Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Záluží – sportovní areál V Luhu
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Richtr Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Richtrová Kamila
Kluby:
BSO     CST     DCH     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     PGP     PLU     SAD     SCP     SJH     SKV     SLA     VLI     VPM     VSP     ZTC     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1241 Rambousková Daniela BSO1650 232238 C TF
11:00:00 00 1242 Rambousek Marek BSO1400 7872 C TF
11:01:00 01 1178 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C H35
11:06:00 06 1284 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B H20
11:20:00 20 1148 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C H16
11:21:00 21 1032 Tauerová Kristina BSO0855 8691 C D14
11:24:00 24 1150 Spiřík František BSO0603 8683 C H16
11:25:00 25 1034 Fojtíková Vendula BSO0854 7876 C D14
11:29:00 29 1036 Fojtíková Nikola BSO0853 232236 C D14
11:34:00 34 1155 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16
11:39:00 39 1207 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C H45
11:42:00 42 1175 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H21
11:56:00 56 1042 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 C D16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:18:00 18 1219 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:09:00 09 1026 Fryšová Žaneta DCH0959 2141932 B D14
11:16:00 16 1060 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C D21
11:26:00 26 1223 Michalec Jan DCH5701 7207360 C H55
11:28:00 28 1235 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H75
11:34:00 34 1227 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
11:36:00 36 1092 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C D45
11:36:00 36 1172 Sládek Ondřej DCH0012 8047 C H21
11:38:00 38 1157 Plevný Albert DCH0711 8662372 B H16
11:43:00 43 1209 Fryš Zdeněk DCH7503 4450 C H45
11:52:00 52 1040 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 C D16
12:05:00 65 1023 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C D12
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1287 Knot Ondřej KRL1302 434576 C T1
11:00:00 00 1290 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C T1
11:00:00 00 1261 Houbová Hana KRL8251 2148065 C T2
11:02:00 02 1280 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B D20
11:09:00 09 1182 Houba Petr KRL7801 2134275 C H35
11:12:00 12 1216 Hanák Martin KRL6701 2017667 C H55
11:13:00 13 1028 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B D14
11:14:00 14 1145 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H16
11:16:00 16 1218 Kropáč Jiří KRL6702 2099518 C H55
11:17:00 17 1121 Bejvančický Jan KRL1003 232961 C H12
11:18:00 18 1061 Hanáková Magda KRL9651 8013942 C D21
11:22:00 22 1063 Hanáková Lenka KRL9951 8004041 C D21
11:23:00 23 1124 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H12
11:33:00 33 1056 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B D18
11:36:00 36 1156 Škrle Michael KRL0702 2126308 C H16
11:38:00 38 1173 Žákovec Jan KRL9505 212765 C H21
11:46:00 46 1037 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B D16
11:50:00 50 1039 Fišarová Adéla KRL0651 416314 B D16
11:54:00 54 1041 Králová Lucie KRL0658 2127636 C D16
11:58:00 58 1043 Pokorná Anežka KRL0757 0 B D16
12:02:00 62 1045 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D16
12:03:00 63 1022 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D12
12:06:00 66 1047 Kropáčová Zuzana KRL0754 2126298 B D16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 20 1220 Janošík Lubomír KSH5901 2080909 C H55
11:23:00 23 1199 Fiala Michal KSH7601 416182 C H45
11:24:00 24 1086 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C D45
11:27:00 27 1035 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14
11:32:00 32 1226 Sova Petr KSH6501 416181 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1263 Zierhut Antonín LCV7100 253146 C T2
11:04:00 04 1103 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
11:22:00 22 1085 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
11:30:00 30 1236 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H75
11:57:00 57 1230 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1291 Suchá Edita LPM1650 995848 C T1
11:00:00 00 1292 Suchá Zoe LPM1851 0 C T1
11:00:00 00 1289 Pilařová Marie LPM1050 2103797 C T1
11:00:00 00 1286 Pilař Karel LPM1200 1417133 C T1
11:00:00 00 1266 Černý Matyáš LPM0804 0 C T2
11:00:00 00 1244 Šilhavý Matěj LPM1600 236983 C TF
11:00:00 00 1250 Gruber Karel LPM1201 0 C TF
11:00:00 00 1253 Gruberová Sára LPM1252 51153 C TF
11:00:00 00 1251 Nová Marie LPM1151 0 C TF
11:00:00 00 1252 Nová Barbora LPM1450 0 C TF
11:05:00 05 1095 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C D55
11:11:00 11 1027 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D14
11:11:00 11 1183 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C H35
11:12:00 12 1107 Bohuslavová Věra LPM4850 51480 C D65
11:13:00 13 1099 Kolovská Ilona LPM6352 301706 C D55
11:17:00 17 1030 Šafránková Eliška LPM0953 8003929 B D14
11:24:00 24 1233 Bohuslav Václav LPM4201 51479 C H75
11:25:00 25 1125 Parula Egon LPM1000 2801411 C H12
11:25:00 25 1200 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H45
11:26:00 26 1087 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45
11:26:00 26 1167 Sova František LPM9702 361920 C H21
11:28:00 28 1224 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
11:29:00 29 1127 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C H12
11:31:00 31 1203 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H45
11:32:00 32 1090 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
11:37:00 37 1206 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C H45
11:44:00 44 1176 Suchý Petr LPM7820 8656565 C H21
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:13:00 13 1119 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B H12
11:23:00 23 1189 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H35
11:32:00 32 1154 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H16
11:33:00 33 1194 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C H35
11:34:00 34 1091 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45
11:34:00 34 1171 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
11:55:00 55 1229 Hájek Jan MAS5401 8648556 C H65
11:55:00 55 1137 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H14
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1262 Jaromír Valo MLA9999 7880 T2
11:00:00 00 1260 Milota Jan MLA0500 232234 C T2
11:00:00 00 1248 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C TF
11:04:00 04 1283 Milota Břetislav MLA0300 8116801 C H20
11:07:00 07 1096 Miturová Radka MLA6552 8656680 C D55
11:07:00 07 1116 Beneš Jan MLA1000 1421924 C H12
11:08:00 08 1105 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C D65
11:08:00 08 1285 Kováč František MLA0201 8656612 B H20
11:10:00 10 1143 Janoch Mikuláš Josef MLA0700 2085576 C H16
11:11:00 11 1098 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
11:15:00 15 1185 Placek Petr MLA8000 8109418 C H35
11:18:00 18 1163 Macura Jan MLA9306 8109363 C H21
11:19:00 19 1187 Milota Josef MLA5801 8656692 C H35
11:20:00 20 1084 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
11:21:00 21 1198 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
11:22:00 22 1232 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75
11:22:00 22 1165 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C H21
11:26:00 26 1234 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
11:27:00 27 1191 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C H35
11:29:00 29 1202 Beneš Marek MLA7601 1421929 C H45
11:37:00 37 1004 Benešová Marie MLA1250 1421918 C D10
11:43:00 43 1131 Herman Ondřej MLA0801 1421926 C H14
11:45:00 45 1013 Nykodymová Anna MLA1154 1421923 C D12
11:47:00 47 1133 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 B H14
11:49:00 49 1071 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D35
11:51:00 51 1016 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D12
11:51:00 51 1135 Placek Tomas MLA0902 8014515 B H14
11:55:00 55 1074 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C D35
11:59:00 59 1020 Peláková Daniela MLA1155 2214516 C D12
12:01:00 61 1159 Pivec Jan MLA0503 8116803 B H18
12:03:00 63 1078 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C D35
12:05:00 65 1161 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B H18
12:07:00 67 1080 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1259 Petýrková Karolína NEK0851 0 C T2
11:00:00 00 1265 Marešová Naděžda NEK8750 0 T2
11:03:00 03 1109 Soukup Ondřej NEK1201 8013491 C H10
11:04:00 04 1281 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D20
11:05:00 05 1180 Pávek Jiří NEK7700 8013492 C H35
11:21:00 21 1123 Fecko Richard NEK1100 2067349 C H12
11:26:00 26 1065 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 C D21
11:27:00 27 1053 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 C D18
11:27:00 27 1126 Gregor Josef NEK1000 232229 C H12
11:28:00 28 1088 Marešová Marcela NEK7450 301416 C D45
11:28:00 28 1152 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B H16
11:28:00 28 1168 Newiak Nick NEK0101 8109361 C H21
11:30:00 30 1225 Zieba Jaroslav NEK6500 8109326 C H55
11:30:00 30 1067 Marešová Alexandra NEK9950 2067348 C D21
11:33:00 33 1003 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C D10
11:39:00 39 1005 Škultéty Kristýna NEK1251 8066730 C D10
11:43:00 43 1007 Pávková Anna NEK1350 8154973 C D10
11:51:00 51 1072 Pávková Jana NEK7850 2111718 C D35
11:55:00 55 1018 Juhaszová Tereza NEK1151 8004735 C D12
11:59:00 59 1076 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1264 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C T2
11:00:00 00 1249 Hynková Johanna ONO1750 301492 C TF
11:11:00 11 1118 Černý Antonín ONO1001 8119462 B H12
11:12:00 12 1144 Maglia Šimon ONO0702 8022369 B H16
11:13:00 13 1184 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H35
11:15:00 15 1029 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C D14
11:16:00 16 1146 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16
11:17:00 17 1101 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
11:19:00 19 1049 Pecko Sára ONO0452 8116743 A D18
11:22:00 22 1149 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H16
11:23:00 23 1033 Ritterová Lída ONO0851 8154991 B D14
11:25:00 25 1052 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D18
11:25:00 25 1190 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C H35
11:26:00 26 1151 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H16
11:27:00 27 1201 Černý Jan ONO7101 8410794 C H45
11:30:00 30 1089 Lisá Monika ONO6750 8660918 C D45
11:30:00 30 1153 Meduna Filip ONO0603 8028820 A H16
11:31:00 31 1055 Holíková Simona ONO0553 8154979 B D18
11:31:00 31 1193 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H35
11:35:00 35 1057 Kulová Laura ONO0552 8004351 A D18
11:41:00 41 1006 Hynková Anna ONO1250 301730 C D10
11:47:00 47 1014 Hynková Marie ONO1050 8008269 C D12
11:51:00 51 1213 Hynek Petr ONO7000 301490 C H45
11:53:00 53 1073 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C D35
12:01:00 61 1021 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D12
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:14:00 14 1059 Matějů Martina PGP8556 8680605 E D21
11:35:00 35 1195 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C H35
11:40:00 40 1174 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21
11:47:00 47 1070 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:33:00 33 1204 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:32:00 32 1238 Fodor Patrik SAD1300 981821 C DH10F
12:07:00 67 1024 Fodorová Natálie SAD1150 331259 C D12
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:18:00 18 1083 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
11:24:00 24 1222 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:32:00 32 1170 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21
11:38:00 38 1093 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D45
11:45:00 45 1210 Tichý Martin SJH6401 995864 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:05:00 05 1115 Štěrba Lukáš SKV1001 8013923 B H12
11:06:00 06 1104 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
11:09:00 09 1097 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D55
11:10:00 10 1106 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D65
11:21:00 21 1188 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
11:29:00 29 1192 Badura Václav SKV8101 7200904 C H35
11:41:00 41 1208 Dítko Jan SKV7301 8109364 C H45
11:43:00 43 1012 Turková Klára SKV1151 2118939 C D12
11:57:00 57 1075 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C D35
11:59:00 59 1139 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H14
12:01:00 61 1077 Savičová Gabriela SKV7952 8660525 C D35
12:05:00 65 1079 Turková Martina SKV7852 2118940 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:47:00 47 1211 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:22:00 22 1221 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1288 Beránek Šimon VPM1000 9101182 C T1
11:00:00 00 1245 Bouchal Vít VPM1616 995860 C TF
11:00:00 00 1243 Rauchová Nikola VPM1757 0 C TF
11:00:00 00 1240 Rauch David VPM1515 0 C TF
11:00:00 00 1247 Rauch Jonáš VPM1500 1499 C TF
11:01:00 01 1108 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C H10
11:05:00 05 1110 Křenek Martin VPM1301 8000359 C H10
11:14:00 14 1217 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
11:15:00 15 1120 Křenek Jan VPM1101 8000358 C H12
11:17:00 17 1186 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C H35
11:19:00 19 1031 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14
11:19:00 19 1122 Jedlička Josef VPM1102 232337 C H12
11:20:00 20 1062 Staňková Markéta VPM0153 7210111 C D21
11:24:00 24 1064 Kamarytová Marie VPM9191 8656581 C D21
11:28:00 28 1066 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C D21
11:31:00 31 1001 Krsová Anna VPM1251 52381 C D10
11:35:00 35 1002 Dvořáková Zuzana VPM1250 434806 C D10
11:41:00 41 1011 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D12
11:41:00 41 1130 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H14
11:45:00 45 1008 Jedličková Alžběta VPM1351 1490 D10
11:45:00 45 1132 Materna Josef VPM0902 8007996 B H14
11:49:00 49 1015 Dvořáková Barbora VPM1052 7924 C D12
11:49:00 49 1134 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 C H14
11:53:00 53 1228 Blažek Jan VPM5005 1407426 H65
11:53:00 53 1017 Maternová Jana VPM1150 2060382 C D12
11:53:00 53 1136 Tříska Lukáš VPM0803 2082920 C H14
11:57:00 57 1019 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 B D12
11:57:00 57 1138 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C H14
12:01:00 61 1140 Krs Jakub VPM0801 8014479 C H14
12:04:00 64 1046 Třísková Tereza VPM0650 2082946 C D16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 00 1273 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C T3
11:15:00 15 1100 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C D55
11:23:00 23 1051 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D18
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 20 1164 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A H21
11:24:00 24 1166 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A H21
11:29:00 29 1054 Beránková Šárka ZTC0551 8516419 A D18
11:30:00 30 1169 Stehlík Petr ZTC7903 8515517 C H21
11:46:00 46 1177 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A H21
12:00:00 60 1044 Kadlecová Barbora ZTC0750 434819 C D16
12:03:00 63 1160 Sobota Ondřej ZTC0502 8014568 B H18

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 00 1296 Vakant 0 Vakant T1
11:00 00 1295 Vakant 0 Vakant T1
11:00 00 1293 Vakant 0 Vakant T1
11:00 00 1294 Vakant 0 Vakant T1
11:00 00 1270 Vakant 0 Vakant T2
11:00 00 1271 Vakant 0 Vakant T2
11:00 00 1268 Vakant 0 Vakant T2
11:00 00 1267 Vakant 0 Vakant T2
11:00 00 1269 Vakant 0 Vakant T2
11:00 00 1276 Vakant 0 Vakant T3
11:00 00 1274 Vakant 0 Vakant T3
11:00 00 1275 Vakant 0 Vakant T3
11:00 00 1277 Vakant 0 Vakant T3
11:00 00 1278 Vakant 0 Vakant T3
11:00 00 1256 Vakant 0 Vakant TF
11:00 00 1257 Vakant 0 Vakant TF
11:00 00 1255 Vakant 0 Vakant TF
11:00 00 1254 Vakant 0 Vakant TF
11:00 00 1258 Vakant 0 Vakant TF
11:00 00 1279 Vakant 0 Vakant D20
11:01 01 1113 Vakant 0 Vakant H12
11:02 02 1102 Vakant 0 Vakant D65
11:02 02 1282 Vakant 0 Vakant H20
11:03 03 1094 Vakant 0 Vakant D55
11:03 03 1114 Vakant 0 Vakant H12
11:03 03 1179 Vakant 0 Vakant H35
11:06 06 1141 Vakant 0 Vakant H16
11:07 07 1025 Vakant 0 Vakant D14
11:07 07 1181 Vakant 0 Vakant H35
11:08 08 1142 Vakant 0 Vakant H16
11:08 08 1214 Vakant 0 Vakant H55
11:09 09 1112 Vakant 0 Vakant H10
11:09 09 1117 Vakant 0 Vakant H12
11:10 10 1215 Vakant 0 Vakant H55
11:12 12 1058 Vakant 0 Vakant D21
11:14 14 1081 Vakant 0 Vakant D45
11:16 16 1082 Vakant 0 Vakant D45
11:16 16 1162 Vakant 0 Vakant H21
11:17 17 1048 Vakant 0 Vakant D18
11:17 17 1196 Vakant 0 Vakant H45
11:18 18 1147 Vakant 0 Vakant H16
11:19 19 1197 Vakant 0 Vakant H45
11:20 20 1231 Vakant 0 Vakant H75
11:21 21 1050 Vakant 0 Vakant D18
11:30 30 1237 Vakant 0 Vakant DH10F
11:34 34 1239 Vakant 0 Vakant DH10F
11:37 37 1009 Vakant 0 Vakant D12
11:37 37 1128 Vakant 0 Vakant H14
11:39 39 1010 Vakant 0 Vakant D12
11:39 39 1129 Vakant 0 Vakant H14
11:43 43 1068 Vakant 0 Vakant D35
11:45 45 1069 Vakant 0 Vakant D35
11:48 48 1038 Vakant 0 Vakant D16
11:59 59 1158 Vakant 0 Vakant H18
11:49 49 1212 Poupa Martin 0010001 0 Poupin H45
11:00 00 1272 Cepek Pavel 0020001 2032133 XCEP T3
11:00 00 1246 Cepek Eduard 0020002 0 XCEP TF
11:07 07 1111 Cepek Vojtech 0020003 0 XCEP H10
11:35 35 1205 Kopp Petr 0030001 1403411 Šumavský průzkum H45