Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
02.04.2022
Místo konání:
Havířov-Šumbark, městské hřiště na ul. Heleny Malířové
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Pežgovský les
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Sochorová Hana - R2
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P3    
Nahrávám data...

D10N 1.60 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:08:00 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C OK SILESIA
10:10:00 Ligocká Alžběta SFM1252 2212740 C O-RUNNAŘI Beskydy

D10 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:33:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655447 C OK SILESIA
10:36:00 Létalová Eva SFM1250 2151396 C O-RUNNAŘI Beskydy

D12 2.40 km, 45 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 B SKOB Frýdek - Místek
10:05:00 Kolarczyková Simona TRI1051 53280 C TJ TŽ Třinec
10:08:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
10:11:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 B SKOB Frýdek - Místek
10:14:00 Skupieňová Eliška SIT1151 8655467 C OK SILESIA
10:17:00 Pilchová Tara TRI1050 49322 C TJ TŽ Třinec
10:20:00 Naumenko Soffia MOV1152 428235 C SKOB Ostrava
10:23:00 Burešová Sofie BFM1153 2039168 C SKOB Frýdek - Místek
10:26:00 Kolarczyková Sofie TRI1052 49330 C TJ TŽ Třinec
10:29:00 Mecová Markéta BFM1056 428209 C SKOB Frýdek - Místek

D14 3.70 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Máchová Barbora BFM0952 2087506 B SKOB Frýdek - Místek
10:20:00 Jsmamilova Mariia MOV0957 420438 C SKOB Ostrava
10:23:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
10:26:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
10:29:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
10:32:00 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
10:35:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
10:38:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 B TJ TŽ Třinec

D16 4.50 km, 95 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:28:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B TJ TŽ Třinec
10:31:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D18 5.30 km, 145 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:04:00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B SKOB Ostrava
10:07:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
10:10:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
10:13:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
10:16:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 B SKOB Ostrava

D20 6.20 km, 150 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 B OK SILESIA
10:03:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy

D21 6.20 km, 150 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:15:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA
10:18:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
10:21:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C SKOB Frýdek - Místek
10:24:00 Fukalová Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
10:27:00 Haltof Ewa TRI9450 8660544 C TJ TŽ Třinec

D35 4.60 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Poledníková Monika SFM8050 2151422 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:03:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
10:06:00 Gruchalová Lucie 0030001 9102566 Neregistrovaný
10:09:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
10:12:00 Kireeva Olesia MOV8053 2222830 C SKOB Ostrava
10:15:00 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
10:18:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:21:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
10:24:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C OK SILESIA
10:27:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 Zbořilová Ivana 0010001 2131182 Šenov
10:33:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:36:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
10:39:00 Ryšková Barbora SFMXXXX 2213805 O-RUNNAŘI Beskydy
10:42:00 Brychlecová Eva MOV8551 7210801 C SKOB Ostrava
10:45:00 Ligocká Kateřina SFM8450 2219030 C O-RUNNAŘI Beskydy

D45 4.00 km, 125 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Leciánová Vanda OOP7453 8162846 C TJ Opava
10:03:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:06:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
10:09:00 Krhutová Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
10:12:00 Káňová Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:15:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SK OB Horní Benešov
10:18:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
10:21:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
10:24:00 Procnerová Eva BFM7551 2087508 C SKOB Frýdek - Místek
10:27:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
10:30:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:33:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
10:36:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy

D55 4.00 km, 85 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hrabicová Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava
10:04:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H10N 1.60 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Panna Matyáš MOV1300 2075664 C SKOB Ostrava

H10 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 C SKOB Frýdek - Místek
10:12:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
10:15:00 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 C OK SILESIA
10:18:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
10:21:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA

H12 2.60 km, 45 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Hrabal František BFM1001 2087497 C SKOB Frýdek - Místek
10:05:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:08:00 Menzel František MOV1003 428276 B SKOB Ostrava
10:11:00 Ryška Vojtěch SFM1101 2219014 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:14:00 Lettovský Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava
10:17:00 Kubien Tomáš TRI1002 8659 C TJ TŽ Třinec
10:20:00 Hudeczek Samuel Jan OOP1000 0 C TJ Opava
10:23:00 Lukeš Matěj MOV1007 2125379 C SKOB Ostrava
10:26:00 Malý David VRB1100 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:29:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:32:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava

H14 4.50 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Bjolek Vojtěch BFM0901 428300 C SKOB Frýdek - Místek
10:04:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
10:07:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:10:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
10:13:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 B SKOB Frýdek - Místek
10:16:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec

H16 5.40 km, 140 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 C SKOB Frýdek - Místek
10:05:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:08:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
10:11:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
10:14:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec

H18 6.60 km, 180 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:05:00 Merta František BFM0507 2129246 C SKOB Frýdek - Místek
10:08:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
10:11:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
10:14:00 Řepka Michal MOV0504 436424 B SKOB Ostrava
10:17:00 Mrózek Pawel SIT0402 8002604 A OK SILESIA
10:20:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H20 9.30 km, 265 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
10:03:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
10:06:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec

H21 9.30 km, 265 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 UKS Sparta Czyżowice
10:18:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:21:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
10:24:00 Šidík Petr MOV9200 253128 C SKOB Ostrava
10:27:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
10:30:00 Arenth Ole Jorgen Bogen MOV9900 2028947 C SKOB Ostrava
10:33:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 B SKOB Frýdek - Místek
10:36:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:39:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
10:42:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:45:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C SKOB Ostrava
10:48:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:51:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava

H35 6.60 km, 190 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
10:04:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
10:07:00 Czudek Tomasz TRI8600 49366 C TJ TŽ Třinec
10:10:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 2087499 C SKOB Frýdek - Místek
10:13:00 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
10:16:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:19:00 Kaluža Luboš TRI8200 8014496 C TJ TŽ Třinec

H45 5.80 km, 190 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava
10:21:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
10:24:00 Blaževi Roman LOV7301 7200335 C lepus.cz
10:27:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
10:30:00 Juračák Miroslav BFM7605 2102865 C SKOB Frýdek - Místek
10:33:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
10:36:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:39:00 Masny Krzysztof MOV7600 8003915 C SKOB Ostrava
10:42:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:45:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
10:48:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:51:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
10:54:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
10:57:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C lepus.cz
11:00:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
11:03:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava

H55 4.60 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:54:00 Malec Vladimír KRN5900 8076621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:57:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 52996 C SKOB Ostrava
11:00:00 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
11:03:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
11:06:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
11:09:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
11:12:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
11:15:00 Hostaš Jindřich MOV5901 53000 C SKOB Ostrava

H65 4.00 km, 125 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
10:48:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
10:51:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:54:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:57:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava

H70 3.30 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD
10:04:00 Sukeník Mojmír KRN5202 9987654 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:07:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:10:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
10:13:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
10:16:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
10:19:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
10:22:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
10:25:00 Klech Josef HOB4701 8482107 C SK OB Horní Benešov

HDR 1.60 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Volejníček Vincent HAV1600 253120 OB Havířov
10:00:00 Hudeczková Elizabeth OOP1850 0 C TJ Opava
10:00:00 Hudeczek Benjamin Teodor OOP1501 0 C TJ Opava
10:00:00 Hlačíková Eva OOP1452 0 C TJ Opava
10:00:00 Panna Marek NNN0001 2080824 Neregistrovaní
10:00:00 Poledník Jakub SFM1702 2151382 O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Poledník Vojtěch SFM1501 2035161 O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Meca Vitězslav BFM1203 428271 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Šumpich Filip HAVFFFF 336725 OB Havířov
10:00:00 Krutina Vít HAVVVVV 253121 OB Havířov
10:00:00 Procner Viktor BFM1301 49468 C SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mokroszová Izabela TRI1651 49312 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Szotkowská Kristýna SIT1551 7200589 C OK SILESIA
10:00:00 Kluz Vojtěch SIT1204 2229815 C OK SILESIA
10:00:00 Koťátko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Málková Aležka BFM1158 49457 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Brychlec Jan MOV1600 420459 C SKOB Ostrava
10:00:00 Najdková Laura BFM1351 49455 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Najdek Jonáš BFM1501 49452 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

P3 3.50 km, 70 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Volejníčková Nikol HAV9150 301297 OB Havířov
10:00:00 Hendrych Jan HOB9301 4755 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Hendrych Jiří HOB6701 301309 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
10:00:00 Ermisová Ada 0020002 336728 Bez klubu
10:00:00 Ermis Radek 0020001 336703 Bez klubu
10:00:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 C SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Fukalová Martina AOV9550 416152 C OOB TJ Baník Ostrava
10:00:00 Ledabylová Alena HOB5551 4684 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Mikešková Veronika BFM7951 426342 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Cymorek Petr TRI7000 53180 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Válka Jan SOP7811 52765 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Myslivcová Kateřina TRI7850 49355 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
10:00:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
10:00:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mrózková Olga SIT7351 7206554 C OK SILESIA
10:00:00 Najdek David BFM7802 2087500 C SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Růžičková Klára BFM7854 7300142 C SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava