Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.10.2022
Místo konání:
Zubří, louka u rybníka
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
U Pytláka, 1:10000, e = 5 m, autor: Petr Mareček, stav 9/2022
Ředitel závodu:
Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kamenický Radan - R1
Stavitel tratí:
Wurzel Břetislav - R3, Kamenický Radan - R1
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     H90     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 1.66 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
10:54:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:58:00 Šímová Klaudie TBM1452 553446 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Hudečková Mariana OSN3301 0 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín
11:10:00 Kurečková Zuzana TBM1377 2060216 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Přibylová Ema TZL1350 889320 C SKOB Zlín
11:18:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:22:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 C SK Brno Žabovřesky
11:26:00 Šedivá Kristýna VBM1252 7207495 C VSK Mendelu Brno
11:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Dohnalová Eliška ZBM1253 8019434 C SK Brno Žabovřesky
11:38:00 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C OB Vizovice
11:42:00 Chodúrová Elena TZL1351 7209282 C SKOB Zlín
11:46:00 Karbašová Kristýna CTB1253 2121757 C SK OB Chotěboř
11:50:00 Jelínková Anna SJH1252 681891 C SOS Jindřichův Hradec
11:54:00 Vlčková Alžběta VIC1351 7210090 C OB Vizovice
11:58:00 Soběslavská Anna Marie PBM1351 8013974 C TJ Spartak 1. brněnská
12:02:00 Pala Barbora ZBM1354 2181926 C SK Brno Žabovřesky
12:10:00 Redlichová Kateřina RBK1351 2026163 C SK Radioklub Blansko
12:14:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
12:18:00 Stašková Tereza PBM1257 8060908 C TJ Spartak 1. brněnská
12:22:00 Šťastná Vendula TBM1384 8047177 C KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Smítalová Meda ZBM1356 1051213 C SK Brno Žabovřesky

D10N 1.90 km, 20 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Rampula Monica PBM1252 0 TJ Spartak 1. brněnská
10:35:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Matrasová Marie CHT1451 232882 C OOB SK Chrast
10:43:00 Hübnerová Johana TBM1551 2082923 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Štychová Heda TZL1254 2211977 C SKOB Zlín
10:51:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:59:00 Pala Tereza ZBM1552 2181917 C SK Brno Žabovřesky
11:03:00 Buršíková Eliška SJI1450 336770 C OK Jihlava
11:07:00 Chvátalová Žofie PBM1352 0 C TJ Spartak 1. brněnská

D12 2.07 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:33:00 Slavíková Anna PBM1156 1444010 C TJ Spartak 1. brněnská
10:36:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
10:39:00 Pařízková Eliška ZBM1150 2181915 C SK Brno Žabovřesky
10:42:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C OK Střelka
10:45:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
10:48:00 Vinopalová Barbora PZR1151 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:51:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 B SK Brno Žabovřesky
10:54:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 B SK Brno Žabovřesky
11:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
11:03:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
11:06:00 Urválková Anna TBM1177 2127877 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Beránková Kamila ZBM1152 8107756 B SK Brno Žabovřesky
11:12:00 Svitáková Ludmila SJH1152 8047163 C SOS Jindřichův Hradec
11:15:00 Malá Lucie TBM1165 8030635 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 B SK OB Chotěboř
11:21:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 B SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 Veselá Martina RBK1052 2034000 C SK Radioklub Blansko
11:27:00 Rychnovská Eliška SJI1151 8409865 B OK Jihlava
11:30:00 Pilná Anna OSN1151 8196052 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:33:00 Michálková Adéla TBM1151 2127869 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C KOB Směr Kroměříž
11:39:00 Šímová Julie TBM1055 8285915 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Vítková Eva CHT1053 8047244 B OOB SK Chrast
11:45:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
11:48:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 B KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 B SKOB Zlín
11:54:00 Francová Hedvika TBM1079 53273 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Lorencová Barbora CHT1056 336706 C OOB SK Chrast
12:00:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
12:03:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 B OK Střelka
12:06:00 Janíková Klára ZBM1057 8011043 B SK Brno Žabovřesky
12:09:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B SK Radioklub Blansko
12:12:00 Struhařová Sára TZL1152 2070833 C SKOB Zlín
12:15:00 Myšáková Olga SKM1050 8005205 C KOB Směr Kroměříž
12:18:00 Vítková Kateřina PBM1152 8162910 C TJ Spartak 1. brněnská
12:21:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:24:00 Petříčková Zita CTB1052 2039098 C SK OB Chotěboř
12:27:00 Ptáčková Lucie TBM1372 8001372 C KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 Smítalová Ester ZBM1056 1180510 C SK Brno Žabovřesky

D14 3.15 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Robotková Tereza PBM1150 8488543 C TJ Spartak 1. brněnská
10:34:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Brno Žabovřesky
10:38:00 Řezníčková Klára TZL0959 8051256 B SKOB Zlín
10:42:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:46:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
10:50:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
10:54:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B OB Vizovice
10:58:00 Růžičková Žofie TZL0953 2113089 C SKOB Zlín
11:02:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 B OK Střelka
11:06:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
11:10:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
11:14:00 Korčáková Laura TZL0960 0 C SKOB Zlín
11:18:00 Vyoralová Talma LCE0955 8030643 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:22:00 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B SKOB Zlín
11:26:00 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B SK Brno Žabovřesky
11:30:00 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 B SK Radioklub Blansko
11:34:00 Janíková Anna ZBM0862 8648635 A SK Brno Žabovřesky
11:38:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř
11:42:00 Honzáková Nela JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:46:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
11:50:00 Kočová Klára ZBM0850 8660445 A SK Brno Žabovřesky
11:54:00 Králová Marie PBM1153 8410789 B TJ Spartak 1. brněnská
11:58:00 Coufalová Rea ZBM0953 8076013 B SK Brno Žabovřesky
12:02:00 Lázničková Alžběta TZL0858 8105227 B SKOB Zlín
12:06:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Brno Žabovřesky
12:10:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
12:14:00 Stašková Sofie PBM0952 8007609 B TJ Spartak 1. brněnská
12:18:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Štěpánková Anna VIC0956 8680388 B OB Vizovice

D16 3.69 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
10:35:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
10:39:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8051263 C SKOB Zlín
10:43:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
10:51:00 Komínová Vendula RUZ0751 2800116 C TJ Růžená
10:55:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 B SOS Jindřichův Hradec
10:59:00 Škapová Markéta CHT0752 8136478 B OOB SK Chrast
11:03:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
11:11:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B OOB SK Chrast
11:15:00 Zamrazilová Tereza SJI0755 886269 C OK Jihlava
11:19:00 Florianová Adéla ZBM0754 8107776 C SK Brno Žabovřesky
11:23:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
11:31:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
11:35:00 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B SK Brno Žabovřesky
11:39:00 Kellerová Alice CHT0852 8013487 B OOB SK Chrast
11:43:00 Bukáčková Šárka CTB0754 2039124 C SK OB Chotěboř
11:47:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2001960 B OB Vizovice

D18 4.22 km, 50 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
11:05:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
11:13:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 B OOB SK Chrast
11:21:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D21C 4.93 km, 80 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Kopáčková Iva CHT8851 8013927 C OOB SK Chrast
11:08:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
11:11:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 R SK Brno Žabovřesky
11:14:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
11:17:00 Kociánová Lenka VBM8553 8063089 C VSK Mendelu Brno
11:20:00 Podešvová Vlasta ZBM9250 53767 C SK Brno Žabovřesky
11:23:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
11:26:00 Růžičková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
11:29:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Vacková Anna SJI9854 8014480 C OK Jihlava
11:35:00 Sladčíková Christovová Neli SKM9151 331143 C KOB Směr Kroměříž
11:38:00 Mádlová Věra PBM8951 995814 C TJ Spartak 1. brněnská
11:41:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
11:47:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
11:50:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
11:53:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 C KOS TJ Tesla Brno
11:56:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:59:00 Finstrlová Adéla ZBM9153 8644883 E SK Brno Žabovřesky
12:02:00 Šímová Jana PHK8569 8064485 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
12:08:00 Grycová Kateřina TBM0058 8063087 R KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 Valentová Eva LCE8966 8660368 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:14:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
12:17:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
12:20:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:23:00 Bouzková Katka SVS8151 8047269 C Orientklub Vsetín

D21D 4.09 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
11:14:00 Ganzwohlová Petra 0090002 4774 Fanda Klub Dobronín
11:22:00 Košíková Jana PBM8352 8014554 C TJ Spartak 1. brněnská
11:30:00 Králová Olga 0120003 51831 TJ Tatran Kohoutovice
11:38:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
11:46:00 Píro Radka TTR9352 2125373 C OOB Třebíč
11:54:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno

D35 4.53 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vlčková Hana VBM8555 2419914 C VSK Mendelu Brno
10:34:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská
10:37:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C TJ Růžená
10:40:00 Růžková Kateřina PBM8554 7300421 C TJ Spartak 1. brněnská
10:43:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Brno Žabovřesky
10:46:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:49:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:52:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Brno Žabovřesky
10:55:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
10:58:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
11:01:00 Čechová Jitka VBM8353 8660539 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
11:07:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Sedláčková Alžběta 0040001 2127864 Bafto
11:13:00 Bártová Petra RBK8252 2151397 C SK Radioklub Blansko
11:16:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:19:00 Soběslavská Vendula PBM8051 8461734 C TJ Spartak 1. brněnská
11:22:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:25:00 Malá Alice TBM7991 8670786 C KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast
11:31:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:34:00 Kočová Eva TZL7550 8680338 C SKOB Zlín
11:37:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
11:40:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:43:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
11:46:00 Hulsey Martina 0050001 53246 TBM
11:49:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Brno Žabovřesky
11:52:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
11:55:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C OOB Třebíč
11:58:00 Mazzarese Jana TRT7850 2102555 C KOS Třešť
12:01:00 Sovová Markéta PZR7850 220400 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:04:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C SK Brno Žabovřesky
12:07:00 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:10:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
12:16:00 Vernerová Radka VBM8558 8154984 C VSK Mendelu Brno
12:19:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
12:22:00 Beranová Jana SJH7851 8013871 C SOS Jindřichův Hradec
12:25:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
12:28:00 Hubáčková Renata LCE8151 8006763 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Brno Žabovřesky

D45 3.95 km, 50 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Nešporová Marie TTR7251 8009530 C OOB Třebíč
10:34:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
10:36:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
10:42:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
10:44:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
10:46:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:48:00 Bašeová Magdalena 0210001 2092389 krpole
10:50:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
10:52:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
10:54:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
10:58:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
11:00:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:02:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C TJ Spartak 1. brněnská
11:06:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Brno Žabovřesky
11:08:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
11:10:00 Hrušková Lenka ZBM6251 8516455 C SK Brno Žabovřesky
11:12:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
11:14:00 Plachá Radka STA7551 2116452 C OK Střelka
11:16:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:20:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
11:22:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
11:24:00 Nováčková Obelczová Věra ZBM7752 102 C SK Brno Žabovřesky
11:26:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
11:28:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
11:32:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
11:34:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:38:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:44:00 Fuchsová Marcela TBM7260 8221278 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Ferdusová Eva LCE6461 8063099 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:48:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
11:50:00 Otrusinová Helena ABM7054 7209784 C KOB ALFA Brno
11:52:00 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:54:00 Tachovská Kamila PBM7655 8162901 C TJ Spartak 1. brněnská

D55 3.15 km, 50 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
10:51:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:57:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
11:03:00 Smičková Eva KON5887 8454012 C KOB Konice
11:09:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
11:15:00 Sladká Zora PBM6059 8116826 C TJ Spartak 1. brněnská
11:21:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
11:27:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
11:39:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:45:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín
11:51:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:57:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno

D65 2.55 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:46:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko
10:58:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 8076009 C SK Brno Žabovřesky
11:04:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
11:10:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
11:16:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:28:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
11:34:00 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:46:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:52:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H10N 1.90 km, 20 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
11:31:00 Papež Marek ZBM1502 2213816 C SK Brno Žabovřesky
11:33:00 Kocmánek Lukáš PZR1200 7210087 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:35:00 Bárta Zbyněk RBK1301 2152928 C SK Radioklub Blansko
11:39:00 Redlich Jan 0280001 9097 RBK Blansko
11:43:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C SKOB Zlín
11:47:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
11:51:00 Slavík Martin PBM1301 0 TJ Spartak 1. brněnská
11:55:00 Meissner Otto ZBM1501 2181913 C SK Brno Žabovřesky
11:59:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
12:03:00 Stehlík Šimon ABM1301 8087 C KOB ALFA Brno
12:07:00 Bárta Vítězslav 0230001 0 RBK

H10 1.66 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Vítek Vojtěch PBM1310 8162892 C TJ Spartak 1. brněnská
10:45:00 Fikar Michal CTB1200 2082924 C SK OB Chotěboř
10:51:00 Zapletal Martin LCE1202 2771350 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
11:03:00 Denemarek Albert PBM1306 2059743 C TJ Spartak 1. brněnská
11:09:00 Svoboda Šimon TZL1400 53337 C SKOB Zlín
11:15:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:21:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
11:27:00 Šíma Filip TBM1213 8025571 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Paul Radim ZBM1206 104 C SK Brno Žabovřesky
11:45:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
11:51:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:57:00 Nováček Kryštof ZBM1207 130 C SK Brno Žabovřesky
12:03:00 Hájek Vojtěch TBM1201 8100051 C KOS TJ Tesla Brno
12:09:00 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 C SK OB Chotěboř
12:15:00 Smítal Vendelín ZBM1203 1280112 C SK Brno Žabovřesky

H12 2.37 km, 30 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Koča František ZBM1100 2111735 B SK Brno Žabovřesky
10:47:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2211988 C SKOB Zlín
10:50:00 Černoch Jakub SKM1002 8933 B KOB Směr Kroměříž
10:53:00 Trubelík Štěpán LCE1003 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Koč Juraj TZL1006 8660396 C SKOB Zlín
11:02:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
11:05:00 Beran Antonín SJH1101 8014505 B SOS Jindřichův Hradec
11:08:00 Sedláček Martin TBM1212 8100042 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Holý Jan TZL1009 2211991 C SKOB Zlín
11:14:00 Skřivanek František TBM1108 7210862 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Nouza Vítek SJH1104 2079498 C SOS Jindřichův Hradec
11:20:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
11:23:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
11:26:00 Eliášek Jakub LBM1101 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:29:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:32:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
11:35:00 Kopáč František ZBM1105 2224792 C SK Brno Žabovřesky
11:38:00 Kovalčík Lukáš TZL1010 2211992 C SKOB Zlín
11:41:00 Broum Matěj PZR1002 7210401 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:44:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 B KOB Směr Kroměříž
11:47:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 B SKOB Zlín
11:50:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 B SK OB Chotěboř
11:53:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
11:56:00 Mazzarese David TRT1100 8047195 C KOS Třešť
11:59:00 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
12:02:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:05:00 Přibyl František TZL1105 2091553 C SKOB Zlín
12:08:00 Široký Jakub BBM1000 2224623 C BETA URSUS Rosice
12:11:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 B KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 B SKOB Zlín
12:17:00 Macka Sebastián LCE1112 52694 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:20:00 Bárta Ladislav RBK1101 2151418 B SK Radioklub Blansko
12:23:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
12:26:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 B SK OB Chotěboř

H14 3.42 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 B SKOB Zlín
10:35:00 Kresta Tomáš TBM0908 2127875 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
10:41:00 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B OOB Třebíč
10:44:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
10:47:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
10:50:00 Češík František CHT0902 2260133 C OOB SK Chrast
10:53:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:56:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
10:59:00 Rose Ondřej SKM0900 8482072 C KOB Směr Kroměříž
11:02:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 A SK Brno Žabovřesky
11:05:00 Denemarek Max PBM0800 8080127 B TJ Spartak 1. brněnská
11:08:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 A SKOB Zlín
11:11:00 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
11:17:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 7210084 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:20:00 Venhoda Lukáš SJI0801 8015319 B OK Jihlava
11:23:00 Florian Radek ZBM0905 49376 C SK Brno Žabovřesky
11:26:00 Malý Matyáš TBM0910 8680332 B KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Eliášek Patrik LBM0801 8454004 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:32:00 Vystrčil Vojtěch TZL0819 8454007 C SKOB Zlín
11:35:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Dohnal František ZBM0811 232852 B SK Brno Žabovřesky
11:41:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
11:44:00 Dokulil Jiří PZR0905 8032757 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:47:00 Hudec David SJI0806 2653481 C OK Jihlava
11:50:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
11:53:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
11:56:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
11:59:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast
12:02:00 Ambrož Kryštof TZL0803 2113096 C SKOB Zlín
12:05:00 Mikula Marek TBM0902 410254 B KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
12:11:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:14:00 Jirásek Rostislav CTB0903 2039113 C SK OB Chotěboř
12:17:00 Doušek Vilém TBM0904 8058058 B KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
12:23:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A SKOB Zlín
12:26:00 Debef Alan SJI0809 8017749 C OK Jihlava

H16 4.15 km, 60 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Růžička Vojtěch SJI0704 8183195 B OK Jihlava
10:42:00 Dvořáček Jan TTR0701 2420061 C OOB Třebíč
10:46:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:50:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
10:54:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Brno Žabovřesky
10:58:00 Valla Jakub TZL0710 8047116 B SKOB Zlín
11:02:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
11:06:00 Kocourek Jiří CTB0602 8011039 C SK OB Chotěboř
11:10:00 Václavík Vojtěch TZL0711 8051258 B SKOB Zlín
11:14:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
11:18:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:22:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
11:30:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 B SOS Jindřichův Hradec
11:34:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
11:38:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 B SK OB Chotěboř
11:42:00 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
11:46:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:50:00 Těthal Josef SJH0805 8107773 B SOS Jindřichův Hradec
11:54:00 Pazdziora Tomáš PBM0701 2151423 C TJ Spartak 1. brněnská
11:58:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
12:02:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 A SOS Jindřichův Hradec
12:06:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
12:10:00 Kužela Michal TZL0713 8454010 C SKOB Zlín
12:14:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
12:18:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
12:22:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B KOS TJ Tesla Brno

H18 4.86 km, 80 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Nešpor Jiří TTR0502 8663162 C OOB Třebíč
11:09:00 Zácha David SKM0400 8680291 C KOB Směr Kroměříž
11:15:00 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
11:21:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:27:00 Čech Radan TBM0611 8663178 A KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:39:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 B KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:51:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:57:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Brno Žabovřesky

H21C 6.28 km, 110 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 C OOB Třebíč
10:45:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
10:47:00 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Dvořák Richard CHT8101 2260137 C OOB SK Chrast
10:53:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
10:57:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:59:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
11:01:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:03:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 R O-mikron
11:07:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
11:09:00 Khýn Vítězslav ASU8304 8226338 C Magnus Orienteering
11:11:00 Hladílek Jan PZR8814 8016309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
11:15:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:19:00 Rajnoha David TBM0003 8334332 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
11:23:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
11:25:00 Skřivanek Marcel JPV7713 8005132 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:29:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:31:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:33:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:35:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:37:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Otrusina Jan ABM9210 8063095 C KOB ALFA Brno
11:41:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 C OOB Třebíč
11:43:00 Bouzek Petr SVS7901 8133237 C Orientklub Vsetín
11:45:00 Šedivý Jiří VBM8207 8136474 C VSK Mendelu Brno
11:47:00 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
11:49:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:51:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
11:53:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
11:57:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 Vandeghinste Grégoire ZBM9910 1281956 C SK Brno Žabovřesky
12:01:00 Sychra Tomáš VBM8305 8030631 C VSK Mendelu Brno
12:03:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Hrobař Štěpán ASU9106 995859 Magnus Orienteering
12:07:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
12:09:00 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
12:11:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
12:13:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
12:15:00 Nouza Petr SJH9300 8090148 C SOS Jindřichův Hradec
12:17:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C TJ Spartak 1. brněnská
12:21:00 Stejskal Ondřej UBM8805 515445 C MENISKOS Brno
12:23:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky

H21D 4.55 km, 60 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Rosecký Jan PZR8901 51357 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 Rychnovský Radek SJI7702 2771362 C OK Jihlava
10:46:00 Sitař Václav PZR9202 2148207 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:52:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
10:58:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 C KOB ALFA Brno
11:10:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
11:16:00 Růžička Tomáš VBM8406 2420037 VSK Mendelu Brno
11:22:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
11:28:00 Janeba Vladimír 0270001 9572 Bez klubu
11:34:00 Kadlček Václav 0290001 8008266 neregistrovaný - Kadlček
11:40:00 Nováček Michal ZBM8006 136 C SK Brno Žabovřesky

H35 5.51 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Papež Zdeněk ZBM8502 2212747 C SK Brno Žabovřesky
10:46:00 Matras Tomáš CHT8001 8047209 C OOB SK Chrast
10:48:00 Koča Jaroslav ZBM8206 8420962 C SK Brno Žabovřesky
10:50:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
10:52:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
10:58:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
11:00:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:02:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Brno Žabovřesky
11:04:00 Bárta Ladislav RBK7802 2229812 C SK Radioklub Blansko
11:06:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
11:08:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
11:12:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C OB Vizovice
11:14:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
11:16:00 Svoboda Petr TZL7937 2181299 C SKOB Zlín
11:18:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
11:20:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
11:22:00 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
11:24:00 Stehlík Ondřej 0070001 2133066 S-team
11:26:00 Míchal Jiří SJH7802 8420953 C SOS Jindřichův Hradec
11:28:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
11:30:00 Rytíř Michal SKM7325 8015283 C KOB Směr Kroměříž
11:32:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
11:34:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:36:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Brno Žabovřesky
11:38:00 Lasota Marek 0140001 2087636 Lasota - neregistrovaní
11:40:00 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
11:42:00 Rudolf Tomáš PBM8402 2419966 C TJ Spartak 1. brněnská
11:44:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
11:46:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Brno Žabovřesky
11:48:00 Pavlas Radek TZL8503 8466648 C SKOB Zlín
11:50:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
11:52:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Brno Žabovřesky
11:54:00 Přibyl Martin 0160001 2211984 Zlín SKOB
11:56:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Brno Žabovřesky
11:58:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:00:00 Mulíček Ondřej ABM7405 7000511 C KOB ALFA Brno
12:02:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
12:04:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
12:06:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:08:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
12:10:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
12:12:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
12:16:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
12:18:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
12:20:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
12:22:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
12:24:00 Liščinský Tomáš TBM8411 8100052 C KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Brno Žabovřesky

H45 5.01 km, 80 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:49:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
10:51:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
10:53:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:55:00 Češík Libor CHT7503 2260140 C OOB SK Chrast
10:57:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:59:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
11:01:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 C KOB START Blansko
11:03:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:07:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C TJ Spartak 1. brněnská
11:09:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:11:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. brněnská
11:13:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C OOB SK Chrast
11:15:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
11:17:00 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C OB Vizovice
11:19:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
11:21:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
11:23:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
11:25:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:27:00 Mokrý Pavel ABM6801 4783 C KOB ALFA Brno
11:29:00 Sedláček Petr 0040002 2087653 Bafto
11:31:00 Kycl Miroslav LBM7100 8004046 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:33:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:35:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:37:00 Pazdziora Jan 0150001 2151413 Taky Brno
11:39:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
11:41:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C KOB ALFA Brno
11:43:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
11:45:00 Fuchs Jan TBM7101 8300041 C KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. brněnská
11:49:00 Dvořák Miloš BBM7300 2112721 C BETA URSUS Rosice
11:51:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
11:53:00 Vavrys Petr LCE6413 8680417 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:55:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Pospíšil Jiří PBM7401 232344 C TJ Spartak 1. brněnská
11:59:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
12:01:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
12:03:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
12:05:00 Kopáč David ZBM7610 2224159 C SK Brno Žabovřesky
12:07:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
12:09:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha

H55 4.04 km, 60 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Štefec Jaroslav CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
10:40:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
10:48:00 Nešpor Jan TTR6101 8009526 C OOB Třebíč
10:52:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:56:00 Fuchs Vladimír 0200001 2139485 FV
11:00:00 Plášek Martin LCE6118 8006760 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:04:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C OK Jihlava
11:08:00 Buráň Zdeněk 0180001 2127637 NER - BzB - Buráňovi
11:12:00 Moser Zdeněk SKM6200 1962624 C KOB Směr Kroměříž
11:16:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Brno Žabovřesky
11:20:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:24:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:28:00 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:32:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C KOB START Blansko
11:36:00 Uhmann Petr TBM5103 8005103 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
11:44:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
11:52:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:56:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
12:00:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
12:04:00 Cigoš Pavel TBM5622 8482621 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
12:12:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
12:16:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
12:20:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno

H65 2.98 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
10:37:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:43:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:49:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:55:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:01:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
11:07:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko
11:13:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
11:19:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Rosice
11:25:00 Forst Vlastimil PZR5603 8162866 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:31:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
11:37:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
11:43:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:49:00 Háj Bohumil TZL5601 7210888 C SKOB Zlín
11:55:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
12:01:00 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C SKOB Zlín
12:07:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H70 2.64 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
10:37:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
10:43:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
10:49:00 Dufek Jan TBM4231 8409867 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:01:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
11:07:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
11:13:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno

H90 1.65 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Valla Stanislav TZL3125 2134320 C SKOB Zlín

HDR 1.85 km, 20 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Boučková Gabriela SJI3303 113 OK Jihlava
10:30:00 Boučková Alžběta SJI3304 53352 OK Jihlava
10:30:00 Bouzek David SVS1300 253143 C Orientklub Vsetín
10:30:00 Bouzek Eduard SVS1600 53385 Orientklub Vsetín
10:30:00 Buršíková Kateřina SJI1750 51770 C OK Jihlava
10:30:00 Čejková Linda OSN3302 0 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Dvořák Jakub 0080001 2061840 Dvoraci
10:30:00 Dvořák Antonín CHT2001 0 C OOB SK Chrast
10:30:00 Dvořáková Anežka 0080002 2051511 Dvoraci
10:30:00 Fikarová Magdalena CTB1552 232861 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Gregor Šimon RUZ1600 2088726 C TJ Růžená
10:30:00 Hrobař František 0220001 0 Brno
10:30:00 Janebová Tamara 0270003 0 Bez klubu
10:30:00 Janováč Marek 0130001 0 Drnovice
10:30:00 Janováčová Tereza 0130002 0 Drnovice
10:30:00 Jirků Tereza SJI1551 0 C OK Jihlava
10:30:00 Klusáčková Amálka 0060001 899179 Amálka +Vašík
10:30:00 Kocourek Vít ZBM1405 2212743 C SK Brno Žabovřesky
10:30:00 Král Jonáš 0120001 0 TJ Tatran Kohoutovice
10:30:00 Králová Viola 0120002 0 TJ Tatran Kohoutovice
10:30:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
10:30:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Močubová Magdaléna Marie OSN1357 7202897 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Nováčková Anika ZBM1653 53172 C SK Brno Žabovřesky
10:30:00 Prošková Andrea SJI1650 51774 C OK Jihlava
10:30:00 Rosecká Rozálie PZR2100 2121884 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Růžička Ondřej SJI1501 51772 C OK Jihlava
10:30:00 Růžková Amálie PBM1650 52021 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Sadílková Kateřina CHT1651 4680 C OOB SK Chrast
10:30:00 Srbová Julie LPU1852 2059730 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Stehlík Jakub 0070002 416904 S-team
10:30:00 Šidláková Natálka 0110001 7201753 JHB - nereg
10:30:00 Vernerová Zita VBM1651 53211 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

P 2.85 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Buráňová Hana 0180002 2108870 NER - BzB - Buráňovi
10:30:00 Burešová Petra CHT8354 232888 C OOB SK Chrast
10:30:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:30:00 Černochová Lenka 0020001 0 Kroměříž
10:30:00 Debef Dominik SJI3301 0 OK Jihlava
10:30:00 Debefová Zuzana SJI3302 0 OK Jihlava
10:30:00 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 2081392 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Hübnerová Helena CTB3305 51833 SK OB Chotěboř
10:30:00 Janebová Zuzana 0270002 0 Bez klubu
10:30:00 Katolický Tomáš 0100001 2421377 Vranov
10:30:00 Klapilová Karolína 0170001 2211998 Sportovní klub orientačního běhu Zlín
10:30:00 Klusáček Josef 0090001 0 Fanda Klub Dobronín
10:30:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:30:00 Knap Miroslav PZR7402 7210811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Králíčková Michala PZR0455 1425359 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C OB Vizovice
10:30:00 Kuchař Matěj 0020003 0 Kroměříž
10:30:00 Kuchařová Hana 0020002 0 Kroměříž
10:30:00 Kutscherauerová Andrea BBM7550 2117692 C BETA URSUS Rosice
10:30:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Navrátil Ondřej 0240001 2122287 KMCH
10:30:00 Pátek Richard PBM7609 7700077 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Petříčková Lenka CTB3301 2080977 SK OB Chotěboř
10:30:00 Pospíšil Matěj PBM1101 232014 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Pospíšil Martin PBM0801 232339 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Pospíšil Jan PBM0601 434571 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:30:00 Robotka Jan PBM7800 7209359 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Robotková Naďa PBM7950 2214544 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Stašková Petra PBM8255 49692 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Struhařová Kateřina TZL8054 0 C SKOB Zlín
10:30:00 Svitáková Eva SJH7852 2096234 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Svobodová Marie 0030001 52222 SvoboTeam
10:30:00 Šidlák Dominik JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:30:00 Vrbatová Jana 0010001 8144120 Chvojenec
10:30:00 Vrskova Dagmar OSN0002 2094515 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Vymazal Michal OSN0001 2127556 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava