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B D12B
11:22:00 22 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21C
11:26:00 26 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C D21C
11:28:00 28 Šňupárková Barborka PGP1152 899160 C D12B
11:33:00 33 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C H12B
11:33:00 33 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45C
11:35:00 35 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H35C
11:36:00 36 Hrabánek David PGP6003 303940 C H55C
11:36:00 36 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45C
11:37:00 37 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21C
11:43:00 43 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C H35C
11:44:00 44 Bartalošová Anežka PGP0853 8454048 B D14B
11:49:00 49 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14B
11:51:00 51 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 C H16B
11:55:00 55 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:09:00 09 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:34:00 34 Arnošt Daniel SAD1200 51648 C H10C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C TF
11:01:00 01 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C TF
11:22:00 22 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65C
11:33:00 33 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65C
11:39:00 39 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H65C
11:42:00 42 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75C
11:44:00 44 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35C
11:46:00 46 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55C
11:46:00 46 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45C
11:50:00 50 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45C
12:00:00 60 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:12:00 12 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21C
11:20:00 20 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C D35C
11:23:00 23 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35C
11:39:00 39 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Nduwimana Ania SKV0002 0 T1
11:01:00 01 Nduwimana Lisa SKV0001 0 T1
11:01:00 01 Mahar Valerie SKV8653 8020223 C T1
11:01:00 01 Žandová Marie SKV6551 236486 C D55C
11:01:00 01 Krejčí Matěj SKV9999 1470168 TF
11:05:00 05 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C D10F
11:05:00 05 Frühauf Jiří SKV7002 2134297 C H45C
11:06:00 06 Turková Klára SKV1151 7791777 C D12B
11:10:00 10 Dvořáková Karla SKV0454 9005143 C D18B
11:15:00 15 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D55C
11:17:00 17 Frühaufová Julie SKV0754 8670313 C D16B
11:26:00 26 Turková Martina SKV7852 0 C D35C
11:26:00 26 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D45C
11:26:00 26 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65C
11:29:00 29 Novák Jan SKV5001 2085595 C H65C
11:30:00 30 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C D35C
11:39:00 39 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35C
11:46:00 46 Savičová Gabriela SKV7952 8660525 C D35C
11:49:00 49 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H35C
11:53:00 53 Badura Václav SKV8101 8010150 C H35C
11:59:00 59 Fišer Pavel SKV7200 8254444 C H35C
12:01:00 61 Dítko Jan SKV7301 8109364 C H45C
12:04:00 64 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Zemko Zdeněk SLA7300 8014550 C T1
11:01:00 01 Husáková Petra SLA7452 426378 C T1
11:37:00 37 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45C
11:42:00 42 Zemková Helena SLA7450 8028831 C D45C
11:56:00 56 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D45C
12:01:00 61 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:32:00 32 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:34:00 34 Kuncová Eliška SSU8951 7003039 C D21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:08:00 08 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D35C
11:11:00 11 Müller Ronja STB1453 2032226 C D10F
11:35:00 35 Müller Rico STB6400 8020222 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:53:00 53 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 20 Petrová Martina TAP6852 232196 C D45C
11:40:00 40 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H55C
11:43:00 43 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65C
11:54:00 54 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:14:00 14 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D65C
11:30:00 30 Krausová Martina TJP9350 53512 C D21C
11:36:00 36 Kuklová Jana TJP8750 51328 C D21C
11:44:00 44 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H75C
11:59:00 59 Kraus Ota TJP5700 53514 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:35:00 35 Trojan Karel TUR9011 8007187 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:07:00 67 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 20 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C D65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Materna Josef VPM7900 7982 T2
11:04:00 04 Kamarytová Marie VPM9191 8656581 C D21C
11:10:00 10 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 B D12B
11:23:00 23 Třísková Tereza VPM0650 2082946 B D16B
11:25:00 25 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C H35C
11:32:00 32 Maternová Jana VPM1150 2060382 C D12B
11:33:00 33 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C H14B
11:36:00 36 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C D35C
11:36:00 36 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D12B
11:36:00 36 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14B
11:40:00 40 Rauch Tobiáš VPM1300 887624 C H10C
11:41:00 41 Tříska Lukáš VPM0803 2082920 C H14B
11:45:00 45 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H14B
11:47:00 47 Rauch Stanislav VPM8201 8410796 C H35C
11:53:00 53 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65C
11:53:00 53 Materna Josef VPM0902 8007996 B H14B
11:56:00 56 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55C
12:03:00 63 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:12:00 12 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C D45C
11:13:00 13 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C D16B
11:17:00 17 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C H45C
11:24:00 24 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C D45C
11:28:00 28 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D35C
11:35:00 35 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C H14B
11:42:00 42 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55C
11:51:00 51 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21C
11:57:00 57 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 01 Sobota Ondřej ZTC0502 8014568 B H18B
11:08:00 08 Kamenická Karolína ZTC9651 8656698 R D21C
11:21:00 21 Kadlecová Barbora ZTC0750 8026585 C D16B
11:45:00 45 Stehlík Petr ZTC7903 8515517 C H35C

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:05 05 Vakant 0 Vakant H18B
11:13 13 Vakant 0 Vakant D10F
11:14 14 Vakant 0 Vakant D18B
11:15 15 Vakant 0 Vakant D10F
11:16 16 Vakant 0 Vakant D10C
11:19 19 Vakant 0 Vakant D55C
11:27 27 Vakant 0 Vakant D16B
11:29 29 Vakant 0 Vakant D16B
11:31 31 Vakant 0 Vakant H10F
11:33 33 Vakant 0 Vakant H10F
11:34 34 Vakant 0 Vakant D65C
11:38 38 Vakant 0 Vakant D21C
11:40 40 Vakant 0 Vakant D21C
11:40 40 Vakant 0 Vakant D12B
11:42 42 Vakant 0 Vakant D12B
11:43 43 Vakant 0 Vakant H12B
11:45 45 Vakant 0 Vakant H12B
11:48 48 Vakant 0 Vakant D35C
11:48 48 Vakant 0 Vakant H10C
11:50 50 Vakant 0 Vakant D35C
11:52 52 Vakant 0 Vakant H75C
11:59 59 Vakant 0 Vakant H14B
12:01 61 Vakant 0 Vakant H65C
12:01 61 Vakant 0 Vakant H14B
12:03 63 Vakant 0 Vakant H65C
12:04 64 Vakant 0 Vakant D14B
12:05 65 Vakant 0 Vakant H16B
12:05 65 Vakant 0 Vakant H35C
12:06 66 Vakant 0 Vakant D14B
12:07 67 Vakant 0 Vakant H21C
12:07 67 Vakant 0 Vakant H35C
12:08 68 Vakant 0 Vakant H55C
12:08 68 Vakant 0 Vakant D45C
12:09 69 Vakant 0 Vakant H45C
12:09 69 Vakant 0 Vakant H21C
12:09 69 Vakant 0 Vakant H35C
12:10 70 Vakant 0 Vakant H55C
12:10 70 Vakant 0 Vakant D45C
12:11 71 Vakant 0 Vakant H45C
12:11 71 Vakant 0 Vakant H21C
12:12 72 Vakant 0 Vakant D45C
12:13 73 Vakant 0 Vakant H45C
11:32 32 Hříchová Jana 0020001 8012883 Rokycany D21C
11:05 05 Vašková Blanka 0030001 2026168 MAS D55C
11:23 23 Matoušek Vít 0040001 301355 MFP H10F
11:22 22 Váchová Ilona 0050001 2113446 Ski klub Karlovy Vary, z.s. D45C
11:28 28 Nyklová Helena 0060001 301337 Dalovice D65C
11:01 01 Černá Nikol 0070001 0 neregistrovaný T1
11:01 01 Shorná Ela 0100014 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Vítek Matěj 0100015 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Novotný Lukáš 0100016 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Maulen Roza 0100013 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Kuneš Matěj 0100010 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Kuneš Tomáš 0100011 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Živnůstková Julinka 0100012 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Vítek Max 0100017 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Bauerová Lucie 0100022 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Šmejkalová Olivie 0100018 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Vítek Mikuláš 0100019 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Šulcová Tonička 0100020 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Jelínková Johana 0100001 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Toufar Šimon 0100002 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Pelcová Aneta 0100007 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Šesták Petr 0100008 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Šulc Kristián 0100009 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Poradová Ema 0100006 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Kleinová Natálie 0100003 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Klement Jakub 0100004 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:01 01 Košinová Linda 0100005 0 LK Slovan Karlovy Vary TF
11:21 21 Körner Ralph 0110001 8099000 OLV Landshut H35C
11:49 49 Körner Christoph 0110002 8230289 OLV Landshut H21C
11:57 57 Kopp Petr 0120001 1403411 Šumavský průzkum H45C
11:27 27 Despetovic Tihomir 0130001 8657246 OC München H21C
11:47 47 Fišer Filip 0140001 0 HC Baník Sokolov H16B
11:02 02 Döhler Karla 015001 2026136 SV Pechbrunn D18B
11:03 03 Döhler Thomas 015003 1800 SV Pechbrunn H45C
11:52 52 Döhler Ute 015002 2790 SV Pechbrunn D45C
11:01 01 Cepek Pavel 0160001 2032133 XCEP T1
11:01 01 Cepek Eduard 0160003 0 XCEP TF
11:38 38 Cepek Vojtech 0160002 0 XCEP H10C