Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Sportovní areál Vendryně
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Mapa:
U Kačora 21, 1:15000; Babí hora 492, 1:10000 ; Vendryňský park, 1:3000
Ředitel závodu:
Bruková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Prokop Lubomír - R2
Stavitel tratí:
Bialožyt Miroslav, Navrátil Rostislav - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
Nahrávám data...

D10C 0.80 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Létalová Eva SFM1250 2151396 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:06:00 Lysková Anna TRI1251 49400 C TJ TŽ Třinec
11:09:00 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C OK SILESIA
11:12:00 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:18:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655447 C OK SILESIA
11:21:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:24:00 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C OB Vizovice
11:27:00 Ligocká Alžběta SFM1252 2151382 C O-RUNNAŘI Beskydy

D12C 2.90 km, 80 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Maršálková Sára TRI1152 8663 C TJ TŽ Třinec
11:07:00 Knutelská Lea 38S1250 1423320 Slávia ŽU Žilina
11:10:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
11:13:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
11:16:00 Pilchová Tara TRI1050 49322 C TJ TŽ Třinec
11:19:00 Skupieňová Eliška SIT1151 8655467 C OK SILESIA
11:25:00 Kolarczyková Sofie TRI1052 49330 C TJ TŽ Třinec
11:28:00 Burešová Sofie BFM1153 2039168 C SKOB Frýdek - Místek
11:31:00 Lankoczová Soňa TRI1154 7862 C TJ TŽ Třinec
11:34:00 Naumenko Soffia MOV1152 428235 C SKOB Ostrava
11:37:00 Kolarczyková Simona TRI1051 53280 C TJ TŽ Třinec
11:43:00 Řádková Zuzana TRI1151 8657 C TJ TŽ Třinec

D14C 3.00 km, 80 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Štěpánková Anna VIC0956 8670781 B OB Vizovice
11:32:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 B TJ TŽ Třinec
11:35:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
11:38:00 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
11:41:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
11:44:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
11:47:00 Jsmamilova Mariia MOV0957 420459 C SKOB Ostrava
11:50:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
11:53:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
11:56:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
11:59:00 Pechlátová Klára MOV0956 2109761 C SKOB Ostrava

D16C 3.80 km, 150 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
11:19:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
11:22:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B TJ TŽ Třinec
11:25:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava

D18C 4.40 km, 160 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
11:08:00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B SKOB Ostrava

D21C 6.40 km, 180 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 C SKOB Frýdek - Místek
11:06:00 Poláková Tereza SOP9951 8648576 C OOB TJ Slezan Opava
11:08:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C SKOB Frýdek - Místek
11:10:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 TJ TŽ Třinec
11:12:00 Fukalová Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA
11:16:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
11:18:00 Ligocká Kateřina SFM8450 2151443 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:20:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:22:00 Navrátilová Adéla TRI0250 307295 B TJ TŽ Třinec
11:24:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga

D35C 4.40 km, 160 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
11:38:00 Kireeva Olesia MOV8053 2222830 C SKOB Ostrava
11:40:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
11:44:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:46:00 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
11:50:00 Poledníková Monika SFM8050 2151422 C O-RUNNAŘI Beskydy

D45C 3.80 km, 150 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Králová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
11:05:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:07:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:11:00 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
11:13:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
11:15:00 Freithová Kateřina BFM7751 206362 C SKOB Frýdek - Místek
11:17:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
11:19:00 Marszalek Maria 14P7452 2032317 UKS Kometa Gliwice
11:21:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
11:23:00 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava

D55C 3.00 km, 80 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
11:04:00 Wysocka Jolanta 24P5650 8086619 Slask O-Team
11:06:00 Štefko Izabela 0050002 2001945 OB Martin
11:10:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
11:14:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov

D65C 3.10 km, 60 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Polónyiová Darina 38S4850 8482083 Slávia ŽU Žilina
11:29:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD

H10C 0.80 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA
11:36:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
11:39:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 C SKOB Frýdek - Místek
11:42:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 Kowalczyk Jáchym TRI1203 49396 C TJ TŽ Třinec
11:54:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Cienciala David TRI1300 416126 C TJ TŽ Třinec

H12C 3.00 km, 80 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bálint Vojtech 38S1001 0 Slávia ŽU Žilina
11:03:00 Kubien Tomáš TRI1002 8659 C TJ TŽ Třinec
11:06:00 Lukeš Matěj MOV1007 0 C SKOB Ostrava
11:09:00 Knutelský Juraj 38S1200 1423322 Slávia ŽU Žilina
11:12:00 Lettovský Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava
11:15:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec
11:21:00 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 C OK SILESIA
11:27:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:30:00 Marszalek Dawid 14P1002 2032326 UKS Kometa Gliwice
11:33:00 Menzel František MOV1003 428276 B SKOB Ostrava
11:39:00 Hrabal František BFM1001 2087497 C SKOB Frýdek - Místek
11:42:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava

H14C 3.80 km, 140 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Vojkovský Václav TRI0800 8660 C TJ TŽ Třinec
11:27:00 Chládek Adam 38S0801 0 Slávia ŽU Žilina
11:30:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
11:33:00 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 C SKOB Frýdek - Místek
11:36:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
11:39:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:42:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
11:45:00 Paulus Michal 38S0901 1423323 Slávia ŽU Žilina
11:48:00 Walach Ondřej TRI0803 49341 C TJ TŽ Třinec
11:51:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 B SKOB Frýdek - Místek
11:54:00 Babík Tomáš 38S0800 8140948 Slávia ŽU Žilina

H16C 4.60 km, 180 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
11:42:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
11:45:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
11:48:00 Babík Martin 38S0702 8140946 Slávia ŽU Žilina
11:51:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
11:54:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
11:57:00 Otta Kryštof BFM0608 2129253 B SKOB Frýdek - Místek

H18C 6.70 km, 210 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Řepka Michal MOV0504 436424 B SKOB Ostrava
11:05:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
11:07:00 Merta František BFM0507 2129246 C SKOB Frýdek - Místek
11:11:00 Marszalek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice

H21C 9.50 km, 280 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
11:02:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:04:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
11:06:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 C TJ TŽ Třinec
11:10:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 C SK Praga
11:12:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C SKOB Ostrava
11:14:00 Vébr Dominik HAV9404 887629 C OB Havířov
11:16:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
11:20:00 Konůpka Petr BFM8902 49469 C SKOB Frýdek - Místek
11:22:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
11:24:00 Mrózek Pawel SIT0402 8002604 A OK SILESIA
11:26:00 Šidík Petr MOV9200 253128 C SKOB Ostrava
11:30:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:32:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
11:34:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 UKS Sparta Czyżowice
11:36:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec

H35C 6.70 km, 210 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 2087499 C SKOB Frýdek - Místek
11:22:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
11:24:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
11:26:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
11:28:00 Czudek Tomasz TRI8600 49366 C TJ TŽ Třinec
11:30:00 Knutelský st. Juraj 38S7901 1423324 Slávia ŽU Žilina

H45C 6.00 km, 220 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
11:05:00 Marszalek Waldemar 14P7301 2032328 UKS Kometa Gliwice
11:07:00 Štefko Igor 0050001 2001932 OB Martin
11:09:00 Bálint st. Vojtech 38S7401 0 Slávia ŽU Žilina
11:13:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
11:15:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:17:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava
11:19:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:21:00 Szturc Radek TRC6800 8785 C SKOB BETA Třinec
11:23:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
11:25:00 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 C OB Havířov

H55C 3.90 km, 130 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
11:22:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
11:24:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
11:28:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
11:32:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 52996 C SKOB Ostrava
11:34:00 Wojarski Krzysztof 2KP6000 412345 Bielsko-Biala O-Team
11:36:00 Niedoba Jan TRC6200 8787 C SKOB BETA Třinec
11:38:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava

H65C 3.70 km, 130 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:05:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:09:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava

H70C 2.90 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Wysocki Andrzej 24P5100 8222893 Slask O-Team
11:02:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
11:06:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
11:10:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
11:12:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
11:16:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava

HDR 0.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Jakobová Amálie MOV1151 2125379 C SKOB Ostrava
11:00:00 Maršálková Nela TRI15 8664 TJ TŽ Třinec
11:00:00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Holcová Rozárka 0010002 9101189 Holcová
11:00:00 Holcová Štěpanka 0010001 7522295 Holcová
11:00:00 Meca Vitězslav BFM1203 428271 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Mokroszová Izabela TRI1651 49312 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Freith Kvido BFM1601 2087507 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Kubiczková Tereza TRI20 49356 TJ TŽ Třinec
11:00:00 Kubiczek Lukáš TRI18 53178 TJ TŽ Třinec
11:00:00 Szotkowská Kristýna SIT1551 7200589 C OK SILESIA
11:00:00 Kluz Vojtěch SIT1204 2229815 C OK SILESIA
11:00:00 Jopková Kristýna SIT1253 7209795 C OK SILESIA
11:00:00 Jopková Julie SIT1451 7209459 C OK SILESIA
11:00:00 Buchová Emilly SIT1252 2771964 C OK SILESIA
11:00:00 Frniak Teo 38S1300 0 Slávia ŽU Žilina
11:00:00 Dudová Nikol MOV1250 420438 C SKOB Ostrava
11:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

P 3.60 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Lasota Mikolaj 0040002 2221257 Lasota - Neregistrovaný
11:00:00 Lasota Joanna 0040001 2771954 Lasota - Neregistrovaný
11:00:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Potyka Marek SFM0900 2224147 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:00:00 Klačková Monika TRI9250 2214555 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Vlachová Marcela 0030001 434589 neregistrován
11:00:00 Čudek Libor 0020001 0 100
11:00:00 Kowalczyk Marek TRI8201 53176 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Mikešková Veronika BFM7951 426342 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
11:00:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C OK SILESIA
11:00:00 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
11:00:00 Mrózková Olga SIT7351 7206554 C OK SILESIA
11:00:00 Horálková Gabriela MOV7950 232399 C SKOB Ostrava
11:00:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek